Cross ścieżkami Bartka z Piekła - Zima 2018/2019 - E1 - Zgłoszenia
2018-12-16

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 10km - M30 [0] ADLER , Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice
2 5km - Cały cykl - K30 [0] ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno
3 10km - Cały cykl - K40 [0] BAKSALARY , Lidia 1973 LKO LESZNO
4 10km - Cały cykl - M60 [0] BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno
5 10km - Cały cykl - M30 [0] BŁAŻEJEWSKI, Łukasz 1981 Głogów
6 10km - Cały cykl - M40 [0] BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
7 NW - Cały cykl - OPEN K [0] CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
8 10km - Cały cykl - M30 [0] CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna
9 NW - Cały cykl - OPEN K [0] CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno
10 10km - Cały cykl - M50 [0] CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno
11 10km - Cały cykl - K40 [0] DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin
12 5km - Cały cykl - K60 [0] DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
13 NW - Cały cykl - OPEN M [0] DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
14 10km - Cały cykl - M30 [0] GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
15 5km - Cały cykl - M30 [0] GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno
16 5km - M20 [0] GLAPIAK, Piotr 1989 Leszno
17 10km - M20 [0] GOŚCIAŃSKI, Mateusz 1991 Goggle Par Team Pudliszki
18 10km - Cały cykl - M20 [0] GOŚCIEWICZ, Tomasz 1989 1989 Radwanice
19 10km - Cały cykl - K40 [0] GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
20 10km - Cały cykl - M40 [0] GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
21 5km - Cały cykl - M16 [0] GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica
22 10km - Cały cykl - M40 [0] GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno
23 NW - Cały cykl - OPEN K [0] GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
24 NW - OPEN K [0] HAJDUK, Maria 2006 MOCHY
25 10km - K30 [0] HAUSER-GIERS, Monika 1980 Kościan Team 64-000
26 10km - Cały cykl - K40 [0] JANIAK, Monika 1978 Leszno
27 10km - K50 [0] JAŚ, Jolanta 1968 Stowarzyszenie Azymut Mórkowo LESZNO
28 10km - M20 [0] JUNG, Łukasz 1991 JUNGBUD Team Wrocław
29 5km - Cały cykl - M20 [0] KACZMAREK, Jakub 1991 GRODZISK WIELKOPOLSKI
30 5km - Cały cykl - K20 [0] KACZMAREK, Natalia 1990 GRODZISK WIELKOPOLSKI
31 5km - Cały cykl - K30 [0] KAJDAS, Gosia 1980 Sława
32 NW - OPEN K [0] KAMINIARZ, Katarzyna 1983 Wieleń
33 5km - K30 [0] KAŹMIERCZAK , Anna 1982 T-MAKS Leszno
34 10km - Cały cykl - M40 [0] KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
35 5km - Cały cykl - K30 [0] KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
36 NW - Cały cykl - OPEN K [0] KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
37 5km - Cały cykl - K16 [0] KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
38 5km - Cały cykl - M60 [0] KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
39 5km - Cały cykl - M30 [0] KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
40 10km - Cały cykl - M50 [0] KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
41 10km - M30 [0] KOLMAN, Piotr 1980 Endorfina Wschowa WSCHOWA
42 10km - Cały cykl - M20 [0] KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
43 NW - Cały cykl - OPEN K [0] KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
44 5km - Cały cykl - M16 [0] KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
45 10km - M40 [0] KOZŁOWSKI , Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners Leszno
46 10km - Cały cykl - M40 [0] KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO
47 5km - Cały cykl - K60 [0] KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno
48 5km - Cały cykl - K16 [0] KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
49 5km - Cały cykl - M60 [0] KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń
50 10km - Cały cykl - M30 [0] LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo
51 10km - Cały cykl - M30 [0] ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
52 5km - M40 [0] MACIEJEWSKI , Michał 1977 Consdata supersportowy team poznan
53 10km - Cały cykl - M20 [0] MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
54 NW - Cały cykl - OPEN M [0] MAKSYM, Sykisz 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko
55 10km - Cały cykl - M20 [0] MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno
56 NW - OPEN K [0] MARCINIAK, Małgorzata 1983 MOCHY
57 10km - Cały cykl - M50 [0] MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna
58 10km - Cały cykl - M50 [0] MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna
59 10km - K40 [0] MICHALSKA, Magdalena 1977 Śrem
60 10km - M30 [0] MICHALSKI, Arkadiusz 1981 goggle pae team/ JW 4430 Śrem
61 10km - Cały cykl - M20 [0] MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
62 10km - Cały cykl - M30 [0] MIŚ, Mateusz 1982 Sława
63 NW - Cały cykl - OPEN K [0] MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
64 NW - Cały cykl - OPEN K [0] MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
65 5km - Cały cykl - M30 [0] MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
66 5km - Cały cykl - K30 [0] MURAWA, Marta 1986 Lipno
67 NW - Cały cykl - OPEN M [0] MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
68 5km - Cały cykl - K16 [0] MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko
69 10km - Cały cykl - M40 [0] MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
70 10km - Cały cykl - M40 [0] MUSIELAK, Maciej Musielak 1976 Leszno
71 5km - Cały cykl - M30 [0] MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno
72 10km - M30 [0] NIKOLIN , Przemysław 1979 Osowa Sień
73 5km - Cały cykl - K20 [0] NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
74 10km - Cały cykl - M40 [0] NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
75 10km - Cały cykl - M30 [0] OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
76 10km - M30 [0] OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno
77 10km - Cały cykl - M30 [0] PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno
78 10km - Cały cykl - M30 [0] PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice
79 10km - Cały cykl - M30 [0] PIHIL, Piotr 1980 Endorfina Wschowa Wschowa
80 NW - Cały cykl - OPEN M [0] PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno
81 NW - Cały cykl - OPEN K [0] PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel
82 10km - Cały cykl - M50 [0] PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO
83 10km - Cały cykl - M40 [0] PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
84 NW - Cały cykl - OPEN K [0] RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
85 10km - Cały cykl - K30 [0] RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO
86 10km - Cały cykl - M30 [0] ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa
87 10km - Cały cykl - M20 [0] ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice
88 NW - Cały cykl - OPEN M [0] ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO
89 10km - Cały cykl - K30 [0] ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
90 5km - Cały cykl - K20 [0] RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki
91 10km - Cały cykl - M30 [0] RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
92 NW - OPEN K [0] RZYSKA, Arleta 1980 mochy
93 NW - OPEN K [0] RZYSKA, Zofia 2006 MOCHY
94 10km - M30 [0] SAPKO, Dariusz 1979 Grzmot Komorniki Komorniki
95 10km - M30 [0] SIELĄGOWSKI, Sebastian 1979 Kołownik Włoszakowice Włoszakowice
96 NW - Cały cykl - OPEN K [0] SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno
97 10km - M50 [0] SKORUPINSKI , Jarosław 1966 Wolsztyn
98 10km - Cały cykl - M40 [0] SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny
99 5km - Cały cykl - K30 [0] SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno
100 10km - Cały cykl - M40 [0] SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno
101 10km - Cały cykl - M30 [0] SLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
102 5km - Cały cykl - M20 [0] STAMM, Daniel 1993 Leszno
103 10km - Cały cykl - M40 [0] STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno
104 5km - M40 [0] STANEK , Krzysztof 1978 Górsko
105 10km - Cały cykl - K40 [0] STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko
106 NW - Cały cykl - OPEN M [0] SYKISZ, Maksym 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko
107 10km - M30 [0] SZAFRANEK, Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień Osowa Sień
108 5km - M60 [0] SZYMANKIEWICZ, Edward 1949 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW
109 10km - M30 [0] SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
110 10km - Cały cykl - M40 [0] SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
111 10km - M20 [0] TOMCZAK, Błażej 1989 Warta Kołczyn Krzeszyce
112 5km - M30 [0] TOMOWIAK, Rafał 1984 #SZYMANOWSKITeam Leszno
113 NW - OPEN M [0] URBAN, Jacek 1950 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno
114 10km - Cały cykl - K20 [0] URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE
115 10km - Cały cykl - M30 [0] WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno
116 10km - Cały cykl - M40 [0] WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
117 NW - OPEN K [0] WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno
118 10km - Cały cykl - M30 [0] WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo
119 NW - OPEN M [0] WYRWA , Tobiasz 2007 Azymut Górsko
120 NW - OPEN K [0] WYRWA , Violetta 1983 Azymut Górsko
121 10km - Cały cykl - M40 [0] ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
122 10km - Cały cykl - M40 [0] ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna
123 10km - M30 [0] ZEISKE, Szymon 1984 Mochy
124 NW - Cały cykl - OPEN K [0] ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

10km - Cały cykl - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE

10km - Cały cykl - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO
2 [0] ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo

10km - Cały cykl - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BAKSALARY , Lidia 1973 LKO LESZNO
2 [0] DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin
3 [0] GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
4 [0] JANIAK, Monika 1978 Leszno
5 [0] STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko

10km - Cały cykl - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GOŚCIEWICZ, Tomasz 1989 1989 Radwanice
2 [0] KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
3 [0] MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
4 [0] MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno
5 [0] MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
6 [0] ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice

10km - Cały cykl - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BŁAŻEJEWSKI, Łukasz 1981 Głogów
2 [0] CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna
3 [0] GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
4 [0] LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo
5 [0] ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
6 [0] MIŚ, Mateusz 1982 Sława
7 [0] OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
8 [0] PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno
9 [0] PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice
10 [0] PIHIL, Piotr 1980 Endorfina Wschowa Wschowa
11 [0] ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa
12 [0] RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
13 [0] SLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
14 [0] WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno
15 [0] WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo

10km - Cały cykl - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
2 [0] GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 [0] GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno
4 [0] KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
5 [0] KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO
6 [0] MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
7 [0] MUSIELAK, Maciej Musielak 1976 Leszno
8 [0] NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
9 [0] PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
10 [0] SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny
11 [0] SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno
12 [0] STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno
13 [0] SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
14 [0] WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
15 [0] ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
16 [0] ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna

10km - Cały cykl - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno
2 [0] KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
3 [0] MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna
4 [0] MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna
5 [0] PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO

10km - Cały cykl - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno

10km - Cały cykl - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] HAUSER-GIERS, Monika 1980 Kościan Team 64-000

10km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MICHALSKA, Magdalena 1977 Śrem

10km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] JAŚ, Jolanta 1968 Stowarzyszenie Azymut Mórkowo LESZNO

10km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GOŚCIAŃSKI, Mateusz 1991 Goggle Par Team Pudliszki
2 [0] JUNG, Łukasz 1991 JUNGBUD Team Wrocław
3 [0] TOMCZAK, Błażej 1989 Warta Kołczyn Krzeszyce

10km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ADLER , Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice
2 [0] KOLMAN, Piotr 1980 Endorfina Wschowa WSCHOWA
3 [0] MICHALSKI, Arkadiusz 1981 goggle pae team/ JW 4430 Śrem
4 [0] NIKOLIN , Przemysław 1979 Osowa Sień
5 [0] OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno
6 [0] SAPKO, Dariusz 1979 Grzmot Komorniki Komorniki
7 [0] SIELĄGOWSKI, Sebastian 1979 Kołownik Włoszakowice Włoszakowice
8 [0] SZAFRANEK, Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień Osowa Sień
9 [0] SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
10 [0] ZEISKE, Szymon 1984 Mochy

10km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KOZŁOWSKI , Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners Leszno

10km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SKORUPINSKI , Jarosław 1966 Wolsztyn

10km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
2 [0] KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
3 [0] MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko

5km - Cały cykl - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KACZMAREK, Natalia 1990 GRODZISK WIELKOPOLSKI
2 [0] NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
3 [0] RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki

5km - Cały cykl - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno
2 [0] KAJDAS, Gosia 1980 Sława
3 [0] KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
4 [0] MURAWA, Marta 1986 Lipno
5 [0] SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno

5km - Cały cykl - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
2 [0] KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno

5km - Cały cykl - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica
2 [0] KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy

5km - Cały cykl - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KACZMAREK, Jakub 1991 GRODZISK WIELKOPOLSKI
2 [0] STAMM, Daniel 1993 Leszno

5km - Cały cykl - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno
2 [0] KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
3 [0] MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
4 [0] MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno

5km - Cały cykl - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
2 [0] KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń

5km - Cały cykl - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KAŹMIERCZAK , Anna 1982 T-MAKS Leszno

5km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GLAPIAK, Piotr 1989 Leszno

5km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] TOMOWIAK, Rafał 1984 #SZYMANOWSKITeam Leszno

5km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MACIEJEWSKI , Michał 1977 Consdata supersportowy team poznan
2 [0] STANEK , Krzysztof 1978 Górsko

5km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SZYMANKIEWICZ, Edward 1949 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW

5km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

NW - Cały cykl - OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
2 [0] CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno
3 [0] GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
4 [0] KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
5 [0] KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
6 [0] MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
7 [0] MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
8 [0] PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel
9 [0] RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
10 [0] SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno
11 [0] ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

NW - Cały cykl - OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
2 [0] MAKSYM, Sykisz 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko
3 [0] MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
4 [0] PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno
5 [0] ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO
6 [0] SYKISZ, Maksym 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko

NW - OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] HAJDUK, Maria 2006 MOCHY
2 [0] KAMINIARZ, Katarzyna 1983 Wieleń
3 [0] MARCINIAK, Małgorzata 1983 MOCHY
4 [0] RZYSKA, Arleta 1980 mochy
5 [0] RZYSKA, Zofia 2006 MOCHY
6 [0] WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno
7 [0] WYRWA , Violetta 1983 Azymut Górsko

NW - OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] URBAN, Jacek 1950 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno
2 [0] WYRWA , Tobiasz 2007 Azymut Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BŁAŻEJEWSKI, Łukasz 1981 Głogów
2 [0] BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
3 [0] CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
4 [0] DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
5 [0] GLAPIAK, Piotr 1989 Leszno
6 [0] GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
7 [0] HAJDUK, Maria 2006 MOCHY
8 [0] JANIAK, Monika 1978 Leszno
9 [0] KACZMAREK, Jakub 1991 GRODZISK WIELKOPOLSKI
10 [0] KACZMAREK, Natalia 1990 GRODZISK WIELKOPOLSKI
11 [0] KAJDAS, Gosia 1980 Sława
12 [0] KAMINIARZ, Katarzyna 1983 Wieleń
13 [0] KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
14 [0] KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
15 [0] KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
16 [0] KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
17 [0] KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
18 [0] KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
19 [0] KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
20 [0] KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń
21 [0] ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
22 [0] MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
23 [0] MARCINIAK, Małgorzata 1983 MOCHY
24 [0] MICHALSKA, Magdalena 1977 Śrem
25 [0] MIŚ, Mateusz 1982 Sława
26 [0] MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
27 [0] MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
28 [0] MURAWA, Marta 1986 Lipno
29 [0] MUSIELAK, Maciej Musielak 1976 Leszno
30 [0] NIKOLIN , Przemysław 1979 Osowa Sień
31 [0] NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
32 [0] PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
33 [0] ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice
34 [0] RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
35 [0] RZYSKA, Arleta 1980 mochy
36 [0] RZYSKA, Zofia 2006 MOCHY
37 [0] SKORUPINSKI , Jarosław 1966 Wolsztyn
38 [0] SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno
39 [0] SLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
40 [0] STAMM, Daniel 1993 Leszno
41 [0] STANEK , Krzysztof 1978 Górsko
42 [0] SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
43 [0] SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
44 [0] URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE
45 [0] WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
46 [0] ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna
47 [0] ZEISKE, Szymon 1984 Mochy
48 [0] ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] TOMOWIAK, Rafał 1984 #SZYMANOWSKITeam Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
2 [0] KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
2 [0] WYRWA , Tobiasz 2007 Azymut Górsko
3 [0] WYRWA , Violetta 1983 Azymut Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
2 [0] KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno
3 [0] MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
4 [0] PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SZYMANKIEWICZ, Edward 1949 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MACIEJEWSKI , Michał 1977 Consdata supersportowy team poznan

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
2 [0] KOLMAN, Piotr 1980 Endorfina Wschowa WSCHOWA
3 [0] NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
4 [0] OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
5 [0] ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] PIHIL, Piotr 1980 Endorfina Wschowa Wschowa

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GOŚCIAŃSKI, Mateusz 1991 Goggle Par Team Pudliszki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SAPKO, Dariusz 1979 Grzmot Komorniki Komorniki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
2 [0] MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko
3 [0] MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] JUNG, Łukasz 1991 JUNGBUD Team Wrocław

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SZAFRANEK, Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień Osowa Sień

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SIELĄGOWSKI, Sebastian 1979 Kołownik Włoszakowice Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] HAUSER-GIERS, Monika 1980 Kościan Team 64-000

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MAKSYM, Sykisz 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko
2 [0] SYKISZ, Maksym 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BAKSALARY , Lidia 1973 LKO LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ADLER , Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KOZŁOWSKI , Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
2 [0] GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 [0] GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
2 [0] WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] URBAN, Jacek 1950 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno
2 [0] WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] JAŚ, Jolanta 1968 Stowarzyszenie Azymut Mórkowo LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KAŹMIERCZAK , Anna 1982 T-MAKS Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] TOMCZAK, Błażej 1989 Warta Kołczyn Krzeszyce

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] MICHALSKI, Arkadiusz 1981 goggle pae team/ JW 4430 Śrem

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [0] GOŚCIEWICZ, Tomasz 1989 1989 Radwanice

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10000m 18 3 15 1 17
Bieg 5000m 6 1 5 2 4
Cały cykl - 10 000m 51 8 43 35 16
Cały cykl - 5000m 23 13 10 17 6
Cały cykl - Nordic Walking 17 11 6 11 6
Nordic Walking 9 7 2 2 7
Razem 124 43 81 68 56

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - Cały cykl - K16 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K20 1 1 0 1 0
10km - Cały cykl - K30 2 2 0 0 2
10km - Cały cykl - K40 5 5 0 4 1
10km - Cały cykl - K50 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K60 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K70 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - M16 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - M20 6 0 6 4 2
10km - Cały cykl - M30 15 0 15 9 6
10km - Cały cykl - M40 16 0 16 12 4
10km - Cały cykl - M50 5 0 5 5 0
10km - Cały cykl - M60 1 0 1 0 1
10km - Cały cykl - M70 0 0 0 0 0
10km - K16 0 0 0 0 0
10km - K20 0 0 0 0 0
10km - K30 1 1 0 0 1
10km - K40 1 1 0 0 1
10km - K50 1 1 0 0 1
10km - K60 0 0 0 0 0
10km - K70 0 0 0 0 0
10km - M16 0 0 0 0 0
10km - M20 3 0 3 0 3
10km - M30 10 0 10 1 9
10km - M40 1 0 1 0 1
10km - M50 1 0 1 0 1
10km - M60 0 0 0 0 0
10km - M70 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K16 3 3 0 1 2
5km - Cały cykl - K20 3 3 0 2 1
5km - Cały cykl - K30 5 5 0 5 0
5km - Cały cykl - K40 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K50 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K60 2 2 0 2 0
5km - Cały cykl - K70 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M16 2 0 2 2 0
5km - Cały cykl - M20 2 0 2 1 1
5km - Cały cykl - M30 4 0 4 3 1
5km - Cały cykl - M40 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M50 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M60 2 0 2 1 1
5km - Cały cykl - M70 0 0 0 0 0
5km - K16 0 0 0 0 0
5km - K20 0 0 0 0 0
5km - K30 1 1 0 1 0
5km - K40 0 0 0 0 0
5km - K50 0 0 0 0 0
5km - K60 0 0 0 0 0
5km - K70 0 0 0 0 0
5km - M16 0 0 0 0 0
5km - M20 1 0 1 0 1
5km - M30 1 0 1 0 1
5km - M40 2 0 2 1 1
5km - M50 0 0 0 0 0
5km - M60 1 0 1 0 1
5km - M70 0 0 0 0 0
NW - Cały cykl - OPEN K 11 11 0 8 3
NW - Cały cykl - OPEN M 6 0 6 3 3
NW - OPEN K 7 7 0 2 5
NW - OPEN M 2 0 2 0 2
Razem 124 43 81 68 56