GrandPrix Hades - Prolog 2019 - Zgłoszenia
2018-12-26

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 Zaawansowana BEDNAREK, Artur 1983 Oriento Espresso Team Pobiedziska
2 Zaawansowana BURCHSRDT, Sławomir 1966 Ks Hades Poznań Poznań
3 Zaawansowana CIEŚLAK , Grzegorz 1973 MJDOP Kamionki
4 Zaawansowana FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań Poznań
5 Łatwa FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań Poznań
6 Zaawansowana FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań Poznań
7 Zaawansowana FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań Poznań
8 Zaawansowana FILIPIAK, Michał 1976 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego Poznań
9 Średnia GIERCZYNSKI , Miłosz 2011 . Kamionki
10 Zaawansowana GORCZYCA, Marysia 1997 WKS Grunwald Poznań
11 Średnia GRZEŚKOWIAK , Stanisław 1996 Za horyzont Poznań
12 Zaawansowana HALAMUS, Robert 1970 31 BLT Poznań
13 Średnia KASPRZYK, Maciej 2001 Dąbrowa gm. Dopiewo
14 Średnia KASPRZYK, Radosław 1996 Dąbrowa gm. Dopiewo
15 Łatwa KRYSZAK, Łukasz 2011 ON-SIGHT Poznan
16 Zaawansowana KRYSZAK, Piotr 1979 ON-SIGHT Poznań
17 Łatwa KRYSZAK, Tomasz 2008 ON-SIGHT Poznan
18 Zaawansowana MATELSKA, Magdalena 1978
19 Zaawansowana MELLER, Błażej 1984 KS HADES Poznań
20 Zaawansowana PANCERZ, Piotr 1977 Poznań Poznań
21 Zaawansowana RAJEWICZ, Krzysztof 1974 31 BLT puszczykowo
22 Zaawansowana STANIEWSKI, Adam 1975 bambooco Poznań
23 Średnia STANIEWSKI, Jędrzej 2008 SP Skrzydła Poznań
24 Zaawansowana SZARLIK, Przemysław 1970 KS Tęcza Dopiewiec
25 Łatwa SZUKALSKA, Ilona, Ania, Asia 1997 Korzkwy Korzkwy
26 Średnia SZUKALSKI, Krzysztof 1967 Korzkwy Korzkwy
27 Średnia TRAFAS, Joanna 1972 Poznań
28 Zaawansowana WOJCIECH, Sebastian 1983 Wilga Orient Rokietnica
29 Zaawansowana WOJCIECHOWSKA, Katarzyna Wojciechowska 1967 Autsaider Poznań
30 Zaawansowana WOJCIECHOWSKI, Jarosław Wojciechowski 1966 Autsaider Poznań
31 Łatwa WOLNIEWICZ, Agata 2008 Dąbrówka
32 Średnia WOLNIEWICZ, Natalia 2004 Dąbrówka
33 Zaawansowana WOLNIEWICZ, Paweł 1973 Dąbrówka
34 Łatwa ZAMIARA, Gabrysia 2010 KS Hades Pleszew
35 Zaawansowana ZAMIARA, Piotr 1981 KS Hades Pleszew
36 Łatwa ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS HADES POZNAŃ Poznań

Łatwa

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań Poznań
2 KRYSZAK, Łukasz 2011 ON-SIGHT Poznan
3 KRYSZAK, Tomasz 2008 ON-SIGHT Poznan
4 SZUKALSKA, Ilona, Ania, Asia 1997 Korzkwy Korzkwy
5 WOLNIEWICZ, Agata 2008 Dąbrówka
6 ZAMIARA, Gabrysia 2010 KS Hades Pleszew
7 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS HADES POZNAŃ Poznań

Średnia

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 GIERCZYNSKI , Miłosz 2011 . Kamionki
2 GRZEŚKOWIAK , Stanisław 1996 Za horyzont Poznań
3 KASPRZYK, Maciej 2001 Dąbrowa gm. Dopiewo
4 KASPRZYK, Radosław 1996 Dąbrowa gm. Dopiewo
5 STANIEWSKI, Jędrzej 2008 SP Skrzydła Poznań
6 SZUKALSKI, Krzysztof 1967 Korzkwy Korzkwy
7 TRAFAS, Joanna 1972 Poznań
8 WOLNIEWICZ, Natalia 2004 Dąbrówka

Zaawansowana

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 BEDNAREK, Artur 1983 Oriento Espresso Team Pobiedziska
2 BURCHSRDT, Sławomir 1966 Ks Hades Poznań Poznań
3 CIEŚLAK , Grzegorz 1973 MJDOP Kamionki
4 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań Poznań
5 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań Poznań
6 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań Poznań
7 FILIPIAK, Michał 1976 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego Poznań
8 GORCZYCA, Marysia 1997 WKS Grunwald Poznań
9 HALAMUS, Robert 1970 31 BLT Poznań
10 KRYSZAK, Piotr 1979 ON-SIGHT Poznań
11 MATELSKA, Magdalena 1978
12 MELLER, Błażej 1984 KS HADES Poznań
13 PANCERZ, Piotr 1977 Poznań Poznań
14 RAJEWICZ, Krzysztof 1974 31 BLT puszczykowo
15 STANIEWSKI, Adam 1975 bambooco Poznań
16 SZARLIK, Przemysław 1970 KS Tęcza Dopiewiec
17 WOJCIECH, Sebastian 1983 Wilga Orient Rokietnica
18 WOJCIECHOWSKA, Katarzyna Wojciechowska 1967 Autsaider Poznań
19 WOJCIECHOWSKI, Jarosław Wojciechowski 1966 Autsaider Poznań
20 WOLNIEWICZ, Paweł 1973 Dąbrówka
21 ZAMIARA, Piotr 1981 KS Hades Pleszew

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 KASPRZYK, Maciej 2001 Dąbrowa gm. Dopiewo
2 KASPRZYK, Radosław 1996 Dąbrowa gm. Dopiewo
3 MATELSKA, Magdalena 1978
4 TRAFAS, Joanna 1972 Poznań
5 WOLNIEWICZ, Agata 2008 Dąbrówka
6 WOLNIEWICZ, Natalia 2004 Dąbrówka
7 WOLNIEWICZ, Paweł 1973 Dąbrówka

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 GIERCZYNSKI , Miłosz 2011 . Kamionki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 HALAMUS, Robert 1970 31 BLT Poznań
2 RAJEWICZ, Krzysztof 1974 31 BLT puszczykowo

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 WOJCIECHOWSKA, Katarzyna Wojciechowska 1967 Autsaider Poznań
2 WOJCIECHOWSKI, Jarosław Wojciechowski 1966 Autsaider Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 MELLER, Błażej 1984 KS HADES Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS HADES POZNAŃ Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 ZAMIARA, Gabrysia 2010 KS Hades Pleszew
2 ZAMIARA, Piotr 1981 KS Hades Pleszew

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań Poznań
2 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań Poznań
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań Poznań
4 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 SZARLIK, Przemysław 1970 KS Tęcza Dopiewiec

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 SZUKALSKA, Ilona, Ania, Asia 1997 Korzkwy Korzkwy
2 SZUKALSKI, Krzysztof 1967 Korzkwy Korzkwy

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 BURCHSRDT, Sławomir 1966 Ks Hades Poznań Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 CIEŚLAK , Grzegorz 1973 MJDOP Kamionki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 KRYSZAK, Łukasz 2011 ON-SIGHT Poznan
2 KRYSZAK, Piotr 1979 ON-SIGHT Poznań
3 KRYSZAK, Tomasz 2008 ON-SIGHT Poznan

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 BEDNAREK, Artur 1983 Oriento Espresso Team Pobiedziska

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 PANCERZ, Piotr 1977 Poznań Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 STANIEWSKI, Jędrzej 2008 SP Skrzydła Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 GORCZYCA, Marysia 1997 WKS Grunwald Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 FILIPIAK, Michał 1976 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 WOJCIECH, Sebastian 1983 Wilga Orient Rokietnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 GRZEŚKOWIAK , Stanisław 1996 Za horyzont Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto
1 STANIEWSKI, Adam 1975 bambooco Poznań

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Łatwa 7 4 3 0 7
Średnia 8 2 6 0 8
Zaawansowana 21 4 17 0 21
Razem 36 10 26 0 36

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Łatwa 7 4 3 0 7
Średnia 8 2 6 0 8
Zaawansowana 21 4 17 0 21
Razem 36 10 26 0 36