Maraton Leśny Kwidzyn 2020 został odwołany      ****       Bieg charytatywny, który miał odbyć się 25 kwietnia 2020 roku został odwołany. 

2019-12-14 - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020 - E3 - Zgłoszenia
2019-12-14

# Dystans Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 Bieg 5km [345] ADAMCZAK, Joanna Szamotuły
2 Bieg 10km [86] ADAMCZYK, Maciej SKS Oborniki Oborniki
3 Bieg 10km [206] AMBROZIAK, Jan Poznań
4 Bieg 5km [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS KARNET
5 Bieg 5km [346] ANDRZEJAK, Rafał Brama W Biegu Suchy Las
6 Bieg 5km [347] ANDRZEJEWSKI, Dominik Murowana Goślina
7 Bieg 5km [402] ARGALSKA, Kinga PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
8 Bieg 5km [348] BANDOSZ, Hanna PRO366 Swarzędz
9 Marsz NW 5km [522] BARANOWSKA, Alicja Poznań
10 Bieg dziecięcy 1000m [631] BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
11 Bieg dziecięcy 1500m [659] BARANOWSKI, Adam Poznań
12 Bieg 10km [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
13 Bieg 5km [349] BARANSKA, Celestyna Accenture Warszawa
14 Bieg 10km [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
15 Bieg 10km [87] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
16 Bieg 5km [350] BASIŃSKI, Roman Poznań
17 Bieg 10km [188] BEDNARCZYK , Paweł Babki
18 Bieg dziecięcy 1000m [632] BERNAT, Olga PSS Poznań Suchy Las
19 Bieg 10km [210] BIEGAŃSKI , Maciej ORTOspot Poznań
20 Bieg 5km [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ KARNET
21 Bieg 10km [165] BIELECKI, Andrzej Trzcianka
22 Bieg 10km [199] BIENIEK, Przemek DĄBROWA DĄBROWA
23 Bieg 5km [351] BIEŃ, Magdalena chata biegacza k34 Poznań
24 Bieg 10km [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
25 Bieg dziecięcy 500m [581] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
26 Bieg 5km [352] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
27 Bieg 10km [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ KARNET
28 Bieg dziecięcy 500m [582] BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
29 Bieg 10km [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
30 Marsz NW 5km [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
31 Bieg 10km [183] BOGUSZ, Marek lub wybierz z listy Kostrzyn
32 Bieg 10km [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ KARNET
33 Bieg 10km [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
34 Bieg 5km [353] BOROWCZYK, Katarzyna Nowak Run Skoki
35 Bieg 10km [88] BOROWCZYK, Sebastian KB DęBIEC Poznań
36 Bieg dziecięcy 500m [628] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
37 Bieg 5km [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ KARNET
38 Marsz NW 5km [513] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
39 Bieg 10km [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO KARNET
40 Bieg 5km [432] BRYCHCZYŃSKI, Krystian POZNAŃ
41 Bieg 5km [354] BUGAJ, Sylwia Poznań
42 Bieg 10km [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ KARNET
43 Bieg 5km [355] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań
44 Bieg 5km [356] BURSIAK, Marianna Dziki z Polanki Poznan
45 Bieg 10km [89] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznan
46 Bieg 10km [182] CICHA, Ania PCH_ RUN Chodzież
47 Bieg 10km [197] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
48 Bieg 10km [196] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
49 Bieg 10km [90] CICHOWLAS , Przemysław Miejska Górka
50 Bieg 10km [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
51 Bieg 10km [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ KARNET
52 Bieg dziecięcy 500m [583] CWALINA, Bianka Poznań
53 Bieg 5km [357] CWALINA, Dariusz Poznań
54 Bieg dziecięcy 500m [584] CWALINA, Tymon Poznań
55 Bieg 5km [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ KARNET
56 Bieg 10km [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ KARNET
57 Bieg 5km [435] CZARKOWSKI, Marcin ASAP TEAM POZNAŃ
58 Bieg dziecięcy 500m [623] CZARNA , Amelia Tygryski Jerzykowo
59 Bieg dziecięcy 500m [624] CZARNA, Gabrysia Tygryski Jerzykowo
60 Bieg 10km [153] CZARNECKA, Danuta PCH_ RUN Chodzież
61 Bieg dziecięcy 500m [618] CZARNECKI, Gustaw Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
62 Bieg dziecięcy 1000m [633] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
63 Marsz NW 5km [518] CZERNIAWSKA, Renata Czerwonak
64 Bieg 10km [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
65 Bieg dziecięcy 1500m [660] CZERWIŃSKA, Jagoda Smashing Pąpkins Suchy Las
66 Bieg 10km [91] CZERWIŃSKI, Rafał Smashing Pąpkins Suchy Las
67 Bieg 5km [416] CZMOK, Robert Poznań
68 Bieg 10km [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ KARNET
69 Bieg 5km [425] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
70 Bieg 10km [175] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań
71 Bieg 10km [209] DOJS, Aleksandra Night Runners Poznań
72 Marsz NW 5km [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY KARNET
73 Bieg 10km [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
74 Bieg 10km [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
75 Marsz NW 5km [509] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
76 Bieg 10km [92] DRYJA, Monika Obozybiegowe.pl Warszaws
77 Bieg 10km [93] DUDA, Marcin 31 Baza Lotnictwa Taktycznego / Ofix Bike Team Poznań
78 Bieg 10km [178] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
79 Bieg 5km [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
80 Bieg 10km [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
81 Marsz NW 5km [525] EWERTOWSKA, Ewa Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
82 Bieg 10km [94] FAJOK, Szymon SKS Oborniki Oborniki
83 Bieg 5km [358] FILIPOWIAK, Bartosz PRO366
84 Bieg 10km [173] FISHCHUK, Petro Poznan
85 Bieg 10km [198] FORNALIK, Łukasz Poznań Race Team Tulce
86 Bieg 5km [415] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
87 Bieg 5km [400] FRANKOWSKA, Katarzyna PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
88 Bieg 10km [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
89 Marsz NW 5km [526] FRYDRYCH, Katarzyna Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
90 Marsz NW 5km [523] FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
91 Bieg 5km [418] FRYSIAK, Błażej BISKUPICE
92 Bieg 5km [406] FRYSIAK, Malgorzata BISKUPICE
93 Bieg 5km [417] FRYSIAK, Marcin BISKUPICE
94 Bieg 10km [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
95 Bieg 10km [170] GABRYEL, Marcin Krosinko
96 Bieg dziecięcy 500m [619] GABRYEL, Marcin Krosinko
97 Bieg 10km [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
98 Bieg 5km [305] GARCON, Mariusz X KARNET
99 Bieg 5km [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ KARNET
100 Bieg dziecięcy 200m [551] GIERA, Kuba 2015 Poznań
101 Bieg dziecięcy 1000m [634] GIL, Maurycy KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
102 Bieg dziecięcy 1000m [635] GIL, Tymoteusz KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
103 Bieg 10km [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
104 Bieg 5km [426] GRESER, Beata Organic Race Team Bogucin
105 Bieg 5km [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN KARNET
106 Bieg 10km [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ KARNET
107 Bieg 5km [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY KARNET
108 Bieg 10km [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY KARNET
109 Marsz NW 5km [524] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland Czerwonak
110 Bieg 5km [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
111 Bieg 10km [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
112 Bieg 5km [413] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
113 Bieg 10km [95] HAŁAS, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
114 Bieg 5km [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ KARNET
115 Bieg 10km [163] HAMROL, Aleksandra Złotniki
116 Bieg 10km [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ KARNET
117 Marsz NW 5km [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
118 Bieg 5km [359] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
119 Bieg 10km [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań KARNET
120 Bieg 10km [180] HUBKO, Marek #TeamKalach Słubice
121 Bieg 5km [360] HULEWICZ, Wiola Hernik Team Poznań
122 Bieg 10km [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
123 Bieg 10km [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
124 Bieg 10km [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA KARNET
125 Bieg 10km [96] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
126 Bieg 10km [97] JANAS, Dariusz Czerwonak
127 Bieg dziecięcy 1500m [661] JANASIAK, Jakub Szamotuły
128 Bieg dziecięcy 1500m [662] JANASIAK, Piotr Szamotuły
129 Marsz NW 5km [508] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
130 Bieg 10km [98] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
131 Bieg dziecięcy 500m [613] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
132 Bieg dziecięcy 1000m [636] JANKOWSKA, Zuzanna Piaski
133 Bieg 5km [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Ren Team Poznań KARNET
134 Bieg 5km [439] JARASZKIEWICZ, Wojciech Każmierz
135 Bieg 5km [433] JARMUDA, Justyna POZNAŃ
136 Bieg 5km [421] JARYSZ, Piotr Ruukki Uścikowo
137 Bieg dziecięcy 500m [585] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
138 Bieg dziecięcy 500m [586] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
139 Bieg 10km [99] JĘDRZEJAK, Piotr WieloOsobowy Klub Sportowy Kórnik
140 Bieg dziecięcy 500m [629] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
141 Bieg dziecięcy 500m [630] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
142 Bieg 5km [405] JURGA, Joanna Poznan
143 Bieg 10km [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
144 Bieg 5km [361] KACZKOWSKI, Hubert Promnice
145 Bieg 10km [184] KACZMAREK, Beata STR POZNAŃ Poznań
146 Bieg 10km [152] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
147 Bieg 5km [362] KAJDAN, Hanna WRZEŚNIA
148 Bieg 5km [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
149 Bieg 10km [100] KAMIENIARZ-MĘDRYGAŁ, Maria Poznań
150 Bieg 10km [101] KAPROŃ, Sebastian Rakownia
151 Bieg 10km [102] KARALUS, Sebastian Krosinko
152 Bieg dziecięcy 200m [552] KARALUS, Stasiu Krosinko
153 Bieg 5km [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
154 Bieg dziecięcy 500m [587] KARBOWIAK, Leon Tarnowo Podgórne
155 Bieg dziecięcy 200m [553] KASIŃSKA, Franciszka Hernik Team Poznań
156 Bieg 5km [407] KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
157 Bieg 10km [148] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
158 Bieg 10km [103] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
159 Bieg 5km [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
160 Bieg 5km [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
161 Bieg 10km [158] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
162 Bieg 10km [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
163 Bieg 10km [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
164 Bieg 10km [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
165 Bieg 5km [363] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
166 Bieg 10km [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
167 Bieg 10km [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ KARNET
168 Bieg 10km [171] KOCAN, Przemo Poznań
169 Bieg 5km [364] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
170 Bieg 10km [104] KOŁOCH, Krzysztof Night Runners Poznań
171 Bieg dziecięcy 500m [588] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
172 Bieg dziecięcy 500m [589] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
173 Bieg 10km [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
174 Bieg 5km [365] KONIECZNA, Joanna Marciki Poznań
175 Bieg 5km [428] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski
176 Bieg 10km [218] KOROLKIEWICZ, Rafał poznan
177 Bieg 10km [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ KARNET
178 Bieg 10km [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ KARNET
179 Bieg dziecięcy 200m [576] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy
180 Bieg 10km [105] KOŚKA, Aleksandra SPARTA RUNNERS Poznań
181 Bieg 10km [106] KOTLIŃSKI, Tomasz Klub Biegacza Szamotuły Obrzycko
182 Bieg 10km [107] KOWALCZYK, Ewelina Lucky LUZers Luboń
183 Bieg 10km [203] KOWALIK, Tomasz Trio Z Matejki Poznań
184 Bieg 5km [420] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
185 Bieg dziecięcy 200m [554] KOZŁOWSKA, Alicja Koziołki koziegłowy
186 Marsz NW 5km [505] KOZŁOWSKA, Beata Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
187 Marsz NW 5km [511] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
188 Bieg 10km [108] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
189 Bieg 5km [427] KRAJEWSKA, Hanna Piła
190 Bieg dziecięcy 1000m [637] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
191 Bieg dziecięcy 500m [590] KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
192 Bieg 5km [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
193 Bieg dziecięcy 200m [555] KRAWCZUK, Dawid Poznań
194 Bieg dziecięcy 1000m [638] KRAWCZUK, Marian Poznań
195 Bieg dziecięcy 200m [556] KRAWCZUK, Matylda Poznań
196 Bieg 10km [189] KRAWIEC, Piotr Biskupice
197 Bieg 10km [202] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań
198 Bieg dziecięcy 1000m [639] KROMA, Arkadiusz Opalenica
199 Bieg dziecięcy 1000m [640] KROMA, Grzegorz Opalenica
200 Marsz NW 5km [510] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
201 Bieg 5km [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
202 Bieg 5km [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
203 Bieg dziecięcy 1000m [641] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Minionki Dachsera Tulce
204 Bieg 5km [366] KRZEMIEŃ, Krzysztof Run Flint Run Poznań
205 Bieg 5km [367] KUBIAK, Michał Baranowo
206 Bieg 5km [410] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
207 Bieg dziecięcy 200m [557] KUC, Aleksandra krosno
208 Bieg dziecięcy 500m [616] KUC, Antoni Mks Juwenia Puszczykowo krosno
209 Bieg 10km [109] KUCHARSKI, Jacek Garby
210 Marsz NW 5km [520] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Oborniki
211 Bieg 10km [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
212 Bieg 5km [368] KUJAWKI, Adrian Swarzędz
213 Bieg dziecięcy 200m [558] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
214 Bieg dziecięcy 500m [591] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
215 Bieg 10km [110] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
216 Bieg 10km [111] KULWICKI, Waldek Poznań
217 Bieg 10km [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ KARNET
218 Bieg 5km [369] KUŹNIAK, Justyna KB Szamotuły Szamotuły
219 Bieg 5km [370] KWIATECKA, Iwona Orki z ... Poznań
220 Bieg dziecięcy 500m [622] KWIATEK, Franek Poznań
221 Bieg 5km [404] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
222 Marsz NW 5km [527] LASOWSKA, Marta AleMnieKolkaŁapie Poznań
223 Bieg 5km [403] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
224 Bieg dziecięcy 500m [614] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
225 Bieg 10km [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
226 Bieg 10km [211] LEWANDOWSKI, Piotr Jelenia Góra
227 Bieg 10km [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI KARNET
228 Bieg 10km [112] LISIECKI, Tomasz Peaky Blinders Luboń
229 Bieg dziecięcy 500m [592] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
230 Bieg dziecięcy 500m [593] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
231 Bieg 10km [113] ŁAKOMY, Waldemar Buk
232 Bieg dziecięcy 1000m [642] ŁASIŃSKI, Maksymilian Poznań
233 Bieg 5km [371] ŁAZOWSKI, Jarosław Śrem
234 Bieg 10km [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ KARNET
235 Bieg dziecięcy 1000m [663] ŁUKASZEWSKA, Nikola GNIEZNO
236 Bieg 10km [114] ŁUKOMSKI, Krzysztof Gniezno
237 Bieg 10km [160] ŁYŻWIŃSKI, Szymon Triathlon Serwis Słubice
238 Bieg 10km [115] MACIUK, Krzysztof ACTIVE LIFESTYLE Leszno
239 Bieg 10km [116] MAJCHRZAK, Bartosz PKO BANK POLSKI POZNAŃ
240 Bieg 5km [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ KARNET
241 Bieg 10km [117] MAKALOWSKI, Wojciech IoB Murowana Goślina
242 Bieg dziecięcy 200m [559] MALINOWSKA, Zuzanna Poznań
243 Bieg dziecięcy 500m [594] MAŁECKI, Bartosz 1973 Miękowo
244 Bieg dziecięcy 200m [560] MAŁUSZEK, Jeremi Poznań
245 Bieg 5km [372] MAŁYSZKA, Amelia Siekierki Wielkie
246 Bieg 5km [373] MAŁYSZKA, Natalia Siekierki Wielkie
247 Bieg 5km [434] MANTAJ, Wojciech Mantaj Wągrowiec
248 Bieg dziecięcy 1000m [643] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
249 Bieg dziecięcy 500m [621] MARCINEK, Paweł Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
250 Bieg 10km [150] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
251 Bieg 10km [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ KARNET
252 Bieg 10km [219] MASTYK, Mirosław POZNAŃ
253 Marsz NW 5km [515] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
254 Bieg 10km [157] MATECKI, Maciej KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
255 Bieg 5km [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
256 Bieg 10km [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO KARNET
257 Bieg 10km [192] MATYSIAK, Daniel KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski Bugaj
258 Bieg 10km [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
259 Bieg 10km [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET
260 Bieg 5km [423] MĄDEREK, Barbara Dachowa
261 Bieg dziecięcy 500m [625] MEDUNA, Adam POZNAN
262 Bieg dziecięcy 1000m [644] MEDUNA, Urszula POZNAN
263 Bieg 10km [200] MEDUNA, Zbigniew POZNAN
264 Bieg 10km [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ KARNET
265 Bieg 10km [118] MĘDRYGAŁ, Piotr Poznań
266 Bieg 10km [161] MICHALSKI, Roman KB Carasco Poznań
267 Bieg 10km [181] MICHLSKI, Mateusz Projekt Mateusz Michalski Poznań
268 Bieg 10km [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN KARNET
269 Bieg dziecięcy 1000m [645] MIELCARZEWICZ, Antoś Tygryski Jerzykowo
270 Bieg 5km [374] MIELCARZEWICZ, Kaśka Tygryski Jerzykowo
271 Bieg dziecięcy 200m [561] MIELCARZEWICZ, Leon Tygryski Jerzykowo
272 Bieg 5km [375] MIELCARZEWICZ, Paweł Tygryski Jerzykowo
273 Bieg dziecięcy 1000m [646] MIELCARZEWICZ, Urszula Tygryski Jerzykowo
274 Bieg dziecięcy 1000m [647] MIELCARZEWICZ, Zosia Tygryski Jerzykowo
275 Bieg 5km [376] MIKUŁAN, Mikołaj U.S Navy Seal Poznań
276 Bieg 5km [377] MIZERA, Jakub Kostrzyn Wlkp.
277 Bieg 5km [378] MIZERA, Mateusz Kostrzyn
278 Bieg 10km [119] MLECZAK, Piotr KB DęBIEC Poznań
279 Bieg 5km [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
280 Bieg 5km [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY KARNET
281 Bieg 10km [120] MROSKOWIAK, Marcin -- Garby
282 Bieg 5km [398] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
283 Marsz NW 5km [506] MURAWSKA, Danuta Mosina
284 Bieg 5km [379] NAPARTY, Norbert RUUKKI Oborniki
285 Bieg 10km [121] NAPIERAŁA, Bartosz AKB Team Rokietnica
286 Bieg dziecięcy 500m [595] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
287 Bieg 5km [380] NAPIERAŁA, Jakub AKB Team Rokietnica
288 Bieg 10km [122] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
289 Bieg 10km [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
290 Bieg dziecięcy 500m [600] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
291 Bieg 10km [123] NASKRĘT, Sławomir grzebienisko
292 Bieg 5km [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA KARNET
293 Marsz NW 5km [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ
294 Bieg 10km [208] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
295 Bieg 10km [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
296 Bieg 5km [381] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ
297 Bieg 10km [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ KARNET
298 Bieg 10km [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
299 Bieg 5km [382] NOWAK, Agnieszka Nowaki z Kicina Kicin
300 Bieg 5km [409] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
301 Marsz NW 5km [512] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
302 Bieg dziecięcy 500m [601] NOWAK, Gabrysia Nowaki z Kicina Kicin
303 Bieg 10km [179] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
304 Bieg dziecięcy 200m [562] NOWAK, Leon Nowaki z Kicina Kicin
305 Bieg 10km [167] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
306 Bieg 10km [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ KARNET
307 Bieg 10km [124] NOWAK, Mariusz Night Runners Poznań
308 Bieg dziecięcy 1000m [648] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Rok Poznań
309 Bieg dziecięcy 500m [602] NOWIK, Mikołaj Skoki
310 Bieg 10km [172] OGIŃSKA, Anetta Towarzystwo Wioślarzy Master Poznań Poznań
311 Bieg 5km [414] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
312 Bieg 5km [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ KARNET
313 Bieg 10km [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
314 Bieg 5km [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO KARNET
315 Bieg 10km [125] OLSZEWSKI, Jarosław Night Runners Poznań
316 Bieg dziecięcy 200m [563] ORLIŃSKA, Klara Poznań
317 Bieg 10km [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ KARNET
318 Bieg 10km [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ KARNET
319 Bieg dziecięcy 200m [564] OZDOBA, Mateusz POZNAŃ
320 Bieg dziecięcy 500m [603] OZDOBA, Tomek POZNAŃ
321 Bieg 10km [126] OŻAROWSKI, Cezary San Escobar Gruszczyn
322 Bieg 10km [155] PAJCHROWSKI , Michał Zaniemyśl
323 Bieg 10km [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
324 Bieg 10km [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ KARNET
325 Bieg 10km [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
326 Bieg 5km [383] PARADOWSKI, Norbert Poznań
327 Bieg 10km [127] PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
328 Bieg 10km [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA KARNET
329 Bieg 10km [128] PAWEŁ, Połczyński Stalowa Łyda Poznań
330 Bieg 5km [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ KARNET
331 Bieg dziecięcy 200m [565] PAWLICKA, Zuzanna Gruszczyn
332 Bieg 5km [384] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
333 Bieg 5km [431] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
334 Bieg 10km [129] PAWŁOWSKI, Robert Vege Runners Rataje
335 Bieg 10km [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO KARNET
336 Bieg 10km [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ KARNET
337 Bieg 10km [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ KARNET
338 Bieg 5km [385] PIECHOWIAK, Marek Poznań
339 Bieg 10km [194] PIESZAK, Marcin Kanapowe pampry Góra
340 Bieg 10km [195] PIESZAK , Zosia Kanapowe pampry Góra
341 Bieg 10km [156] PIETRASZ, Dagmara Poznań
342 Bieg 10km [217] PIETRUSZKA, Ewa POZNAŃ
343 Bieg 5km [386] PIĘTKA, Daria Poznań
344 Bieg 10km [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
345 Bieg 10km [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
346 Bieg 5km [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ KARNET
347 Bieg dziecięcy 200m [566] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
348 Bieg dziecięcy 200m [567] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
349 Bieg dziecięcy 500m [626] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań
350 Bieg 10km [166] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
351 Bieg 5km [429] PŁAŻALSKA, Beata Nowak Run Skoki
352 Bieg 10km [220] POCHYLSKI, Paweł Deloitte Adventure Team POZNAŃ
353 Bieg 10km [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ KARNET
354 Bieg 10km [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
355 Bieg 10km [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
356 Bieg 10km [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
357 Bieg 10km [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
358 Bieg 5km [397] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
359 Marsz NW 5km [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI KARNET
360 Bieg dziecięcy 1000m [649] PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
361 Bieg 10km [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
362 Bieg 10km [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ KARNET
363 Marsz NW 5km [514] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
364 Bieg 10km [162] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań
365 Bieg 10km [130] PRZYBYLSKI, Tomasz Borówiec
366 Bieg 5km [387] PSIK, Marzena Hernik Team Murowana Goślina
367 Bieg 10km [186] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
368 Bieg 10km [185] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań
369 Marsz NW 5km [521] RADOMSKA, Justyna PARK DZIEJE Murowana Goślina Murowana Goślina
370 Marsz NW 5km [519] RADZIKOWSKA, Bożena Borysek Poznań
371 Bieg 10km [174] RADZIKOWSKI, Łukasz Borysek Poznań
372 Bieg 10km [164] RATAJ, Artur Trzcianka
373 Bieg 10km [131] RATAJCZAK, Joanna RUUKKI Poznan
374 Bieg dziecięcy 200m [568] RATAJCZAK, Kacper biegnę KOZIEGŁOWY
375 Bieg dziecięcy 200m [569] RATAJCZAK, Karol biegnę KOZIEGŁOWY
376 Bieg dziecięcy 500m [627] RATAJCZAK, Pola biegnę KOZIEGŁOWY
377 Bieg 5km [388] REDZYŃSKA, Aneta Tygryski Jerzykowo
378 Bieg 10km [191] ROGOWICZ, Paweł Cts Garby
379 Bieg 10km [132] ROPELEWSKI, Tomasz Poznań
380 Bieg 10km [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
381 Bieg 10km [133] ROSSA, Ewelina Poznań
382 Bieg 5km [389] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznan
383 Bieg 5km [399] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań
384 Bieg 5km [408] ROT, Mariusz Poznań
385 Marsz NW 5km [507] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel
386 Bieg dziecięcy 1000m [650] RURAK, Leon Koziegłowy
387 Bieg dziecięcy 200m [570] RYBSKA, Wanda Poznań
388 Bieg dziecięcy 200m [571] RYBSKI, Mieszko Poznań
389 Bieg 5km [419] SCHULZ, Jędrzej Poznań
390 Bieg dziecięcy 1000m [651] SCHULZ, Marceli Poznań
391 Bieg 5km [422] SIENKIEWICZ, Dariusz Organic Race Team Swarzędz
392 Bieg 5km [424] SIENKIEWICZ, Joanna Organic Race Team Swarzędz
393 Bieg 10km [149] SIOMA, Konrad Rokietnica Biega Rokietnica
394 Bieg dziecięcy 1000m [652] SIOMA, Zofia Krzyszkowo
395 Bieg 5km [396] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
396 Bieg dziecięcy 1000m [653] SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
397 Bieg dziecięcy 500m [612] SMELA, Oliwia Luboń
398 Bieg 5km [401] SMIERZCHAŁA, Marta PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
399 Bieg 5km [412] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
400 Bieg 10km [134] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
401 Bieg 10km [168] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska
402 Bieg 10km [151] SPYCHAŁA, Marek Nie Za Daleko Lusówko
403 Bieg 10km [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ KARNET
404 Bieg 5km [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI KARNET
405 Bieg 5km [390] STACHOWIAK, Maciej Czapury
406 Bieg dziecięcy 500m [604] STAŃCZYK, Ana Poznań
407 Bieg dziecięcy 200m [572] STAŃCZYK, Zuzanna Poznań
408 Bieg 10km [135] STARKOWSKI, Piotr Poznań
409 Bieg dziecięcy 200m [573] STAROSTA, Wiktor Leszno
410 Bieg 5km [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ KARNET
411 Bieg 10km [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ KARNET
412 Bieg 5km [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
413 Bieg 10km [136] SUCHOROWSKI, Jakub PRO366 Kobylnica
414 Bieg dziecięcy 200m [577] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
415 Bieg 5km [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
416 Bieg dziecięcy 200m [578] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
417 Bieg 10km [169] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań
418 Bieg 10km [159] SZCZEPANIAK, Wanda KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
419 Bieg 5km [391] SZESZYCKA, Hanna Poznań
420 Bieg 5km [411] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
421 Bieg 10km [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
422 Bieg 5km [392] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
423 Bieg 5km [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
424 Bieg 10km [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
425 Bieg 10km [213] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
426 Bieg 10km [214] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
427 Bieg 5km [393] ŚWIERZOWSKA, Magdalena 1978 Poznań
428 Bieg dziecięcy 500m [605] TOMASZ, Karalus Krosinko
429 Bieg 10km [137] TOMASZEWSKI, Maciej Night Runners Poznań
430 Bieg 5km [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET
431 Bieg 5km [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
432 Bieg 5km [437] TUROWIEC, Adam POZNAŃ
433 Bieg 10km [177] TUTKA, Maksymilian KS JANUSZE Poznań
434 Bieg dziecięcy 200m [574] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
435 Bieg dziecięcy 1000m [654] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak
436 Bieg 5km [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team KARNET
437 Bieg dziecięcy 500m [617] URBAN, Filip Mielno
438 Bieg dziecięcy 1000m [655] URBAN, Wiktoria Mielno
439 Bieg 5km [436] URBANEK, Agnieszka ASAP TEAM POZNAŃ
440 Bieg 5km [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
441 Bieg 10km [138] WALASZCZYK, Lucyna Natural Born Runners Team Poznań
442 Bieg 10km [139] WALCZAK, Damian Poznań
443 Bieg 10km [140] WALCZAK, Tomasz PCH_ RUN Chodzież
444 Bieg 5km [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
445 Bieg 10km [190] WASIELAK, Joanna Swarzedz
446 Bieg 10km [212] WASILEWSKI, Karol SPARTA RUNNERS Poznań
447 Bieg 10km [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
448 Bieg 10km [141] WEBER, Agnieszka Koziegłowy
449 Bieg 5km [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ KARNET
450 Marsz NW 5km [528] WENC-CZARKOWSKA, Agata ASAP TEAM POZNAŃ
451 Bieg 10km [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ KARNET
452 Bieg dziecięcy 500m [620] WEYNA , Antonina Biały Domek Kicin Kicin
453 Bieg 10km [147] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
454 Bieg 10km [154] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
455 Bieg 10km [193] WICHŁACZ, Paweł KB Maniac Poznań Szreniawa
456 Bieg 10km [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ KARNET
457 Bieg 10km [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA KARNET
458 Bieg 5km [394] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
459 Bieg 5km [395] WIECZORKOWSKI, Wladyslaw Poznan
460 Bieg dziecięcy 500m [606] WIĘCKOWSKA , Katarzyna Przedszkole Zielona Polnutka w Swarzędzu Swarzędz
461 Bieg dziecięcy 500m [607] WIĘCKOWSKA, Zosia SP nr3 w Swarzędzu Swarzędz
462 Bieg dziecięcy 200m [579] WILCZYŃSKA, Helena Luboń
463 Bieg dziecięcy 200m [580] WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
464 Bieg 5km [438] WILIŃSKA-ZYFERT, Agnieszka Pobiedziska
465 Bieg 10km [187] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
466 Bieg dziecięcy 500m [608] WILKOWSKA, Nina Swarzędz
467 Bieg dziecięcy 500m [609] WILKOWSKI, Patryk Przedszkole Zielona Polnutka w Swarzędzu Swarzędz
468 Bieg dziecięcy 1000m [656] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
469 Bieg 5km [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ KARNET
470 Bieg 10km [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA KARNET
471 Bieg dziecięcy 200m [575] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska
472 Bieg 10km [216] WOJCIECHOWICZ, Leszek POZNAŃ
473 Bieg 5km [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ KARNET
474 Bieg dziecięcy 500m [615] WOJTKOWSKI, Mateusz Poznań
475 Bieg 10km [142] WOLAŃSKI, Karol Poznań
476 Bieg 5km [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY KARNET
477 Bieg 5km [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK KARNET
478 Marsz NW 5km [517] WOROCH, Jolanta polkowce dopiewo
479 Marsz NW 5km [516] WOROCH, Roman polkowce dopiewo
480 Bieg 10km [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ KARNET
481 Bieg 10km [201] WROE, Agnieszka Poznan
482 Bieg 10km [176] WRONIAK, Maciej Pogorzela
483 Bieg 10km [143] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
484 Bieg 10km [144] WYLEGAŁA, Izabela PCH_ RUN CHODZIEŻ
485 Bieg 10km [145] WYLEGAŁA, Michał PCH_ RUN CHODZIEŻ
486 Bieg dziecięcy 500m [610] WYWIAŁ, Konstancja 1973 Koziegłowy
487 Bieg 10km [207] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie
488 Bieg dziecięcy 500m [611] ZALEWSKA, Gabriela JANOWY MŁYN Poznań
489 Bieg 10km [146] ZAREMBA, Paweł Bula Team Poznań
490 Bieg dziecięcy 1000m [657] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Ustronie
491 Bieg 10km [205] ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ
492 Bieg 10km [204] ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
493 Bieg dziecięcy 1000m [658] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [551] GIERA, Kuba 2015 Poznań
2 [552] KARALUS, Stasiu Krosinko
3 [576] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy
4 [560] MAŁUSZEK, Jeremi Poznań
5 [561] MIELCARZEWICZ, Leon Tygryski Jerzykowo
6 [562] NOWAK, Leon Nowaki z Kicina Kicin
7 [564] OZDOBA, Mateusz POZNAŃ
8 [566] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
9 [567] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
10 [568] RATAJCZAK, Kacper biegnę KOZIEGŁOWY
11 [569] RATAJCZAK, Karol biegnę KOZIEGŁOWY
12 [571] RYBSKI, Mieszko Poznań
13 [573] STAROSTA, Wiktor Leszno
14 [578] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [553] KASIŃSKA, Franciszka Hernik Team Poznań
2 [554] KOZŁOWSKA, Alicja Koziołki koziegłowy
3 [555] KRAWCZUK, Dawid Poznań
4 [556] KRAWCZUK, Matylda Poznań
5 [557] KUC, Aleksandra krosno
6 [558] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
7 [559] MALINOWSKA, Zuzanna Poznań
8 [563] ORLIŃSKA, Klara Poznań
9 [565] PAWLICKA, Zuzanna Gruszczyn
10 [570] RYBSKA, Wanda Poznań
11 [572] STAŃCZYK, Zuzanna Poznań
12 [577] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
13 [574] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
14 [579] WILCZYŃSKA, Helena Luboń
15 [580] WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
16 [575] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

Bieg dziecięcy 500m / D2 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [628] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
2 [584] CWALINA, Tymon Poznań
3 [618] CZARNECKI, Gustaw Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
4 [619] GABRYEL, Marcin Krosinko
5 [613] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
6 [585] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
7 [586] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
8 [630] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
9 [587] KARBOWIAK, Leon Tarnowo Podgórne
10 [588] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
11 [589] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
12 [616] KUC, Antoni Mks Juwenia Puszczykowo krosno
13 [591] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
14 [622] KWIATEK, Franek Poznań
15 [614] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
16 [592] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
17 [593] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
18 [594] MAŁECKI, Bartosz 1973 Miękowo
19 [621] MARCINEK, Paweł Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
20 [625] MEDUNA, Adam POZNAN
21 [602] NOWIK, Mikołaj Skoki
22 [603] OZDOBA, Tomek POZNAŃ
23 [626] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań
24 [605] TOMASZ, Karalus Krosinko
25 [617] URBAN, Filip Mielno
26 [609] WILKOWSKI, Patryk Przedszkole Zielona Polnutka w Swarzędzu Swarzędz
27 [615] WOJTKOWSKI, Mateusz Poznań

Bieg dziecięcy 500m / D2 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [581] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
2 [582] BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
3 [583] CWALINA, Bianka Poznań
4 [623] CZARNA , Amelia Tygryski Jerzykowo
5 [624] CZARNA, Gabrysia Tygryski Jerzykowo
6 [629] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
7 [590] KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
8 [595] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
9 [600] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
10 [601] NOWAK, Gabrysia Nowaki z Kicina Kicin
11 [627] RATAJCZAK, Pola biegnę KOZIEGŁOWY
12 [612] SMELA, Oliwia Luboń
13 [604] STAŃCZYK, Ana Poznań
14 [620] WEYNA , Antonina Biały Domek Kicin Kicin
15 [606] WIĘCKOWSKA , Katarzyna Przedszkole Zielona Polnutka w Swarzędzu Swarzędz
16 [607] WIĘCKOWSKA, Zosia SP nr3 w Swarzędzu Swarzędz
17 [608] WILKOWSKA, Nina Swarzędz
18 [610] WYWIAŁ, Konstancja 1973 Koziegłowy
19 [611] ZALEWSKA, Gabriela JANOWY MŁYN Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [633] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
2 [634] GIL, Maurycy KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
3 [635] GIL, Tymoteusz KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
4 [637] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
5 [638] KRAWCZUK, Marian Poznań
6 [639] KROMA, Arkadiusz Opalenica
7 [640] KROMA, Grzegorz Opalenica
8 [641] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Minionki Dachsera Tulce
9 [642] ŁASIŃSKI, Maksymilian Poznań
10 [645] MIELCARZEWICZ, Antoś Tygryski Jerzykowo
11 [649] PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
12 [650] RURAK, Leon Koziegłowy
13 [651] SCHULZ, Marceli Poznań
14 [656] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
15 [658] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [631] BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
2 [632] BERNAT, Olga PSS Poznań Suchy Las
3 [636] JANKOWSKA, Zuzanna Piaski
4 [663] ŁUKASZEWSKA, Nikola GNIEZNO
5 [643] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
6 [644] MEDUNA, Urszula POZNAN
7 [646] MIELCARZEWICZ, Urszula Tygryski Jerzykowo
8 [647] MIELCARZEWICZ, Zosia Tygryski Jerzykowo
9 [648] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Rok Poznań
10 [652] SIOMA, Zofia Krzyszkowo
11 [653] SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
12 [654] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak
13 [655] URBAN, Wiktoria Mielno
14 [657] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Ustronie

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [659] BARANOWSKI, Adam Poznań
2 [661] JANASIAK, Jakub Szamotuły
3 [662] JANASIAK, Piotr Szamotuły

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [660] CZERWIŃSKA, Jagoda Smashing Pąpkins Suchy Las

Bieg 5km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [356] BURSIAK, Marianna Dziki z Polanki Poznan
2 [427] KRAJEWSKA, Hanna Piła
3 [372] MAŁYSZKA, Amelia Siekierki Wielkie

Bieg 10km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [163] HAMROL, Aleksandra Złotniki

Bieg 5km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [354] BUGAJ, Sylwia Poznań
2 [363] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
3 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
4 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ KARNET
5 [388] REDZYŃSKA, Aneta Tygryski Jerzykowo
6 [391] SZESZYCKA, Hanna Poznań

Bieg 10km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [87] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
2 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
3 [105] KOŚKA, Aleksandra SPARTA RUNNERS Poznań
4 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET
5 [134] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań

Bieg 5km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [345] ADAMCZAK, Joanna Szamotuły
2 [402] ARGALSKA, Kinga PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
3 [349] BARANSKA, Celestyna Accenture Warszawa
4 [353] BOROWCZYK, Katarzyna Nowak Run Skoki
5 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ KARNET
6 [400] FRANKOWSKA, Katarzyna PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
7 [406] FRYSIAK, Malgorzata BISKUPICE
8 [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY KARNET
9 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ KARNET
10 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Ren Team Poznań KARNET
11 [433] JARMUDA, Justyna POZNAŃ
12 [405] JURGA, Joanna Poznan
13 [365] KONIECZNA, Joanna Marciki Poznań
14 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
15 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY KARNET
16 [382] NOWAK, Agnieszka Nowaki z Kicina Kicin
17 [386] PIĘTKA, Daria Poznań
18 [429] PŁAŻALSKA, Beata Nowak Run Skoki
19 [424] SIENKIEWICZ, Joanna Organic Race Team Swarzędz
20 [401] SMIERZCHAŁA, Marta PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
21 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
22 [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
23 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
24 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ KARNET

Bieg 10km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [182] CICHA, Ania PCH_ RUN Chodzież
2 [197] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
3 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
4 [209] DOJS, Aleksandra Night Runners Poznań
5 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
6 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
7 [95] HAŁAS, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
8 [100] KAMIENIARZ-MĘDRYGAŁ, Maria Poznań
9 [148] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
10 [103] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
11 [158] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
12 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
13 [202] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań
14 [150] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
15 [195] PIESZAK , Zosia Kanapowe pampry Góra
16 [156] PIETRASZ, Dagmara Poznań
17 [217] PIETRUSZKA, Ewa POZNAŃ
18 [133] ROSSA, Ewelina Poznań
19 [168] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska
20 [214] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
21 [138] WALASZCZYK, Lucyna Natural Born Runners Team Poznań
22 [190] WASIELAK, Joanna Swarzedz
23 [141] WEBER, Agnieszka Koziegłowy
24 [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA KARNET
25 [201] WROE, Agnieszka Poznan
26 [143] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
27 [144] WYLEGAŁA, Izabela PCH_ RUN CHODZIEŻ

Bieg 5km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [348] BANDOSZ, Hanna PRO366 Swarzędz
2 [351] BIEŃ, Magdalena chata biegacza k34 Poznań
3 [415] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
4 [426] GRESER, Beata Organic Race Team Bogucin
5 [413] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
6 [360] HULEWICZ, Wiola Hernik Team Poznań
7 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
8 [364] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
9 [369] KUŹNIAK, Justyna KB Szamotuły Szamotuły
10 [370] KWIATECKA, Iwona Orki z ... Poznań
11 [404] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
12 [373] MAŁYSZKA, Natalia Siekierki Wielkie
13 [423] MĄDEREK, Barbara Dachowa
14 [374] MIELCARZEWICZ, Kaśka Tygryski Jerzykowo
15 [398] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
16 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ KARNET
17 [384] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
18 [397] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
19 [393] ŚWIERZOWSKA, Magdalena 1978 Poznań
20 [436] URBANEK, Agnieszka ASAP TEAM POZNAŃ
21 [438] WILIŃSKA-ZYFERT, Agnieszka Pobiedziska

Bieg 10km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [92] DRYJA, Monika Obozybiegowe.pl Warszaws
2 [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ KARNET
3 [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ KARNET
4 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
5 [184] KACZMAREK, Beata STR POZNAŃ Poznań
6 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
7 [107] KOWALCZYK, Ewelina Lucky LUZers Luboń
8 [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ KARNET
9 [122] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
10 [172] OGIŃSKA, Anetta Towarzystwo Wioślarzy Master Poznań Poznań
11 [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ KARNET
12 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
13 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
14 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
15 [185] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań
16 [131] RATAJCZAK, Joanna RUUKKI Poznan
17 [159] SZCZEPANIAK, Wanda KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
18 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
19 [205] ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ

Bieg 5km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS KARNET
2 [362] KAJDAN, Hanna WRZEŚNIA
3 [387] PSIK, Marzena Hernik Team Murowana Goślina
4 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK KARNET

Bieg 10km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [153] CZARNECKA, Danuta PCH_ RUN Chodzież

Bieg 5km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA KARNET

Bieg 10km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne

Bieg 5km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [418] FRYSIAK, Błażej BISKUPICE
2 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
3 [368] KUJAWKI, Adrian Swarzędz
4 [377] MIZERA, Jakub Kostrzyn Wlkp.
5 [380] NAPIERAŁA, Jakub AKB Team Rokietnica
6 [392] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
7 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET

Bieg 10km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne

Bieg 5km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [350] BASIŃSKI, Roman Poznań
2 [305] GARCON, Mariusz X KARNET
3 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ KARNET
4 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
5 [379] NAPARTY, Norbert RUUKKI Oborniki
6 [408] ROT, Mariusz Poznań
7 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ KARNET
8 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
9 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ KARNET

Bieg 10km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [90] CICHOWLAS , Przemysław Miejska Górka
2 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
3 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
4 [94] FAJOK, Szymon SKS Oborniki Oborniki
5 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
6 [104] KOŁOCH, Krzysztof Night Runners Poznań
7 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ KARNET
8 [211] LEWANDOWSKI, Piotr Jelenia Góra
9 [160] ŁYŻWIŃSKI, Szymon Triathlon Serwis Słubice
10 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
11 [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN KARNET
12 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
13 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ KARNET
14 [127] PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
15 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ KARNET
16 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
17 [132] ROPELEWSKI, Tomasz Poznań
18 [139] WALCZAK, Damian Poznań
19 [212] WASILEWSKI, Karol SPARTA RUNNERS Poznań
20 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ KARNET

Bieg 5km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [347] ANDRZEJEWSKI, Dominik Murowana Goślina
2 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ KARNET
3 [432] BRYCHCZYŃSKI, Krystian POZNAŃ
4 [357] CWALINA, Dariusz Poznań
5 [435] CZARKOWSKI, Marcin ASAP TEAM POZNAŃ
6 [439] JARASZKIEWICZ, Wojciech Każmierz
7 [361] KACZKOWSKI, Hubert Promnice
8 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
9 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
10 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
11 [366] KRZEMIEŃ, Krzysztof Run Flint Run Poznań
12 [367] KUBIAK, Michał Baranowo
13 [371] ŁAZOWSKI, Jarosław Śrem
14 [434] MANTAJ, Wojciech Mantaj Wągrowiec
15 [375] MIELCARZEWICZ, Paweł Tygryski Jerzykowo
16 [376] MIKUŁAN, Mikołaj U.S Navy Seal Poznań
17 [378] MIZERA, Mateusz Kostrzyn
18 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ KARNET
19 [385] PIECHOWIAK, Marek Poznań
20 [419] SCHULZ, Jędrzej Poznań
21 [422] SIENKIEWICZ, Dariusz Organic Race Team Swarzędz
22 [396] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
23 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI KARNET
24 [411] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
25 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
26 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
27 [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team KARNET
28 [394] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań

Bieg 10km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [86] ADAMCZYK, Maciej SKS Oborniki Oborniki
2 [206] AMBROZIAK, Jan Poznań
3 [210] BIEGAŃSKI , Maciej ORTOspot Poznań
4 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
5 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ KARNET
6 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
7 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ KARNET
8 [88] BOROWCZYK, Sebastian KB DęBIEC Poznań
9 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ KARNET
10 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ KARNET
11 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ KARNET
12 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
13 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ KARNET
14 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
15 [93] DUDA, Marcin 31 Baza Lotnictwa Taktycznego / Ofix Bike Team Poznań
16 [173] FISHCHUK, Petro Poznan
17 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
18 [170] GABRYEL, Marcin Krosinko
19 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
20 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
21 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY KARNET
22 [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań KARNET
23 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA KARNET
24 [99] JĘDRZEJAK, Piotr WieloOsobowy Klub Sportowy Kórnik
25 [152] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
26 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ KARNET
27 [203] KOWALIK, Tomasz Trio Z Matejki Poznań
28 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
29 [110] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
30 [111] KULWICKI, Waldek Poznań
31 [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ KARNET
32 [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
33 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI KARNET
34 [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ KARNET
35 [114] ŁUKOMSKI, Krzysztof Gniezno
36 [115] MACIUK, Krzysztof ACTIVE LIFESTYLE Leszno
37 [116] MAJCHRZAK, Bartosz PKO BANK POLSKI POZNAŃ
38 [219] MASTYK, Mirosław POZNAŃ
39 [192] MATYSIAK, Daniel KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski Bugaj
40 [118] MĘDRYGAŁ, Piotr Poznań
41 [181] MICHLSKI, Mateusz Projekt Mateusz Michalski Poznań
42 [121] NAPIERAŁA, Bartosz AKB Team Rokietnica
43 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
44 [208] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
45 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
46 [167] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
47 [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ KARNET
48 [124] NOWAK, Mariusz Night Runners Poznań
49 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
50 [155] PAJCHROWSKI , Michał Zaniemyśl
51 [128] PAWEŁ, Połczyński Stalowa Łyda Poznań
52 [194] PIESZAK, Marcin Kanapowe pampry Góra
53 [220] POCHYLSKI, Paweł Deloitte Adventure Team POZNAŃ
54 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
55 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
56 [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ KARNET
57 [174] RADZIKOWSKI, Łukasz Borysek Poznań
58 [191] ROGOWICZ, Paweł Cts Garby
59 [149] SIOMA, Konrad Rokietnica Biega Rokietnica
60 [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ KARNET
61 [135] STARKOWSKI, Piotr Poznań
62 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ KARNET
63 [136] SUCHOROWSKI, Jakub PRO366 Kobylnica
64 [169] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań
65 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
66 [213] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
67 [177] TUTKA, Maksymilian KS JANUSZE Poznań
68 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ KARNET
69 [193] WICHŁACZ, Paweł KB Maniac Poznań Szreniawa
70 [216] WOJCIECHOWICZ, Leszek POZNAŃ
71 [142] WOLAŃSKI, Karol Poznań
72 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ KARNET
73 [176] WRONIAK, Maciej Pogorzela
74 [146] ZAREMBA, Paweł Bula Team Poznań

Bieg 5km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [346] ANDRZEJAK, Rafał Brama W Biegu Suchy Las
2 [352] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
3 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ KARNET
4 [416] CZMOK, Robert Poznań
5 [358] FILIPOWIAK, Bartosz PRO366
6 [417] FRYSIAK, Marcin BISKUPICE
7 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN KARNET
8 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
9 [421] JARYSZ, Piotr Ruukki Uścikowo
10 [407] KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
11 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
12 [420] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
13 [403] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
14 [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ KARNET
15 [381] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ
16 [409] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
17 [414] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
18 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO KARNET
19 [383] PARADOWSKI, Norbert Poznań
20 [431] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
21 [389] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznan
22 [399] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań
23 [412] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
24 [390] STACHOWIAK, Maciej Czapury
25 [437] TUROWIEC, Adam POZNAŃ

Bieg 10km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
2 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
3 [188] BEDNARCZYK , Paweł Babki
4 [165] BIELECKI, Andrzej Trzcianka
5 [199] BIENIEK, Przemek DĄBROWA DĄBROWA
6 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
7 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO KARNET
8 [89] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznan
9 [196] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
10 [91] CZERWIŃSKI, Rafał Smashing Pąpkins Suchy Las
11 [175] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań
12 [178] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
13 [198] FORNALIK, Łukasz Poznań Race Team Tulce
14 [180] HUBKO, Marek #TeamKalach Słubice
15 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
16 [96] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
17 [97] JANAS, Dariusz Czerwonak
18 [98] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
19 [101] KAPROŃ, Sebastian Rakownia
20 [102] KARALUS, Sebastian Krosinko
21 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
22 [171] KOCAN, Przemo Poznań
23 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
24 [218] KOROLKIEWICZ, Rafał poznan
25 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ KARNET
26 [189] KRAWIEC, Piotr Biskupice
27 [109] KUCHARSKI, Jacek Garby
28 [112] LISIECKI, Tomasz Peaky Blinders Luboń
29 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO KARNET
30 [200] MEDUNA, Zbigniew POZNAN
31 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ KARNET
32 [161] MICHALSKI, Roman KB Carasco Poznań
33 [120] MROSKOWIAK, Marcin -- Garby
34 [123] NASKRĘT, Sławomir grzebienisko
35 [179] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
36 [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ KARNET
37 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ KARNET
38 [126] OŻAROWSKI, Cezary San Escobar Gruszczyn
39 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
40 [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
41 [129] PAWŁOWSKI, Robert Vege Runners Rataje
42 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO KARNET
43 [166] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
44 [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ KARNET
45 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
46 [130] PRZYBYLSKI, Tomasz Borówiec
47 [186] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
48 [164] RATAJ, Artur Trzcianka
49 [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
50 [151] SPYCHAŁA, Marek Nie Za Daleko Lusówko
51 [137] TOMASZEWSKI, Maciej Night Runners Poznań
52 [140] WALCZAK, Tomasz PCH_ RUN Chodzież
53 [147] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
54 [154] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
55 [187] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
56 [145] WYLEGAŁA, Michał PCH_ RUN CHODZIEŻ
57 [207] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie
58 [204] ZBORALSKI, Michał POZNAŃ

Bieg 5km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [355] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań
2 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
3 [410] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
4 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ KARNET
5 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY KARNET

Bieg 10km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [106] KOTLIŃSKI, Tomasz Klub Biegacza Szamotuły Obrzycko
2 [108] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
3 [157] MATECKI, Maciej KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
4 [125] OLSZEWSKI, Jarosław Night Runners Poznań
5 [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA KARNET
6 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ KARNET
7 [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
8 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA KARNET

Bieg 5km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [425] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
2 [359] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
3 [428] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski
4 [395] WIECZORKOWSKI, Wladyslaw Poznan

Bieg 10km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [183] BOGUSZ, Marek lub wybierz z listy Kostrzyn
2 [113] ŁAKOMY, Waldemar Buk
3 [117] MAKALOWSKI, Wojciech IoB Murowana Goślina
4 [119] MLECZAK, Piotr KB DęBIEC Poznań
5 [162] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań

Marsz NW 5km / OPEN K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [522] BARANOWSKA, Alicja Poznań
2 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
3 [518] CZERNIAWSKA, Renata Czerwonak
4 [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY KARNET
5 [509] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
6 [525] EWERTOWSKA, Ewa Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
7 [526] FRYDRYCH, Katarzyna Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
8 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
9 [505] KOZŁOWSKA, Beata Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
10 [527] LASOWSKA, Marta AleMnieKolkaŁapie Poznań
11 [515] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
12 [506] MURAWSKA, Danuta Mosina
13 [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ
14 [512] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
15 [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI KARNET
16 [514] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
17 [521] RADOMSKA, Justyna PARK DZIEJE Murowana Goślina Murowana Goślina
18 [519] RADZIKOWSKA, Bożena Borysek Poznań
19 [528] WENC-CZARKOWSKA, Agata ASAP TEAM POZNAŃ
20 [517] WOROCH, Jolanta polkowce dopiewo

Marsz NW 5km / OPEN M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [513] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
2 [523] FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
3 [524] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland Czerwonak
4 [508] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
5 [511] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
6 [510] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
7 [520] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Oborniki
8 [507] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel
9 [516] WOROCH, Roman polkowce dopiewo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [345] ADAMCZAK, Joanna Szamotuły
2 [206] AMBROZIAK, Jan Poznań
3 [347] ANDRZEJEWSKI, Dominik Murowana Goślina
4 [522] BARANOWSKA, Alicja Poznań
5 [659] BARANOWSKI, Adam Poznań
6 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
7 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
8 [87] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
9 [350] BASIŃSKI, Roman Poznań
10 [188] BEDNARCZYK , Paweł Babki
11 [165] BIELECKI, Andrzej Trzcianka
12 [581] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
13 [352] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
14 [513] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
15 [432] BRYCHCZYŃSKI, Krystian POZNAŃ
16 [354] BUGAJ, Sylwia Poznań
17 [197] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
18 [196] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
19 [90] CICHOWLAS , Przemysław Miejska Górka
20 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
21 [583] CWALINA, Bianka Poznań
22 [357] CWALINA, Dariusz Poznań
23 [584] CWALINA, Tymon Poznań
24 [518] CZERNIAWSKA, Renata Czerwonak
25 [416] CZMOK, Robert Poznań
26 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
27 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
28 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
29 [173] FISHCHUK, Petro Poznan
30 [415] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
31 [418] FRYSIAK, Błażej BISKUPICE
32 [406] FRYSIAK, Malgorzata BISKUPICE
33 [417] FRYSIAK, Marcin BISKUPICE
34 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
35 [170] GABRYEL, Marcin Krosinko
36 [619] GABRYEL, Marcin Krosinko
37 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
38 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
39 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
40 [413] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
41 [163] HAMROL, Aleksandra Złotniki
42 [359] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
43 [96] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
44 [97] JANAS, Dariusz Czerwonak
45 [661] JANASIAK, Jakub Szamotuły
46 [662] JANASIAK, Piotr Szamotuły
47 [98] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
48 [636] JANKOWSKA, Zuzanna Piaski
49 [439] JARASZKIEWICZ, Wojciech Każmierz
50 [433] JARMUDA, Justyna POZNAŃ
51 [585] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
52 [586] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
53 [629] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
54 [630] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
55 [405] JURGA, Joanna Poznan
56 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
57 [361] KACZKOWSKI, Hubert Promnice
58 [362] KAJDAN, Hanna WRZEŚNIA
59 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
60 [100] KAMIENIARZ-MĘDRYGAŁ, Maria Poznań
61 [101] KAPROŃ, Sebastian Rakownia
62 [102] KARALUS, Sebastian Krosinko
63 [552] KARALUS, Stasiu Krosinko
64 [587] KARBOWIAK, Leon Tarnowo Podgórne
65 [103] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
66 [158] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
67 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
68 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
69 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
70 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
71 [171] KOCAN, Przemo Poznań
72 [588] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
73 [589] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
74 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
75 [428] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski
76 [218] KOROLKIEWICZ, Rafał poznan
77 [427] KRAJEWSKA, Hanna Piła
78 [637] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
79 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
80 [555] KRAWCZUK, Dawid Poznań
81 [638] KRAWCZUK, Marian Poznań
82 [556] KRAWCZUK, Matylda Poznań
83 [189] KRAWIEC, Piotr Biskupice
84 [639] KROMA, Arkadiusz Opalenica
85 [640] KROMA, Grzegorz Opalenica
86 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
87 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
88 [367] KUBIAK, Michał Baranowo
89 [557] KUC, Aleksandra krosno
90 [109] KUCHARSKI, Jacek Garby
91 [520] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Oborniki
92 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
93 [368] KUJAWKI, Adrian Swarzędz
94 [111] KULWICKI, Waldek Poznań
95 [622] KWIATEK, Franek Poznań
96 [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
97 [211] LEWANDOWSKI, Piotr Jelenia Góra
98 [113] ŁAKOMY, Waldemar Buk
99 [642] ŁASIŃSKI, Maksymilian Poznań
100 [371] ŁAZOWSKI, Jarosław Śrem
101 [663] ŁUKASZEWSKA, Nikola GNIEZNO
102 [114] ŁUKOMSKI, Krzysztof Gniezno
103 [559] MALINOWSKA, Zuzanna Poznań
104 [560] MAŁUSZEK, Jeremi Poznań
105 [372] MAŁYSZKA, Amelia Siekierki Wielkie
106 [373] MAŁYSZKA, Natalia Siekierki Wielkie
107 [643] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
108 [150] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
109 [219] MASTYK, Mirosław POZNAŃ
110 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
111 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
112 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET
113 [423] MĄDEREK, Barbara Dachowa
114 [625] MEDUNA, Adam POZNAN
115 [644] MEDUNA, Urszula POZNAN
116 [200] MEDUNA, Zbigniew POZNAN
117 [118] MĘDRYGAŁ, Piotr Poznań
118 [377] MIZERA, Jakub Kostrzyn Wlkp.
119 [378] MIZERA, Mateusz Kostrzyn
120 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
121 [506] MURAWSKA, Danuta Mosina
122 [122] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
123 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
124 [123] NASKRĘT, Sławomir grzebienisko
125 [208] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
126 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
127 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
128 [602] NOWIK, Mikołaj Skoki
129 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
130 [563] ORLIŃSKA, Klara Poznań
131 [564] OZDOBA, Mateusz POZNAŃ
132 [603] OZDOBA, Tomek POZNAŃ
133 [155] PAJCHROWSKI , Michał Zaniemyśl
134 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
135 [383] PARADOWSKI, Norbert Poznań
136 [127] PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
137 [565] PAWLICKA, Zuzanna Gruszczyn
138 [384] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
139 [431] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
140 [385] PIECHOWIAK, Marek Poznań
141 [156] PIETRASZ, Dagmara Poznań
142 [217] PIETRUSZKA, Ewa POZNAŃ
143 [386] PIĘTKA, Daria Poznań
144 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
145 [166] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
146 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
147 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
148 [130] PRZYBYLSKI, Tomasz Borówiec
149 [164] RATAJ, Artur Trzcianka
150 [132] ROPELEWSKI, Tomasz Poznań
151 [133] ROSSA, Ewelina Poznań
152 [408] ROT, Mariusz Poznań
153 [650] RURAK, Leon Koziegłowy
154 [570] RYBSKA, Wanda Poznań
155 [571] RYBSKI, Mieszko Poznań
156 [419] SCHULZ, Jędrzej Poznań
157 [651] SCHULZ, Marceli Poznań
158 [652] SIOMA, Zofia Krzyszkowo
159 [396] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
160 [612] SMELA, Oliwia Luboń
161 [412] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
162 [134] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
163 [390] STACHOWIAK, Maciej Czapury
164 [604] STAŃCZYK, Ana Poznań
165 [572] STAŃCZYK, Zuzanna Poznań
166 [135] STARKOWSKI, Piotr Poznań
167 [573] STAROSTA, Wiktor Leszno
168 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
169 [577] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
170 [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
171 [578] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
172 [391] SZESZYCKA, Hanna Poznań
173 [411] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
174 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
175 [392] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
176 [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
177 [213] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
178 [214] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
179 [605] TOMASZ, Karalus Krosinko
180 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET
181 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
182 [437] TUROWIEC, Adam POZNAŃ
183 [617] URBAN, Filip Mielno
184 [655] URBAN, Wiktoria Mielno
185 [139] WALCZAK, Damian Poznań
186 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
187 [190] WASIELAK, Joanna Swarzedz
188 [141] WEBER, Agnieszka Koziegłowy
189 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ KARNET
190 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ KARNET
191 [147] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
192 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ KARNET
193 [394] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
194 [395] WIECZORKOWSKI, Wladyslaw Poznan
195 [579] WILCZYŃSKA, Helena Luboń
196 [580] WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
197 [438] WILIŃSKA-ZYFERT, Agnieszka Pobiedziska
198 [187] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
199 [608] WILKOWSKA, Nina Swarzędz
200 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ KARNET
201 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA KARNET
202 [216] WOJCIECHOWICZ, Leszek POZNAŃ
203 [615] WOJTKOWSKI, Mateusz Poznań
204 [142] WOLAŃSKI, Karol Poznań
205 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY KARNET
206 [201] WROE, Agnieszka Poznan
207 [176] WRONIAK, Maciej Pogorzela
208 [143] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
209 [205] ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ
210 [204] ZBORALSKI, Michał POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [199] BIENIEK, Przemek DĄBROWA DĄBROWA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [180] HUBKO, Marek #TeamKalach Słubice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
2 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [120] MROSKOWIAK, Marcin -- Garby

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [93] DUDA, Marcin 31 Baza Lotnictwa Taktycznego / Ofix Bike Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [207] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [115] MACIUK, Krzysztof ACTIVE LIFESTYLE Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [121] NAPIERAŁA, Bartosz AKB Team Rokietnica
2 [380] NAPIERAŁA, Jakub AKB Team Rokietnica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [435] CZARKOWSKI, Marcin ASAP TEAM POZNAŃ
2 [436] URBANEK, Agnieszka ASAP TEAM POZNAŃ
3 [528] WENC-CZARKOWSKA, Agata ASAP TEAM POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [178] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
2 [179] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [349] BARANSKA, Celestyna Accenture Warszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [631] BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
2 [621] MARCINEK, Paweł Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
3 [653] SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [656] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [527] LASOWSKA, Marta AleMnieKolkaŁapie Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
2 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [620] WEYNA , Antonina Biały Domek Kicin Kicin

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [519] RADZIKOWSKA, Bożena Borysek Poznań
2 [174] RADZIKOWSKI, Łukasz Borysek Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [346] ANDRZEJAK, Rafał Brama W Biegu Suchy Las

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [146] ZAREMBA, Paweł Bula Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [191] ROGOWICZ, Paweł Cts Garby

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY KARNET
2 [363] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
3 [364] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
4 [574] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
5 [654] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ KARNET
2 [566] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
3 [567] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
4 [626] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ KARNET
2 [220] POCHYLSKI, Paweł Deloitte Adventure Team POZNAŃ
3 [169] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
2 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO KARNET
2 [403] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
3 [614] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
4 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [590] KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [628] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
2 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [356] BURSIAK, Marianna Dziki z Polanki Poznan

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [575] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [425] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [89] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznan

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [360] HULEWICZ, Wiola Hernik Team Poznań
2 [553] KASIŃSKA, Franciszka Hernik Team Poznań
3 [407] KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
4 [387] PSIK, Marzena Hernik Team Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [117] MAKALOWSKI, Wojciech IoB Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [582] BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
2 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
3 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
4 [611] ZALEWSKA, Gabriela JANOWY MŁYN Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
2 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [161] MICHALSKI, Roman KB Carasco Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [88] BOROWCZYK, Sebastian KB DęBIEC Poznań
2 [108] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
3 [119] MLECZAK, Piotr KB DęBIEC Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [157] MATECKI, Maciej KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne