2019-12-14 - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020 - E3 - Zgłoszenia
2019-12-14

# Dystans Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 Bieg 5km [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS KARNET
2 Bieg 5km [472] ARGALSKA, Kinga PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
3 Bieg dziecięcy 1000m [0] BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
4 Bieg dziecięcy 1500m [0] BARANOWSKI, Adam Poznań
5 Bieg 10km [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
6 Bieg 10km [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
7 Bieg dziecięcy 1000m [0] BERNAT, Olga PSS Poznań Suchy Las
8 Bieg 5km [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ KARNET
9 Bieg 10km [251] BIELECKI, Andrzej Trzcianka
10 Bieg 10km [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
11 Bieg 10km [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ KARNET
12 Bieg 10km [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
13 Marsz NW 5km [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
14 Bieg 10km [269] BOGUSZ, Marek lub wybierz z listy Kostrzyn
15 Bieg 10km [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ KARNET
16 Bieg 10km [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
17 Bieg 5km [0] BOROWCZYK, Katarzyna Nowak Run Skoki
18 Bieg 5km [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ KARNET
19 Marsz NW 5km [536] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
20 Bieg 10km [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO KARNET
21 Bieg 10km [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ KARNET
22 Bieg 10km [268] CICHA, Ania PCH_ RUN Chodzież
23 Bieg 10km [0] CICHOWLAS , Przemysław Miejska Górka
24 Bieg 10km [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
25 Bieg 10km [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ KARNET
26 Bieg 5km [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ KARNET
27 Bieg 10km [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ KARNET
28 Bieg 10km [239] CZARNECKA, Danuta PCH_ RUN Chodzież
29 Bieg dziecięcy 500m [638] CZARNECKI, Gustaw Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
30 Bieg dziecięcy 1000m [0] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
31 Marsz NW 5km [541] CZERNIAWSKA, Renata Czerwonak
32 Bieg 10km [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
33 Bieg 5km [486] CZMOK, Robert Poznań
34 Bieg 10km [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ KARNET
35 Bieg 5km [495] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
36 Bieg 10km [261] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań
37 Marsz NW 5km [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY KARNET
38 Bieg 10km [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
39 Bieg 10km [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
40 Marsz NW 5km [532] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
41 Bieg 10km [264] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
42 Bieg 5km [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
43 Bieg 10km [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
44 Bieg 10km [259] FISHCHUK, Petro Poznan
45 Bieg 5km [485] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
46 Bieg 5km [470] FRANKOWSKA, Katarzyna PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
47 Bieg 10km [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
48 Bieg 5km [488] FRYSIAK, Błażej BISKUPICE
49 Bieg 5km [476] FRYSIAK, Malgorzata BISKUPICE
50 Bieg 5km [487] FRYSIAK, Marcin BISKUPICE
51 Bieg 10km [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
52 Bieg dziecięcy 500m [639] GABRYEL, Marcin Krosinko
53 Bieg 10km [256] GABRYEL, Marcin Krosinko
54 Bieg 10km [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
55 Bieg 5km [305] GARCON, Mariusz X KARNET
56 Bieg 5km [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ KARNET
57 Bieg dziecięcy 200m [0] GIERA, Kuba 2015 Poznań
58 Bieg dziecięcy 1000m [0] GIL, Maurycy KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
59 Bieg dziecięcy 1000m [0] GIL, Tymoteusz KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
60 Bieg 10km [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
61 Bieg 5km [496] GRESER, Beata Organic Race Team Bogucin
62 Bieg 5km [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN KARNET
63 Bieg 10km [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ KARNET
64 Bieg 5km [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY KARNET
65 Bieg 10km [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY KARNET
66 Bieg 5km [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
67 Bieg 10km [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
68 Bieg 5km [483] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
69 Bieg 5km [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ KARNET
70 Bieg 10km [249] HAMROL, Aleksandra Złotniki
71 Bieg 10km [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ KARNET
72 Marsz NW 5km [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
73 Bieg 5km [0] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
74 Bieg 10km [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań KARNET
75 Bieg 10km [266] HUBKO, Marek #TeamKalach Słubice
76 Bieg 10km [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
77 Bieg 10km [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
78 Bieg 10km [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA KARNET
79 Bieg dziecięcy 1500m [699] JANASIAK, Jakub Szamotuły
80 Bieg dziecięcy 1500m [700] JANASIAK, Piotr Szamotuły
81 Marsz NW 5km [531] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
82 Bieg dziecięcy 500m [633] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
83 Bieg 5km [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Ren Team Poznań KARNET
84 Bieg 5km [491] JARYSZ, Piotr Ruukki Uścikowo
85 Bieg 5km [475] JURGA, Joanna Poznan
86 Bieg 10km [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
87 Bieg 5km [0] KACZKOWSKI, Hubert Promnice
88 Bieg 10km [270] KACZMAREK, Beata STR POZNAŃ Poznań
89 Bieg 10km [238] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
90 Bieg 5km [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
91 Bieg 5km [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
92 Bieg dziecięcy 200m [0] KASIŃSKA, Franciszka Hernik Team Poznań
93 Bieg 5km [477] KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
94 Bieg 10km [234] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
95 Bieg 5km [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
96 Bieg 5km [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
97 Bieg 10km [244] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
98 Bieg 10km [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
99 Bieg 10km [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
100 Bieg 10km [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
101 Bieg 10km [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
102 Bieg 10km [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ KARNET
103 Bieg 10km [257] KOCAN, Przemo Poznań
104 Bieg 10km [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
105 Bieg 5km [498] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski
106 Bieg 10km [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ KARNET
107 Bieg 10km [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ KARNET
108 Bieg dziecięcy 200m [580] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy
109 Bieg 5km [490] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
110 Bieg dziecięcy 200m [0] KOZŁOWSKA, Alicja Koziołki koziegłowy
111 Marsz NW 5km [534] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
112 Bieg 5km [497] KRAJEWSKA, Hanna Piła
113 Bieg 5km [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
114 Marsz NW 5km [533] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
115 Bieg 5km [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
116 Bieg 5km [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
117 Bieg 5km [480] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
118 Bieg dziecięcy 200m [0] KUC, Aleksandra krosno
119 Bieg dziecięcy 500m [636] KUC, Antoni Mks Juwenia Puszczykowo krosno
120 Bieg 10km [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
121 Bieg 10km [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ KARNET
122 Bieg dziecięcy 500m [642] KWIATEK, Franek Poznań
123 Bieg 5km [474] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
124 Bieg 5km [473] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
125 Bieg dziecięcy 500m [634] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
126 Bieg 10km [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
127 Bieg 10km [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI KARNET
128 Bieg dziecięcy 1000m [0] ŁASIŃSKI, Maksymilian Poznań
129 Bieg 10km [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ KARNET
130 Bieg 10km [246] ŁYŻWIŃSKI, Szymon Triathlon Serwis Słubice
131 Bieg 10km [0] MACIUK, Krzysztof ACTIVE LIFESTYLE Leszno
132 Bieg 5km [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ KARNET
133 Bieg dziecięcy 200m [0] MALINOWSKA, Zuzanna Poznań
134 Bieg dziecięcy 200m [0] MAŁUSZEK, Jeremi Poznań
135 Bieg dziecięcy 500m [641] MARCINEK, Paweł Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
136 Bieg 10km [236] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
137 Bieg 10km [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ KARNET
138 Marsz NW 5km [538] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
139 Bieg 10km [243] MATECKI, Maciej KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
140 Bieg 5km [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
141 Bieg 10km [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO KARNET
142 Bieg 10km [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
143 Bieg 10km [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET
144 Bieg 5km [493] MĄDEREK, Barbara Dachowa
145 Bieg 10km [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ KARNET
146 Bieg 10km [247] MICHALSKI, Roman KB Carasco Poznań
147 Bieg 10km [267] MICHLSKI, Mateusz Projekt Mateusz Michalski Poznań
148 Bieg 10km [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN KARNET
149 Bieg 5km [0] MIZERA, Jakub Kostrzyn Wlkp.
150 Bieg 5km [0] MIZERA, Mateusz Kostrzyn
151 Bieg 5km [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
152 Bieg 5km [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY KARNET
153 Bieg 5km [468] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
154 Bieg 5km [0] NAPARTY, Norbert RUUKKI Oborniki
155 Bieg 10km [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
156 Bieg 5km [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA KARNET
157 Marsz NW 5km [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ
158 Bieg 10km [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
159 Bieg 10km [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ KARNET
160 Bieg 10km [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
161 Bieg 5km [479] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
162 Marsz NW 5km [535] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
163 Bieg 10km [265] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
164 Bieg 10km [253] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
165 Bieg 10km [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ KARNET
166 Bieg 10km [258] OGIŃSKA, Anetta Towarzystwo Wioślarzy Master Poznań Poznań
167 Bieg 5km [484] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
168 Bieg 5km [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ KARNET
169 Bieg 10km [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
170 Bieg 5km [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO KARNET
171 Bieg dziecięcy 200m [0] ORLIŃSKA, Klara Poznań
172 Bieg 10km [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ KARNET
173 Bieg 10km [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ KARNET
174 Bieg 10km [241] PAJCHROWSKI , Michał Zaniemyśl
175 Bieg 10km [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
176 Bieg 10km [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ KARNET
177 Bieg 10km [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
178 Bieg 10km [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA KARNET
179 Bieg 5km [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ KARNET
180 Bieg 10km [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO KARNET
181 Bieg 10km [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ KARNET
182 Bieg 10km [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ KARNET
183 Bieg 10km [242] PIETRASZ, Dagmara Poznań
184 Bieg 10km [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
185 Bieg 10km [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
186 Bieg 5km [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ KARNET
187 Bieg 10km [252] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
188 Bieg 5km [499] PŁAŻALSKA, Beata Nowak Run Skoki
189 Bieg 10km [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ KARNET
190 Bieg 10km [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
191 Bieg 10km [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
192 Bieg 10km [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
193 Bieg 10km [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
194 Bieg 5km [467] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
195 Marsz NW 5km [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI KARNET
196 Bieg 10km [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
197 Bieg 10km [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ KARNET
198 Marsz NW 5km [537] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
199 Bieg 10km [248] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań
200 Bieg 5km [0] PSIK, Marzena Hernik Team Murowana Goślina
201 Bieg 10km [272] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
202 Bieg 10km [271] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań
203 Marsz NW 5km [542] RADZIKOWSKA, Bożena Borysek Poznań
204 Bieg 10km [260] RADZIKOWSKI, Łukasz Borysek Poznań
205 Bieg 10km [250] RATAJ, Artur Trzcianka
206 Bieg 10km [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
207 Bieg 5km [0] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznan
208 Bieg 5km [469] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań
209 Bieg 5km [478] ROT, Mariusz Poznań
210 Bieg 5km [489] SCHULZ, Jędrzej Poznań
211 Bieg dziecięcy 1000m [0] SCHULZ, Marceli Poznań
212 Bieg 5km [492] SIENKIEWICZ, Dariusz Organic Race Team Swarzędz
213 Bieg 5km [494] SIENKIEWICZ, Joanna Organic Race Team Swarzędz
214 Bieg 10km [235] SIOMA, Konrad Rokietnica Biega Rokietnica
215 Bieg 5km [466] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
216 Bieg dziecięcy 1000m [0] SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
217 Bieg dziecięcy 500m [632] SMELA, Oliwia Luboń
218 Bieg 5km [471] SMIERZCHAŁA, Marta PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
219 Bieg 5km [482] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
220 Bieg 10km [254] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska
221 Bieg 10km [237] SPYCHAŁA, Marek Nie Za Daleko Lusówko
222 Bieg 10km [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ KARNET
223 Bieg 5km [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI KARNET
224 Bieg 5km [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ KARNET
225 Bieg 10km [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ KARNET
226 Bieg 5km [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
227 Bieg dziecięcy 200m [581] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
228 Bieg 5km [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
229 Bieg dziecięcy 200m [582] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
230 Bieg 10km [255] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań
231 Bieg 10km [245] SZCZEPANIAK, Wanda KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
232 Bieg 5km [481] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
233 Bieg 10km [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
234 Bieg 5km [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
235 Bieg 10km [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
236 Bieg 5km [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET
237 Bieg 5km [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
238 Bieg 10km [263] TUTKA, Maksymilian KS JANUSZE Poznań
239 Bieg 5km [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team KARNET
240 Bieg dziecięcy 500m [637] URBAN, Filip Mielno
241 Bieg dziecięcy 1000m [0] URBAN, Wiktoria Mielno
242 Bieg 5km [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
243 Bieg 5km [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
244 Bieg 10km [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
245 Bieg 5km [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ KARNET
246 Bieg 10km [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ KARNET
247 Bieg dziecięcy 500m [640] WEYNA , Antonina Biały Domek Kicin Kicin
248 Bieg 10km [233] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
249 Bieg 10km [240] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
250 Bieg 10km [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ KARNET
251 Bieg 10km [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA KARNET
252 Bieg dziecięcy 200m [583] WILCZYŃSKA, Helena Luboń
253 Bieg dziecięcy 200m [584] WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
254 Bieg dziecięcy 1000m [0] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
255 Bieg 5km [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ KARNET
256 Bieg 10km [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA KARNET
257 Bieg dziecięcy 200m [0] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska
258 Bieg 5km [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ KARNET
259 Bieg dziecięcy 500m [635] WOJTKOWSKI, Mateusz Poznań
260 Bieg 5km [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY KARNET
261 Bieg 5km [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK KARNET
262 Marsz NW 5km [540] WOROCH, Jolanta polkowce dopiewo
263 Marsz NW 5km [539] WOROCH, Roman polkowce dopiewo
264 Bieg 10km [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ KARNET
265 Bieg 10km [262] WRONIAK, Maciej Pogorzela

Bieg dziecięcy 200m / D1 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] GIERA, Kuba 2015 Poznań
2 [580] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy
3 [0] MAŁUSZEK, Jeremi Poznań
4 [582] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] KASIŃSKA, Franciszka Hernik Team Poznań
2 [0] KOZŁOWSKA, Alicja Koziołki koziegłowy
3 [0] KUC, Aleksandra krosno
4 [0] MALINOWSKA, Zuzanna Poznań
5 [0] ORLIŃSKA, Klara Poznań
6 [581] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
7 [583] WILCZYŃSKA, Helena Luboń
8 [584] WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
9 [0] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

Bieg dziecięcy 500m / D2 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [638] CZARNECKI, Gustaw Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
2 [639] GABRYEL, Marcin Krosinko
3 [633] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
4 [636] KUC, Antoni Mks Juwenia Puszczykowo krosno
5 [642] KWIATEK, Franek Poznań
6 [634] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
7 [641] MARCINEK, Paweł Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
8 [637] URBAN, Filip Mielno
9 [635] WOJTKOWSKI, Mateusz Poznań

Bieg dziecięcy 500m / D2 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [632] SMELA, Oliwia Luboń
2 [640] WEYNA , Antonina Biały Domek Kicin Kicin

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
2 [0] GIL, Maurycy KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
3 [0] GIL, Tymoteusz KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
4 [0] ŁASIŃSKI, Maksymilian Poznań
5 [0] SCHULZ, Marceli Poznań
6 [0] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
2 [0] BERNAT, Olga PSS Poznań Suchy Las
3 [0] SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
4 [0] URBAN, Wiktoria Mielno

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] BARANOWSKI, Adam Poznań
2 [699] JANASIAK, Jakub Szamotuły
3 [700] JANASIAK, Piotr Szamotuły

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne

Bieg 5km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [497] KRAJEWSKA, Hanna Piła

Bieg 10km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [249] HAMROL, Aleksandra Złotniki

Bieg 5km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
2 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ KARNET

Bieg 10km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
2 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET

Bieg 5km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [472] ARGALSKA, Kinga PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
2 [0] BOROWCZYK, Katarzyna Nowak Run Skoki
3 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ KARNET
4 [470] FRANKOWSKA, Katarzyna PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
5 [476] FRYSIAK, Malgorzata BISKUPICE
6 [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY KARNET
7 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ KARNET
8 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Ren Team Poznań KARNET
9 [475] JURGA, Joanna Poznan
10 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
11 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY KARNET
12 [499] PŁAŻALSKA, Beata Nowak Run Skoki
13 [494] SIENKIEWICZ, Joanna Organic Race Team Swarzędz
14 [471] SMIERZCHAŁA, Marta PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
15 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
16 [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
17 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
18 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ KARNET

Bieg 10km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [268] CICHA, Ania PCH_ RUN Chodzież
2 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
3 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
4 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
5 [234] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
6 [244] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
7 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
8 [236] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
9 [242] PIETRASZ, Dagmara Poznań
10 [254] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska
11 [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA KARNET

Bieg 5km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [485] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
2 [496] GRESER, Beata Organic Race Team Bogucin
3 [483] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
4 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
5 [474] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
6 [493] MĄDEREK, Barbara Dachowa
7 [468] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
8 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ KARNET
9 [467] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki

Bieg 10km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ KARNET
2 [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ KARNET
3 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
4 [270] KACZMAREK, Beata STR POZNAŃ Poznań
5 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
6 [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ KARNET
7 [258] OGIŃSKA, Anetta Towarzystwo Wioślarzy Master Poznań Poznań
8 [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ KARNET
9 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
10 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
11 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
12 [271] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań
13 [245] SZCZEPANIAK, Wanda KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
14 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET

Bieg 5km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS KARNET
2 [0] PSIK, Marzena Hernik Team Murowana Goślina
3 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK KARNET

Bieg 10km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [239] CZARNECKA, Danuta PCH_ RUN Chodzież

Bieg 5km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA KARNET

Bieg 10km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne

Bieg 5km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [488] FRYSIAK, Błażej BISKUPICE
2 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
3 [0] MIZERA, Jakub Kostrzyn Wlkp.
4 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET

Bieg 10km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne

Bieg 5km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [305] GARCON, Mariusz X KARNET
2 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ KARNET
3 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
4 [0] NAPARTY, Norbert RUUKKI Oborniki
5 [478] ROT, Mariusz Poznań
6 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ KARNET
7 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
8 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ KARNET

Bieg 10km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] CICHOWLAS , Przemysław Miejska Górka
2 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
3 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
4 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
5 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ KARNET
6 [246] ŁYŻWIŃSKI, Szymon Triathlon Serwis Słubice
7 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
8 [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN KARNET
9 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
10 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ KARNET
11 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ KARNET
12 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
13 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ KARNET

Bieg 5km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ KARNET
2 [0] KACZKOWSKI, Hubert Promnice
3 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
4 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
5 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
6 [0] MIZERA, Mateusz Kostrzyn
7 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ KARNET
8 [489] SCHULZ, Jędrzej Poznań
9 [492] SIENKIEWICZ, Dariusz Organic Race Team Swarzędz
10 [466] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
11 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI KARNET
12 [481] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
13 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
14 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
15 [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team KARNET

Bieg 10km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
2 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ KARNET
3 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
4 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ KARNET
5 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ KARNET
6 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ KARNET
7 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ KARNET
8 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
9 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ KARNET
10 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
11 [259] FISHCHUK, Petro Poznan
12 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
13 [256] GABRYEL, Marcin Krosinko
14 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
15 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
16 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY KARNET
17 [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań KARNET
18 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA KARNET
19 [238] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
20 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ KARNET
21 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
22 [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ KARNET
23 [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
24 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI KARNET
25 [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ KARNET
26 [0] MACIUK, Krzysztof ACTIVE LIFESTYLE Leszno
27 [267] MICHLSKI, Mateusz Projekt Mateusz Michalski Poznań
28 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
29 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
30 [253] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
31 [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ KARNET
32 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
33 [241] PAJCHROWSKI , Michał Zaniemyśl
34 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
35 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
36 [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ KARNET
37 [260] RADZIKOWSKI, Łukasz Borysek Poznań
38 [235] SIOMA, Konrad Rokietnica Biega Rokietnica
39 [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ KARNET
40 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ KARNET
41 [255] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań
42 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
43 [263] TUTKA, Maksymilian KS JANUSZE Poznań
44 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ KARNET
45 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ KARNET
46 [262] WRONIAK, Maciej Pogorzela

Bieg 5km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ KARNET
2 [486] CZMOK, Robert Poznań
3 [487] FRYSIAK, Marcin BISKUPICE
4 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN KARNET
5 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
6 [491] JARYSZ, Piotr Ruukki Uścikowo
7 [477] KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
8 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
9 [490] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
10 [473] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
11 [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ KARNET
12 [479] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
13 [484] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
14 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO KARNET
15 [0] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznan
16 [469] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań
17 [482] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak

Bieg 10km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
2 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
3 [251] BIELECKI, Andrzej Trzcianka
4 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
5 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO KARNET
6 [261] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań
7 [264] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
8 [266] HUBKO, Marek #TeamKalach Słubice
9 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
10 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
11 [257] KOCAN, Przemo Poznań
12 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
13 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ KARNET
14 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO KARNET
15 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ KARNET
16 [247] MICHALSKI, Roman KB Carasco Poznań
17 [265] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
18 [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ KARNET
19 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ KARNET
20 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
21 [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
22 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO KARNET
23 [252] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
24 [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ KARNET
25 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
26 [272] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
27 [250] RATAJ, Artur Trzcianka
28 [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
29 [237] SPYCHAŁA, Marek Nie Za Daleko Lusówko
30 [233] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
31 [240] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa

Bieg 5km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
2 [480] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
3 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ KARNET
4 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY KARNET

Bieg 10km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [243] MATECKI, Maciej KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
2 [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA KARNET
3 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ KARNET
4 [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
5 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA KARNET

Bieg 5km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [495] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
2 [0] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
3 [498] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski

Bieg 10km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [269] BOGUSZ, Marek lub wybierz z listy Kostrzyn
2 [248] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań

Marsz NW 5km / OPEN K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
2 [541] CZERNIAWSKA, Renata Czerwonak
3 [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY KARNET
4 [532] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
5 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
6 [538] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
7 [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ
8 [535] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
9 [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI KARNET
10 [537] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
11 [542] RADZIKOWSKA, Bożena Borysek Poznań
12 [540] WOROCH, Jolanta polkowce dopiewo

Marsz NW 5km / OPEN M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [536] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
2 [531] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
3 [534] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
4 [533] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
5 [539] WOROCH, Roman polkowce dopiewo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] BARANOWSKI, Adam Poznań
2 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
3 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
4 [251] BIELECKI, Andrzej Trzcianka
5 [536] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
6 [0] CICHOWLAS , Przemysław Miejska Górka
7 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
8 [541] CZERNIAWSKA, Renata Czerwonak
9 [486] CZMOK, Robert Poznań
10 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
11 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
12 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
13 [259] FISHCHUK, Petro Poznan
14 [485] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
15 [488] FRYSIAK, Błażej BISKUPICE
16 [476] FRYSIAK, Malgorzata BISKUPICE
17 [487] FRYSIAK, Marcin BISKUPICE
18 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
19 [639] GABRYEL, Marcin Krosinko
20 [256] GABRYEL, Marcin Krosinko
21 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
22 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
23 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
24 [483] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
25 [249] HAMROL, Aleksandra Złotniki
26 [0] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
27 [699] JANASIAK, Jakub Szamotuły
28 [700] JANASIAK, Piotr Szamotuły
29 [475] JURGA, Joanna Poznan
30 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
31 [0] KACZKOWSKI, Hubert Promnice
32 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
33 [244] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
34 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
35 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
36 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
37 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
38 [257] KOCAN, Przemo Poznań
39 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
40 [498] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski
41 [497] KRAJEWSKA, Hanna Piła
42 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
43 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
44 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
45 [0] KUC, Aleksandra krosno
46 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
47 [642] KWIATEK, Franek Poznań
48 [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
49 [0] ŁASIŃSKI, Maksymilian Poznań
50 [0] MALINOWSKA, Zuzanna Poznań
51 [0] MAŁUSZEK, Jeremi Poznań
52 [236] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
53 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
54 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
55 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET
56 [493] MĄDEREK, Barbara Dachowa
57 [0] MIZERA, Jakub Kostrzyn Wlkp.
58 [0] MIZERA, Mateusz Kostrzyn
59 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
60 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
61 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
62 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
63 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
64 [0] ORLIŃSKA, Klara Poznań
65 [241] PAJCHROWSKI , Michał Zaniemyśl
66 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
67 [242] PIETRASZ, Dagmara Poznań
68 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
69 [252] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
70 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
71 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
72 [250] RATAJ, Artur Trzcianka
73 [478] ROT, Mariusz Poznań
74 [489] SCHULZ, Jędrzej Poznań
75 [0] SCHULZ, Marceli Poznań
76 [466] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
77 [632] SMELA, Oliwia Luboń
78 [482] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
79 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
80 [581] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
81 [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
82 [582] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
83 [481] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
84 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
85 [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
86 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET
87 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
88 [637] URBAN, Filip Mielno
89 [0] URBAN, Wiktoria Mielno
90 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
91 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ KARNET
92 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ KARNET
93 [233] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
94 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ KARNET
95 [583] WILCZYŃSKA, Helena Luboń
96 [584] WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
97 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ KARNET
98 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA KARNET
99 [635] WOJTKOWSKI, Mateusz Poznań
100 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY KARNET
101 [262] WRONIAK, Maciej Pogorzela

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [266] HUBKO, Marek #TeamKalach Słubice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
2 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] MACIUK, Krzysztof ACTIVE LIFESTYLE Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [264] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
2 [265] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
2 [641] MARCINEK, Paweł Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
3 [0] SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
2 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [640] WEYNA , Antonina Biały Domek Kicin Kicin

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [542] RADZIKOWSKA, Bożena Borysek Poznań
2 [260] RADZIKOWSKI, Łukasz Borysek Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ KARNET
2 [255] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
2 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO KARNET
2 [473] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
3 [634] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
4 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [495] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] KASIŃSKA, Franciszka Hernik Team Poznań
2 [477] KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
3 [0] PSIK, Marzena Hernik Team Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
2 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
2 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [247] MICHALSKI, Roman KB Carasco Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [243] MATECKI, Maciej KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] GIL, Maurycy KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
2 [0] GIL, Tymoteusz KB Gepard Murowana Goślina BOLECHOWO OSIEDLE
3 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ KARNET
2 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ KARNET
3 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
4 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ KARNET
5 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ KARNET
6 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
7 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ KARNET
8 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
2 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
3 [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA KARNET
4 [245] SZCZEPANIAK, Wanda KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
2 [490] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
3 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [263] TUTKA, Maksymilian KS JANUSZE Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [254] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] KOZŁOWSKA, Alicja Koziołki koziegłowy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
2 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [538] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [636] KUC, Antoni Mks Juwenia Puszczykowo krosno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznan
2 [469] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
2 [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [237] SPYCHAŁA, Marek Nie Za Daleko Lusówko

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ KARNET
2 [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań KARNET
3 [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ KARNET
4 [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ KARNET
5 [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [638] CZARNECKI, Gustaw Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
2 [0] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
3 [532] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
4 [531] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
5 [534] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
6 [533] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] BOROWCZYK, Katarzyna Nowak Run Skoki
2 [253] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
3 [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ KARNET
4 [499] PŁAŻALSKA, Beata Nowak Run Skoki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [496] GRESER, Beata Organic Race Team Bogucin
2 [480] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
3 [492] SIENKIEWICZ, Dariusz Organic Race Team Swarzędz
4 [494] SIENKIEWICZ, Joanna Organic Race Team Swarzędz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [268] CICHA, Ania PCH_ RUN Chodzież
2 [239] CZARNECKA, Danuta PCH_ RUN Chodzież

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] BERNAT, Olga PSS Poznań Suchy Las

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [240] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ KARNET
2 [272] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
3 [271] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [267] MICHLSKI, Mateusz Projekt Mateusz Michalski Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [633] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [472] ARGALSKA, Kinga PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
2 [470] FRANKOWSKA, Katarzyna PĘDZĄCE LENIWCE Poznań
3 [471] SMIERZCHAŁA, Marta PĘDZĄCE LENIWCE Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [537] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
2 [248] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS KARNET
2 [234] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
3 [468] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
4 [0] NAPARTY, Norbert RUUKKI Oborniki
5 [484] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
6 [467] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
7 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
2 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [235] SIOMA, Konrad Rokietnica Biega Rokietnica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [491] JARYSZ, Piotr Ruukki Uścikowo
2 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [474] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [270] KACZMAREK, Beata STR POZNAŃ Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [479] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
2 [535] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [238] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [258] OGIŃSKA, Anetta Towarzystwo Wioślarzy Master Poznań Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [246] ŁYŻWIŃSKI, Szymon Triathlon Serwis Słubice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [305] GARCON, Mariusz X KARNET
2 [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [580] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ KARNET
2 [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ KARNET
2 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [269] BOGUSZ, Marek lub wybierz z listy Kostrzyn
2 [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [540] WOROCH, Jolanta polkowce dopiewo
2 [539] WOROCH, Roman polkowce dopiewo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Ren Team Poznań KARNET

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [261] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [0] GIERA, Kuba 2015 Poznań

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10km 126 29 97 126 0
Bieg 5km 85 34 51 85 0
Bieg dziecięcy 1000m 10 4 6 10 0
Bieg dziecięcy 1500m 3 0 3 3 0
Bieg dziecięcy 200m 13 9 4 13 0
Bieg dziecięcy 500m 11 2 9 11 0
Marsz NW 5km 17 12 5 17 0
Razem 265 90 175 265 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
D1 - chłopcy 4 0 4 4 0
D1 - dziewczynki 9 9 0 9 0
D2 - chłopcy 9 0 9 9 0
D2 - dziewczynki 2 2 0 2 0
D3 - chłopcy 6 0 6 6 0
D3 - dziewczynki 4 4 0 4 0
D4 - chłopcy 3 0 3 3 0
D4 - dziewczynki 0 0 0 0 0
K16 1 1 0 1 0
K16 1 1 0 1 0
K20 2 2 0 2 0
K20 2 2 0 2 0
K30 18 18 0 18 0
K30 11 11 0 11 0
K40 9 9 0 9 0
K40 14 14 0 14 0
K50 3 3 0 3 0
K50 1 1 0 1 0
K60+ 1 1 0 1 0
K60+ 0 0 0 0 0
M16 4 0 4 4 0
M16 0 0 0 0 0
M20 8 0 8 8 0
M20 13 0 13 13 0
M30 15 0 15 15 0
M30 46 0 46 46 0
M40 17 0 17 17 0
M40 31 0 31 31 0
M50 4 0 4 4 0
M50 5 0 5 5 0
M60+ 3 0 3 3 0
M60+ 2 0 2 2 0
OPEN K 12 12 0 12 0
OPEN M 5 0 5 5 0
Razem 265 90 175 265 0