2020-01-11 - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020 - E4 - Zgłoszenia
2020-01-11

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 Bieg 5km/K30 [429] ADAMCZAK, Joanna KB Szamotuły Szamotuły
2 Bieg 10km/M30 [90] ADAMEK , Adrian Poznań
3 Marsz NW 5km/OPEN K [522] ADAMSKA, Sylwia Kaminsko
4 Bieg 10km/M30 [159] AMBROZIAK, Jan pOZNAŃ
5 Bieg 5km/K50 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS
6 Bieg 5km/M40 [437] ANDRZEJAK, Rafał Jadaj W Bramie Suchy Las
7 Bieg 5km/K40 [384] ANDRZEJEWSKA, Beata gniezno
8 Bieg 10km/M40 [126] ANDRZEJEWSKI, Bartłomiej gniezno
9 Bieg 5km/M40 [407] ANTCZAK, Grzegorz MJDOP POZNAŃ
10 Bieg 5km/M40 [466] ANTCZAK, Marcin Poznań
11 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [676] BALAS, Katarzyna Marcelkostwo Poznań
12 Bieg 10km/M40 [216] BALAS, Michał Night Runners Poznań
13 Marsz NW 5km/OPEN K [524] BARANOWSKA-BERNAT, Asia Rokietnica
14 Bieg 10km/M40 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
15 Bieg 10km/M40 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
16 Bieg 10km/K20 [235] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
17 Bieg 5km/M20 [423] BASINSKI, Roman Poznan
18 Bieg 10km/M40 [102] BERNACKI, Grzegorz RMF4RT GLADIATORS Romanowo Dolne
19 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [655] BERNAT, Olga PSS Poznań Suchy Las
20 Bieg 5km/M40 [400] BERNAT, Szymon Rokietnica
21 Bieg 5km/M30 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ
22 Bieg 10km/M30 [167] BIENIEK, Patryk Aflofarm Active Team Poznań
23 Bieg 10km/M40 [183] BIENIEK, Przemyslaw Dąbrowa Poznan
24 Bieg 10km/M40 [99] BIENIEK, Rafał Tulce
25 Bieg 5km/K40 [428] BIEŃ, Magdalena Poznań
26 Bieg 10km/K30 [201] BINEK, Katarzyna Night Runners Poznań
27 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [614] BINKOWSKA, Hanna Mosina
28 Bieg 5km/K30 [403] BŁAŻYŃSKA, Ilona KB Katorżnik Murowana Goślina Skoki
29 Bieg 10km/M30 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ
30 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [606] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
31 Bieg 5km/M40 [413] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
32 Bieg 10km/M30 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ
33 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [620] BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
34 Bieg 10km/M30 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ
35 Marsz NW 5km/OPEN K [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ
36 Bieg 10km/M60+ [106] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
37 Bieg 10km/M30 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ
38 Bieg 10km/M40 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY
39 Bieg 10km/M20 [241] BOIŃSKI, Bartosz Bukowski Klub Biegacza Poznań
40 Bieg 10km/M40 [113] BOJKOWSKI, Tomasz Poznań
41 Bieg 10km/M30 [189] BOROWCZYK, Sebastian KB DęBIEC Poznań
42 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [607] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
43 Bieg 5km/M40 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ
44 Marsz NW 5km/OPEN M [525] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
45 Bieg 10km/M40 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO
46 Bieg 5km/M30 [434] BRYCHCZYŃSKI, Krystian HERNIK TEAM Poznań
47 Bieg 5km/M30 [422] BRZOZOWSKI, Filip SPARTA RUNNERS ZALASEWO
48 Bieg 5km/K20 [444] BUDKA, Milena SPARTA RUNNERS Poznań
49 Bieg 5km/K20 [388] BUGAJ, Sylwia Poznań
50 Bieg 10km/M30 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ
51 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [659] BURCHARDT, Kacper SP 89 Poznań/GKS Tarnovia Jankowice
52 Bieg 5km/M50 [348] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań Poznań
53 Bieg 10km/K30 [191] BURDAJEWICZ, Magdalena mosina
54 Bieg 5km/K16 [387] BURSIAK, Marianna Dziki z Polanki Poznań
55 Bieg 10km/M40 [202] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań
56 Bieg 10km/K20 [208] CEJBA, Dominika KB SZAMOTUŁY Gąsawy
57 Bieg 5km/K30 [362] CHABROS, Karolina #biegajzeslawkiem Poznań
58 Bieg 10km/M30 [128] CHMIELEWSKI, Michał Poznań
59 Bieg 10km/K30 [109] CICHA, Ania chodzież
60 Bieg 10km/K30 [114] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
61 Bieg 10km/M40 [115] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
62 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [669] CIERZNIAK, Hubert Wierzyce
63 Bieg 5km/K40 [457] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna HERNIK TEAM Poznań
64 Bieg 10km/K30 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
65 Bieg 10km/M30 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ
66 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [602] CWALINA, Bianka Poznań
67 Bieg 10km/M30 [166] CWALINA, Dariusz Poznań
68 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [601] CWALINA, Tymon Poznań
69 Bieg 5km/K30 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ
70 Bieg 10km/M30 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ
71 Bieg 5km/M30 [378] CZARKOWSKI, Marcin ASAP TEAM Poznań
72 Bieg 10km/K50 [89] CZARNECKA , Danuta Chodzież
73 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [593] CZARNECKI, Gustaw Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
74 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [654] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
75 Marsz NW 5km/OPEN K [539] CZERNIAWSKA, Renata TW Masters Poznań czerwonak
76 Bieg 10km/M30 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
77 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - dziewczynki [685] CZERWIŃSKA, Jagoda Smashing Pąpkins Suchy Las
78 Bieg 10km/M40 [180] CZERWIŃSKI, Rafał Smashing Pąpkins Suchy Las
79 Bieg 5km/M40 [375] CZMOK, Robert Poznań
80 Bieg 5km/M40 [419] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
81 Bieg 10km/M30 [192] ĆWIRZEŃ, Marcin RMF4RT GLADIATORS Trzcianka
82 Marsz NW 5km/OPEN K [520] DARMETKO, Barbara Poznań
83 Bieg 10km/M30 [138] DARMETKO, Rafał Kaminsko
84 Bieg 10km/M30 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ
85 Bieg 10km/M40 [93] DEIGSLER, Przemysław Poznań
86 Marsz NW 5km/OPEN K [533] DOLATA, Dorota Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
87 Marsz NW 5km/OPEN K [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY
88 Bieg 10km/M20 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
89 Bieg 5km/K30 [401] DOLSKA, Sara Martombike Plewsika
90 Bieg 10km/M30 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
91 Marsz NW 5km/OPEN K [505] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Doroszkiewicz Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
92 Bieg 10km/K60+ [104] DUDA, Jadwiga Poznań
93 Bieg 10km/M30 [181] DUDA, Marcin Ofix Bike Team/ 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań
94 Bieg 10km/M40 [146] DUDEK, Rafał POLSKA Czapury
95 Bieg 10km/M20 [171] DUKIEWICZ, Dariusz RMF4RT GLADIATORS Piła
96 Bieg 5km/M50 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
97 Bieg 5km/M20 [414] EDER, Mateusz Poznań
98 Bieg 10km/M20 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ
99 Bieg 10km/M30 [120] FISHCHUK, Petro Poznan
100 Bieg 10km/M30 [103] FLISZKIEWICZ, Artur MJDOP Swarzędz
101 Bieg 10km/M40 [161] FORNALIK, Łukasz Poznań Race Team Tulce
102 Bieg 5km/K40 [374] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Organic race team Swarzędz
103 Bieg 5km/K40 [452] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
104 Bieg 10km/M30 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC
105 Marsz NW 5km/OPEN K [514] FRYDRYCH, Katarzyna Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
106 Marsz NW 5km/OPEN M [534] FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
107 Bieg 5km/K30 [350] FRYSIAK, Małgorzata 1979 Bugaj
108 Bieg 10km/K30 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
109 Bieg 10km/M30 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
110 Marsz NW 5km/OPEN K [526] GAŁKOWSKA, Elżbieta Marsz Po Zdrowie Tuczno
111 Bieg 5km/M40 [392] GAŁKOWSKI, Marcin PARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAM POZNAŃ
112 Bieg 5km/M20 [305] GARCON, Mariusz X
113 Bieg 5km/M20 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ
114 Bieg 5km/M20 [399] GDULA, Jakub Team Bardzo Poznań
115 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [555] GIERA, Kuba 2015 Poznań
116 Bieg 10km/M50 [190] GOCYLA, Darek DARZYBóRUNNER-ska Poznań
117 Bieg 10km/M30 [85] GOŁĘBNIAK, Slawomir Poznań
118 Bieg 5km/K20 [425] GORĄCZNIAK, Anna Kobiety Biegają Poznań
119 Bieg 5km/K20 [459] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald Kobylnica
120 Bieg 10km/M40 [101] GORWA, Robert TriDarko Szczytniki
121 Bieg 10km/M30 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
122 Bieg 5km/M30 [450] GRACZYK, Jacek SPARTA RUNNERS Poznań
123 Bieg 5km/M30 [443] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
124 Bieg 5km/M40 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN
125 Bieg 5km/K30 [415] GRZELKA, Agata Poznań
126 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [611] GRZYB, Dominik 2011 Poznań
127 Bieg 10km/M40 [200] GRZYB, Krzysztof Smashing Pąpkins Poznań
128 Bieg 10km/K40 [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ
129 Bieg 5km/M50 [360] GRZYWACZYK , Artur CHMIELARZ TEAM Suchy Las
130 Bieg 5km/M20 [366] GRZYWACZYK , Przemysław Suchy Las
131 Bieg 5km/K30 [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY
132 Bieg 10km/M30 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY
133 Marsz NW 5km/OPEN M [515] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland Czerwonak
134 Bieg 5km/M40 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
135 Bieg 10km/K30 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC
136 Bieg 5km/K40 [354] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
137 Bieg 5km/M40 [364] HADAM, Michał KB Maniac Poznań/NBR Poznań
138 Bieg 5km/K30 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ
139 Bieg 10km/K16 [118] HAMROL, Aleksandra Złotniki
140 Bieg 10km/K40 [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ
141 Bieg 10km/M20 [91] HEJZA, Michal Natural Born Runners Team Poznan
142 Marsz NW 5km/OPEN K [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
143 Bieg 10km/M20 [248] HORDYCH, Jan RUN WNPID/Zabiegany Szamocin Szamocin
144 Bieg 5km/M60+ [347] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy Koziegłowy
145 Bieg 10km/M30 [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań
146 Bieg 10km/M40 [174] HUBKO, Marek #TeamKalach Słubice
147 Bieg 5km/K40 [411] HULEWICZ, Wiola Hernik Team Września
148 Bieg 10km/M40 [117] JAGIEŁKA, Marcin 1977 Przeźmierowo
149 Bieg 10km/K40 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA
150 Bieg 10km/M40 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA
151 Bieg 10km/M30 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA
152 Bieg 10km/M40 [177] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
153 Bieg 10km/K40 [210] JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
154 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - chłopcy [686] JANASIAK, Jakub Szamotuły
155 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - chłopcy [688] JANASIAK, Piotr Szamotuły
156 Marsz NW 5km/OPEN M [506] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
157 Bieg 10km/M40 [153] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
158 Bieg 5km/M30 [441] JANKOWIAK, Sebastian Kostrzyn
159 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [590] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
160 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [554] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
161 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [658] JANKOWSKA, Zuzanna Akademia Sportu Młode Orły Piaski
162 Bieg 10km/M20 [134] JANKOWSKI, Kamil Krotoszyn
163 Bieg 5km/M40 [453] JANKOWSKI, Maciej Poznań
164 Bieg 5km/K30 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Run Team POZNAŃ
165 Bieg 5km/M30 [456] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
166 Bieg 10km/M20 [217] JAROSZCZAK, Paweł Poznań
167 Bieg 10km/M20 [135] JARZĘBSKI, Mateusz Poznań
168 Bieg 5km/K30 [445] JOANNA, Szypulińska Luboński Klub Biegacza Luboń
169 Bieg 5km/K30 [345] JURGA, Joanna Organic race team Poznań
170 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [680] JUSIK, Borys Piast Kobylnica Gruszczyn
171 Bieg 5km/M40 [465] JUSIK, Wojciech kontrabanda grunwaldu gruszczyn
172 Bieg 10km/M20 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
173 Bieg 10km/M40 [155] KACZMAREK, Krzysztof Beagle Triathlon Team Swarzędz
174 Bieg 10km/M20 [129] KACZMAREK, Mateusz Team Bardzo Ostrów Wielkopolski
175 Bieg 10km/M30 [130] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
176 Bieg 5km/M30 [380] KACZMAREK, Paweł Rabowice
177 Bieg 5km/K50 [381] KAJDAN, Hanna WRZEŚNIA
178 Bieg 5km/M30 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
179 Bieg 10km/K40 [156] KAPCIŃSKA, Małgorzata Zgrupka Team Lusówko
180 Bieg 10km/M20 [224] KAPUŚNIAK, Piotr Poznań
181 Bieg 10km/M40 [232] KARALUS, Sebastian Karalus Team Ultra Krosinko
182 Bieg 5km/K40 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
183 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [622] KARBOWIAK, Leon Tarnowo Podgórne
184 Bieg 10km/K30 [122] KASPEREK, Kamila Oborniki
185 Bieg 10km/K30 [140] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
186 Bieg 5km/M16 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY
187 Bieg 5km/M40 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY
188 Bieg 10km/M40 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI
189 Bieg 10km/K40 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
190 Bieg 10km/K20 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
191 Marsz NW 5km/OPEN K [537] KEDZIERSKA , Agnieszka Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno
192 Bieg 5km/K20 [420] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
193 Bieg 10km/K30 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N
194 Bieg 10km/M30 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ
195 Bieg 10km/M30 [131] KLUSEK, Bernard MJDOP Poznań
196 Bieg 10km/M40 [215] KOCAN, Przemo HANGAR/OWOCBIEGA Poznań
197 Bieg 10km/M40 [198] KOGUT, Grzegorz Plewiska
198 Bieg 5km/K40 [455] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
199 Bieg 10km/M20 [214] KOŁOCH, Krzysztof Night Runners Poznań
200 Bieg 10km/M40 [97] KOŁOTUSZA, Andrzej Trzcianka
201 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [604] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
202 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [603] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
203 Bieg 10km/M40 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
204 Bieg 5km/M60+ [435] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski
205 Bieg 10km/M40 [219] KOROLKIEWICZ, Rafał POZNAŃ
206 Bieg 10km/M40 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ
207 Bieg 10km/M20 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ
208 Marsz NW 5km/OPEN M [529] KORZEP, Leszek Czerwonak
209 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [551] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy
210 Bieg 10km/K20 [213] KOŚKA, Aleksandra SPARTA RUNNERS Poznań
211 Bieg 10km/M40 [244] KOTKOWSKI, Piotr Drużyna Szpiku / Maratony Polskie TEAM Poznań
212 Bieg 10km/K40 [231] KOWALCZYK, Ewelina Lucky LUZers Luboń
213 Bieg 10km/M30 [223] KOWALIK, Tomasz Poznań
214 Bieg 5km/M40 [372] KOZIKOWSKI, Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
215 Marsz NW 5km/OPEN M [538] KOZLOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland POZNAŃ
216 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [552] KOZŁOWSKA, Alicja Kozłowska Koziołki koziegłowy
217 Marsz NW 5km/OPEN K [509] KOZŁOWSKA , Karolina Poznań
218 Bieg 5km/M40 [359] KOZŁOWSKI , Marcin Poznań
219 Bieg 10km/M50 [230] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
220 Bieg 5km/K16 [385] KRAJEWSKA, Hanna Piła
221 Bieg 10km/M30 [160] KRAJEWSKI, Damian TriDarko Poznań
222 Bieg 5km/M30 [464] KRAJEWSKI, Wojciech RYBITWOWY FENOMEN :-)) POZNAŃ
223 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [664] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
224 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [626] KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
225 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [665] KRAUSE, Emilia Poznań
226 Bieg 5km/M30 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
227 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [670] KRAWCZUK, Marian Poznań
228 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [563] KRAWCZUK, Matylda Poznań
229 Bieg 10km/K30 [136] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań
230 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [675] KROMA, Arkadiusz SP OPALENICA Opalenica
231 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [674] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA Opalenica
232 Marsz NW 5km/OPEN M [507] KROMSKI, Paweł Kromski Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
233 Bieg 10km/M40 [154] KRYGIER, Przemo Poznań
234 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [677] KRYSTKIEWICZ, Amelia Tulce
235 Bieg 5km/K30 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
236 Bieg 5km/M30 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
237 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [678] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Tulce
238 Bieg 5km/M30 [368] KRZEMIEŃ, Krzysztof Run Flint Run Poznań
239 Bieg 5km/K20 [410] KUBIAK, Kinga Rokietnica
240 Bieg 5km/M30 [352] KUBIAK, Michał Baranowo
241 Bieg 5km/M50 [351] KUBIAK, Mirosław Organic race team Swarzędz
242 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [598] KUC, Antoni JUWENIA PUSZCZYKOWO krosno
243 Bieg 5km/M30 [369] KUCHARSKI, Marcin Kwilcz
244 Marsz NW 5km/OPEN M [517] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
245 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [564] KUJATH, Adam Poznań
246 Bieg 10km/K30 [218] KUJATH, Ela Poznań
247 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [613] KUJATH, Franciszek Poznań
248 Bieg 5km/M30 [440] KUJATH, Szymon Międzyrzecz
249 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [612] KUJATH, Wojciech Poznań
250 Bieg 10km/M30 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
251 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [568] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
252 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [623] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
253 Bieg 10km/M30 [233] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
254 Bieg 5km/K20 [357] KUPCZAK, Monika
255 Bieg 5km/M50 [358] KUPCZAK, Robert Buk
256 Bieg 10km/M30 [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ
257 Bieg 10km/M30 [179] KUŻAJ, Sławomir explorador team Dąbrówka
258 Bieg 5km/K40 [412] KWIATECKA, Iwona Orki z ... Poznań
259 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [596] KWIATEK, Franek SP 38 Zespół Kwiatków Poznań
260 Bieg 5km/K40 [361] KWIECIŃSKA , Anna Różove Poznań
261 Bieg 10km/M20 [95] KWIECIŃSKI, Tomasz Miłosław
262 Marsz NW 5km/OPEN K [531] LASOWSKA, Marta AleMnieKolkaŁapie Poznań
263 Bieg 5km/M40 [349] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
264 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [589] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
265 Bieg 10km/M30 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
266 Bieg 10km/M20 [220] LEŚNIK, Michał Night Runners Poznan
267 Bieg 10km/M20 [194] LEWANDOWSKI, Piotr Jelenia Góra
268 Marsz NW 5km/OPEN M [530] LEWICKI, Krzysztof Poznań
269 Bieg 10km/M30 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI
270 Bieg 10km/M40 [193] LISIECKI, Tomasz Trzynastka Plus Luboń
271 Bieg 5km/K30 [356] LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
272 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [591] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
273 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [653] LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
274 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [592] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
275 Bieg 10km/M60+ [133] ŁAKOMY, Waldemar 1959 Buk
276 Bieg 10km/M30 [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ
277 Bieg 10km/M30 [98] ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
278 Bieg 5km/K30 [363] ŁYSIAK, Kasia Dąbrówka
279 Bieg 10km/M20 [92] ŁYŻWIŃSKI, Szymon Triathlon Serwis Słubice
280 Bieg 10km/M30 [168] MAJCHRZAK, Bartosz PKO BANK POLSKI Poznań
281 Bieg 10km/M30 [137] MAJEWSKI, Patryk Farutex Poznań
282 Bieg 5km/M40 [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ
283 Bieg 5km/K40 [371] MAKIEŁA, Katarzyna Poznań
284 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [610] MAŁECKI, Bartosz Miękowo
285 Bieg 10km/K40 [121] MANTAJ, Agnieszka Nowak RUN Wągrowiec
286 Bieg 10km/M40 [178] MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
287 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [666] MAŃCZAK, Katarzyna
288 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [673] MARCHWICKI, Kacper RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
289 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [595] MARCINEK, Paweł Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
290 Bieg 10km/M30 [112] MARCINEK, Tomasz Jasin
291 Bieg 10km/K30 [87] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
292 Bieg 10km/M40 [158] MARCINKOWSKI, Mikołaj Zgrupka Team Dopiewiec
293 Bieg 10km/K40 [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ
294 Bieg 10km/K40 [229] MARKIEWICZ, Joanna Zuza POZNAŃ
295 Bieg 10km/K40 [246] MARSZAŁEK, Magdalena Grażynki Ocr Poznań
296 Bieg 10km/K40 [247] MARSZAŁEK, Magdalena POZNAŃ
297 Marsz NW 5km/OPEN K [513] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
298 Bieg 5km/K20 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
299 Bieg 10km/M40 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO
300 Bieg 10km/M20 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
301 Bieg 10km/M20 [250] MAUZR, Robert Mieścisko
302 Bieg 10km/M20 [251] MAUZR, Robert Mieścisko
303 Bieg 5km/M30 [402] MAZUR, Andrzej Martombike Poznań
304 Bieg 10km/K20 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
305 Bieg 10km/M40 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ
306 Bieg 10km/M30 [125] MICHALKIEWICZ, Adam Poznań
307 Bieg 10km/M20 [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN
308 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [660] MIELCARZEWICZ, Antoś Jerzykowo
309 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [662] MIELCARZEWICZ, Olaf Jerzykowo
310 Bieg 5km/M30 [397] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
311 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [661] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
312 Bieg 10km/M40 [107] MIKOŁAJCZYK, Tomasz Explorador Team Dopiewiec
313 Bieg 5km/M30 [418] MIKUŁAN, Mikołaj Poznań
314 Bieg 10km/M30 [222] MIŚ, Zbyszek Poznań
315 Bieg 5km/M16 [409] MIZERA , Jakub Kostrzyn
316 Bieg 5km/M30 [408] MIZERA , Mateusz Czerlejno
317 Bieg 5km/K20 [460] MONDRA , Joanna Lubię Krauzika :D Rokietnica
318 Bieg 5km/M20 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
319 Bieg 5km/K30 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY
320 Bieg 5km/K40 [383] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
321 Marsz NW 5km/OPEN K [508] MURAWSKA, Danuta Mosina
322 Bieg 5km/K30 [442] NAPIERAŁA, Agnieszka AKB Team Rokietnica
323 Bieg 10km/M30 [221] NAPIERAŁA, Bartosz AKB Team Rokietnica
324 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [587] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
325 Bieg 10km/K40 [205] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
326 Bieg 10km/M30 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
327 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [586] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
328 Bieg 10km/M40 [242] NASKRĘT, Sławomir #biegajzeslawkiem grzybowo
329 Bieg 5km/K60+ [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA
330 Marsz NW 5km/OPEN K [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ
331 Bieg 10km/M20 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
332 Marsz NW 5km/OPEN K [528] NIKLAUS, Danuta Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
333 Bieg 5km/M40 [406] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP Swarzędz
334 Bieg 10km/M20 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ
335 Bieg 10km/M30 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
336 Bieg 5km/M40 [370] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
337 Marsz NW 5km/OPEN K [510] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
338 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [619] NOWAK, Gabrysia Nowaki z Kicina Kicin
339 Bieg 5km/K50 [416] NOWAK, Irena Skoki
340 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [567] NOWAK, Leon Nowaki z Kicina Kicin
341 Bieg 10km/M30 [108] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
342 Bieg 10km/M30 [172] NOWAK, Marek Explorador Team Poznań
343 Bieg 10km/M30 [132] NOWAK, Mariusz Night Runners Poznań
344 Bieg 10km/M30 [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ
345 Bieg 10km/M30 [203] NOWAK, Michał Stabilny grunt Poznań
346 Bieg 10km/M20 [145] NOWICKI, Marcin RMF4RT GLADIATORS Chodzież
347 Bieg 10km/K40 [94] OGIŃSKA , Anetta TW Masters Poznań Poznań
348 Bieg 5km/M40 [393] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI
349 Bieg 10km/M30 [173] OLEJNICZAK, Marcin Poznań
350 Bieg 5km/K40 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ
351 Bieg 10km/M30 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
352 Bieg 5km/M40 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO
353 Bieg 10km/M50 [249] OLSZEWSKI, Jarosław Night Runners Poznań
354 Bieg 10km/M30 [86] OLSZEWSKI, Szymon Zgrupka Team Poznań
355 Bieg 10km/M30 [164] ORŁOWSKI, Robert biegnę Poznań
356 Bieg 10km/M40 [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ
357 Bieg 10km/M40 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ
358 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [561] OZDOBA, Mateusz POZNAŃ
359 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [608] OZDOBA, Tomasz POZNAŃ
360 Bieg 10km/M40 [151] OŻAROWSKI, Cezary San Escobar Gruszczyn
361 Bieg 10km/M40 [163] PADOŁ, Krzysztof Owińska
362 Bieg 10km/M40 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
363 Bieg 10km/M40 [243] PAKULA, Robert Poznań
364 Bieg 10km/K40 [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ
365 Bieg 10km/M40 [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ
366 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [681] PARYSEK, Zofia Swarzędz Paczkowo
367 Bieg 10km/M20 [234] PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
368 Bieg 10km/M50 [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA
369 Bieg 5km/M30 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ
370 Bieg 5km/M40 [448] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
371 Bieg 5km/M40 [449] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
372 Bieg 5km/K40 [438] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
373 Bieg 5km/M40 [439] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
374 Bieg 10km/M40 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO
375 Bieg 5km/M30 [458] PERZ, Dariusz Szczuczyn
376 Bieg 10km/M50 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ
377 Bieg 10km/M20 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ
378 Bieg 5km/M30 [417] PIECHOWIAK, Marek Poznań
379 Marsz NW 5km/OPEN K [532] PIETRZAK, Dorota Nordic Walking Kiekrz Poland KIEKRZ
380 Bieg 10km/M40 [206] PIĘTKA, Daniel Zgrupka Team Poznań
381 Bieg 10km/K40 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
382 Bieg 10km/M40 [124] PILAWSKI, Ryszard KAMA RUN Czarnków Czarnków
383 Bieg 5km/K20 [433] PIŁAT, Justyna Poznań
384 Bieg 10km/M20 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
385 Bieg 5km/K20 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ
386 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [560] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
387 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [559] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
388 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [605] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań
389 Bieg 5km/M30 [367] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
390 Bieg 10km/M40 [96] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
391 Bieg 10km/M30 [212] POCHYLSKI, Paweł Deloitte Adventure Team Poznań
392 Bieg 10km/M40 [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ
393 Bieg 10km/M30 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
394 Marsz NW 5km/OPEN K [519] PODMASKO, Małgorzata Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
395 Bieg 5km/M30 [404] PODWÓJCI, Michał #biegajzeslawkiem Dąbrówka
396 Bieg 10km/M30 [139] POTEREK, Jakub Swarzędz
397 Bieg 10km/K40 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN
398 Bieg 10km/M30 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
399 Bieg 10km/M40 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
400 Bieg 5km/K40 [382] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
401 Marsz NW 5km/OPEN K [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI
402 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [667] PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
403 Bieg 5km/K40 [462] PROTASEWICZ, Mariola RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
404 Bieg 10km/K40 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
405 Bieg 10km/M30 [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ
406 Marsz NW 5km/OPEN K [521] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
407 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [594] PRZYBOROWSKA , Martyna Park Dzieje Promnice
408 Bieg 10km/M60+ [119] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań
409 Bieg 5km/K50 [355] PSIK, Marzena Hernik Team Murowana Goślina
410 Bieg 10km/M40 [110] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
411 Bieg 10km/K40 [111] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań
412 Bieg 10km/M40 [176] PUDLISZAK, Jeremi Murowana Goślina
413 Marsz NW 5km/OPEN K [523] RADOMSKA , Justyna MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
414 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [617] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
415 Bieg 5km/M40 [432] RADZIMIRSKI, Krzysztof Gruszczyn
416 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [618] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
417 Bieg 5km/M20 [447] RAFAŁ, Rzepka SPARTA RUNNERS Poznań
418 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [671] RATAJ, Patryk Lusówko
419 Bieg 10km/M40 [188] RATAJ, Tomasz Lusówko
420 Bieg 10km/K40 [116] RATAJCZAK, Joanna Piątkowo na Biegowo Poznań
421 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [557] RATAJCZAK, Kacper biegnę KOZIEGŁOWY
422 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [556] RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
423 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [599] RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy
424 Bieg 10km/M30 [123] ROGOWICZ, Paweł CTS Garby
425 Bieg 10km/M20 [237] ROPELEWSKI, Tomasz Natural Born Runners Poznań
426 Bieg 10km/M40 [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ
427 Bieg 10km/K30 [209] ROSSA, Ewelina Poznań
428 Bieg 5km/M40 [426] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań
429 Marsz NW 5km/OPEN M [516] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel
430 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [679] RURAK, Leon Koziegłowy
431 Bieg 10km/K20 [240] RYMDEJKO, Agnieszka UltraKaya Team Poznań
432 Bieg 5km/M20 [427] SAFARYN, Dariusz Zalasewo
433 Bieg 10km/K30 [165] SAWICKA, Agnieszka Deloitte Adventure Team Poznań
434 Bieg 5km/M30 [389] SCHULZ, Jędrzej Poznań
435 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [656] SCHULZ, Marceli Poznań
436 Bieg 5km/M40 [394] SIKORSKI, Maciej Tulce TULCE
437 Bieg 10km/M40 [141] SKAŁA, Artur Platinum Swarzędz
438 Bieg 5km/M30 [346] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
439 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [652] SMELA, Klaudia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
440 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [588] SMELA, Oliwia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
441 Bieg 5km/K50 [396] SMĘTKOWSKA, Kinga Poznań
442 Bieg 5km/M40 [353] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
443 Bieg 10km/K20 [227] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
444 Bieg 10km/M40 [150] SOŁTYSIAK, Adam Kleszczewo
445 Bieg 10km/M20 [186] SROCZYŃSKI, Maciej Poznań
446 Bieg 10km/M30 [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ
447 Bieg 5km/M30 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI
448 Bieg 5km/M30 [386] STAFINIAK, Marek Poznań
449 Bieg 10km/M30 [199] STARKOWSKI, Piotr Poznań
450 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [558] STAROSTA, Wiktor Leszno
451 Bieg 5km/M20 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ
452 Bieg 10km/M30 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ
453 Bieg 5km/M40 [463] STEFKO, Mieczysław RYBITWOWY FENOMEN :-)) Rybitwy
454 Bieg 5km/K30 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
455 Bieg 5km/M40 [365] STOCKFISCH, Norbert Dzieci Nocy Koziegłowy
456 Bieg 10km/M40 [195] STOLIŃSKI, Dominik bawole oczy Poznan
457 Bieg 5km/K30 [451] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
458 Bieg 5km/K20 [431] STRZELEC, Weronika Poznań
459 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [565] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
460 Bieg 5km/K30 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
461 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [566] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
462 Bieg 10km/M40 [207] SZAŁ, Tomasz ETA UPS TEAM Poznań
463 Bieg 10km/M30 [162] SZCZECH, Szymon RMF4RT GLADIATORS Ługi Ujskie
464 Bieg 5km/K20 [376] SZCZERBAL, Joanna Dirty Sparrows Poznań
465 Bieg 5km/M30 [344] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
466 Marsz NW 5km/OPEN M [535] SZMAJTER, Marcin Promnice
467 Marsz NW 5km/OPEN K [536] SZMAJTER, Zuzanna Promnice
468 Bieg 5km/M60+ [436] SZULC, Mirosław Luboński Klub Biegacza Luboń
469 Bieg 10km/M30 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
470 Bieg 5km/K40 [390] SZUTKOWSKA, Lidia KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
471 Bieg 5km/M16 [398] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
472 Bieg 5km/M30 [395] SZYMANOWICZ , Pawel Nieczajna
473 Bieg 5km/M30 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ
474 Bieg 10km/M50 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
475 Bieg 10km/M40 [182] ŚLAZIŃSKI , Paweł REHAU Crossactive Zbrudzewo
476 Bieg 10km/M30 [184] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
477 Bieg 10km/K30 [185] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
478 Bieg 10km/K20 [157] ŚWISTEK, Ola Laskowo
479 Marsz NW 5km/OPEN M [527] TOMCZYK, Edward Marsz Po Zdrowie pOZNAŃ
480 Bieg 5km/M16 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ
481 Bieg 5km/M30 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA
482 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [562] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
483 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [668] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak
484 Bieg 5km/M30 [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team
485 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [597] URBAN, Filip Mielno
486 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [657] URBAN, Wiktoria Poznań
487 Bieg 5km/K40 [379] URBANEK, Agnieszka ASAP TEAM Poznań
488 Bieg 5km/M20 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY
489 Bieg 10km/K30 [238] WALASZCZYK, Lucyna Natural Born Runners Poznań
490 Bieg 10km/K40 [148] WALCZAK, Malgorzata PCH_RUN Chodzież
491 Bieg 10km/M40 [147] WALCZAK, Tomasz Chodzież
492 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [672] WARCHOŁ, Madzia Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri w Luboniu Luboń
493 Bieg 10km/M40 [236] WASIAKOWSKI, Norbert KB Orange Pobiedziska
494 Bieg 5km/K30 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
495 Bieg 10km/K30 [127] WASIELAK, Joanna SWARZEDZ
496 Bieg 10km/M20 [228] WASILEWSKI, Karol SPARTA RUNNERS Poznań
497 Bieg 10km/K40 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ
498 Bieg 10km/M40 [226] WAWRZYNIAK, Robert Poznań
499 Bieg 10km/K30 [169] WEBER, Agnieszka Kozieglowy
500 Bieg 10km/M40 [149] WEBER, Paweł REHAU Crossactive Psarskie
501 Bieg 5km/M20 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ
502 Bieg 10km/M40 [204] WENCEL, Jarek explorador team Dopiewiec
503 Bieg 5km/M20 [430] WENCKA, Maciej Poznań
504 Marsz NW 5km/OPEN K [518] WEŃ-CZARKOWSKA, Agata ASAP TEAM Poznań
505 Bieg 10km/M30 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
506 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [600] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin
507 Bieg 10km/M40 [105] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
508 Bieg 10km/M40 [88] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
509 Bieg 10km/M30 [225] WICHŁACZ, Paweł Szreniawa
510 Bieg 10km/M20 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ
511 Bieg 10km/K30 [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA
512 Bieg 5km/M30 [391] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
513 Bieg 5km/M60+ [373] WIECZORKOWSKI, Wladyslaw Poznań
514 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [625] WIĘCKOWSKA, Katarzyna Swarzedz
515 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [624] WIĘCKOWSKA, Zofia
516 Bieg 10km/M40 [170] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
517 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [616] WILKOWSKA, Nina Swarzędz Swarzędz
518 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [615] WILKOWSKI, Patryk Swarzędz Swarzędz
519 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [651] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
520 Bieg 5km/K30 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ
521 Bieg 10km/M50 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA
522 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [553] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska
523 Bieg 5km/M50 [454] WOGA, Andrzej KB DęBIEC Poznań
524 Bieg 5km/M50 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ
525 Bieg 5km/M40 [421] WOJTCZAK, Adam Koziegłowy
526 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [585] WOJTKOWSKI, Mateusz Poznan
527 Bieg 5km/M50 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY
528 Bieg 5km/K50 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK
529 Marsz NW 5km/OPEN K [512] WOROCH, Jolanta Dopiewo
530 Marsz NW 5km/OPEN M [511] WOROCH, Roman dopiewo
531 Bieg 10km/M30 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ
532 Bieg 10km/M30 [100] WOŹNIAK, Łukasz Poznań
533 Bieg 5km/M20 [446] WÓJCIK, Aleksander Poznań
534 Bieg 10km/M30 [142] WRONIAK, Maciej Pogorzela
535 Bieg 10km/K30 [187] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
536 Bieg 10km/K30 [143] WYLEGAŁA, Izabela PCH_RUN CHODZIEŻ
537 Bieg 10km/M40 [144] WYLEGAŁA, Michał PCH_RUN CHODZIEŻ
538 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [609] WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy
539 Bieg 10km/M40 [152] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie
540 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [621] ZALEWSKA, Gabriela JANOWY MŁYN Poznań
541 Bieg 10km/M30 [197] ZAŃKO, Łukasz Poznań
542 Bieg 10km/M30 [245] ZAREMBA, Paweł BULA TEAM POZNAŃ
543 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [663] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Borek Wlkp
544 Bieg 5km/K40 [424] ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ
545 Bieg 10km/M40 [196] ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
546 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [682] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań Poznań
547 Bieg 5km/K50 [405] ZIĘTA , Katarzyna Orki z ... Poznań
548 Bieg 10km/K20 [175] ŻABKO, Aleksandra Night Runners Poznań
549 Bieg 10km/M40 [211] ŻOŁDAK, Przemysław Piątkowo na Biegowo Witkowo
550 Bieg 5km/M30 [377] ŻOŁNIEREK, Wojciech Dirty Sparrows Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [555] GIERA, Kuba 2015 Poznań
2 [554] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
3 [551] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy
4 [564] KUJATH, Adam Poznań
5 [567] NOWAK, Leon Nowaki z Kicina Kicin
6 [561] OZDOBA, Mateusz POZNAŃ
7 [560] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
8 [559] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
9 [557] RATAJCZAK, Kacper biegnę KOZIEGŁOWY
10 [556] RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
11 [558] STAROSTA, Wiktor Leszno
12 [566] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [552] KOZŁOWSKA, Alicja Kozłowska Koziołki koziegłowy
2 [563] KRAWCZUK, Matylda Poznań
3 [568] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
4 [565] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
5 [562] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
6 [553] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

Bieg dziecięcy 500m / D2 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [607] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
2 [601] CWALINA, Tymon Poznań
3 [593] CZARNECKI, Gustaw Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
4 [611] GRZYB, Dominik 2011 Poznań
5 [590] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
6 [622] KARBOWIAK, Leon Tarnowo Podgórne
7 [604] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
8 [603] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
9 [598] KUC, Antoni JUWENIA PUSZCZYKOWO krosno
10 [613] KUJATH, Franciszek Poznań
11 [612] KUJATH, Wojciech Poznań
12 [623] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
13 [596] KWIATEK, Franek SP 38 Zespół Kwiatków Poznań
14 [589] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
15 [591] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
16 [592] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
17 [610] MAŁECKI, Bartosz Miękowo
18 [595] MARCINEK, Paweł Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
19 [608] OZDOBA, Tomasz POZNAŃ
20 [605] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań
21 [617] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
22 [618] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
23 [597] URBAN, Filip Mielno
24 [615] WILKOWSKI, Patryk Swarzędz Swarzędz
25 [585] WOJTKOWSKI, Mateusz Poznan

Bieg dziecięcy 500m / D2 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [614] BINKOWSKA, Hanna Mosina
2 [606] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
3 [620] BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
4 [602] CWALINA, Bianka Poznań
5 [626] KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
6 [587] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
7 [586] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
8 [619] NOWAK, Gabrysia Nowaki z Kicina Kicin
9 [594] PRZYBOROWSKA , Martyna Park Dzieje Promnice
10 [599] RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy
11 [588] SMELA, Oliwia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
12 [600] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin
13 [625] WIĘCKOWSKA, Katarzyna Swarzedz
14 [624] WIĘCKOWSKA, Zofia
15 [616] WILKOWSKA, Nina Swarzędz Swarzędz
16 [609] WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy
17 [621] ZALEWSKA, Gabriela JANOWY MŁYN Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [659] BURCHARDT, Kacper SP 89 Poznań/GKS Tarnovia Jankowice
2 [669] CIERZNIAK, Hubert Wierzyce
3 [654] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
4 [680] JUSIK, Borys Piast Kobylnica Gruszczyn
5 [670] KRAWCZUK, Marian Poznań
6 [675] KROMA, Arkadiusz SP OPALENICA Opalenica
7 [674] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA Opalenica
8 [678] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Tulce
9 [653] LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
10 [673] MARCHWICKI, Kacper RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
11 [660] MIELCARZEWICZ, Antoś Jerzykowo
12 [662] MIELCARZEWICZ, Olaf Jerzykowo
13 [667] PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
14 [671] RATAJ, Patryk Lusówko
15 [679] RURAK, Leon Koziegłowy
16 [656] SCHULZ, Marceli Poznań
17 [651] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
18 [682] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [676] BALAS, Katarzyna Marcelkostwo Poznań
2 [655] BERNAT, Olga PSS Poznań Suchy Las
3 [658] JANKOWSKA, Zuzanna Akademia Sportu Młode Orły Piaski
4 [664] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
5 [665] KRAUSE, Emilia Poznań
6 [677] KRYSTKIEWICZ, Amelia Tulce
7 [666] MAŃCZAK, Katarzyna
8 [661] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
9 [681] PARYSEK, Zofia Swarzędz Paczkowo
10 [652] SMELA, Klaudia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
11 [668] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak
12 [657] URBAN, Wiktoria Poznań
13 [672] WARCHOŁ, Madzia Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri w Luboniu Luboń
14 [663] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Borek Wlkp

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [686] JANASIAK, Jakub Szamotuły
2 [688] JANASIAK, Piotr Szamotuły

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [685] CZERWIŃSKA, Jagoda Smashing Pąpkins Suchy Las

Bieg 5km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [387] BURSIAK, Marianna Dziki z Polanki Poznań
2 [385] KRAJEWSKA, Hanna Piła

Bieg 10km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [118] HAMROL, Aleksandra Złotniki

Bieg 5km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [444] BUDKA, Milena SPARTA RUNNERS Poznań
2 [388] BUGAJ, Sylwia Poznań
3 [425] GORĄCZNIAK, Anna Kobiety Biegają Poznań
4 [459] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald Kobylnica
5 [420] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
6 [410] KUBIAK, Kinga Rokietnica
7 [357] KUPCZAK, Monika
8 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
9 [460] MONDRA , Joanna Lubię Krauzika :D Rokietnica
10 [433] PIŁAT, Justyna Poznań
11 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ
12 [431] STRZELEC, Weronika Poznań
13 [376] SZCZERBAL, Joanna Dirty Sparrows Poznań

Bieg 10km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [235] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
2 [208] CEJBA, Dominika KB SZAMOTUŁY Gąsawy
3 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
4 [213] KOŚKA, Aleksandra SPARTA RUNNERS Poznań
5 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
6 [240] RYMDEJKO, Agnieszka UltraKaya Team Poznań
7 [227] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
8 [157] ŚWISTEK, Ola Laskowo
9 [175] ŻABKO, Aleksandra Night Runners Poznań

Bieg 5km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [429] ADAMCZAK, Joanna KB Szamotuły Szamotuły
2 [403] BŁAŻYŃSKA, Ilona KB Katorżnik Murowana Goślina Skoki
3 [362] CHABROS, Karolina #biegajzeslawkiem Poznań
4 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ
5 [401] DOLSKA, Sara Martombike Plewsika
6 [350] FRYSIAK, Małgorzata 1979 Bugaj
7 [415] GRZELKA, Agata Poznań
8 [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY
9 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ
10 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Run Team POZNAŃ
11 [445] JOANNA, Szypulińska Luboński Klub Biegacza Luboń
12 [345] JURGA, Joanna Organic race team Poznań
13 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
14 [356] LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
15 [363] ŁYSIAK, Kasia Dąbrówka
16 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY
17 [442] NAPIERAŁA, Agnieszka AKB Team Rokietnica
18 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
19 [451] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
20 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
21 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
22 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ

Bieg 10km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [201] BINEK, Katarzyna Night Runners Poznań
2 [191] BURDAJEWICZ, Magdalena mosina
3 [109] CICHA, Ania chodzież
4 [114] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
5 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
6 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
7 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC
8 [122] KASPEREK, Kamila Oborniki
9 [140] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
10 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N
11 [136] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań
12 [218] KUJATH, Ela Poznań
13 [87] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
14 [209] ROSSA, Ewelina Poznań
15 [165] SAWICKA, Agnieszka Deloitte Adventure Team Poznań
16 [185] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
17 [238] WALASZCZYK, Lucyna Natural Born Runners Poznań
18 [127] WASIELAK, Joanna SWARZEDZ
19 [169] WEBER, Agnieszka Kozieglowy
20 [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA
21 [187] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
22 [143] WYLEGAŁA, Izabela PCH_RUN CHODZIEŻ

Bieg 5km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [384] ANDRZEJEWSKA, Beata gniezno
2 [428] BIEŃ, Magdalena Poznań
3 [457] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna HERNIK TEAM Poznań
4 [374] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Organic race team Swarzędz
5 [452] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
6 [354] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
7 [411] HULEWICZ, Wiola Hernik Team Września
8 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
9 [455] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
10 [412] KWIATECKA, Iwona Orki z ... Poznań
11 [361] KWIECIŃSKA , Anna Różove Poznań
12 [371] MAKIEŁA, Katarzyna Poznań
13 [383] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
14 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ
15 [438] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
16 [382] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
17 [462] PROTASEWICZ, Mariola RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
18 [390] SZUTKOWSKA, Lidia KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
19 [379] URBANEK, Agnieszka ASAP TEAM Poznań
20 [424] ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ

Bieg 10km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ
2 [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ
3 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA
4 [210] JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
5 [156] KAPCIŃSKA, Małgorzata Zgrupka Team Lusówko
6 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
7 [231] KOWALCZYK, Ewelina Lucky LUZers Luboń
8 [121] MANTAJ, Agnieszka Nowak RUN Wągrowiec
9 [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ
10 [229] MARKIEWICZ, Joanna Zuza POZNAŃ
11 [246] MARSZAŁEK, Magdalena Grażynki Ocr Poznań
12 [247] MARSZAŁEK, Magdalena POZNAŃ
13 [205] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
14 [94] OGIŃSKA , Anetta TW Masters Poznań Poznań
15 [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ
16 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
17 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN
18 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
19 [111] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań
20 [116] RATAJCZAK, Joanna Piątkowo na Biegowo Poznań
21 [148] WALCZAK, Malgorzata PCH_RUN Chodzież
22 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ

Bieg 5km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS
2 [381] KAJDAN, Hanna WRZEŚNIA
3 [416] NOWAK, Irena Skoki
4 [355] PSIK, Marzena Hernik Team Murowana Goślina
5 [396] SMĘTKOWSKA, Kinga Poznań
6 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK
7 [405] ZIĘTA , Katarzyna Orki z ... Poznań

Bieg 10km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [89] CZARNECKA , Danuta Chodzież

Bieg 5km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA

Bieg 10km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [104] DUDA, Jadwiga Poznań

Bieg 5km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY
2 [409] MIZERA , Jakub Kostrzyn
3 [398] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
4 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ

Bieg 10km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne

Bieg 5km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [423] BASINSKI, Roman Poznan
2 [414] EDER, Mateusz Poznań
3 [305] GARCON, Mariusz X
4 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ
5 [399] GDULA, Jakub Team Bardzo Poznań
6 [366] GRZYWACZYK , Przemysław Suchy Las
7 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
8 [447] RAFAŁ, Rzepka SPARTA RUNNERS Poznań
9 [427] SAFARYN, Dariusz Zalasewo
10 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ
11 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY
12 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ
13 [430] WENCKA, Maciej Poznań
14 [446] WÓJCIK, Aleksander Poznań

Bieg 10km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [241] BOIŃSKI, Bartosz Bukowski Klub Biegacza Poznań
2 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
3 [171] DUKIEWICZ, Dariusz RMF4RT GLADIATORS Piła
4 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ
5 [91] HEJZA, Michal Natural Born Runners Team Poznan
6 [248] HORDYCH, Jan RUN WNPID/Zabiegany Szamocin Szamocin
7 [134] JANKOWSKI, Kamil Krotoszyn
8 [217] JAROSZCZAK, Paweł Poznań
9 [135] JARZĘBSKI, Mateusz Poznań
10 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
11 [129] KACZMAREK, Mateusz Team Bardzo Ostrów Wielkopolski
12 [224] KAPUŚNIAK, Piotr Poznań
13 [214] KOŁOCH, Krzysztof Night Runners Poznań
14 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ
15 [95] KWIECIŃSKI, Tomasz Miłosław
16 [220] LEŚNIK, Michał Night Runners Poznan
17 [194] LEWANDOWSKI, Piotr Jelenia Góra
18 [92] ŁYŻWIŃSKI, Szymon Triathlon Serwis Słubice
19 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
20 [250] MAUZR, Robert Mieścisko
21 [251] MAUZR, Robert Mieścisko
22 [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN
23 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
24 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ
25 [145] NOWICKI, Marcin RMF4RT GLADIATORS Chodzież
26 [234] PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
27 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ
28 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
29 [237] ROPELEWSKI, Tomasz Natural Born Runners Poznań
30 [186] SROCZYŃSKI, Maciej Poznań
31 [228] WASILEWSKI, Karol SPARTA RUNNERS Poznań
32 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ

Bieg 5km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ
2 [434] BRYCHCZYŃSKI, Krystian HERNIK TEAM Poznań
3 [422] BRZOZOWSKI, Filip SPARTA RUNNERS ZALASEWO
4 [378] CZARKOWSKI, Marcin ASAP TEAM Poznań
5 [450] GRACZYK, Jacek SPARTA RUNNERS Poznań
6 [443] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
7 [441] JANKOWIAK, Sebastian Kostrzyn
8 [456] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
9 [380] KACZMAREK, Paweł Rabowice
10 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
11 [464] KRAJEWSKI, Wojciech RYBITWOWY FENOMEN :-)) POZNAŃ
12 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
13 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
14 [368] KRZEMIEŃ, Krzysztof Run Flint Run Poznań
15 [352] KUBIAK, Michał Baranowo
16 [369] KUCHARSKI, Marcin Kwilcz
17 [440] KUJATH, Szymon Międzyrzecz
18 [402] MAZUR, Andrzej Martombike Poznań
19 [397] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
20 [418] MIKUŁAN, Mikołaj Poznań
21 [408] MIZERA , Mateusz Czerlejno
22 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ
23 [458] PERZ, Dariusz Szczuczyn
24 [417] PIECHOWIAK, Marek Poznań
25 [367] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
26 [404] PODWÓJCI, Michał #biegajzeslawkiem Dąbrówka
27 [389] SCHULZ, Jędrzej Poznań
28 [346] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
29 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI
30 [386] STAFINIAK, Marek Poznań
31 [344] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
32 [395] SZYMANOWICZ , Pawel Nieczajna
33 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ
34 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA
35 [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team
36 [391] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
37 [377] ŻOŁNIEREK, Wojciech Dirty Sparrows Poznań

Bieg 10km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [90] ADAMEK , Adrian Poznań
2 [159] AMBROZIAK, Jan pOZNAŃ
3 [167] BIENIEK, Patryk Aflofarm Active Team Poznań
4 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ
5 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ
6 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ
7 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ
8 [189] BOROWCZYK, Sebastian KB DęBIEC Poznań
9 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ
10 [128] CHMIELEWSKI, Michał Poznań
11 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ
12 [166] CWALINA, Dariusz Poznań
13 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ
14 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
15 [192] ĆWIRZEŃ, Marcin RMF4RT GLADIATORS Trzcianka
16 [138] DARMETKO, Rafał Kaminsko
17 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ
18 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
19 [181] DUDA, Marcin Ofix Bike Team/ 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań
20 [120] FISHCHUK, Petro Poznan
21 [103] FLISZKIEWICZ, Artur MJDOP Swarzędz
22 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC
23 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
24 [85] GOŁĘBNIAK, Slawomir Poznań
25 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
26 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY
27 [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań
28 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA
29 [130] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
30 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ
31 [131] KLUSEK, Bernard MJDOP Poznań
32 [223] KOWALIK, Tomasz Poznań
33 [160] KRAJEWSKI, Damian TriDarko Poznań
34 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
35 [233] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
36 [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ
37 [179] KUŻAJ, Sławomir explorador team Dąbrówka
38 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
39 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI
40 [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ
41 [98] ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
42 [168] MAJCHRZAK, Bartosz PKO BANK POLSKI Poznań
43 [137] MAJEWSKI, Patryk Farutex Poznań
44 [112] MARCINEK, Tomasz Jasin
45 [125] MICHALKIEWICZ, Adam Poznań
46 [222] MIŚ, Zbyszek Poznań
47 [221] NAPIERAŁA, Bartosz AKB Team Rokietnica
48 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
49 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
50 [108] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
51 [172] NOWAK, Marek Explorador Team Poznań
52 [132] NOWAK, Mariusz Night Runners Poznań
53 [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ
54 [203] NOWAK, Michał Stabilny grunt Poznań
55 [173] OLEJNICZAK, Marcin Poznań
56 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
57 [86] OLSZEWSKI, Szymon Zgrupka Team Poznań
58 [164] ORŁOWSKI, Robert biegnę Poznań
59 [212] POCHYLSKI, Paweł Deloitte Adventure Team Poznań
60 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
61 [139] POTEREK, Jakub Swarzędz
62 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
63 [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ
64 [123] ROGOWICZ, Paweł CTS Garby
65 [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ
66 [199] STARKOWSKI, Piotr Poznań
67 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ
68 [162] SZCZECH, Szymon RMF4RT GLADIATORS Ługi Ujskie
69 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
70 [184] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
71 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
72 [225] WICHŁACZ, Paweł Szreniawa
73 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ
74 [100] WOŹNIAK, Łukasz Poznań
75 [142] WRONIAK, Maciej Pogorzela
76 [197] ZAŃKO, Łukasz Poznań
77 [245] ZAREMBA, Paweł BULA TEAM POZNAŃ

Bieg 5km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [437] ANDRZEJAK, Rafał Jadaj W Bramie Suchy Las
2 [407] ANTCZAK, Grzegorz MJDOP POZNAŃ
3 [466] ANTCZAK, Marcin Poznań
4 [400] BERNAT, Szymon Rokietnica
5 [413] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
6 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ
7 [375] CZMOK, Robert Poznań
8 [419] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
9 [392] GAŁKOWSKI, Marcin PARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAM POZNAŃ
10 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN
11 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
12 [364] HADAM, Michał KB Maniac Poznań/NBR Poznań
13 [453] JANKOWSKI, Maciej Poznań
14 [465] JUSIK, Wojciech kontrabanda grunwaldu gruszczyn
15 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY
16 [372] KOZIKOWSKI, Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
17 [359] KOZŁOWSKI , Marcin Poznań
18 [349] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
19 [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ
20 [406] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP Swarzędz
21 [370] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
22 [393] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI
23 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO
24 [448] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
25 [449] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
26 [439] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
27 [432] RADZIMIRSKI, Krzysztof Gruszczyn
28 [426] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań
29 [394] SIKORSKI, Maciej Tulce TULCE
30 [353] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
31 [463] STEFKO, Mieczysław RYBITWOWY FENOMEN :-)) Rybitwy
32 [365] STOCKFISCH, Norbert Dzieci Nocy Koziegłowy
33 [421] WOJTCZAK, Adam Koziegłowy

Bieg 10km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [126] ANDRZEJEWSKI, Bartłomiej gniezno
2 [216] BALAS, Michał Night Runners Poznań
3 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
4 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
5 [102] BERNACKI, Grzegorz RMF4RT GLADIATORS Romanowo Dolne
6 [183] BIENIEK, Przemyslaw Dąbrowa Poznan
7 [99] BIENIEK, Rafał Tulce
8 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY
9 [113] BOJKOWSKI, Tomasz Poznań
10 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO
11 [202] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań
12 [115] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
13 [180] CZERWIŃSKI, Rafał Smashing Pąpkins Suchy Las
14 [93] DEIGSLER, Przemysław Poznań
15 [146] DUDEK, Rafał POLSKA Czapury
16 [161] FORNALIK, Łukasz Poznań Race Team Tulce
17 [101] GORWA, Robert TriDarko Szczytniki
18 [200] GRZYB, Krzysztof Smashing Pąpkins Poznań
19 [174] HUBKO, Marek #TeamKalach Słubice
20 [117] JAGIEŁKA, Marcin 1977 Przeźmierowo
21 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA
22 [177] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
23 [153] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
24 [155] KACZMAREK, Krzysztof Beagle Triathlon Team Swarzędz
25 [232] KARALUS, Sebastian Karalus Team Ultra Krosinko
26 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI
27 [215] KOCAN, Przemo HANGAR/OWOCBIEGA Poznań
28 [198] KOGUT, Grzegorz Plewiska
29 [97] KOŁOTUSZA, Andrzej Trzcianka
30 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
31 [219] KOROLKIEWICZ, Rafał POZNAŃ
32 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ
33 [244] KOTKOWSKI, Piotr Drużyna Szpiku / Maratony Polskie TEAM Poznań
34 [154] KRYGIER, Przemo Poznań
35 [193] LISIECKI, Tomasz Trzynastka Plus Luboń
36 [178] MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
37 [158] MARCINKOWSKI, Mikołaj Zgrupka Team Dopiewiec
38 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO
39 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ
40 [107] MIKOŁAJCZYK, Tomasz Explorador Team Dopiewiec
41 [242] NASKRĘT, Sławomir #biegajzeslawkiem grzybowo
42 [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ
43 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ
44 [151] OŻAROWSKI, Cezary San Escobar Gruszczyn
45 [163] PADOŁ, Krzysztof Owińska
46 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
47 [243] PAKULA, Robert Poznań
48 [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ
49 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO
50 [206] PIĘTKA, Daniel Zgrupka Team Poznań
51 [124] PILAWSKI, Ryszard KAMA RUN Czarnków Czarnków
52 [96] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
53 [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ
54 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
55 [110] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
56 [176] PUDLISZAK, Jeremi Murowana Goślina
57 [188] RATAJ, Tomasz Lusówko
58 [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ
59 [141] SKAŁA, Artur Platinum Swarzędz
60 [150] SOŁTYSIAK, Adam Kleszczewo
61 [195] STOLIŃSKI, Dominik bawole oczy Poznan
62 [207] SZAŁ, Tomasz ETA UPS TEAM Poznań
63 [182] ŚLAZIŃSKI , Paweł REHAU Crossactive Zbrudzewo
64 [147] WALCZAK, Tomasz Chodzież
65 [236] WASIAKOWSKI, Norbert KB Orange Pobiedziska
66 [226] WAWRZYNIAK, Robert Poznań
67 [149] WEBER, Paweł REHAU Crossactive Psarskie
68 [204] WENCEL, Jarek explorador team Dopiewiec
69 [105] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
70 [88] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
71 [170] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
72 [144] WYLEGAŁA, Michał PCH_RUN CHODZIEŻ
73 [152] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie
74 [196] ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
75 [211] ŻOŁDAK, Przemysław Piątkowo na Biegowo Witkowo

Bieg 5km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [348] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań Poznań
2 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
3 [360] GRZYWACZYK , Artur CHMIELARZ TEAM Suchy Las
4 [351] KUBIAK, Mirosław Organic race team Swarzędz
5 [358] KUPCZAK, Robert Buk
6 [454] WOGA, Andrzej KB DęBIEC Poznań
7 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ
8 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY

Bieg 10km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [190] GOCYLA, Darek DARZYBóRUNNER-ska Poznań
2 [230] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
3 [249] OLSZEWSKI, Jarosław Night Runners Poznań
4 [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA
5 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ
6 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
7 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA

Bieg 5km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [347] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy Koziegłowy
2 [435] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski
3 [436] SZULC, Mirosław Luboński Klub Biegacza Luboń
4 [373] WIECZORKOWSKI, Wladyslaw Poznań

Bieg 10km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [106] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
2 [133] ŁAKOMY, Waldemar 1959 Buk
3 [119] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań

Marsz NW 5km / OPEN K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [522] ADAMSKA, Sylwia Kaminsko
2 [524] BARANOWSKA-BERNAT, Asia Rokietnica
3 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ
4 [539] CZERNIAWSKA, Renata TW Masters Poznań czerwonak
5 [520] DARMETKO, Barbara Poznań
6 [533] DOLATA, Dorota Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
7 [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY
8 [505] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Doroszkiewicz Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
9 [514] FRYDRYCH, Katarzyna Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
10 [526] GAŁKOWSKA, Elżbieta Marsz Po Zdrowie Tuczno
11 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
12 [537] KEDZIERSKA , Agnieszka Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno
13 [509] KOZŁOWSKA , Karolina Poznań
14 [531] LASOWSKA, Marta AleMnieKolkaŁapie Poznań
15 [513] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
16 [508] MURAWSKA, Danuta Mosina
17 [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ
18 [528] NIKLAUS, Danuta Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
19 [510] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
20 [532] PIETRZAK, Dorota Nordic Walking Kiekrz Poland KIEKRZ
21 [519] PODMASKO, Małgorzata Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
22 [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI
23 [521] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
24 [523] RADOMSKA , Justyna MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
25 [536] SZMAJTER, Zuzanna Promnice
26 [518] WEŃ-CZARKOWSKA, Agata ASAP TEAM Poznań
27 [512] WOROCH, Jolanta Dopiewo

Marsz NW 5km / OPEN M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [525] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
2 [534] FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
3 [515] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland Czerwonak
4 [506] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
5 [529] KORZEP, Leszek Czerwonak
6 [538] KOZLOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland POZNAŃ
7 [507] KROMSKI, Paweł Kromski Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
8 [517] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
9 [530] LEWICKI, Krzysztof Poznań
10 [516] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel
11 [535] SZMAJTER, Marcin Promnice
12 [527] TOMCZYK, Edward Marsz Po Zdrowie pOZNAŃ
13 [511] WOROCH, Roman dopiewo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [90] ADAMEK , Adrian Poznań
2 [522] ADAMSKA, Sylwia Kaminsko
3 [159] AMBROZIAK, Jan pOZNAŃ
4 [384] ANDRZEJEWSKA, Beata gniezno
5 [126] ANDRZEJEWSKI, Bartłomiej gniezno
6 [466] ANTCZAK, Marcin Poznań
7 [524] BARANOWSKA-BERNAT, Asia Rokietnica
8 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
9 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
10 [235] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
11 [423] BASINSKI, Roman Poznan
12 [400] BERNAT, Szymon Rokietnica
13 [99] BIENIEK, Rafał Tulce
14 [428] BIEŃ, Magdalena Poznań
15 [614] BINKOWSKA, Hanna Mosina
16 [606] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
17 [413] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
18 [113] BOJKOWSKI, Tomasz Poznań
19 [525] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
20 [388] BUGAJ, Sylwia Poznań
21 [191] BURDAJEWICZ, Magdalena mosina
22 [128] CHMIELEWSKI, Michał Poznań
23 [109] CICHA, Ania chodzież
24 [114] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
25 [115] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
26 [669] CIERZNIAK, Hubert Wierzyce
27 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
28 [602] CWALINA, Bianka Poznań
29 [166] CWALINA, Dariusz Poznań
30 [601] CWALINA, Tymon Poznań
31 [89] CZARNECKA , Danuta Chodzież
32 [375] CZMOK, Robert Poznań
33 [419] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
34 [520] DARMETKO, Barbara Poznań
35 [138] DARMETKO, Rafał Kaminsko
36 [93] DEIGSLER, Przemysław Poznań
37 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
38 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
39 [104] DUDA, Jadwiga Poznań
40 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
41 [414] EDER, Mateusz Poznań
42 [120] FISHCHUK, Petro Poznan
43 [452] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
44 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
45 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
46 [85] GOŁĘBNIAK, Slawomir Poznań
47 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
48 [443] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
49 [415] GRZELKA, Agata Poznań
50 [366] GRZYWACZYK , Przemysław Suchy Las
51 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
52 [354] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
53 [118] HAMROL, Aleksandra Złotniki
54 [177] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
55 [686] JANASIAK, Jakub Szamotuły
56 [688] JANASIAK, Piotr Szamotuły
57 [153] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
58 [441] JANKOWIAK, Sebastian Kostrzyn
59 [554] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
60 [134] JANKOWSKI, Kamil Krotoszyn
61 [453] JANKOWSKI, Maciej Poznań
62 [456] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
63 [217] JAROSZCZAK, Paweł Poznań
64 [135] JARZĘBSKI, Mateusz Poznań
65 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
66 [380] KACZMAREK, Paweł Rabowice
67 [381] KAJDAN, Hanna WRZEŚNIA
68 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
69 [224] KAPUŚNIAK, Piotr Poznań
70 [622] KARBOWIAK, Leon Tarnowo Podgórne
71 [122] KASPEREK, Kamila Oborniki
72 [140] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
73 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI
74 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
75 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
76 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N
77 [198] KOGUT, Grzegorz Plewiska
78 [97] KOŁOTUSZA, Andrzej Trzcianka
79 [604] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
80 [603] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
81 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
82 [435] KONIECZNY, Waldemar Janowiec Wielkopolski
83 [219] KOROLKIEWICZ, Rafał POZNAŃ
84 [529] KORZEP, Leszek Czerwonak
85 [223] KOWALIK, Tomasz Poznań
86 [509] KOZŁOWSKA , Karolina Poznań
87 [359] KOZŁOWSKI , Marcin Poznań
88 [385] KRAJEWSKA, Hanna Piła
89 [664] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
90 [665] KRAUSE, Emilia Poznań
91 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
92 [670] KRAWCZUK, Marian Poznań
93 [563] KRAWCZUK, Matylda Poznań
94 [154] KRYGIER, Przemo Poznań
95 [677] KRYSTKIEWICZ, Amelia Tulce
96 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
97 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
98 [678] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Tulce
99 [410] KUBIAK, Kinga Rokietnica
100 [352] KUBIAK, Michał Baranowo
101 [369] KUCHARSKI, Marcin Kwilcz
102 [564] KUJATH, Adam Poznań
103 [218] KUJATH, Ela Poznań
104 [613] KUJATH, Franciszek Poznań
105 [440] KUJATH, Szymon Międzyrzecz
106 [612] KUJATH, Wojciech Poznań
107 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
108 [357] KUPCZAK, Monika
109 [358] KUPCZAK, Robert Buk
110 [95] KWIECIŃSKI, Tomasz Miłosław
111 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
112 [194] LEWANDOWSKI, Piotr Jelenia Góra
113 [530] LEWICKI, Krzysztof Poznań
114 [98] ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
115 [363] ŁYSIAK, Kasia Dąbrówka
116 [371] MAKIEŁA, Katarzyna Poznań
117 [610] MAŁECKI, Bartosz Miękowo
118 [666] MAŃCZAK, Katarzyna
119 [112] MARCINEK, Tomasz Jasin
120 [87] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
121 [229] MARKIEWICZ, Joanna Zuza POZNAŃ
122 [247] MARSZAŁEK, Magdalena POZNAŃ
123 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
124 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
125 [250] MAUZR, Robert Mieścisko
126 [251] MAUZR, Robert Mieścisko
127 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
128 [125] MICHALKIEWICZ, Adam Poznań
129 [660] MIELCARZEWICZ, Antoś Jerzykowo
130 [662] MIELCARZEWICZ, Olaf Jerzykowo
131 [397] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
132 [661] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
133 [418] MIKUŁAN, Mikołaj Poznań
134 [222] MIŚ, Zbyszek Poznań
135 [409] MIZERA , Jakub Kostrzyn
136 [408] MIZERA , Mateusz Czerlejno
137 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
138 [508] MURAWSKA, Danuta Mosina
139 [205] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
140 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
141 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
142 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
143 [416] NOWAK, Irena Skoki
144 [173] OLEJNICZAK, Marcin Poznań
145 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
146 [561] OZDOBA, Mateusz POZNAŃ
147 [608] OZDOBA, Tomasz POZNAŃ
148 [163] PADOŁ, Krzysztof Owińska
149 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
150 [243] PAKULA, Robert Poznań
151 [234] PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
152 [448] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
153 [449] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
154 [438] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
155 [439] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
156 [458] PERZ, Dariusz Szczuczyn
157 [417] PIECHOWIAK, Marek Poznań
158 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
159 [433] PIŁAT, Justyna Poznań
160 [367] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
161 [96] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
162 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
163 [139] POTEREK, Jakub Swarzędz
164 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
165 [176] PUDLISZAK, Jeremi Murowana Goślina
166 [617] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
167 [432] RADZIMIRSKI, Krzysztof Gruszczyn
168 [618] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
169 [671] RATAJ, Patryk Lusówko
170 [188] RATAJ, Tomasz Lusówko
171 [209] ROSSA, Ewelina Poznań
172 [679] RURAK, Leon Koziegłowy
173 [427] SAFARYN, Dariusz Zalasewo
174 [389] SCHULZ, Jędrzej Poznań
175 [656] SCHULZ, Marceli Poznań
176 [346] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
177 [396] SMĘTKOWSKA, Kinga Poznań
178 [353] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
179 [227] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
180 [150] SOŁTYSIAK, Adam Kleszczewo
181 [186] SROCZYŃSKI, Maciej Poznań
182 [386] STAFINIAK, Marek Poznań
183 [199] STARKOWSKI, Piotr Poznań
184 [558] STAROSTA, Wiktor Leszno
185 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
186 [451] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
187 [431] STRZELEC, Weronika Poznań
188 [565] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
189 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
190 [566] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
191 [344] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
192 [535] SZMAJTER, Marcin Promnice
193 [536] SZMAJTER, Zuzanna Promnice
194 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
195 [398] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
196 [395] SZYMANOWICZ , Pawel Nieczajna
197 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
198 [184] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
199 [185] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
200 [157] ŚWISTEK, Ola Laskowo
201 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ
202 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA
203 [597] URBAN, Filip Mielno
204 [657] URBAN, Wiktoria Poznań
205 [147] WALCZAK, Tomasz Chodzież
206 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
207 [127] WASIELAK, Joanna SWARZEDZ
208 [226] WAWRZYNIAK, Robert Poznań
209 [169] WEBER, Agnieszka Kozieglowy
210 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ
211 [430] WENCKA, Maciej Poznań
212 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
213 [105] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
214 [225] WICHŁACZ, Paweł Szreniawa
215 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ
216 [391] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
217 [373] WIECZORKOWSKI, Wladyslaw