2020-04-04 - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020 - E6 NOWY TERMIN - Zgłoszenia
2020-03-14

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto
1 Bieg 5km/K50 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHYLAS
2 Bieg 5km/M30 [353] ANDRZEJEWSKI, Dominik KBGepardMurowanaGoślina Murowana Goślina
3 Bieg 10km/M30 [42] ANDRZEJEWSKI, Przemysław WKPoznań POZNAŃ
4 Bieg 5km/M30 [378] ANDRZEJEWSKI, Wawrzyniec Poznań
5 Bieg 5km/K30 [368] AUGUSTYN- KUKUŁA, Kinga Stah & Ala Team Czerlejnko
6 Bieg 10km/M40 [142] BALCERZAK, Tomasz KONARZEWO
7 Bieg 10km/M40 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
8 Bieg 10km/M40 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
9 Bieg 10km/K30 [103] BEDNAREK-KWIATKOWSKA, Ania Poznań
10 Bieg 10km/M20 [133] BELZYT, Szymon Zantyr Sztum Poznań
11 Bieg 5km/M30 [344] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
12 Bieg 5km/M30 [312] BIEGAŃSKI, Michał KBINTREX POZNAŃ
13 Bieg 10km/M40 [149] BIENIEK, Przemek Dąbrowa Poznan
14 Bieg 5km/K40 [394] BIEŃ, Magdalena Poznań
15 Bieg 10km/M30 [16] BŁĘDZKI, Adam DirtySparrows POZNAŃ
16 Bieg 10km/M30 [146] BOCHEŃSKI, Bartosz Poznań
17 Bieg 10km/M30 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTIRACINGTEAM POZNAŃ
18 Bieg 5km/K30 [360] BOCZEK, Sylwia POZNAŃ
19 Bieg 10km/M30 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWYMŁYN POZNAŃ
20 Marsz NW 5km/OPEN K [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWYMŁYN POZNAŃ
21 Bieg 10km/M60+ [105] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
22 Bieg 10km/M30 [19] BOGUSZZZ, Paweł CybinaTeam POZNAŃ
23 Bieg 10km/M40 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY
24 Marsz NW 5km/OPEN M [515] BOJANOWSKI, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
25 Bieg 5km/M40 [328] BORUTA, Mateusz DzikizMoraska POZNAŃ
26 Bieg 10km/M30 [135] BOSIACKI, Tomasz Szamotuły
27 Marsz NW 5km/OPEN M [521] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
28 Bieg 10km/M40 [55] BRUSS, Krzysztof DrużynaSzpiku ZALASEWO
29 Bieg 5km/M30 [399] BRYCHCZYŃSKI, Krystian HERNIK TEAM Poznań
30 Bieg 5km/K20 [393] BUGAJ, Sylwia Poznań
31 Bieg 10km/M30 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwaldTeamPoznań POZNAŃ
32 Bieg 5km/M50 [0] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań
33 Bieg 5km/K30 [0] CHABROS, Karolina #biegajzeslawkiem Poznań
34 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [561] CHĄPINSKA, Iga Kostrzyn
35 Bieg 10km/K30 [101] CICHA, Ania Chodzież
36 Bieg 5km/K40 [392] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna Poznań
37 Bieg 10km/K30 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
38 Bieg 10km/M30 [21] CISZAK, Karol DeloitteAdventureTeam POZNAŃ
39 Bieg 5km/K30 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ
40 Bieg 10km/M30 [22] CYBULSKI, Dariusz KBINTREX POZNAŃ
41 Bieg 5km/K50 [371] CZARNECKA, Danuta Chodzież
42 Bieg 10km/M30 [23] CZERSKI, Krzysztof KBINTREX POZNAŃ
43 Bieg 10km/M40 [89] DARMOCHWAŁ, Leszek Poznań
44 Bieg 10km/M30 [24] DAWIDZIAK, Paweł KBILoveZiemek POZNAŃ
45 Bieg 5km/M60+ [386] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
46 Bieg 10km/M40 [118] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań
47 Bieg 10km/M40 [120] DERSLEY, Stephen 1970 Poznan
48 Bieg 5km/K30 [369] DERWICH, Karolina szamocin
49 Bieg 10km/M30 [115] DERWICH, Łukasz Szamocin
50 Marsz NW 5km/OPEN K [501] DOLATA, Róża CzerwonakBiega KOZIEGŁOWY
51 Bieg 10km/M20 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
52 Bieg 10km/M30 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
53 Marsz NW 5km/OPEN K [505] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
54 Bieg 10km/M40 [108] DUDKOWIAK, Łukasz Rogoźno wlkp
55 Bieg 5km/M50 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
56 Bieg 10km/M20 [4] ELLMANN, Leszek DirtySparrows POZNAŃ
57 Bieg 10km/M30 [116] FISHCHUK, Petro Poznan
58 Marsz NW 5km/OPEN M [513] FRAMSKI, Paweł Poznań
59 Bieg 10km/M30 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC
60 Bieg 10km/K30 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
61 Bieg 10km/M30 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
62 Marsz NW 5km/OPEN K [527] GAŁKOWSKA, Elżbieta Marsz Po Zdrowie Tuczno
63 Bieg 5km/M20 [305] GARCON, Mariusz X
64 Bieg 5km/M20 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ
65 Bieg 10km/M20 [107] GŁOWACKI, Radosław Poznań
66 Bieg 5km/M30 [387] GOKIERT, Michał Ikano Industry Gorzewo
67 Bieg 10km/M30 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
68 Bieg 10km/M30 [119] GRAJEK, Ivo Poznań
69 Bieg 5km/M40 [329] GRZEGORZEK, Marcin KBGepardMurowanaGoślina BIAŁĘŻYN
70 Bieg 10km/K40 [71] GRZYBOWSKA, Aneta ZgrupkaTeam POZNAŃ
71 Bieg 5km/K30 [320] GUCKA, Anna lubwybierzzlisty CHYBY
72 Bieg 10km/M30 [29] GUCKI, Adam MaratończykPoznań CHYBY
73 Marsz NW 5km/OPEN M [525] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland czerwonak
74 Bieg 5km/M40 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
75 Bieg 10km/K30 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC
76 Bieg 5km/K40 [401] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
77 Bieg 5km/K30 [321] HAMPEL, Ania HAMPELTEAM POZNAŃ
78 Bieg 10km/K16 [125] HAMROL, Aleksandra Złotniki
79 Bieg 10km/K40 [72] HAREMZA, Kinga NightRunners POZNAŃ
80 Marsz NW 5km/OPEN K [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOŚLINA
81 Bieg 10km/M30 [69] HRAB, Wojciech NightRunners Poznań
82 Bieg 5km/M20 [358] JACHIMSKI, Cyryl Czerwonak
83 Bieg 10km/K40 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra JagodaTeam OWIŃSKA
84 Bieg 10km/M40 [56] JAGODZIŃSKI, Robert JagodaTeam OWIŃSKA
85 Bieg 10km/M30 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwaldTeamPoznań GOLINAWIELKA
86 Bieg 10km/K40 [127] JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
87 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - chłopcy [685] JANASIAK, Jakub Szamotuły
88 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - chłopcy [686] JANASIAK, Piotr Szamotuły
89 Marsz NW 5km/OPEN M [506] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
90 Bieg 10km/M40 [143] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
91 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [562] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
92 Bieg 5km/M40 [359] JANKOWSKI, Maciej Poznań
93 Bieg 5km/K30 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna ŚwiatBiegaczaFehlauRunTeam POZNAŃ
94 Bieg 5km/M30 [402] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
95 Bieg 10km/M40 [123] JASIŃSKI, Marcin Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno
96 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [598] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
97 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [599] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
98 Bieg 10km/M20 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
99 Bieg 5km/M30 [348] KACZMAREK, Paweł Rabowice
100 Bieg 5km/M30 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
101 Bieg 5km/K40 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOŚLINA
102 Bieg 10km/K30 [102] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
103 Bieg 5km/M16 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWYFENOMEN:-)) RYBITWY
104 Bieg 10km/M30 [96] KASPRZAK, Paweł Poznań
105 Bieg 5km/M40 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWYFENOMEN:-)) RYBITWY
106 Bieg 10km/M40 [57] KĄKOL, Artur DUSZNIKI
107 Bieg 10km/K40 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
108 Bieg 10km/K20 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
109 Marsz NW 5km/OPEN K [514] KEDZIERSKA , Agnieszka Kijkowe Trzemeszno TRZEMESZNO
110 Bieg 5km/K20 [397] KIERZEK, Magdalena CzerwonakBiega Poznań
111 Bieg 10km/K30 [50] KLAJA, Agnieszka POZNAN
112 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [656] KLIMCZYK, Antoni BRAK Opalenica
113 Bieg 5km/M40 [365] KLIMCZYK, Roman NKB Chyży Nowy Tomyśl Opalenica
114 Bieg 10km/M30 [31] KLIMECKI, Łukasz KBINTREX POZNAŃ
115 Bieg 5km/K40 [361] KNITTER , Monika Poznań
116 Bieg 10km/M40 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
117 Bieg 10km/M40 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrunPoznań POZNAŃ
118 Bieg 10km/M20 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ
119 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [551] KOSICKI, Jakub Koziegłowy
120 Bieg 5km/M40 [391] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
121 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [553] KOZŁOWSKA , Alicja Koziołki KOZIEGŁOWY
122 Marsz NW 5km/OPEN K [524] KOZŁOWSKA, Beata Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
123 Marsz NW 5km/OPEN M [523] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
124 Bieg 5km/M30 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
125 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [662] KRAWCZUK, Marian Poznań
126 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [563] KRAWCZUK, Matylda Poznań
127 Bieg 10km/K30 [131] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań
128 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [655] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA Opalenica
129 Marsz NW 5km/OPEN M [516] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
130 Bieg 5km/K30 [351] KRUSZEWSKA, Monika Poznań
131 Bieg 5km/K30 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
132 Bieg 5km/M30 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
133 Bieg 5km/M50 [345] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
134 Marsz NW 5km/OPEN M [528] KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
135 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [596] KUC, Antoni Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Krosno
136 Marsz NW 5km/OPEN M [510] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
137 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [558] KUJATH, Adam Czapury
138 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [594] KUJATH, Franciszek Czapury
139 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [593] KUJATH, Wojciech Czapury
140 Bieg 5km/M20 [356] KUJAWA, Adrian Pobiedziska
141 Bieg 10km/M30 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
142 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [557] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
143 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [590] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
144 Bieg 10km/M30 [110] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
145 Bieg 10km/M30 [33] KUTYBA, Mariusz WolneŚlimaki POZNAŃ
146 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [585] KWIATEK, Franek Poznań
147 Bieg 5km/K40 [352] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
148 Bieg 5km/M50 [395] LECH, Salita ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
149 Bieg 5km/M40 [385] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
150 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [595] LEHWARK, Wojciech Koziegłowy
151 Bieg 10km/M30 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
152 Bieg 10km/M40 [85] LEWANDOWSKI, Andrzej Luboński Klub Biegacza Luboń
153 Bieg 10km/M30 [84] LIPMENS, Maxime Lavieestbelle KAMIONKI
154 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [587] LISIECKI, Adam Swarzędz
155 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [591] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
156 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [592] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
157 Bieg 10km/M60+ [144] ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
158 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [559] ŁAWIAK, Laura ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo
159 Bieg 10km/M30 [134] ŁAWIAK, Paweł ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo
160 Bieg 10km/M30 [35] ŁUCZKO, Grzegorz NaturalBornRunnersTeam POZNAŃ
161 Bieg 10km/M50 [132] MAJEWSKI, Maciej POZNAŃ
162 Bieg 5km/M40 [332] MAJEWSKI, Radosław NightRunners POZNAŃ
163 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [605] MAŁECKI, Bartosz 2010 Miękowo
164 Bieg 5km/K50 [347] MANICKA, Magdalena Zielątkowo
165 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [602] MARCINEK, Paweł Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
166 Bieg 10km/K30 [104] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
167 Bieg 10km/K40 [75] MARCZAK, Agnieszka NightRunners POZNAŃ
168 Bieg 10km/M30 [117] MARIN, Alberto Poznan
169 Bieg 10km/K40 [139] MARKIEWICZ, Joanna Zuza Kobiety biegaja / TJ Poznań
170 Marsz NW 5km/OPEN K [520] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
171 Bieg 10km/M50 [90] MATECKI, Maciej KBGepardMurowanaGoślina Murowana Goślina
172 Bieg 5km/K20 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
173 Bieg 10km/M40 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO
174 Bieg 10km/M20 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
175 Bieg 10km/K20 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
176 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [0] MEDUNA, Adam Poznań
177 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [0] MEDUNA, Urszula Poznań
178 Bieg 10km/M40 [0] MEDUNA, Zbigniew Poznań
179 Bieg 10km/M40 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowyKlubSportowy POZNAŃ
180 Bieg 10km/K40 [95] MICHALAK, Violetta Wronki
181 Bieg 5km/M60+ [362] MICHAŁ, Słomczyński Poznań
182 Bieg 10km/M20 [9] MICHOŃ, Kacper NightRunners KONIN
183 Bieg 5km/M30 [388] MIKUŁAN, Mikołaj Poznań
184 Bieg 5km/M16 [377] MIZERA , Jakub Kostrzyn
185 Bieg 5km/M30 [376] MIZERA, Mateusz Czerlejno
186 Bieg 10km/M40 [128] MORAWSKI, Filip Krakowiak Ultra Team Puszczykowo
187 Bieg 10km/M40 [126] MORKOWSKI, Łukasz Biskupice
188 Bieg 5km/M20 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
189 Bieg 5km/K30 [323] MROSKOWIAK, Ania DrużynaSzpiku GARBY
190 Bieg 5km/K40 [363] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
191 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [601] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
192 Bieg 10km/M30 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
193 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [600] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
194 Bieg 5km/K60+ [342] NAWROCKA, Jolanta KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOSLINA
195 Marsz NW 5km/OPEN K [503] NEWSKA, Edyta TeamRunGołańcz GOŁAŃCZ
196 Bieg 10km/M20 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
197 Bieg 5km/M40 [384] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ
198 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [661] NIŻEWSKI, Jakub SP 20 Czapury
199 Bieg 5km/M30 [398] NIŻEWSKI, Paweł KRAKOWIAK ULTRA TEAM Czapury
200 Bieg 10km/M20 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ
201 Bieg 10km/M30 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
202 Bieg 10km/M40 [109] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
203 Bieg 10km/M30 [122] NOWAK, Mariusz NightRunners Poznań
204 Bieg 10km/M30 [38] NOWAK, Mariusz PZUSportTeam POZNAŃ
205 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [660] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota RKS Żórawiniec Poznań
206 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [651] NOWAKOWSKI, Mateusz Poznań
207 Bieg 10km/K40 [140] OGIŃSKA, Anetta TW Masters Poznań Poznań
208 Bieg 5km/M40 [374] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
209 Bieg 5km/K40 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ
210 Bieg 10km/M30 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
211 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [597] OLIWIER, Ławiak ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo
212 Bieg 5km/M40 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO
213 Bieg 10km/M40 [62] OTOCKI, Wojciech NowakRun POZNAŃ
214 Bieg 5km/M50 [366] OWCZARZAK, Artur Wełnica
215 Bieg 10km/M40 [63] OZDOBA, Marek KBINTREX POZNAŃ
216 Bieg 10km/M40 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
217 Bieg 10km/K40 [76] PAKULSKA, Magdalena PiątkowonaBiegowo POZNAŃ
218 Bieg 10km/M40 [65] PAPRZYCKI, Rafał NaturalBornRunners POZNAŃ
219 Bieg 10km/M50 [80] PASZKIEWICZ, Maciej ParkDzieje MUROWANAGOŚLINA
220 Bieg 5km/M30 [315] PAWLACZYK, Jakub DzikiBizonDWLKKS POZNAŃ
221 Bieg 10km/M40 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO
222 Bieg 10km/M50 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ
223 Bieg 10km/M20 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUBRacingTeam POZNAŃ
224 Bieg 10km/K40 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
225 Bieg 10km/M20 [13] PIŁAT, Krzysztof KBINTREX POZNAŃ
226 Bieg 5km/K20 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ
227 Bieg 5km/M30 [396] PISARCZYK, Grzegorz Future picking Poznań
228 Bieg 10km/K40 [87] PISZCZYGŁOWA, Bernadeta Gorzów Wielkopolski
229 Bieg 10km/M40 [67] POCHYLSKI, Przemysław ZgrupkaTeam LUBOŃ
230 Bieg 10km/M30 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
231 Bieg 5km/M30 [382] PODWOJCI, Michal Skórzewo
232 Bieg 10km/K40 [78] POTERSKA, Karolina ILOVEZIEMEK POZNAN
233 Bieg 10km/M30 [41] POTERSKI, Kuba MJPDRUK/ILOVEZIEMEK POZNAN
234 Bieg 10km/M40 [68] POTERSKI, Mateusz MJPDRUK/ILOVEZIEMEK POZNAN
235 Bieg 5km/K40 [364] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
236 Marsz NW 5km/OPEN K [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIECWIELKOPOLSKI
237 Bieg 10km/K40 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
238 Bieg 10km/M40 [86] PRÜFER, Paweł Kosieczyn
239 Marsz NW 5km/OPEN K [511] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
240 Bieg 10km/M60+ [106] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań
241 Marsz NW 5km/OPEN K [509] RADOMSKA , Justyna MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
242 Bieg 10km/M40 [129] RAMIREZ, Julio Poznan
243 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [556] RATAJCZAK, Kacper biegnę Koziegłowy
244 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [555] RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
245 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [589] RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy
246 Bieg 10km/M40 [70] ROSA, Jarosław NaturalBornRunners POZNAŃ
247 Bieg 5km/M40 [375] ROSZCZENKO , Krzysztof NOGI DO GóRY I DO PRZODU Poznań
248 Marsz NW 5km/OPEN M [507] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel
249 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [658] RURAK, Leon Koziegłowy
250 Marsz NW 5km/OPEN K [508] RYBARCZYK, Maria Wronki
251 Bieg 10km/K20 [112] RYMDEJKO, Agnieszka UltraKaya Team / Klub Wysokogórski w Poznaniu Poznań
252 Bieg 10km/K30 [91] SAWICKA, Agnieszka DeloitteAdventureTeam Poznań
253 Bieg 5km/M30 [400] SCHULZ, Jędrzej Poznań
254 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [663] SCHULZ, Marceli Poznań
255 Bieg 5km/M40 [383] SIKORSKI, Maciej Tulce TULCE
256 Bieg 10km/M30 [111] SIOMA, Konrad Górski Asfalt Krzyszkowo
257 Marsz NW 5km/OPEN M [512] SKOTNICKI, Krzysztof Nordic Walking Kiekrz Poland Rogierówko
258 Bieg 5km/M30 [350] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
259 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [652] SMELA, Klaudia Luboń
260 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [586] SMELA, Oliwia Luboń
261 Bieg 10km/K30 [145] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska
262 Bieg 10km/M30 [43] STACHOWIAK, Łukasz STRPoznań POZNAŃ
263 Bieg 5km/M30 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI
264 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [560] STAROSTA, Wiktor Leszno
265 Bieg 5km/M20 [308] STEFANOWICZ, Maciej KBINTREX POZNAŃ
266 Bieg 10km/M30 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ
267 Bieg 5km/K30 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
268 Bieg 5km/K30 [0] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
269 Bieg 5km/K40 [381] SWOBODA, Anna Poznań
270 Bieg 5km/K30 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
271 Bieg 10km/M30 [121] SZCZEPANIAK, Artur DeloitteAdventureTeam Poznań
272 Bieg 5km/M30 [346] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
273 Bieg 5km/M40 [0] SZUREK, Rafał Zalasewo
274 Bieg 10km/M30 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
275 Bieg 5km/K40 [357] SZUTKOWSKA, Lidia KBKatorżnikMurowanaGoślina Murowana Goślina
276 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [659] SZYMANOWICZ, Jakub Oborniki
277 Bieg 5km/M30 [370] SZYMANOWICZ, Pawel OBORNIKI
278 Bieg 5km/M30 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ
279 Bieg 10km/M50 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
280 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [588] TARGOSZ, Jakub Rokietnica
281 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [554] TARGOSZ, Olga Rokietnica
282 Bieg 10km/K30 [114] TOMASZYK, Klara Klub PANI Poznań
283 Bieg 5km/M16 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ
284 Bieg 5km/M20 [355] TSAKALOS, Konstantinos Int4moves Poznań
285 Bieg 5km/M30 [317] TUREK, Maciej MUROWANAGOŚLINA
286 Bieg 5km/M30 [318] UDAŁOWSKI, Radosław eFitnessRacingTeam
287 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [664] URBAN, Wiktoria Mielno
288 Marsz NW 5km/OPEN M [518] UTRAJCZAK, Aleksander Poznań
289 Bieg 5km/K40 [349] VIOLETTA, Żerko Swarzędz
290 Bieg 5km/M20 [309] WACHOWIAK, Paweł KBSzamotuły SZAMOTUŁY
291 Bieg 10km/K40 [141] WALCZAK, Malgorzata Chodzież
292 Bieg 10km/M40 [138] WALCZAK, Tomasz Chodzież
293 Bieg 10km/M40 [137] WASIAKOWSKI, Norbert Pobiedziska
294 Bieg 5km/K30 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
295 Bieg 10km/K30 [113] WASIELAK, Joanna Swarzędz
296 Bieg 10km/K40 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ
297 Bieg 5km/M20 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ
298 Bieg 10km/M30 [148] WEŁNIAK, Przemysław Jestem od Romka Swarzędz
299 Bieg 10km/M30 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
300 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [603] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin
301 Bieg 10km/M40 [99] WĘGROWSKI, Adam parkrunPoznań Dąbrowa
302 Bieg 10km/M20 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ
303 Bieg 10km/K30 [51] WIECZOREK, Maria PrzedwojewskiMountainTeam DĄBRÓWKA
304 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [653] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
305 Bieg 5km/K30 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ
306 Bieg 10km/M50 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA
307 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [552] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska
308 Bieg 5km/M50 [338] WOJTAS, Piotr KBINTREX POZNAŃ
309 Bieg 10km/M30 [100] WOLAŃSKI, Karol Poznań
310 Bieg 5km/M50 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY
311 Bieg 5km/K50 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK
312 Marsz NW 5km/OPEN K [519] WOROCH, Jolanta Dopiewo
313 Marsz NW 5km/OPEN M [519] WOROCH, Roman Dopiewo
314 Bieg 10km/M30 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ
315 Marsz NW 5km/OPEN K [517] WRĄBEL, Felicja Swarzędz
316 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [657] WRĄBEL, Zosia SP51 Poznań Poznań
317 Bieg 10km/M40 [93] WREMBEL, Przemysław Nowa Wieś
318 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [604] WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy
319 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [654] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Borek Wlkp
320 Bieg 10km/M40 [98] ZIELIŃSKI, Błażej Daszewice
321 Bieg 10km/M16 [97] ZIELIŃSKI, Wojciech Daszewice

Bieg dziecięcy 200m / D1 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [562] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
2 [551] KOSICKI, Jakub Koziegłowy
3 [558] KUJATH, Adam Czapury
4 [556] RATAJCZAK, Kacper biegnę Koziegłowy
5 [555] RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
6 [560] STAROSTA, Wiktor Leszno

Bieg dziecięcy 200m / D1 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto
1 [561] CHĄPINSKA, Iga Kostrzyn
2 [553] KOZŁOWSKA , Alicja Koziołki KOZIEGŁOWY
3 [563] KRAWCZUK, Matylda Poznań
4 [557] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
5 [559] ŁAWIAK, Laura ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo
6 [554] TARGOSZ, Olga Rokietnica
7 [552] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

Bieg dziecięcy 500m / D2 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [599] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
2 [596] KUC, Antoni Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Krosno
3 [594] KUJATH, Franciszek Czapury
4 [593] KUJATH, Wojciech Czapury
5 [590] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
6 [585] KWIATEK, Franek Poznań
7 [595] LEHWARK, Wojciech Koziegłowy
8 [587] LISIECKI, Adam Swarzędz
9 [591] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
10 [592] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
11 [605] MAŁECKI, Bartosz 2010 Miękowo
12 [602] MARCINEK, Paweł Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
13 [0] MEDUNA, Adam Poznań
14 [597] OLIWIER, Ławiak ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo
15 [588] TARGOSZ, Jakub Rokietnica

Bieg dziecięcy 500m / D2 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto
1 [598] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
2 [601] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
3 [600] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
4 [589] RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy
5 [586] SMELA, Oliwia Luboń
6 [603] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin
7 [604] WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [656] KLIMCZYK, Antoni BRAK Opalenica
2 [662] KRAWCZUK, Marian Poznań
3 [655] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA Opalenica
4 [661] NIŻEWSKI, Jakub SP 20 Czapury
5 [651] NOWAKOWSKI, Mateusz Poznań
6 [658] RURAK, Leon Koziegłowy
7 [663] SCHULZ, Marceli Poznań
8 [659] SZYMANOWICZ, Jakub Oborniki
9 [653] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto
1 [0] MEDUNA, Urszula Poznań
2 [660] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota RKS Żórawiniec Poznań
3 [652] SMELA, Klaudia Luboń
4 [664] URBAN, Wiktoria Mielno
5 [657] WRĄBEL, Zosia SP51 Poznań Poznań
6 [654] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Borek Wlkp

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [685] JANASIAK, Jakub Szamotuły
2 [686] JANASIAK, Piotr Szamotuły

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto

Bieg 5km / K16

# Zawodnik Klub Miasto

Bieg 10km / K16

# Zawodnik Klub Miasto
1 [125] HAMROL, Aleksandra Złotniki

Bieg 5km / K20

# Zawodnik Klub Miasto
1 [393] BUGAJ, Sylwia Poznań
2 [397] KIERZEK, Magdalena CzerwonakBiega Poznań
3 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
4 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ

Bieg 10km / K20

# Zawodnik Klub Miasto
1 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
2 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
3 [112] RYMDEJKO, Agnieszka UltraKaya Team / Klub Wysokogórski w Poznaniu Poznań

Bieg 5km / K30

# Zawodnik Klub Miasto
1 [368] AUGUSTYN- KUKUŁA, Kinga Stah & Ala Team Czerlejnko
2 [360] BOCZEK, Sylwia POZNAŃ
3 [0] CHABROS, Karolina #biegajzeslawkiem Poznań
4 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ
5 [369] DERWICH, Karolina szamocin
6 [320] GUCKA, Anna lubwybierzzlisty CHYBY
7 [321] HAMPEL, Ania HAMPELTEAM POZNAŃ
8 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna ŚwiatBiegaczaFehlauRunTeam POZNAŃ
9 [351] KRUSZEWSKA, Monika Poznań
10 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
11 [323] MROSKOWIAK, Ania DrużynaSzpiku GARBY
12 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
13 [0] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
14 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
15 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
16 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ

Bieg 10km / K30

# Zawodnik Klub Miasto
1 [103] BEDNAREK-KWIATKOWSKA, Ania Poznań
2 [101] CICHA, Ania Chodzież
3 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
4 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
5 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC
6 [102] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
7 [50] KLAJA, Agnieszka POZNAN
8 [131] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań
9 [104] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
10 [91] SAWICKA, Agnieszka DeloitteAdventureTeam Poznań
11 [145] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska
12 [114] TOMASZYK, Klara Klub PANI Poznań
13 [113] WASIELAK, Joanna Swarzędz
14 [51] WIECZOREK, Maria PrzedwojewskiMountainTeam DĄBRÓWKA

Bieg 5km / K40

# Zawodnik Klub Miasto
1 [394] BIEŃ, Magdalena Poznań
2 [392] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna Poznań
3 [401] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
4 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOŚLINA
5 [361] KNITTER , Monika Poznań
6 [352] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
7 [363] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
8 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ
9 [364] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
10 [381] SWOBODA, Anna Poznań
11 [357] SZUTKOWSKA, Lidia KBKatorżnikMurowanaGoślina Murowana Goślina
12 [349] VIOLETTA, Żerko Swarzędz

Bieg 10km / K40

# Zawodnik Klub Miasto
1 [71] GRZYBOWSKA, Aneta ZgrupkaTeam POZNAŃ
2 [72] HAREMZA, Kinga NightRunners POZNAŃ
3 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra JagodaTeam OWIŃSKA
4 [127] JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
5 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
6 [75] MARCZAK, Agnieszka NightRunners POZNAŃ
7 [139] MARKIEWICZ, Joanna Zuza Kobiety biegaja / TJ Poznań
8 [95] MICHALAK, Violetta Wronki
9 [140] OGIŃSKA, Anetta TW Masters Poznań Poznań
10 [76] PAKULSKA, Magdalena PiątkowonaBiegowo POZNAŃ
11 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
12 [87] PISZCZYGŁOWA, Bernadeta Gorzów Wielkopolski
13 [78] POTERSKA, Karolina ILOVEZIEMEK POZNAN
14 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
15 [141] WALCZAK, Malgorzata Chodzież
16 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ

Bieg 5km / K50

# Zawodnik Klub Miasto
1 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHYLAS
2 [371] CZARNECKA, Danuta Chodzież
3 [347] MANICKA, Magdalena Zielątkowo
4 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK

Bieg 10km / K50

# Zawodnik Klub Miasto

Bieg 5km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto
1 [342] NAWROCKA, Jolanta KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOSLINA

Bieg 10km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto

Bieg 5km / M16

# Zawodnik Klub Miasto
1 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWYFENOMEN:-)) RYBITWY
2 [377] MIZERA , Jakub Kostrzyn
3 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ

Bieg 10km / M16

# Zawodnik Klub Miasto
1 [97] ZIELIŃSKI, Wojciech Daszewice

Bieg 5km / M20

# Zawodnik Klub Miasto
1 [305] GARCON, Mariusz X
2 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ
3 [358] JACHIMSKI, Cyryl Czerwonak
4 [356] KUJAWA, Adrian Pobiedziska
5 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
6 [308] STEFANOWICZ, Maciej KBINTREX POZNAŃ
7 [355] TSAKALOS, Konstantinos Int4moves Poznań
8 [309] WACHOWIAK, Paweł KBSzamotuły SZAMOTUŁY
9 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ

Bieg 10km / M20

# Zawodnik Klub Miasto
1 [133] BELZYT, Szymon Zantyr Sztum Poznań
2 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
3 [4] ELLMANN, Leszek DirtySparrows POZNAŃ
4 [107] GŁOWACKI, Radosław Poznań
5 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
6 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ
7 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
8 [9] MICHOŃ, Kacper NightRunners KONIN
9 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
10 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ
11 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUBRacingTeam POZNAŃ
12 [13] PIŁAT, Krzysztof KBINTREX POZNAŃ
13 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ

Bieg 5km / M30

# Zawodnik Klub Miasto
1 [353] ANDRZEJEWSKI, Dominik KBGepardMurowanaGoślina Murowana Goślina
2 [378] ANDRZEJEWSKI, Wawrzyniec Poznań
3 [344] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
4 [312] BIEGAŃSKI, Michał KBINTREX POZNAŃ
5 [399] BRYCHCZYŃSKI, Krystian HERNIK TEAM Poznań
6 [387] GOKIERT, Michał Ikano Industry Gorzewo
7 [402] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
8 [348] KACZMAREK, Paweł Rabowice
9 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
10 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
11 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
12 [388] MIKUŁAN, Mikołaj Poznań
13 [376] MIZERA, Mateusz Czerlejno
14 [398] NIŻEWSKI, Paweł KRAKOWIAK ULTRA TEAM Czapury
15 [315] PAWLACZYK, Jakub DzikiBizonDWLKKS POZNAŃ
16 [396] PISARCZYK, Grzegorz Future picking Poznań
17 [382] PODWOJCI, Michal Skórzewo
18 [400] SCHULZ, Jędrzej Poznań
19 [350] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
20 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI
21 [346] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
22 [370] SZYMANOWICZ, Pawel OBORNIKI
23 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ
24 [317] TUREK, Maciej MUROWANAGOŚLINA
25 [318] UDAŁOWSKI, Radosław eFitnessRacingTeam

Bieg 10km / M30

# Zawodnik Klub Miasto
1 [42] ANDRZEJEWSKI, Przemysław WKPoznań POZNAŃ
2 [16] BŁĘDZKI, Adam DirtySparrows POZNAŃ
3 [146] BOCHEŃSKI, Bartosz Poznań
4 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTIRACINGTEAM POZNAŃ
5 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWYMŁYN POZNAŃ
6 [19] BOGUSZZZ, Paweł CybinaTeam POZNAŃ
7 [135] BOSIACKI, Tomasz Szamotuły
8 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwaldTeamPoznań POZNAŃ
9 [21] CISZAK, Karol DeloitteAdventureTeam POZNAŃ
10 [22] CYBULSKI, Dariusz KBINTREX POZNAŃ
11 [23] CZERSKI, Krzysztof KBINTREX POZNAŃ
12 [24] DAWIDZIAK, Paweł KBILoveZiemek POZNAŃ
13 [115] DERWICH, Łukasz Szamocin
14 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
15 [116] FISHCHUK, Petro Poznan
16 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC
17 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
18 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
19 [119] GRAJEK, Ivo Poznań
20 [29] GUCKI, Adam MaratończykPoznań CHYBY
21 [69] HRAB, Wojciech NightRunners Poznań
22 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwaldTeamPoznań GOLINAWIELKA
23 [96] KASPRZAK, Paweł Poznań
24 [31] KLIMECKI, Łukasz KBINTREX POZNAŃ
25 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
26 [110] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
27 [33] KUTYBA, Mariusz WolneŚlimaki POZNAŃ
28 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
29 [84] LIPMENS, Maxime Lavieestbelle KAMIONKI
30 [134] ŁAWIAK, Paweł ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo
31 [35] ŁUCZKO, Grzegorz NaturalBornRunnersTeam POZNAŃ
32 [117] MARIN, Alberto Poznan
33 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
34 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
35 [122] NOWAK, Mariusz NightRunners Poznań
36 [38] NOWAK, Mariusz PZUSportTeam POZNAŃ
37 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
38 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
39 [41] POTERSKI, Kuba MJPDRUK/ILOVEZIEMEK POZNAN
40 [111] SIOMA, Konrad Górski Asfalt Krzyszkowo
41 [43] STACHOWIAK, Łukasz STRPoznań POZNAŃ
42 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ
43 [121] SZCZEPANIAK, Artur DeloitteAdventureTeam Poznań
44 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
45 [148] WEŁNIAK, Przemysław Jestem od Romka Swarzędz
46 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
47 [100] WOLAŃSKI, Karol Poznań
48 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ

Bieg 5km / M40

# Zawodnik Klub Miasto
1 [328] BORUTA, Mateusz DzikizMoraska POZNAŃ
2 [329] GRZEGORZEK, Marcin KBGepardMurowanaGoślina BIAŁĘŻYN
3 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
4 [359] JANKOWSKI, Maciej Poznań
5 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWYFENOMEN:-)) RYBITWY
6 [365] KLIMCZYK, Roman NKB Chyży Nowy Tomyśl Opalenica
7 [391] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
8 [385] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
9 [332] MAJEWSKI, Radosław NightRunners POZNAŃ
10 [384] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ
11 [374] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
12 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO
13 [375] ROSZCZENKO , Krzysztof NOGI DO GóRY I DO PRZODU Poznań
14 [383] SIKORSKI, Maciej Tulce TULCE
15 [0] SZUREK, Rafał Zalasewo

Bieg 10km / M40

# Zawodnik Klub Miasto
1 [142] BALCERZAK, Tomasz KONARZEWO
2 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
3 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
4 [149] BIENIEK, Przemek Dąbrowa Poznan
5 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY
6 [55] BRUSS, Krzysztof DrużynaSzpiku ZALASEWO
7 [89] DARMOCHWAŁ, Leszek Poznań
8 [118] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań
9 [120] DERSLEY, Stephen 1970 Poznan
10 [108] DUDKOWIAK, Łukasz Rogoźno wlkp
11 [56] JAGODZIŃSKI, Robert JagodaTeam OWIŃSKA
12 [143] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
13 [123] JASIŃSKI, Marcin Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno
14 [57] KĄKOL, Artur DUSZNIKI
15 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
16 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrunPoznań POZNAŃ
17 [85] LEWANDOWSKI, Andrzej Luboński Klub Biegacza Luboń
18 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO
19 [0] MEDUNA, Zbigniew Poznań
20 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowyKlubSportowy POZNAŃ
21 [128] MORAWSKI, Filip Krakowiak Ultra Team Puszczykowo
22 [126] MORKOWSKI, Łukasz Biskupice
23 [109] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
24 [62] OTOCKI, Wojciech NowakRun POZNAŃ
25 [63] OZDOBA, Marek KBINTREX POZNAŃ
26 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
27 [65] PAPRZYCKI, Rafał NaturalBornRunners POZNAŃ
28 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO
29 [67] POCHYLSKI, Przemysław ZgrupkaTeam LUBOŃ
30 [68] POTERSKI, Mateusz MJPDRUK/ILOVEZIEMEK POZNAN
31 [86] PRÜFER, Paweł Kosieczyn
32 [129] RAMIREZ, Julio Poznan
33 [70] ROSA, Jarosław NaturalBornRunners POZNAŃ
34 [138] WALCZAK, Tomasz Chodzież
35 [137] WASIAKOWSKI, Norbert Pobiedziska
36 [99] WĘGROWSKI, Adam parkrunPoznań Dąbrowa
37 [93] WREMBEL, Przemysław Nowa Wieś
38 [98] ZIELIŃSKI, Błażej Daszewice

Bieg 5km / M50

# Zawodnik Klub Miasto
1 [0] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań
2 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
3 [345] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
4 [395] LECH, Salita ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
5 [366] OWCZARZAK, Artur Wełnica
6 [338] WOJTAS, Piotr KBINTREX POZNAŃ
7 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY

Bieg 10km / M50

# Zawodnik Klub Miasto
1 [132] MAJEWSKI, Maciej POZNAŃ
2 [90] MATECKI, Maciej KBGepardMurowanaGoślina Murowana Goślina
3 [80] PASZKIEWICZ, Maciej ParkDzieje MUROWANAGOŚLINA
4 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ
5 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
6 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA

Bieg 5km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto
1 [386] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
2 [362] MICHAŁ, Słomczyński Poznań

Bieg 10km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto
1 [105] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
2 [144] ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
3 [106] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań

Marsz NW 5km / OPEN K

# Zawodnik Klub Miasto
1 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWYMŁYN POZNAŃ
2 [501] DOLATA, Róża CzerwonakBiega KOZIEGŁOWY
3 [505] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
4 [527] GAŁKOWSKA, Elżbieta Marsz Po Zdrowie Tuczno
5 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOŚLINA
6 [514] KEDZIERSKA , Agnieszka Kijkowe Trzemeszno TRZEMESZNO
7 [524] KOZŁOWSKA, Beata Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
8 [520] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
9 [503] NEWSKA, Edyta TeamRunGołańcz GOŁAŃCZ
10 [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIECWIELKOPOLSKI
11 [511] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
12 [509] RADOMSKA , Justyna MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
13 [508] RYBARCZYK, Maria Wronki
14 [519] WOROCH, Jolanta Dopiewo
15 [517] WRĄBEL, Felicja Swarzędz

Marsz NW 5km / OPEN M

# Zawodnik Klub Miasto
1 [515] BOJANOWSKI, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
2 [521] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
3 [513] FRAMSKI, Paweł Poznań
4 [525] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland czerwonak
5 [506] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
6 [523] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
7 [516] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
8 [528] KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
9 [510] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
10 [507] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel
11 [512] SKOTNICKI, Krzysztof Nordic Walking Kiekrz Poland Rogierówko
12 [518] UTRAJCZAK, Aleksander Poznań
13 [519] WOROCH, Roman Dopiewo

# Zawodnik Klub Miasto
1 [378] ANDRZEJEWSKI, Wawrzyniec Poznań
2 [142] BALCERZAK, Tomasz KONARZEWO
3 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
4 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
5 [103] BEDNAREK-KWIATKOWSKA, Ania Poznań
6 [344] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
7 [394] BIEŃ, Magdalena Poznań
8 [146] BOCHEŃSKI, Bartosz Poznań
9 [360] BOCZEK, Sylwia POZNAŃ
10 [135] BOSIACKI, Tomasz Szamotuły
11 [521] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
12 [393] BUGAJ, Sylwia Poznań
13 [561] CHĄPINSKA, Iga Kostrzyn
14 [101] CICHA, Ania Chodzież
15 [392] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna Poznań
16 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
17 [371] CZARNECKA, Danuta Chodzież
18 [89] DARMOCHWAŁ, Leszek Poznań
19 [369] DERWICH, Karolina szamocin
20 [115] DERWICH, Łukasz Szamocin
21 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
22 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
23 [108] DUDKOWIAK, Łukasz Rogoźno wlkp
24 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
25 [116] FISHCHUK, Petro Poznan
26 [513] FRAMSKI, Paweł Poznań
27 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
28 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
29 [107] GŁOWACKI, Radosław Poznań
30 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
31 [119] GRAJEK, Ivo Poznań
32 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
33 [401] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
34 [125] HAMROL, Aleksandra Złotniki
35 [358] JACHIMSKI, Cyryl Czerwonak
36 [685] JANASIAK, Jakub Szamotuły
37 [686] JANASIAK, Piotr Szamotuły
38 [143] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
39 [562] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
40 [359] JANKOWSKI, Maciej Poznań
41 [402] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
42 [598] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
43 [599] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
44 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
45 [348] KACZMAREK, Paweł Rabowice
46 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
47 [96] KASPRZAK, Paweł Poznań
48 [57] KĄKOL, Artur DUSZNIKI
49 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
50 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
51 [50] KLAJA, Agnieszka POZNAN
52 [361] KNITTER , Monika Poznań
53 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
54 [551] KOSICKI, Jakub Koziegłowy
55 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
56 [662] KRAWCZUK, Marian Poznań
57 [563] KRAWCZUK, Matylda Poznań
58 [351] KRUSZEWSKA, Monika Poznań
59 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
60 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
61 [558] KUJATH, Adam Czapury
62 [594] KUJATH, Franciszek Czapury
63 [593] KUJATH, Wojciech Czapury
64 [356] KUJAWA, Adrian Pobiedziska
65 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
66 [585] KWIATEK, Franek Poznań
67 [595] LEHWARK, Wojciech Koziegłowy
68 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
69 [587] LISIECKI, Adam Swarzędz
70 [132] MAJEWSKI, Maciej POZNAŃ
71 [347] MANICKA, Magdalena Zielątkowo
72 [104] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
73 [117] MARIN, Alberto Poznan
74 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
75 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
76 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
77 [0] MEDUNA, Adam Poznań
78 [0] MEDUNA, Urszula Poznań
79 [0] MEDUNA, Zbigniew Poznań
80 [95] MICHALAK, Violetta Wronki
81 [362] MICHAŁ, Słomczyński Poznań
82 [388] MIKUŁAN, Mikołaj Poznań
83 [377] MIZERA , Jakub Kostrzyn
84 [376] MIZERA, Mateusz Czerlejno
85 [126] MORKOWSKI, Łukasz Biskupice
86 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
87 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
88 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
89 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
90 [651] NOWAKOWSKI, Mateusz Poznań
91 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
92 [366] OWCZARZAK, Artur Wełnica
93 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
94 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
95 [87] PISZCZYGŁOWA, Bernadeta Gorzów Wielkopolski
96 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
97 [382] PODWOJCI, Michal Skórzewo
98 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
99 [86] PRÜFER, Paweł Kosieczyn
100 [129] RAMIREZ, Julio Poznan
101 [658] RURAK, Leon Koziegłowy
102 [508] RYBARCZYK, Maria Wronki
103 [400] SCHULZ, Jędrzej Poznań
104 [663] SCHULZ, Marceli Poznań
105 [350] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
106 [652] SMELA, Klaudia Luboń
107 [586] SMELA, Oliwia Luboń
108 [560] STAROSTA, Wiktor Leszno
109 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
110 [0] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
111 [381] SWOBODA, Anna Poznań
112 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
113 [346] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
114 [0] SZUREK, Rafał Zalasewo
115 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
116 [659] SZYMANOWICZ, Jakub Oborniki
117 [370] SZYMANOWICZ, Pawel OBORNIKI
118 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
119 [588] TARGOSZ, Jakub Rokietnica
120 [554] TARGOSZ, Olga Rokietnica
121 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ
122 [317] TUREK, Maciej MUROWANAGOŚLINA
123 [664] URBAN, Wiktoria Mielno
124 [518] UTRAJCZAK, Aleksander Poznań
125 [349] VIOLETTA, Żerko Swarzędz
126 [141] WALCZAK, Malgorzata Chodzież
127 [138] WALCZAK, Tomasz Chodzież
128 [137] WASIAKOWSKI, Norbert Pobiedziska
129 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
130 [113] WASIELAK, Joanna Swarzędz
131 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ
132 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
133 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ
134 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ
135 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA
136 [100] WOLAŃSKI, Karol Poznań
137 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY
138 [519] WOROCH, Jolanta Dopiewo
139 [519] WOROCH, Roman Dopiewo
140 [517] WRĄBEL, Felicja Swarzędz
141 [93] WREMBEL, Przemysław Nowa Wieś
142 [604] WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy
143 [98] ZIELIŃSKI, Błażej Daszewice
144 [97] ZIELIŃSKI, Wojciech Daszewice

# Zawodnik Klub Miasto
1 [0] CHABROS, Karolina #biegajzeslawkiem Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ
2 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [395] LECH, Salita ALTOM GNIEZNO GNIEZNO

# Zawodnik Klub Miasto
1 [559] ŁAWIAK, Laura ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo
2 [134] ŁAWIAK, Paweł ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo
3 [109] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
4 [597] OLIWIER, Ławiak ATLAS RUNNING TEAM Przeźmierowo

# Zawodnik Klub Miasto
1 [596] KUC, Antoni Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Krosno
2 [602] MARCINEK, Paweł Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
3 [653] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [656] KLIMCZYK, Antoni BRAK Opalenica

# Zawodnik Klub Miasto
1 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC
2 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC

# Zawodnik Klub Miasto
1 [603] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin

# Zawodnik Klub Miasto
1 [144] ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk

# Zawodnik Klub Miasto
1 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [19] BOGUSZZZ, Paweł CybinaTeam POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [501] DOLATA, Róża CzerwonakBiega KOZIEGŁOWY
2 [397] KIERZEK, Magdalena CzerwonakBiega Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [21] CISZAK, Karol DeloitteAdventureTeam POZNAŃ
2 [91] SAWICKA, Agnieszka DeloitteAdventureTeam Poznań
3 [121] SZCZEPANIAK, Artur DeloitteAdventureTeam Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [16] BŁĘDZKI, Adam DirtySparrows POZNAŃ
2 [4] ELLMANN, Leszek DirtySparrows POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [385] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [55] BRUSS, Krzysztof DrużynaSzpiku ZALASEWO
2 [323] MROSKOWIAK, Ania DrużynaSzpiku GARBY

# Zawodnik Klub Miasto
1 [315] PAWLACZYK, Jakub DzikiBizonDWLKKS POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [328] BORUTA, Mateusz DzikizMoraska POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [149] BIENIEK, Przemek Dąbrowa Poznan

# Zawodnik Klub Miasto
1 [552] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

# Zawodnik Klub Miasto
1 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTIRACINGTEAM POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUBRacingTeam POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [396] PISARCZYK, Grzegorz Future picking Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [386] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [111] SIOMA, Konrad Górski Asfalt Krzyszkowo

# Zawodnik Klub Miasto
1 [321] HAMPEL, Ania HAMPELTEAM POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [399] BRYCHCZYŃSKI, Krystian HERNIK TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [78] POTERSKA, Karolina ILOVEZIEMEK POZNAN

# Zawodnik Klub Miasto
1 [387] GOKIERT, Michał Ikano Industry Gorzewo

# Zawodnik Klub Miasto
1 [355] TSAKALOS, Konstantinos Int4moves Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWYMŁYN POZNAŃ
2 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWYMŁYN POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra JagodaTeam OWIŃSKA
2 [56] JAGODZIŃSKI, Robert JagodaTeam OWIŃSKA

# Zawodnik Klub Miasto
1 [148] WEŁNIAK, Przemysław Jestem od Romka Swarzędz

# Zawodnik Klub Miasto
1 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY
2 [391] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły

# Zawodnik Klub Miasto
1 [353] ANDRZEJEWSKI, Dominik KBGepardMurowanaGoślina Murowana Goślina
2 [329] GRZEGORZEK, Marcin KBGepardMurowanaGoślina BIAŁĘŻYN
3 [90] MATECKI, Maciej KBGepardMurowanaGoślina Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto
1 [24] DAWIDZIAK, Paweł KBILoveZiemek POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [312] BIEGAŃSKI, Michał KBINTREX POZNAŃ
2 [22] CYBULSKI, Dariusz KBINTREX POZNAŃ
3 [23] CZERSKI, Krzysztof KBINTREX POZNAŃ
4 [31] KLIMECKI, Łukasz KBINTREX POZNAŃ
5 [63] OZDOBA, Marek KBINTREX POZNAŃ
6 [13] PIŁAT, Krzysztof KBINTREX POZNAŃ
7 [308] STEFANOWICZ, Maciej KBINTREX POZNAŃ
8 [338] WOJTAS, Piotr KBINTREX POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOŚLINA
2 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOŚLINA
3 [342] NAWROCKA, Jolanta KBKatorżnikMurowanaGoślina MUROWANAGOSLINA
4 [357] SZUTKOWSKA, Lidia KBKatorżnikMurowanaGoślina Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto
1 [309] WACHOWIAK, Paweł KBSzamotuły SZAMOTUŁY

# Zawodnik Klub Miasto
1 [398] NIŻEWSKI, Paweł KRAKOWIAK ULTRA TEAM Czapury

# Zawodnik Klub Miasto
1 [0] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [514] KEDZIERSKA , Agnieszka Kijkowe Trzemeszno TRZEMESZNO

# Zawodnik Klub Miasto
1 [114] TOMASZYK, Klara Klub PANI Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [139] MARKIEWICZ, Joanna Zuza Kobiety biegaja / TJ Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [145] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska

# Zawodnik Klub Miasto
1 [553] KOZŁOWSKA , Alicja Koziołki KOZIEGŁOWY

# Zawodnik Klub Miasto
1 [128] MORAWSKI, Filip Krakowiak Ultra Team Puszczykowo

# Zawodnik Klub Miasto
1 [84] LIPMENS, Maxime Lavieestbelle KAMIONKI

# Zawodnik Klub Miasto
1 [85] LEWANDOWSKI, Andrzej Luboński Klub Biegacza Luboń

# Zawodnik Klub Miasto
1 [591] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
2 [592] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [384] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [41] POTERSKI, Kuba MJPDRUK/ILOVEZIEMEK POZNAN
2 [68] POTERSKI, Mateusz MJPDRUK/ILOVEZIEMEK POZNAN

# Zawodnik Klub Miasto
1 [509] RADOMSKA , Justyna MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto
1 [29] GUCKI, Adam MaratończykPoznań CHYBY

# Zawodnik Klub Miasto
1 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [527] GAŁKOWSKA, Elżbieta Marsz Po Zdrowie Tuczno
2 [520] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel

# Zawodnik Klub Miasto
1 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [365] KLIMCZYK, Roman NKB Chyży Nowy Tomyśl Opalenica

# Zawodnik Klub Miasto
1 [375] ROSZCZENKO , Krzysztof NOGI DO GóRY I DO PRZODU Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [65] PAPRZYCKI, Rafał NaturalBornRunners POZNAŃ
2 [70] ROSA, Jarosław NaturalBornRunners POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [35] ŁUCZKO, Grzegorz NaturalBornRunnersTeam POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [127] JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
2 [131] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [72] HAREMZA, Kinga NightRunners POZNAŃ
2 [69] HRAB, Wojciech NightRunners Poznań
3 [332] MAJEWSKI, Radosław NightRunners POZNAŃ
4 [75] MARCZAK, Agnieszka NightRunners POZNAŃ
5 [9] MICHOŃ, Kacper NightRunners KONIN
6 [122] NOWAK, Mariusz NightRunners Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [515] BOJANOWSKI, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
2 [505] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
3 [525] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland czerwonak
4 [506] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
5 [524] KOZŁOWSKA, Beata Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
6 [523] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
7 [516] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
8 [528] KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
9 [510] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
10 [512] SKOTNICKI, Krzysztof Nordic Walking Kiekrz Poland Rogierówko

# Zawodnik Klub Miasto
1 [62] OTOCKI, Wojciech NowakRun POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [345] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz

# Zawodnik Klub Miasto
1 [38] NOWAK, Mariusz PZUSportTeam POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [80] PASZKIEWICZ, Maciej ParkDzieje MUROWANAGOŚLINA

# Zawodnik Klub Miasto
1 [76] PAKULSKA, Magdalena PiątkowonaBiegowo POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [51] WIECZOREK, Maria PrzedwojewskiMountainTeam DĄBRÓWKA

# Zawodnik Klub Miasto
1 [511] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
2 [106] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [660] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota RKS Żórawiniec Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHYLAS
2 [102] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
3 [363] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
4 [374] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
5 [364] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
6 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI

# Zawodnik Klub Miasto
1 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWYFENOMEN:-)) RYBITWY
2 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWYFENOMEN:-)) RYBITWY

# Zawodnik Klub Miasto
1 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [123] JASIŃSKI, Marcin Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno

# Zawodnik Klub Miasto
1 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO

# Zawodnik Klub Miasto
1 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK

# Zawodnik Klub Miasto
1 [352] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [661] NIŻEWSKI, Jakub SP 20 Czapury

# Zawodnik Klub Miasto
1 [655] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA Opalenica

# Zawodnik Klub Miasto
1 [657] WRĄBEL, Zosia SP51 Poznań Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [43] STACHOWIAK, Łukasz STRPoznań POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [368] AUGUSTYN- KUKUŁA, Kinga Stah & Ala Team Czerlejnko
2 [557] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
3 [590] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
4 [110] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko

# Zawodnik Klub Miasto
1 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [140] OGIŃSKA, Anetta TW Masters Poznań Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [503] NEWSKA, Edyta TeamRunGołańcz GOŁAŃCZ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [383] SIKORSKI, Maciej Tulce TULCE

# Zawodnik Klub Miasto
1 [601] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
2 [600] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las

# Zawodnik Klub Miasto
1 [654] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Borek Wlkp

# Zawodnik Klub Miasto
1 [112] RYMDEJKO, Agnieszka UltraKaya Team / Klub Wysokogórski w Poznaniu Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [105] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn

# Zawodnik Klub Miasto
1 [42] ANDRZEJEWSKI, Przemysław WKPoznań POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [507] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel

# Zawodnik Klub Miasto
1 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowyKlubSportowy POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [33] KUTYBA, Mariusz WolneŚlimaki POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO

# Zawodnik Klub Miasto
1 [305] GARCON, Mariusz X
2 [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIECWIELKOPOLSKI

# Zawodnik Klub Miasto
1 [133] BELZYT, Szymon Zantyr Sztum Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [71] GRZYBOWSKA, Aneta ZgrupkaTeam POZNAŃ
2 [67] POCHYLSKI, Przemysław ZgrupkaTeam LUBOŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [556] RATAJCZAK, Kacper biegnę Koziegłowy
2 [555] RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
3 [589] RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO

# Zawodnik Klub Miasto
1 [318] UDAŁOWSKI, Radosław eFitnessRacingTeam

# Zawodnik Klub Miasto
1 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwaldTeamPoznań POZNAŃ
2 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwaldTeamPoznań GOLINAWIELKA

# Zawodnik Klub Miasto
1 [320] GUCKA, Anna lubwybierzzlisty CHYBY

# Zawodnik Klub Miasto
1 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrunPoznań POZNAŃ
2 [99] WĘGROWSKI, Adam parkrunPoznań Dąbrowa

# Zawodnik Klub Miasto
1 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna ŚwiatBiegaczaFehlauRunTeam POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [120] DERSLEY, Stephen 1970 Poznan

# Zawodnik Klub Miasto
1 [118] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [605] MAŁECKI, Bartosz 2010 Miękowo

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10km 143 34 109 143 0
Bieg 5km 98 37 61 98 0
Bieg dziecięcy 1000m 15 6 9 15 0
Bieg dziecięcy 1500m 2 0 2 2 0
Bieg dziecięcy 200m 13 7 6 13 0
Bieg dziecięcy 500m 22 7 15 22 0
Marsz NW 5km 28 15 13 28 0
Razem 321 106 215 321 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
D1 - chłopcy 6 0 6 6 0
D1 - dziewczynki 7 7 0 7 0
D2 - chłopcy 15 0 15 15 0
D2 - dziewczynki 7 7 0 7 0
D3 - chłopcy 9 0 9 9 0
D3 - dziewczynki 6 6 0 6 0
D4 - chłopcy 2 0 2 2 0
D4 - dziewczynki 0 0 0 0 0
K16 0 0 0 0 0
K16 1 1 0 1 0
K20 4 4 0 4 0
K20 3 3 0 3 0
K30 16 16 0 16 0
K30 14 14 0 14 0
K40 12 12 0 12 0
K40 16 16 0 16 0
K50 4 4 0 4 0
K50 0 0 0 0 0
K60+ 1 1 0 1 0
K60+ 0 0 0 0 0
M16 3 0 3 3 0
M16 1 0 1 1 0
M20 9 0 9 9 0
M20 13 0 13 13 0
M30 25 0 25 25 0
M30 48 0 48 48 0
M40 15 0 15 15 0
M40 38 0 38 38 0
M50 7 0 7 7 0
M50 6 0 6 6 0
M60+ 2 0 2 2 0
M60+ 3 0 3 3 0
OPEN K 15 15 0 15 0
OPEN M 13 0 13 13 0
Razem 321 106 215 321 0