Cross ścieżkami Bartka z Piekła - E4 15.03.2020 - Zgłoszenia
2021-03-14

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 Dystans 10km - Cross/M30 10km ADAMCZAK, Arkadiusz Leszno
2 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking ARLETA, Rzyska INDYWIDUALNY Mochy
3 Dystans 5km - Cross/K30 5km BABUSZKIEWICZ , Karolina INDYWIDUALNY Bukowiec Górny
4 Dystans 10km - Cross/M30 10km BERUS, Przemysław INDYWIDUALNY Leszno
5 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN M Nordic Walking BIENIEK, Grzegorz PEKHO Leszno
6 Dystans 10km - Cross/M40 10km BUDZIŃSKI, Dariusz INDYWIDUALNY Leszno
7 Dystans 5km - Cross/M30 5km CIEŚLAK, Michał Tyle energii Leszno
8 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN M Nordic Walking DRZAZGA, Sławomir INDYWIDUALNY Leszno
9 Dystans 5km - Cross/M20 5km DWORAK, Mateusz INDYWIDUALNY Lipno Zapłać
10 Dystans 5km - Cross/M20 5km DWORAK, Mateusz INDYWIDUALNY Lipno
11 Dystans 5km - Cross/K30 5km FRANC, Magdalena INDYWIDUALNY Mochy
12 Dystans 5km - Cross/M40 5km FRANC, Tomasz INDYWIDUALNY Mochy Zapłać
13 Dystans 10km - Cross/M30 10km GORZELNIAK, Karol HKS Azymut Mochy
14 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking GRACZ, Ewa INDYWIDUALNY Dłużyna
15 Dystans 10km - Cross/K40 10km GRUSZKOWSKA, Katarzyna OSP Siedlnica Wschowa
16 Dystans 10km - Cross/M40 10km GRUSZKOWSKI, Marek OSP Siedlnica Wschowa
17 Dystans 5km - Cross/M16 5km GRUSZKOWSKI, Mateusz Gruszkowski OSP Siedlnica Wschowa
18 Dystans 10km - Cross/M40 10km GRYPCZYŃSKI, Przemysław ZSE Leszno Leszno
19 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking HAJDUK, Maria INDYWIDUALNY MOCHY Zapłać
20 Dystans 5km - Cross/M30 5km HAŁUPKA, Arkadiusz Włoszakowice
21 Dystans 10km - Cross/K40 10km JANIAK, Monika Leszno
22 Dystans 10km - Cross/M30 10km JAROSŁAW, Kurek Endorfina Wschowa Wschowa
23 Dystans 10km - Cross/K60 10km JAŚ, Jolanta INDYWIDUALNY LESZNO
24 Dystans 10km - Cross/K20 10km JURKOWSKA, Dominika Endorfina Wschowa Wschowa Zapłać
25 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking KACZMAREK, Justyna
26 Dystans 5km - Cross/K30 5km KAJDAS, Gosia SŁAWA SŁAWA
27 Dystans 10km - Cross/M40 10km KAŹMIERCZAK, Tomasz T-MAKS Leszno
28 Dystans 5km - Cross/K30 5km KLAWINSKA, Anna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
29 Dystans 5km - Cross/K16 5km KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy Mochy
30 Dystans 5km - Cross/M30 5km KŁYS, Grzegorz Leszno
31 Dystans 10km - Cross/M50 10km KNOP, Zbigniew Leszno
32 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking KOLASINSKA, Aleksandra
33 Dystans 10km - Cross/M30 10km KOLMAN, Piotr Endorfina Wschowa Wschowa
34 Dystans 10km - Cross/M40 10km KOZIOŁEK, Marcin Wolsztynski Klub Biegowy Wolsztyn Zapłać
35 Dystans 10km - Cross/M30 10km KOZŁOWSKI, Piotr INDYWIDUALNY Włoszakowice Zapłać
36 Dystans 5km - Cross/K16 5km KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut Mochy Leszno
37 Dystans 5km - Cross/M60 5km KWIATKOWSKI, Tadeusz Wolsztynski Klub Biegowy Wielen
38 Dystans 10km - Cross/M30 10km LEWANDOWSKI, Bartłomiej ZSE Leszno Leszno
39 Dystans 10km - Cross/M30 10km LUBIENIEC, Mateusz e-Boszkowo.pl Boszkowo
40 Dystans 10km - Cross/M30 10km ŁASZCZYŃSKI, Szymon Leszno
41 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking MAŚLANKA, Iwona Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel
42 Dystans 5km - Cross/K30 5km MATYSIK, Anna INDYWIDUALNY MOCHY Zapłać
43 Dystans 10km - Cross/M50 10km MERTA, Zbigniew R-TEAM Rydzyna
44 Dystans 5km - Cross/K30 5km MIKOŁAJCZAK, Irena 1989 Przemęt
45 Dystans 10km - Cross/M30 10km MIŚ, Mateusz SŁAWA SŁAWA
46 Dystans 10km - Cross/M40 10km MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy ZIELONA GÓRA
47 Dystans 5km - Cross/K50 5km MOSTOWSKA-NOWAK , Elżbieta ŻAKOWO
48 Dystans 10km - Cross/M40 10km MURAWSKI, Piotr INDYWIDUALNY Leszno Zapłać
49 Dystans 5km - Cross/K16 5km MUREK, Emilia HKS Azymut Mochy Górsko
50 Dystans 5km - Cross/K30 5km MUREK, Hanna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
51 Dystans 10km - Cross/M40 10km MUREK, Patryk HKS Azymut Mochy Górsko
52 Dystans 10km - Cross/M40 10km MUSIELAK, Maciej Leszno
53 Dystans 5km - Cross/M20 5km MUSZYŃSKI, Szymon PowerGym Włoszakowice
54 Dystans 10km - Cross/M40 10km NOWACKI, Cezary Rteam Rydzyna Zapłać
55 Dystans 10km - Cross/M40 10km NOWICKI, Artur INDIAŃSKA WIOSKA-NOWY JAROMIERZ Kargowa
56 Dystans 10km - Cross/M40 10km NOWIŃSKI, Rafał Endorfina Wschowa Wschowa
57 Dystans 5km - Cross/M40 5km PANASEWICZ , Marcin Leszno
58 Dystans 10km - Cross/K20 10km PAWLAK, Karolina Endorfina Wschowa Wschowa
59 Dystans 10km - Cross/M30 10km PAWŁOWSKI, Tomek Sokół Włoszakowice Włoszakowice
60 Dystans 5km - Cross/K50 5km PIECZYŃSKA, Dorota Osieczna biega Osieczna
61 Dystans 5km - Cross/M60 5km PIECZYŃSKI, Wojciech Osieczna biega Osieczna
62 Dystans 5km - Cross/K40 5km PROZOROWSKA, Lidia Maraton Leszno Leszno
63 Dystans 5km - Cross/K40 5km PRZYBYLSKA, Ewelina Endorfina Wschowa Wschowa
64 Dystans 10km - Cross/M50 10km PRZYBYSZ, Jaromir xxx LESZNO
65 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking PYPEĆ-NOWICKA , Elzbieta 1964 Bojanowo Zapłać
66 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking PYPEĆ-NOWICKA , Elzbieta 1964 Bojanowo
67 Dystans 5km - Cross/M20 5km RADKIEWICZ, Piotr :) Nowa Wies
68 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN M Nordic Walking ROSADZIŃSKI, Sławomir PARKRUN LESZNO :) LESZNO
69 Dystans 10km - Cross/M30 10km RZEPECKI, Szymon Kąkolewo
70 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking RZYSKA, Zofia INDYWIDUALNY MOCHY Zapłać
71 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking SIELĄGOWSKA, Joanna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
72 Dystans 10km - Cross/M40 10km SIELĄGOWSKI, Sebastian GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
73 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking SIERACKA, Katarzyna :) Leszno
74 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN M Nordic Walking SIKORA, Bronislaw LKB Amator Leszno Leszno
75 Dystans 10km - Cross/K30 10km SKORUPIŃSKA, Renata GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
76 Dystans 5km - Cross/M16 5km SKORUPIŃSKI, Krystian GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
77 Dystans 10km - Cross/K30 10km SLIWINSKI, Wojciech jezierzyce koscielne
78 Dystans 10km - Cross/M20 10km SMOROWIŃSKI, Dawid PowerGym Gołanice
79 Dystans 10km - Cross/M20 10km SMOROWIŃSKI, Sebastian PowerGym Gołanice
80 Dystans 10km - Cross/M20 10km SMOROWIŃSKI, Smorowiński PowerGym Gołanice Zapłać
81 Dystans 5km - Cross/M20 5km STAMM, Daniel Maraton Leszno Leszno
82 Dystans 10km - Cross/M50 10km STAMM, Waldemar Maraton Leszno LESZNO
83 Dystans 5km - Cross/M40 5km STANEK, Krzysztof Górsko
84 Dystans 10km - Cross/K40 10km STANEK, Marzena Wkurw_Team PRZEMĘT Zapłać
85 Dystans 10km - Cross/K40 10km STANEK, Marzena Wkurw_Team Górsko
86 Dystans 5km - Cross/M20 5km URBAŃSKI, Przemysław Głogów
87 Dystans 5km - Cross/K30 5km WALKOWIAK, Natalia Włoszakowice
88 Dystans 10km - Cross/M40 10km WĄSOWICZ, Marek Klub BIegających Leśników Włoszakowice
89 Dystans 5km - Cross/M40 5km WILCZAK, Daniel Leszno
90 Dystans 5km - Cross/M30 5km WOŹNIAK , Paweł Endorfina Wschowa Dębowa Łęka
91 Dystans 5km - Cross/M40 5km WOŹNIAK, Tomasz INDYWIDUALNY Leszno
92 Dystans 10km - Cross/M40 10km WOŻNY, Krzysztof Bojanowo
93 Dystans 5km - Cross/M16 5km WYRWA , Tobiasz Górsko
94 Dystans 5km - Cross/K30 5km WYRWA , Violetta INDYWIDUALNY Górsko
95 Dystans 5km - Cross/K30 5km ZAJĄC, Aleksandra l.o.A.t. Z Włoszakowice
96 Dystans 10km - Cross/M40 10km ZAJĄC, Leszek L.o.t.a. z Włoszakowice
97 Dystans 10km - Cross/M40 10km ZARADNY, Marek Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
98 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking ZARADNY, Sabina Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
99 Dystans 5km - Nordic Walking/OPEN K Nordic Walking ZIEGLER , Barbara Lipno
100 Dystans 5km - Cross/M16 5km ZIELINSKI, Tomasz KS HADES Poznan Poznań

Dystans 10km - Cross / K16 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 5km - Cross / K16 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy Mochy
2 KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut Mochy Leszno
3 MUREK, Emilia HKS Azymut Mochy Górsko

Dystans 10km - Cross / K20 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JURKOWSKA, Dominika Endorfina Wschowa Wschowa
2 PAWLAK, Karolina Endorfina Wschowa Wschowa

Dystans 5km - Cross / K20 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 10km - Cross / K30 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SKORUPIŃSKA, Renata GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
2 SLIWINSKI, Wojciech jezierzyce koscielne

Dystans 5km - Cross / K30 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BABUSZKIEWICZ , Karolina INDYWIDUALNY Bukowiec Górny
2 FRANC, Magdalena INDYWIDUALNY Mochy
3 KAJDAS, Gosia SŁAWA SŁAWA
4 KLAWINSKA, Anna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
5 MATYSIK, Anna INDYWIDUALNY MOCHY
6 MIKOŁAJCZAK, Irena 1989 Przemęt
7 MUREK, Hanna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
8 WALKOWIAK, Natalia Włoszakowice
9 WYRWA , Violetta INDYWIDUALNY Górsko
10 ZAJĄC, Aleksandra l.o.A.t. Z Włoszakowice

Dystans 10km - Cross / K40 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKA, Katarzyna OSP Siedlnica Wschowa
2 JANIAK, Monika Leszno
3 STANEK, Marzena Wkurw_Team PRZEMĘT
4 STANEK, Marzena Wkurw_Team Górsko

Dystans 5km - Cross / K40 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PROZOROWSKA, Lidia Maraton Leszno Leszno
2 PRZYBYLSKA, Ewelina Endorfina Wschowa Wschowa

Dystans 10km - Cross / K50 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 5km - Cross / K50 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MOSTOWSKA-NOWAK , Elżbieta ŻAKOWO
2 PIECZYŃSKA, Dorota Osieczna biega Osieczna

Dystans 10km - Cross / K60 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAŚ, Jolanta INDYWIDUALNY LESZNO

Dystans 5km - Cross / K60 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 10km - Cross / K70+ 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 5km - Cross / K70+ 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 10km - Cross / M16 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 5km - Cross / M16 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKI, Mateusz Gruszkowski OSP Siedlnica Wschowa
2 SKORUPIŃSKI, Krystian GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
3 WYRWA , Tobiasz Górsko
4 ZIELINSKI, Tomasz KS HADES Poznan Poznań

Dystans 10km - Cross / M20 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SMOROWIŃSKI, Dawid PowerGym Gołanice
2 SMOROWIŃSKI, Sebastian PowerGym Gołanice
3 SMOROWIŃSKI, Smorowiński PowerGym Gołanice

Dystans 5km - Cross / M20 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DWORAK, Mateusz INDYWIDUALNY Lipno
2 DWORAK, Mateusz INDYWIDUALNY Lipno
3 MUSZYŃSKI, Szymon PowerGym Włoszakowice
4 RADKIEWICZ, Piotr :) Nowa Wies
5 STAMM, Daniel Maraton Leszno Leszno
6 URBAŃSKI, Przemysław Głogów

Dystans 10km - Cross / M30 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZAK, Arkadiusz Leszno
2 BERUS, Przemysław INDYWIDUALNY Leszno
3 GORZELNIAK, Karol HKS Azymut Mochy
4 JAROSŁAW, Kurek Endorfina Wschowa Wschowa
5 KOLMAN, Piotr Endorfina Wschowa Wschowa
6 KOZŁOWSKI, Piotr INDYWIDUALNY Włoszakowice
7 LEWANDOWSKI, Bartłomiej ZSE Leszno Leszno
8 LUBIENIEC, Mateusz e-Boszkowo.pl Boszkowo
9 ŁASZCZYŃSKI, Szymon Leszno
10 MIŚ, Mateusz SŁAWA SŁAWA
11 PAWŁOWSKI, Tomek Sokół Włoszakowice Włoszakowice
12 RZEPECKI, Szymon Kąkolewo

Dystans 5km - Cross / M30 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIEŚLAK, Michał Tyle energii Leszno
2 HAŁUPKA, Arkadiusz Włoszakowice
3 KŁYS, Grzegorz Leszno
4 WOŹNIAK , Paweł Endorfina Wschowa Dębowa Łęka

Dystans 10km - Cross / M40 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUDZIŃSKI, Dariusz INDYWIDUALNY Leszno
2 GRUSZKOWSKI, Marek OSP Siedlnica Wschowa
3 GRYPCZYŃSKI, Przemysław ZSE Leszno Leszno
4 KAŹMIERCZAK, Tomasz T-MAKS Leszno
5 KOZIOŁEK, Marcin Wolsztynski Klub Biegowy Wolsztyn
6 MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy ZIELONA GÓRA
7 MURAWSKI, Piotr INDYWIDUALNY Leszno
8 MUREK, Patryk HKS Azymut Mochy Górsko
9 MUSIELAK, Maciej Leszno
10 NOWACKI, Cezary Rteam Rydzyna
11 NOWICKI, Artur INDIAŃSKA WIOSKA-NOWY JAROMIERZ Kargowa
12 NOWIŃSKI, Rafał Endorfina Wschowa Wschowa
13 SIELĄGOWSKI, Sebastian GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
14 WĄSOWICZ, Marek Klub BIegających Leśników Włoszakowice
15 WOŻNY, Krzysztof Bojanowo
16 ZAJĄC, Leszek L.o.t.a. z Włoszakowice
17 ZARADNY, Marek Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko

Dystans 5km - Cross / M40 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FRANC, Tomasz INDYWIDUALNY Mochy
2 PANASEWICZ , Marcin Leszno
3 STANEK, Krzysztof Górsko
4 WILCZAK, Daniel Leszno
5 WOŹNIAK, Tomasz INDYWIDUALNY Leszno

Dystans 10km - Cross / M50 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KNOP, Zbigniew Leszno
2 MERTA, Zbigniew R-TEAM Rydzyna
3 PRZYBYSZ, Jaromir xxx LESZNO
4 STAMM, Waldemar Maraton Leszno LESZNO

Dystans 5km - Cross / M50 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 10km - Cross / M60 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 5km - Cross / M60 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KWIATKOWSKI, Tadeusz Wolsztynski Klub Biegowy Wielen
2 PIECZYŃSKI, Wojciech Osieczna biega Osieczna

Dystans 10km - Cross / M70+ 10km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 5km - Cross / M70+ 5km

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Dystans 5km - Nordic Walking / OPEN K Nordic Walking

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ARLETA, Rzyska INDYWIDUALNY Mochy
2 GRACZ, Ewa INDYWIDUALNY Dłużyna
3 HAJDUK, Maria INDYWIDUALNY MOCHY
4 KACZMAREK, Justyna
5 KOLASINSKA, Aleksandra
6 MAŚLANKA, Iwona Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel
7 PYPEĆ-NOWICKA , Elzbieta 1964 Bojanowo
8 PYPEĆ-NOWICKA , Elzbieta 1964 Bojanowo
9 RZYSKA, Zofia INDYWIDUALNY MOCHY
10 SIELĄGOWSKA, Joanna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
11 SIERACKA, Katarzyna :) Leszno
12 ZARADNY, Sabina Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
13 ZIEGLER , Barbara Lipno

Dystans 5km - Nordic Walking / OPEN M Nordic Walking

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIENIEK, Grzegorz PEKHO Leszno
2 DRZAZGA, Sławomir INDYWIDUALNY Leszno
3 ROSADZIŃSKI, Sławomir PARKRUN LESZNO :) LESZNO
4 SIKORA, Bronislaw LKB Amator Leszno Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZAK, Arkadiusz Leszno
2 HAŁUPKA, Arkadiusz Włoszakowice
3 JANIAK, Monika Leszno
4 KACZMAREK, Justyna
5 KŁYS, Grzegorz Leszno
6 KNOP, Zbigniew Leszno
7 KOLASINSKA, Aleksandra
8 ŁASZCZYŃSKI, Szymon Leszno
9 MOSTOWSKA-NOWAK , Elżbieta ŻAKOWO
10 MUSIELAK, Maciej Leszno
11 PANASEWICZ , Marcin Leszno
12 RZEPECKI, Szymon Kąkolewo
13 SLIWINSKI, Wojciech jezierzyce koscielne
14 STANEK, Krzysztof Górsko
15 URBAŃSKI, Przemysław Głogów
16 WALKOWIAK, Natalia Włoszakowice
17 WILCZAK, Daniel Leszno
18 WOŻNY, Krzysztof Bojanowo
19 WYRWA , Tobiasz Górsko
20 ZIEGLER , Barbara Lipno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RADKIEWICZ, Piotr :) Nowa Wies
2 SIERACKA, Katarzyna :) Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAROSŁAW, Kurek Endorfina Wschowa Wschowa
2 JURKOWSKA, Dominika Endorfina Wschowa Wschowa
3 KOLMAN, Piotr Endorfina Wschowa Wschowa
4 NOWIŃSKI, Rafał Endorfina Wschowa Wschowa
5 PAWLAK, Karolina Endorfina Wschowa Wschowa
6 PRZYBYLSKA, Ewelina Endorfina Wschowa Wschowa
7 WOŹNIAK , Paweł Endorfina Wschowa Dębowa Łęka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KLAWINSKA, Anna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
2 MUREK, Hanna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
3 SIELĄGOWSKA, Joanna GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
4 SIELĄGOWSKI, Sebastian GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
5 SKORUPIŃSKA, Renata GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice
6 SKORUPIŃSKI, Krystian GOOD Team Włoszakowice Włoszakowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GORZELNIAK, Karol HKS Azymut Mochy
2 KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy Mochy
3 KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut Mochy Leszno
4 MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy ZIELONA GÓRA
5 MUREK, Emilia HKS Azymut Mochy Górsko
6 MUREK, Patryk HKS Azymut Mochy Górsko

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NOWICKI, Artur INDIAŃSKA WIOSKA-NOWY JAROMIERZ Kargowa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ARLETA, Rzyska INDYWIDUALNY Mochy
2 BABUSZKIEWICZ , Karolina INDYWIDUALNY Bukowiec Górny
3 BERUS, Przemysław INDYWIDUALNY Leszno
4 BUDZIŃSKI, Dariusz INDYWIDUALNY Leszno
5 DRZAZGA, Sławomir INDYWIDUALNY Leszno
6 DWORAK, Mateusz INDYWIDUALNY Lipno
7 DWORAK, Mateusz INDYWIDUALNY Lipno
8 FRANC, Magdalena INDYWIDUALNY Mochy
9 FRANC, Tomasz INDYWIDUALNY Mochy
10 GRACZ, Ewa INDYWIDUALNY Dłużyna
11 HAJDUK, Maria INDYWIDUALNY MOCHY
12 JAŚ, Jolanta INDYWIDUALNY LESZNO
13 KOZŁOWSKI, Piotr INDYWIDUALNY Włoszakowice
14 MATYSIK, Anna INDYWIDUALNY MOCHY
15 MURAWSKI, Piotr INDYWIDUALNY Leszno
16 RZYSKA, Zofia INDYWIDUALNY MOCHY
17 WOŹNIAK, Tomasz INDYWIDUALNY Leszno
18 WYRWA , Violetta INDYWIDUALNY Górsko

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZIELINSKI, Tomasz KS HADES Poznan Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WĄSOWICZ, Marek Klub BIegających Leśników Włoszakowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZAJĄC, Leszek L.o.t.a. z Włoszakowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SIKORA, Bronislaw LKB Amator Leszno Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PROZOROWSKA, Lidia Maraton Leszno Leszno
2 STAMM, Daniel Maraton Leszno Leszno
3 STAMM, Waldemar Maraton Leszno LESZNO

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKA, Katarzyna OSP Siedlnica Wschowa
2 GRUSZKOWSKI, Marek OSP Siedlnica Wschowa
3 GRUSZKOWSKI, Mateusz Gruszkowski OSP Siedlnica Wschowa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIECZYŃSKA, Dorota Osieczna biega Osieczna
2 PIECZYŃSKI, Wojciech Osieczna biega Osieczna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ROSADZIŃSKI, Sławomir PARKRUN LESZNO :) LESZNO

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIENIEK, Grzegorz PEKHO Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MUSZYŃSKI, Szymon PowerGym Włoszakowice
2 SMOROWIŃSKI, Dawid PowerGym Gołanice
3 SMOROWIŃSKI, Sebastian PowerGym Gołanice
4 SMOROWIŃSKI, Smorowiński PowerGym Gołanice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MERTA, Zbigniew R-TEAM Rydzyna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NOWACKI, Cezary Rteam Rydzyna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZARADNY, Marek Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
2 ZARADNY, Sabina Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PAWŁOWSKI, Tomek Sokół Włoszakowice Włoszakowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAJDAS, Gosia SŁAWA SŁAWA
2 MIŚ, Mateusz SŁAWA SŁAWA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAŹMIERCZAK, Tomasz T-MAKS Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIEŚLAK, Michał Tyle energii Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STANEK, Marzena Wkurw_Team PRZEMĘT
2 STANEK, Marzena Wkurw_Team Górsko

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOZIOŁEK, Marcin Wolsztynski Klub Biegowy Wolsztyn
2 KWIATKOWSKI, Tadeusz Wolsztynski Klub Biegowy Wielen

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRYPCZYŃSKI, Przemysław ZSE Leszno Leszno
2 LEWANDOWSKI, Bartłomiej ZSE Leszno Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LUBIENIEC, Mateusz e-Boszkowo.pl Boszkowo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZAJĄC, Aleksandra l.o.A.t. Z Włoszakowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PRZYBYSZ, Jaromir xxx LESZNO

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MAŚLANKA, Iwona Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PYPEĆ-NOWICKA , Elzbieta 1964 Bojanowo
2 PYPEĆ-NOWICKA , Elzbieta 1964 Bojanowo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MIKOŁAJCZAK, Irena 1989 Przemęt

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Dystans 5km - Nordic Walking 17 13 4 14 3
Dystans 10km - Cross 45 8 37 38 7
Dystans 5km - Cross 38 17 21 35 3
Razem 100 38 62 87 13

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K16 10km 0 0 0 0 0
K16 5km 3 3 0 3 0
K20 10km 2 2 0 1 1
K20 5km 0 0 0 0 0
K30 10km 2 1 1 2 0
K30 5km 10 10 0 9 1
K40 10km 4 4 0 3 1
K40 5km 2 2 0 2 0
K50 10km 0 0 0 0 0
K50 5km 2 2 0 2 0
K60 10km 1 1 0 1 0
K60 5km 0 0 0 0 0
K70+ 10km 0 0 0 0 0
K70+ 5km 0 0 0 0 0
M16 10km 0 0 0 0 0
M16 5km 4 0 4 4 0
M20 10km 3 0 3 2 1
M20 5km 6 0 6 5 1
M30 10km 12 0 12 11 1
M30 5km 4 0 4 4 0
M40 10km 17 0 17 14 3
M40 5km 5 0 5 4 1
M50 10km 4 0 4 4 0
M50 5km 0 0 0 0 0
M60 10km 0 0 0 0 0
M60 5km 2 0 2 2 0
M70+ 10km 0 0 0 0 0
M70+ 5km 0 0 0 0 0
OPEN K Nordic Walking 13 13 0 10 3
OPEN M Nordic Walking 4 0 4 4 0
Razem 100 38 62 87 13