IV Marszobieg Salezjański - Zgłoszenia
2022-05-28

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN ANTONI, Sołtyniak 2014 Sonic Team
2 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN BĘTKOWSKI CAVALCANTE, Jan 2014 Zapłać
3 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN BĘTKOWSKI CAVALCANTE, Mateusz 2011 UKS Salezjanie Zapłać
4 MS 5km/M-19+ BIELSKI, Jacek 1977 Nauczyciele zssp Zapłać
5 MS 5km/M-19+ BIGAJCZYK, Paweł 1974 Bigaje
6 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN BOGACKI, Franciszek 2012
7 MS 5km/K-19+ BORAWSKA, Monika 1979 MKM
8 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN BORAWSKI, Krzysztof 2012 MKM Zapłać
9 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN BORAWSKI, Maciej 2011 MKM
10 MS 5km/K-19+ BOŻEK, Agnieszka 1978 Zuza z mamą
11 MS 5km/K-16 BOŻEK, Natalia 2005
12 MS 5km/K-6 BOŻEK, Zuzanna 2015 Zuza z mamą
13 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN CHUDA, Tosia 2013
14 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN CIECHANOWICZ, Franciszek 2012 Piątka z plusem
15 MS 5km/M-13 CIECHANOWICZ , Piotr 2008 Piątka z plusem
16 MS 5km/M-13 CYBICHOWSKI, Jan 2009 DFLP
17 MS 5km/M-19+ CYBICHOWSKI, Marek 1977 DrogaOdwaznych.pl / Biegnę dla Stasia Iluka
18 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN CYBICHOWSKI, Mateusz 2012
19 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN CZAJKA, Aniela 2014
20 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN CZAJKA, Lidia 2015
21 MS 5km/M-19+ DE MEZER, Mateusz 1976
22 MS 5km/K-13 DE MEZER, Zuzanna 2007
23 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN DEJOHNETTE, Viktoria 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
24 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN DOBECKA, Urszula 2013 2B PSSP
25 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN DOLATA, Alan 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
26 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN DOSTATNI, Marcel 2013 Marcel
27 MS 5km/K-19+ DZIURLA, Anna 1999 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
28 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN FILIPIAK, Teresa 2014 MBPP
29 MS 5km/K-19+ FLIS-KACZYŃSKA , Beata 1979 The Ducks
30 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN FRĄCKOWIAK, Szymon 2010
31 MS 5km/K-19+ GAŁĘCKA, Kinga 1979 Lipki Team
32 MS 5km/K-19+ GARBACKA-DAWISKIBA, Karina 1978 Dawiskiba Team
33 MS 5km/K-19+ GARDZIELEWSKA, Hanna 1975
34 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN GARDZIELEWSKA, Zosia 2012
35 MS 5km/M-19+ GARDZIELEWSKI, Rafal 1966
36 MS 5km/M-10 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie Zapłać
37 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN GARSTKA, Hubert 2012 Jado
38 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN GIEŁDA, Antoni 2013 2A PSSP
39 MS 5km/K-19+ GIEŁDA, Karolina 1980 2A PSSP
40 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN GODEK, Emilia 2013 Godzio Team
41 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN GODEK, Tomasz 2010 Godzio Team
42 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN GODEK, Weronika 2013 Godzio Team
43 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN GRZEMBA, Hanna 2010 UKS Salezjanie
44 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN GRZESIAK, Antoni 2011 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
45 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN GRZESIAK, Jerzy 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
46 MS 5km/K-10 GRZYWIŃSKA, Zofia 2010 Żwawe Żółwie
47 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN HAJDUK, Jakub 2012 Kuba
48 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN HAJDUK, Marta 2012 Kuba
49 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN HALKE, Wiktoria 2010
50 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN HUDZIAK, Antonina 2011
51 MS 5km/K-16 HUDZIAK, Gabriela 2005
52 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN HUDZIAK, Klara 2013
53 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN JADACH, Kacper 2011
54 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN JADACH, Zofia 2014
55 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN JANICKA, Barbara 2013 Daleko jeszcze¿
56 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN JANICKI, Karol 2011 Gońcie mnie
57 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN JAROSIŃSKI, Piotr 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
58 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN JAROSZEWSKA, Helena 2013 Jarosze Team
59 MS 5km/M-13 JAROSZEWSKI, Gustaw 2009 Jarosze Team
60 MS 5km/M-10 JAROSZEWSKI, Wojtek 2010 Jarosze Team
61 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN JEWCZYNKO, Maria 2012 Jewczynko
62 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko
63 MS 5km/M-10 JĘDRZEJAK , Mikołaj 2010
64 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN JURA, Marianna 2014
65 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KACZKOWSKI, Franciszek 2014 Zapłać
66 MS 5km/K-10 KACZMAREK, Aleksandra 2011 Mieczewo Team
67 MS 5km/M-16 KACZMAREK, Jakub 2004
68 MS 5km/K-19+ KACZMAREK, Natalia 1979 Mieczewo Team
69 MS 5km/M-13 KACZMAREK, Przemysław 2009 UKS Salezjanie
70 MS 5km/K-13 KACZYŃSKA , Antonina 2009 The Ducks
71 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN KACZYŃSKA , Katarzyna 2013 The Ducks
72 MS 5km/K-19+ KARASZEWSKA, Andżelika 1996 Błyskawice Zapłać
73 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KAŹMIERCZAK , Błażej 2013 Zapłać
74 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN KAŹMIERCZAK , Zofia 2010
75 MS 5km/K-19+ KAŹMIERSKA, Monika 1979
76 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN KIKUT, Zuzanna 2013 Zapłać
77 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN KISIEL, Gabrysia 2011 Zapłać
78 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN KISIEL, Michalina 2014 Zapłać
79 MS 5km/M-19+ KLEMCZAK, Agnieszka 1981 Extra duet
80 MS 5km/M-13 KOŁODZIEJCZAK, Adam 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
81 MS 5km/M-16 KOPERSKI, Michał 2005 Mamale
82 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN KOSMATKA, Bernard 2009 UKS Salezjanie
83 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KOSMATKA, Tadeusz 2012 UKS Salezjanie
84 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KOWALEWSKI, Ignacy 2013
85 MS 5km/M-10 KOWALEWSKI, Józef 2010 Kowalewscy
86 MS 5km/M-19+ KOWALEWSKI, Rafał 1985 Kowalewscy
87 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KOWALIK, Henryk 2012 Extra duet
88 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KOWALIK, Karol 2014 Extra duet
89 MS 5km/M-13 KRÓLIK, Jędrzej 2008 Żegrze
90 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KUBIAK, Wojtus 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
91 MS 5km/M-19+ KUBZDELA, Albert 1966 UKS Salezjanie
92 MS 5km/K-19+ KUBZDELA, Elżbieta 1971 UKS Salezjanie Zapłać
93 MS 5km/M-16 KUBZDELA, Jakub 2006 UKS Salezjanie
94 MS 5km/K-19+ KUBZDELA, Maria 2003 UKS Salezjanie
95 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KUKUC, Bartłomiej 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
96 MS 5km/K-19+ KUPCZYK, Magdalena 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
97 MS 5km/M-10 KUPISZ, Artur 2010 RODZINKA.pl
98 MS 5km/M-19+ KUPISZ, Dominik 1979 RODZINKA.pl
99 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN KWIATKOWSKI, Mateusz 2009 Kwiatole
100 MS 5km/M-19+ KWIATKOWSKI, Paweł 1979 Kwiatole
101 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN KWIATKOWSKI, Tymon 2011 Kwiatole
102 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KWICZOR, Marek 2015 Kwiczory
103 MS 5km/M-13 KWICZOR, Piotr 2007 Kwiczory Zapłać
104 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN KWICZOR, Stanisław 2012 Kwiczory
105 MS 5km/M-19+ KWICZOR, Tomasz 1977 Kwiczory
106 MS 5km/M-10 LATASIEWICZ, Albert 2010 AlbertTeam
107 MS 5km/M-19+ LATASIEWICZ, Piotr 1981 AlbertTeam
108 MS 5km/M-19+ LEŚNICKI, Marcin 1991 MKM
109 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN LIPOWICZ, Adam 2010 UKS Salezjanie
110 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN LIPOWICZ, Sebastian 2012 UKS Salezjanie
111 MS 5km/K-19+ ŁĄCKA, Bożena 1976
112 MS 5km/K-16 MACIEJEWSKA, Laura 2006
113 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN MACIEJEWSKA, Paula 2010
114 MS 5km/M-10 MACIEJEWSKI, Antoni 2010
115 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN MAKOWIECKI , Stefan 2013 Reprezentacja 2b
116 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN MATYLLA, Ewa 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
117 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN MATYLLA, Hanna 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
118 MS 5km/M-19+ MATYLLA, Krzysztof 1981 Zapłać
119 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN MATYSIAK, Adam 2010 Powrót do korzeni Zapłać
120 MS 5km/K-19+ MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni
121 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN MENDOZA-STÜRMER, Claudia 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu Zapłać
122 MS 5km/M-10 MENDOZA-STÜRMER, Leonardo 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu Zapłać
123 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN MICHALSKA, Alicja 2012
124 MS 5km/M-13 MIELCAREK, Antoni 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
125 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN MLECZKO, Łucja 2013 Droga Mleczna
126 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN MLECZKO, Szymon 2011 Droga Mleczna
127 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN MOSKAL, Franciszek 2013
128 MS 5km/M-10 MOŻUCH, Adam 2010
129 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN MOŻUCH, Karol 2011
130 MS 5km/K-19+ MOŻUCH, Karolina 1979
131 MS 5km/M-19+ MOŻUCH, Robert 1970
132 MS 5km/M-13 NAPIERAŁA, Hubert 2008
133 MS 5km/M-13 NAPIERAŁA, Leon 2008
134 MS 5km/K-16 NAROWSKA, Julia 2004 Babkowicze
135 MS 5km/K-19+ NAROWSKA, Monika 1978 Babkowicze
136 MS 5km/M-13 NAROWSKI, Adam 2008 Babkowicze
137 MS 5km/M-19+ NAROWSKI, Krzysztof 1974 Babkowicze
138 MS 5km/K-13 NAWROCKA, Hanna 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
139 MS 5km/M-13 NITKOWSKI, Marek 2008
140 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN NOWAK, Adam 2010 Nauczyciele zssp
141 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN NOWAK, Anna 2013
142 MS 5km/K-10 NOWAK, Antonina 2010 Żwawe Żółwie
143 MS 5km/M-19+ NOWAK, Tomasz 1981 Żwawe Żółwie
144 MS 5km/K-19+ OLEJNICZAK, Kinga 1996 Błyskawice Zapłać
145 MS 5km/M-13 OLEJNICZAK, Marcel 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
146 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN PAJCHROWSKA, Emilia 2014
147 MS 5km/M-19+ PAJCHROWSKI, Grzegorz 1978 Żegrze
148 MS 5km/M-10 PAJCHROWSKI, Szymon 2011 Żegrze
149 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN PAKUŁA, Marta 2014 Zapłać
150 MS 5km/M-19+ PAKUŁA, Wojciech 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
151 MS 5km/K-19+ PERLICKA, Małgorzata 1965
152 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN PERLICKI , Mateusz 2010
153 MS 5km/K-13 PERS, Agnieszka 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
154 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN PERS, Danuta 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
155 MS 5km/M-10 PERS, Jędrzej 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
156 MS 5km/M-16 PIETRULEWICZ, Mateusz 2006 Matfiz Zapłać
157 MS 5km/M-16 PISAREK , Maciej 2005 Mamale
158 MS 5km/M-10 PŁUCIENNIK, Maksymilian 2010 Płuciennik
159 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN PŁUCIENNIK, Wojciech 2010 Płuciennik
160 MS 5km/K-19+ PROSTAK, Dominika 1983 Board game family
161 MS 5km/M-6 PROSTAK, Gabriel 2013 Board game family
162 MS 5km/M-19+ PROSTAK, Maciej 1983 Board game family
163 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN PRZEWOŹNA, Urszula 2010 Czapury
164 MS 5km/M-19+ PRZEWOŹNY , Artur 1983 Czapury
165 MS 5km/K-19+ PSIUK, Agnieszka 1975 Wiórek Biega
166 MS 5km/K-10 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek Biega
167 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN RACHWALSKI, Franciszek 2013 2A PSSP
168 MS 5km/K-16 RATAJCZAK, Maja 2005 Mamale
169 MS 5km/M-19+ ROKOSSOWSKI, Michał 1977 RR
170 MS 5km/M-10 ROKOSSOWSKI, Wojciech 2010 RR
171 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN RÓŻAŃSKI, Miłosz 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
172 MS 5km/K-19+ RYCHLIK, Ala 1982
173 MS 5km/M-19+ RYCHLIK, Krzysztof 1980
174 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN RYCZEK, Teresa 2014 Zapłać
175 MS 5km/M-10 RYCZEK, Tobiasz 2010 UKS Salezjanie Zapłać
176 MS 5km/K-19+ SABINIEWICZ, Maria 1973
177 MS 5km/K-19+ SABINIEWICZ , Maria 1973
178 MS 5km/K-19+ SALAMON-BANASZAK, Martyna 1993 Błyskawice
179 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN SIDOROWICZ, Pawel 2009 Sid
180 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SKRZYPEK, Stanisław 2013 2A PSSP
181 MS 5km/M-19+ SNOPEK, Michał 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
182 MS 5km/K-19+ SOBANIEC, Alicja 1973
183 MS 5km/M-19+ SOBANIEC, Cezary 1973
184 MS 5km/K-13 SOBANIEC, Łucja 2009
185 MS 5km/K-16 SOBANIEC, Regina 2006
186 MS 5km/M-19+ SOLTYNIAK, Robert 1980 Sonic Team
187 MS 5km/K-19+ SOŁTYNIAK, Ilona 1981 Sonic Team
188 MS 5km/K-16 SROKA, Maria 2004
189 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN STEFKO, Antoni 2010 UKS Salezjanie
190 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN STOIŃSKI, Igor 2015 brat ucznia, od września uczeń klasy 1 ZSSP
191 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN STOIŃSKI, Olaf 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
192 MS 5km/K-19+ SZAJ, Agnieszka 1980 Szaj1
193 MS 5km/M-13 SZAJ, Arkadiusz 2007 Szaj2
194 MS 5km/M-10 SZAJ, Dariusz 2010 Szaj1
195 MS 5km/M-19+ SZAJ, Krzysztof 1977 Szaj2
196 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SZCZEPANIAK, Szymon 2012
197 MS 5km/K-19+ SZCZERBA, Marta 1985 Speed Squad
198 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SZCZERBA, Mikołaj 2013 Speed Squad
199 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SZCZERBA, Tymon 2014 Speed Squad
200 MS 5km/M-19+ SZCZERBA, Wojciech 1985 Speed Squad
201 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SZLANDROWICZ, Jan 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
202 MS 5km/M-16 SZWARC, Dawid 2005 Matfiz Zapłać
203 MS 5km/M-10 SZYMAŃSKI, Jerzy 2010 AlbertTeam
204 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SZYMKOWIAK, Aleksander 2012 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
205 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN SZYMKOWIAK, Szymon 2011 UKS Salezjanie
206 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SZYMKOWIAK, Wiktor 2015 brat ucznia, od września uczeń klasy 1 ZSSP
207 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN ŚWIĄTEK, Antonina 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
208 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN TARGOWSKA, Michalina 2015
209 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN TARGOWSKA, Paulina 2013 Zapłać
210 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN TARGOWSKI, Jakub 2011 Zapłać
211 MS 5km/M-19+ TESTOWY, Franek 1980
212 MS 5km/M-19+ TESTOWY, Tester 1980 Zapłać
213 MS 5km/K-19+ TOMCZAK, Agata 1979
214 MS 5km/M-16 TYLKOWSKI , Zachariasz 2004
215 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN WALASIAK, Jan 2014 Saperska Team
216 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN WAWRZYNOWICZ, Antoni 2014 Sonic
217 MS 5km/M-13 WIDŹGOWSKI, Mateusz 2008 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
218 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN WIETRZYKOWSKI, Bazyli 2012
219 MS 5km/M-13 WIETRZYKOWSKI, Gerard 2009
220 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN WIETRZYKOWSKI, Maurycy 2014
221 MS 5km/K-19+ WIETRZYŃSKA, Agnieszka 1981 Mieczewo Team
222 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN WIŚNIEWSKA, Urszula 2014
223 MS 5km/M-13 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
224 MS 5km/M-10 WOJTKOWSKI, Antek 2010 Wojtkosie
225 MS 5km/M-19+ WOJTKOWSKI, Robert 1972 Wojtkosie
226 MS 5km/K-6 WOŹNIAK, Dominika 2016 Saperska Team
227 MS 5km/K-10 WOŹNIAK, Emilia 2011 Saperska Team
228 MS 5km/K-19+ WOŹNIAK, Joanna 1981 Saperska Team
229 MS 5km/M-19+ WOŹNIAK, Łukasz 1980 Saperska Team
230 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN ZATOŃ, Beniamin 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
231 MS 5km/K-10 ZEMANEK, Hanna 2010 Żwawe Żółwie
232 MS 5km/M-19+ ZEMANEK, Karol 1982 Żwawe Żółwie
233 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN ZIELIŃSKA, Antonina 2011
234 MS 5km/M-19+ ZIELIŃSKI, Błażej 1973
235 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN ZINCHENKO , Anastasiia 2012
236 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN ŻURAWSKI, Joachim 2012 Żury

MS 5km / K-10

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GRZYWIŃSKA, Zofia 2010 Żwawe Żółwie
2 KACZMAREK, Aleksandra 2011 Mieczewo Team
3 NOWAK, Antonina 2010 Żwawe Żółwie
4 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek Biega
5 WOŹNIAK, Emilia 2011 Saperska Team
6 ZEMANEK, Hanna 2010 Żwawe Żółwie

MS 5km / K-13

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 DE MEZER, Zuzanna 2007
2 KACZYŃSKA , Antonina 2009 The Ducks
3 NAWROCKA, Hanna 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
4 PERS, Agnieszka 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
5 SOBANIEC, Łucja 2009

MS 5km / K-16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BOŻEK, Natalia 2005
2 HUDZIAK, Gabriela 2005
3 MACIEJEWSKA, Laura 2006
4 NAROWSKA, Julia 2004 Babkowicze
5 RATAJCZAK, Maja 2005 Mamale
6 SOBANIEC, Regina 2006
7 SROKA, Maria 2004

MS 5km / K-19+

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BORAWSKA, Monika 1979 MKM
2 BOŻEK, Agnieszka 1978 Zuza z mamą
3 DZIURLA, Anna 1999 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
4 FLIS-KACZYŃSKA , Beata 1979 The Ducks
5 GAŁĘCKA, Kinga 1979 Lipki Team
6 GARBACKA-DAWISKIBA, Karina 1978 Dawiskiba Team
7 GARDZIELEWSKA, Hanna 1975
8 GIEŁDA, Karolina 1980 2A PSSP
9 KACZMAREK, Natalia 1979 Mieczewo Team
10 KARASZEWSKA, Andżelika 1996 Błyskawice
11 KAŹMIERSKA, Monika 1979
12 KUBZDELA, Elżbieta 1971 UKS Salezjanie
13 KUBZDELA, Maria 2003 UKS Salezjanie
14 KUPCZYK, Magdalena 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
15 ŁĄCKA, Bożena 1976
16 MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni
17 MOŻUCH, Karolina 1979
18 NAROWSKA, Monika 1978 Babkowicze
19 OLEJNICZAK, Kinga 1996 Błyskawice
20 PERLICKA, Małgorzata 1965
21 PROSTAK, Dominika 1983 Board game family
22 PSIUK, Agnieszka 1975 Wiórek Biega
23 RYCHLIK, Ala 1982
24 SABINIEWICZ, Maria 1973
25 SABINIEWICZ , Maria 1973
26 SALAMON-BANASZAK, Martyna 1993 Błyskawice
27 SOBANIEC, Alicja 1973
28 SOŁTYNIAK, Ilona 1981 Sonic Team
29 SZAJ, Agnieszka 1980 Szaj1
30 SZCZERBA, Marta 1985 Speed Squad
31 TOMCZAK, Agata 1979
32 WIETRZYŃSKA, Agnieszka 1981 Mieczewo Team
33 WOŹNIAK, Joanna 1981 Saperska Team

MS 5km / K-6

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BOŻEK, Zuzanna 2015 Zuza z mamą
2 WOŹNIAK, Dominika 2016 Saperska Team

Bieg dziecięcy 500m / KD-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 CHUDA, Tosia 2013
2 CZAJKA, Aniela 2014
3 CZAJKA, Lidia 2015
4 DEJOHNETTE, Viktoria 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
5 DOBECKA, Urszula 2013 2B PSSP
6 FILIPIAK, Teresa 2014 MBPP
7 GARDZIELEWSKA, Zosia 2012
8 GODEK, Emilia 2013 Godzio Team
9 GODEK, Weronika 2013 Godzio Team
10 HAJDUK, Marta 2012 Kuba
11 HUDZIAK, Klara 2013
12 JADACH, Zofia 2014
13 JANICKA, Barbara 2013 Daleko jeszcze¿
14 JAROSZEWSKA, Helena 2013 Jarosze Team
15 JEWCZYNKO, Maria 2012 Jewczynko
16 JURA, Marianna 2014
17 KACZYŃSKA , Katarzyna 2013 The Ducks
18 KIKUT, Zuzanna 2013
19 KISIEL, Michalina 2014
20 MATYLLA, Ewa 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
21 MENDOZA-STÜRMER, Claudia 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
22 MICHALSKA, Alicja 2012
23 MLECZKO, Łucja 2013 Droga Mleczna
24 NOWAK, Anna 2013
25 PAJCHROWSKA, Emilia 2014
26 PAKUŁA, Marta 2014
27 PERS, Danuta 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
28 RYCZEK, Teresa 2014
29 TARGOWSKA, Michalina 2015
30 TARGOWSKA, Paulina 2013
31 WIŚNIEWSKA, Urszula 2014
32 ZINCHENKO , Anastasiia 2012

Bieg młodzieżowy 2500m / KM - OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GRZEMBA, Hanna 2010 UKS Salezjanie
2 HALKE, Wiktoria 2010
3 HUDZIAK, Antonina 2011
4 JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko
5 KAŹMIERCZAK , Zofia 2010
6 KISIEL, Gabrysia 2011
7 MACIEJEWSKA, Paula 2010
8 MATYLLA, Hanna 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
9 PRZEWOŹNA, Urszula 2010 Czapury
10 ŚWIĄTEK, Antonina 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
11 ZIELIŃSKA, Antonina 2011

MS 5km / M-10

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie
2 JAROSZEWSKI, Wojtek 2010 Jarosze Team
3 JĘDRZEJAK , Mikołaj 2010
4 KOWALEWSKI, Józef 2010 Kowalewscy
5 KUPISZ, Artur 2010 RODZINKA.pl
6 LATASIEWICZ, Albert 2010 AlbertTeam
7 MACIEJEWSKI, Antoni 2010
8 MENDOZA-STÜRMER, Leonardo 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
9 MOŻUCH, Adam 2010
10 PAJCHROWSKI, Szymon 2011 Żegrze
11 PERS, Jędrzej 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
12 PŁUCIENNIK, Maksymilian 2010 Płuciennik
13 ROKOSSOWSKI, Wojciech 2010 RR
14 RYCZEK, Tobiasz 2010 UKS Salezjanie
15 SZAJ, Dariusz 2010 Szaj1
16 SZYMAŃSKI, Jerzy 2010 AlbertTeam
17 WOJTKOWSKI, Antek 2010 Wojtkosie

MS 5km / M-13

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 CIECHANOWICZ , Piotr 2008 Piątka z plusem
2 CYBICHOWSKI, Jan 2009 DFLP
3 JAROSZEWSKI, Gustaw 2009 Jarosze Team
4 KACZMAREK, Przemysław 2009 UKS Salezjanie
5 KOŁODZIEJCZAK, Adam 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
6 KRÓLIK, Jędrzej 2008 Żegrze
7 KWICZOR, Piotr 2007 Kwiczory
8 MIELCAREK, Antoni 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
9 NAPIERAŁA, Hubert 2008
10 NAPIERAŁA, Leon 2008
11 NAROWSKI, Adam 2008 Babkowicze
12 NITKOWSKI, Marek 2008
13 OLEJNICZAK, Marcel 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
14 SZAJ, Arkadiusz 2007 Szaj2
15 WIDŹGOWSKI, Mateusz 2008 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
16 WIETRZYKOWSKI, Gerard 2009
17 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu

MS 5km / M-16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KACZMAREK, Jakub 2004
2 KOPERSKI, Michał 2005 Mamale
3 KUBZDELA, Jakub 2006 UKS Salezjanie
4 PIETRULEWICZ, Mateusz 2006 Matfiz
5 PISAREK , Maciej 2005 Mamale
6 SZWARC, Dawid 2005 Matfiz
7 TYLKOWSKI , Zachariasz 2004

MS 5km / M-19+

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BIELSKI, Jacek 1977 Nauczyciele zssp
2 BIGAJCZYK, Paweł 1974 Bigaje
3 CYBICHOWSKI, Marek 1977 DrogaOdwaznych.pl / Biegnę dla Stasia Iluka
4 DE MEZER, Mateusz 1976
5 GARDZIELEWSKI, Rafal 1966
6 KLEMCZAK, Agnieszka 1981 Extra duet
7 KOWALEWSKI, Rafał 1985 Kowalewscy
8 KUBZDELA, Albert 1966 UKS Salezjanie
9 KUPISZ, Dominik 1979 RODZINKA.pl
10 KWIATKOWSKI, Paweł 1979 Kwiatole
11 KWICZOR, Tomasz 1977 Kwiczory
12 LATASIEWICZ, Piotr 1981 AlbertTeam
13 LEŚNICKI, Marcin 1991 MKM
14 MATYLLA, Krzysztof 1981
15 MOŻUCH, Robert 1970
16 NAROWSKI, Krzysztof 1974 Babkowicze
17 NOWAK, Tomasz 1981 Żwawe Żółwie
18 PAJCHROWSKI, Grzegorz 1978 Żegrze
19 PAKUŁA, Wojciech 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
20 PROSTAK, Maciej 1983 Board game family
21 PRZEWOŹNY , Artur 1983 Czapury
22 ROKOSSOWSKI, Michał 1977 RR
23 RYCHLIK, Krzysztof 1980
24 SNOPEK, Michał 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
25 SOBANIEC, Cezary 1973
26 SOLTYNIAK, Robert 1980 Sonic Team
27 SZAJ, Krzysztof 1977 Szaj2
28 SZCZERBA, Wojciech 1985 Speed Squad
29 TESTOWY, Franek 1980
30 TESTOWY, Tester 1980
31 WOJTKOWSKI, Robert 1972 Wojtkosie
32 WOŹNIAK, Łukasz 1980 Saperska Team
33 ZEMANEK, Karol 1982 Żwawe Żółwie
34 ZIELIŃSKI, Błażej 1973

MS 5km / M-6

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 PROSTAK, Gabriel 2013 Board game family

Bieg dziecięcy 500m / MD-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 ANTONI, Sołtyniak 2014 Sonic Team
2 BĘTKOWSKI CAVALCANTE, Jan 2014
3 BOGACKI, Franciszek 2012
4 BORAWSKI, Krzysztof 2012 MKM
5 CIECHANOWICZ, Franciszek 2012 Piątka z plusem
6 CYBICHOWSKI, Mateusz 2012
7 DOLATA, Alan 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
8 DOSTATNI, Marcel 2013 Marcel
9 GARSTKA, Hubert 2012 Jado
10 GIEŁDA, Antoni 2013 2A PSSP
11 GRZESIAK, Jerzy 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
12 HAJDUK, Jakub 2012 Kuba
13 JAROSIŃSKI, Piotr 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
14 KACZKOWSKI, Franciszek 2014
15 KAŹMIERCZAK , Błażej 2013
16 KOSMATKA, Tadeusz 2012 UKS Salezjanie
17 KOWALEWSKI, Ignacy 2013
18 KOWALIK, Henryk 2012 Extra duet
19 KOWALIK, Karol 2014 Extra duet
20 KUBIAK, Wojtus 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
21 KUKUC, Bartłomiej 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
22 KWICZOR, Marek 2015 Kwiczory
23 KWICZOR, Stanisław 2012 Kwiczory
24 MAKOWIECKI , Stefan 2013 Reprezentacja 2b
25 MOSKAL, Franciszek 2013
26 RACHWALSKI, Franciszek 2013 2A PSSP
27 SKRZYPEK, Stanisław 2013 2A PSSP
28 STOIŃSKI, Igor 2015 brat ucznia, od września uczeń klasy 1 ZSSP
29 STOIŃSKI, Olaf 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
30 SZCZEPANIAK, Szymon 2012
31 SZCZERBA, Mikołaj 2013 Speed Squad
32 SZCZERBA, Tymon 2014 Speed Squad
33 SZLANDROWICZ, Jan 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
34 SZYMKOWIAK, Aleksander 2012 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
35 SZYMKOWIAK, Wiktor 2015 brat ucznia, od września uczeń klasy 1 ZSSP
36 WALASIAK, Jan 2014 Saperska Team
37 WAWRZYNOWICZ, Antoni 2014 Sonic
38 WIETRZYKOWSKI, Maurycy 2014
39 ZATOŃ, Beniamin 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
40 ŻURAWSKI, Joachim 2012 Żury

Bieg młodzieżowy 2500m / MM - OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BĘTKOWSKI CAVALCANTE, Mateusz 2011 UKS Salezjanie
2 BORAWSKI, Maciej 2011 MKM
3 FRĄCKOWIAK, Szymon 2010
4 GODEK, Tomasz 2010 Godzio Team
5 GRZESIAK, Antoni 2011 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
6 JADACH, Kacper 2011
7 JANICKI, Karol 2011 Gońcie mnie
8 KOSMATKA, Bernard 2009 UKS Salezjanie
9 KWIATKOWSKI, Mateusz 2009 Kwiatole
10 KWIATKOWSKI, Tymon 2011 Kwiatole
11 LIPOWICZ, Adam 2010 UKS Salezjanie
12 LIPOWICZ, Sebastian 2012 UKS Salezjanie
13 MATYSIAK, Adam 2010 Powrót do korzeni
14 MLECZKO, Szymon 2011 Droga Mleczna
15 MOŻUCH, Karol 2011
16 NOWAK, Adam 2010 Nauczyciele zssp
17 PERLICKI , Mateusz 2010
18 PŁUCIENNIK, Wojciech 2010 Płuciennik
19 RÓŻAŃSKI, Miłosz 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
20 SIDOROWICZ, Pawel 2009 Sid
21 STEFKO, Antoni 2010 UKS Salezjanie
22 SZYMKOWIAK, Szymon 2011 UKS Salezjanie
23 TARGOWSKI, Jakub 2011
24 WIETRZYKOWSKI, Bazyli 2012

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BĘTKOWSKI CAVALCANTE, Jan 2014
2 BOGACKI, Franciszek 2012
3 BOŻEK, Natalia 2005
4 CHUDA, Tosia 2013
5 CYBICHOWSKI, Mateusz 2012
6 CZAJKA, Aniela 2014
7 CZAJKA, Lidia 2015
8 DE MEZER, Mateusz 1976
9 DE MEZER, Zuzanna 2007
10 FRĄCKOWIAK, Szymon 2010
11 GARDZIELEWSKA, Hanna 1975
12 GARDZIELEWSKA, Zosia 2012
13 GARDZIELEWSKI, Rafal 1966
14 HALKE, Wiktoria 2010
15 HUDZIAK, Antonina 2011
16 HUDZIAK, Gabriela 2005
17 HUDZIAK, Klara 2013
18 JADACH, Kacper 2011
19 JADACH, Zofia 2014
20 JĘDRZEJAK , Mikołaj 2010
21 JURA, Marianna 2014
22 KACZKOWSKI, Franciszek 2014
23 KACZMAREK, Jakub 2004
24 KAŹMIERCZAK , Błażej 2013
25 KAŹMIERCZAK , Zofia 2010
26 KAŹMIERSKA, Monika 1979
27 KIKUT, Zuzanna 2013
28 KISIEL, Gabrysia 2011
29 KISIEL, Michalina 2014
30 KOWALEWSKI, Ignacy 2013
31 ŁĄCKA, Bożena 1976
32 MACIEJEWSKA, Laura 2006
33 MACIEJEWSKA, Paula 2010
34 MACIEJEWSKI, Antoni 2010
35 MATYLLA, Krzysztof 1981
36 MICHALSKA, Alicja 2012
37 MOSKAL, Franciszek 2013
38 MOŻUCH, Adam 2010
39 MOŻUCH, Karol 2011
40 MOŻUCH, Karolina 1979
41 MOŻUCH, Robert 1970
42 NAPIERAŁA, Hubert 2008
43 NAPIERAŁA, Leon 2008
44 NITKOWSKI, Marek 2008
45 NOWAK, Anna 2013
46 PAJCHROWSKA, Emilia 2014
47 PAKUŁA, Marta 2014
48 PERLICKA, Małgorzata 1965
49 PERLICKI , Mateusz 2010
50 RYCHLIK, Ala 1982
51 RYCHLIK, Krzysztof 1980
52 RYCZEK, Teresa 2014
53 SABINIEWICZ, Maria 1973
54 SABINIEWICZ , Maria 1973
55 SOBANIEC, Alicja 1973
56 SOBANIEC, Cezary 1973
57 SOBANIEC, Łucja 2009
58 SOBANIEC, Regina 2006
59 SROKA, Maria 2004
60 SZCZEPANIAK, Szymon 2012
61 TARGOWSKA, Michalina 2015
62 TARGOWSKA, Paulina 2013
63 TARGOWSKI, Jakub 2011
64 TESTOWY, Franek 1980
65 TESTOWY, Tester 1980
66 TOMCZAK, Agata 1979
67 TYLKOWSKI , Zachariasz 2004
68 WIETRZYKOWSKI, Bazyli 2012
69 WIETRZYKOWSKI, Gerard 2009
70 WIETRZYKOWSKI, Maurycy 2014
71 WIŚNIEWSKA, Urszula 2014
72 ZIELIŃSKA, Antonina 2011
73 ZIELIŃSKI, Błażej 1973
74 ZINCHENKO , Anastasiia 2012

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GIEŁDA, Antoni 2013 2A PSSP
2 GIEŁDA, Karolina 1980 2A PSSP
3 RACHWALSKI, Franciszek 2013 2A PSSP
4 SKRZYPEK, Stanisław 2013 2A PSSP

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 DOBECKA, Urszula 2013 2B PSSP

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 LATASIEWICZ, Albert 2010 AlbertTeam
2 LATASIEWICZ, Piotr 1981 AlbertTeam
3 SZYMAŃSKI, Jerzy 2010 AlbertTeam

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 NAROWSKA, Julia 2004 Babkowicze
2 NAROWSKA, Monika 1978 Babkowicze
3 NAROWSKI, Adam 2008 Babkowicze
4 NAROWSKI, Krzysztof 1974 Babkowicze

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BIGAJCZYK, Paweł 1974 Bigaje

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 PROSTAK, Dominika 1983 Board game family
2 PROSTAK, Gabriel 2013 Board game family
3 PROSTAK, Maciej 1983 Board game family

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KARASZEWSKA, Andżelika 1996 Błyskawice
2 OLEJNICZAK, Kinga 1996 Błyskawice
3 SALAMON-BANASZAK, Martyna 1993 Błyskawice

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 PRZEWOŹNA, Urszula 2010 Czapury
2 PRZEWOŹNY , Artur 1983 Czapury

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 CYBICHOWSKI, Jan 2009 DFLP

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 JANICKA, Barbara 2013 Daleko jeszcze¿

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GARBACKA-DAWISKIBA, Karina 1978 Dawiskiba Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 MLECZKO, Łucja 2013 Droga Mleczna
2 MLECZKO, Szymon 2011 Droga Mleczna

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 CYBICHOWSKI, Marek 1977 DrogaOdwaznych.pl / Biegnę dla Stasia Iluka

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KLEMCZAK, Agnieszka 1981 Extra duet
2 KOWALIK, Henryk 2012 Extra duet
3 KOWALIK, Karol 2014 Extra duet

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GODEK, Emilia 2013 Godzio Team
2 GODEK, Tomasz 2010 Godzio Team
3 GODEK, Weronika 2013 Godzio Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 JANICKI, Karol 2011 Gońcie mnie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GARSTKA, Hubert 2012 Jado

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 JAROSZEWSKA, Helena 2013 Jarosze Team
2 JAROSZEWSKI, Gustaw 2009 Jarosze Team
3 JAROSZEWSKI, Wojtek 2010 Jarosze Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 JEWCZYNKO, Maria 2012 Jewczynko
2 JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KOWALEWSKI, Józef 2010 Kowalewscy
2 KOWALEWSKI, Rafał 1985 Kowalewscy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 HAJDUK, Jakub 2012 Kuba
2 HAJDUK, Marta 2012 Kuba

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KWIATKOWSKI, Mateusz 2009 Kwiatole
2 KWIATKOWSKI, Paweł 1979 Kwiatole
3 KWIATKOWSKI, Tymon 2011 Kwiatole

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KWICZOR, Marek 2015 Kwiczory
2 KWICZOR, Piotr 2007 Kwiczory
3 KWICZOR, Stanisław 2012 Kwiczory
4 KWICZOR, Tomasz 1977 Kwiczory

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GAŁĘCKA, Kinga 1979 Lipki Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 FILIPIAK, Teresa 2014 MBPP

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BORAWSKA, Monika 1979 MKM
2 BORAWSKI, Krzysztof 2012 MKM
3 BORAWSKI, Maciej 2011 MKM
4 LEŚNICKI, Marcin 1991 MKM

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KOPERSKI, Michał 2005 Mamale
2 PISAREK , Maciej 2005 Mamale
3 RATAJCZAK, Maja 2005 Mamale

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 DOSTATNI, Marcel 2013 Marcel

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 PIETRULEWICZ, Mateusz 2006 Matfiz
2 SZWARC, Dawid 2005 Matfiz

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KACZMAREK, Aleksandra 2011 Mieczewo Team
2 KACZMAREK, Natalia 1979 Mieczewo Team
3 WIETRZYŃSKA, Agnieszka 1981 Mieczewo Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BIELSKI, Jacek 1977 Nauczyciele zssp
2 NOWAK, Adam 2010 Nauczyciele zssp

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 CIECHANOWICZ, Franciszek 2012 Piątka z plusem
2 CIECHANOWICZ , Piotr 2008 Piątka z plusem

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 MATYSIAK, Adam 2010 Powrót do korzeni
2 MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 PŁUCIENNIK, Maksymilian 2010 Płuciennik
2 PŁUCIENNIK, Wojciech 2010 Płuciennik

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KUPISZ, Artur 2010 RODZINKA.pl
2 KUPISZ, Dominik 1979 RODZINKA.pl

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 ROKOSSOWSKI, Michał 1977 RR
2 ROKOSSOWSKI, Wojciech 2010 RR

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 MAKOWIECKI , Stefan 2013 Reprezentacja 2b

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 DZIURLA, Anna 1999 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
2 KUPCZYK, Magdalena 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
3 PAKUŁA, Wojciech 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT
4 SNOPEK, Michał 2000 Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 WALASIAK, Jan 2014 Saperska Team
2 WOŹNIAK, Dominika 2016 Saperska Team
3 WOŹNIAK, Emilia 2011 Saperska Team
4 WOŹNIAK, Joanna 1981 Saperska Team
5 WOŹNIAK, Łukasz 1980 Saperska Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 SIDOROWICZ, Pawel 2009 Sid

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 WAWRZYNOWICZ, Antoni 2014 Sonic

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 ANTONI, Sołtyniak 2014 Sonic Team
2 SOLTYNIAK, Robert 1980 Sonic Team
3 SOŁTYNIAK, Ilona 1981 Sonic Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 SZCZERBA, Marta 1985 Speed Squad
2 SZCZERBA, Mikołaj 2013 Speed Squad
3 SZCZERBA, Tymon 2014 Speed Squad
4 SZCZERBA, Wojciech 1985 Speed Squad

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 SZAJ, Agnieszka 1980 Szaj1
2 SZAJ, Dariusz 2010 Szaj1

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 SZAJ, Arkadiusz 2007 Szaj2
2 SZAJ, Krzysztof 1977 Szaj2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 FLIS-KACZYŃSKA , Beata 1979 The Ducks
2 KACZYŃSKA , Antonina 2009 The Ducks
3 KACZYŃSKA , Katarzyna 2013 The Ducks

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BĘTKOWSKI CAVALCANTE, Mateusz 2011 UKS Salezjanie
2 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie
3 GRZEMBA, Hanna 2010 UKS Salezjanie
4 KACZMAREK, Przemysław 2009 UKS Salezjanie
5 KOSMATKA, Bernard 2009 UKS Salezjanie
6 KOSMATKA, Tadeusz 2012 UKS Salezjanie
7 KUBZDELA, Albert 1966 UKS Salezjanie
8 KUBZDELA, Elżbieta 1971 UKS Salezjanie
9 KUBZDELA, Jakub 2006 UKS Salezjanie
10 KUBZDELA, Maria 2003 UKS Salezjanie
11 LIPOWICZ, Adam 2010 UKS Salezjanie
12 LIPOWICZ, Sebastian 2012 UKS Salezjanie
13 RYCZEK, Tobiasz 2010 UKS Salezjanie
14 STEFKO, Antoni 2010 UKS Salezjanie
15 SZYMKOWIAK, Szymon 2011 UKS Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 PSIUK, Agnieszka 1975 Wiórek Biega
2 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek Biega

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 WOJTKOWSKI, Antek 2010 Wojtkosie
2 WOJTKOWSKI, Robert 1972 Wojtkosie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 DEJOHNETTE, Viktoria 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
2 DOLATA, Alan 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
3 GRZESIAK, Antoni 2011 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
4 GRZESIAK, Jerzy 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
5 JAROSIŃSKI, Piotr 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
6 KOŁODZIEJCZAK, Adam 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
7 KUBIAK, Wojtus 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
8 KUKUC, Bartłomiej 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
9 MATYLLA, Ewa 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
10 MATYLLA, Hanna 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
11 MENDOZA-STÜRMER, Claudia 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
12 MENDOZA-STÜRMER, Leonardo 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
13 MIELCAREK, Antoni 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
14 NAWROCKA, Hanna 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
15 OLEJNICZAK, Marcel 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
16 PERS, Agnieszka 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
17 PERS, Danuta 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
18 PERS, Jędrzej 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
19 RÓŻAŃSKI, Miłosz 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
20 STOIŃSKI, Olaf 2013 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
21 SZLANDROWICZ, Jan 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
22 SZYMKOWIAK, Aleksander 2012 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
23 ŚWIĄTEK, Antonina 2010 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
24 WIDŹGOWSKI, Mateusz 2008 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
25 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
26 ZATOŃ, Beniamin 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 BOŻEK, Agnieszka 1978 Zuza z mamą
2 BOŻEK, Zuzanna 2015 Zuza z mamą

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 STOIŃSKI, Igor 2015 brat ucznia, od września uczeń klasy 1 ZSSP
2 SZYMKOWIAK, Wiktor 2015 brat ucznia, od września uczeń klasy 1 ZSSP

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 KRÓLIK, Jędrzej 2008 Żegrze
2 PAJCHROWSKI, Grzegorz 1978 Żegrze
3 PAJCHROWSKI, Szymon 2011 Żegrze

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 ŻURAWSKI, Joachim 2012 Żury

# Zawodnik Rok ur. Klub / Team Płatność
1 GRZYWIŃSKA, Zofia 2010 Żwawe Żółwie
2 NOWAK, Antonina 2010 Żwawe Żółwie
3 NOWAK, Tomasz 1981 Żwawe Żółwie
4 ZEMANEK, Hanna 2010 Żwawe Żółwie
5 ZEMANEK, Karol 1982 Żwawe Żółwie

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg dziecięcy 500m 72 32 40 62 10
Bieg młodzieżowy 2500m 35 11 24 31 4
MS 5km 129 53 76 117 12
Razem 236 96 140 210 26

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K-10 6 6 0 6 0
K-13 5 5 0 5 0
K-16 7 7 0 7 0
K-19+ 33 33 0 30 3
K-6 2 2 0 2 0
KD-OPEN 32 32 0 26 6
KM - OPEN 11 11 0 10 1
M-10 17 0 17 14 3
M-13 17 0 17 16 1
M-16 7 0 7 5 2
M-19+ 34 0 34 31 3
M-6 1 0 1 1 0
MD-OPEN 40 0 40 36 4
MM - OPEN 24 0 24 21 3
Razem 236 96 140 210 26