III Marszobieg Salezjański - Zgłoszenia
2019-06-08

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MS 5km/K-19+ BALCEREK, Agnieszka 1971 brak Zapłać
2 MS 5km/K-13 BARAŃSKA, Julia 2004 brak
3 MS 5km/M-10 BŁĘDOWSKI , Antoni 2007 Błędowscy
4 MS 5km/M-6 BORAT, Agnieszka 2010 Zapłać
5 MS 5km/K-13 BORAT, Bożena 2005 Boraty
6 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN BORAT, Roman 2009 Zapłać
7 MS 5km/M-16 BORSIAK, Jędrzej 2003 3B
8 MS 5km/M-10 BOŻEK, Adam 2007 Adam z wujkiem
9 MS 5km/K-13 BOŻEK, Natalia 2005 UKS Salezjanie Poznań
10 MS 5km/K-19+ BRODZIAK, Barbara 1972 JERZYKI Zapłać
11 MS 5km/K-10 BRODZIAK, Bianka 2007 JERZYKI
12 MS 5km/K-10 BRODZIAK, Tatiana 2009 JERZYKI
13 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN CZAJKOWSKA, Kalina 2010 Czajkowski
14 MS 5km/K-19+ CZEŚNIUK, Katarzyna 1994 - Zapłać
15 MS 5km/M-19+ FRĄCKOWIAK, Mariusz 1977 Salos Zapłać
16 MS 5km/K-13 FRĄCKOWIAK, Marta 2006 salos
17 MS 5km/M-10 FRĄCKOWIAK, Szymon 2007 Salos
18 MS 5km/M-10 FRONTCZAK, Jakub 2009 UKS Salezjanie
19 MS 5km/M-6 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie
20 MS 5km/K-10 GAWRYCH, Kinga 2009 UKS Salezjanie
21 MS 5km/K-10 GOLKA, Helena 2007
22 MS 5km/M-16 GOLKA, Stanisław 2003
23 MS 5km/M-13 GÓRSKI, Bartosz 2004 brak
24 MS 5km/M-19+ GÓRSKI, Maciej 1977 brak Zapłać
25 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN GÓRSKI, Szymon 2011 brak
26 MS 5km/M-16 GÓRSKI, Wojciech 2001 brak Zapłać
27 MS 5km/M-6 HAAKE , Andrzej 2010 PSSP
28 MS 5km/M-19+ HAAKE , Michał 1974 Brak Zapłać
29 MS 5km/M-6 JADACH, Kacper 2011 najfutbolniejsi
30 MS 5km/M-19+ JADACH, Łukasz 1981 najfutbolniejsi Zapłać
31 MS 5km/M-19+ JASKUŁA, Łukasz 1987 Adam z wujkiem Zapłać
32 MS 5km/M-19+ JEWCZYNKO, Dawid 1980 Jewczynko Zapłać
33 MS 5km/K-6 JEWCZYNKO, Marysia 2012 Jewczynko Zapłać
34 MS 5km/M-10 JEWCZYNKO, Michał 2008 Jewczynko
35 MS 5km/K-6 JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko
36 MS 5km/M-13 KACZMAREK, Jakub 2004 AZS AWF Poznań trhiathlon
37 MS 5km/M-10 KACZMAREK, Przemysław 2009 Salos
38 MS 5km/K-19+ KIAŁKA, Honorata 1974
39 MS 5km/M-13 KIAŁKA, Maksymilian 2004
40 MS 5km/M-19+ KIAŁKA, Piotr 1975
41 MS 5km/M-16 KLEDZIK, Bartosz 2003 brak
42 MS 5km/M-19+ KLEDZIK, Marcin 1976 brak Zapłać
43 MS 5km/M-10 KLEDZIK, Piotr 2007 brak
44 MS 5km/M-10 KLEDZIK, Rafał 2007 brak
45 MS 5km/K-13 KŁODA, Monika 2006 UKS Salezjanie
46 MS 5km/K-16 KOLECKA, Anna 2002 -
47 MS 5km/M-10 KUBIAK, Stanisław 2009 SALOS POZNAŃ
48 MS 5km/M-16 KUCZMA, Stanisław 2001
49 MS 5km/K-6 KULA, Marcelina 2012 Szkolny
50 MS 5km/K-19+ LISIAK, Edyta 1973 KINGA Zapłać
51 MS 5km/K-10 LISIAK, Kinga 2009 KINGA
52 MS 5km/K-13 MACIEJEWSKA, Amelia 2006 Uks Salezjanie
53 MS 5km/M-6 MACIEJEWSKI, Piotr 2010 UKS Salezjanie
54 MS 5km/K-19+ MALĄG, Agnieszka 1981 MALAGA Zapłać
55 MS 5km/K-6 MALĄG, Blanka 2011 MALAGA
56 MS 5km/K-10 MALĄG, Milena 2009 MALAGA
57 MS 5km/M-19+ MALĄG, Ziemowit 1979 MALAGA Zapłać
58 MS 5km/K-19+ MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni Zapłać
59 MS 5km/M-6 MOŻUCH, Adam 2010 M4
60 MS 5km/M-6 MOŻUCH, Karol 2011 M4
61 MS 5km/K-19+ MOŻUCH, Karolina 1979 M4 Zapłać
62 MS 5km/M-19+ MOŻUCH, Robert 1970 M4 Zapłać
63 MS 5km/K-19+ NAWROCKA, Ewa 1980 EHEZ Zapłać
64 MS 5km/M-19+ NIEDZIELA, Dariusz 1971 niezrzeszony Zapłać
65 MS 5km/K-19+ NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony Zapłać
66 MS 5km/K-19+ NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony Zapłać
67 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN PAJCHROWSKI, Szymon 2011 ZSS
68 MS 5km/K-19+ PERLICKA, Małgorzata 1965 Brak Zapłać
69 MS 5km/M-6 PERLICKI, Mateusz 2010 Brak
70 MS 5km/K-10 PERS , Agnieszka 2007 UKS salezjanie
71 MS 5km/M-6 PERS , Jędrzej 2010 Salos
72 MS 5km/M-13 PERS, Przemysław 2004 UKS salezjanie
73 MS 5km/M-6 PIOTROWICZ, Marcel 2010 PSSP
74 MS 5km/M-16 PODSTAWSKI, Sebastian 2001
75 MS 5km/K-6 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek biega
76 MS 5km/K-19+ RATAJSKA, Agnieszka 1982 UKS Salezjanie Zapłać
77 MS 5km/M-10 RATAJSKI, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
78 MS 5km/M-19+ RYCHLIK, Krzysztof 1980 . Zapłać
79 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN RYCHLIK, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
80 MS 5km/M-19+ SABINIEWICZ, Krzysztof 1971
81 MS 5km/K-19+ SALAMON, Martyna 1993 - Zapłać
82 MS 5km/K-10 SILSKA, Malwina 2007 UKS Salezjanie
83 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN SIWY, Jan 2007 UKS Salezjanie
84 MS 5km/K-6 SONDEJ, Emilia 2011 Emi team
85 MS 5km/K-19+ SONDEJ, Iwona 1981 Emi team Zapłać
86 MS 5km/K-19+ SUCHARSKA, Aleksandra 1999 4 Pancerni bez psa Zapłać
87 MS 5km/K-10 SUCHARSKA, Celina 2008 UKS Salezjanie
88 MS 5km/M-19+ SUCHARSKI, Tomasz 1968 4 Pancerni bez psa Zapłać
89 MS 5km/K-10 SZCZYGIELSKA, Amelia 2007 UKS SALEZJANÓW
90 MS 5km/K-16 SZREJTER, Zosia 2002 -
91 MS 5km/K-19+ TROCHOWSKA-KULA, Justyna 1976 Szkolny Zapłać
92 MS 5km/K-16 WAWRZYNIAK , Miriam 2002 Mt 28
93 MS 5km/K-13 WIŚNIEWSKA, Dobrochna 2006 UKS Salezjanie
94 MS 5km/M-10 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 UKS Salezjanie
95 MS 5km/M-13 WIŚNIEWSKI, Jan 2006 UKS Salezjanie
96 MS 5km/M-10 WIŚNIEWSKI, Jan 2009 Salos
97 MS 5km/M-16 WIŚNIEWSKI, Szymon 2003 #3b PGS
98 MS 5km/M-19+ WŁOCH, Łukasz 1984 UKS Salezjanie Zapłać
99 MS 5km/M-10 WŁOCH, Szymon 2009 UKS Salezjanie
100 MS 5km/M-19+ ZALEWSKI, Bartłomiej 1982 . Zapłać
101 MS 5km/M-6 ZALEWSKI, Marcel 2010 .
102 MS 5km/K-6 ZIELIŃSKA, Antonina 2011 Szybka Ja
103 MS 5km/K-19+ ZIELIŃSKA, Dorota 1975 Byle do mety Zapłać
104 MS 5km/M-19+ ZIELIŃSKI, Błażej 1973 Byle do mety Zapłać
105 MS 5km/M-13 ZIELIŃSKI, Łukasz 2005 ,
106 MS 5km/M-16 ZIELIŃSKI, Wojciech 2001 .
107 MS 5km/M-10 ŻARNA, Karol 2009 UKS Salezjanie
108 MS 5km/M-10 ŻURWSKI, Franciszek 2007 K.S. Wojownik Judo
109 MS 5km/M-19+ ŻURWSKI, Jakub 1974 Drużyna Szpiku Zapłać

MS 5km / K-10

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BRODZIAK, Bianka 2007 JERZYKI
2 BRODZIAK, Tatiana 2009 JERZYKI
3 GAWRYCH, Kinga 2009 UKS Salezjanie
4 GOLKA, Helena 2007
5 LISIAK, Kinga 2009 KINGA
6 MALĄG, Milena 2009 MALAGA
7 PERS , Agnieszka 2007 UKS salezjanie
8 SILSKA, Malwina 2007 UKS Salezjanie
9 SUCHARSKA, Celina 2008 UKS Salezjanie
10 SZCZYGIELSKA, Amelia 2007 UKS SALEZJANÓW

MS 5km / K-13

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BARAŃSKA, Julia 2004 brak
2 BORAT, Bożena 2005 Boraty
3 BOŻEK, Natalia 2005 UKS Salezjanie Poznań
4 FRĄCKOWIAK, Marta 2006 salos
5 KŁODA, Monika 2006 UKS Salezjanie
6 MACIEJEWSKA, Amelia 2006 Uks Salezjanie
7 WIŚNIEWSKA, Dobrochna 2006 UKS Salezjanie

MS 5km / K-16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KOLECKA, Anna 2002 -
2 SZREJTER, Zosia 2002 -
3 WAWRZYNIAK , Miriam 2002 Mt 28

MS 5km / K-19+

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BALCEREK, Agnieszka 1971 brak
2 BRODZIAK, Barbara 1972 JERZYKI
3 CZEŚNIUK, Katarzyna 1994 -
4 KIAŁKA, Honorata 1974
5 LISIAK, Edyta 1973 KINGA
6 MALĄG, Agnieszka 1981 MALAGA
7 MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni
8 MOŻUCH, Karolina 1979 M4
9 NAWROCKA, Ewa 1980 EHEZ
10 NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony
11 NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony
12 PERLICKA, Małgorzata 1965 Brak
13 RATAJSKA, Agnieszka 1982 UKS Salezjanie
14 SALAMON, Martyna 1993 -
15 SONDEJ, Iwona 1981 Emi team
16 SUCHARSKA, Aleksandra 1999 4 Pancerni bez psa
17 TROCHOWSKA-KULA, Justyna 1976 Szkolny
18 ZIELIŃSKA, Dorota 1975 Byle do mety

MS 5km / K-6

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JEWCZYNKO, Marysia 2012 Jewczynko
2 JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko
3 KULA, Marcelina 2012 Szkolny
4 MALĄG, Blanka 2011 MALAGA
5 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek biega
6 SONDEJ, Emilia 2011 Emi team
7 ZIELIŃSKA, Antonina 2011 Szybka Ja

MS 5km / K-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność

Bieg dziecięcy 500m / KD-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność

Bieg młodzieżowy 2500m / KM - OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BORAT, Roman 2009
2 CZAJKOWSKA, Kalina 2010 Czajkowski

MS 5km / M-10

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BŁĘDOWSKI , Antoni 2007 Błędowscy
2 BOŻEK, Adam 2007 Adam z wujkiem
3 FRĄCKOWIAK, Szymon 2007 Salos
4 FRONTCZAK, Jakub 2009 UKS Salezjanie
5 JEWCZYNKO, Michał 2008 Jewczynko
6 KACZMAREK, Przemysław 2009 Salos
7 KLEDZIK, Piotr 2007 brak
8 KLEDZIK, Rafał 2007 brak
9 KUBIAK, Stanisław 2009 SALOS POZNAŃ
10 RATAJSKI, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
11 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 UKS Salezjanie
12 WIŚNIEWSKI, Jan 2009 Salos
13 WŁOCH, Szymon 2009 UKS Salezjanie
14 ŻARNA, Karol 2009 UKS Salezjanie
15 ŻURWSKI, Franciszek 2007 K.S. Wojownik Judo

MS 5km / M-13

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GÓRSKI, Bartosz 2004 brak
2 KACZMAREK, Jakub 2004 AZS AWF Poznań trhiathlon
3 KIAŁKA, Maksymilian 2004
4 PERS, Przemysław 2004 UKS salezjanie
5 WIŚNIEWSKI, Jan 2006 UKS Salezjanie
6 ZIELIŃSKI, Łukasz 2005 ,

MS 5km / M-16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BORSIAK, Jędrzej 2003 3B
2 GOLKA, Stanisław 2003
3 GÓRSKI, Wojciech 2001 brak
4 KLEDZIK, Bartosz 2003 brak
5 KUCZMA, Stanisław 2001
6 PODSTAWSKI, Sebastian 2001
7 WIŚNIEWSKI, Szymon 2003 #3b PGS
8 ZIELIŃSKI, Wojciech 2001 .

MS 5km / M-19+

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 FRĄCKOWIAK, Mariusz 1977 Salos
2 GÓRSKI, Maciej 1977 brak
3 HAAKE , Michał 1974 Brak
4 JADACH, Łukasz 1981 najfutbolniejsi
5 JASKUŁA, Łukasz 1987 Adam z wujkiem
6 JEWCZYNKO, Dawid 1980 Jewczynko
7 KIAŁKA, Piotr 1975
8 KLEDZIK, Marcin 1976 brak
9 MALĄG, Ziemowit 1979 MALAGA
10 MOŻUCH, Robert 1970 M4
11 NIEDZIELA, Dariusz 1971 niezrzeszony
12 RYCHLIK, Krzysztof 1980 .
13 SABINIEWICZ, Krzysztof 1971
14 SUCHARSKI, Tomasz 1968 4 Pancerni bez psa
15 WŁOCH, Łukasz 1984 UKS Salezjanie
16 ZALEWSKI, Bartłomiej 1982 .
17 ZIELIŃSKI, Błażej 1973 Byle do mety
18 ŻURWSKI, Jakub 1974 Drużyna Szpiku

MS 5km / M-6

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BORAT, Agnieszka 2010
2 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie
3 HAAKE , Andrzej 2010 PSSP
4 JADACH, Kacper 2011 najfutbolniejsi
5 MACIEJEWSKI, Piotr 2010 UKS Salezjanie
6 MOŻUCH, Adam 2010 M4
7 MOŻUCH, Karol 2011 M4
8 PERLICKI, Mateusz 2010 Brak
9 PERS , Jędrzej 2010 Salos
10 PIOTROWICZ, Marcel 2010 PSSP
11 ZALEWSKI, Marcel 2010 .

MS 5km / M-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność

Bieg dziecięcy 500m / MD-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GÓRSKI, Szymon 2011 brak
2 PAJCHROWSKI, Szymon 2011 ZSS

Bieg młodzieżowy 2500m / MM - OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 RYCHLIK, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
2 SIWY, Jan 2007 UKS Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BORAT, Agnieszka 2010
2 BORAT, Roman 2009
3 GOLKA, Helena 2007
4 GOLKA, Stanisław 2003
5 KIAŁKA, Honorata 1974
6 KIAŁKA, Maksymilian 2004
7 KIAŁKA, Piotr 1975
8 KUCZMA, Stanisław 2001
9 PODSTAWSKI, Sebastian 2001
10 SABINIEWICZ, Krzysztof 1971

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WIŚNIEWSKI, Szymon 2003 #3b PGS

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZIELIŃSKI, Łukasz 2005 ,

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 CZEŚNIUK, Katarzyna 1994 -
2 KOLECKA, Anna 2002 -
3 SALAMON, Martyna 1993 -
4 SZREJTER, Zosia 2002 -

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 RYCHLIK, Krzysztof 1980 .
2 ZALEWSKI, Bartłomiej 1982 .
3 ZALEWSKI, Marcel 2010 .
4 ZIELIŃSKI, Wojciech 2001 .

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BORSIAK, Jędrzej 2003 3B

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SUCHARSKA, Aleksandra 1999 4 Pancerni bez psa
2 SUCHARSKI, Tomasz 1968 4 Pancerni bez psa

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KACZMAREK, Jakub 2004 AZS AWF Poznań trhiathlon

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BOŻEK, Adam 2007 Adam z wujkiem
2 JASKUŁA, Łukasz 1987 Adam z wujkiem

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BORAT, Bożena 2005 Boraty

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PERLICKA, Małgorzata 1965 Brak
2 PERLICKI, Mateusz 2010 Brak

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 HAAKE , Michał 1974 Brak

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZIELIŃSKA, Dorota 1975 Byle do mety
2 ZIELIŃSKI, Błażej 1973 Byle do mety

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BŁĘDOWSKI , Antoni 2007 Błędowscy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 CZAJKOWSKA, Kalina 2010 Czajkowski

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ŻURWSKI, Jakub 1974 Drużyna Szpiku

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NAWROCKA, Ewa 1980 EHEZ

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SONDEJ, Emilia 2011 Emi team
2 SONDEJ, Iwona 1981 Emi team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BRODZIAK, Barbara 1972 JERZYKI
2 BRODZIAK, Bianka 2007 JERZYKI
3 BRODZIAK, Tatiana 2009 JERZYKI

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JEWCZYNKO, Dawid 1980 Jewczynko
2 JEWCZYNKO, Marysia 2012 Jewczynko
3 JEWCZYNKO, Michał 2008 Jewczynko
4 JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ŻURWSKI, Franciszek 2007 K.S. Wojownik Judo

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 LISIAK, Edyta 1973 KINGA
2 LISIAK, Kinga 2009 KINGA

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MOŻUCH, Adam 2010 M4
2 MOŻUCH, Karol 2011 M4
3 MOŻUCH, Karolina 1979 M4
4 MOŻUCH, Robert 1970 M4

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MALĄG, Agnieszka 1981 MALAGA
2 MALĄG, Blanka 2011 MALAGA
3 MALĄG, Milena 2009 MALAGA
4 MALĄG, Ziemowit 1979 MALAGA

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WAWRZYNIAK , Miriam 2002 Mt 28

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PIOTROWICZ, Marcel 2010 PSSP

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 HAAKE , Andrzej 2010 PSSP

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KUBIAK, Stanisław 2009 SALOS POZNAŃ

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 FRĄCKOWIAK, Mariusz 1977 Salos
2 FRĄCKOWIAK, Szymon 2007 Salos
3 KACZMAREK, Przemysław 2009 Salos
4 PERS , Jędrzej 2010 Salos

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WIŚNIEWSKI, Jan 2009 Salos

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KULA, Marcelina 2012 Szkolny
2 TROCHOWSKA-KULA, Justyna 1976 Szkolny

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZIELIŃSKA, Antonina 2011 Szybka Ja

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SZCZYGIELSKA, Amelia 2007 UKS SALEZJANÓW

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 FRONTCZAK, Jakub 2009 UKS Salezjanie
2 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie
3 GAWRYCH, Kinga 2009 UKS Salezjanie
4 KŁODA, Monika 2006 UKS Salezjanie
5 MACIEJEWSKI, Piotr 2010 UKS Salezjanie
6 RATAJSKA, Agnieszka 1982 UKS Salezjanie
7 RATAJSKI, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
8 RYCHLIK, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
9 SILSKA, Malwina 2007 UKS Salezjanie
10 SIWY, Jan 2007 UKS Salezjanie
11 SUCHARSKA, Celina 2008 UKS Salezjanie
12 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 UKS Salezjanie
13 WŁOCH, Łukasz 1984 UKS Salezjanie
14 WŁOCH, Szymon 2009 UKS Salezjanie
15 ŻARNA, Karol 2009 UKS Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WIŚNIEWSKA, Dobrochna 2006 UKS Salezjanie
2 WIŚNIEWSKI, Jan 2006 UKS Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BOŻEK, Natalia 2005 UKS Salezjanie Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PERS , Agnieszka 2007 UKS salezjanie
2 PERS, Przemysław 2004 UKS salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MACIEJEWSKA, Amelia 2006 Uks Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek biega

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PAJCHROWSKI, Szymon 2011 ZSS

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BALCEREK, Agnieszka 1971 brak
2 BARAŃSKA, Julia 2004 brak
3 GÓRSKI, Bartosz 2004 brak
4 GÓRSKI, Maciej 1977 brak
5 GÓRSKI, Szymon 2011 brak
6 GÓRSKI, Wojciech 2001 brak
7 KLEDZIK, Bartosz 2003 brak
8 KLEDZIK, Marcin 1976 brak
9 KLEDZIK, Piotr 2007 brak
10 KLEDZIK, Rafał 2007 brak

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JADACH, Kacper 2011 najfutbolniejsi
2 JADACH, Łukasz 1981 najfutbolniejsi

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NIEDZIELA, Dariusz 1971 niezrzeszony
2 NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony
3 NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 FRĄCKOWIAK, Marta 2006 salos

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg dziecięcy 500m 2 0 2 2 0
Bieg młodzieżowy 2500m 4 2 2 3 1
MS 5km 103 45 58 67 36
Razem 109 47 62 72 37

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K-10 10 10 0 10 0
K-13 7 7 0 7 0
K-16 3 3 0 3 0
K-19+ 18 18 0 1 17
K-6 7 7 0 6 1
K-OPEN 0 0 0 0 0
KD-OPEN 0 0 0 0 0
KM - OPEN 2 2 0 1 1
M-10 15 0 15 15 0
M-13 6 0 6 6 0
M-16 8 0 8 7 1
M-19+ 18 0 18 2 16
M-6 11 0 11 10 1
M-OPEN 0 0 0 0 0
MD-OPEN 2 0 2 2 0
MM - OPEN 2 0 2 2 0
Razem 109 47 62 72 37