III Marszobieg Salezjański - Zgłoszenia
2019-06-08

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN ANTKOWIAK, Dawid 2008 Antkowiak
2 MS 5km/K-13 ANTKOWIAK, Nadia 2005 Antkowiak
3 MS 5km/K-19+ BALCEREK, Agnieszka 1971 brak
4 MS 5km/K-13 BARAŃSKA, Julia 2004 brak
5 MS 5km/M-13 BASZYŃSKI, Antoni 2004 UKS Salezjanie
6 MS 5km/M-13 BIAŁECKI, Bartłomiej 2004 UKS Salezjanie
7 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN BIGAJCZYK , Berenika 2011 Bigosy
8 MS 5km/M-16 BIGAJCZYK, Jakub 2003 Bigosy
9 MS 5km/M-19+ BIGAJCZYK, Paweł 1974 Bigosy
10 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN BILEJCZYK, Maciej 2010 Hipoplandia
11 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN BILEJCZYK, Paweł 2010 Hipopolandia
12 MS 5km/M-10 BŁĘDOWSKI , Antoni 2007 Błędowscy
13 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN BORAWSKI, Krzysztof 2012 M&K
14 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN BORAWSKI, Maciej 2011 M&K
15 MS 5km/M-16 BORSIAK, Jędrzej 2003 3B
16 MS 5km/M-10 BOŻEK, Adam 2007 Adam z wujkiem
17 MS 5km/K-13 BOŻEK, Natalia 2005 UKS Salezjanie Poznań
18 MS 5km/K-19+ BRODZIAK, Barbara 1972 JERZYKI
19 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN BRODZIAK, Bianka 2007 JERZYKI
20 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN BRODZIAK, Tatiana 2009 JERZYKI
21 MS 5km/M-13 BRYL, Tymon 2005 Salezjanie Poznań
22 MS 5km/M-13 BRZĄKOWSKI, Stanisław 2004 UKS Salezjanie Zapłać
23 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN BRZUSZCZYK, Agata 2010 Antkowiak
24 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN BRZUSZCZYK, Iga 2011 Antkowiak
25 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN BURZAŁA , Konstancja 2006 Koni
26 MS 5km/M-13 CIERESZKO, Maciej 2004 UKS Salezjanie
27 MS 5km/M-16 CIESIŃSKI, Mateusz 2002 Inter Polanka
28 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN CZAJKOWSKA, Kalina 2010 Czajkowski
29 MS 5km/M-19+ CZAJKOWSKI, Bartosz 1974 Czajkowscy
30 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN CZAJKOWSKI, Patryk 2007 Czajkowscy
31 MS 5km/K-10 CZARNECKA, Emilia 2009 Salezjanie
32 MS 5km/K-13 CZARNECKA, Zuzanna 2006 Salezjanie
33 MS 5km/M-19+ CZARNECKI, Tomasz 1978 Salezjanie
34 MS 5km/K-19+ CZEŚNIUK, Katarzyna 1994 - Zapłać
35 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN CZYSZEWSKI, Wiktor 2007 UKS Salezjanie
36 MS 5km/M-19+ DEMBIŃSKI, Piotr 1982 brak
37 MS 5km/K-19+ DEMBNA, Elwira 1982 Opiekun
38 MS 5km/K-6 DEMBNA, Hanna 2011 DB
39 MS 5km/K-10 DEMBNA, Paulina 2009 PSSP Poznań
40 MS 5km/M-19+ DEMBNY, Piotr 1978 DB
41 MS 5km/M-13 DENKA, Maciej 2004 UKS Salezjanie
42 MS 5km/M-13 DROZDOWSKI, Filip 2004 UKS Salezjanie
43 MS 5km/K-13 DUTKIEWICZ, Maja 2005 UKS Salezjanie
44 MS 5km/K-13 DUTKIEWICZ, Marta 2005 UKS Salezjanie
45 MS 5km/M-16 DUTKIEWICZ, Michał 2001 Szkoła
46 MS 5km/K-13 DZIABASZEWSKA, Juliana 2005 Dziabolki
47 MS 5km/M-19+ DZIABASZEWSKI, Wojciech 1965 Dziabolki
48 MS 5km/M-13 FABIAN, Albert 2004 UKS Salezjanie
49 MS 5km/M-13 FRĄCKOWIAK, Amadeusz 2004 UKS Salezjanie
50 MS 5km/M-19+ FRĄCKOWIAK, Mariusz 1977 Salos
51 MS 5km/K-13 FRĄCKOWIAK, Marta 2006 salos
52 MS 5km/M-10 FRĄCKOWIAK, Szymon 2007 Salos
53 MS 5km/M-10 FRONTCZAK, Jakub 2009 UKS Salezjanie
54 MS 5km/K-13 GARDZIELEWSKA, Antonina 2005 8B
55 MS 5km/M-19+ GARDZIELEWSKI, Rafal 1966 8b
56 MS 5km/M-13 GARSTECKI, Franciszek 2004 UMKS Salezjanie
57 MS 5km/M-6 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie
58 MS 5km/K-10 GAWRYCH, Kinga 2009 UKS Salezjanie
59 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN GIEŁDA, Antoni 2010 Giełdusie
60 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN GIEŁDA, Łucja 2010 Giełdusie
61 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN GODEK, Emilia 2012 Małe Głodki
62 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN GODEK, Tomasz 2010 Małe Głodki
63 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN GODEK, Weronika 2012 Małe Głodki
64 MS 5km/K-10 GOLKA, Helena 2007
65 MS 5km/M-16 GOLKA, Stanisław 2003
66 MS 5km/M-13 GÓRSKI, Bartosz 2004 brak
67 MS 5km/M-19+ GÓRSKI, Maciej 1977 brak
68 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN GÓRSKI, Szymon 2011 brak
69 MS 5km/M-16 GÓRSKI, Wojciech 2001 brak
70 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN GRZYWIŃSKA, Maja 2006 Rumianki
71 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN GRZYWIŃSKA, Zofia 2010 Rumianki
72 MS 5km/K-19+ HALAMUNDA, Joanna 1986 HALABALA
73 MS 5km/M-19+ HALAMUNDA, Marek 1982 HALABALA
74 MS 5km/K-10 HALAMUNDA, Oliwia 2008 HALABALA
75 MS 5km/M-6 HALAMUNDA, Wiktor 2010 UKS Salezjanie
76 MS 5km/K-13 JACHOWSKA, Zuza 2004 uks salezjanie
77 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN JADACH, Kacper 2011 najfutbolniejsi
78 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN JANAS, Jacek 2009 UKS Salezjanie
79 MS 5km/K-13 JANAS, Marta 2006 UKS Salezjanie
80 MS 5km/K-16 JANAS, Zuzanna 2002 -
81 MS 5km/K-6 JANICKA, Barbara 2013 Daleko jeszcze?
82 MS 5km/M-19+ JANICKI, Jakub 1985 Daleko jeszcze?
83 MS 5km/M-6 JANICKI, Karol 2011 Daleko jeszcze?
84 MS 5km/M-19+ JASKUŁA, Łukasz 1987 Adam z wujkiem
85 MS 5km/M-19+ JEWCZYNKO, Dawid 1980 Jewczynko
86 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN JEWCZYNKO, Marysia 2012 Jewczynko
87 MS 5km/M-10 JEWCZYNKO, Michał 2008 Jewczynko
88 MS 5km/K-6 JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko
89 MS 5km/M-6 JĘDRZEJAK, Mikołaj 2010 Miko Warrior
90 MS 5km/M-13 JURA, Igor 2004 UKS Salezjanie
91 MS 5km/M-13 JUSZCZAK, Filip 2004 UKS Salezjanie
92 MS 5km/M-13 KACZMAREK, Jakub 2004 AZS AWF Poznań trhiathlon
93 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN KACZMAREK, Przemysław 2009 Salos
94 MS 5km/M-13 KAŹMIERCZAK, Kacper 2004 UKS Salezjanie
95 MS 5km/K-19+ KIAŁKA, Honorata 1974
96 MS 5km/M-19+ KIAŁKA, Maciej 1996 -
97 MS 5km/M-13 KIAŁKA, Maksymilian 2004
98 MS 5km/M-19+ KIAŁKA, Piotr 1975
99 MS 5km/K-19+ KIRAGA, Agnieszka 1976 brak
100 MS 5km/M-19+ KIRAGA, Andrzej 1976 UKS Salezjanie
101 MS 5km/M-16 KLEDZIK, Bartosz 2003 brak
102 MS 5km/M-19+ KLEDZIK, Marcin 1976 brak
103 MS 5km/M-10 KLEDZIK, Piotr 2007 brak
104 MS 5km/M-10 KLEDZIK, Rafał 2007 brak
105 MS 5km/M-16 KŁOBUS, Norbert 2003 bez klubu
106 MS 5km/K-13 KŁODA, Monika 2006 UKS Salezjanie
107 MS 5km/K-16 KOLECKA, Anna 2002 -
108 MS 5km/M-13 KOPERSKI, Michał 2004 UKS Salezjanie
109 MS 5km/M-10 KOSMATKA, Bernard 2009 Kosmate Misie
110 MS 5km/M-19+ KOSMATKA, Krzysztof 1982 Kosmate Misie
111 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN KOSTKA, Franciszek 2006 UKS Salezjanie
112 MS 5km/M-13 KOSTKA, Jakub 2004 UKS Salezjanie
113 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN KOWALEWSKI, Igor 2006 UKS Salezjanie
114 MS 5km/K-19+ KOWALSKA, Marta 1973 brak
115 MS 5km/K-13 KRASUSKA, Emma 2006 UKS SALEZJANIE
116 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN KRÓLIK, Jędrzej 2008 UKS salezjanie
117 MS 5km/M-10 KUBIAK, Stanisław 2009 UKS Salezjanie
118 MS 5km/K-10 KUBIAK, Zosia 2008 Szkoła Selezjańska
119 MS 5km/M-19+ KUBZDELA, Albert 1966 Kubzdela team
120 MS 5km/K-19+ KUBZDELA, Elżbieta 1971 Kubzdela team
121 MS 5km/M-13 KUBZDELA, Jakub 2006 Kubzdela team
122 MS 5km/K-16 KUBZDELA, Maria 2003 Kubzdela team
123 MS 5km/M-16 KUCZMA, Stanisław 2001
124 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN KULA, Marcelina 2012 Szkolny
125 MS 5km/M-6 KUPISZ , Artur 2010 brak
126 MS 5km/M-10 KUPISZ , Bruno 2008 brak
127 MS 5km/M-19+ KUPISZ , Dominik 1979 brak
128 MS 5km/M-13 KWIATKOWSKI, Kryspin 2004 UKS Salezjanie
129 MS 5km/K-19+ LESZCZYŃSKA, Lidia 1975 brak
130 MS 5km/M-13 LESZCZYŃŚKI, Ryszard 2004 Brak
131 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN LEŚNIEWSKA, Anna 2009 Czika
132 MS 5km/K-19+ LISIAK, Edyta 1973 KINGA
133 MS 5km/K-10 LISIAK, Kinga 2009 KINGA
134 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN ŁAPAJ, Lucyna 2008 VA
135 MS 5km/K-13 MACIEJEWSKA, Amelia 2006 Uks Salezjanie
136 MS 5km/M-6 MACIEJEWSKI, Antoni 2010 UKS Salezjanie
137 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN MAKÓWKA, Hubert 2007 UKS SALEZJANIE
138 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN MAKÓWKA, Weronika 2006 UKS SALEZJANIE
139 MS 5km/K-19+ MALĄG, Agnieszka 1981 MALAGA
140 MS 5km/K-6 MALĄG, Blanka 2011 MALAGA
141 MS 5km/K-10 MALĄG, Milena 2009 MALAGA
142 MS 5km/M-19+ MALĄG, Ziemowit 1979 MALAGA
143 MS 5km/M-13 MATUSZEWSKI, Mateusz 2004 UKS Salezjanie
144 MS 5km/K-19+ MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni
145 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN MENDOZA-STURMER, Leonardo 2010 nie dotyczy
146 MS 5km/K-19+ MICHALAK, Aleksandra 1971 -
147 MS 5km/M-13 MICHALAK, Jakub 2004 UKS Salezjanie
148 MS 5km/M-13 MICHALAK, Jakub 2004 -
149 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN MICHALSKA, Julia 2008 UKS Salezjanie
150 MS 5km/M-19+ MIELOCH, Robert 1960 Lech
151 MS 5km/M-13 MIELOCH , Witold 2006 Lech
152 MS 5km/M-13 MILANOWSKI, Jan 2005 UKS Salezjanie
153 MS 5km/M-16 MOSKAL, Piotr 2002 ----
154 MS 5km/M-6 MOŻUCH, Adam 2010 M4
155 MS 5km/M-6 MOŻUCH, Karol 2011 M4
156 MS 5km/K-19+ MOŻUCH, Karolina 1979 M4
157 MS 5km/M-19+ MOŻUCH, Robert 1970 M4
158 MS 5km/K-19+ MRZEWA-ZIEMNIARSKA , Magdalena 1979 3Ziemniaki
159 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN MUSZYŃSKI, Leon 2006 UKS Salezjanie
160 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN NAGÓRNIAK , Helena 2011 X
161 MS 5km/K-19+ NAPARTA-KUPISZ, Dorota 1980 brak
162 MS 5km/M-10 NAPIERAŁA, Leon 2008 Napierała
163 MS 5km/M-19+ NAPIERAŁA, Remigiusz 1976 Napierała Zapłać
164 MS 5km/M-13 NAPIERAŁA, Wiktor 2004 UKS Salezjanie
165 MS 5km/K-13 NAROWSKA, Julia 2004 piątaki
166 MS 5km/M-10 NAROWSKI, Adam 2008 piątaki
167 MS 5km/K-19+ NAWROCKA, Ewa 1980 EHEZ
168 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN NAWROCKA, Hanna 2007 EHEZ
169 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN NAWROCKA, Zofia 2009 EHEZ
170 MS 5km/M-19+ NIEDZIELA, Dariusz 1971 niezrzeszony
171 MS 5km/K-19+ NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony
172 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN NIEMCZYK, Andrzej 2006 UKS Salezjanie
173 MS 5km/M-19+ NIKLAUS, Wojciech 1987 Meblorz Swarzędz
174 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN NITKOWSKI, Marek 2008 Nitkowscy
175 MS 5km/M-6 NOWAK, Adam 2010 P&P Zapłać
176 MS 5km/K-16 NOWAK, Maria 2003 NowakTeam
177 MS 5km/M-16 NOWAK, Nikodem 2003 Brak
178 MS 5km/M-10 NOWAK, Remigiusz 2008 UKS Salezjanie
179 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN NOWAK, Zofia 2008 NowakTeam
180 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN NOWIK, Jan 2006 UKS Salezjanie
181 MS 5km/K-19+ NOWIK, Małgorzata 1971 UKS Salezjanie
182 MS 5km/K-19+ OSOWIECKA, Kinga 1981
183 MS 5km/K-19+ OSTROWSKA, Izabela 1994 -
184 MS 5km/M-10 OWCZARZAK, Franciszek 2008 Zwycięzcy
185 MS 5km/M-13 OWCZARZAK, Maksymilian 2006 Zwycięzcy
186 MS 5km/M-19+ OWCZARZAK, Wojciech 1977 Zwycięzcy
187 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN PAJCHROWSKI, Szymon 2011 ZSS
188 MS 5km/K-19+ PASZKIEWICZ, Monika 1979 BRAK
189 MS 5km/M-19+ PAWLAK, Andrzej 1971 P&P
190 MS 5km/K-19+ PERLICKA, Małgorzata 1965 Brak
191 MS 5km/M-6 PERLICKI, Mateusz 2010 Brak
192 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN PERS , Agnieszka 2007 UKS salezjanie
193 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN PERS , Jędrzej 2010 Salos
194 MS 5km/M-13 PERS, Przemysław 2004 UKS salezjanie
195 MS 5km/K-16 PIERZ, Weronika 2003 brak
196 MS 5km/M-6 PIOTROWICZ, Marcel 2010 PSSP
197 MS 5km/M-13 PISAREK, Maciej 2004 UKS Salezjanie
198 MS 5km/M-6 PŁUCIENNIK, Maksymilian 2010 P&P
199 MS 5km/M-6 PŁUCIENNIK, Wojciech 2010 P&P
200 MS 5km/K-16 PODEMSKA, Natalia 2002 BRAK
201 MS 5km/M-16 PODSTAWSKI, Sebastian 2001
202 MS 5km/M-13 POLECHOŃSKI, Jan 2004 UKS Salezjanie
203 MS 5km/M-13 PRUSINOWSKI, Oskar 2004 UKS Salezjanie
204 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN PRZYBYLSKI, Antoni 2006 PSSP
205 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN PRZYBYLSKI, Teodor 2008 PSSP
206 MS 5km/K-6 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek biega
207 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN RATAJCZAK, Dawid 2006 UKS Salezjanie
208 MS 5km/K-19+ RATAJSKA, Agnieszka 1982 UKS Salezjanie
209 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN RATAJSKI, Mateusz 2009
210 MS 5km/M-10 RATAJSKI, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
211 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN ROGAL, Joachim 2010 UKS Salezjanie
212 MS 5km/K-13 ROKOSSOWSKA, Anna 2006 Do mety!
213 MS 5km/K-19+ ROKOSSOWSKA, Katarzyna 1978 Do mety!
214 MS 5km/M-19+ ROKOSSOWSKI, Michał 1977 Do mety!
215 MS 5km/M-6 ROKOSSOWSKI, Wojciech 2010 Do mety!
216 MS 5km/M-13 ROSADA, Franciszek 2004 UKS Salezjanie
217 MS 5km/M-6 ROSADA, Franek 2010 Brak
218 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN RÓŻAŃSKI , Miłosz 2010 Drużyna Salezjanska
219 MS 5km/M-19+ RYCHLIK, Krzysztof 1980 .
220 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN RYCHLIK, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
221 MS 5km/K-19+ RYCZEK, Anna 1982 Tornado
222 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN RYCZEK, Tobiasz 2010 Tornado
223 MS 5km/M-19+ RZESZUTKO, Łukasz 1984 WM
224 MS 5km/K-19+ SALAMON, Martyna 1993 -
225 MS 5km/M-13 SAMOL, Antoni 2004 K16
226 MS 5km/M-13 SAMOL, Cyprian 2005 K16
227 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN SIDOROWICZ, Adam 2008 PAWSIDO
228 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN SIDOROWICZ, Pawel 2008 PAWSIDO
229 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN SIKORA, Ewa 2011 1b
230 MS 5km/M-19+ SIKORA, Jacek 1975 UKS Salezjanie
231 MS 5km/K-10 SILSKA, Malwina 2007 UKS Salezjanie
232 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN SIWY, Jan 2007 UKS Salezjanie
233 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN SIWY, Julia 2009 UKS Salezjanie
234 MS 5km/M-13 SOBALAK, Wojciech 2004 UKS Salezjanie
235 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN SOBCZAK, Hanna 2011 Emi team
236 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN SOBKOWIAK, Filip 2008 SOBKOWIAKI
237 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN SONDEJ, Emilia 2011 Emi team
238 MS 5km/K-19+ SONDEJ, Iwona 1981 Emi team
239 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SPECYAŁ, Franciszek 2010 brak
240 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN SPECYAŁ, Marianna 2012 brak
241 MS 5km/K-13 SROKA, Maria 2004 Brak
242 MS 5km/M-13 SROKA, Mateusz 2004 UKS Salezjanie
243 MS 5km/K-13 STACHOWSKA, Katarzyna 2006 UKS Salezjanie
244 MS 5km/K-13 STACHOWSKA, Sara 2006 UKS Salezjanie
245 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN STAJKOWSKI, Jan 2011 Salos
246 MS 5km/K-19+ SUCHARSKA, Aleksandra 1999 4 Pancerni bez psa
247 MS 5km/K-10 SUCHARSKA, Celina 2008 UKS Salezjanie
248 MS 5km/M-19+ SUCHARSKI, Tomasz 1968 4 Pancerni bez psa
249 MS 5km/K-10 SZCZYGIELSKA, Amelia 2007 UKS SALEZJANÓW
250 MS 5km/M-13 SZEREMENT, Jerzy 2004 UKS Salezjanie
251 MS 5km/K-16 SZREJTER, Zosia 2002 -
252 MS 5km/M-13 SZWARC, Dawid 2004 UKS Salezjanie
253 MS 5km/K-19+ SZWARC, Dorota 1976 ABC
254 MS 5km/M-19+ SZWARC, Krzysztof 1975 GeoPyra
255 MS 5km/M-16 SZWARC, Marcin 2001 UKS Salezjanie
256 MS 5km/M-13 SZYMAŃSKI, Adam 2004 UKS Salezjanie
257 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SZYMAŃSKI, Jerzy 2010 Salos
258 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN SZYMKOWIAK, Szymon 2011 Salezjanie
259 MS 5km/M-13 ŚLUSAREK, Jan 2004 UKS Salezjanie
260 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN ŚWIĄTEK, Antonina 2010 UKS Salezjanie
261 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN TARGOWSKI, Jakub 2011 -
262 MS 5km/M-13 TKACZYK, Szymon 2004 UKS Salezjanie
263 MS 5km/M-13 URBANIAK, Maksymilian 2004 UKS Salezjanie
264 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN WAWRYN, Helena 2010 Wawryn
265 MS 5km/K-16 WAWRZYNIAK , Miriam 2002 Mt 28
266 Bieg dziecięcy 500m/MD-OPEN WIETRZYKOWSKI, Bazyli 2012 brak klubu
267 MS 5km/M-10 WIETRZYKOWSKI, Gerard 2009 brak klubu
268 MS 5km/K-13 WIŚNIEWSKA, Dobrochna 2006 UKS Salezjanie
269 MS 5km/M-10 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 UKS Salezjanie
270 MS 5km/M-10 WIŚNIEWSKI, Jan 2009 Salos
271 MS 5km/M-19+ WIŚNIEWSKI, Mariusz 1966 Mój Klub
272 MS 5km/M-16 WIŚNIEWSKI, Szymon 2003 #3b PGS
273 MS 5km/M-13 WITCZAK, Adam 2005 UKS Salezjanie
274 MS 5km/M-19+ WŁOCH, Łukasz 1984 UKS Salezjanie
275 MS 5km/M-10 WŁOCH, Szymon 2009 UKS Salezjanie
276 Bieg młodzieżowy 2500m/KM - OPEN WOJCIECHOWSKA, Małgorzata 2007 UKS Salezjanie Zapłać
277 MS 5km/M-19+ WOJCIECHOWSKI, Jan 1970 Salezjanie
278 MS 5km/M-13 WOJCIECHOWSKI, Sergiusz 2004 Salezjanie
279 MS 5km/K-6 WOŹNIAK, Emilia 2011 Saperska Team
280 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN WOŹNIAK , Emilia 2011 Saperska Team
281 MS 5km/M-19+ WOŹNIAK, Łukasz 1980 Saperska Team
282 MS 5km/M-19+ ZALEWSKI, Bartłomiej 1982 .
283 MS 5km/M-6 ZALEWSKI, Marcel 2010 .
284 MS 5km/M-13 ZAWODNY, Dawid 2004 UKS Salezjanie
285 MS 5km/K-19+ ZBROJA - NOWAK , Justyna 1980 Nowak Team
286 Bieg dziecięcy 500m/KD-OPEN ZEMANEK, Hanna 2010 ----------
287 MS 5km/M-16 ZEMLER, Adam 2001 2 PSLO
288 MS 5km/K-6 ZIELIŃSKA, Antonina 2011 Szybka Ja
289 MS 5km/K-19+ ZIELIŃSKA, Dorota 1975 Byle do mety
290 MS 5km/M-19+ ZIELIŃSKI, Błażej 1973 Byle do mety
291 MS 5km/M-13 ZIELIŃSKI, Łukasz 2005 ,
292 MS 5km/M-16 ZIELIŃSKI, Wojciech 2001 .
293 MS 5km/M-10 ZIEMNIARSKI, Franciszek 2007 3Ziemniaki
294 MS 5km/M-19+ ZIEMNIARSKI, Mariusz 1978 3Ziemniaki
295 Bieg młodzieżowy 2500m/MM - OPEN ZIĘTEK, Ignacy 2006 UKS Salezjanie
296 MS 5km/M-10 ŻARNA, Karol 2009 UKS Salezjanie
297 MS 5km/M-10 ŻURAWSKI, Franciszek 2007 K.S. Wojownik Judo
298 MS 5km/M-19+ ŻURAWSKI, Jakub 1974 Drużyna Szpiku

MS 5km / K-10

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 CZARNECKA, Emilia 2009 Salezjanie
2 DEMBNA, Paulina 2009 PSSP Poznań
3 GAWRYCH, Kinga 2009 UKS Salezjanie
4 GOLKA, Helena 2007
5 HALAMUNDA, Oliwia 2008 HALABALA
6 KUBIAK, Zosia 2008 Szkoła Selezjańska
7 LISIAK, Kinga 2009 KINGA
8 MALĄG, Milena 2009 MALAGA
9 SILSKA, Malwina 2007 UKS Salezjanie
10 SUCHARSKA, Celina 2008 UKS Salezjanie
11 SZCZYGIELSKA, Amelia 2007 UKS SALEZJANÓW

MS 5km / K-13

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ANTKOWIAK, Nadia 2005 Antkowiak
2 BARAŃSKA, Julia 2004 brak
3 BOŻEK, Natalia 2005 UKS Salezjanie Poznań
4 CZARNECKA, Zuzanna 2006 Salezjanie
5 DUTKIEWICZ, Maja 2005 UKS Salezjanie
6 DUTKIEWICZ, Marta 2005 UKS Salezjanie
7 DZIABASZEWSKA, Juliana 2005 Dziabolki
8 FRĄCKOWIAK, Marta 2006 salos
9 GARDZIELEWSKA, Antonina 2005 8B
10 JACHOWSKA, Zuza 2004 uks salezjanie
11 JANAS, Marta 2006 UKS Salezjanie
12 KŁODA, Monika 2006 UKS Salezjanie
13 KRASUSKA, Emma 2006 UKS SALEZJANIE
14 MACIEJEWSKA, Amelia 2006 Uks Salezjanie
15 NAROWSKA, Julia 2004 piątaki
16 ROKOSSOWSKA, Anna 2006 Do mety!
17 SROKA, Maria 2004 Brak
18 STACHOWSKA, Katarzyna 2006 UKS Salezjanie
19 STACHOWSKA, Sara 2006 UKS Salezjanie
20 WIŚNIEWSKA, Dobrochna 2006 UKS Salezjanie

MS 5km / K-16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JANAS, Zuzanna 2002 -
2 KOLECKA, Anna 2002 -
3 KUBZDELA, Maria 2003 Kubzdela team
4 NOWAK, Maria 2003 NowakTeam
5 PIERZ, Weronika 2003 brak
6 PODEMSKA, Natalia 2002 BRAK
7 SZREJTER, Zosia 2002 -
8 WAWRZYNIAK , Miriam 2002 Mt 28

MS 5km / K-19+

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BALCEREK, Agnieszka 1971 brak
2 BRODZIAK, Barbara 1972 JERZYKI
3 CZEŚNIUK, Katarzyna 1994 -
4 DEMBNA, Elwira 1982 Opiekun
5 HALAMUNDA, Joanna 1986 HALABALA
6 KIAŁKA, Honorata 1974
7 KIRAGA, Agnieszka 1976 brak
8 KOWALSKA, Marta 1973 brak
9 KUBZDELA, Elżbieta 1971 Kubzdela team
10 LESZCZYŃSKA, Lidia 1975 brak
11 LISIAK, Edyta 1973 KINGA
12 MALĄG, Agnieszka 1981 MALAGA
13 MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni
14 MICHALAK, Aleksandra 1971 -
15 MOŻUCH, Karolina 1979 M4
16 MRZEWA-ZIEMNIARSKA , Magdalena 1979 3Ziemniaki
17 NAPARTA-KUPISZ, Dorota 1980 brak
18 NAWROCKA, Ewa 1980 EHEZ
19 NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony
20 NOWIK, Małgorzata 1971 UKS Salezjanie
21 OSOWIECKA, Kinga 1981
22 OSTROWSKA, Izabela 1994 -
23 PASZKIEWICZ, Monika 1979 BRAK
24 PERLICKA, Małgorzata 1965 Brak
25 RATAJSKA, Agnieszka 1982 UKS Salezjanie
26 ROKOSSOWSKA, Katarzyna 1978 Do mety!
27 RYCZEK, Anna 1982 Tornado
28 SALAMON, Martyna 1993 -
29 SONDEJ, Iwona 1981 Emi team
30 SUCHARSKA, Aleksandra 1999 4 Pancerni bez psa
31 SZWARC, Dorota 1976 ABC
32 ZBROJA - NOWAK , Justyna 1980 Nowak Team
33 ZIELIŃSKA, Dorota 1975 Byle do mety

MS 5km / K-6

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 DEMBNA, Hanna 2011 DB
2 JANICKA, Barbara 2013 Daleko jeszcze?
3 JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko
4 MALĄG, Blanka 2011 MALAGA
5 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek biega
6 WOŹNIAK, Emilia 2011 Saperska Team
7 ZIELIŃSKA, Antonina 2011 Szybka Ja

MS 5km / K-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność

Bieg dziecięcy 500m / KD-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BIGAJCZYK , Berenika 2011 Bigosy
2 BRZUSZCZYK, Agata 2010 Antkowiak
3 BRZUSZCZYK, Iga 2011 Antkowiak
4 GIEŁDA, Łucja 2010 Giełdusie
5 GODEK, Emilia 2012 Małe Głodki
6 GODEK, Weronika 2012 Małe Głodki
7 GRZYWIŃSKA, Zofia 2010 Rumianki
8 JEWCZYNKO, Marysia 2012 Jewczynko
9 KULA, Marcelina 2012 Szkolny
10 NAGÓRNIAK , Helena 2011 X
11 SIKORA, Ewa 2011 1b
12 SOBCZAK, Hanna 2011 Emi team
13 SONDEJ, Emilia 2011 Emi team
14 SPECYAŁ, Marianna 2012 brak
15 ŚWIĄTEK, Antonina 2010 UKS Salezjanie
16 WAWRYN, Helena 2010 Wawryn
17 WOŹNIAK , Emilia 2011 Saperska Team
18 ZEMANEK, Hanna 2010 ----------

Bieg młodzieżowy 2500m / KM - OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BRODZIAK, Bianka 2007 JERZYKI
2 BRODZIAK, Tatiana 2009 JERZYKI
3 BURZAŁA , Konstancja 2006 Koni
4 CZAJKOWSKA, Kalina 2010 Czajkowski
5 GRZYWIŃSKA, Maja 2006 Rumianki
6 LEŚNIEWSKA, Anna 2009 Czika
7 ŁAPAJ, Lucyna 2008 VA
8 MAKÓWKA, Weronika 2006 UKS SALEZJANIE
9 MICHALSKA, Julia 2008 UKS Salezjanie
10 NAWROCKA, Hanna 2007 EHEZ
11 NAWROCKA, Zofia 2009 EHEZ
12 NOWAK, Zofia 2008 NowakTeam
13 PERS , Agnieszka 2007 UKS salezjanie
14 SIWY, Julia 2009 UKS Salezjanie
15 WOJCIECHOWSKA, Małgorzata 2007 UKS Salezjanie

MS 5km / M-10

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BŁĘDOWSKI , Antoni 2007 Błędowscy
2 BOŻEK, Adam 2007 Adam z wujkiem
3 FRĄCKOWIAK, Szymon 2007 Salos
4 FRONTCZAK, Jakub 2009 UKS Salezjanie
5 JEWCZYNKO, Michał 2008 Jewczynko
6 KLEDZIK, Piotr 2007 brak
7 KLEDZIK, Rafał 2007 brak
8 KOSMATKA, Bernard 2009 Kosmate Misie
9 KUBIAK, Stanisław 2009 UKS Salezjanie
10 KUPISZ , Bruno 2008 brak
11 NAPIERAŁA, Leon 2008 Napierała
12 NAROWSKI, Adam 2008 piątaki
13 NOWAK, Remigiusz 2008 UKS Salezjanie
14 OWCZARZAK, Franciszek 2008 Zwycięzcy
15 RATAJSKI, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
16 WIETRZYKOWSKI, Gerard 2009 brak klubu
17 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 UKS Salezjanie
18 WIŚNIEWSKI, Jan 2009 Salos
19 WŁOCH, Szymon 2009 UKS Salezjanie
20 ZIEMNIARSKI, Franciszek 2007 3Ziemniaki
21 ŻARNA, Karol 2009 UKS Salezjanie
22 ŻURAWSKI, Franciszek 2007 K.S. Wojownik Judo

MS 5km / M-13

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BASZYŃSKI, Antoni 2004 UKS Salezjanie
2 BIAŁECKI, Bartłomiej 2004 UKS Salezjanie
3 BRYL, Tymon 2005 Salezjanie Poznań
4 BRZĄKOWSKI, Stanisław 2004 UKS Salezjanie
5 CIERESZKO, Maciej 2004 UKS Salezjanie
6 DENKA, Maciej 2004 UKS Salezjanie
7 DROZDOWSKI, Filip 2004 UKS Salezjanie
8 FABIAN, Albert 2004 UKS Salezjanie
9 FRĄCKOWIAK, Amadeusz 2004 UKS Salezjanie
10 GARSTECKI, Franciszek 2004 UMKS Salezjanie
11 GÓRSKI, Bartosz 2004 brak
12 JURA, Igor 2004 UKS Salezjanie
13 JUSZCZAK, Filip 2004 UKS Salezjanie
14 KACZMAREK, Jakub 2004 AZS AWF Poznań trhiathlon
15 KAŹMIERCZAK, Kacper 2004 UKS Salezjanie
16 KIAŁKA, Maksymilian 2004
17 KOPERSKI, Michał 2004 UKS Salezjanie
18 KOSTKA, Jakub 2004 UKS Salezjanie
19 KUBZDELA, Jakub 2006 Kubzdela team
20 KWIATKOWSKI, Kryspin 2004 UKS Salezjanie
21 LESZCZYŃŚKI, Ryszard 2004 Brak
22 MATUSZEWSKI, Mateusz 2004 UKS Salezjanie
23 MICHALAK, Jakub 2004 UKS Salezjanie
24 MICHALAK, Jakub 2004 -
25 MIELOCH , Witold 2006 Lech
26 MILANOWSKI, Jan 2005 UKS Salezjanie
27 NAPIERAŁA, Wiktor 2004 UKS Salezjanie
28 OWCZARZAK, Maksymilian 2006 Zwycięzcy
29 PERS, Przemysław 2004 UKS salezjanie
30 PISAREK, Maciej 2004 UKS Salezjanie
31 POLECHOŃSKI, Jan 2004 UKS Salezjanie
32 PRUSINOWSKI, Oskar 2004 UKS Salezjanie
33 ROSADA, Franciszek 2004 UKS Salezjanie
34 SAMOL, Antoni 2004 K16
35 SAMOL, Cyprian 2005 K16
36 SOBALAK, Wojciech 2004 UKS Salezjanie
37 SROKA, Mateusz 2004 UKS Salezjanie
38 SZEREMENT, Jerzy 2004 UKS Salezjanie
39 SZWARC, Dawid 2004 UKS Salezjanie
40 SZYMAŃSKI, Adam 2004 UKS Salezjanie
41 ŚLUSAREK, Jan 2004 UKS Salezjanie
42 TKACZYK, Szymon 2004 UKS Salezjanie
43 URBANIAK, Maksymilian 2004 UKS Salezjanie
44 WITCZAK, Adam 2005 UKS Salezjanie
45 WOJCIECHOWSKI, Sergiusz 2004 Salezjanie
46 ZAWODNY, Dawid 2004 UKS Salezjanie
47 ZIELIŃSKI, Łukasz 2005 ,

MS 5km / M-16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BIGAJCZYK, Jakub 2003 Bigosy
2 BORSIAK, Jędrzej 2003 3B
3 CIESIŃSKI, Mateusz 2002 Inter Polanka
4 DUTKIEWICZ, Michał 2001 Szkoła
5 GOLKA, Stanisław 2003
6 GÓRSKI, Wojciech 2001 brak
7 KLEDZIK, Bartosz 2003 brak
8 KŁOBUS, Norbert 2003 bez klubu
9 KUCZMA, Stanisław 2001
10 MOSKAL, Piotr 2002 ----
11 NOWAK, Nikodem 2003 Brak
12 PODSTAWSKI, Sebastian 2001
13 SZWARC, Marcin 2001 UKS Salezjanie
14 WIŚNIEWSKI, Szymon 2003 #3b PGS
15 ZEMLER, Adam 2001 2 PSLO
16 ZIELIŃSKI, Wojciech 2001 .

MS 5km / M-19+

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BIGAJCZYK, Paweł 1974 Bigosy
2 CZAJKOWSKI, Bartosz 1974 Czajkowscy
3 CZARNECKI, Tomasz 1978 Salezjanie
4 DEMBIŃSKI, Piotr 1982 brak
5 DEMBNY, Piotr 1978 DB
6 DZIABASZEWSKI, Wojciech 1965 Dziabolki
7 FRĄCKOWIAK, Mariusz 1977 Salos
8 GARDZIELEWSKI, Rafal 1966 8b
9 GÓRSKI, Maciej 1977 brak
10 HALAMUNDA, Marek 1982 HALABALA
11 JANICKI, Jakub 1985 Daleko jeszcze?
12 JASKUŁA, Łukasz 1987 Adam z wujkiem
13 JEWCZYNKO, Dawid 1980 Jewczynko
14 KIAŁKA, Maciej 1996 -
15 KIAŁKA, Piotr 1975
16 KIRAGA, Andrzej 1976 UKS Salezjanie
17 KLEDZIK, Marcin 1976 brak
18 KOSMATKA, Krzysztof 1982 Kosmate Misie
19 KUBZDELA, Albert 1966 Kubzdela team
20 KUPISZ , Dominik 1979 brak
21 MALĄG, Ziemowit 1979 MALAGA
22 MIELOCH, Robert 1960 Lech
23 MOŻUCH, Robert 1970 M4
24 NAPIERAŁA, Remigiusz 1976 Napierała
25 NIEDZIELA, Dariusz 1971 niezrzeszony
26 NIKLAUS, Wojciech 1987 Meblorz Swarzędz
27 OWCZARZAK, Wojciech 1977 Zwycięzcy
28 PAWLAK, Andrzej 1971 P&P
29 ROKOSSOWSKI, Michał 1977 Do mety!
30 RYCHLIK, Krzysztof 1980 .
31 RZESZUTKO, Łukasz 1984 WM
32 SIKORA, Jacek 1975 UKS Salezjanie
33 SUCHARSKI, Tomasz 1968 4 Pancerni bez psa
34 SZWARC, Krzysztof 1975 GeoPyra
35 WIŚNIEWSKI, Mariusz 1966 Mój Klub
36 WŁOCH, Łukasz 1984 UKS Salezjanie
37 WOJCIECHOWSKI, Jan 1970 Salezjanie
38 WOŹNIAK, Łukasz 1980 Saperska Team
39 ZALEWSKI, Bartłomiej 1982 .
40 ZIELIŃSKI, Błażej 1973 Byle do mety
41 ZIEMNIARSKI, Mariusz 1978 3Ziemniaki
42 ŻURAWSKI, Jakub 1974 Drużyna Szpiku

MS 5km / M-6

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie
2 HALAMUNDA, Wiktor 2010 UKS Salezjanie
3 JANICKI, Karol 2011 Daleko jeszcze?
4 JĘDRZEJAK, Mikołaj 2010 Miko Warrior
5 KUPISZ , Artur 2010 brak
6 MACIEJEWSKI, Antoni 2010 UKS Salezjanie
7 MOŻUCH, Adam 2010 M4
8 MOŻUCH, Karol 2011 M4
9 NOWAK, Adam 2010 P&P
10 PERLICKI, Mateusz 2010 Brak
11 PIOTROWICZ, Marcel 2010 PSSP
12 PŁUCIENNIK, Maksymilian 2010 P&P
13 PŁUCIENNIK, Wojciech 2010 P&P
14 ROKOSSOWSKI, Wojciech 2010 Do mety!
15 ROSADA, Franek 2010 Brak
16 ZALEWSKI, Marcel 2010 .

MS 5km / M-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność

Bieg dziecięcy 500m / MD-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BILEJCZYK, Maciej 2010 Hipoplandia
2 BILEJCZYK, Paweł 2010 Hipopolandia
3 BORAWSKI, Krzysztof 2012 M&K
4 BORAWSKI, Maciej 2011 M&K
5 GIEŁDA, Antoni 2010 Giełdusie
6 GODEK, Tomasz 2010 Małe Głodki
7 GÓRSKI, Szymon 2011 brak
8 JADACH, Kacper 2011 najfutbolniejsi
9 MENDOZA-STURMER, Leonardo 2010 nie dotyczy
10 PAJCHROWSKI, Szymon 2011 ZSS
11 PERS , Jędrzej 2010 Salos
12 RATAJSKI, Mateusz 2009
13 ROGAL, Joachim 2010 UKS Salezjanie
14 RÓŻAŃSKI , Miłosz 2010 Drużyna Salezjanska
15 RYCZEK, Tobiasz 2010 Tornado
16 SPECYAŁ, Franciszek 2010 brak
17 STAJKOWSKI, Jan 2011 Salos
18 SZYMAŃSKI, Jerzy 2010 Salos
19 SZYMKOWIAK, Szymon 2011 Salezjanie
20 TARGOWSKI, Jakub 2011 -
21 WIETRZYKOWSKI, Bazyli 2012 brak klubu

Bieg młodzieżowy 2500m / MM - OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ANTKOWIAK, Dawid 2008 Antkowiak
2 CZAJKOWSKI, Patryk 2007 Czajkowscy
3 CZYSZEWSKI, Wiktor 2007 UKS Salezjanie
4 JANAS, Jacek 2009 UKS Salezjanie
5 KACZMAREK, Przemysław 2009 Salos
6 KOSTKA, Franciszek 2006 UKS Salezjanie
7 KOWALEWSKI, Igor 2006 UKS Salezjanie
8 KRÓLIK, Jędrzej 2008 UKS salezjanie
9 MAKÓWKA, Hubert 2007 UKS SALEZJANIE
10 MUSZYŃSKI, Leon 2006 UKS Salezjanie
11 NIEMCZYK, Andrzej 2006 UKS Salezjanie
12 NITKOWSKI, Marek 2008 Nitkowscy
13 NOWIK, Jan 2006 UKS Salezjanie
14 PRZYBYLSKI, Antoni 2006 PSSP
15 PRZYBYLSKI, Teodor 2008 PSSP
16 RATAJCZAK, Dawid 2006 UKS Salezjanie
17 RYCHLIK, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
18 SIDOROWICZ, Adam 2008 PAWSIDO
19 SIDOROWICZ, Pawel 2008 PAWSIDO
20 SIWY, Jan 2007 UKS Salezjanie
21 SOBKOWIAK, Filip 2008 SOBKOWIAKI
22 ZIĘTEK, Ignacy 2006 UKS Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GOLKA, Helena 2007
2 GOLKA, Stanisław 2003
3 KIAŁKA, Honorata 1974
4 KIAŁKA, Maksymilian 2004
5 KIAŁKA, Piotr 1975
6 KUCZMA, Stanisław 2001
7 PODSTAWSKI, Sebastian 2001
8 RATAJSKI, Mateusz 2009

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 OSOWIECKA, Kinga 1981

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WIŚNIEWSKI, Szymon 2003 #3b PGS

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZIELIŃSKI, Łukasz 2005 ,

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 CZEŚNIUK, Katarzyna 1994 -
2 JANAS, Zuzanna 2002 -
3 KIAŁKA, Maciej 1996 -
4 KOLECKA, Anna 2002 -
5 MICHALAK, Aleksandra 1971 -
6 MICHALAK, Jakub 2004 -
7 OSTROWSKA, Izabela 1994 -
8 SALAMON, Martyna 1993 -
9 SZREJTER, Zosia 2002 -
10 TARGOWSKI, Jakub 2011 -

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MOSKAL, Piotr 2002 ----

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZEMANEK, Hanna 2010 ----------

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 RYCHLIK, Krzysztof 1980 .
2 ZALEWSKI, Bartłomiej 1982 .
3 ZALEWSKI, Marcel 2010 .
4 ZIELIŃSKI, Wojciech 2001 .

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SIKORA, Ewa 2011 1b

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZEMLER, Adam 2001 2 PSLO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BORSIAK, Jędrzej 2003 3B

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MRZEWA-ZIEMNIARSKA , Magdalena 1979 3Ziemniaki
2 ZIEMNIARSKI, Franciszek 2007 3Ziemniaki
3 ZIEMNIARSKI, Mariusz 1978 3Ziemniaki

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SUCHARSKA, Aleksandra 1999 4 Pancerni bez psa
2 SUCHARSKI, Tomasz 1968 4 Pancerni bez psa

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GARDZIELEWSKA, Antonina 2005 8B

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GARDZIELEWSKI, Rafal 1966 8b

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SZWARC, Dorota 1976 ABC

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KACZMAREK, Jakub 2004 AZS AWF Poznań trhiathlon

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BOŻEK, Adam 2007 Adam z wujkiem
2 JASKUŁA, Łukasz 1987 Adam z wujkiem

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ANTKOWIAK, Dawid 2008 Antkowiak
2 ANTKOWIAK, Nadia 2005 Antkowiak
3 BRZUSZCZYK, Agata 2010 Antkowiak
4 BRZUSZCZYK, Iga 2011 Antkowiak

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PASZKIEWICZ, Monika 1979 BRAK
2 PODEMSKA, Natalia 2002 BRAK

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BIGAJCZYK , Berenika 2011 Bigosy
2 BIGAJCZYK, Jakub 2003 Bigosy
3 BIGAJCZYK, Paweł 1974 Bigosy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 LESZCZYŃŚKI, Ryszard 2004 Brak
2 NOWAK, Nikodem 2003 Brak
3 PERLICKA, Małgorzata 1965 Brak
4 PERLICKI, Mateusz 2010 Brak
5 ROSADA, Franek 2010 Brak
6 SROKA, Maria 2004 Brak

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZIELIŃSKA, Dorota 1975 Byle do mety
2 ZIELIŃSKI, Błażej 1973 Byle do mety

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BŁĘDOWSKI , Antoni 2007 Błędowscy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 CZAJKOWSKI, Bartosz 1974 Czajkowscy
2 CZAJKOWSKI, Patryk 2007 Czajkowscy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 CZAJKOWSKA, Kalina 2010 Czajkowski

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 LEŚNIEWSKA, Anna 2009 Czika

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 DEMBNA, Hanna 2011 DB
2 DEMBNY, Piotr 1978 DB

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JANICKA, Barbara 2013 Daleko jeszcze?
2 JANICKI, Jakub 1985 Daleko jeszcze?
3 JANICKI, Karol 2011 Daleko jeszcze?

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ROKOSSOWSKA, Anna 2006 Do mety!
2 ROKOSSOWSKA, Katarzyna 1978 Do mety!
3 ROKOSSOWSKI, Michał 1977 Do mety!
4 ROKOSSOWSKI, Wojciech 2010 Do mety!

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 RÓŻAŃSKI , Miłosz 2010 Drużyna Salezjanska

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ŻURAWSKI, Jakub 1974 Drużyna Szpiku

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 DZIABASZEWSKA, Juliana 2005 Dziabolki
2 DZIABASZEWSKI, Wojciech 1965 Dziabolki

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NAWROCKA, Ewa 1980 EHEZ
2 NAWROCKA, Hanna 2007 EHEZ
3 NAWROCKA, Zofia 2009 EHEZ

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SOBCZAK, Hanna 2011 Emi team
2 SONDEJ, Emilia 2011 Emi team
3 SONDEJ, Iwona 1981 Emi team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SZWARC, Krzysztof 1975 GeoPyra

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GIEŁDA, Antoni 2010 Giełdusie
2 GIEŁDA, Łucja 2010 Giełdusie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 HALAMUNDA, Joanna 1986 HALABALA
2 HALAMUNDA, Marek 1982 HALABALA
3 HALAMUNDA, Oliwia 2008 HALABALA

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BILEJCZYK, Maciej 2010 Hipoplandia

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BILEJCZYK, Paweł 2010 Hipopolandia

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 CIESIŃSKI, Mateusz 2002 Inter Polanka

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BRODZIAK, Barbara 1972 JERZYKI
2 BRODZIAK, Bianka 2007 JERZYKI
3 BRODZIAK, Tatiana 2009 JERZYKI

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JEWCZYNKO, Dawid 1980 Jewczynko
2 JEWCZYNKO, Marysia 2012 Jewczynko
3 JEWCZYNKO, Michał 2008 Jewczynko
4 JEWCZYNKO, Teresa 2010 Jewczynko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ŻURAWSKI, Franciszek 2007 K.S. Wojownik Judo

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SAMOL, Antoni 2004 K16
2 SAMOL, Cyprian 2005 K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 LISIAK, Edyta 1973 KINGA
2 LISIAK, Kinga 2009 KINGA

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BURZAŁA , Konstancja 2006 Koni

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KOSMATKA, Bernard 2009 Kosmate Misie
2 KOSMATKA, Krzysztof 1982 Kosmate Misie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KUBZDELA, Albert 1966 Kubzdela team
2 KUBZDELA, Elżbieta 1971 Kubzdela team
3 KUBZDELA, Jakub 2006 Kubzdela team
4 KUBZDELA, Maria 2003 Kubzdela team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MIELOCH, Robert 1960 Lech
2 MIELOCH , Witold 2006 Lech

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BORAWSKI, Krzysztof 2012 M&K
2 BORAWSKI, Maciej 2011 M&K

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MOŻUCH, Adam 2010 M4
2 MOŻUCH, Karol 2011 M4
3 MOŻUCH, Karolina 1979 M4
4 MOŻUCH, Robert 1970 M4

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MALĄG, Agnieszka 1981 MALAGA
2 MALĄG, Blanka 2011 MALAGA
3 MALĄG, Milena 2009 MALAGA
4 MALĄG, Ziemowit 1979 MALAGA

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GODEK, Emilia 2012 Małe Głodki
2 GODEK, Tomasz 2010 Małe Głodki
3 GODEK, Weronika 2012 Małe Głodki

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NIKLAUS, Wojciech 1987 Meblorz Swarzędz

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JĘDRZEJAK, Mikołaj 2010 Miko Warrior

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WAWRZYNIAK , Miriam 2002 Mt 28

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WIŚNIEWSKI, Mariusz 1966 Mój Klub

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NAPIERAŁA, Leon 2008 Napierała
2 NAPIERAŁA, Remigiusz 1976 Napierała

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NITKOWSKI, Marek 2008 Nitkowscy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZBROJA - NOWAK , Justyna 1980 Nowak Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NOWAK, Maria 2003 NowakTeam
2 NOWAK, Zofia 2008 NowakTeam

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 DEMBNA, Elwira 1982 Opiekun

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NOWAK, Adam 2010 P&P
2 PAWLAK, Andrzej 1971 P&P
3 PŁUCIENNIK, Maksymilian 2010 P&P
4 PŁUCIENNIK, Wojciech 2010 P&P

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SIDOROWICZ, Adam 2008 PAWSIDO
2 SIDOROWICZ, Pawel 2008 PAWSIDO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PIOTROWICZ, Marcel 2010 PSSP
2 PRZYBYLSKI, Antoni 2006 PSSP
3 PRZYBYLSKI, Teodor 2008 PSSP

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 DEMBNA, Paulina 2009 PSSP Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MATYSIAK, Magdalena 1980 Powrót do korzeni

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GRZYWIŃSKA, Maja 2006 Rumianki
2 GRZYWIŃSKA, Zofia 2010 Rumianki

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SOBKOWIAK, Filip 2008 SOBKOWIAKI

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 CZARNECKA, Emilia 2009 Salezjanie
2 CZARNECKA, Zuzanna 2006 Salezjanie
3 CZARNECKI, Tomasz 1978 Salezjanie
4 SZYMKOWIAK, Szymon 2011 Salezjanie
5 WOJCIECHOWSKI, Jan 1970 Salezjanie
6 WOJCIECHOWSKI, Sergiusz 2004 Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BRYL, Tymon 2005 Salezjanie Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 FRĄCKOWIAK, Mariusz 1977 Salos
2 FRĄCKOWIAK, Szymon 2007 Salos
3 KACZMAREK, Przemysław 2009 Salos
4 PERS , Jędrzej 2010 Salos
5 STAJKOWSKI, Jan 2011 Salos
6 SZYMAŃSKI, Jerzy 2010 Salos

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WIŚNIEWSKI, Jan 2009 Salos

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WOŹNIAK, Emilia 2011 Saperska Team
2 WOŹNIAK , Emilia 2011 Saperska Team
3 WOŹNIAK, Łukasz 1980 Saperska Team

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KULA, Marcelina 2012 Szkolny

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 DUTKIEWICZ, Michał 2001 Szkoła

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KUBIAK, Zosia 2008 Szkoła Selezjańska

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ZIELIŃSKA, Antonina 2011 Szybka Ja

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 RYCZEK, Anna 1982 Tornado
2 RYCZEK, Tobiasz 2010 Tornado

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KRASUSKA, Emma 2006 UKS SALEZJANIE
2 MAKÓWKA, Hubert 2007 UKS SALEZJANIE
3 MAKÓWKA, Weronika 2006 UKS SALEZJANIE

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 SZCZYGIELSKA, Amelia 2007 UKS SALEZJANÓW

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BASZYŃSKI, Antoni 2004 UKS Salezjanie
2 BIAŁECKI, Bartłomiej 2004 UKS Salezjanie
3 BRZĄKOWSKI, Stanisław 2004 UKS Salezjanie
4 CIERESZKO, Maciej 2004 UKS Salezjanie
5 CZYSZEWSKI, Wiktor 2007 UKS Salezjanie
6 DENKA, Maciej 2004 UKS Salezjanie
7 DROZDOWSKI, Filip 2004 UKS Salezjanie
8 DUTKIEWICZ, Maja 2005 UKS Salezjanie
9 DUTKIEWICZ, Marta 2005 UKS Salezjanie
10 FABIAN, Albert 2004 UKS Salezjanie
11 FRĄCKOWIAK, Amadeusz 2004 UKS Salezjanie
12 FRONTCZAK, Jakub 2009 UKS Salezjanie
13 GARSTECKI, Roch 2011 UKS Salezjanie
14 GAWRYCH, Kinga 2009 UKS Salezjanie
15 HALAMUNDA, Wiktor 2010 UKS Salezjanie
16 JANAS, Jacek 2009 UKS Salezjanie
17 JANAS, Marta 2006 UKS Salezjanie
18 JURA, Igor 2004 UKS Salezjanie
19 JUSZCZAK, Filip 2004 UKS Salezjanie
20 KAŹMIERCZAK, Kacper 2004 UKS Salezjanie
21 KIRAGA, Andrzej 1976 UKS Salezjanie
22 KŁODA, Monika 2006 UKS Salezjanie
23 KOPERSKI, Michał 2004 UKS Salezjanie
24 KOSTKA, Franciszek 2006 UKS Salezjanie
25 KOSTKA, Jakub 2004 UKS Salezjanie
26 KOWALEWSKI, Igor 2006 UKS Salezjanie
27 KUBIAK, Stanisław 2009 UKS Salezjanie
28 KWIATKOWSKI, Kryspin 2004 UKS Salezjanie
29 MACIEJEWSKI, Antoni 2010 UKS Salezjanie
30 MATUSZEWSKI, Mateusz 2004 UKS Salezjanie
31 MICHALAK, Jakub 2004 UKS Salezjanie
32 MICHALSKA, Julia 2008 UKS Salezjanie
33 MILANOWSKI, Jan 2005 UKS Salezjanie
34 MUSZYŃSKI, Leon 2006 UKS Salezjanie
35 NAPIERAŁA, Wiktor 2004 UKS Salezjanie
36 NIEMCZYK, Andrzej 2006 UKS Salezjanie
37 NOWAK, Remigiusz 2008 UKS Salezjanie
38 NOWIK, Jan 2006 UKS Salezjanie
39 NOWIK, Małgorzata 1971 UKS Salezjanie
40 PISAREK, Maciej 2004 UKS Salezjanie
41 POLECHOŃSKI, Jan 2004 UKS Salezjanie
42 PRUSINOWSKI, Oskar 2004 UKS Salezjanie
43 RATAJCZAK, Dawid 2006 UKS Salezjanie
44 RATAJSKA, Agnieszka 1982 UKS Salezjanie
45 RATAJSKI, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
46 ROGAL, Joachim 2010 UKS Salezjanie
47 ROSADA, Franciszek 2004 UKS Salezjanie
48 RYCHLIK, Mateusz 2009 UKS Salezjanie
49 SIKORA, Jacek 1975 UKS Salezjanie
50 SILSKA, Malwina 2007 UKS Salezjanie
51 SIWY, Jan 2007 UKS Salezjanie
52 SIWY, Julia 2009 UKS Salezjanie
53 SOBALAK, Wojciech 2004 UKS Salezjanie
54 SROKA, Mateusz 2004 UKS Salezjanie
55 STACHOWSKA, Katarzyna 2006 UKS Salezjanie
56 STACHOWSKA, Sara 2006 UKS Salezjanie
57 SUCHARSKA, Celina 2008 UKS Salezjanie
58 SZEREMENT, Jerzy 2004 UKS Salezjanie
59 SZWARC, Dawid 2004 UKS Salezjanie
60 SZWARC, Marcin 2001 UKS Salezjanie
61 SZYMAŃSKI, Adam 2004 UKS Salezjanie
62 ŚLUSAREK, Jan 2004 UKS Salezjanie
63 ŚWIĄTEK, Antonina 2010 UKS Salezjanie
64 TKACZYK, Szymon 2004 UKS Salezjanie
65 URBANIAK, Maksymilian 2004 UKS Salezjanie
66 WIŚNIEWSKI, Jan 2007 UKS Salezjanie
67 WITCZAK, Adam 2005 UKS Salezjanie
68 WŁOCH, Łukasz 1984 UKS Salezjanie
69 WŁOCH, Szymon 2009 UKS Salezjanie
70 WOJCIECHOWSKA, Małgorzata 2007 UKS Salezjanie
71 ZAWODNY, Dawid 2004 UKS Salezjanie
72 ZIĘTEK, Ignacy 2006 UKS Salezjanie
73 ŻARNA, Karol 2009 UKS Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WIŚNIEWSKA, Dobrochna 2006 UKS Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BOŻEK, Natalia 2005 UKS Salezjanie Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KRÓLIK, Jędrzej 2008 UKS salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PERS , Agnieszka 2007 UKS salezjanie
2 PERS, Przemysław 2004 UKS salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 GARSTECKI, Franciszek 2004 UMKS Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MACIEJEWSKA, Amelia 2006 Uks Salezjanie

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 ŁAPAJ, Lucyna 2008 VA

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 RZESZUTKO, Łukasz 1984 WM

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WAWRYN, Helena 2010 Wawryn

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PSIUK, Zofia 2010 Wiórek biega

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NAGÓRNIAK , Helena 2011 X

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 PAJCHROWSKI, Szymon 2011 ZSS

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 OWCZARZAK, Franciszek 2008 Zwycięzcy
2 OWCZARZAK, Maksymilian 2006 Zwycięzcy
3 OWCZARZAK, Wojciech 1977 Zwycięzcy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 KŁOBUS, Norbert 2003 bez klubu

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 BALCEREK, Agnieszka 1971 brak
2 BARAŃSKA, Julia 2004 brak
3 DEMBIŃSKI, Piotr 1982 brak
4 GÓRSKI, Bartosz 2004 brak
5 GÓRSKI, Maciej 1977 brak
6 GÓRSKI, Szymon 2011 brak
7 GÓRSKI, Wojciech 2001 brak
8 KIRAGA, Agnieszka 1976 brak
9 KLEDZIK, Bartosz 2003 brak
10 KLEDZIK, Marcin 1976 brak
11 KLEDZIK, Piotr 2007 brak
12 KLEDZIK, Rafał 2007 brak
13 KOWALSKA, Marta 1973 brak
14 KUPISZ , Artur 2010 brak
15 KUPISZ , Bruno 2008 brak
16 KUPISZ , Dominik 1979 brak
17 LESZCZYŃSKA, Lidia 1975 brak
18 NAPARTA-KUPISZ, Dorota 1980 brak
19 PIERZ, Weronika 2003 brak
20 SPECYAŁ, Franciszek 2010 brak
21 SPECYAŁ, Marianna 2012 brak

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 WIETRZYKOWSKI, Bazyli 2012 brak klubu
2 WIETRZYKOWSKI, Gerard 2009 brak klubu

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JADACH, Kacper 2011 najfutbolniejsi

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 MENDOZA-STURMER, Leonardo 2010 nie dotyczy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NIEDZIELA, Dariusz 1971 niezrzeszony
2 NIEDZIELA, Ewa 1973 niezrzeszony

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 NAROWSKA, Julia 2004 piątaki
2 NAROWSKI, Adam 2008 piątaki

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 FRĄCKOWIAK, Marta 2006 salos

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Płatność
1 JACHOWSKA, Zuza 2004 uks salezjanie

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg dziecięcy 500m 39 18 21 39 0
Bieg młodzieżowy 2500m 37 15 22 36 1
MS 5km 222 79 143 218 4
Razem 298 112 186 293 5

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K-10 11 11 0 11 0
K-13 20 20 0 20 0
K-16 8 8 0 8 0
K-19+ 33 33 0 32 1
K-6 7 7 0 7 0
K-OPEN 0 0 0 0 0
KD-OPEN 18 18 0 18 0
KM - OPEN 15 15 0 14 1
M-10 22 0 22 22 0
M-13 47 0 47 46 1
M-16 16 0 16 16 0
M-19+ 42 0 42 41 1
M-6 16 0 16 15 1
M-OPEN 0 0 0 0 0
MD-OPEN 21 0 21 21 0
MM - OPEN 22 0 22 22 0
Razem 298 112 186 293 5