Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020 - Zgłoszenia
2019-10-26 - 2020-03-14

# Dystans Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 Bieg 10km ADAMCZAK, Artur Poznań
2 Bieg 5km ADAMCZAK, Joanna KB Szamotuły Szamotuły
3 Bieg 10km ADAMCZYK, Maciej SKS OBORNIKI Oborniki
4 Bieg 10km ADAMUS, Adam Borówiec
5 KARNET - BIEG 5km ADRIAN, Wegner Poznań
6 Bieg 5km ALEXANDERSSON , Johan
7 Bieg 5km AMANOWICZ, Magdalena CHODZIEŻ
8 KARNET - BIEG 5km ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI Suchy Las
9 Bieg 5km ANDRZEJAK, Rafał Brama W Biegu Suchy Las
10 Marsz NW 5km ANDRZEJEWSKA, Beata gniezno
11 Bieg 10km ANDRZEJEWSKI, Bartłomiej gniezno
12 Bieg 5km ANDRZEJEWSKI, Dominik KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
13 Bieg 10km ANGOWSKI, Andrzej Poznań
14 Bieg 10km ANITA, Marcinkowska Luboń
15 Bieg 5km ANTCZAK, Grzegorz MJDOP Pozna
16 Bieg 5km BACHORSKI, Marek Garby
17 Bieg dziecięcy 1000m BALAS, Katarzyna Marcelkostwo Poznań
18 Bieg 5km BANDOSZ, Hanna PRO336 Swarzędz
19 Bieg dziecięcy 500m BANDOSZ, Jagoda pro366 swarzedz
20 Bieg 5km BANDOSZ, Marek pro366 swarzedz
21 Bieg dziecięcy 1000m BANDOSZ, Oliwia pro366 swarzedz
22 Bieg dziecięcy 1000m BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
23 Bieg dziecięcy 1500m BARANOWSKI, Adam Poznań
24 KARNET - BIEG 10km BARANOWSKI, Filip Poznań
25 KARNET - BIEG 10km BARSKI, Bartosz Poznań
26 Bieg 10km BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
27 Bieg dziecięcy 1000m BARTOSZ, Żurawski
28 Bieg 5km BASIŃSKA, Agnieszka PRO336 Paczkowo
29 Bieg 5km BASIŃSKA, Marta PRO336 Paczkowo
30 Bieg 10km BASIŃSKI, Marcin PRO336 Paczkowo
31 Bieg dziecięcy 1000m BERNAT, Olga PSS Poznań Poznań
32 Bieg 5km BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
33 Bieg 5km BIEGANSKI, Maciej ORTOspot Poznań
34 KARNET - BIEG 5km BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX Poznań
35 Bieg 10km BIENIEK, Przemek DĄBROWA DĄBROWA
36 Bieg 5km BIEŃ, Magdalena poznań
37 Bieg 10km BILSKI, Jan Poznań
38 KARNET - BIEG 10km BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows Poznań
39 Bieg dziecięcy 500m BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
40 Bieg 5km BŁOTNY, Sebastian Robakowo
41 KARNET - BIEG 10km BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM Poznań
42 Bieg dziecięcy 500m BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
43 KARNET - BIEG 10km BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN Poznań
44 KARNET - NW5km BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN Poznań
45 Bieg 10km BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
46 KARNET - BIEG 10km BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team Poznań
47 KARNET - BIEG 10km BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły Szamotuły
48 Bieg 10km BOIŃSKI, Bartosz Bukowski Klub Biegacza Poznań
49 Bieg 10km BOJKOWSKI , Tomasz Poznań
50 Bieg dziecięcy 500m BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
51 KARNET - BIEG 5km BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska Poznań
52 Bieg 5km BRIKIS, Mieszko Poznan
53 Bieg 5km BROK, Małgorzata Plewiska
54 Marsz NW 5km BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
55 KARNET - BIEG 10km BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku Zalasewo
56 Bieg 10km BRYCHCY, Mateusz Byle do mety Poznań
57 Bieg 5km BUDZIAK, Natalia Poznań
58 KARNET - BIEG 10km BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań Poznań
59 Bieg 5km BURY, Marcin Poznań
60 Bieg 10km CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań
61 Bieg dziecięcy 1500m CHOMIAK, Emilka - Rokietnica
62 Marsz NW 5km CHRÓŚNIAK, Jolanta Wenecja
63 Bieg 10km CICHA, Ania Chodzież
64 Bieg 5km CIERNIAK, Ania Czermin
65 Bieg dziecięcy 1000m CIESIELSKA, Laura pro366 swarzedz
66 Bieg dziecięcy 200m CIEŚLEWICZ, Fabian Gruszczyn
67 Bieg dziecięcy 500m CIEŚLEWICZ, Natasza Gruszczyn
68 Bieg 10km CIEŚLEWICZ, Wojciech Platinum Gruszczyn
69 KARNET - BIEG 10km CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela Chodzież
70 KARNET - BIEG 10km CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team Poznań
71 Bieg 10km CWALINA, Dariusz Poznan
72 KARNET - BIEG 5km CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz Poznań
73 KARNET - BIEG 10km CYBULSKI, Dariusz KB INTREX Poznań
74 Bieg 5km CZARKOWSKI, Marcin asap team Poznań
75 Bieg 10km CZARNECKA , Danuta Chodzież
76 Marsz NW 5km CZERNIAWSKA, Renata Towarzystwo Wioślarzy Masters Poznań Poznań
77 Bieg 10km CZERNICKI, Jakub Suchy Las
78 KARNET - BIEG 10km CZERSKI, Krzysztof KB INTREX Poznań
79 Bieg 5km CZMOK, Robert Poznań
80 Bieg 10km ĆWIKLIŃSKI , Maciej Poznań
81 KARNET - BIEG 10km DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek Poznań
82 Bieg 5km DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eyewear Poznan
83 Bieg 10km DEIGSLER, Przemyslaw Poznań
84 Bieg 5km DEPTULSKI, Mateusz Poznan
85 Bieg 10km DERSLEY, Stephen Poznań
86 Bieg 10km DOBOSZ, Leszek Poznań
87 Bieg 10km DOJS, Aleksandra Night Runners Poznań
88 KARNET - NW5km DOLATA, Róża Czerwonak Biega Koziegłowy
89 KARNET - BIEG 10km DOLNY, Oskar Poznań
90 KARNET - BIEG 10km DORONOWICZ, Konstantyn Poznań
91 Marsz NW 5km DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
92 Bieg 10km DUKAT, Katarzyna MUROWANA GOŚLINA
93 KARNET - BIEG 5km DYBIZBAŃSKI, Dariusz Szamotuły
94 Bieg 5km DYMEK, Malwina Poznań
95 KARNET - BIEG 10km ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows Poznań
96 Marsz NW 5km EWERTOWSKA, Ewa Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
97 Bieg 10km FAJOK, Szymon SKS OBORNIKI Oborniki
98 Bieg 10km FIAŁKOWSKI, Janek Night Runners Kórnik
99 Bieg 5km FILIPIAK, Karolina Poznań
100 Bieg 5km FIRLEJ, Ewelina gRUNwald Team Poznań Poznań
101 Bieg 10km FISHCHUK, Petro Poznan
102 Bieg 5km FLISIKOWSKA, Jagoda Biegacze Juniora - Runners Team Kicin
103 Bieg 5km FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
104 KARNET - BIEG 10km FRASZ, Wojtek Bash&Frasz Wągrowiec
105 Marsz NW 5km FRYDRYCH, Katarzyna Rokietnica
106 Marsz NW 5km FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
107 Bieg 5km FRYSIAK, Małgorzata BISKUPICE
108 Bieg 5km FRYSIAK, Wiktoria BISKUPICE
109 KARNET - BIEG 10km GABRYEL, Anna Tuczno
110 KARNET - BIEG 10km GABRYEL, Piotr Tuczno
111 Bieg 10km GADZIŃSKI, Sławomir Luboń
112 Bieg 10km GALASIŃSKI, Andrzej Grupa Sigmeo Luboń
113 KARNET - BIEG 5km GARCON, Mariusz X
114 KARNET - BIEG 5km GAZDA, Michał Constravia Poznań
115 Bieg dziecięcy 200m GIERA, Ania Poznań
116 Bieg dziecięcy 200m GIERA, Kuba Victorius Poznań
117 Bieg 5km GOKIERT, Michał Ikano Gorzewo
118 Bieg 10km GOŚCIŃSKI, Bartosz Poznań
119 Bieg 5km GÓRALCZYK, Łukasz Czermin
120 Bieg dziecięcy 1000m GÓRCZYŃSKI, Adam 2007 Dalewo
121 KARNET - BIEG 10km GÓRNY, Maciej Poznań
122 KARNET - BIEG 5km GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina Białężyn
123 Bieg 5km GRZELKA, Agata Poznań
124 Bieg dziecięcy 500m GRZYB, Dominik Natural Born Runners Team Poznań
125 Bieg 10km GRZYB , Krzysztof Smashing Pąpkins Poznań
126 KARNET - BIEG 10km GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team Poznań
127 KARNET - BIEG 5km GUCKA, Anna lub wybierz z listy Chyby
128 KARNET - BIEG 10km GUCKI, Adam Maratończyk Poznań Chyby
129 Marsz NW 5km GUDZIO, Maciej Czerwonak
130 KARNET - BIEG 5km GUMNY, Grzegorz Poznań
131 KARNET - BIEG 10km GWARA, Basia Bash&Frasz Wągrowiec
132 Bieg 5km HABELSKA, Lucyna Czerwonak
133 Bieg 10km HAŁAS, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
134 KARNET - BIEG 5km HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM Poznań
135 Bieg 10km HAMROL, Aleksandra Złotniki
136 KARNET - BIEG 10km HAREMZA, Kinga Night Runners Poznań
137 KARNET - NW5km HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
138 Bieg 10km HETMAŃSKI, Tomasz The Mountain Team Plewiska
139 Bieg 5km HORNIK, Zbigniew Koziegłowy Koziegłowy
140 Bieg 10km HRAB, Wojciech Night Runners Poznań
141 Bieg dziecięcy 500m HUGO, Limpens La vie est belle kamionki
142 Bieg 5km HULEWICZ , Wiola HERNIK TEAM Września
143 Bieg 5km IDZIAK, Jakub Poznań
144 Bieg 5km JABŁOŃSKI , Jakub #delfinkiTeam Poznań
145 KARNET - BIEG 10km JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team Owińska
146 KARNET - BIEG 10km JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team Owińska
147 Bieg dziecięcy 500m JAKUBEK, Amelia Swarzędz
148 KARNET - BIEG 10km JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań Golina Wielka
149 Bieg 10km JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
150 Bieg dziecięcy 1500m JANASIAK, Jakub Szamotuły
151 Bieg dziecięcy 1500m JANASIAK, Piotr Szamotuły
152 Marsz NW 5km JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland POZNAŃ
153 Bieg 10km JANKOWIAK, Lucjan Śrem
154 Bieg dziecięcy 500m JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
155 Bieg dziecięcy 1000m JANKOWSKA, Zuzanna Akademia Sportu Młode Orły Piaski
156 Bieg dziecięcy 500m JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
157 Bieg dziecięcy 500m JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
158 Bieg 5km JAWORSKI, Łukasz Poznań
159 Bieg 5km JAŻDŻEWSKA, Agnieszka Jażdżewska OBORNIKI
160 Bieg dziecięcy 500m JAŻDŻEWSKA, Michalina OBORNIKI
161 Bieg 5km JAŻDŻEWSKI, Michał OBORNIKI
162 Bieg dziecięcy 500m JAŻDŻEWSKI, Stanisław OBORNIKI
163 Bieg dziecięcy 500m JÓŹWIK, Matylda Miękowo
164 Bieg dziecięcy 500m JÓŹWIK, Paweł Miękowo
165 Bieg 10km JUCHACZ, Krzysztof BE TRI Plewiska
166 Bieg 5km JURGA, Joanna 1982 Poznan
167 Bieg 5km JUSIK, Wojciech kontrabanda Grunwaldu Gruszczyn
168 Bieg 10km JUSKOWIAK, Alina gRUNwald Team Poznań Poznań
169 KARNET - BIEG 10km KABAŁA, Bartosz Gostyń
170 Bieg 10km KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
171 Bieg 10km KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
172 Bieg 5km KAJDAN, Hanna Września
173 KARNET - BIEG 5km KAŁAMAJA, Adam Poznań
174 Bieg dziecięcy 500m KAŁKA, Piotr KOZIEGŁOWY
175 Bieg 10km KANIKOWSKI, Tomasz SPM SYSTEMS
176 Bieg 10km KARALUS, Sebastian Krosinko
177 Bieg dziecięcy 200m KARALUS, Stasiu Krosinko
178 Bieg dziecięcy 500m KARALUS, Tomasz Krosinko
179 Bieg 5km KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
180 KARNET - BIEG 5km KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
181 Bieg 5km KAROLINA, Pacuła Poznań
182 Bieg 5km KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
183 Bieg 10km KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
184 KARNET - BIEG 5km KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) Rybitwy
185 KARNET - BIEG 5km KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) Rybitwy
186 Bieg 10km KASZUBA-CZARNECKA, Ania Poznań
187 Bieg 10km KAŻMIERCZAK, Piotr Witkowo Biega Witkowo
188 KARNET - BIEG 10km KĄKOL , Artur Duszniki
189 KARNET - BIEG 10km KĄKOLEWSKA, Elżbieta Młodasko
190 KARNET - BIEG 10km KĄKOLEWSKA, Iga Młodasko
191 Bieg dziecięcy 500m KĘDZIORA, Iga Koziegłowy
192 Bieg dziecięcy 1000m KĘDZIORA, Wiktor Koziegłowy
193 Bieg 5km KIERZEK, Magdalena Poznań
194 KARNET - BIEG 10km KLAJA, Agnieszka Pozna n
195 Bieg 10km KLEPACKA, Barbara Klepacka Park Dzieje Murowana Goślina
196 KARNET - BIEG 10km KLIMECKI, Łukasz KB INTREX Poznań
197 Bieg dziecięcy 200m KOBYLIŃSKI, Nikodem przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu Swarzędz
198 KARNET - BIEG 10km KOŁTOWSKI, Piotr Skórzewo
199 Bieg 5km KONIECZKA, Marek Marek Konieczka Poznań
200 Bieg 10km KOROLKIEWICZ, Rafał POZNAŃ
201 KARNET - BIEG 10km KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań Poznań
202 Bieg 5km KORYCIŃSKA, Marta Marciki Poznań
203 KARNET - BIEG 10km KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki Poznań
204 Bieg dziecięcy 200m KOSICKI, Jakub X
205 Bieg 10km KOŚCIELNIAK , Dagmara Czerwonak Biega Czerwonak
206 Bieg 10km KOTECKI, Paweł Expansja Advertising/ King Runner Ultra Poznań
207 Bieg 10km KOTLIŃSKI, Tomasz 1968 Obrzycko
208 Bieg 10km KOWALIK, Tomasz Trio z Matejki Poznań
209 Bieg 5km KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
210 Bieg dziecięcy 200m KOZŁOWSKA , Alicja KOZIEGŁOWY
211 Marsz NW 5km KOZŁOWSKI, Jacek Poznań
212 Marsz NW 5km KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
213 Bieg 5km KRAJEWSKA, Hanna Piła
214 Bieg dziecięcy 200m KRAKÓWKA, Bruno Poznan
215 Bieg dziecięcy 500m KRAKÓWKA, Iwo Poznań
216 Bieg dziecięcy 200m KRAKÓWKA, Milo Poznań
217 Bieg 5km KRAUSE, Ania Poznań
218 Bieg dziecięcy 500m KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
219 Bieg dziecięcy 1000m KRAUSE, Emilka Poznań
220 KARNET - BIEG 5km KRAUSE, Kuba Poznań
221 Bieg dziecięcy 1000m KRAWCZUK, Marian Poznań
222 Bieg dziecięcy 200m KRAWCZUK, Matylda Poznań
223 Marsz NW 5km KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
224 Bieg 10km KROTECKI, Damian Biegożercy Ludomy
225 Bieg 10km KRÓL-KRAJEWSKA, Agnieszka Night Runners Potasze
226 Bieg 10km KRUPA, Krystian EITALIA.pl Poznań
227 Bieg 5km KRYPA, Aleksandra Warszawa
228 KARNET - BIEG 5km KRYSTKIEWICZ, Basia Tulce
229 KARNET - BIEG 5km KRYSTKIEWICZ, Łukasz Tulce
230 Bieg dziecięcy 1000m KRYSTKIEWICZ, Mateusz Tulce
231 Bieg dziecięcy 500m KRYSTYNA, Słowek Poznań
232 Bieg 5km KRZEMIEŃ, Krzysztof Run Flint Run Poznań
233 Bieg 10km KRZYŻANOWSKI, Marcin Świat Maratończyka Poznań
234 Bieg 10km KRZYŻOSTANIAK , Łukasz Rozum i Serce Poznań
235 Bieg 10km KRZYŻOSTANIAK, Patryk Poznań
236 Bieg 10km KUBIAK, Marta Biedrusko
237 Bieg dziecięcy 500m KUBIAK, Urszula Swarzędz
238 Marsz NW 5km KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
239 Bieg dziecięcy 500m KUC, Antoni krosno
240 Bieg dziecięcy 500m KUC, Antoni JUWENIA PUSZCZYKOWO krosno
241 Bieg 10km KUCHARSKI, Jacek Garby
242 Bieg dziecięcy 500m KUCZYNSKI, Mateusz PĘPOWO
243 Bieg dziecięcy 500m KUJATH, Wojciech Czapury
244 KARNET - BIEG 10km KUJAWA, Mateusz Poznań
245 Bieg 10km KUKLA-KOWALSKA, Alicja Lusówko
246 Bieg dziecięcy 500m KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
247 Bieg 10km KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
248 KARNET - BIEG 10km KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki Poznań
249 Bieg 5km KWIATECKA, Iwona Orki z ... Poznań
250 Bieg dziecięcy 500m KWIATEK, Franek Zespół Kwiatek Poznań
251 Bieg 5km KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
252 Bieg 10km KWIECIŃSKA, Marta Dorota Charty Chartowo Poznań Poznań
253 Bieg 10km KWITOWSKI, Maciej Gniezno
254 Bieg dziecięcy 1000m KWITOWSKI, Stasiu Gniezno
255 Bieg 5km LASOWSKA, Marta AleMnieKolkaŁapie Poznań
256 Bieg 10km LECIEJEWSKA, Małgorzata Night Runners Poznań
257 Bieg 5km LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
258 Bieg dziecięcy 500m LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
259 Bieg 10km LEKI, Krzysztof Garby
260 KARNET - BIEG 10km LEKI, Krzysztof Garby
261 Marsz NW 5km LESIAK-DOMAGAŁA, Izabela Night Runners Poznań
262 Bieg 5km LEŚNICZAK, Marcin Ślimaczki Koziegłowy
263 Bieg 5km LEWANDOWSKA, Katarzyna Chodzież
264 Bieg 10km LEWANDOWSKI, Piotr KB Szamotuły Jelenia Góra
265 Bieg 10km LEWICKI, Kamil Donner Party Murowana Goślina
266 Bieg 10km LIMPENS, Maxime La vie est belle!!!!! kamionki
267 Bieg 5km LUSIAK, Anna Poznań
268 Bieg dziecięcy 500m LUSIAK, Janusz Poznań
269 Bieg dziecięcy 1000m LUSIAK, Miłosz Poznań
270 Bieg dziecięcy 500m LUSIAK, Stanisław Poznań
271 Bieg 10km ŁACH, Tomasz Wrocław
272 Bieg 5km ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
273 Bieg 10km ŁASOCHA, Kamila Poznań
274 Bieg 5km ŁATYSZEW, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
275 Bieg dziecięcy 200m ŁAWIAK, Laura Atlas Running Team Przeźmierowo
276 Bieg dziecięcy 500m ŁAWIAK, Oliwier Atlas Running Team Przeźmierowo
277 Bieg 10km ŁAWIAK, Paweł Atlas Running Team Przeźmierowo
278 Bieg 5km ŁUCZAK, Marcin run4energy Plewiska
279 KARNET - BIEG 10km ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team Poznań
280 Bieg 10km ŁUKASZ, Ciećmierowski LISI OGON Wągrowiec
281 Bieg 10km ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
282 Bieg 10km MAJEWSKI, Patryk Farutex Poznań
283 Bieg 5km MAJEWSKI, Radosław Night Runners Poznań
284 KARNET - BIEG 5km MAJEWSKI, Radosław Night Runners Poznań
285 Bieg dziecięcy 500m MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
286 Bieg 10km MANICKA, Magdalena Zielątkowo
287 Marsz NW 5km MAŃCZAK, Agnieszka Czerwonak Biega Kicin
288 Bieg 5km MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
289 Bieg dziecięcy 1000m MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
290 Bieg dziecięcy 500m MARCINEK, Paweł Drużyna Zbója Jasin
291 Bieg 10km MARCINEK, Tomasz Drużyna Zbója Jasin
292 Bieg 10km MARCINKOWSKA, Anita Luboń
293 KARNET - BIEG 10km MARCZAK, Agnieszka Night Runners Poznań
294 Bieg 10km MASTYK, Mirosław Ślęża Poznań
295 KARNET - BIEG 5km MATYBA, Anna Poznań
296 KARNET - BIEG 10km MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl Lusowo
297 Bieg 10km MATYSIAK, Daniel KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bugaj
298 KARNET - BIEG 10km MATYSIAK, Jacek Poznan
299 Bieg dziecięcy 500m MAZUREK, Anastazja Garby
300 Bieg dziecięcy 1000m MAZUREK, Deborah Garby
301 Bieg 5km MAZUREK, Joanna Kobiety Biegają Poznań
302 Bieg dziecięcy 1000m MAZUREK, Marcel Garby
303 Bieg dziecięcy 200m MAZUREK, Teofil Garby
304 KARNET - BIEG 10km MĄCZYŃSKA, Joanna Poznań
305 Bieg 5km MĄDEREK, Barbara Dachowa
306 KARNET - BIEG 10km MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy Poznań
307 Bieg 10km MICHALAK, Sebastian Dąbrówka
308 Bieg 10km MICHALSKI, Roman KB Carasco Poznań
309 Bieg 10km MICHLSKI, Mateusz Projekt Mateusz Michalski Poznań
310 KARNET - BIEG 10km MICHOŃ, Kacper Night Runners Konin
311 Bieg 5km MIKA, Angela MIKA TEAM GRUSZCZYN
312 Bieg 5km MIKUŁAN, Mikołaj U.S Navy Seal Poznan
313 Bieg 10km MIŚ, Zbyszek Poznań
314 Bieg 10km MONDRA, Joanna Poznań
315 KARNET - BIEG 5km MOSSAKOWSKI, Rafał Poznań
316 KARNET - BIEG 5km MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku Garby
317 Bieg 5km MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
318 Bieg 10km MUCHAJER, Dawid Poznań
319 Bieg dziecięcy 500m NAPIERAŁA, Gabriela Suchy Las
320 Bieg 10km NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
321 KARNET - BIEG 10km NAPIERAŁA, Szymon Poznań
322 Bieg dziecięcy 500m NAPIERAŁA, Zuzanna Suchy Las
323 Bieg 10km NASKRĘT, Sławomir biegajzeslawkiem Poznań
324 KARNET - BIEG 5km NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goslina
325 Bieg 5km NAWROCKI, Igor Budzisław Kościelny
326 KARNET - NW5km NEWSKA, Edyta 1972 Gołańcz
327 KARNET - BIEG 10km NIEMIR, Tomasz Koziegłowy
328 Bieg 10km NIEMYT, Andrzej Grodziski Klub Biegacza Grodzisk Wlkp.
329 Marsz NW 5km NIKLAUS , Danuta Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
330 Bieg 5km NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ
331 KARNET - BIEG 10km NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL Poznań
332 Bieg 5km NOLKA - SZASZNER, Marta Murowana Goślina
333 KARNET - BIEG 10km NOWACZYK, Piotr Poznań
334 Bieg 5km NOWAK, Agnieszka Nowaki z Kicina Kicin
335 Bieg 10km NOWAK, Andrzej Night runners Poznań
336 Bieg 5km NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
337 Marsz NW 5km NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
338 Bieg dziecięcy 500m NOWAK, Gabrysia Nowaki z Kicina Kicin
339 Bieg 10km NOWAK, Krzysztof Atlas Running Team Rogoźno
340 Bieg dziecięcy 200m NOWAK, Leon Nowaki z Kicina Kicin
341 Bieg 10km NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
342 Bieg 10km NOWAK, Mariusz PZU Sport Team Poznań
343 KARNET - BIEG 10km NOWAK, Mariusz PZU Sport Team Poznań
344 Marsz NW 5km NOWAK, Rajmund Nordic Walking Kiekrz Poland POZNAŃ
345 Marsz NW 5km NOWAK, Wiesław UKS "SKOCZEK" Skoki Skoki
346 Bieg dziecięcy 1000m NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Szkoła Podstawowa Otwarte Drzwi Poznań
347 Bieg 10km OGIŃSKA, Anetta Towarzystwo Wioślarzy Masters Poznań Poznań
348 KARNET - BIEG 5km OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz Poznań
349 KARNET - BIEG 10km OLIŃSKI, Paweł Poznań
350 KARNET - BIEG 5km OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion Chludowo
351 Bieg 10km OPALA, Małgorzata WUEF Tri Team Ceradz Dolny
352 KARNET - BIEG 10km OTOCKI, Wojciech Nowak Run Poznań
353 Bieg 10km OWCZARZAK, Katarzyna Owce na wypasie Biedrusko
354 Bieg 5km OWCZARZAK, Tomasz Owce na wypasie Biedrusko
355 KARNET - BIEG 10km OZDOBA, Marek KB INTREX Poznań
356 KARNET - BIEG 10km PAJOR, Krzysztof Swarzędz
357 KARNET - BIEG 10km PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo Poznań
358 KARNET - BIEG 10km PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners Poznań
359 Bieg 10km PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
360 KARNET - BIEG 10km PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje Murowana Goślina
361 KARNET - BIEG 5km PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS Poznań
362 Bieg 5km PAWLAK, Dominika Owińska
363 Bieg 10km PAWLAK, Radek Baranowo
364 Bieg 5km PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
365 Bieg 5km PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
366 Bieg 10km PELC-WANIELISTA, Agnieszka KB Maniac Poznań Poznań
367 KARNET - BIEG 10km PELCNER, Marcin Włóczykije Rożnowo
368 KARNET - BIEG 10km PETZA, Maciej Montemoro Poznań
369 KARNET - BIEG 10km PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team Poznań
370 Bieg 5km PIECHNIK, Zosia Szczytniki
371 Bieg 5km PIECHOWIAK, Marek Wojownicy Wódy Poznań
372 Bieg 5km PIECHOWIAK, Piotr Poznań
373 Bieg 5km PIETEK, Katarzyna Bolechowo
374 Bieg 10km PIETRZAK, Marek Zalasewo
375 Bieg 10km PIĘTKA, Daniel Zgrupka Team Poznań
376 KARNET - BIEG 10km PIGUŁA, Agnieszka Poznań
377 Bieg 5km PIKULA, Kamil ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stare Bielice
378 Bieg 10km PILARCZYK, Robert NIGHT RUNNERS / 231 GO Poznań
379 Bieg 10km PILARCZYK, Robert NIGHT RUNNERS / 231 GO Poznań
380 KARNET - BIEG 10km PIŁAT, Krzysztof KB INTREX Poznań
381 KARNET - BIEG 5km PINIARSKA, Dominika DPKJIP Poznań
382 Bieg 5km PINIARSKI, Paweł DPKJIP Poznań
383 Bieg 5km PISARCZYK, Grzegorz Poznań
384 Bieg 10km PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
385 Bieg 10km POCHYLSKI, Paweł Deloitte Adventure Team Poznań
386 Bieg 10km POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team Luboń
387 KARNET - BIEG 10km POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team Luboń
388 KARNET - BIEG 10km PODGÓRSKI, Bo Poznań
389 KARNET - BIEG 10km POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN
390 KARNET - BIEG 10km POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
391 KARNET - BIEG 10km POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
392 Bieg 5km PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
393 KARNET - NW5km PROSIANOWSKA, Monika X Janowiec Wielkopolski
394 Bieg dziecięcy 1000m PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
395 Bieg 5km PROTASEWICZ, Mariola RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
396 KARNET - BIEG 10km PRUCHNIEWSKA, Agnieszka Rokietnica
397 KARNET - BIEG 10km PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań Poznań
398 Bieg 10km PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań
399 Bieg 10km PRZYBYLSKI, Przemysław Nessi Team GNIEZNO
400 Bieg 10km PRZYBYLSKI, Tomasz TRI tomaj Borówiec
401 Bieg dziecięcy 200m PTASIŃSKA, Elżbietka
402 Bieg dziecięcy 500m PTASIŃSKA, Izabelka
403 Bieg 5km PUDLISZAK, Jeremi Murowana Goślina
404 Bieg 10km PUPKOWSKI, Kamil RUNAWAY - NAJLEPSZY BIEG OCR Skwierzyna
405 Bieg dziecięcy 500m RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
406 Bieg dziecięcy 500m RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
407 Bieg 10km RATAJCZAK , Joanna Poznan
408 Bieg dziecięcy 200m RATAJCZAK, Kacper biegnę Koziegłowy
409 Bieg dziecięcy 200m RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
410 Bieg dziecięcy 500m RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy
411 Bieg 5km ROGOWICZ, Paweł CTS Garby
412 Bieg dziecięcy 200m ROGUSKI, Edward Poznań
413 Bieg 5km ROGUSKI, Jerzy Poznań
414 Bieg 10km ROPELEWSKI, Tomasz Kris Trans Małyszka Poznań
415 KARNET - BIEG 10km ROSA, Jarosław Natural Born Runners Poznań
416 Bieg 5km ROSSA, Ewelina Poznań
417 Bieg 10km ROSZAK, Adrian KB Szamotuły Szamotuły
418 Bieg 10km ROSZKOWIAK, Radosław Poznań
419 Bieg dziecięcy 500m ROWLEY, Alex Przedszkole 142 Poznań
420 Bieg dziecięcy 500m ROWLEY, Sebastian SP62 Poznań
421 Marsz NW 5km ROZYNEK, Mariusz Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
422 Marsz NW 5km RÓŻEWICZ, Magdalena Kaźmierz
423 Bieg dziecięcy 1000m RURAK, Leon Koziegłowy
424 Bieg 5km RUTKOWSKI, Tomasz Poznań
425 Bieg 5km RUTKOWSKI, Tomasz RUTKOWSKI SZAMOTUŁY
426 Bieg 10km RYMDEJKO , Agnieszka Ultrakaya Team Poznań
427 Bieg 5km RZEPECKI, Michał Poznań
428 Bieg 5km SAKOWSKI, Marcin Rychwał
429 Bieg 5km SCHULZ, Jędrzej Poznań
430 Bieg 5km SERBA, Michał KB Szamotuły Szamotuły
431 Bieg 10km SKAŁA , Artur Platinum Swarzędz
432 Bieg 5km SKONIECZNA NOWAK, Katarzyna Swarzędz
433 Bieg 5km SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
434 Bieg 5km SKUPIN, Agata kobietybiegaja.pl Poznań
435 Bieg 5km SŁAWECKA, Honorata Poznań
436 Bieg 10km SŁOWIŃSKI, Damian CITYZEN_ Poznan
437 Bieg dziecięcy 1000m SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
438 Bieg dziecięcy 500m SMELA, Oliwia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
439 Bieg 5km SMĘTKOWSKA, Kinga Poznań
440 Bieg dziecięcy 200m SMUDZIŃSKI, Ignacy Poznań
441 Bieg 10km SMUDZIŃSKI, Piotr Poznań
442 Bieg 5km SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
443 Bieg 10km SOBCZAK, Tomasz Reborn Team Gniezno Gniezno
444 Bieg 10km SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
445 Bieg 10km SOBECKI, Sebastian PRO336 Gruszczyn
446 Bieg dziecięcy 500m SOBKOWIAK, Filip Poznań
447 Bieg dziecięcy 200m SOBKOWIAK, Mikołaj Poznań
448 Bieg 5km SOBOTA, Krzysztof SKS OBORNIKI Oborniki
449 Bieg 10km SOCHA, Aleksandra Plewiska
450 Bieg 10km SOCHA, Jakub 125 blp Mosina
451 KARNET - BIEG 5km STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI Oborniki
452 KARNET - BIEG 10km STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań Poznań
453 Marsz NW 5km STANISŁAWIAK, Bożena Kaźmierz
454 Bieg 10km STANISŁAWSKI, Jacek DookolaSwiata.co Poznań
455 Bieg dziecięcy 500m STAŃCZYK, Anna Społeczna Czwórka Poznań
456 Bieg dziecięcy 200m STAŃCZYK, Zuzanna Poznań
457 Bieg dziecięcy 200m STARCZEWSKA, Pola Rabowice
458 Bieg dziecięcy 500m STARCZEWSKI, Olaf - Rabowice
459 Bieg dziecięcy 200m STAROSTA, Wiktor Leszno
460 Marsz NW 5km STASZAK, Marta Nw Games Poznań
461 KARNET - BIEG 5km STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX Poznań
462 KARNET - BIEG 10km STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl Poznań
463 KARNET - BIEG 5km STĘPIEŃ, Małgorzata Poznań
464 Bieg 10km STRĄCZEK, Sławomir Atlas Running Team Luboń
465 Bieg 5km STROIŃSKA , Katarzyna SKS OBORNIKI Oborniki
466 Bieg 10km SUCHOROWSKI, Jakub PRO336 kOBYLNICA
467 Bieg 5km SUDOLSKA, Ewela MBK TEAM Poznań
468 Bieg 5km SUPERCZYŃSKA, Aneta LODOŻERCY CHODZIEŻ Chodzież
469 Bieg 10km SWIATEK, Jarek Chyby
470 Bieg 10km SWIATEK, Julia IMMABEE Chyby
471 Bieg dziecięcy 200m SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
472 KARNET - BIEG 5km SYPNIEWSKA, Emilia
473 Bieg dziecięcy 200m SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
474 Bieg 5km SZASZNER, Łukasz Swarzędz
475 Bieg 10km SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań
476 Marsz NW 5km SZCZERBA, Ewa Bolechowko
477 Bieg 5km SZESZYCKA, Hanna Poznań
478 Bieg 5km SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
479 Bieg 5km SZPRYNGIEL, Piotr Ślimaczki Przezmierowo
480 KARNET - BIEG 10km SZURKOWSKI, Michał Poznań
481 Bieg 5km SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
482 KARNET - BIEG 5km SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp Poznań
483 Bieg 5km SZYMCZAK, Andrzej Poznań
484 Bieg dziecięcy 500m SZYMONIAK, Maja Poznań
485 KARNET - BIEG 10km SZYSZKA, Adam Kicin
486 Bieg 10km ŚWIĄTEK, Jacek Rogoźno
487 Bieg 5km ŚWIĄTEK, Remik KS Niemaniemogę Owińska
488 Bieg 10km TACIAK, Michał PRO336 Skórzewo
489 Marsz NW 5km TACIAK, Sylwia Żnin
490 Bieg 5km TERLECKA, Marta Szczytniki
491 Bieg 10km TOMASZEWSKI, Maciej Night Runners Poznań
492 Bieg 10km TOMKOWIAK, Sławomir 3:33 TEAM Poznań
493 KARNET - BIEG 5km TRACZ, Jakub Swarzędz
494 KARNET - BIEG 5km TUREK, Maciej Murowana Goślina
495 Bieg 10km TUTKA, Maksymilian KS JANUSZE Poznań
496 Bieg dziecięcy 200m TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak
497 Bieg dziecięcy 1000m TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak
498 KARNET - BIEG 5km UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team
499 Bieg 5km URBANEK, Agnieszka asap team Poznań
500 KARNET - BIEG 5km WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły Szamotuły
501 Bieg 10km WALCZAK, Damian POZNAŃ
502 KARNET - BIEG 5km WASICKA-JAKUBEK, Angelika Swarzędz
503 Bieg 10km WASIELAK, Joanna Swarzędz
504 KARNET - BIEG 10km WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp Poznań
505 Bieg 10km WEBER, Agnieszka Kozieglowy
506 KARNET - BIEG 10km WESOŁEK, Daniel Poznań
507 Bieg dziecięcy 500m WEYNA, Antonina Biały Domek Biega Kicin
508 Bieg 10km WĘGŁOWSKI, Maciej Środa wielkopolska
509 Bieg 10km WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
510 KARNET - BIEG 10km WICHNIAREK, Jan Poznań
511 KARNET - BIEG 10km WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team Dąbrówka
512 Bieg 5km WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
513 Bieg 5km WIECZORKOWSKI, Wladyslaw 1956 Poznań
514 Bieg dziecięcy 500m WIĘCKOWSKA, Katarzyna
515 Bieg dziecięcy 500m WIĘCKOWSKA, Zosia swarzedz
516 Bieg dziecięcy 500m WILANOWSKA, Helena Czerlejno
517 Bieg dziecięcy 200m WILCZYŃSKA, Helena Luboń
518 Bieg dziecięcy 200m WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
519 Bieg 5km WILCZYŃSKA , Marta Dziewicza Góra Biega Koziegłowy
520 Bieg 10km WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
521 Bieg dziecięcy 500m WILKOWSKA, Nina Swarzędz
522 Bieg dziecięcy 500m WILKOWSKI, Patryk Swarzędz
523 Bieg dziecięcy 1000m WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
524 KARNET - BIEG 5km WITEK-AST, Anna Poznań
525 KARNET - BIEG 10km WLASZCZYK, Wiesław Pobiedziska
526 Bieg dziecięcy 200m WŁODARCZYK, Oliwia Plewiska
527 Bieg dziecięcy 1000m WOGA, Emilia Szamotuły
528 Bieg 5km WOGA, Magda Szamotuły
529 Bieg dziecięcy 500m WOGA-LORO, Bruno Szamotuły
530 Bieg 10km WOJCIECHOWICZ, Leszek Dzieci Kotana Poznań
531 KARNET - BIEG 5km WOJTAS, Piotr KB INTREX Poznań
532 Bieg 10km WOJTKOWIAK, Elżbieta Poznań
533 Bieg 5km WOJTKOWIAK, Stefan Piątkowo na Biegowo Poznań
534 Bieg 5km WOLAŃSKI, Karol Poznań
535 KARNET - BIEG 5km WOLNIEWICZ, Ryszard Pniewy
536 KARNET - BIEG 5km WOLSKA, Ewa Ruukki Czerwonak
537 KARNET - BIEG 10km WOŹNIAK, Adam Aluplast poznań
538 Bieg 10km WOŹNIAK, Łukasz Czermin
539 Bieg 10km WÓDKIEWICZ, Maciej Maciejówka Biega Tulce
540 Bieg 10km WROE, Agnieszka Poznan
541 Bieg 5km WYDRA, Edyta Oborniki
542 Bieg 10km WYRWAS-ZYGARŁOWSKA, Izabela Kobiety Biegają Poznań
543 Bieg dziecięcy 500m WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy
544 Bieg 10km ZAKRZEWICZ, Dorota KTB Kuny/DomData Run Team Kicin
545 Marsz NW 5km ZAWADA, Olga samotne wilki Poznań
546 Marsz NW 5km ZAWADA, Paweł samotne wilki Poznań
547 Bieg 10km ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ
548 Bieg 10km ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
549 Bieg 10km ZIELIŃSKA, Dominika Poznań
550 Bieg 10km ZIELIŃSKI, Michał Poznańskie Łaziki Poznań
551 Bieg dziecięcy 1000m ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań Poznań
552 Bieg 5km ZIĘTA, Katarzyna Orki z ... Poznań
553 Bieg 10km ŻOŁDAK, Przemysław Piątkowo na Biegowo Witkowo
554 Bieg dziecięcy 500m ŻURAWSKA, Wiktoria
555 Bieg 5km ŻWIKIEWICZ, Zuzanna Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIEŚLEWICZ, Fabian Gruszczyn
2 GIERA, Kuba Victorius Poznań
3 KARALUS, Stasiu Krosinko
4 KOBYLIŃSKI, Nikodem przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu Swarzędz
5 KOSICKI, Jakub X
6 KRAKÓWKA, Bruno Poznan
7 KRAKÓWKA, Milo Poznań
8 MAZUREK, Teofil Garby
9 NOWAK, Leon Nowaki z Kicina Kicin
10 RATAJCZAK, Kacper biegnę Koziegłowy
11 RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
12 ROGUSKI, Edward Poznań
13 SMUDZIŃSKI, Ignacy Poznań
14 SOBKOWIAK, Mikołaj Poznań
15 STAROSTA, Wiktor Leszno
16 SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GIERA, Ania Poznań
2 KOZŁOWSKA , Alicja KOZIEGŁOWY
3 KRAWCZUK, Matylda Poznań
4 ŁAWIAK, Laura Atlas Running Team Przeźmierowo
5 PTASIŃSKA, Elżbietka
6 STAŃCZYK, Zuzanna Poznań
7 STARCZEWSKA, Pola Rabowice
8 SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
9 TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak
10 WILCZYŃSKA, Helena Luboń
11 WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
12 WŁODARCZYK, Oliwia Plewiska

Bieg dziecięcy 500m / D2 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
2 GRZYB, Dominik Natural Born Runners Team Poznań
3 HUGO, Limpens La vie est belle kamionki
4 JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
5 JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
6 JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
7 JAŻDŻEWSKI, Stanisław OBORNIKI
8 JÓŹWIK, Paweł Miękowo
9 KAŁKA, Piotr KOZIEGŁOWY
10 KARALUS, Tomasz Krosinko
11 KRAKÓWKA, Iwo Poznań
12 KUC, Antoni krosno
13 KUC, Antoni JUWENIA PUSZCZYKOWO krosno
14 KUCZYNSKI, Mateusz PĘPOWO
15 KUJATH, Wojciech Czapury
16 KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
17 KWIATEK, Franek Zespół Kwiatek Poznań
18 LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
19 LUSIAK, Janusz Poznań
20 LUSIAK, Stanisław Poznań
21 ŁAWIAK, Oliwier Atlas Running Team Przeźmierowo
22 MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
23 MARCINEK, Paweł Drużyna Zbója Jasin
24 RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
25 RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
26 ROWLEY, Alex Przedszkole 142 Poznań
27 ROWLEY, Sebastian SP62 Poznań
28 SOBKOWIAK, Filip Poznań
29 STARCZEWSKI, Olaf - Rabowice
30 WILKOWSKI, Patryk Swarzędz
31 WOGA-LORO, Bruno Szamotuły

Bieg dziecięcy 500m / D2 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BANDOSZ, Jagoda pro366 swarzedz
2 BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
3 BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
4 CIEŚLEWICZ, Natasza Gruszczyn
5 JAKUBEK, Amelia Swarzędz
6 JAŻDŻEWSKA, Michalina OBORNIKI
7 JÓŹWIK, Matylda Miękowo
8 KĘDZIORA, Iga Koziegłowy
9 KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
10 KRYSTYNA, Słowek Poznań
11 KUBIAK, Urszula Swarzędz
12 MAZUREK, Anastazja Garby
13 NAPIERAŁA, Gabriela Suchy Las
14 NAPIERAŁA, Zuzanna Suchy Las
15 NOWAK, Gabrysia Nowaki z Kicina Kicin
16 PTASIŃSKA, Izabelka
17 RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy
18 SMELA, Oliwia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
19 STAŃCZYK, Anna Społeczna Czwórka Poznań
20 SZYMONIAK, Maja Poznań
21 WEYNA, Antonina Biały Domek Biega Kicin
22 WIĘCKOWSKA, Katarzyna
23 WIĘCKOWSKA, Zosia swarzedz
24 WILANOWSKA, Helena Czerlejno
25 WILKOWSKA, Nina Swarzędz
26 WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy
27 ŻURAWSKA, Wiktoria

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTOSZ, Żurawski
2 GÓRCZYŃSKI, Adam 2007 Dalewo
3 KĘDZIORA, Wiktor Koziegłowy
4 KRAWCZUK, Marian Poznań
5 KRYSTKIEWICZ, Mateusz Tulce
6 KWITOWSKI, Stasiu Gniezno
7 LUSIAK, Miłosz Poznań
8 MAZUREK, Marcel Garby
9 PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
10 RURAK, Leon Koziegłowy
11 WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
12 ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BALAS, Katarzyna Marcelkostwo Poznań
2 BANDOSZ, Oliwia pro366 swarzedz
3 BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
4 BERNAT, Olga PSS Poznań Poznań
5 CIESIELSKA, Laura pro366 swarzedz
6 JANKOWSKA, Zuzanna Akademia Sportu Młode Orły Piaski
7 KRAUSE, Emilka Poznań
8 MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
9 MAZUREK, Deborah Garby
10 NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Szkoła Podstawowa Otwarte Drzwi Poznań
11 SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
12 TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak
13 WOGA, Emilia Szamotuły

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARANOWSKI, Adam Poznań
2 JANASIAK, Jakub Szamotuły
3 JANASIAK, Piotr Szamotuły

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHOMIAK, Emilka - Rokietnica

Bieg 5km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FRYSIAK, Wiktoria BISKUPICE
2 KAROLINA, Pacuła Poznań
3 KRAJEWSKA, Hanna Piła
4 STROIŃSKA , Katarzyna SKS OBORNIKI Oborniki

Bieg 10km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HAMROL, Aleksandra Złotniki

KARNET - BIEG 5km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

KARNET - BIEG 10km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Bieg 5km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BASIŃSKA, Marta PRO336 Paczkowo
2 FILIPIAK, Karolina Poznań
3 FIRLEJ, Ewelina gRUNwald Team Poznań Poznań
4 FLISIKOWSKA, Jagoda Biegacze Juniora - Runners Team Kicin
5 KIERZEK, Magdalena Poznań
6 KORYCIŃSKA, Marta Marciki Poznań
7 LASOWSKA, Marta AleMnieKolkaŁapie Poznań
8 NOLKA - SZASZNER, Marta Murowana Goślina
9 PAWLAK, Dominika Owińska
10 SZESZYCKA, Hanna Poznań
11 WILCZYŃSKA , Marta Dziewicza Góra Biega Koziegłowy
12 ŻWIKIEWICZ, Zuzanna Poznań

Bieg 10km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
2 KUBIAK, Marta Biedrusko
3 MONDRA, Joanna Poznań
4 RYMDEJKO , Agnieszka Ultrakaya Team Poznań
5 SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
6 ZIELIŃSKA, Dominika Poznań

KARNET - BIEG 5km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MATYBA, Anna Poznań
2 PINIARSKA, Dominika DPKJIP Poznań

KARNET - BIEG 10km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KĄKOLEWSKA, Iga Młodasko
2 MĄCZYŃSKA, Joanna Poznań

Bieg 5km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZAK, Joanna KB Szamotuły Szamotuły
2 AMANOWICZ, Magdalena CHODZIEŻ
3 BUDZIAK, Natalia Poznań
4 CIERNIAK, Ania Czermin
5 DYMEK, Malwina Poznań
6 FRYSIAK, Małgorzata BISKUPICE
7 GRZELKA, Agata Poznań
8 JAŻDŻEWSKA, Agnieszka Jażdżewska OBORNIKI
9 JURGA, Joanna 1982 Poznan
10 KRAUSE, Ania Poznań
11 KRYPA, Aleksandra Warszawa
12 LUSIAK, Anna Poznań
13 MAZUREK, Joanna Kobiety Biegają Poznań
14 MIKA, Angela MIKA TEAM GRUSZCZYN
15 NOWAK, Agnieszka Nowaki z Kicina Kicin
16 PIECHNIK, Zosia Szczytniki
17 ROSSA, Ewelina Poznań
18 SKONIECZNA NOWAK, Katarzyna Swarzędz
19 SKUPIN, Agata kobietybiegaja.pl Poznań
20 SŁAWECKA, Honorata Poznań
21 WOGA, Magda Szamotuły

Bieg 10km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANITA, Marcinkowska Luboń
2 CICHA, Ania Chodzież
3 DOJS, Aleksandra Night Runners Poznań
4 DUKAT, Katarzyna MUROWANA GOŚLINA
5 HAŁAS, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
6 JUSKOWIAK, Alina gRUNwald Team Poznań Poznań
7 KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
8 KASZUBA-CZARNECKA, Ania Poznań
9 KWIECIŃSKA, Marta Dorota Charty Chartowo Poznań Poznań
10 ŁASOCHA, Kamila Poznań
11 MARCINKOWSKA, Anita Luboń
12 OWCZARZAK, Katarzyna Owce na wypasie Biedrusko
13 PELC-WANIELISTA, Agnieszka KB Maniac Poznań Poznań
14 SOCHA, Aleksandra Plewiska
15 SWIATEK, Julia IMMABEE Chyby
16 WASIELAK, Joanna Swarzędz
17 WEBER, Agnieszka Kozieglowy
18 WROE, Agnieszka Poznan
19 WYRWAS-ZYGARŁOWSKA, Izabela Kobiety Biegają Poznań
20 ZAKRZEWICZ, Dorota KTB Kuny/DomData Run Team Kicin

KARNET - BIEG 5km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz Poznań
2 GUCKA, Anna lub wybierz z listy Chyby
3 HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM Poznań
4 KRYSTKIEWICZ, Basia Tulce
5 MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku Garby
6 STĘPIEŃ, Małgorzata Poznań
7 SYPNIEWSKA, Emilia
8 WASICKA-JAKUBEK, Angelika Swarzędz
9 WITEK-AST, Anna Poznań

KARNET - BIEG 10km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela Chodzież
2 GABRYEL, Anna Tuczno
3 GWARA, Basia Bash&Frasz Wągrowiec
4 KLAJA, Agnieszka Pozna n
5 WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team Dąbrówka

Bieg 5km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BANDOSZ, Hanna PRO336 Swarzędz
2 BASIŃSKA, Agnieszka PRO336 Paczkowo
3 BIEŃ, Magdalena poznań
4 BROK, Małgorzata Plewiska
5 CZMOK, Robert Poznań
6 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
7 HABELSKA, Lucyna Czerwonak
8 HULEWICZ , Wiola HERNIK TEAM Września
9 KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
10 KWIATECKA, Iwona Orki z ... Poznań
11 KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
12 LEWANDOWSKA, Katarzyna Chodzież
13 ŁATYSZEW, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
14 MĄDEREK, Barbara Dachowa
15 MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
16 PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
17 PIETEK, Katarzyna Bolechowo
18 PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
19 PROTASEWICZ, Mariola RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
20 SUDOLSKA, Ewela MBK TEAM Poznań
21 SUPERCZYŃSKA, Aneta LODOŻERCY CHODZIEŻ Chodzież
22 TERLECKA, Marta Szczytniki
23 URBANEK, Agnieszka asap team Poznań
24 WYDRA, Edyta Oborniki

Bieg 10km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
2 KLEPACKA, Barbara Klepacka Park Dzieje Murowana Goślina
3 KOŚCIELNIAK , Dagmara Czerwonak Biega Czerwonak
4 KRÓL-KRAJEWSKA, Agnieszka Night Runners Potasze
5 KUKLA-KOWALSKA, Alicja Lusówko
6 LECIEJEWSKA, Małgorzata Night Runners Poznań
7 NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
8 OGIŃSKA, Anetta Towarzystwo Wioślarzy Masters Poznań Poznań
9 OPALA, Małgorzata WUEF Tri Team Ceradz Dolny
10 RATAJCZAK , Joanna Poznan
11 WOJTKOWIAK, Elżbieta Poznań
12 ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ

KARNET - BIEG 5km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
2 OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz Poznań

KARNET - BIEG 10km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team Poznań
2 HAREMZA, Kinga Night Runners Poznań
3 JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team Owińska
4 KĄKOLEWSKA, Elżbieta Młodasko
5 MARCZAK, Agnieszka Night Runners Poznań
6 PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo Poznań
7 PIGUŁA, Agnieszka Poznań
8 POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN
9 PRUCHNIEWSKA, Agnieszka Rokietnica
10 WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp Poznań

Bieg 5km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAJDAN, Hanna Września
2 SMĘTKOWSKA, Kinga Poznań
3 ZIĘTA, Katarzyna Orki z ... Poznań

Bieg 10km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CZARNECKA , Danuta Chodzież
2 MANICKA, Magdalena Zielątkowo

KARNET - BIEG 5km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI Suchy Las
2 WOLSKA, Ewa Ruukki Czerwonak

KARNET - BIEG 10km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Bieg 5km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Bieg 10km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

KARNET - BIEG 5km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goslina

KARNET - BIEG 10km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Bieg 5km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SOBOTA, Krzysztof SKS OBORNIKI Oborniki
2 SZUWALSKI, Damodar Wyszogród

Bieg 10km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

KARNET - BIEG 5km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) Rybitwy
2 TRACZ, Jakub Swarzędz

KARNET - BIEG 10km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Bieg 5km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ALEXANDERSSON , Johan
2 BRIKIS, Mieszko Poznan
3 DEPTULSKI, Mateusz Poznan
4 GÓRALCZYK, Łukasz Czermin
5 IDZIAK, Jakub Poznań
6 LEŚNICZAK, Marcin Ślimaczki Koziegłowy
7 PIKULA, Kamil ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stare Bielice
8 RUTKOWSKI, Tomasz Poznań
9 SAKOWSKI, Marcin Rychwał
10 SERBA, Michał KB Szamotuły Szamotuły

Bieg 10km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BILSKI, Jan Poznań
2 BOIŃSKI, Bartosz Bukowski Klub Biegacza Poznań
3 FAJOK, Szymon SKS OBORNIKI Oborniki
4 GOŚCIŃSKI, Bartosz Poznań
5 KOTECKI, Paweł Expansja Advertising/ King Runner Ultra Poznań
6 KROTECKI, Damian Biegożercy Ludomy
7 KRZYŻOSTANIAK, Patryk Poznań
8 LEWANDOWSKI, Piotr KB Szamotuły Jelenia Góra
9 PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
10 ROPELEWSKI, Tomasz Kris Trans Małyszka Poznań
11 TACIAK, Michał PRO336 Skórzewo
12 WALCZAK, Damian POZNAŃ

KARNET - BIEG 5km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADRIAN, Wegner Poznań
2 GARCON, Mariusz X
3 GAZDA, Michał Constravia Poznań
4 MOSSAKOWSKI, Rafał Poznań
5 STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX Poznań
6 WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły Szamotuły

KARNET - BIEG 10km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DOLNY, Oskar Poznań
2 ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows Poznań
3 KABAŁA, Bartosz Gostyń
4 KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki Poznań
5 MATYSIAK, Jacek Poznan
6 MICHOŃ, Kacper Night Runners Konin
7 NIEMIR, Tomasz Koziegłowy
8 NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL Poznań
9 PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team Poznań
10 PIŁAT, Krzysztof KB INTREX Poznań
11 WICHNIAREK, Jan Poznań

Bieg 5km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Dominik KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
2 BACHORSKI, Marek Garby
3 BANDOSZ, Marek pro366 swarzedz
4 BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
5 BIEGANSKI, Maciej ORTOspot Poznań
6 BURY, Marcin Poznań
7 CZARKOWSKI, Marcin asap team Poznań
8 GOKIERT, Michał Ikano Gorzewo
9 JABŁOŃSKI , Jakub #delfinkiTeam Poznań
10 JAWORSKI, Łukasz Poznań
11 JAŻDŻEWSKI, Michał OBORNIKI
12 KRZEMIEŃ, Krzysztof Run Flint Run Poznań
13 ŁUCZAK, Marcin run4energy Plewiska
14 MIKUŁAN, Mikołaj U.S Navy Seal Poznan
15 NAWROCKI, Igor Budzisław Kościelny
16 OWCZARZAK, Tomasz Owce na wypasie Biedrusko
17 PIECHOWIAK, Marek Wojownicy Wódy Poznań
18 PINIARSKI, Paweł DPKJIP Poznań
19 PISARCZYK, Grzegorz Poznań
20 ROGOWICZ, Paweł CTS Garby
21 ROGUSKI, Jerzy Poznań
22 SCHULZ, Jędrzej Poznań
23 SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
24 SZASZNER, Łukasz Swarzędz
25 SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
26 SZPRYNGIEL, Piotr Ślimaczki Przezmierowo
27 SZYMCZAK, Andrzej Poznań
28 WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
29 WOLAŃSKI, Karol Poznań

Bieg 10km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZYK, Maciej SKS OBORNIKI Oborniki
2 ANGOWSKI, Andrzej Poznań
3 CIEŚLEWICZ, Wojciech Platinum Gruszczyn
4 CWALINA, Dariusz Poznan
5 CZERNICKI, Jakub Suchy Las
6 DOBOSZ, Leszek Poznań
7 FISHCHUK, Petro Poznan
8 GADZIŃSKI, Sławomir Luboń
9 HRAB, Wojciech Night Runners Poznań
10 JUCHACZ, Krzysztof BE TRI Plewiska
11 KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
12 KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
13 KAŻMIERCZAK, Piotr Witkowo Biega Witkowo
14 KOWALIK, Tomasz Trio z Matejki Poznań
15 KRUPA, Krystian EITALIA.pl Poznań
16 KRZYŻANOWSKI, Marcin Świat Maratończyka Poznań
17 KRZYŻOSTANIAK , Łukasz Rozum i Serce Poznań
18 KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
19 KWITOWSKI, Maciej Gniezno
20 LEKI, Krzysztof Garby
21 LEWICKI, Kamil Donner Party Murowana Goślina
22 LIMPENS, Maxime La vie est belle!!!!! kamionki
23 ŁAWIAK, Paweł Atlas Running Team Przeźmierowo
24 ŁUKASZ, Ciećmierowski LISI OGON Wągrowiec
25 ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
26 MAJEWSKI, Patryk Farutex Poznań
27 MARCINEK, Tomasz Drużyna Zbója Jasin
28 MASTYK, Mirosław Ślęża Poznań
29 MATYSIAK, Daniel KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bugaj
30 MICHALAK, Sebastian Dąbrówka
31 MICHLSKI, Mateusz Projekt Mateusz Michalski Poznań
32 MIŚ, Zbyszek Poznań
33 NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
34 NOWAK, Mariusz PZU Sport Team Poznań
35 PIETRZAK, Marek Zalasewo
36 POCHYLSKI, Paweł Deloitte Adventure Team Poznań
37 PUPKOWSKI, Kamil RUNAWAY - NAJLEPSZY BIEG OCR Skwierzyna
38 ROSZAK, Adrian KB Szamotuły Szamotuły
39 ROSZKOWIAK, Radosław Poznań
40 SŁOWIŃSKI, Damian CITYZEN_ Poznan
41 SMUDZIŃSKI, Piotr Poznań
42 SOCHA, Jakub 125 blp Mosina
43 STANISŁAWSKI, Jacek DookolaSwiata.co Poznań
44 STRĄCZEK, Sławomir Atlas Running Team Luboń
45 SUCHOROWSKI, Jakub PRO336 kOBYLNICA
46 SWIATEK, Jarek Chyby
47 SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań
48 ŚWIĄTEK, Jacek Rogoźno
49 TUTKA, Maksymilian KS JANUSZE Poznań
50 WOJCIECHOWICZ, Leszek Dzieci Kotana Poznań
51 WOŹNIAK, Łukasz Czermin
52 ZIELIŃSKI, Michał Poznańskie Łaziki Poznań

KARNET - BIEG 5km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX Poznań
2 KAŁAMAJA, Adam Poznań
3 KRAUSE, Kuba Poznań
4 KRYSTKIEWICZ, Łukasz Tulce
5 PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS Poznań
6 STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI Oborniki
7 SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp Poznań
8 TUREK, Maciej Murowana Goślina
9 UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team

KARNET - BIEG 10km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows Poznań
2 BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM Poznań
3 BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN Poznań
4 BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team Poznań
5 BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań Poznań
6 CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team Poznań
7 CYBULSKI, Dariusz KB INTREX Poznań
8 CZERSKI, Krzysztof KB INTREX Poznań
9 DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek Poznań
10 DORONOWICZ, Konstantyn Poznań
11 FRASZ, Wojtek Bash&Frasz Wągrowiec
12 GABRYEL, Piotr Tuczno
13 GÓRNY, Maciej Poznań
14 GUCKI, Adam Maratończyk Poznań Chyby
15 JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań Golina Wielka
16 KLIMECKI, Łukasz KB INTREX Poznań
17 KUJAWA, Mateusz Poznań
18 KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki Poznań
19 LEKI, Krzysztof Garby
20 ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team Poznań
21 NAPIERAŁA, Szymon Poznań
22 NOWACZYK, Piotr Poznań
23 NOWAK, Mariusz PZU Sport Team Poznań
24 OLIŃSKI, Paweł Poznań
25 PODGÓRSKI, Bo Poznań
26 POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
27 PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań Poznań
28 STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań Poznań
29 STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl Poznań
30 SZURKOWSKI, Michał Poznań
31 WESOŁEK, Daniel Poznań
32 WOŹNIAK, Adam Aluplast poznań

Bieg 5km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANDRZEJAK, Rafał Brama W Biegu Suchy Las
2 ANTCZAK, Grzegorz MJDOP Pozna
3 BŁOTNY, Sebastian Robakowo
4 JUSIK, Wojciech kontrabanda Grunwaldu Gruszczyn
5 KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
6 KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
7 LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
8 MAJEWSKI, Radosław Night Runners Poznań
9 MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
10 NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ
11 NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
12 PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
13 PUDLISZAK, Jeremi Murowana Goślina
14 RUTKOWSKI, Tomasz RUTKOWSKI SZAMOTUŁY
15 RZEPECKI, Michał Poznań
16 SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
17 ŚWIĄTEK, Remik KS Niemaniemogę Owińska
18 WOJTKOWIAK, Stefan Piątkowo na Biegowo Poznań

Bieg 10km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZAK, Artur Poznań
2 ADAMUS, Adam Borówiec
3 ANDRZEJEWSKI, Bartłomiej gniezno
4 BASIŃSKI, Marcin PRO336 Paczkowo
5 BIENIEK, Przemek DĄBROWA DĄBROWA
6 BOJKOWSKI , Tomasz Poznań
7 BRYCHCY, Mateusz Byle do mety Poznań
8 CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań
9 ĆWIKLIŃSKI , Maciej Poznań
10 DEIGSLER, Przemyslaw Poznań
11 DERSLEY, Stephen Poznań
12 GRZYB , Krzysztof Smashing Pąpkins Poznań
13 HETMAŃSKI, Tomasz The Mountain Team Plewiska
14 JANKOWIAK, Lucjan Śrem
15 KANIKOWSKI, Tomasz SPM SYSTEMS
16 KARALUS, Sebastian Krosinko
17 KOROLKIEWICZ, Rafał POZNAŃ
18 KUCHARSKI, Jacek Garby
19 ŁACH, Tomasz Wrocław
20 MICHALSKI, Roman KB Carasco Poznań
21 MUCHAJER, Dawid Poznań
22 NASKRĘT, Sławomir biegajzeslawkiem Poznań
23 NOWAK, Andrzej Night runners Poznań
24 NOWAK, Krzysztof Atlas Running Team Rogoźno
25 PAWLAK, Radek Baranowo
26 PIĘTKA, Daniel Zgrupka Team Poznań
27 PILARCZYK, Robert NIGHT RUNNERS / 231 GO Poznań
28 PILARCZYK, Robert NIGHT RUNNERS / 231 GO Poznań
29 PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
30 POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team Luboń
31 PRZYBYLSKI, Przemysław Nessi Team GNIEZNO
32 PRZYBYLSKI, Tomasz TRI tomaj Borówiec
33 SKAŁA , Artur Platinum Swarzędz
34 SOBCZAK, Tomasz Reborn Team Gniezno Gniezno
35 SOBECKI, Sebastian PRO336 Gruszczyn
36 TOMASZEWSKI, Maciej Night Runners Poznań
37 TOMKOWIAK, Sławomir 3:33 TEAM Poznań
38 WĘGŁOWSKI, Maciej Środa wielkopolska
39 WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
40 WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
41 WÓDKIEWICZ, Maciej Maciejówka Biega Tulce
42 ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
43 ŻOŁDAK, Przemysław Piątkowo na Biegowo Witkowo

KARNET - BIEG 5km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska Poznań
2 GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina Białężyn
3 GUMNY, Grzegorz Poznań
4 KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) Rybitwy
5 MAJEWSKI, Radosław Night Runners Poznań
6 OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion Chludowo

KARNET - BIEG 10km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARANOWSKI, Filip Poznań
2 BARSKI, Bartosz Poznań
3 BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły Szamotuły
4 BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku Zalasewo
5 JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team Owińska
6 KĄKOL , Artur Duszniki
7 KOŁTOWSKI, Piotr Skórzewo
8 KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań Poznań
9 MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl Lusowo
10 MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy Poznań
11 OTOCKI, Wojciech Nowak Run Poznań
12 OZDOBA, Marek KB INTREX Poznań
13 PAJOR, Krzysztof Swarzędz
14 PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners Poznań
15 PELCNER, Marcin Włóczykije Rożnowo
16 POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team Luboń
17 POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
18 ROSA, Jarosław Natural Born Runners Poznań

Bieg 5km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KONIECZKA, Marek Marek Konieczka Poznań
2 PIECHOWIAK, Piotr Poznań

Bieg 10km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FIAŁKOWSKI, Janek Night Runners Kórnik
2 GALASIŃSKI, Andrzej Grupa Sigmeo Luboń
3 KOTLIŃSKI, Tomasz 1968 Obrzycko

KARNET - BIEG 5km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DYBIZBAŃSKI, Dariusz Szamotuły
2 WOJTAS, Piotr KB INTREX Poznań
3 WOLNIEWICZ, Ryszard Pniewy

KARNET - BIEG 10km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje Murowana Goślina
2 PETZA, Maciej Montemoro Poznań
3 SZYSZKA, Adam Kicin
4 WLASZCZYK, Wiesław Pobiedziska

Bieg 5km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eyewear Poznan
2 HORNIK, Zbigniew Koziegłowy Koziegłowy
3 ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
4 WIECZORKOWSKI, Wladyslaw 1956 Poznań

Bieg 10km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
2 NIEMYT, Andrzej Grodziski Klub Biegacza Grodzisk Wlkp.
3 PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań

KARNET - BIEG 5km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

KARNET - BIEG 10km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Marsz NW 5km / OPEN K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANDRZEJEWSKA, Beata gniezno
2 CHRÓŚNIAK, Jolanta Wenecja
3 CZERNIAWSKA, Renata Towarzystwo Wioślarzy Masters Poznań Poznań
4 DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
5 EWERTOWSKA, Ewa Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
6 FRYDRYCH, Katarzyna Rokietnica
7 LESIAK-DOMAGAŁA, Izabela Night Runners Poznań
8 MAŃCZAK, Agnieszka Czerwonak Biega Kicin
9 NIKLAUS , Danuta Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
10 NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
11 RÓŻEWICZ, Magdalena Kaźmierz
12 STANISŁAWIAK, Bożena Kaźmierz
13 STASZAK, Marta Nw Games Poznań
14 SZCZERBA, Ewa Bolechowko
15 TACIAK, Sylwia Żnin
16 ZAWADA, Olga samotne wilki Poznań

Marsz NW 5km / OPEN M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
2 FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
3 GUDZIO, Maciej Czerwonak
4 JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland POZNAŃ
5 KOZŁOWSKI, Jacek Poznań
6 KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
7 KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
8 KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
9 NOWAK, Rajmund Nordic Walking Kiekrz Poland POZNAŃ
10 NOWAK, Wiesław UKS "SKOCZEK" Skoki Skoki
11 ROZYNEK, Mariusz Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
12 ZAWADA, Paweł samotne wilki Poznań

KARNET - NW5km / OPEN-K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN Poznań
2 DOLATA, Róża Czerwonak Biega Koziegłowy
3 HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina
4 NEWSKA, Edyta 1972 Gołańcz
5 PROSIANOWSKA, Monika X Janowiec Wielkopolski

KARNET - NW5km / OPEN-M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZAK, Artur Poznań
2 ADAMUS, Adam Borówiec
3 ADRIAN, Wegner Poznań
4 ALEXANDERSSON , Johan
5 AMANOWICZ, Magdalena CHODZIEŻ
6 ANDRZEJEWSKA, Beata gniezno
7 ANDRZEJEWSKI, Bartłomiej gniezno
8 ANGOWSKI, Andrzej Poznań
9 ANITA, Marcinkowska Luboń
10 BACHORSKI, Marek Garby
11 BARANOWSKI, Adam Poznań
12 BARANOWSKI, Filip Poznań
13 BARSKI, Bartosz Poznań
14 BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
15 BARTOSZ, Żurawski
16 BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
17 BIEŃ, Magdalena poznań
18 BILSKI, Jan Poznań
19 BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
20 BŁOTNY, Sebastian Robakowo
21 BOJKOWSKI , Tomasz Poznań
22 BRIKIS, Mieszko Poznan
23 BROK, Małgorzata Plewiska
24 BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
25 BUDZIAK, Natalia Poznań
26 BURY, Marcin Poznań
27 CHRÓŚNIAK, Jolanta Wenecja
28 CICHA, Ania Chodzież
29 CIERNIAK, Ania Czermin
30 CIEŚLEWICZ, Fabian Gruszczyn
31 CIEŚLEWICZ, Natasza Gruszczyn
32 CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela Chodzież
33 CWALINA, Dariusz Poznan
34 CZARNECKA , Danuta Chodzież
35 CZERNICKI, Jakub Suchy Las
36 CZMOK, Robert Poznań
37 ĆWIKLIŃSKI , Maciej Poznań
38 DEIGSLER, Przemyslaw Poznań
39 DEPTULSKI, Mateusz Poznan
40 DERSLEY, Stephen Poznań
41 DOBOSZ, Leszek Poznań
42 DOLNY, Oskar Poznań
43 DORONOWICZ, Konstantyn Poznań
44 DUKAT, Katarzyna MUROWANA GOŚLINA
45 DYBIZBAŃSKI, Dariusz Szamotuły
46 DYMEK, Malwina Poznań
47 FILIPIAK, Karolina Poznań
48 FISHCHUK, Petro Poznan
49 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
50 FRYDRYCH, Katarzyna Rokietnica
51 FRYSIAK, Małgorzata BISKUPICE
52 FRYSIAK, Wiktoria BISKUPICE
53 GABRYEL, Anna Tuczno
54 GABRYEL, Piotr Tuczno
55 GADZIŃSKI, Sławomir Luboń
56 GIERA, Ania Poznań
57 GOŚCIŃSKI, Bartosz Poznań
58 GÓRALCZYK, Łukasz Czermin
59 GÓRNY, Maciej Poznań
60 GRZELKA, Agata Poznań
61 GUDZIO, Maciej Czerwonak
62 GUMNY, Grzegorz Poznań
63 HABELSKA, Lucyna Czerwonak
64 HAMROL, Aleksandra Złotniki
65 IDZIAK, Jakub Poznań
66 JAKUBEK, Amelia Swarzędz
67 JANASIAK, Jakub Szamotuły
68 JANASIAK, Piotr Szamotuły
69 JANKOWIAK, Lucjan Śrem
70 JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
71 JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
72 JAWORSKI, Łukasz Poznań
73 JAŻDŻEWSKA, Agnieszka Jażdżewska OBORNIKI
74 JAŻDŻEWSKA, Michalina OBORNIKI
75 JAŻDŻEWSKI, Michał OBORNIKI
76 JAŻDŻEWSKI, Stanisław OBORNIKI
77 JÓŹWIK, Matylda Miękowo
78 JÓŹWIK, Paweł Miękowo
79 KABAŁA, Bartosz Gostyń
80 KAJDAN, Hanna Września
81 KAŁAMAJA, Adam Poznań
82 KAŁKA, Piotr KOZIEGŁOWY
83 KARALUS, Sebastian Krosinko
84 KARALUS, Stasiu Krosinko
85 KARALUS, Tomasz Krosinko
86 KAROLINA, Pacuła Poznań
87 KASZUBA-CZARNECKA, Ania Poznań
88 KĄKOL , Artur Duszniki
89 KĄKOLEWSKA, Elżbieta Młodasko
90 KĄKOLEWSKA, Iga Młodasko
91 KĘDZIORA, Iga Koziegłowy
92 KĘDZIORA, Wiktor Koziegłowy
93 KIERZEK, Magdalena Poznań
94 KLAJA, Agnieszka Pozna n
95 KOŁTOWSKI, Piotr Skórzewo
96 KOROLKIEWICZ, Rafał POZNAŃ
97 KOZŁOWSKA , Alicja KOZIEGŁOWY
98 KOZŁOWSKI, Jacek Poznań
99 KRAJEWSKA, Hanna Piła
100 KRAKÓWKA, Bruno Poznan
101 KRAKÓWKA, Iwo Poznań
102 KRAKÓWKA, Milo Poznań
103 KRAUSE, Ania Poznań
104 KRAUSE, Emilka Poznań
105 KRAUSE, Kuba Poznań
106 KRAWCZUK, Marian Poznań
107 KRAWCZUK, Matylda Poznań
108 KRYPA, Aleksandra Warszawa
109 KRYSTKIEWICZ, Basia Tulce
110 KRYSTKIEWICZ, Łukasz Tulce
111 KRYSTKIEWICZ, Mateusz Tulce
112 KRYSTYNA, Słowek Poznań
113 KRZYŻOSTANIAK, Patryk Poznań
114 KUBIAK, Marta Biedrusko
115 KUBIAK, Urszula Swarzędz
116 KUC, Antoni krosno
117 KUCHARSKI, Jacek Garby
118 KUCZYNSKI, Mateusz PĘPOWO
119 KUJATH, Wojciech Czapury
120 KUJAWA, Mateusz Poznań
121 KUKLA-KOWALSKA, Alicja Lusówko
122 KWITOWSKI, Maciej Gniezno
123 KWITOWSKI, Stasiu Gniezno
124 LEKI, Krzysztof Garby
125 LEKI, Krzysztof Garby
126 LEWANDOWSKA, Katarzyna Chodzież
127 LUSIAK, Anna Poznań
128 LUSIAK, Janusz Poznań
129 LUSIAK, Miłosz Poznań
130 LUSIAK, Stanisław Poznań
131 ŁACH, Tomasz Wrocław
132 ŁASOCHA, Kamila Poznań
133 ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
134 MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
135 MANICKA, Magdalena Zielątkowo
136 MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
137 MARCINKOWSKA, Anita Luboń
138 MATYBA, Anna Poznań
139 MATYSIAK, Jacek Poznan
140 MAZUREK, Anastazja Garby
141 MAZUREK, Deborah Garby
142 MAZUREK, Marcel Garby
143 MAZUREK, Teofil Garby
144 MĄCZYŃSKA, Joanna Poznań
145 MĄDEREK, Barbara Dachowa
146 MICHALAK, Sebastian Dąbrówka
147 MIŚ, Zbyszek Poznań
148 MONDRA, Joanna Poznań
149 MOSSAKOWSKI, Rafał Poznań
150 MUCHAJER, Dawid Poznań
151 NAPIERAŁA, Gabriela Suchy Las
152 NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
153 NAPIERAŁA, Szymon Poznań
154 NAPIERAŁA, Zuzanna Suchy Las
155 NAWROCKI, Igor Budzisław Kościelny
156 NIEMIR, Tomasz Koziegłowy
157 NOLKA - SZASZNER, Marta Murowana Goślina
158 NOWACZYK, Piotr Poznań
159 OLIŃSKI, Paweł Poznań
160 PAJOR, Krzysztof Swarzędz
161 PASZKIEWICZ, Józef Murowana Goślina
162 PAWLAK, Dominika Owińska
163 PAWLAK, Radek Baranowo
164 PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
165 PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
166 PIECHNIK, Zosia Szczytniki
167 PIECHOWIAK, Piotr Poznań
168 PIETEK, Katarzyna Bolechowo
169 PIETRZAK, Marek Zalasewo
170 PIGUŁA, Agnieszka Poznań
171 PISARCZYK, Grzegorz Poznań
172 PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
173 PODGÓRSKI, Bo Poznań
174 PRUCHNIEWSKA, Agnieszka Rokietnica
175 PTASIŃSKA, Elżbietka
176 PTASIŃSKA, Izabelka
177 PUDLISZAK, Jeremi Murowana Goślina
178 RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
179 RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
180 RATAJCZAK , Joanna Poznan
181 ROGUSKI, Edward Poznań
182 ROGUSKI, Jerzy Poznań
183 ROSSA, Ewelina Poznań
184 ROSZKOWIAK, Radosław Poznań
185 RÓŻEWICZ, Magdalena Kaźmierz
186 RURAK, Leon Koziegłowy
187 RUTKOWSKI, Tomasz Poznań
188 RZEPECKI, Michał Poznań
189 SAKOWSKI, Marcin Rychwał
190 SCHULZ, Jędrzej Poznań
191 SKONIECZNA NOWAK, Katarzyna Swarzędz
192 SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
193 SŁAWECKA, Honorata Poznań
194 SMĘTKOWSKA, Kinga Poznań
195 SMUDZIŃSKI, Ignacy Poznań
196 SMUDZIŃSKI, Piotr Poznań
197 SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
198 SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
199 SOBKOWIAK, Filip Poznań
200 SOBKOWIAK, Mikołaj Poznań
201 SOCHA, Aleksandra Plewiska
202 STANISŁAWIAK, Bożena Kaźmierz
203 STAŃCZYK, Zuzanna Poznań
204 STARCZEWSKA, Pola Rabowice
205 STAROSTA, Wiktor Leszno
206 STĘPIEŃ, Małgorzata Poznań
207 SWIATEK, Jarek Chyby
208 SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
209 SYPNIEWSKA, Emilia
210 SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
211 SZASZNER, Łukasz Swarzędz
212 SZCZERBA, Ewa Bolechowko
213 SZESZYCKA, Hanna Poznań
214 SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
215 SZURKOWSKI, Michał Poznań
216 SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
217 SZYMCZAK, Andrzej Poznań
218 SZYMONIAK, Maja Poznań
219 SZYSZKA, Adam Kicin
220 ŚWIĄTEK, Jacek Rogoźno
221 TACIAK, Sylwia Żnin
222 TERLECKA, Marta Szczytniki
223 TRACZ, Jakub Swarzędz
224 TUREK, Maciej Murowana Goślina
225 TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak
226 TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak
227 WALCZAK, Damian POZNAŃ
228 WASICKA-JAKUBEK, Angelika Swarzędz
229 WASIELAK, Joanna Swarzędz
230 WEBER, Agnieszka Kozieglowy
231 WESOŁEK, Daniel Poznań
232 WĘGŁOWSKI, Maciej Środa wielkopolska
233 WICHNIAREK, Jan Poznań
234 WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
235 WIĘCKOWSKA, Katarzyna
236 WIĘCKOWSKA, Zosia swarzedz
237 WILANOWSKA, Helena Czerlejno
238 WILCZYŃSKA, Helena Luboń
239 WILCZYŃSKA, Kalina Luboń
240 WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
241 WILKOWSKA, Nina Swarzędz
242 WILKOWSKI, Patryk Swarzędz
243 WITEK-AST, Anna Poznań
244 WLASZCZYK, Wiesław Pobiedziska
245 WŁODARCZYK, Oliwia Plewiska
246 WOGA, Emilia Szamotuły
247 WOGA, Magda Szamotuły
248 WOGA-LORO, Bruno Szamotuły
249 WOJTKOWIAK, Elżbieta Poznań
250 WOLAŃSKI, Karol Poznań
251 WOLNIEWICZ, Ryszard Pniewy
252 WOŹNIAK, Łukasz Czermin
253 WROE, Agnieszka Poznan
254 WYDRA, Edyta Oborniki
255 WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy
256 ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ
257 ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
258 ZIELIŃSKA, Dominika Poznań
259 ŻURAWSKA, Wiktoria
260 ŻWIKIEWICZ, Zuzanna Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JABŁOŃSKI , Jakub #delfinkiTeam Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp Poznań
2 WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIKULA, Kamil ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stare Bielice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHOMIAK, Emilka - Rokietnica
2 STARCZEWSKI, Olaf - Rabowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SOCHA, Jakub 125 blp Mosina

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TOMKOWIAK, Sławomir 3:33 TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność