"GPDGwBG 1km"

PosBib#CategoryAthleteTeamGenderAgePaceCzas
1657D3 - chłopcyJAKUB PROTASEWICZRKL Kusy RokietnicaM115:130:05:13
2673D3 - chłopcyLEON RURAKnullM85:190:05:21
3680D3 - chłopcyMATEUSZ UCIŃSKIOKL Oborniki M125:270:05:27
4661D3 - dziewczynkiDOROTA NOWAK-ŁAŻEWSKANiepubliczna SP Otwarte DrzwiF115:290:05:29
5698D3 - chłopcyHUBERT CIERZNIAKHuragan PobiedziskaM125:370:05:40
6667D3 - chłopcyBARTOSZ LISnullM95:400:05:41
7656D3 - chłopcyADAM GÓRCZYŃSKInullM126:010:06:02
8674D3 - chłopcySEWERYN WRÓBELnullM96:020:06:03
9681D3 - chłopcyGRZEGORZ KROMASP OPALENICAM106:070:06:07
10691D3 - chłopcyTUMOTEUSZ GILKB Gepard Murowana GoślinaM116:070:06:08
11651D3 - chłopcyPATRYK WINKELnullM116:160:06:18
12670D3 - chłopcyTOMASZ ZIELIŃSKIKS Hades PoznańM126:280:06:30
13675D3 - dziewczynkiOLGA BERNATnullF106:310:06:31
14655D3 - dziewczynkiBARBARA BARANOWSKAAkademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia F96:370:06:38
15697D3 - chłopcyWOJCIECH BULZACKIHuragan PobiedziskaM106:380:06:40
16678D3 - chłopcySZYMON MAJDECKIAktywni z SzczytnikM96:450:06:47
17663D3 - chłopcyANTONI MIELCARZEWICZnullM106:540:06:56
18658D3 - dziewczynkiZUZANNA JANKOWSKAAkademia Sportu Młode OrłyF107:010:07:01
19695D3 - chłopcyMACIEJ KRASIŃSKInullM107:020:07:03
20660D3 - chłopcyMIŁOSZ LUSIAKLusiak TEAMM97:010:07:03
21662D3 - chłopcyJAKUB SZYMANOWICZ nullM97:070:07:09
22683D3 - chłopcyMATEUSZ KRYSTKIEWICZMinionki DachseraM97:140:07:14
23690D3 - chłopcyMAURYCY GILKB Gepard Murowana GoślinaM107:190:07:20
24659D3 - chłopcyMARIAN KRAWCZUKnullM97:380:07:38
25653D3 - chłopcyJAKUB GRAJEKnullM98:030:08:05
26677D3 - chłopcyFILIP MAJDECKIAktywni z SzczytnikM118:080:08:10
27671D3 - dziewczynkiWERONIKA TYCZYŃSKACzerwonak Biega F108:220:08:22
28664D3 - dziewczynkiURSZULA MIELCARZEWICZnullF128:550:08:57
29654D3 - chłopcyMICHAŁ GRAJEKnullM99:030:09:05
30684D3 - dziewczynkiAMELIA KRYSTKIEWICZSzkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w TulcachF99:290:09:31
31669D3 - dziewczynkiWIKTORIA URBANnullF99:290:09:32
32652D3 - dziewczynkiKLAUDIA SMELAAkademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia F99:330:09:35
33668D3 - chłopcyMARCELI SCHULZnullM89:350:09:38
34692D3 - dziewczynkiOLIWIA BANDOSZnullF99:510:09:54
35679D3 - dziewczynkiEMILIA KRAUSEnullF99:550:09:56
36696D3 - dziewczynkiZOSIA MIELCARZEWICZnullF99:550:09:57
37693D3 - dziewczynkiŁUCJA GIEŁDAGlebowa TeamF810:310:10:34
38665D3 - chłopcySZYMIN PRZYBYLSKI Tri Tomaj M12
39666D3 - dziewczynkiKATARZYNA BALASMarcelkostwoF9
40672D3 - dziewczynkiKATARZYNA MAŃCZAKnullF12
41676D3 - chłopcyWOJCIECH PIETRUSZKAWolsztyński Klub BiegowyM12
42682D3 - chłopcyARKADIUSZ KROMASP OPALENICAM12
43694D3 - dziewczynkiLAURA CIESIELSKAnullF10