2019-11-16 - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020 - E2 - Zgłoszenia
2019-11-16

# Dystans Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 Bieg 10km [140] ADAMCZAK, Artur Poznań
2 Bieg 5km [427] ADAMCZAK, Joanna KB Szamotuły Szamotuły
3 Bieg 10km [194] ADAMCZYK, Maciej Oborniki
4 Bieg 5km [341] ADRIAN, Wegner POZNAŃ
5 Bieg 5km [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS KARNET
6 Bieg 5km [397] ANDRZEJEWSKI, Dominik KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
7 Marsz NW 5km [515] ANTAS, Maciej Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno
8 Bieg 10km [137] ANTKOWIAK, Klaudia Poznań
9 Marsz NW 5km [530] BALAS, Anna Marcelkostwo Poznań
10 Bieg dziecięcy 1000m [666] BALAS, Katarzyna Marcelkostwo Poznań
11 Bieg dziecięcy 500m [602] BALAS, Marceli Marcelkostwo Poznań
12 Bieg 5km [417] BALCEREK, Mariusz Foka Team Stęszew
13 Bieg 10km [87] BALCERZAK, Tomasz PASZCZAKI 3 KONARZEWO
14 Bieg 5km [448] BANDOSZ, Hanna PRO336 Swarzędz
15 Bieg dziecięcy 500m [626] BANDOSZ, Jagoda Swarzędz
16 Bieg 5km [438] BANDOSZ, Marek Swarzędz
17 Bieg dziecięcy 1000m [692] BANDOSZ, Oliwia Swarzędz
18 Marsz NW 5km [513] BARANOWSKA, Alicja Poznań
19 Bieg dziecięcy 1000m [655] BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
20 Bieg dziecięcy 1500m [685] BARANOWSKI, Adam Poznań
21 Bieg 10km [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
22 Bieg 10km [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
23 Bieg dziecięcy 1000m [675] BERNAT, Olga Suchy Las
24 Bieg 10km [109] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
25 Bieg 10km [218] BIEGANSKI, Maciej ORTOspot Poznań
26 Bieg 5km [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ KARNET
27 Bieg 10km [111] BIENIEK, Przemek 1978 Dąbrowa
28 Bieg 10km [214] BINEK, Katarzyna Night Runners Poznań
29 Bieg 10km [232] BŁASZKIEWICZ, Bogusz STR Poznań Lusowo
30 Bieg 10km [145] BŁASZKIEWICZ, Marcin LifeHouse Gruszczyn
31 Bieg 10km [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
32 Bieg 10km [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ KARNET
33 Bieg dziecięcy 500m [603] BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
34 Bieg 10km [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
35 Marsz NW 5km [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
36 Bieg 10km [159] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
37 Bieg 10km [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ KARNET
38 Bieg 10km [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
39 Bieg 10km [204] BOIŃSKI, Bartosz Bukowski Klub Biegacza Dobieżyn
40 Bieg 10km [205] BOROWCZYK, Sebastian KB DęBIEC Poznań
41 Bieg dziecięcy 500m [599] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
42 Bieg 5km [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ KARNET
43 Marsz NW 5km [516] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
44 Bieg 10km [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO KARNET
45 Bieg 5km [443] BRYCHCZYŃSKI, Krystian Poznań
46 Bieg 5km [451] BUDKA, Milena SPARTA RUNNERS Poznań
47 Bieg 5km [422] BUGAJ , Sylwia Poznań
48 Bieg 5km [436] BUKOWSKA, Alina Orki z ... Poznań
49 Bieg 10km [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ KARNET
50 Bieg 5km [456] BULZACKA, Izabela Promienko
51 Bieg dziecięcy 1500m [689] BULZACKI, Jan Huragan Pobiedziska Promienko
52 Bieg 5km [455] BULZACKI, Maciej Promienko
53 Bieg dziecięcy 1000m [697] BULZACKI, Wojciech Huragan Pobiedziska Promienko
54 Bieg 5km [377] BURCHARDT, Sławomir Poznań
55 Bieg 10km [208] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań
56 Bieg 10km [89] CICHA, Ania chodzież
57 Bieg 10km [104] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
58 Bieg 10km [106] CICHOSZEWSKI, Dawid Komorniki
59 Bieg 10km [105] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
60 Bieg 10km [139] CIEĆMIEROWSKI, Łukasz Wągrowiec
61 Bieg dziecięcy 1000m [698] CIERZNIAK, Hubert Huragan Pobiedziska Wierzyce
62 Bieg dziecięcy 1000m [694] CIESIELSKA, Laura Swarzędz
63 Bieg 10km [166] CIEŚLEWICZ, Wojciech Platinum Gruszczyn
64 Bieg 5km [374] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna HERNIK TEAM Poznań
65 Bieg 10km [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
66 Bieg 10km [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ KARNET
67 Bieg 10km [179] CWALINA, Dariusz Poznań
68 Bieg 5km [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ KARNET
69 Bieg 10km [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ KARNET
70 Bieg dziecięcy 200m [579] CZACHOR, Maria Swarzędz
71 Bieg 10km [112] CZAJKA, Elżbieta POZNAŃ
72 Bieg 5km [370] CZARKOWSKI, Marcin ASAP TEAM Poznań
73 Bieg 10km [86] CZARNECKA, Danuta Chodzież
74 Bieg 10km [162] CZERNICKI, Jakub Suchy Las
75 Bieg 10km [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
76 Bieg 5km [356] CZMOK, Robert Poznań
77 Bieg 10km [142] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
78 Bieg 10km [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ KARNET
79 Bieg 10km [171] DĄBROWSKI, Dawid Czerwonak Biega Murowana Goślina
80 Bieg 5km [393] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
81 Bieg 10km [113] DEIGSLER, Przemyslaw Poznań
82 Bieg 10km [148] DOJS, Aleksandra Night Runners Poznań
83 Marsz NW 5km [527] DOLATA, Dorota Kiekrz
84 Marsz NW 5km [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY KARNET
85 Bieg 10km [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
86 Bieg 10km [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
87 Marsz NW 5km [511] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
88 Bieg 10km [190] DUDA, Marcin Poznań
89 Bieg dziecięcy 500m [591] DUKAT, Jakub MUROWANA GOŚLINA
90 Bieg 10km [99] DUKAT, Katarzyna Murowana Goślina
91 Bieg 5km [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
92 Bieg 5km [366] DYMEK, Malwina Czerwonak
93 Bieg 5km [405] EDER, Mateusz Poznań
94 Bieg 10km [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
95 Marsz NW 5km [524] EWERTOWSKA, Ewa Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
96 Bieg 10km [224] FAJOK, Szymon SKS OBORNIKI Oborniki
97 Bieg 10km [122] FIAŁKOWSKI, Janek Night Runners Kórnik
98 Bieg 10km [100] FISHCHUK, Petro Poznan
99 Bieg 5km [379] FLISIKOWSKA, Jagoda Biegacze Juniora - Runners Team Kicin
100 Bieg 5km [355] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
101 Bieg 5km [439] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
102 Bieg 10km [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
103 Marsz NW 5km [512] FRYDRYCH, Katarzyna Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
104 Marsz NW 5km [517] FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
105 Bieg 5km [362] FRYSIAK, Małgorzata Bugaj
106 Bieg 10km [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
107 Bieg 10km [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
108 Bieg 10km [185] GAŁEK, Aleksander Poznań
109 Bieg 5km [305] GARCON, Mariusz X KARNET
110 Bieg 5km [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ KARNET
111 Bieg dziecięcy 500m [590] GBÓR, Kacper Koziegłowy
112 Marsz NW 5km [522] GIEŁDA, Karolina Glebowa Team Poznań
113 Bieg dziecięcy 1000m [693] GIEŁDA, Łucja Glebowa Team Poznań
114 Bieg dziecięcy 200m [568] GIERA, Ania Żłobek Ptyś Poznań
115 Bieg dziecięcy 200m [567] GIERA, Kuba VICTORIUS Poznań
116 Bieg dziecięcy 1000m [690] GIL, Maurycy KB Gepard Murowana Goślina Bolechowo Osiedle
117 Bieg dziecięcy 1000m [691] GIL, Tumoteusz KB Gepard Murowana Goślina Bolechowo Osiedle
118 Bieg 5km [454] GMEREK, Ewelina Poznań
119 Bieg 5km [388] GOKIERT, Michał Ikano Gorzewo
120 Bieg dziecięcy 1000m [656] GÓRCZYŃSKI, Adam Dalewo
121 Bieg 10km [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
122 Bieg dziecięcy 1000m [653] GRAJEK, Jakub Poznań
123 Bieg dziecięcy 1000m [654] GRAJEK, Michał Poznań
124 Bieg dziecięcy 200m [578] GROCHOWSKA, Zofia Luboń
125 Bieg dziecięcy 500m [630] GROCHOWSKI, Franciszek Luboń
126 Bieg 5km [403] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
127 Marsz NW 5km [508] GRUSZCZYNSKA, Natasza Mosina
128 Bieg 5km [367] GRUSZCZYNSKA, Olga Haterunners Mosina
129 Marsz NW 5km [509] GRUSZCZYNSKI, Tomasz Mosina
130 Bieg 5km [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN KARNET
131 Bieg 10km [147] GRZEGORZEWSKI, Konrad 4Fiter DĄBRÓWKA
132 Bieg 5km [432] GRZYB, Beata 1979 Poznań
133 Bieg dziecięcy 500m [624] GRZYB, Dominik Natural Born Runners Team Poznań
134 Bieg 5km [433] GRZYB, Krzysztof Poznań
135 Bieg 10km [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ KARNET
136 Bieg 5km [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY KARNET
137 Bieg 10km [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY KARNET
138 Marsz NW 5km [520] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland Czerwonak
139 Bieg 5km [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
140 Bieg 10km [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
141 Bieg 5km [361] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
142 Bieg 5km [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ KARNET
143 Bieg 5km [465] HAREMZA, Kinga Night Runners Poznań
144 Bieg 10km [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ KARNET
145 Marsz NW 5km [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
146 Bieg 10km [120] HETMAŃSKI, Tomasz The Mountain Team Plewiska
147 Bieg 5km [394] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald Poznań Koziegłowy
148 Bieg 5km [408] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
149 Bieg 10km [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań KARNET
150 Bieg 10km [157] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań
151 Bieg 5km [426] HUDAK, Jakub Hocki klocki Poznań
152 Bieg 5km [383] IDZIAK, Jakub Poznań
153 Bieg 10km [226] IWANIEC, Damian Poznań
154 Bieg 5km [364] JACKOWIAK, Jarek gRUNwald Team Poznań Poznań
155 Bieg 10km [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
156 Bieg 10km [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
157 Bieg 10km [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA KARNET
158 Bieg 10km [174] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
159 Bieg 10km [116] JANAS, Dobrochna Poznań
160 Bieg dziecięcy 1500m [687] JANASIAK, Jakub Szamotuły
161 Bieg dziecięcy 1500m [686] JANASIAK, Piotr Szamotuły
162 Marsz NW 5km [507] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
163 Bieg 10km [150] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
164 Bieg dziecięcy 500m [595] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
165 Bieg dziecięcy 1000m [658] JANKOWSKA, Zuzanna Akademia Sportu Młode Orły Piaski
166 Bieg 5km [413] JANKOWSKI, Maciej Poznań
167 Bieg 5km [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Ren Team Poznań KARNET
168 Bieg 5km [398] JARMUDA, Justyna Poznań
169 Bieg dziecięcy 500m [606] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
170 Bieg dziecięcy 500m [607] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
171 Bieg dziecięcy 500m [600] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
172 Bieg dziecięcy 500m [601] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
173 Bieg 10km [191] JUCHACZ, Krzysztof BE TRI Plewiska
174 Bieg 5km [416] JUCHIEWICZ, Malwina Poznań
175 Bieg 10km [175] JUREWICZ, Agata Vege Runners Poznan
176 Bieg 5km [358] JURGA, Joanna Poznan
177 Bieg 5km [462] JUSIK, Wojciech Gruszczyn
178 Bieg 10km [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
179 Bieg 10km [114] KACZMAREK, Beata STR POZNAŃ Poznań
180 Bieg 10km [231] KACZMAREK, Jacek przeżmierowo
181 Bieg 10km [149] KACZMAREK, Mateusz Team Bardzo Ostrów Wielkopolski
182 Bieg 10km [115] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
183 Bieg 5km [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
184 Bieg 10km [184] KARALUS, Sebastian Krosinko
185 Bieg dziecięcy 200m [575] KARALUS, Stasiu Krosinko
186 Bieg dziecięcy 500m [614] KARALUS, Tomasz Krosinko
187 Bieg 5km [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
188 Bieg dziecięcy 200m [564] KASIŃSKA, Franciszka Hernik Team Poznań
189 Bieg 5km [349] KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
190 Bieg 10km [110] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
191 Bieg 10km [128] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
192 Bieg 5km [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
193 Bieg 5km [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
194 Bieg 5km [360] KAYSIEWICZ, Joanna Poznań
195 Bieg 10km [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
196 Bieg 10km [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
197 Bieg 10km [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
198 Marsz NW 5km [528] KEDZIERSKA, Agnieszka Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno
199 Bieg 5km [435] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
200 Bieg 10km [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
201 Bieg 10km [228] KLAJA, Katarzyna Czerwonak
202 Bieg 10km [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ KARNET
203 Bieg 10km [225] KOGUT, Grzegorz Plewiska
204 Bieg 10km [117] KOLAŃSKI, Bartosz RUN FOR JFK Poznań
205 Bieg 5km [447] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
206 Bieg 10km [215] KOŁOCH, Krzysztof Night Runners Poznań
207 Bieg dziecięcy 500m [623] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
208 Bieg dziecięcy 500m [622] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
209 Bieg 10km [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
210 Bieg 5km [381] KONIECZNA, Joanna Marciki Poznań
211 Bieg 5km [410] KOPIENIAK, Agnieszka Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Poznań
212 Bieg 10km [200] KOROLKIEWICZ, Rafał Poznan
213 Bieg 10km [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ KARNET
214 Bieg 5km [382] KORYCIŃSKA, Marta Marciki Poznań
215 Bieg 10km [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ KARNET
216 Bieg dziecięcy 200m [551] KOSICKI, Jakub X Koziegłowy
217 Bieg 10km [180] KOŚKA, Aleksandra SPARTA RUNNERS Poznań
218 Bieg 10km [186] KOŚLA, Przemysław LifeHouse Poznań
219 Bieg 10km [202] KOWALCZYK, Ewelina Luboń
220 Bieg 10km [167] KOWALIK, Tomasz Poznań
221 Bieg 5km [350] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
222 Bieg dziecięcy 200m [561] KOZŁOWSKA, Alicja Koziołki Koziegłowy
223 Bieg 10km [217] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
224 Bieg 5km [346] KRAJEWSKA, Hanna Piła
225 Bieg 10km [146] KRAJEWSKI, Damian TriDarko poznan
226 Bieg 5km [418] KRAJEWSKI, Paweł Foka Team Poznań
227 Bieg dziecięcy 1000m [695] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
228 Bieg 5km [452] KRAUSE, Ania Poznań
229 Bieg dziecięcy 500m [633] KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
230 Bieg dziecięcy 1000m [679] KRAUSE, Emilia poznań
231 Bieg 5km [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
232 Bieg dziecięcy 1000m [659] KRAWCZUK, Marian Poznań
233 Bieg dziecięcy 200m [566] KRAWCZUK, Matylda Poznań
234 Bieg dziecięcy 1000m [682] KROMA, Arkadiusz SP OPALENICA Opalenica
235 Bieg dziecięcy 1000m [681] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA Opalenica
236 Marsz NW 5km [505] KROMSKI, Paweł Kromski Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
237 Bieg dziecięcy 1000m [684] KRYSTKIEWICZ, Amelia Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Tulcach Tulce
238 Bieg 5km [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
239 Bieg 5km [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
240 Bieg dziecięcy 1000m [683] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Minionki Dachsera Tulce
241 Bieg 5km [399] KRZYŻOSTANIAK, Patryk Poznań
242 Bieg 5km [351] KUBIAK, Mirosław Organic Fitness Team Swarzędz
243 Marsz NW 5km [529] KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
244 Bieg dziecięcy 500m [589] KUC, Antoni krosno
245 Bieg 10km [213] KUCHARSKI, Jacek Garby
246 Marsz NW 5km [514] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Oborniki
247 Bieg 10km [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
248 Bieg dziecięcy 200m [574] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
249 Bieg dziecięcy 500m [610] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
250 Bieg 10km [173] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
251 Bieg 10km [187] KULWICKI, Waldek Poznań
252 Bieg 5km [372] KUPCZAK, Monika HERNIK TEAM Buk
253 Bieg 5km [373] KUPCZAK, Robert Bukowski Klub Biegacza Buk
254 Bieg dziecięcy 500m [631] KUREK, Amelia Gruszczyn
255 Bieg 10km [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ KARNET
256 Bieg 5km [450] KUŹNIAK, Justyna KB Szamotuły Szamotuły
257 Bieg 5km [425] KWIATECKA, Iwona Orki z ... Poznań
258 Bieg dziecięcy 500m [594] KWIATEK, Franek Poznań
259 Bieg 5km [348] KWIECIŃSKA, Anna Kwiecińska
260 Bieg 10km [143] KWITOWSKI, Maciej Night Runners Gniezno Gniezno
261 Bieg 5km [344] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
262 Bieg dziecięcy 500m [585] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
263 Bieg 10km [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
264 Bieg 5km [441] LEŚNICZAK, Marcin Ślimaczki Koziegłowy
265 Bieg 10km [88] LEWICKI, Kamil Donner Party Murowana Goślina
266 Bieg 10km [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI KARNET
267 Bieg dziecięcy 1000m [667] LIS, Bartosz Gościejewo 55/1
268 Bieg dziecięcy 500m [625] LISIECKI, Adam Swarzędz
269 Bieg 5km [386] LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
270 Bieg dziecięcy 500m [597] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
271 Bieg dziecięcy 1000m [660] LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
272 Bieg dziecięcy 500m [596] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
273 Bieg 10km [160] ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
274 Bieg 5km [395] ŁATYSZEW, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
275 Bieg 10km [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ KARNET
276 Bieg 10km [201] ŁUKOMSKI, Krzysztof Gniezno
277 Bieg 10km [138] ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
278 Bieg 5km [396] MAJCHRZAK, Przemyslaw RUUKKI Oborniki
279 Marsz NW 5km [525] MAJDECKA, Julita Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
280 Bieg dziecięcy 1000m [677] MAJDECKI, Filip Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
281 Bieg 5km [429] MAJDECKI, Maciej Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
282 Bieg dziecięcy 500m [621] MAJDECKI, Miłosz Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
283 Bieg dziecięcy 1000m [678] MAJDECKI, Szymon Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
284 Bieg 5km [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ KARNET
285 Bieg dziecięcy 500m [611] MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
286 Marsz NW 5km [521] MAŃCZAK, Agnieszka Czerwonak Biega Kicin
287 Bieg 10km [151] MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
288 Bieg dziecięcy 1000m [672] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
289 Bieg dziecięcy 500m [592] MARCINEK, Paweł Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
290 Bieg 10km [96] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
291 Bieg 10km [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ KARNET
292 Bieg 5km [419] MARKIEWICZ, Joanna Zuza Kobiety Biegają POZNAŃ
293 Bieg 10km [211] MARONA, Maciej Drużyna Szpiku/parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz
294 Bieg 10km [158] MASTYK, Mirosław Poznań
295 Bieg 5km [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
296 Bieg 5km [400] MATYJA, Kamil OŚ AZS POZNAŃ Poznań
297 Bieg 10km [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO KARNET
298 Bieg 5km [387] MATYSIAK, Daniel KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bugaj
299 Bieg 10km [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
300 Bieg 10km [209] MAZUR, Robert Mieścisko
301 Bieg 5km [457] MAZUREK, Joanna Kobiety Biegają Poznań
302 Bieg 10km [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET
303 Bieg 5km [345] MĄDEREK, Barbara Dachowa
304 Bieg 10km [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ KARNET
305 Bieg 10km [91] MICHLSKI, Mateusz Poznań
306 Bieg 10km [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN KARNET
307 Bieg dziecięcy 1000m [663] MIELCARZEWICZ, Antoni Jerzykowo
308 Bieg dziecięcy 200m [576] MIELCARZEWICZ, Loen Jerzykowo
309 Bieg 5km [380] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
310 Bieg dziecięcy 1000m [664] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
311 Bieg dziecięcy 1000m [696] MIELCARZEWICZ, Zosia Jerzykowo
312 Bieg 5km [437] MIKUŁAN, Mikołaj U.S Navy Seal Poznań
313 Bieg 5km [392] MILCZANOWSKA, Sabina Poznań
314 Marsz NW 5km [523] MISZCZUK, Barbara Glebowa Team Poznań
315 Bieg dziecięcy 500m [618] MISZCZUK, Ignacy Glebowa Team Poznań
316 Bieg dziecięcy 500m [617] MISZCZUK , Konstancja Glebowa Team Poznań
317 Bieg 5km [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
318 Bieg 5km [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY KARNET
319 Bieg 10km [163] MROSKOWIAK, Marcin -- Garby
320 Bieg 10km [133] MRUK, Agata Gniezno
321 Bieg 5km [376] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
322 Bieg 10km [227] MUCHAJER, Dawid Poznań
323 Marsz NW 5km [506] MURAWSKA, Danuta Mosina
324 Bieg 5km [353] NAPARTY, Norbert RUUKKI Bogdanowo
325 Bieg dziecięcy 500m [616] NAPIERAŁA, Gabriela Suchy Las
326 Bieg 10km [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
327 Bieg dziecięcy 500m [615] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
328 Bieg 5km [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA KARNET
329 Marsz NW 5km [510] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ KARNET
330 Bieg 10km [212] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
331 Bieg 10km [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
332 Bieg 5km [411] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ
333 Bieg 10km [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ KARNET
334 Bieg 10km [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
335 Bieg 5km [434] NOWAK, Agnieszka Nowaki z Kicina Kicin
336 Bieg 5km [368] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
337 Bieg 10km [230] NOWAK, Edyta Poznań
338 Bieg dziecięcy 500m [609] NOWAK, Gabrysia Nowaki z Kicina Kicin
339 Bieg 10km [196] NOWAK, Krzysztof Kicin
340 Bieg dziecięcy 200m [572] NOWAK, Leon Nowaki z Kicina Kicin
341 Bieg 10km [102] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
342 Bieg 10km [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ KARNET
343 Bieg 5km [420] NOWAK, Mariusz Night Runners Poznań
344 Bieg dziecięcy 1000m [661] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Niepubliczna SP Otwarte Drzwi Poznań
345 Bieg 10km [90] OGIŃSKA, Anetta Poznań
346 Bieg 5km [369] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
347 Bieg 10km [198] OLEJNICZAK, Marcin Poznań
348 Bieg 5km [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ KARNET
349 Bieg 10km [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
350 Bieg 5km [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO KARNET
351 Bieg 10km [203] OLSZEWSKI, Jarosław Night Runners Poznań
352 Bieg 10km [123] ORŁOWSKI, Robert Biegnę do Mordoru Poznań
353 Bieg 10km [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ KARNET
354 Bieg 10km [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ KARNET
355 Bieg 10km [132] OŻAROWSKI, Cezary San Escobar Gruszczyn
356 Bieg 10km [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
357 Bieg 10km [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ KARNET
358 Bieg 10km [176] PAKUŁA, Tomasz Bojanowo
359 Bieg 10km [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
360 Bieg 10km [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA KARNET
361 Bieg 5km [390] PAWEL , Szymanowicz Oborniki
362 Bieg 5km [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ KARNET
363 Bieg 5km [446] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
364 Bieg 5km [444] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
365 Bieg 10km [127] PAWLAK, Radek Baranowo
366 Bieg 10km [129] PAWŁOWSKI, Robert Vege Runners Rataje
367 Bieg 10km [161] PELC-WANIELISTA, Agnieszka KB Maniac Poznań poznań
368 Bieg 10km [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO KARNET
369 Bieg 5km [458] PERZ, Dariusz Szczuczyn
370 Bieg 10km [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ KARNET
371 Bieg 10km [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ KARNET
372 Bieg 5km [414] PIECHNIK, Tomasz Hocki klocki Szczytniki
373 Bieg 5km [421] PIECHNIK, Zofia Hocki klocki Szczytniki
374 Bieg 10km [181] PIETRUSZKA, Ewa Poznań
375 Bieg dziecięcy 1500m [688] PIETRUSZKA, Jakub Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn
376 Bieg 10km [182] PIETRUSZKA, Katarzyna Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn
377 Bieg dziecięcy 1000m [676] PIETRUSZKA, Wojciech Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn
378 Bieg 10km [178] PIETRZAK, Marek Zalasewo
379 Bieg 10km [188] PIĘTKA, Daniel Zgrupka Team Poznań
380 Bieg 5km [424] PIĘTKA, Daria Poznań
381 Bieg 10km [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
382 Bieg 10km [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
383 Bieg 5km [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ KARNET
384 Bieg dziecięcy 200m [570] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
385 Bieg dziecięcy 200m [571] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
386 Bieg dziecięcy 500m [608] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań
387 Bieg 10km [223] PIOCH, Patryk Poznań
388 Bieg 5km [385] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
389 Bieg 10km [103] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
390 Bieg 10km [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ KARNET
391 Bieg 10km [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
392 Bieg 5km [463] POLACZEK, Andrzej Jastrowie
393 Bieg 10km [192] POŁCZYŃSKI, Paweł Stalowa Łyda Poznań
394 Bieg 10km [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
395 Bieg 10km [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
396 Bieg 10km [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
397 Bieg 10km [169] POWAŁOWSKA, Danka Gniezno
398 Bieg 5km [375] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
399 Marsz NW 5km [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI KARNET
400 Bieg dziecięcy 1000m [657] PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
401 Bieg 10km [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
402 Bieg 10km [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ KARNET
403 Marsz NW 5km [526] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
404 Bieg 10km [124] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań
405 Bieg dziecięcy 500m [598] PRZYBYLSKI, Kacper Tri Tomaj Borówiec
406 Bieg dziecięcy 1000m [665] PRZYBYLSKI , Szymin Tri Tomaj Borówiec
407 Bieg 10km [97] PRZYBYLSKI, Tomasz Tri Tomaj Borówiec
408 Bieg 5km [430] PSIK, Marzena HERNIK TEAM Murowana Goślina
409 Bieg dziecięcy 500m [619] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
410 Bieg dziecięcy 500m [620] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
411 Bieg 10km [210] RADZISZEWSKI, Karol Poznań
412 Bieg 10km [101] RATAJCZAK, Joanna Poznan
413 Bieg dziecięcy 200m [560] RATAJCZAK, Kacper Ratajczak biegnę KOZIEGŁOWY
414 Bieg dziecięcy 200m [559] RATAJCZAK, Karol Ratajczak biegnę KOZIEGŁOWY
415 Bieg dziecięcy 500m [588] RATAJCZAK, Pola Ratajczak biegnę KOZIEGŁOWY
416 Bieg dziecięcy 200m [562] ROGUSKI, Edward Poznań
417 Bieg 5km [363] ROGUSKI, Jerzy Poznan
418 Bieg 10km [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
419 Bieg 10km [177] ROSSA, Ewelina Poznań
420 Bieg 5km [389] ROSZCZENKO`, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań
421 Marsz NW 5km [518] ROZYNEK, Mariusz Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
422 Bieg dziecięcy 1000m [673] RURAK, Leon Koziegłowy
423 Bieg dziecięcy 500m [629] RUSZKOWSKA, Pola Haranka Swarzędz
424 Bieg 5km [431] RUTKOWSKI, Tomek SKS OBORNIKI SZAMOTUŁY
425 Bieg 10km [119] RYMDEJKO, Agnieszka UltraKaya Team Poznań
426 Bieg 5km [453] RZEPKA, Rafał SPARTA RUNNERS Poznań
427 Bieg 10km [206] SAJNAJ, Adrian Lucky LUZers Karłowice
428 Bieg 10km [197] SARNA, Paweł Skórzewo
429 Bieg 5km [365] SAWICKA, Agnieszka Deloitte Adventure Team Poznań
430 Bieg 5km [407] SCHULZ, Jędrzej Poznań
431 Bieg dziecięcy 1000m [668] SCHULZ, Marceli Poznań
432 Bieg 5km [428] SERBA, Michał KB Szamotuły Szamotuły
433 Bieg 5km [459] SIKORSKI, Maciej Tulce Tulce
434 Bieg 10km [136] SKAŁA , Artur Platinum Swarzędz
435 Bieg dziecięcy 200m [577] SKOWROŃSKA, Łucja Podkowa Leśna
436 Bieg 5km [347] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
437 Bieg 5km [409] SKUPIN, Agata kobietybiegaja.pl Poznań
438 Bieg 10km [168] SŁOTWIŃSKI, Paweł Poznań
439 Bieg dziecięcy 1000m [652] SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
440 Bieg dziecięcy 500m [632] SMELA, Oliwia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
441 Bieg 5km [359] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
442 Bieg 10km [131] SOBCZAK, Tomasz Reborn Team Gniezno Gniezno
443 Bieg 10km [107] SOBECKI, Sebastian PRO336 Gruszczyn
444 Bieg dziecięcy 500m [587] SOBKOWIAK, Filip Poznań
445 Bieg dziecięcy 200m [558] SOBKOWIAK, Mikołaj Poznań
446 Bieg 10km [93] SOCHA, Aleksandra Plewiska
447 Bieg 5km [449] SOCHA, Seweryn STR POZNAŃ Poznań
448 Bieg 10km [130] SOKOŁOWSKA, Adriana Vege Runners Rataje
449 Bieg 10km [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ KARNET
450 Bieg 5km [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI KARNET
451 Bieg 10km [108] STANKE, Łukasz Dąbrówka
452 Bieg 10km [193] STARKOWSKI, Piotr Poznań
453 Bieg dziecięcy 200m [565] STAROSTA, Wiktor Leszno
454 Bieg 10km [219] STEFANIAK, Jakub Poznań
455 Bieg 10km [153] STEFANIAK, Maciej gRUNwald Team Poznań Poznań
456 Bieg 5km [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ KARNET
457 Bieg 10km [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ KARNET
458 Bieg 5km [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
459 Bieg 10km [183] STĘSIK, Hanna Niałek Wielki
460 Bieg 10km [216] STRĄCZEK, Sławomir Atlas Running Team Luboń
461 Bieg 10km [199] SUCHOROWSKI, Jakub PRO366 Kobylnica
462 Bieg 5km [423] SUDOLSKA, Ewela MBK TEAM Poznań
463 Bieg 10km [229] SWAT , Sylwester skórzewo
464 Bieg dziecięcy 200m [553] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
465 Bieg 5km [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
466 Bieg dziecięcy 200m [554] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
467 Bieg 10km [221] SZAFRANSKI, Jan PANTHERS WROCLAW Wrocław
468 Bieg 5km [445] SZASZNER, Łukasz Swarzędz
469 Bieg 5km [406] SZESZYCKA, Hanna Poznań
470 Bieg 10km [118] SZINDLER, Wojciech Zalasewo
471 Bieg 5km [354] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
472 Bieg 5km [440] SZPRYNGIEL, Piotr Ślimaczki Przezmierowo
473 Bieg 10km [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
474 Bieg 5km [391] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
475 Bieg dziecięcy 1000m [662] SZYMANOWICZ , Jakub OBORNIKI
476 Bieg 5km [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
477 Bieg 10km [222] SZYMCZAK, Wojciech PARAGRAF Poznań
478 Bieg dziecięcy 500m [634] SZYMONIAK, Maja Poznań
479 Bieg 5km [401] SZYPULIŃSKA, Joanna Luboński Klub Biegacza Luboń
480 Bieg 10km [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
481 Bieg dziecięcy 200m [569] SZYSZKA, Tymon 1959 Oborniki
482 Bieg 10km [126] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
483 Bieg 10km [189] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
484 Bieg 5km [357] TALAREK, Maciej Oborniki
485 Bieg 5km [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET
486 Bieg 5km [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
487 Bieg 10km [94] TUTKA, Maksymilian Ks Janusze Poznań
488 Bieg dziecięcy 200m [573] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
489 Bieg dziecięcy 1000m [671] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak
490 Bieg 10km [170] TYCZYŃSKI, Krzysztof Czerwonak
491 Bieg dziecięcy 500m [613] TYMON, Cwalina Poznań
492 Marsz NW 5km [519] UCHMAN, Natalia Tour de Run Golęczewo
493 Bieg dziecięcy 1000m [680] UCIŃSKI, Mateusz OKL Oborniki Objezierze
494 Bieg 5km [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team KARNET
495 Bieg dziecięcy 500m [605] URBAN, Filip Mielno
496 Bieg dziecięcy 1000m [669] URBAN, Wiktoria Mielno
497 Bieg 5km [371] URBANEK, Agnieszka ASAP TEAM Poznań
498 Bieg 5km [464] URBAŃCZYK, Grzegorz For Run Team & Adrunaine Poznań
499 Bieg dziecięcy 200m [563] VAN DER MEE, Natan gRUNwald Team Poznań Poznań
500 Bieg 5km [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
501 Bieg 10km [152] WALCZAK, Damian Poznań
502 Bieg 10km [155] WALCZAK, Malgorzata PCH_RUN Chodzież
503 Bieg 10km [156] WALCZAK, Tomasz PCH_RUN Chodzież
504 Bieg 5km [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
505 Bieg 10km [92] WASIELAK, Joanna Swarzędz
506 Bieg 10km [125] WASILEWSKI, Karol Sparta Runners Poznań
507 Bieg 10km [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
508 Bieg 5km [412] WELTER, Przemysław KB Szamotuły Szamotuły
509 Bieg 10km [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ KARNET
510 Bieg dziecięcy 500m [604] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin
511 Bieg 10km [98] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
512 Bieg 10km [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ KARNET
513 Bieg 10km [121] WIECZOREK, Łukasz #NBRteam Dąbrówka
514 Bieg 10km [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA KARNET
515 Bieg 5km [352] WIECZORKIEWICZ , Grzegorz Poznań
516 Bieg 5km [378] WIECZORKOWSKI, Wladyslaw 1956 Poznań
517 Bieg dziecięcy 500m [627] WIĘCKOWSKA , Katarzyna Swarzędz
518 Bieg dziecięcy 500m [628] WIĘCKOWSKA, Zofia Swarzędz
519 Bieg dziecięcy 200m [555] WILCZEWSKA, Helena Luboń
520 Bieg dziecięcy 200m [556] WILCZEWSKA, Kalina Luboń
521 Bieg 5km [461] WILIŃSKA-ZYWERT, Agnieszka Pobiedziska
522 Bieg 10km [144] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogora
523 Bieg dziecięcy 1000m [651] WINKEL, Patryk Poznań
524 Bieg 5km [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ KARNET
525 Bieg 10km [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA KARNET
526 Bieg dziecięcy 200m [557] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska
527 Bieg 10km [154] WOJCIECHOWICZ, Leszek Poznań
528 Bieg 5km [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ KARNET
529 Bieg 5km [415] WOJTASIK, Patrycja Ostrów Wielkopolski
530 Bieg 10km [95] WOLAŃSKI, Karol Poznań
531 Bieg 5km [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY KARNET
532 Bieg 5km [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK KARNET
533 Bieg 10km [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ KARNET
534 Bieg dziecięcy 500m [593] WÓJTKOWSKI , Mateusz Poznan
535 Bieg 10km [172] WROE, Agnieszka Poznan
536 Bieg dziecięcy 1000m [674] WRÓBEL, Seweryn Koziegłowy
537 Bieg 10km [141] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
538 Bieg 10km [134] WYLEGAŁA, Izabela Chodzież
539 Bieg 10km [135] WYLEGAŁA, Michał PCH_RUN Chodzież
540 Bieg dziecięcy 500m [612] WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy
541 Bieg 5km [460] ZADROGA, Katarzyna Poznań
542 Bieg 10km [165] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie
543 Bieg 5km [404] ZARKOVA, Denitsa Poznań
544 Bieg 5km [384] ZDROJEWSKA, Magdalena PRO336 Poznań
545 Bieg 10km [220] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades Poznań Poznań
546 Bieg dziecięcy 1000m [670] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań Poznań
547 Bieg 5km [442] ZIĘTA, Katarzyna Poznań
548 Bieg 10km [195] ŻABKO, Aleksandra Night Runners Poznań
549 Bieg 10km [207] ŻOŁDAK, Przemysław Piątkowo na Biegowo Witkowo

Bieg dziecięcy 200m / D1 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [567] GIERA, Kuba VICTORIUS Poznań
2 [575] KARALUS, Stasiu Krosinko
3 [551] KOSICKI, Jakub X Koziegłowy
4 [576] MIELCARZEWICZ, Loen Jerzykowo
5 [572] NOWAK, Leon Nowaki z Kicina Kicin
6 [570] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
7 [571] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
8 [560] RATAJCZAK, Kacper Ratajczak biegnę KOZIEGŁOWY
9 [559] RATAJCZAK, Karol Ratajczak biegnę KOZIEGŁOWY
10 [562] ROGUSKI, Edward Poznań
11 [558] SOBKOWIAK, Mikołaj Poznań
12 [565] STAROSTA, Wiktor Leszno
13 [554] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
14 [569] SZYSZKA, Tymon 1959 Oborniki
15 [563] VAN DER MEE, Natan gRUNwald Team Poznań Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [579] CZACHOR, Maria Swarzędz
2 [568] GIERA, Ania Żłobek Ptyś Poznań
3 [578] GROCHOWSKA, Zofia Luboń
4 [564] KASIŃSKA, Franciszka Hernik Team Poznań
5 [561] KOZŁOWSKA, Alicja Koziołki Koziegłowy
6 [566] KRAWCZUK, Matylda Poznań
7 [574] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
8 [577] SKOWROŃSKA, Łucja Podkowa Leśna
9 [553] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
10 [573] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
11 [555] WILCZEWSKA, Helena Luboń
12 [556] WILCZEWSKA, Kalina Luboń
13 [557] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

Bieg dziecięcy 500m / D2 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [602] BALAS, Marceli Marcelkostwo Poznań
2 [599] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
3 [591] DUKAT, Jakub MUROWANA GOŚLINA
4 [590] GBÓR, Kacper Koziegłowy
5 [630] GROCHOWSKI, Franciszek Luboń
6 [624] GRZYB, Dominik Natural Born Runners Team Poznań
7 [595] JANKOWIAK, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
8 [606] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
9 [607] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
10 [601] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
11 [614] KARALUS, Tomasz Krosinko
12 [623] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
13 [622] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
14 [589] KUC, Antoni krosno
15 [610] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
16 [594] KWIATEK, Franek Poznań
17 [585] LEHWARK, Wojciech Drużyna Szpiku Koziegłowy
18 [625] LISIECKI, Adam Swarzędz
19 [597] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
20 [596] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
21 [621] MAJDECKI, Miłosz Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
22 [611] MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
23 [592] MARCINEK, Paweł Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
24 [618] MISZCZUK, Ignacy Glebowa Team Poznań
25 [608] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań
26 [598] PRZYBYLSKI, Kacper Tri Tomaj Borówiec
27 [619] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
28 [620] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
29 [587] SOBKOWIAK, Filip Poznań
30 [613] TYMON, Cwalina Poznań
31 [605] URBAN, Filip Mielno
32 [593] WÓJTKOWSKI , Mateusz Poznan

Bieg dziecięcy 500m / D2 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [626] BANDOSZ, Jagoda Swarzędz
2 [603] BOGUSIEWICZ, Aleksandra JANOWY MŁYN Poznań
3 [600] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
4 [633] KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
5 [631] KUREK, Amelia Gruszczyn
6 [617] MISZCZUK , Konstancja Glebowa Team Poznań
7 [616] NAPIERAŁA, Gabriela Suchy Las
8 [615] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
9 [609] NOWAK, Gabrysia Nowaki z Kicina Kicin
10 [588] RATAJCZAK, Pola Ratajczak biegnę KOZIEGŁOWY
11 [629] RUSZKOWSKA, Pola Haranka Swarzędz
12 [632] SMELA, Oliwia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
13 [634] SZYMONIAK, Maja Poznań
14 [604] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin
15 [627] WIĘCKOWSKA , Katarzyna Swarzędz
16 [628] WIĘCKOWSKA, Zofia Swarzędz
17 [612] WYWIAŁ, Konstancja Koziegłowy

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [697] BULZACKI, Wojciech Huragan Pobiedziska Promienko
2 [698] CIERZNIAK, Hubert Huragan Pobiedziska Wierzyce
3 [690] GIL, Maurycy KB Gepard Murowana Goślina Bolechowo Osiedle
4 [691] GIL, Tumoteusz KB Gepard Murowana Goślina Bolechowo Osiedle
5 [656] GÓRCZYŃSKI, Adam Dalewo
6 [653] GRAJEK, Jakub Poznań
7 [654] GRAJEK, Michał Poznań
8 [695] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
9 [659] KRAWCZUK, Marian Poznań
10 [682] KROMA, Arkadiusz SP OPALENICA Opalenica
11 [681] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA Opalenica
12 [683] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Minionki Dachsera Tulce
13 [667] LIS, Bartosz Gościejewo 55/1
14 [660] LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
15 [677] MAJDECKI, Filip Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
16 [678] MAJDECKI, Szymon Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
17 [663] MIELCARZEWICZ, Antoni Jerzykowo
18 [676] PIETRUSZKA, Wojciech Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn
19 [657] PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
20 [665] PRZYBYLSKI , Szymin Tri Tomaj Borówiec
21 [673] RURAK, Leon Koziegłowy
22 [668] SCHULZ, Marceli Poznań
23 [662] SZYMANOWICZ , Jakub OBORNIKI
24 [680] UCIŃSKI, Mateusz OKL Oborniki Objezierze
25 [651] WINKEL, Patryk Poznań
26 [674] WRÓBEL, Seweryn Koziegłowy
27 [670] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [666] BALAS, Katarzyna Marcelkostwo Poznań
2 [692] BANDOSZ, Oliwia Swarzędz
3 [655] BARANOWSKA, Barbara Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
4 [675] BERNAT, Olga Suchy Las
5 [694] CIESIELSKA, Laura Swarzędz
6 [693] GIEŁDA, Łucja Glebowa Team Poznań
7 [658] JANKOWSKA, Zuzanna Akademia Sportu Młode Orły Piaski
8 [679] KRAUSE, Emilia poznań
9 [684] KRYSTKIEWICZ, Amelia Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Tulcach Tulce
10 [672] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
11 [664] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
12 [696] MIELCARZEWICZ, Zosia Jerzykowo
13 [661] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Niepubliczna SP Otwarte Drzwi Poznań
14 [652] SMELA, Klaudia Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
15 [671] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak
16 [669] URBAN, Wiktoria Mielno

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [685] BARANOWSKI, Adam Poznań
2 [689] BULZACKI, Jan Huragan Pobiedziska Promienko
3 [687] JANASIAK, Jakub Szamotuły
4 [686] JANASIAK, Piotr Szamotuły
5 [688] PIETRUSZKA, Jakub Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne

Bieg 5km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [416] JUCHIEWICZ, Malwina Poznań
2 [346] KRAJEWSKA, Hanna Piła

Bieg 10km / K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne

Bieg 5km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [451] BUDKA, Milena SPARTA RUNNERS Poznań
2 [422] BUGAJ , Sylwia Poznań
3 [379] FLISIKOWSKA, Jagoda Biegacze Juniora - Runners Team Kicin
4 [394] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald Poznań Koziegłowy
5 [435] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
6 [382] KORYCIŃSKA, Marta Marciki Poznań
7 [372] KUPCZAK, Monika HERNIK TEAM Buk
8 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
9 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ KARNET
10 [406] SZESZYCKA, Hanna Poznań
11 [415] WOJTASIK, Patrycja Ostrów Wielkopolski
12 [404] ZARKOVA, Denitsa Poznań

Bieg 10km / K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [137] ANTKOWIAK, Klaudia Poznań
2 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
3 [180] KOŚKA, Aleksandra SPARTA RUNNERS Poznań
4 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET
5 [119] RYMDEJKO, Agnieszka UltraKaya Team Poznań
6 [195] ŻABKO, Aleksandra Night Runners Poznań

Bieg 5km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [427] ADAMCZAK, Joanna KB Szamotuły Szamotuły
2 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ KARNET
3 [366] DYMEK, Malwina Czerwonak
4 [362] FRYSIAK, Małgorzata Bugaj
5 [367] GRUSZCZYNSKA, Olga Haterunners Mosina
6 [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY KARNET
7 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ KARNET
8 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Ren Team Poznań KARNET
9 [398] JARMUDA, Justyna Poznań
10 [358] JURGA, Joanna Poznan
11 [381] KONIECZNA, Joanna Marciki Poznań
12 [410] KOPIENIAK, Agnieszka Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Poznań
13 [452] KRAUSE, Ania Poznań
14 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
15 [386] LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
16 [457] MAZUREK, Joanna Kobiety Biegają Poznań
17 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY KARNET
18 [434] NOWAK, Agnieszka Nowaki z Kicina Kicin
19 [421] PIECHNIK, Zofia Hocki klocki Szczytniki
20 [424] PIĘTKA, Daria Poznań
21 [365] SAWICKA, Agnieszka Deloitte Adventure Team Poznań
22 [409] SKUPIN, Agata kobietybiegaja.pl Poznań
23 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
24 [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
25 [401] SZYPULIŃSKA, Joanna Luboński Klub Biegacza Luboń
26 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
27 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ KARNET
28 [460] ZADROGA, Katarzyna Poznań

Bieg 10km / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [214] BINEK, Katarzyna Night Runners Poznań
2 [89] CICHA, Ania chodzież
3 [104] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
4 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
5 [112] CZAJKA, Elżbieta POZNAŃ
6 [148] DOJS, Aleksandra Night Runners Poznań
7 [99] DUKAT, Katarzyna Murowana Goślina
8 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
9 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
10 [175] JUREWICZ, Agata Vege Runners Poznan
11 [110] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
12 [128] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
13 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
14 [96] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
15 [161] PELC-WANIELISTA, Agnieszka KB Maniac Poznań poznań
16 [181] PIETRUSZKA, Ewa Poznań
17 [177] ROSSA, Ewelina Poznań
18 [93] SOCHA, Aleksandra Plewiska
19 [130] SOKOŁOWSKA, Adriana Vege Runners Rataje
20 [189] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
21 [92] WASIELAK, Joanna Swarzędz
22 [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA KARNET
23 [172] WROE, Agnieszka Poznan
24 [141] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
25 [134] WYLEGAŁA, Izabela Chodzież

Bieg 5km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [448] BANDOSZ, Hanna PRO336 Swarzędz
2 [436] BUKOWSKA, Alina Orki z ... Poznań
3 [456] BULZACKA, Izabela Promienko
4 [374] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna HERNIK TEAM Poznań
5 [355] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
6 [439] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
7 [454] GMEREK, Ewelina Poznań
8 [432] GRZYB, Beata 1979 Poznań
9 [361] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
10 [465] HAREMZA, Kinga Night Runners Poznań
11 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
12 [360] KAYSIEWICZ, Joanna Poznań
13 [447] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
14 [450] KUŹNIAK, Justyna KB Szamotuły Szamotuły
15 [425] KWIATECKA, Iwona Orki z ... Poznań
16 [348] KWIECIŃSKA, Anna Kwiecińska
17 [395] ŁATYSZEW, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
18 [419] MARKIEWICZ, Joanna Zuza Kobiety Biegają POZNAŃ
19 [345] MĄDEREK, Barbara Dachowa
20 [392] MILCZANOWSKA, Sabina Poznań
21 [376] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
22 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ KARNET
23 [444] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
24 [375] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
25 [423] SUDOLSKA, Ewela MBK TEAM Poznań
26 [371] URBANEK, Agnieszka ASAP TEAM Poznań
27 [461] WILIŃSKA-ZYWERT, Agnieszka Pobiedziska
28 [384] ZDROJEWSKA, Magdalena PRO336 Poznań

Bieg 10km / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ KARNET
2 [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ KARNET
3 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
4 [116] JANAS, Dobrochna Poznań
5 [114] KACZMAREK, Beata STR POZNAŃ Poznań
6 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
7 [202] KOWALCZYK, Ewelina Luboń
8 [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ KARNET
9 [133] MRUK, Agata Gniezno
10 [90] OGIŃSKA, Anetta Poznań
11 [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ KARNET
12 [182] PIETRUSZKA, Katarzyna Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn
13 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
14 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
15 [169] POWAŁOWSKA, Danka Gniezno
16 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
17 [101] RATAJCZAK, Joanna Poznan
18 [155] WALCZAK, Malgorzata PCH_RUN Chodzież
19 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET

Bieg 5km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS KARNET
2 [430] PSIK, Marzena HERNIK TEAM Murowana Goślina
3 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK KARNET
4 [442] ZIĘTA, Katarzyna Poznań

Bieg 10km / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [86] CZARNECKA, Danuta Chodzież
2 [230] NOWAK, Edyta Poznań
3 [183] STĘSIK, Hanna Niałek Wielki

Bieg 5km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA KARNET

Bieg 10km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [228] KLAJA, Katarzyna Czerwonak

Bieg 5km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
2 [400] MATYJA, Kamil OŚ AZS POZNAŃ Poznań
3 [391] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
4 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET

Bieg 10km / M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [106] CICHOSZEWSKI, Dawid Komorniki

Bieg 5km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [341] ADRIAN, Wegner POZNAŃ
2 [405] EDER, Mateusz Poznań
3 [305] GARCON, Mariusz X KARNET
4 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ KARNET
5 [383] IDZIAK, Jakub Poznań
6 [399] KRZYŻOSTANIAK, Patryk Poznań
7 [441] LEŚNICZAK, Marcin Ślimaczki Koziegłowy
8 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
9 [353] NAPARTY, Norbert RUUKKI Bogdanowo
10 [453] RZEPKA, Rafał SPARTA RUNNERS Poznań
11 [428] SERBA, Michał KB Szamotuły Szamotuły
12 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ KARNET
13 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET

Bieg 10km / M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [204] BOIŃSKI, Bartosz Bukowski Klub Biegacza Dobieżyn
2 [171] DĄBROWSKI, Dawid Czerwonak Biega Murowana Goślina
3 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
4 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
5 [224] FAJOK, Szymon SKS OBORNIKI Oborniki
6 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
7 [149] KACZMAREK, Mateusz Team Bardzo Ostrów Wielkopolski
8 [215] KOŁOCH, Krzysztof Night Runners Poznań
9 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ KARNET
10 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
11 [209] MAZUR, Robert Mieścisko
12 [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN KARNET
13 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
14 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ KARNET
15 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ KARNET
16 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
17 [206] SAJNAJ, Adrian Lucky LUZers Karłowice
18 [168] SŁOTWIŃSKI, Paweł Poznań
19 [229] SWAT , Sylwester skórzewo
20 [152] WALCZAK, Damian Poznań
21 [125] WASILEWSKI, Karol Sparta Runners Poznań
22 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ KARNET

Bieg 5km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [397] ANDRZEJEWSKI, Dominik KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
2 [417] BALCEREK, Mariusz Foka Team Stęszew
3 [438] BANDOSZ, Marek Swarzędz
4 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ KARNET
5 [443] BRYCHCZYŃSKI, Krystian Poznań
6 [370] CZARKOWSKI, Marcin ASAP TEAM Poznań
7 [388] GOKIERT, Michał Ikano Gorzewo
8 [403] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
9 [426] HUDAK, Jakub Hocki klocki Poznań
10 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
11 [418] KRAJEWSKI, Paweł Foka Team Poznań
12 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
13 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
14 [396] MAJCHRZAK, Przemyslaw RUUKKI Oborniki
15 [387] MATYSIAK, Daniel KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bugaj
16 [380] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
17 [437] MIKUŁAN, Mikołaj U.S Navy Seal Poznań
18 [420] NOWAK, Mariusz Night Runners Poznań
19 [390] PAWEL , Szymanowicz Oborniki
20 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ KARNET
21 [458] PERZ, Dariusz Szczuczyn
22 [414] PIECHNIK, Tomasz Hocki klocki Szczytniki
23 [385] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
24 [463] POLACZEK, Andrzej Jastrowie
25 [363] ROGUSKI, Jerzy Poznan
26 [407] SCHULZ, Jędrzej Poznań
27 [347] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
28 [449] SOCHA, Seweryn STR POZNAŃ Poznań
29 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI KARNET
30 [445] SZASZNER, Łukasz Swarzędz
31 [354] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
32 [440] SZPRYNGIEL, Piotr Ślimaczki Przezmierowo
33 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ KARNET
34 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
35 [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team KARNET
36 [464] URBAŃCZYK, Grzegorz For Run Team & Adrunaine Poznań
37 [412] WELTER, Przemysław KB Szamotuły Szamotuły
38 [352] WIECZORKIEWICZ , Grzegorz Poznań

Bieg 10km / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [194] ADAMCZYK, Maciej Oborniki
2 [109] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
3 [218] BIEGANSKI, Maciej ORTOspot Poznań
4 [232] BŁASZKIEWICZ, Bogusz STR Poznań Lusowo
5 [145] BŁASZKIEWICZ, Marcin LifeHouse Gruszczyn
6 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ KARNET
7 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ KARNET
8 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
9 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ KARNET
10 [205] BOROWCZYK, Sebastian KB DęBIEC Poznań
11 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ KARNET
12 [139] CIEĆMIEROWSKI, Łukasz Wągrowiec
13 [166] CIEŚLEWICZ, Wojciech Platinum Gruszczyn
14 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ KARNET
15 [179] CWALINA, Dariusz Poznań
16 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ KARNET
17 [162] CZERNICKI, Jakub Suchy Las
18 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ KARNET
19 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ KARNET
20 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
21 [190] DUDA, Marcin Poznań
22 [100] FISHCHUK, Petro Poznan
23 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC KARNET
24 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
25 [185] GAŁEK, Aleksander Poznań
26 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
27 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY KARNET
28 [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań KARNET
29 [157] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań
30 [226] IWANIEC, Damian Poznań
31 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA KARNET
32 [191] JUCHACZ, Krzysztof BE TRI Plewiska
33 [115] KACZMAREK, Michał Tattooś Wiry
34 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ KARNET
35 [186] KOŚLA, Przemysław LifeHouse Poznań
36 [167] KOWALIK, Tomasz Poznań
37 [146] KRAJEWSKI, Damian TriDarko poznan
38 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
39 [173] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
40 [187] KULWICKI, Waldek Poznań
41 [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ KARNET
42 [143] KWITOWSKI, Maciej Night Runners Gniezno Gniezno
43 [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
44 [88] LEWICKI, Kamil Donner Party Murowana Goślina
45 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI KARNET
46 [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ KARNET
47 [201] ŁUKOMSKI, Krzysztof Gniezno
48 [138] ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
49 [211] MARONA, Maciej Drużyna Szpiku/parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz
50 [158] MASTYK, Mirosław Poznań
51 [91] MICHLSKI, Mateusz Poznań
52 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
53 [212] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
54 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
55 [196] NOWAK, Krzysztof Kicin
56 [102] NOWAK, Łukasz Nowak Run Skoki
57 [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ KARNET
58 [198] OLEJNICZAK, Marcin Poznań
59 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
60 [123] ORŁOWSKI, Robert Biegnę do Mordoru Poznań
61 [176] PAKUŁA, Tomasz Bojanowo
62 [178] PIETRZAK, Marek Zalasewo
63 [223] PIOCH, Patryk Poznań
64 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
65 [192] POŁCZYŃSKI, Paweł Stalowa Łyda Poznań
66 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
67 [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ KARNET
68 [210] RADZISZEWSKI, Karol Poznań
69 [197] SARNA, Paweł Skórzewo
70 [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ KARNET
71 [193] STARKOWSKI, Piotr Poznań
72 [219] STEFANIAK, Jakub Poznań
73 [153] STEFANIAK, Maciej gRUNwald Team Poznań Poznań
74 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ KARNET
75 [216] STRĄCZEK, Sławomir Atlas Running Team Luboń
76 [199] SUCHOROWSKI, Jakub PRO366 Kobylnica
77 [221] SZAFRANSKI, Jan PANTHERS WROCLAW Wrocław
78 [118] SZINDLER, Wojciech Zalasewo
79 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
80 [222] SZYMCZAK, Wojciech PARAGRAF Poznań
81 [126] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
82 [94] TUTKA, Maksymilian Ks Janusze Poznań
83 [170] TYCZYŃSKI, Krzysztof Czerwonak
84 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ KARNET
85 [121] WIECZOREK, Łukasz #NBRteam Dąbrówka
86 [154] WOJCIECHOWICZ, Leszek Poznań
87 [95] WOLAŃSKI, Karol Poznań
88 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ KARNET

Bieg 5km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ KARNET
2 [455] BULZACKI, Maciej Promienko
3 [356] CZMOK, Robert Poznań
4 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN KARNET
5 [433] GRZYB, Krzysztof Poznań
6 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
7 [413] JANKOWSKI, Maciej Poznań
8 [462] JUSIK, Wojciech Gruszczyn
9 [349] KASIŃSKI, Radosław Hernik Team Poznań
10 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY KARNET
11 [350] KOZIKOWSKI , Krzysztof KB Szamotuły Szamotuły
12 [344] LEHWARK, Marcin Drużyna Szpiku Koziegłowy
13 [429] MAJDECKI, Maciej Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
14 [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ KARNET
15 [411] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP SWARZĘDZ
16 [368] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
17 [369] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
18 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO KARNET
19 [446] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
20 [389] ROSZCZENKO`, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU Poznań
21 [431] RUTKOWSKI, Tomek SKS OBORNIKI SZAMOTUŁY
22 [459] SIKORSKI, Maciej Tulce Tulce
23 [359] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
24 [357] TALAREK, Maciej Oborniki

Bieg 10km / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [140] ADAMCZAK, Artur Poznań
2 [87] BALCERZAK, Tomasz PASZCZAKI 3 KONARZEWO
3 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
4 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
5 [111] BIENIEK, Przemek 1978 Dąbrowa
6 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY KARNET
7 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO KARNET
8 [208] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań
9 [105] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
10 [142] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
11 [113] DEIGSLER, Przemyslaw Poznań
12 [147] GRZEGORZEWSKI, Konrad 4Fiter DĄBRÓWKA
13 [120] HETMAŃSKI, Tomasz The Mountain Team Plewiska
14 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA KARNET
15 [174] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
16 [150] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
17 [184] KARALUS, Sebastian Krosinko
18 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
19 [225] KOGUT, Grzegorz Plewiska
20 [117] KOLAŃSKI, Bartosz RUN FOR JFK Poznań
21 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
22 [200] KOROLKIEWICZ, Rafał Poznan
23 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ KARNET
24 [213] KUCHARSKI, Jacek Garby
25 [151] MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
26 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO KARNET
27 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ KARNET
28 [163] MROSKOWIAK, Marcin -- Garby
29 [227] MUCHAJER, Dawid Poznań
30 [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ KARNET
31 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ KARNET
32 [132] OŻAROWSKI, Cezary San Escobar Gruszczyn
33 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
34 [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
35 [127] PAWLAK, Radek Baranowo
36 [129] PAWŁOWSKI, Robert Vege Runners Rataje
37 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO KARNET
38 [188] PIĘTKA, Daniel Zgrupka Team Poznań
39 [103] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
40 [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ KARNET
41 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN KARNET
42 [97] PRZYBYLSKI, Tomasz Tri Tomaj Borówiec
43 [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ KARNET
44 [136] SKAŁA , Artur Platinum Swarzędz
45 [131] SOBCZAK, Tomasz Reborn Team Gniezno Gniezno
46 [107] SOBECKI, Sebastian PRO336 Gruszczyn
47 [108] STANKE, Łukasz Dąbrówka
48 [156] WALCZAK, Tomasz PCH_RUN Chodzież
49 [98] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
50 [144] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogora
51 [135] WYLEGAŁA, Michał PCH_RUN Chodzież
52 [165] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie
53 [207] ŻOŁDAK, Przemysław Piątkowo na Biegowo Witkowo

Bieg 5km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [377] BURCHARDT, Sławomir Poznań
2 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
3 [364] JACKOWIAK, Jarek gRUNwald Team Poznań Poznań
4 [351] KUBIAK, Mirosław Organic Fitness Team Swarzędz
5 [373] KUPCZAK, Robert Bukowski Klub Biegacza Buk
6 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ KARNET
7 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY KARNET

Bieg 10km / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [122] FIAŁKOWSKI, Janek Night Runners Kórnik
2 [231] KACZMAREK, Jacek przeżmierowo
3 [217] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
4 [203] OLSZEWSKI, Jarosław Night Runners Poznań
5 [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA KARNET
6 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ KARNET
7 [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
8 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA KARNET
9 [220] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades Poznań Poznań

Bieg 5km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [393] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
2 [408] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
3 [378] WIECZORKOWSKI, Wladyslaw 1956 Poznań

Bieg 10km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [159] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
2 [160] ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
3 [124] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań

Marsz NW 5km / OPEN K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [530] BALAS, Anna Marcelkostwo Poznań
2 [513] BARANOWSKA, Alicja Poznań
3 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ KARNET
4 [527] DOLATA, Dorota Kiekrz
5 [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY KARNET
6 [511] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
7 [524] EWERTOWSKA, Ewa Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
8 [512] FRYDRYCH, Katarzyna Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
9 [522] GIEŁDA, Karolina Glebowa Team Poznań
10 [508] GRUSZCZYNSKA, Natasza Mosina
11 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA KARNET
12 [528] KEDZIERSKA, Agnieszka Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno
13 [525] MAJDECKA, Julita Aktywni z Szczytnik Szczytniki Duchowne
14 [521] MAŃCZAK, Agnieszka Czerwonak Biega Kicin
15 [523] MISZCZUK, Barbara Glebowa Team Poznań
16 [506] MURAWSKA, Danuta Mosina
17 [510] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ KARNET
18 [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI KARNET
19 [526] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
20 [519] UCHMAN, Natalia Tour de Run Golęczewo

Marsz NW 5km / OPEN M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [515] ANTAS, Maciej Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno
2 [516] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
3 [517] FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
4 [509] GRUSZCZYNSKI, Tomasz Mosina
5 [520] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland Czerwonak
6 [507] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
7 [505] KROMSKI, Paweł Kromski Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
8 [529] KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
9 [514] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Oborniki
10 [518] ROZYNEK, Mariusz Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Inne
1 [140] ADAMCZAK, Artur Poznań
2 [194] ADAMCZYK, Maciej Oborniki
3 [341] ADRIAN, Wegner POZNAŃ
4 [137] ANTKOWIAK, Klaudia Poznań
5 [626] BANDOSZ, Jagoda Swarzędz
6 [438] BANDOSZ, Marek Swarzędz
7 [692] BANDOSZ, Oliwia Swarzędz
8 [513] BARANOWSKA, Alicja Poznań
9 [685] BARANOWSKI, Adam Poznań
10 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ KARNET
11 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ KARNET
12 [675] BERNAT, Olga Suchy Las
13 [109] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
14 [516] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
15 [443] BRYCHCZYŃSKI, Krystian Poznań
16 [422] BUGAJ , Sylwia Poznań
17 [456] BULZACKA, Izabela Promienko
18 [455] BULZACKI, Maciej Promienko
19 [377] BURCHARDT, Sławomir Poznań
20 [89] CICHA, Ania chodzież
21 [104] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
22 [106] CICHOSZEWSKI, Dawid Komorniki
23 [105] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
24 [139] CIEĆMIEROWSKI, Łukasz Wągrowiec
25 [694] CIESIELSKA, Laura Swarzędz
26 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ KARNET
27 [179] CWALINA, Dariusz Poznań
28 [579] CZACHOR, Maria Swarzędz
29 [112] CZAJKA, Elżbieta POZNAŃ
30 [86] CZARNECKA, Danuta Chodzież
31 [162] CZERNICKI, Jakub Suchy Las
32 [356] CZMOK, Robert Poznań
33 [142] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
34 [113] DEIGSLER, Przemyslaw Poznań
35 [527] DOLATA, Dorota Kiekrz
36 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ KARNET
37 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ KARNET
38 [190] DUDA, Marcin Poznań
39 [591] DUKAT, Jakub MUROWANA GOŚLINA
40 [99] DUKAT, Katarzyna Murowana Goślina
41 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY KARNET
42 [366] DYMEK, Malwina Czerwonak
43 [405] EDER, Mateusz Poznań
44 [100] FISHCHUK, Petro Poznan
45 [355] FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
46 [439] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
47 [362] FRYSIAK, Małgorzata Bugaj
48 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO KARNET
49 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO KARNET
50 [185] GAŁEK, Aleksander Poznań
51 [590] GBÓR, Kacper Koziegłowy
52 [454] GMEREK, Ewelina Poznań
53 [656] GÓRCZYŃSKI, Adam Dalewo
54 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ KARNET
55 [653] GRAJEK, Jakub Poznań
56 [654] GRAJEK, Michał Poznań
57 [578] GROCHOWSKA, Zofia Luboń
58 [630] GROCHOWSKI, Franciszek Luboń
59 [403] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
60 [508] GRUSZCZYNSKA, Natasza Mosina
61 [509] GRUSZCZYNSKI, Tomasz Mosina
62 [433] GRZYB, Krzysztof Poznań
63 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ KARNET
64 [361] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
65 [408] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy
66 [383] IDZIAK, Jakub Poznań
67 [226] IWANIEC, Damian Poznań
68 [174] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
69 [116] JANAS, Dobrochna Poznań
70 [687] JANASIAK, Jakub Szamotuły
71 [686] JANASIAK, Piotr Szamotuły
72 [150] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
73 [413] JANKOWSKI, Maciej Poznań
74 [398] JARMUDA, Justyna Poznań
75 [606] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
76 [607] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
77 [600] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
78 [601] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
79 [416] JUCHIEWICZ, Malwina Poznań
80 [358] JURGA, Joanna Poznan
81 [462] JUSIK, Wojciech Gruszczyn
82 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ KARNET
83 [231] KACZMAREK, Jacek przeżmierowo
84 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ KARNET
85 [184] KARALUS, Sebastian Krosinko
86 [575] KARALUS, Stasiu Krosinko
87 [614] KARALUS, Tomasz Krosinko
88 [128] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
89 [360] KAYSIEWICZ, Joanna Poznań
90 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI KARNET
91 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO KARNET
92 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO KARNET
93 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N KARNET
94 [228] KLAJA, Katarzyna Czerwonak
95 [225] KOGUT, Grzegorz Plewiska
96 [623] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
97 [622] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
98 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO KARNET
99 [200] KOROLKIEWICZ, Rafał Poznan
100 [202] KOWALCZYK, Ewelina Luboń
101 [167] KOWALIK, Tomasz Poznań
102 [346] KRAJEWSKA, Hanna Piła
103 [695] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
104 [452] KRAUSE, Ania Poznań
105 [679] KRAUSE, Emilia poznań
106 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ KARNET
107 [659] KRAWCZUK, Marian Poznań
108 [566] KRAWCZUK, Matylda Poznań
109 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE KARNET
110 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE KARNET
111 [399] KRZYŻOSTANIAK, Patryk Poznań
112 [589] KUC, Antoni krosno
113 [213] KUCHARSKI, Jacek Garby
114 [514] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Oborniki
115 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ KARNET
116 [187] KULWICKI, Waldek Poznań
117 [631] KUREK, Amelia Gruszczyn
118 [594] KWIATEK, Franek Poznań
119 [348] KWIECIŃSKA, Anna Kwiecińska
120 [34] LEKI, Krzysztof GARBY KARNET
121 [667] LIS, Bartosz Gościejewo 55/1
122 [625] LISIECKI, Adam Swarzędz
123 [201] ŁUKOMSKI, Krzysztof Gniezno
124 [138] ŁYSIAK, Bartek Dąbrówka
125 [611] MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
126 [672] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
127 [96] MARCINKOWSKA, Anita Luboń
128 [158] MASTYK, Mirosław Poznań
129 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ KARNET
130 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN KARNET
131 [209] MAZUR, Robert Mieścisko
132 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ KARNET
133 [345] MĄDEREK, Barbara Dachowa
134 [91] MICHLSKI, Mateusz Poznań
135 [663] MIELCARZEWICZ, Antoni Jerzykowo
136 [576] MIELCARZEWICZ, Loen Jerzykowo
137 [380] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
138 [664] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
139 [696] MIELCARZEWICZ, Zosia Jerzykowo
140 [392] MILCZANOWSKA, Sabina Poznań
141 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ KARNET
142 [133] MRUK, Agata Gniezno
143 [227] MUCHAJER, Dawid Poznań
144 [506] MURAWSKA, Danuta Mosina
145 [616] NAPIERAŁA, Gabriela Suchy Las
146 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ KARNET
147 [212] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
148 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY KARNET
149 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ KARNET
150 [230] NOWAK, Edyta Poznań
151 [196] NOWAK, Krzysztof Kicin
152 [90] OGIŃSKA, Anetta Poznań
153 [198] OLEJNICZAK, Marcin Poznań
154 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ KARNET
155 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ KARNET
156 [176] PAKUŁA, Tomasz Bojanowo
157 [390] PAWEL , Szymanowicz Oborniki
158 [446] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
159 [444] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
160 [127] PAWLAK, Radek Baranowo
161 [458] PERZ, Dariusz Szczuczyn
162 [181] PIETRUSZKA, Ewa Poznań
163 [178] PIETRZAK, Marek Zalasewo
164 [424] PIĘTKA, Daria Poznań
165 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ KARNET
166 [223] PIOCH, Patryk Poznań
167 [385] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
168 [103] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
169 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ KARNET
170 [463] POLACZEK, Andrzej Jastrowie
171 [169] POWAŁOWSKA, Danka Gniezno
172 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA KARNET
173 [619] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
174 [620] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
175 [210] RADZISZEWSKI, Karol Poznań
176 [101] RATAJCZAK, Joanna Poznan
177 [562] ROGUSKI, Edward Poznań
178 [363] ROGUSKI, Jerzy Poznan
179 [177] ROSSA, Ewelina Poznań
180 [673] RURAK, Leon Koziegłowy
181 [197] SARNA, Paweł Skórzewo
182 [407] SCHULZ, Jędrzej Poznań
183 [668] SCHULZ, Marceli Poznań
184 [577] SKOWROŃSKA, Łucja Podkowa Leśna
185 [347] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
186 [168] SŁOTWIŃSKI, Paweł Poznań
187 [359] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
188 [587] SOBKOWIAK, Filip Poznań
189 [558] SOBKOWIAK, Mikołaj Poznań
190 [93] SOCHA, Aleksandra Plewiska
191 [108] STANKE, Łukasz Dąbrówka
192 [193] STARKOWSKI, Piotr Poznań
193 [565] STAROSTA, Wiktor Leszno
194 [219] STEFANIAK, Jakub Poznań
195 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ KARNET
196 [183] STĘSIK, Hanna Niałek Wielki
197 [229] SWAT , Sylwester skórzewo
198 [553] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
199 [325] SYPNIEWSKA, Emilia KARNET
200 [554] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
201 [445] SZASZNER, Łukasz Swarzędz
202 [406] SZESZYCKA, Hanna Poznań
203 [118] SZINDLER, Wojciech Zalasewo
204 [354] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
205 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ KARNET
206 [391] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
207 [662] SZYMANOWICZ , Jakub OBORNIKI
208 [634] SZYMONIAK, Maja Poznań
209 [82] SZYSZKA, Adam KICIN KARNET
210 [126] ŚWIĄTEK, Jarek Chyby
211 [189] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
212 [357] TALAREK, Maciej Oborniki
213 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ KARNET
214 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA KARNET
215 [170] TYCZYŃSKI, Krzysztof Czerwonak
216 [613] TYMON, Cwalina Poznań
217 [605] URBAN, Filip Mielno
218 [669] URBAN, Wiktoria Mielno
219 [152] WALCZAK, Damian Poznań
220 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ KARNET
221 [92] WASIELAK, Joanna Swarzędz