Maraton Leśny Kwidzyn 2020 został odwołany      ****       Bieg charytatywny, który miał odbyć się 25 kwietnia 2020 roku został odwołany. 

2020-02-08 - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020 - E5 - Zgłoszenia
2020-02-08

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub Miasto
1 Bieg 10km/M40 [231] ADAMCZAK, Artur Poznań
2 Bieg 5km/K30 [413] ADAMCZAK, Joanna Szamotuły
3 Bieg 10km/K20 [209] ALEKSANDRA, Kośka SPARTA RUNNERS Poznań
4 Bieg 10km/M30 [181] AMBROZIAK, Jan Poznań
5 Bieg 5km/K50 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS
6 Bieg 5km/M40 [418] ANDRZEJAK, Rafał Jadaj W Bramie Suchy Las
7 Bieg 5km/M40 [421] ANTCZAK, Grzegorz MJDOP Poznań
8 Bieg 10km/M40 [115] ANTKOWIAK, Maciej KUNA KOWANÓWKO Oborniki
9 Bieg 5km/M30 [376] BALCEREK, Mariusz Foka Team Stęszew
10 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [672] BARANOWSKA, Barbara Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
11 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - chłopcy [695] BARANOWSKI, Adam Poznań
12 Bieg 10km/M40 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
13 Bieg 5km/M30 [445] BARON, Przemo Constravia Kicin
14 Bieg 10km/M40 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
15 Bieg 10km/K20 [183] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
16 Bieg 10km/M30 [91] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
17 Bieg 10km/M30 [188] BIEGANSKI, Maciej ORTOspot Poznan
18 Bieg 5km/M30 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ
19 Bieg 5km/M30 [423] BIELECKI, Sławomir Naramowice Biegają Poznań
20 Bieg 10km/M30 [148] BIENIEK, Patryk Aflofarm Active Team Poznań
21 Bieg 10km/M40 [162] BIENIEK, Przemek Dąbrowa Dąbrowa
22 Bieg 5km/K40 [430] BIEŃ, Magdalena poznań
23 Bieg 10km/K30 [192] BINEK, Katarzyna Night Runners Poznań
24 Bieg 10km/M30 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ
25 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [605] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
26 Bieg 5km/M40 [419] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
27 Bieg 10km/M30 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ
28 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [614] BOGUSIEWICZ, Aleksandra Poznań
29 Bieg 10km/M30 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ
30 Marsz NW 5km/OPEN K [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ
31 Bieg 10km/M60+ [117] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
32 Bieg 10km/M30 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ
33 Bieg 10km/M40 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY
34 Bieg 5km/M40 [362] BORKOWSKI, Andrzej Borkowski team Swarzędz
35 Bieg 5km/M20 [361] BORKOWSKI, Rafał Borkowski team Poznań
36 Bieg 5km/M30 [363] BORSUK, Damian Poznań
37 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [611] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
38 Bieg 5km/M40 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ
39 Marsz NW 5km/OPEN M [535] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
40 Bieg 10km/M40 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO
41 Bieg 10km/M30 [95] BRYCHCY, Piotr TRIGAR.PL Poznań
42 Bieg 5km/M30 [449] BRYCHCZYŃSKI, Krystian HERNIK TEAM Poznań
43 Bieg 5km/K20 [409] BUGAJ, Sylwia Poznań
44 Bieg 10km/M30 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ
45 Bieg 5km/M50 [373] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań Poznań
46 Bieg 5km/M50 [375] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań
47 Bieg 5km/K16 [400] BURSIAK, Marianna Dziki z Polanki Poznań
48 Bieg 10km/M40 [169] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań
49 Bieg 5km/K30 [443] CHABROS, Karolina #biegajzeslawkiem Poznań
50 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [556] CHĄPINSKA, Iga Kostrzyn
51 Bieg 10km/M50 [176] CHRUŚCICKI, Jarosław NOWAK RUN Murowana Goślina
52 Bieg 10km/K30 [85] CICHA, Ania Chodzież
53 Bieg 10km/K30 [216] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
54 Bieg 10km/M40 [218] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
55 Bieg 5km/M40 [462] CICHY, Krzysztof Poznan
56 Bieg 10km/M20 [110] CIEPŁUCH, Michał Zwyrolindor team POZNAŃ
57 Bieg 5km/K40 [387] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna Hernik Team Poznań
58 Bieg 10km/K30 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
59 Bieg 10km/M30 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ
60 Bieg 10km/M30 [163] CWALINA, Dariusz Poznań
61 Bieg 5km/K30 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ
62 Bieg 10km/M30 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ
63 Bieg 10km/K50 [90] CZARNECKA, Danuta PCH_ RUN Chodzież
64 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [664] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
65 Bieg 10km/M30 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
66 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - dziewczynki [694] CZERWIŃSKA, Jagoda Smashing Pąpkins Suchy Las
67 Bieg 10km/M40 [174] CZERWIŃSKI, Rafał Smashing Pąpkins Suchy Las
68 Bieg 5km/M40 [354] CZMOK, Robert Poznań
69 Bieg 5km/M40 [406] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
70 Bieg 10km/K30 [0] DALKA, Hanna MARS POLSKA Poznań
71 Bieg 10km/M30 [0] DALKA, Maciej MARS POLSKA Poznań
72 Bieg 10km/M30 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ
73 Bieg 5km/M60+ [385] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
74 Bieg 10km/M40 [135] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań
75 Marsz NW 5km/OPEN K [536] DOLATA, Dorota Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
76 Bieg 10km/M40 [202] DOLATA, Maciej Skórzewo
77 Marsz NW 5km/OPEN K [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY
78 Bieg 10km/M20 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
79 Bieg 10km/M30 [0] DOMAGAŁA, Krzysztof Psarusy 87 Września
80 Bieg 10km/M30 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
81 Marsz NW 5km/OPEN K [506] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
82 Bieg 10km/K60+ [100] DUDA, Jadwiga Szamotuły
83 Marsz NW 5km/OPEN K [529] DUDEK, Agnieszka Marsz Po Zdrowie GRANOWO
84 Bieg 10km/M40 [138] DUDEK, Rafał Poznań
85 Bieg 10km/M40 [88] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
86 Bieg 5km/M50 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
87 Bieg 5km/M20 [416] EDER, Mateusz Poznań
88 Bieg 10km/M20 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ
89 Marsz NW 5km/OPEN K [537] EWERTOWSKA, Ewa Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
90 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - chłopcy [693] FABISZAK, Mikołaj Koziegłowy
91 Bieg 10km/M20 [103] FALBORSKI, Mateusz Poznań
92 Bieg 10km/M30 [127] FISHCHUK, Petro Poznan
93 Bieg 10km/M30 [241] FLUKS, Szymon Suchy Las
94 Bieg 10km/M30 [0] FORNAL, Patryk MARS POLSKA Poznań
95 Bieg 5km/K40 [444] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
96 Bieg 10km/M30 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC
97 Marsz NW 5km/OPEN K [522] FRYDRYCH, Katarzyna Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
98 Marsz NW 5km/OPEN M [534] FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
99 Bieg 5km/K30 [412] FRYSIAK, Malgorzata Bugaj
100 Bieg 10km/K30 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
101 Bieg 10km/M30 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
102 Marsz NW 5km/OPEN K [523] GAŁKOWSKA, Elżbieta Marsz Po Zdrowie Tuczno
103 Bieg 10km/M30 [98] GAŁKOWSKI, Paweł Art Fraction Foundation Poznań
104 Bieg 5km/M20 [305] GARCON, Mariusz X
105 Bieg 5km/M20 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ
106 Bieg 10km/K40 [149] GŁÓWCZEWSKA, Lucyna Piła
107 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [668] GŁÓWCZEWSKA, Zuzanna Piła
108 Bieg 10km/M50 [165] GOCYLA, Dariusz Poznań
109 Bieg 5km/M30 [379] GOKIERT, Michał Ikano Industry Gorzewo
110 Bieg 5km/K20 [0] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald Kobylnica
111 Bieg 10km/M40 [139] GORWA, Robert Szczytniki
112 Bieg 5km/M40 [460] GOS, Piotr Naramowice Biegają Poznań
113 Bieg 10km/M30 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
114 Bieg 5km/M30 [351] GRACZYK, Bartosz Lubasz
115 Bieg 5km/M30 [415] GRACZYK, Jacek SPARTA RUNNERS Poznań
116 Bieg 5km/M30 [448] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
117 Bieg 5km/M40 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN
118 Bieg 10km/K40 [199] GRZYB, Beata Kobiety Biegają Poznań
119 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [613] GRZYB, Dominik Poznań
120 Bieg 10km/M40 [200] GRZYB, Krzysztof Smashing Pąpkins Poznań
121 Bieg 10km/K40 [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ
122 Bieg 10km/M50 [86] GRZYWACZYK, Artur CHMIELARZ TEAM Suchy Las
123 Bieg 5km/K30 [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY
124 Bieg 10km/M30 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY
125 Marsz NW 5km/OPEN M [515] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland Czerwonak
126 Bieg 5km/M40 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
127 Bieg 10km/K30 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC
128 Bieg 5km/K30 [434] GWIAZDOWSKA, Magda Poznań
129 Bieg 5km/K40 [359] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
130 Bieg 5km/K30 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ
131 Bieg 10km/K40 [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ
132 Marsz NW 5km/OPEN K [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
133 Bieg 10km/M40 [208] HETMAŃSKI, Tomasz The Mountain Team Plewiska
134 Bieg 5km/M60+ [399] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy Koziegłowy
135 Bieg 10km/M30 [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań
136 Bieg 5km/M20 [0] HUZARSKI, Dariusz MARS POLSKA Luboń
137 Bieg 10km/K40 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA
138 Bieg 10km/M40 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA
139 Bieg 10km/M30 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA
140 Bieg 10km/M40 [152] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
141 Bieg 10km/K40 [159] JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
142 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - chłopcy [691] JANASIAK, Jakub Szamotuły
143 Bieg dziecięcy 1500m/D4 - chłopcy [692] JANASIAK, Piotr Szamotuły
144 Marsz NW 5km/OPEN M [507] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
145 Bieg 10km/M40 [201] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
146 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [590] JANKOWIAK , Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
147 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [565] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
148 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [667] JANKOWSKA, Zuzanna Piaski
149 Bieg 5km/M40 [431] JANKOWSKI, Maciej Poznań
150 Bieg 5km/K30 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Run Team POZNAŃ
151 Bieg 5km/M30 [452] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
152 Bieg 10km/M20 [167] JAROSZCZAK, Paweł Poznań
153 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [603] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
154 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [604] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
155 Bieg 10km/M40 [130] JASIŃSKI, Marcin Rogoźno
156 Bieg 5km/K40 [371] JASKÓLSKA, Joanna Jaskóły Poznań
157 Bieg 10km/M40 [104] JESKA, Tomasz Dirty Sparrows Łukowo
158 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [599] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
159 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [600] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
160 Bieg 5km/K30 [357] JURGA, Joanna Organic race team Poznan
161 Bieg 10km/M20 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
162 Bieg 5km/K40 [438] KACZMAREK, Beata STR Poznań Poznañ
163 Bieg 5km/M30 [344] KACZMAREK, Paweł Rabowice
164 Bieg 5km/K50 [374] KAJDAN, Hanna Września
165 Bieg 5km/M30 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
166 Bieg 10km/K40 [142] KAPCIŃSKA, Małgorzata Zgrupka Team Lusówko
167 Bieg 5km/K40 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
168 Bieg 5km/M40 [428] KAROL, Knioła Poznań
169 Bieg 10km/K30 [105] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
170 Bieg 10km/K30 [136] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
171 Bieg 5km/M16 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY
172 Marsz NW 5km/OPEN K [509] KASPRZAK, Małgorzata Jasin
173 Bieg 10km/M30 [96] KASPRZAK, Paweł Poznań
174 Bieg 5km/M40 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY
175 Bieg 10km/K30 [126] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
176 Bieg 5km/M20 [433] KAŹMIERCZAK, Jan Chyby
177 Bieg 10km/M40 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI
178 Bieg 10km/K40 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
179 Bieg 10km/K20 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
180 Marsz NW 5km/OPEN K [508] KEDZIERSKA , Agnieszka Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno
181 Bieg 5km/K20 [402] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
182 Bieg 10km/M40 [230] KINOL, Marcin duszniki
183 Bieg 10km/K30 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N
184 Bieg 5km/M30 [381] KLICHOWICZ, Piotr Koziegłowy
185 Bieg 10km/M30 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ
186 Bieg 10km/M20 [156] KLUPCZYNSKI, Piotr Klub Pływacki Aquapark Wągrowiec Wągrowiec
187 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [555] KŁOS, Filip NOA Wrocław
188 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [608] KNIOŁA, Celina Poznań
189 Bieg 10km/M40 [189] KOCAN, Przemo HANGAR/OWOCBIEGA Poznań
190 Bieg 10km/M40 [198] KOGUT, Grzegorz AKS Gorzów Wlkp. Plewiska
191 Bieg 10km/M40 [0] KOLANSKI, Bartosz run for jfk Poznan
192 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [588] KOLANSKI, Filip run for jfk Poznan
193 Bieg 5km/K40 [427] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
194 Bieg 10km/M20 [204] KOŁOCH, Krzysztof Night Runners Poznań
195 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [597] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
196 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [596] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
197 Bieg 10km/M40 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
198 Bieg 10km/M40 [232] KOROLKIEWICZ, Rafal Poznan
199 Bieg 10km/M40 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ
200 Bieg 10km/M20 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ
201 Marsz NW 5km/OPEN M [527] KORZEP, Leszek Czerwonak
202 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [551] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy
203 Marsz NW 5km/OPEN K [512] KOWALCZYK, Ilona Września
204 Bieg 10km/M40 [97] KOWALCZYK, Mariusz Września
205 Bieg 5km/M40 [392] KOZIKOWSKI, Krzysztof KB Szamotuły SZAMOTUŁY
206 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [554] KOZŁOWSKA , Alicja Koziegłowy
207 Marsz NW 5km/OPEN K [526] KOZŁOWSKA, Beata Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
208 Marsz NW 5km/OPEN K [505] KOZŁOWSKA, Karolina Poznań
209 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [651] KOZŁOWSKA, Wiktoria Poznań
210 Marsz NW 5km/OPEN M [525] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
211 Bieg 5km/M40 [345] KOZŁOWSKI , Marcin Poznań
212 Bieg 10km/M50 [170] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
213 Bieg 5km/K16 [390] KRAJEWSKA, Hanna Piła
214 Bieg 5km/M30 [348] KRAJEWSKI, Wojciech RYBITWOWY FENOMEN :-)) Wierzyce
215 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [662] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
216 Bieg 5km/K30 [456] KRAUSE, Anna Poznań
217 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [671] KRAUSE, Emilia Poznań
218 Bieg 5km/M30 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
219 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [675] KRAWCZUK, Marian Poznań
220 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [566] KRAWCZUK, Matylda Poznań
221 Bieg 10km/K30 [155] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań
222 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [666] KROMA, Arkadiusz SP OPALENICA OPALENICA
223 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [665] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA OPALENICA
224 Marsz NW 5km/OPEN M [520] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
225 Bieg 5km/K30 [380] KRUKOWSKA, Justyna Łowęcin
226 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [660] KRYSTKIEWICZ, Amelia Minionki Dachsera Tulce
227 Bieg 5km/K30 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
228 Bieg 5km/M30 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
229 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [661] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Minionki Dachsera Tulce
230 Bieg 5km/M30 [403] KRZEMIEŃ, Krzysztof Run Flint Run Poznań
231 Bieg 5km/M30 [408] KUBIAK, Michał Baranowo
232 Bieg 5km/M50 [350] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
233 Marsz NW 5km/OPEN M [524] KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
234 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [606] KUC, Antoni krosno
235 Marsz NW 5km/OPEN M [510] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
236 Bieg 10km/M30 [237] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
237 Bieg 10km/M30 [238] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
238 Bieg 10km/M30 [239] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
239 Bieg 10km/M30 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
240 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [557] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
241 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [593] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
242 Bieg 10km/M30 [144] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
243 Bieg 5km/K20 [369] KUPCZAK, Monika Hernik Team Buk
244 Bieg 5km/M50 [370] KUPCZAK, Robert Bukowski Klub Biegacza Buk
245 Bieg 10km/M30 [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ
246 Bieg 5km/K40 [424] KWIATECKA, Iwona Orki z... POZNAN
247 Bieg 5km/K40 [346] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
248 Bieg 5km/M40 [372] LEHWARK, Marcin Koziegłowy
249 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [587] LEHWARK, Wojciech Koziegłowy
250 Bieg 10km/M30 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
251 Bieg 10km/K30 [108] LESZCZYŃSKA, Beata Dąbrowa
252 Bieg 10km/M40 [107] LEWANDOWSKI, Andrzej Luboński Klub Biegacza Luboń
253 Bieg 10km/M30 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI
254 Bieg 5km/K30 [391] LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
255 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [591] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
256 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [659] LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
257 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [592] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
258 Bieg 10km/M60+ [133] ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
259 Bieg 10km/M30 [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ
260 Bieg 10km/M30 [217] MAJCHRZAK, Bartosz PKO Bank Polski Poznań
261 Bieg 10km/M30 [166] MAJEWSKI, Patryk Farutex Poznań
262 Bieg 5km/M40 [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ
263 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [610] MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
264 Bieg 10km/K40 [120] MANTAJ, Agnieszka NOWAK RUN Wągrowiec
265 Bieg 10km/M40 [171] MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
266 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [670] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
267 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [602] MARCINEK, Paweł Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
268 Bieg 10km/M30 [211] MARCINEK, Tomasz Drużyna Zbója Jasin
269 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [589] MARCINIAK, Kornelia Koziegłowy
270 Bieg 10km/K30 [93] MARCINKOWSKA, Anita Parkrun Poznań Luboń
271 Bieg 10km/K40 [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ
272 Bieg 10km/M30 [109] MARIN, Alberto Poznan
273 Bieg 10km/K40 [205] MARKIEWICZ, Joanna Zuza KOBIETY BIEGAJA POZNAŃ
274 Marsz NW 5km/OPEN K [513] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
275 Bieg 10km/M50 [87] MATECKI, Maciej KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
276 Bieg 5km/K20 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
277 Bieg 10km/M40 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO
278 Bieg 10km/M20 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
279 Bieg 10km/K20 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
280 Bieg 10km/M40 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ
281 Bieg 10km/M20 [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN
282 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [677] MIELCARZEWICZ, Antoś Jerzykowo
283 Bieg 5km/M30 [439] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
284 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [676] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
285 Bieg 10km/M30 [233] MIŚ, Zbyszek Poznan
286 Bieg 5km/M20 [368] MIŚKOWSKI, Mateusz Zwyrolindor team Poznań
287 Bieg 5km/M16 [383] MIZERA , Jakub Kostrzyn wlkp.
288 Bieg 5km/M30 [366] MIZERA, Mateusz Czerlejno
289 Marsz NW 5km/OPEN K [528] MODZELEWSKA, Agnieszka Aktywni plus Opalenica
290 Bieg 5km/M20 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
291 Bieg 5km/K30 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY
292 Bieg 10km/M40 [151] MROSKOWIAK , Marcin Garby
293 Bieg 5km/K40 [365] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
294 Bieg 5km/K30 [437] NAPIERAŁA, Agnieszka AKB Team Rokietnica
295 Bieg 10km/M30 [206] NAPIERAŁA, Bartosz AKB Team Rokietnica
296 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [595] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
297 Bieg 5km/M16 [436] NAPIERAŁA, Jakub AKB Team Rokietnica
298 Bieg 10km/K40 [193] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
299 Bieg 10km/M30 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
300 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [594] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
301 Bieg 10km/M40 [212] NASKRĘT, Sławomir #biegajzeslawkiem Poznań
302 Bieg 5km/K60+ [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA
303 Marsz NW 5km/OPEN K [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ
304 Bieg 10km/M30 [240] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
305 Bieg 10km/M20 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
306 Bieg 10km/K30 [131] NIESPODZIANA, Anna Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno
307 Bieg 10km/M30 [101] NIKIEL, Dariusz Dirty Sparrows Wągrowiec
308 Marsz NW 5km/OPEN K [531] NIKLAUS, Danuta Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
309 Bieg 5km/M40 [410] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP Swarzędz
310 Bieg 10km/M20 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ
311 Bieg 10km/M30 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
312 Bieg 5km/M40 [367] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
313 Marsz NW 5km/OPEN K [516] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
314 Bieg 5km/K50 [388] NOWAK, Irena Skoki
315 Bieg 10km/M40 [89] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
316 Bieg 5km/M30 [386] NOWAK, Łukasz Skoki
317 Bieg 10km/M30 [122] NOWAK, Mariusz Night Runners Poznań
318 Bieg 10km/M30 [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ
319 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [656] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Poznań Poznań
320 Bieg 5km/M40 [404] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
321 Bieg 5km/K40 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ
322 Bieg 10km/M30 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
323 Bieg 5km/M40 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO
324 Bieg 10km/M40 [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ
325 Bieg 10km/M40 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ
326 Bieg 10km/M40 [146] OŻAROWSKI, Cezary San Escobar Gruszczyn
327 Bieg 10km/M30 [116] PACHOWICZ, Grzegorz Poznań
328 Bieg 10km/M40 [210] PADOŁ, Krzysztof Owińska
329 Bieg 10km/M40 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
330 Bieg 10km/K40 [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ
331 Bieg 10km/M40 [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ
332 Bieg 5km/M40 [405] PARADOWSKI, Norbert Poznań
333 Bieg 10km/M30 [157] PASTUCH, Tomasz Poznan
334 Bieg 10km/M50 [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA
335 Bieg 5km/M30 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ
336 Bieg 10km/M40 [194] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
337 Bieg 10km/K40 [195] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
338 Marsz NW 5km/OPEN M [538] PAWLICZ, Jan Nordic Walking Kiekrz Poznan
339 Marsz NW 5km/OPEN M [539] PAWLICZ, Jan Nordic Walking Kiekrz Poznan
340 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [663] PAWLIK , Nikodem Biegacze Juniora Runners Team Kicin
341 Bieg 5km/K40 [440] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
342 Bieg 5km/M40 [442] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
343 Bieg 10km/K30 [177] PELC-WANIELISTA, Agnieszka KB Maniac Poznań Poznań
344 Bieg 10km/M40 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO
345 Bieg 10km/M50 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ
346 Bieg 10km/M20 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ
347 Bieg 5km/K30 [382] PIĄTEK, Kamila Dąbrówka
348 Bieg 10km/M30 [164] PIECHOTA, Piotr lub wybierz z listy Opalenica
349 Bieg 5km/M30 [447] PIECHOWIAK, Marek Poznań
350 Bieg 10km/M40 [190] PIĘTKA, Daniel Zgrupka Team Poznań
351 Bieg 10km/K40 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
352 Bieg 10km/M20 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
353 Bieg 5km/K20 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ
354 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [561] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
355 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [562] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
356 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [601] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań
357 Bieg 5km/M30 [353] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
358 Bieg 10km/K40 [134] PLEWA, Sylwia RKS Piła Podlasie Piła
359 Bieg 10km/M40 [112] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
360 Bieg 10km/M40 [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ
361 Bieg 10km/M30 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
362 Bieg 5km/M30 [429] PODWÓJCI, Michał Dąbrówka
363 Marsz NW 5km/OPEN K [533] POSŁUSZNA, Gosia Walk & Run Team Oborniki Oborniki
364 Bieg 10km/M30 [132] POTEREK, Jakub Swarzędz
365 Bieg 10km/K40 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN
366 Bieg 10km/M30 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
367 Bieg 10km/M40 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
368 Bieg 5km/K40 [364] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
369 Marsz NW 5km/OPEN K [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI
370 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [658] PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
371 Bieg 10km/K40 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
372 Bieg 10km/M30 [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ
373 Bieg 10km/K40 [106] PRZESŁAWSKA , Magdalena Wągrowiec
374 Marsz NW 5km/OPEN K [521] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
375 Bieg 10km/M60+ [123] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań
376 Marsz NW 5km/OPEN M [530] PRZYBYLSKI, Krzysztof Aktywni plus Opalenica
377 Bieg 10km/M40 [182] PRZYBYLSKI, Tomasz Tri Tomaj Borówiec
378 Bieg 10km/M40 [118] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
379 Bieg 10km/K40 [0] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań
380 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [567] PTASIŃSKA, Elżbieta Poznań
381 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [617] PTASIŃSKA, Izabela Poznań
382 Bieg 5km/M30 [397] PUPKOWSKI, Kamil Runaway Skwierzyna
383 Marsz NW 5km/OPEN K [511] RADOMSKA , Justyna MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
384 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [615] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
385 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [616] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
386 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [669] RATAJ, Patryk Lusówko
387 Bieg 10km/M40 [168] RATAJ, Tomasz Lusówko
388 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [564] RATAJCZAK, Kacper biegnę Koziegłowy
389 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [563] RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
390 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [612] RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy
391 Bieg 10km/M40 [158] RATAJCZYK, Marcin GT40 Team Swarzędz
392 Bieg 10km/M40 [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ
393 Bieg 10km/K30 [236] ROSSA, Ewelina Poznań
394 Bieg 5km/M40 [398] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU POZNAŃ
395 Marsz NW 5km/OPEN M [519] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel
396 Marsz NW 5km/OPEN M [532] RUDAWSKI, Piotr Walk & Run Team Oborniki Trzciel
397 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [657] RURAK, Leon Koziegłowy
398 Bieg 10km/M30 [102] RYCHLEWSKI, Marcin Węgierki
399 Bieg 5km/M20 [432] RZEPKA, Rafał SPARTA RUNNERS Poznań
400 Bieg 5km/M40 [356] SAWADA, Rafał Oborniki
401 Bieg 10km/K30 [140] SAWICKA, Agnieszka Deloitte Adventure Team Poznań
402 Bieg 5km/K50 [352] SCHULZ, Beata 3:33 Team Lusówko
403 Bieg 5km/M30 [426] SCHULZ, Jędrzej Poznań
404 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [673] SCHULZ, Marceli Poznań
405 Bieg 10km/M40 [92] SCHULZ, Radek 3:33 Team Lusówko
406 Bieg 5km/M30 [435] SCHWARZ, Marek PRO366 Swarzędz
407 Bieg 10km/K40 [186] SĘCZKOWSKA, Lidia Poznań
408 Bieg 5km/M40 [407] SIKORSKI, Maciej Tulce TULCE
409 Bieg 10km/M40 [191] SKAŁA, Artur Platinum Swarzędz
410 Bieg 5km/M30 [459] SKOCZYLAS, Marcin Drużyna Szpiku Poznań
411 Marsz NW 5km/OPEN M [514] SKOTNICKI, Krzysztof Nordic Walking Kiekrz Poland Rogierówko
412 Bieg 5km/M30 [347] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
413 Bieg 5km/K40 [441] SŁAPEK, Maria Luboński Klub Biegacza Poznań
414 Bieg 5km/M60+ [396] SŁOMCZYŃSKI, Michał Poznań
415 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [653] SMELA, Klaudia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
416 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [585] SMELA, Oliwia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
417 Bieg 5km/M40 [358] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
418 Bieg 10km/K20 [213] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
419 Bieg 10km/K30 [153] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska
420 Bieg 5km/M30 [457] SPYCHAŁA, Damian Dachowa
421 Bieg 5km/K60+ [451] SPYCHAŁA, Danuta KB UE POZNAŃ Poznań
422 Bieg 10km/M20 [187] SROCZYŃSKI, Maciej Poznań
423 Bieg 10km/M30 [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ
424 Bieg 5km/M30 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI
425 Bieg 10km/M40 [145] STANKOWSKI, Przemysław poznań
426 Bieg 10km/M30 [175] STARKOWSKI, Piotr Poznań
427 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [558] STAROSTA, Wiktor Leszno
428 Bieg 5km/M20 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ
429 Bieg 5km/K30 [450] STEFAŃSKA, Beata Poznań
430 Bieg 10km/M30 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ
431 Bieg 5km/K30 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
432 Bieg 5km/M40 [377] STOCKFISCH, Norbert Dzieci Nocy Koziegłowy
433 Bieg 10km/M50 [111] STOŻEK, Marek Skoki
434 Bieg 5km/M16 [401] STOŻEK, Oliwier Nowak Run Skoki
435 Bieg 5km/K30 [422] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
436 Bieg 5km/K40 [420] SUDOLSKA, Ewela Poznań
437 Bieg 10km/M30 [203] SWIATEK , Jarek Chyhy
438 Bieg 5km/K40 [389] SWOBODA, Anna Poznań
439 Bieg 10km/M40 [141] SWOBODA, Michał Oborniki Oborniki
440 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [559] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
441 Bieg 5km/K30 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
442 Bieg dziecięcy 200m/D1 - chłopcy [560] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
443 Bieg 5km/M20 [417] SZAŁ, Łukasz WALKA KOSTRZYN Kostrzn
444 Bieg 5km/K50 [414] SZAŁ, Monika WALKA KOSTRZYN Pobiedziska
445 Bieg 10km/M40 [154] SZAŁ, Tomasz ETA UPS TEAM Poznań
446 Bieg 10km/M30 [99] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań
447 Bieg 10km/M16 [113] SZCZEPANIAK, Kacper Mosina
448 Bieg 5km/M30 [349] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
449 Bieg 5km/M30 [395] SZNAJDER, Krzysztof Nowak Run Skoki
450 Bieg 5km/M60+ [461] SZULC, Mirosław Luboński Klub Biegacza Luboń
451 Bieg 10km/M30 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
452 Bieg 5km/M16 [384] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
453 Bieg 5km/M30 [355] SZYMANOWICZ , Pawel Nieczajna
454 Bieg 5km/M30 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ
455 Bieg 10km/M30 [124] SZYMAŃSKI, Łukasz Psarusy 87" Chociczka
456 Bieg 5km/K30 [446] SZYPULIŃSKA, Joanna Luboński Klub Biegacza Luboń
457 Bieg 10km/M50 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
458 Bieg 10km/K30 [207] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
459 Bieg 5km/M40 [360] TALAREK, Maciej Oborniki
460 Bieg 10km/M30 [214] TOMCZAK, Artur Bogdanowo
461 Bieg 10km/M30 [137] TONDER, Tomasz Kung Fu Małpy od Chlania do Biegania Swarzędz
462 Bieg 5km/M16 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ
463 Bieg 5km/K40 [378] TRUDZIŃSKA, Justyna Czerwonak
464 Bieg 5km/M30 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA
465 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [552] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
466 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [655] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak
467 Bieg 5km/M30 [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team
468 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [607] URBAN, Filip Mielno
469 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [674] URBAN, Wiktoria Mielno
470 Bieg 5km/M20 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY
471 Bieg 10km/K40 [160] WALCZAK, Malgorzata PCH_ RUN Chodzież
472 Bieg 10km/M30 [119] WALCZAK, Robert Cytadela by Night TRI Team Poznań
473 Bieg 10km/M40 [161] WALCZAK, Tomasz PCH_ RUN Chodzież
474 Bieg 10km/M30 [180] WANIELISTA, Piotr Poznań
475 Bieg 5km/K30 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
476 Bieg 10km/K30 [129] WASIELAK, Joanna SWARZEDZ
477 Bieg 10km/M20 [128] WASILEWSKI, Karol SPARTA RUNNERS Poznań
478 Bieg 10km/K40 [184] WAWRZYNIAK, Lidia KB Gepard Murowana Goślina Owińska
479 Bieg 10km/K40 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ
480 Bieg 5km/M20 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ
481 Bieg 10km/M30 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
482 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [598] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin
483 Bieg 10km/M40 [147] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
484 Bieg 10km/M40 [94] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
485 Bieg 10km/M30 [114] WICHŁACZ, Paweł KB Maniac Poznań Szreniawa
486 Bieg 10km/M20 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ
487 Bieg 10km/K30 [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA
488 Bieg 5km/M30 [393] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
489 Bieg 10km/M60+ [173] WIECZORKOWSKI, Władysław Foka Team Poznań
490 Bieg 10km/K40 [235] WILIŃSKA-ZYWERT, Agnieszka . Pobiedziska
491 Bieg 10km/M40 [143] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
492 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - chłopcy [652] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
493 Bieg 5km/K30 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ
494 Bieg 10km/M50 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA
495 Bieg dziecięcy 200m/D1 - dziewczynki [553] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska
496 Bieg 5km/M50 [425] WOGA, Andrzej KB DęBIEC Poznań
497 Bieg 5km/M50 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ
498 Bieg dziecięcy 500m/D2 - chłopcy [586] WOJTKOWSKI, Mateusz Organic race team Poznan
499 Bieg 5km/M50 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY
500 Bieg 5km/K50 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK
501 Marsz NW 5km/OPEN K [518] WOROCH, Jolanta Dopiewo
502 Marsz NW 5km/OPEN M [517] WOROCH, Roman Dopiewo
503 Bieg 10km/M30 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ
504 Bieg 5km/M20 [453] WÓJCIK, Aleksander Poznań
505 Bieg 10km/M30 [121] WRONIAK, Maciej Pogorzela
506 Bieg 10km/K30 [150] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
507 Bieg 10km/M30 [172] WYSOCKI, Wojciech Łazęgarz Poznań
508 Bieg dziecięcy 500m/D2 - dziewczynki [609] WYWIAŁ, Konstancja KOZIEGŁOWY
509 Bieg 10km/M40 [185] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie
510 Bieg 10km/M30 [234] ZAREMBA, Paweł BULA TEAM Poznań
511 Bieg dziecięcy 1000m/D3 - dziewczynki [654] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Ustronie 4
512 Bieg 10km/K40 [179] ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ
513 Bieg 10km/M40 [178] ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
514 Bieg 5km/K40 [394] ZERKO, Violetta SWARZEDZ
515 Bieg 5km/K50 [411] ZIĘTA , Katarzyna Poznań
516 Bieg 10km/K20 [196] ŻABKO, Aleksandra Night Runners Poznań
517 Bieg 10km/M40 [215] ŻOŁDAK, Przemysław Piątkowo na Biegowo Witkowo
518 Bieg 10km/M30 [197] ŻYTKOWIAK, Maciej Szybkie Wydry Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [565] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
2 [555] KŁOS, Filip NOA Wrocław
3 [551] KOSICKI, Jakub Xxx Koziegłowy
4 [561] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
5 [562] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
6 [564] RATAJCZAK, Kacper biegnę Koziegłowy
7 [563] RATAJCZAK, Karol biegnę Koziegłowy
8 [558] STAROSTA, Wiktor Leszno
9 [560] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań

Bieg dziecięcy 200m / D1 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto
1 [556] CHĄPINSKA, Iga Kostrzyn
2 [554] KOZŁOWSKA , Alicja Koziegłowy
3 [566] KRAWCZUK, Matylda Poznań
4 [557] KUKUŁA, Alicja Stah & Ala Team Czerlejnko
5 [567] PTASIŃSKA, Elżbieta Poznań
6 [559] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
7 [552] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
8 [553] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

Bieg dziecięcy 500m / D2 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [611] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
2 [613] GRZYB, Dominik Poznań
3 [590] JANKOWIAK , Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito Sierosław
4 [603] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
5 [604] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
6 [600] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
7 [588] KOLANSKI, Filip run for jfk Poznan
8 [597] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
9 [596] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
10 [606] KUC, Antoni krosno
11 [593] KUKUŁA, Stanisław Stah & Ala Team Czerlejnko
12 [587] LEHWARK, Wojciech Koziegłowy
13 [591] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
14 [592] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
15 [610] MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
16 [602] MARCINEK, Paweł Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
17 [601] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań
18 [615] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
19 [616] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
20 [607] URBAN, Filip Mielno
21 [586] WOJTKOWSKI, Mateusz Organic race team Poznan

Bieg dziecięcy 500m / D2 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto
1 [605] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
2 [614] BOGUSIEWICZ, Aleksandra Poznań
3 [599] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
4 [608] KNIOŁA, Celina Poznań
5 [589] MARCINIAK, Kornelia Koziegłowy
6 [595] NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Suchy Las
7 [594] NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Suchy Las
8 [617] PTASIŃSKA, Izabela Poznań
9 [612] RATAJCZAK, Pola biegnę Koziegłowy
10 [585] SMELA, Oliwia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
11 [598] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin
12 [609] WYWIAŁ, Konstancja KOZIEGŁOWY

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [664] CZARNECKI, Witold Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
2 [662] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
3 [675] KRAWCZUK, Marian Poznań
4 [666] KROMA, Arkadiusz SP OPALENICA OPALENICA
5 [665] KROMA, Grzegorz SP OPALENICA OPALENICA
6 [661] KRYSTKIEWICZ, Mateusz Minionki Dachsera Tulce
7 [659] LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
8 [677] MIELCARZEWICZ, Antoś Jerzykowo
9 [663] PAWLIK , Nikodem Biegacze Juniora Runners Team Kicin
10 [658] PROTASEWICZ, Jakub RKL Kusy Rokietnica Rokietnica
11 [669] RATAJ, Patryk Lusówko
12 [657] RURAK, Leon Koziegłowy
13 [673] SCHULZ, Marceli Poznań
14 [652] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań

Bieg dziecięcy 1000m / D3 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto
1 [672] BARANOWSKA, Barbara Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
2 [668] GŁÓWCZEWSKA, Zuzanna Piła
3 [667] JANKOWSKA, Zuzanna Piaski
4 [651] KOZŁOWSKA, Wiktoria Poznań
5 [671] KRAUSE, Emilia Poznań
6 [660] KRYSTKIEWICZ, Amelia Minionki Dachsera Tulce
7 [670] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
8 [676] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
9 [656] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Poznań Poznań
10 [653] SMELA, Klaudia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
11 [655] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak
12 [674] URBAN, Wiktoria Mielno
13 [654] ZAREMBA, Zuzanna Uks Jedynka Gostyń Ustronie 4

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - chłopcy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [695] BARANOWSKI, Adam Poznań
2 [693] FABISZAK, Mikołaj Koziegłowy
3 [691] JANASIAK, Jakub Szamotuły
4 [692] JANASIAK, Piotr Szamotuły

Bieg dziecięcy 1500m / D4 - dziewczynki

# Zawodnik Klub Miasto
1 [694] CZERWIŃSKA, Jagoda Smashing Pąpkins Suchy Las

Bieg 5km / K16

# Zawodnik Klub Miasto
1 [400] BURSIAK, Marianna Dziki z Polanki Poznań
2 [390] KRAJEWSKA, Hanna Piła

Bieg 10km / K16

# Zawodnik Klub Miasto

Bieg 5km / K20

# Zawodnik Klub Miasto
1 [409] BUGAJ, Sylwia Poznań
2 [0] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald Kobylnica
3 [402] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
4 [369] KUPCZAK, Monika Hernik Team Buk
5 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
6 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ

Bieg 10km / K20

# Zawodnik Klub Miasto
1 [209] ALEKSANDRA, Kośka SPARTA RUNNERS Poznań
2 [183] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
3 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
4 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
5 [213] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
6 [196] ŻABKO, Aleksandra Night Runners Poznań

Bieg 5km / K30

# Zawodnik Klub Miasto
1 [413] ADAMCZAK, Joanna Szamotuły
2 [443] CHABROS, Karolina #biegajzeslawkiem Poznań
3 [319] CYBULSKA, Agnieszka Rehafiz POZNAŃ
4 [412] FRYSIAK, Malgorzata Bugaj
5 [320] GUCKA, Anna lub wybierz z listy CHYBY
6 [434] GWIAZDOWSKA, Magda Poznań
7 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ
8 [343] JARASZKIEWICZ, Hanna Świat Biegacza Fehlau Run Team POZNAŃ
9 [357] JURGA, Joanna Organic race team Poznan
10 [456] KRAUSE, Anna Poznań
11 [380] KRUKOWSKA, Justyna Łowęcin
12 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
13 [391] LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
14 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY
15 [437] NAPIERAŁA, Agnieszka AKB Team Rokietnica
16 [382] PIĄTEK, Kamila Dąbrówka
17 [450] STEFAŃSKA, Beata Poznań
18 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
19 [422] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
20 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
21 [446] SZYPULIŃSKA, Joanna Luboński Klub Biegacza Luboń
22 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
23 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ

Bieg 10km / K30

# Zawodnik Klub Miasto
1 [192] BINEK, Katarzyna Night Runners Poznań
2 [85] CICHA, Ania Chodzież
3 [216] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
4 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
5 [0] DALKA, Hanna MARS POLSKA Poznań
6 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
7 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC
8 [105] KASPEREK, Kamila RUUKKI Oborniki
9 [136] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
10 [126] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
11 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N
12 [155] KROKOWSKA, Magdalena Night Runners Poznań
13 [108] LESZCZYŃSKA, Beata Dąbrowa
14 [93] MARCINKOWSKA, Anita Parkrun Poznań Luboń
15 [131] NIESPODZIANA, Anna Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno
16 [177] PELC-WANIELISTA, Agnieszka KB Maniac Poznań Poznań
17 [236] ROSSA, Ewelina Poznań
18 [140] SAWICKA, Agnieszka Deloitte Adventure Team Poznań
19 [153] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska
20 [207] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
21 [129] WASIELAK, Joanna SWARZEDZ
22 [51] WIECZOREK, Maria Przedwojewski Mountain Team DĄBRÓWKA
23 [150] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko

Bieg 5km / K40

# Zawodnik Klub Miasto
1 [430] BIEŃ, Magdalena poznań
2 [387] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna Hernik Team Poznań
3 [444] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
4 [359] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
5 [371] JASKÓLSKA, Joanna Jaskóły Poznań
6 [438] KACZMAREK, Beata STR Poznań Poznañ
7 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
8 [427] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
9 [424] KWIATECKA, Iwona Orki z... POZNAN
10 [346] KWIECIŃSKA, Anna Różove Poznań
11 [365] MUCHA, Żaneta RUUKKI Oborniki
12 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ
13 [440] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
14 [364] PRĘTKA, Edyta RUUKKI Oborniki
15 [441] SŁAPEK, Maria Luboński Klub Biegacza Poznań
16 [420] SUDOLSKA, Ewela Poznań
17 [389] SWOBODA, Anna Poznań
18 [378] TRUDZIŃSKA, Justyna Czerwonak
19 [394] ZERKO, Violetta SWARZEDZ

Bieg 10km / K40

# Zawodnik Klub Miasto
1 [149] GŁÓWCZEWSKA, Lucyna Piła
2 [199] GRZYB, Beata Kobiety Biegają Poznań
3 [71] GRZYBOWSKA, Aneta Zgrupka Team POZNAŃ
4 [72] HAREMZA, Kinga Night Runners POZNAŃ
5 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA
6 [159] JANAS, Dobrochna Night Runners Poznań
7 [142] KAPCIŃSKA, Małgorzata Zgrupka Team Lusówko
8 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
9 [120] MANTAJ, Agnieszka NOWAK RUN Wągrowiec
10 [75] MARCZAK, Agnieszka Night Runners POZNAŃ
11 [205] MARKIEWICZ, Joanna Zuza KOBIETY BIEGAJA POZNAŃ
12 [193] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
13 [76] PAKULSKA, Magdalena Piątkowo na Biegowo POZNAŃ
14 [195] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
15 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
16 [134] PLEWA, Sylwia RKS Piła Podlasie Piła
17 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN
18 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
19 [106] PRZESŁAWSKA , Magdalena Wągrowiec
20 [0] PTAK, Dorota Piątkowo na Biegowo Poznań
21 [186] SĘCZKOWSKA, Lidia Poznań
22 [160] WALCZAK, Malgorzata PCH_ RUN Chodzież
23 [184] WAWRZYNIAK, Lidia KB Gepard Murowana Goślina Owińska
24 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ
25 [235] WILIŃSKA-ZYWERT, Agnieszka . Pobiedziska
26 [179] ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ

Bieg 5km / K50

# Zawodnik Klub Miasto
1 [340] ANDRZEJAK, Bogumiła RUUKKI SUCHY LAS
2 [374] KAJDAN, Hanna Września
3 [388] NOWAK, Irena Skoki
4 [352] SCHULZ, Beata 3:33 Team Lusówko
5 [414] SZAŁ, Monika WALKA KOSTRZYN Pobiedziska
6 [341] WOLSKA, Ewa Ruukki CZERWONAK
7 [411] ZIĘTA , Katarzyna Poznań

Bieg 10km / K50

# Zawodnik Klub Miasto
1 [90] CZARNECKA, Danuta PCH_ RUN Chodzież

Bieg 5km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto
1 [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA
2 [451] SPYCHAŁA, Danuta KB UE POZNAŃ Poznań

Bieg 10km / K60+

# Zawodnik Klub Miasto
1 [100] DUDA, Jadwiga Szamotuły

Bieg 5km / M16

# Zawodnik Klub Miasto
1 [302] KASPRZAK, Franciszek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY
2 [383] MIZERA , Jakub Kostrzyn wlkp.
3 [436] NAPIERAŁA, Jakub AKB Team Rokietnica
4 [401] STOŻEK, Oliwier Nowak Run Skoki
5 [384] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
6 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ

Bieg 10km / M16

# Zawodnik Klub Miasto
1 [113] SZCZEPANIAK, Kacper Mosina

Bieg 5km / M20

# Zawodnik Klub Miasto
1 [361] BORKOWSKI, Rafał Borkowski team Poznań
2 [416] EDER, Mateusz Poznań
3 [305] GARCON, Mariusz X
4 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ
5 [0] HUZARSKI, Dariusz MARS POLSKA Luboń
6 [433] KAŹMIERCZAK, Jan Chyby
7 [368] MIŚKOWSKI, Mateusz Zwyrolindor team Poznań
8 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
9 [432] RZEPKA, Rafał SPARTA RUNNERS Poznań
10 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ
11 [417] SZAŁ, Łukasz WALKA KOSTRZYN Kostrzn
12 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY
13 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ
14 [453] WÓJCIK, Aleksander Poznań

Bieg 10km / M20

# Zawodnik Klub Miasto
1 [110] CIEPŁUCH, Michał Zwyrolindor team POZNAŃ
2 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
3 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ
4 [103] FALBORSKI, Mateusz Poznań
5 [167] JAROSZCZAK, Paweł Poznań
6 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
7 [156] KLUPCZYNSKI, Piotr Klub Pływacki Aquapark Wągrowiec Wągrowiec
8 [204] KOŁOCH, Krzysztof Night Runners Poznań
9 [6] KORYCIŃSKI, Andrzej Marciki POZNAŃ
10 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
11 [9] MICHOŃ, Kacper Night Runners KONIN
12 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
13 [11] NOCHOWICZ, Mateusz TRIGAR.PL POZNAŃ
14 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ
15 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
16 [187] SROCZYŃSKI, Maciej Poznań
17 [128] WASILEWSKI, Karol SPARTA RUNNERS Poznań
18 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ

Bieg 5km / M30

# Zawodnik Klub Miasto
1 [376] BALCEREK, Mariusz Foka Team Stęszew
2 [445] BARON, Przemo Constravia Kicin
3 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ
4 [423] BIELECKI, Sławomir Naramowice Biegają Poznań
5 [363] BORSUK, Damian Poznań
6 [449] BRYCHCZYŃSKI, Krystian HERNIK TEAM Poznań
7 [379] GOKIERT, Michał Ikano Industry Gorzewo
8 [351] GRACZYK, Bartosz Lubasz
9 [415] GRACZYK, Jacek SPARTA RUNNERS Poznań
10 [448] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
11 [452] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
12 [344] KACZMAREK, Paweł Rabowice
13 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
14 [381] KLICHOWICZ, Piotr Koziegłowy
15 [348] KRAJEWSKI, Wojciech RYBITWOWY FENOMEN :-)) Wierzyce
16 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
17 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
18 [403] KRZEMIEŃ, Krzysztof Run Flint Run Poznań
19 [408] KUBIAK, Michał Baranowo
20 [439] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
21 [366] MIZERA, Mateusz Czerlejno
22 [386] NOWAK, Łukasz Skoki
23 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ
24 [447] PIECHOWIAK, Marek Poznań
25 [353] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
26 [429] PODWÓJCI, Michał Dąbrówka
27 [397] PUPKOWSKI, Kamil Runaway Skwierzyna
28 [426] SCHULZ, Jędrzej Poznań
29 [435] SCHWARZ, Marek PRO366 Swarzędz
30 [459] SKOCZYLAS, Marcin Drużyna Szpiku Poznań
31 [347] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
32 [457] SPYCHAŁA, Damian Dachowa
33 [316] STACHOWIAK, Łukasz RUUKKI OBORNIKI
34 [349] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
35 [395] SZNAJDER, Krzysztof Nowak Run Skoki
36 [355] SZYMANOWICZ , Pawel Nieczajna
37 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ
38 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA
39 [318] UDAŁOWSKI, Radosław Udałowski eFitness Racing Team
40 [393] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań

Bieg 10km / M30

# Zawodnik Klub Miasto
1 [181] AMBROZIAK, Jan Poznań
2 [91] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
3 [188] BIEGANSKI, Maciej ORTOspot Poznan
4 [148] BIENIEK, Patryk Aflofarm Active Team Poznań
5 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ
6 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ
7 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ
8 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ
9 [95] BRYCHCY, Piotr TRIGAR.PL Poznań
10 [20] BULCZYŃSKI, Dawid gRUNwald Team Poznań POZNAŃ
11 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ
12 [163] CWALINA, Dariusz Poznań
13 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ
14 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
15 [0] DALKA, Maciej MARS POLSKA Poznań
16 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ
17 [0] DOMAGAŁA, Krzysztof Psarusy 87 Września
18 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
19 [127] FISHCHUK, Petro Poznan
20 [241] FLUKS, Szymon Suchy Las
21 [0] FORNAL, Patryk MARS POLSKA Poznań
22 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC
23 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
24 [98] GAŁKOWSKI, Paweł Art Fraction Foundation Poznań
25 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
26 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY
27 [69] HRAB, Wojciech Night Runners Poznań
28 [30] JAKUBOWSKI, Marcin gRUNwald Team Poznań GOLINA WIELKA
29 [96] KASPRZAK, Paweł Poznań
30 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ
31 [237] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
32 [238] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
33 [239] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
34 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
35 [144] KUKUŁA, Waldemar Stah & Ala Team Czerlejnko
36 [33] KUTYBA, Mariusz Wolne Ślimaki POZNAŃ
37 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
38 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI
39 [35] ŁUCZKO, Grzegorz Natural Born Runners Team POZNAŃ
40 [217] MAJCHRZAK, Bartosz PKO Bank Polski Poznań
41 [166] MAJEWSKI, Patryk Farutex Poznań
42 [211] MARCINEK, Tomasz Drużyna Zbója Jasin
43 [109] MARIN, Alberto Poznan
44 [233] MIŚ, Zbyszek Poznan
45 [206] NAPIERAŁA, Bartosz AKB Team Rokietnica
46 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
47 [240] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
48 [101] NIKIEL, Dariusz Dirty Sparrows Wągrowiec
49 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
50 [122] NOWAK, Mariusz Night Runners Poznań
51 [38] NOWAK, Mariusz PZU Sport Team POZNAŃ
52 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
53 [116] PACHOWICZ, Grzegorz Poznań
54 [157] PASTUCH, Tomasz Poznan
55 [164] PIECHOTA, Piotr lub wybierz z listy Opalenica
56 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
57 [132] POTEREK, Jakub Swarzędz
58 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
59 [42] PRZEMYSŁAW, Andrzejewski WK Poznań POZNAŃ
60 [102] RYCHLEWSKI, Marcin Węgierki
61 [43] STACHOWIAK, Łukasz STR Poznań POZNAŃ
62 [175] STARKOWSKI, Piotr Poznań
63 [1] STEFAŃSKI, Dawid www.dziewiczagorabiega.pl POZNAŃ
64 [203] SWIATEK , Jarek Chyhy
65 [99] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań
66 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
67 [124] SZYMAŃSKI, Łukasz Psarusy 87" Chociczka
68 [214] TOMCZAK, Artur Bogdanowo
69 [137] TONDER, Tomasz Kung Fu Małpy od Chlania do Biegania Swarzędz
70 [119] WALCZAK, Robert Cytadela by Night TRI Team Poznań
71 [180] WANIELISTA, Piotr Poznań
72 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
73 [114] WICHŁACZ, Paweł KB Maniac Poznań Szreniawa
74 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ
75 [121] WRONIAK, Maciej Pogorzela
76 [172] WYSOCKI, Wojciech Łazęgarz Poznań
77 [234] ZAREMBA, Paweł BULA TEAM Poznań
78 [197] ŻYTKOWIAK, Maciej Szybkie Wydry Poznań

Bieg 5km / M40

# Zawodnik Klub Miasto
1 [418] ANDRZEJAK, Rafał Jadaj W Bramie Suchy Las
2 [421] ANTCZAK, Grzegorz MJDOP Poznań
3 [419] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
4 [362] BORKOWSKI, Andrzej Borkowski team Swarzędz
5 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ
6 [462] CICHY, Krzysztof Poznan
7 [354] CZMOK, Robert Poznań
8 [406] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
9 [460] GOS, Piotr Naramowice Biegają Poznań
10 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN
11 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
12 [431] JANKOWSKI, Maciej Poznań
13 [428] KAROL, Knioła Poznań
14 [331] KASPRZAK, Tomek RYBITWOWY FENOMEN :-)) RYBITWY
15 [392] KOZIKOWSKI, Krzysztof KB Szamotuły SZAMOTUŁY
16 [345] KOZŁOWSKI , Marcin Poznań
17 [372] LEHWARK, Marcin Koziegłowy
18 [332] MAJEWSKI, Radosław Night Runners POZNAŃ
19 [410] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP Swarzędz
20 [367] NOWAK, Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła
21 [404] OGRODOWCZYK, Maciej RUUKKI Wronki
22 [334] OLSZANOWSKI, Andrzej Runpassion CHLUDOWO
23 [405] PARADOWSKI, Norbert Poznań
24 [442] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
25 [398] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU POZNAŃ
26 [356] SAWADA, Rafał Oborniki
27 [407] SIKORSKI, Maciej Tulce TULCE
28 [358] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
29 [377] STOCKFISCH, Norbert Dzieci Nocy Koziegłowy
30 [360] TALAREK, Maciej Oborniki

Bieg 10km / M40

# Zawodnik Klub Miasto
1 [231] ADAMCZAK, Artur Poznań
2 [115] ANTKOWIAK, Maciej KUNA KOWANÓWKO Oborniki
3 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
4 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
5 [162] BIENIEK, Przemek Dąbrowa Dąbrowa
6 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY
7 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO
8 [169] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań
9 [218] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
10 [174] CZERWIŃSKI, Rafał Smashing Pąpkins Suchy Las
11 [135] DEIGSLER, Przemysław 1974 Poznań
12 [202] DOLATA, Maciej Skórzewo
13 [138] DUDEK, Rafał Poznań
14 [88] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
15 [139] GORWA, Robert Szczytniki
16 [200] GRZYB, Krzysztof Smashing Pąpkins Poznań
17 [208] HETMAŃSKI, Tomasz The Mountain Team Plewiska
18 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA
19 [152] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
20 [201] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
21 [130] JASIŃSKI, Marcin Rogoźno
22 [104] JESKA, Tomasz Dirty Sparrows Łukowo
23 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI
24 [230] KINOL, Marcin duszniki
25 [189] KOCAN, Przemo HANGAR/OWOCBIEGA Poznań
26 [198] KOGUT, Grzegorz AKS Gorzów Wlkp. Plewiska
27 [0] KOLANSKI, Bartosz run for jfk Poznan
28 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
29 [232] KOROLKIEWICZ, Rafal Poznan
30 [59] KOROŃSKI, Tadeusz parkrun Poznań POZNAŃ
31 [97] KOWALCZYK, Mariusz Września
32 [107] LEWANDOWSKI, Andrzej Luboński Klub Biegacza Luboń
33 [171] MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
34 [60] MATYKIEWICZ, Michał dzieciakichojraki.pl LUSOWO
35 [61] MELLER, Łukasz WieloOsobowy Klub Sportowy POZNAŃ
36 [151] MROSKOWIAK , Marcin Garby
37 [212] NASKRĘT, Sławomir #biegajzeslawkiem Poznań
38 [89] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
39 [62] OTOCKI, Wojciech Nowak Run POZNAŃ
40 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ
41 [146] OŻAROWSKI, Cezary San Escobar Gruszczyn
42 [210] PADOŁ, Krzysztof Owińska
43 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
44 [65] PAPRZYCKI, Rafał Natural Born Runners POZNAŃ
45 [194] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
46 [66] PELCNER, Marcin Włóczykije ROŻNOWO
47 [190] PIĘTKA, Daniel Zgrupka Team Poznań
48 [112] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
49 [67] POCHYLSKI, Przemysław Zgrupka Team LUBOŃ
50 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
51 [182] PRZYBYLSKI, Tomasz Tri Tomaj Borówiec
52 [118] PTAK, Adam Piątkowo na Biegowo Poznań
53 [168] RATAJ, Tomasz Lusówko
54 [158] RATAJCZYK, Marcin GT40 Team Swarzędz
55 [70] ROSA, Jarosław Natural Born Runners POZNAŃ
56 [92] SCHULZ, Radek 3:33 Team Lusówko
57 [191] SKAŁA, Artur Platinum Swarzędz
58 [145] STANKOWSKI, Przemysław poznań
59 [141] SWOBODA, Michał Oborniki Oborniki
60 [154] SZAŁ, Tomasz ETA UPS TEAM Poznań
61 [161] WALCZAK, Tomasz PCH_ RUN Chodzież
62 [147] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
63 [94] WĘGROWSKI, Adam Parkrun Dąbrówka Dąbrowa
64 [143] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
65 [185] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie
66 [178] ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
67 [215] ŻOŁDAK, Przemysław Piątkowo na Biegowo Witkowo

Bieg 5km / M50

# Zawodnik Klub Miasto
1 [373] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań Poznań
2 [375] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań
3 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
4 [350] KUBIAK, Mirosław Organic Race Team Swarzędz
5 [370] KUPCZAK, Robert Bukowski Klub Biegacza Buk
6 [425] WOGA, Andrzej KB DęBIEC Poznań
7 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ
8 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY

Bieg 10km / M50

# Zawodnik Klub Miasto
1 [176] CHRUŚCICKI, Jarosław NOWAK RUN Murowana Goślina
2 [165] GOCYLA, Dariusz Poznań
3 [86] GRZYWACZYK, Artur CHMIELARZ TEAM Suchy Las
4 [170] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
5 [87] MATECKI, Maciej KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
6 [80] PASZKIEWICZ, Maciej Park Dzieje MUROWANA GOŚLINA
7 [81] PETZA, Maciej Montemoro POZNAŃ
8 [111] STOŻEK, Marek Skoki
9 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
10 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA

Bieg 5km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto
1 [385] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań
2 [399] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy Koziegłowy
3 [396] SŁOMCZYŃSKI, Michał Poznań
4 [461] SZULC, Mirosław Luboński Klub Biegacza Luboń

Bieg 10km / M60+

# Zawodnik Klub Miasto
1 [117] BOGUSZ, Marek WALKA KOSTRZYN Kostrzyn
2 [133] ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
3 [123] PRZYBOROWSKI, Mieczysław REMET TEAM Poznań
4 [173] WIECZORKOWSKI, Władysław Foka Team Poznań

Marsz NW 5km / OPEN K

# Zawodnik Klub Miasto
1 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ
2 [536] DOLATA, Dorota Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
3 [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY
4 [506] DOROSZKIEWICZ, Agnieszka Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
5 [529] DUDEK, Agnieszka Marsz Po Zdrowie GRANOWO
6 [537] EWERTOWSKA, Ewa Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
7 [522] FRYDRYCH, Katarzyna Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
8 [523] GAŁKOWSKA, Elżbieta Marsz Po Zdrowie Tuczno
9 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
10 [509] KASPRZAK, Małgorzata Jasin
11 [508] KEDZIERSKA , Agnieszka Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno
12 [512] KOWALCZYK, Ilona Września
13 [526] KOZŁOWSKA, Beata Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
14 [505] KOZŁOWSKA, Karolina Poznań
15 [513] MAŚLANKA, Iwona Marsz Po Zdrowie Śmigiel
16 [528] MODZELEWSKA, Agnieszka Aktywni plus Opalenica
17 [503] NEWSKA, Edyta Team Run Gołańcz GOŁAŃCZ
18 [531] NIKLAUS, Danuta Nordic Walking Kiekrz Poland Kiekrz
19 [516] NOWAK, Beata Sailing Team Ferajna Piła
20 [533] POSŁUSZNA, Gosia Walk & Run Team Oborniki Oborniki
21 [504] PROSIANOWSKA, Monika X JANOWIEC WIELKOPOLSKI
22 [521] PRZYBOROWSKA , Aleksandra REMET TEAM Poznań
23 [511] RADOMSKA , Justyna MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
24 [518] WOROCH, Jolanta Dopiewo

Marsz NW 5km / OPEN M

# Zawodnik Klub Miasto
1 [535] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
2 [534] FRYDRYCH, Marcin Nordic Walking Kiekrz Poland Rokietnica
3 [515] GUDZIO, Maciej Nordic Walking Kiekrz Poland Czerwonak
4 [507] JANCZEWSKI, Robert Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
5 [527] KORZEP, Leszek Czerwonak
6 [525] KOZŁOWSKI, Jacek Nordic Walking Kiekrz Poland Poznań
7 [520] KROMSKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland ROKIETNICA
8 [524] KUBICKI, Paweł Nordic Walking Kiekrz Poland Skoki
9 [510] KUCZYŃSKI, Włodzimierz Nordic Walking Kiekrz Poland Oborniki
10 [538] PAWLICZ, Jan Nordic Walking Kiekrz Poznan
11 [539] PAWLICZ, Jan Nordic Walking Kiekrz Poznan
12 [530] PRZYBYLSKI, Krzysztof Aktywni plus Opalenica
13 [519] RUDAWSKI, Maciej Walk & Run Team Oborniki Trzciel
14 [532] RUDAWSKI, Piotr Walk & Run Team Oborniki Trzciel
15 [514] SKOTNICKI, Krzysztof Nordic Walking Kiekrz Poland Rogierówko
16 [517] WOROCH, Roman Dopiewo

# Zawodnik Klub Miasto
1 [231] ADAMCZAK, Artur Poznań
2 [413] ADAMCZAK, Joanna Szamotuły
3 [181] AMBROZIAK, Jan Poznań
4 [695] BARANOWSKI, Adam Poznań
5 [52] BARANOWSKI, Filip POZNAŃ
6 [53] BARSKI, Bartosz POZNAŃ
7 [183] BARTOSIAK, Adrianna Swarzędz
8 [91] BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
9 [430] BIEŃ, Magdalena poznań
10 [605] BŁOTNA, Wiktoria Robakowo
11 [419] BŁOTNY, Sebastian Robakowo
12 [614] BOGUSIEWICZ, Aleksandra Poznań
13 [363] BORSUK, Damian Poznań
14 [535] BROTKIEWICZ, Mariusz Poznań
15 [409] BUGAJ, Sylwia Poznań
16 [556] CHĄPINSKA, Iga Kostrzyn
17 [85] CICHA, Ania Chodzież
18 [216] CICHOSZEWSKA, Dagmara Komorniki
19 [218] CICHOSZEWSKI, Emil Komorniki
20 [462] CICHY, Krzysztof Poznan
21 [47] CIEŚLIK-BORKOWSKA, Izabela CHODZIEŻ
22 [163] CWALINA, Dariusz Poznań
23 [354] CZMOK, Robert Poznań
24 [406] ĆWIKLIŃSKI, Maciej Koninko
25 [202] DOLATA, Maciej Skórzewo
26 [3] DOLNY, Oskar POZNAŃ
27 [25] DORONOWICZ, Konstantyn POZNAŃ
28 [100] DUDA, Jadwiga Szamotuły
29 [138] DUDEK, Rafał Poznań
30 [337] DYBIZBAŃSKI, Dariusz SZAMOTUŁY
31 [416] EDER, Mateusz Poznań
32 [693] FABISZAK, Mikołaj Koziegłowy
33 [103] FALBORSKI, Mateusz Poznań
34 [127] FISHCHUK, Petro Poznan
35 [241] FLUKS, Szymon Suchy Las
36 [444] FRANCZYSZYN-PORTKA, Magdalena Poznań
37 [412] FRYSIAK, Malgorzata Bugaj
38 [48] GABRYEL, Anna TUCZNO
39 [27] GABRYEL, Piotr TUCZNO
40 [149] GŁÓWCZEWSKA, Lucyna Piła
41 [668] GŁÓWCZEWSKA, Zuzanna Piła
42 [165] GOCYLA, Dariusz Poznań
43 [139] GORWA, Robert Szczytniki
44 [28] GÓRNY, Maciej POZNAŃ
45 [351] GRACZYK, Bartosz Lubasz
46 [448] GROCHOWSKI, Mateusz Luboń
47 [613] GRZYB, Dominik Poznań
48 [330] GUMNY, Grzegorz POZNAŃ
49 [434] GWIAZDOWSKA, Magda Poznań
50 [359] HABELSKA, Lucyna Czerwonak
51 [152] JAŁOCHA, Tomasz Gutowo Małe
52 [691] JANASIAK, Jakub Szamotuły
53 [692] JANASIAK, Piotr Szamotuły
54 [201] JANKOWIAK, Lucjan Śrem
55 [565] JANKOWIAK, Wojtek Śrem
56 [667] JANKOWSKA, Zuzanna Piaski
57 [431] JANKOWSKI, Maciej Poznań
58 [452] JARASZKIEWICZ, Wojciech Kaźmierz
59 [167] JAROSZCZAK, Paweł Poznań
60 [603] JARZEMBOWSKI, Kacper Czerwonak
61 [604] JARZEMBOWSKI, Tomasz Czerwonak
62 [130] JASIŃSKI, Marcin Rogoźno
63 [599] JÓŹWIK, Matylda Miękowo
64 [600] JÓŹWIK, Paweł Miękowo
65 [5] KABAŁA, Bartosz GOSTYŃ
66 [344] KACZMAREK, Paweł Rabowice
67 [374] KAJDAN, Hanna Września
68 [333] KAŁAMAJA, Adam POZNAŃ
69 [428] KAROL, Knioła Poznań
70 [136] KASPRZAK, Ewelina Gruszczyn
71 [509] KASPRZAK, Małgorzata Jasin
72 [96] KASPRZAK, Paweł Poznań
73 [126] KASZUBA-CZARNECKA, Anna Poznań
74 [433] KAŹMIERCZAK, Jan Chyby
75 [57] KĄKOL , Artur DUSZNIKI
76 [74] KĄKOLEWSKA, Elżbieta MŁODASKO
77 [15] KĄKOLEWSKA, Iga MŁODASKO
78 [230] KINOL, Marcin duszniki
79 [50] KLAJA, Agnieszka POZNA N
80 [381] KLICHOWICZ, Piotr Koziegłowy
81 [608] KNIOŁA, Celina Poznań
82 [597] KOŁTOWSKI, Grzesiu Skórzewo
83 [596] KOŁTOWSKI, Jasiu Skórzewo
84 [58] KOŁTOWSKI, Piotr SKÓRZEWO
85 [232] KOROLKIEWICZ, Rafal Poznan
86 [527] KORZEP, Leszek Czerwonak
87 [512] KOWALCZYK, Ilona Września
88 [97] KOWALCZYK, Mariusz Września
89 [554] KOZŁOWSKA , Alicja Koziegłowy
90 [505] KOZŁOWSKA, Karolina Poznań
91 [651] KOZŁOWSKA, Wiktoria Poznań
92 [345] KOZŁOWSKI , Marcin Poznań
93 [390] KRAJEWSKA, Hanna Piła
94 [662] KRASIŃSKI, Maciej Plewiska
95 [456] KRAUSE, Anna Poznań
96 [671] KRAUSE, Emilia Poznań
97 [313] KRAUSE, Kuba POZNAŃ
98 [675] KRAWCZUK, Marian Poznań
99 [566] KRAWCZUK, Matylda Poznań
100 [380] KRUKOWSKA, Justyna Łowęcin
101 [322] KRYSTKIEWICZ, Basia TULCE
102 [314] KRYSTKIEWICZ, Łukasz TULCE
103 [408] KUBIAK, Michał Baranowo
104 [606] KUC, Antoni krosno
105 [237] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
106 [238] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
107 [239] KUJAWA, Krzysztof pobiedziska
108 [32] KUJAWA, Mateusz POZNAŃ
109 [372] LEHWARK, Marcin Koziegłowy
110 [587] LEHWARK, Wojciech Koziegłowy
111 [34] LEKI, Krzysztof GARBY
112 [108] LESZCZYŃSKA, Beata Dąbrowa
113 [610] MAŁECKI, Bartosz MIĘKOWO
114 [670] MAŃCZAK, Katarzyna Kicin
115 [589] MARCINIAK, Kornelia Koziegłowy
116 [109] MARIN, Alberto Poznan
117 [310] MATYBA, Anna POZNAŃ
118 [7] MATYSIAK, Jacek POZNAN
119 [8] MĄCZYŃSKA, Joanna POZNAŃ
120 [677] MIELCARZEWICZ, Antoś Jerzykowo
121 [439] MIELCARZEWICZ, Paweł Jerzykowo
122 [676] MIELCARZEWICZ, Urszula Jerzykowo
123 [233] MIŚ, Zbyszek Poznan
124 [383] MIZERA , Jakub Kostrzyn wlkp.
125 [366] MIZERA, Mateusz Czerlejno
126 [307] MOSSAKOWSKI, Rafał POZNAŃ
127 [151] MROSKOWIAK , Marcin Garby
128 [193] NAPIERAŁA, Katarzyna Suchy Las
129 [36] NAPIERAŁA, Szymon POZNAŃ
130 [240] NIEDZIAŁKOWSKI, Jan Poznań
131 [10] NIEMIR, Tomasz KOZIEGŁOWY
132 [37] NOWACZYK, Piotr POZNAŃ
133 [388] NOWAK, Irena Skoki
134 [386] NOWAK, Łukasz Skoki
135 [39] OLIŃSKI, Paweł POZNAŃ
136 [116] PACHOWICZ, Grzegorz Poznań
137 [210] PADOŁ, Krzysztof Owińska
138 [64] PAJOR, Krzysztof SWARZĘDZ
139 [405] PARADOWSKI, Norbert Poznań
140 [157] PASTUCH, Tomasz Poznan
141 [194] PAWLAK, Krzysztof Gniezno
142 [195] PAWLAK, Małgorzata Gniezno
143 [440] PAWŁOWSKA, Ewa Siekierki Wielkie
144 [442] PAWŁOWSKI, Przemek Siekierki Wielkie
145 [382] PIĄTEK, Kamila Dąbrówka
146 [447] PIECHOWIAK, Marek Poznań
147 [77] PIGUŁA, Agnieszka POZNAŃ
148 [353] PISARCZYK, Grzegorz Poznań
149 [112] PLUCIŃSKI, Grzegorz Luboń
150 [40] PODGÓRSKI, Bo POZNAŃ
151 [429] PODWÓJCI, Michał Dąbrówka
152 [132] POTEREK, Jakub Swarzędz
153 [79] PRUCHNIEWSKA, Agnieszka ROKIETNICA
154 [106] PRZESŁAWSKA , Magdalena Wągrowiec
155 [567] PTASIŃSKA, Elżbieta Poznań
156 [617] PTASIŃSKA, Izabela Poznań
157 [615] RADZIMIRSKI, Filip Gruszczyn
158 [616] RADZIMIRSKI, Oskar Gruszczyn
159 [669] RATAJ, Patryk Lusówko
160 [168] RATAJ, Tomasz Lusówko
161 [236] ROSSA, Ewelina Poznań
162 [657] RURAK, Leon Koziegłowy
163 [102] RYCHLEWSKI, Marcin Węgierki
164 [356] SAWADA, Rafał Oborniki
165 [426] SCHULZ, Jędrzej Poznań
166 [673] SCHULZ, Marceli Poznań
167 [186] SĘCZKOWSKA, Lidia Poznań
168 [347] SKRZYPCZAK, Tomasz Murowana Goślina
169 [396] SŁOMCZYŃSKI, Michał Poznań
170 [358] SMUKALSKI, Wojciech Czerwonak
171 [213] SOBCZYŃSKA, Magdalena Poznań
172 [457] SPYCHAŁA, Damian Dachowa
173 [187] SROCZYŃSKI, Maciej Poznań
174 [145] STANKOWSKI, Przemysław poznań
175 [175] STARKOWSKI, Piotr Poznań
176 [558] STAROSTA, Wiktor Leszno
177 [450] STEFAŃSKA, Beata Poznań
178 [324] STĘPIEŃ, Małgorzata POZNAŃ
179 [111] STOŻEK, Marek Skoki
180 [422] STRZELCZYK, Marlena Kostrzyn
181 [420] SUDOLSKA, Ewela Poznań
182 [203] SWIATEK , Jarek Chyhy
183 [389] SWOBODA, Anna Poznań
184 [559] SYPNIEWSKA, Alicja Poznań
185 [325] SYPNIEWSKA, Emilia
186 [560] SYPNIEWSKI, Jeremi Poznań
187 [113] SZCZEPANIAK, Kacper Mosina
188 [349] SZLAFEREK, Bartosz Kórnik
189 [44] SZURKOWSKI, Michał POZNAŃ
190 [384] SZUWALSKI, Damodar Wyszogród
191 [355] SZYMANOWICZ , Pawel Nieczajna
192 [82] SZYSZKA, Adam KICIN
193 [207] ŚWIĄTEK, Julia Chyby
194 [360] TALAREK, Maciej Oborniki
195 [214] TOMCZAK, Artur Bogdanowo
196 [303] TRACZ, Jakub SWARZĘDZ
197 [378] TRUDZIŃSKA, Justyna Czerwonak
198 [317] TUREK, Maciej MUROWANA GOŚLINA
199 [607] URBAN, Filip Mielno
200 [674] URBAN, Wiktoria Mielno
201 [180] WANIELISTA, Piotr Poznań
202 [326] WASICKA-JAKUBEK, Angelika SWARZĘDZ
203 [129] WASIELAK, Joanna SWARZEDZ
204 [304] WEGNER, Adrian POZNAŃ
205 [45] WESOŁEK, Daniel POZNAŃ
206 [147] WĘGŁOWSKI, Maciej Środa Wielkopolska
207 [14] WICHNIAREK, Jan POZNAŃ
208 [393] WIECZORKIEWICZ, Grzegorz Poznań
209 [143] WILKOWIECKI, Sławomir Twardogóra
210 [327] WITEK-AST, Anna POZNAŃ
211 [83] WLASZCZYK, Wiesław POBIEDZISKA
212 [339] WOLNIEWICZ, Ryszard PNIEWY
213 [518] WOROCH, Jolanta Dopiewo
214 [517] WOROCH, Roman Dopiewo
215 [453] WÓJCIK, Aleksander Poznań
216 [121] WRONIAK, Maciej Pogorzela
217 [150] WSZĘDYBYŁ, Dorota Koninko
218 [609] WYWIAŁ, Konstancja KOZIEGŁOWY
219 [179] ZBORALSKA, Joanna POZNAŃ
220 [178] ZBORALSKI, Michał POZNAŃ
221 [394] ZERKO, Violetta SWARZEDZ
222 [411] ZIĘTA , Katarzyna Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [398] ROSZCZENKO, Krzysztof NOGI DO GÓRY I DO PRZODU POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [78] POTERSKA , Karolina I LOVE ZIEMEK POZNAN

# Zawodnik Klub Miasto
1 [656] NOWAK-ŁAŻEWSKA, Dorota Poznań Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [443] CHABROS, Karolina #biegajzeslawkiem Poznań
2 [212] NASKRĘT, Sławomir #biegajzeslawkiem Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [301] SZYMAŃCZUK, Jacek #teambiegiwlkp POZNAŃ
2 [2] WAWRZYNIAK, Małgorzata #teambiegiwlkp POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [235] WILIŃSKA-ZYWERT, Agnieszka . Pobiedziska

# Zawodnik Klub Miasto
1 [185] ZAKRZEWSKI, Krzysztof 3:33 TEAM Palędzie

# Zawodnik Klub Miasto
1 [352] SCHULZ, Beata 3:33 Team Lusówko

# Zawodnik Klub Miasto
1 [92] SCHULZ, Radek 3:33 Team Lusówko

# Zawodnik Klub Miasto
1 [437] NAPIERAŁA, Agnieszka AKB Team Rokietnica
2 [206] NAPIERAŁA, Bartosz AKB Team Rokietnica
3 [436] NAPIERAŁA, Jakub AKB Team Rokietnica

# Zawodnik Klub Miasto
1 [198] KOGUT, Grzegorz AKS Gorzów Wlkp. Plewiska

# Zawodnik Klub Miasto
1 [88] DUDKOWIAK, Łukasz ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp
2 [89] NOWAK, Krzysztof ATLAS RUNNING TEAM Rogoźno wlkp

# Zawodnik Klub Miasto
1 [148] BIENIEK, Patryk Aflofarm Active Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [672] BARANOWSKA, Barbara Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań
2 [602] MARCINEK, Paweł Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Jasin
3 [653] SMELA, Klaudia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
4 [585] SMELA, Oliwia Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Luboń
5 [652] WINKEL, Patryk Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [528] MODZELEWSKA, Agnieszka Aktywni plus Opalenica
2 [530] PRZYBYLSKI, Krzysztof Aktywni plus Opalenica

# Zawodnik Klub Miasto
1 [46] WOŹNIAK, Adam Aluplast POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [98] GAŁKOWSKI, Paweł Art Fraction Foundation Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [234] ZAREMBA, Paweł BULA TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [26] FRASZ, Wojtek Bash&Frasz WĄGROWIEC
2 [49] GWARA, Basia Bash&Frasz WĄGROWIEC

# Zawodnik Klub Miasto
1 [598] WEYNA, Antonina Biały Domek Kicin Kicin

# Zawodnik Klub Miasto
1 [663] PAWLIK , Nikodem Biegacze Juniora Runners Team Kicin

# Zawodnik Klub Miasto
1 [362] BORKOWSKI, Andrzej Borkowski team Swarzędz
2 [361] BORKOWSKI, Rafał Borkowski team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [370] KUPCZAK, Robert Bukowski Klub Biegacza Buk
2 [133] ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk

# Zawodnik Klub Miasto
1 [86] GRZYWACZYK, Artur CHMIELARZ TEAM Suchy Las

# Zawodnik Klub Miasto
1 [336] OLEJNICZAK, Sławka Ciastki.pz POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [445] BARON, Przemo Constravia Kicin
2 [306] GAZDA, Michał Constravia POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [19] BOGUSZZZ, Paweł Cybina Team POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [119] WALCZAK, Robert Cytadela by Night TRI Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [501] DOLATA, Róża Czerwonak Biega KOZIEGŁOWY
2 [402] KIERZEK, Magdalena Czerwonak Biega Poznań
3 [427] KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK, Katarzyna Czerwonak Biega Potasze
4 [171] MAŃCZAK, Filip Czerwonak Biega Kicin
5 [552] TYCZYŃSKA, Karolina Czerwonak Biega Czerwonak
6 [655] TYCZYŃSKA, Weronika Czerwonak Biega Czerwonak

# Zawodnik Klub Miasto
1 [311] PINIARSKA, Dominika DPKJIP POZNAŃ
2 [561] PINIARSKI, Ignacy DPKJIP Poznań
3 [562] PINIARSKI, Jędrzej DPKJIP Poznań
4 [601] PINIARSKI, Kajetan DPKJIP Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [21] CISZAK, Karol Deloitte Adventure Team POZNAŃ
2 [140] SAWICKA, Agnieszka Deloitte Adventure Team Poznań
3 [99] SZCZEPANIAK, Artur Deloitte Adventure Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [16] BŁĘDZKI, Adam Dirty Sparrows POZNAŃ
2 [4] ELLMANN, Leszek Dirty Sparrows POZNAŃ
3 [104] JESKA, Tomasz Dirty Sparrows Łukowo
4 [101] NIKIEL, Dariusz Dirty Sparrows Wągrowiec

# Zawodnik Klub Miasto
1 [55] BRUSS , Krzysztof Drużyna Szpiku ZALASEWO
2 [323] MROSKOWIAK, Ania Drużyna Szpiku GARBY
3 [459] SKOCZYLAS, Marcin Drużyna Szpiku Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [211] MARCINEK, Tomasz Drużyna Zbója Jasin

# Zawodnik Klub Miasto
1 [377] STOCKFISCH, Norbert Dzieci Nocy Koziegłowy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [611] BORUTA, Jan Dziki z Moraska Poznań
2 [328] BORUTA, Mateusz Dziki z Moraska POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [400] BURSIAK, Marianna Dziki z Polanki Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [315] PAWLACZYK , Jakub DzikiBizon DWL KKS POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [162] BIENIEK, Przemek Dąbrowa Dąbrowa

# Zawodnik Klub Miasto
1 [154] SZAŁ, Tomasz ETA UPS TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [553] WŁODARCZYK, Oliwia F84 team Plewiska

# Zawodnik Klub Miasto
1 [17] BOCHEŃSKI, Maciej FTI RACING TEAM POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [166] MAJEWSKI, Patryk Farutex Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [376] BALCEREK, Mariusz Foka Team Stęszew
2 [173] WIECZORKOWSKI, Władysław Foka Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [12] PĘKALA, Łukasz FunCLUB Racing Team POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [158] RATAJCZYK, Marcin GT40 Team Swarzędz

# Zawodnik Klub Miasto
1 [385] DEHMEL, Roman Goggle Pro Active Eweayer Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [321] HAMPEL, Ania HAMPEL TEAM POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [189] KOCAN, Przemo HANGAR/OWOCBIEGA Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [449] BRYCHCZYŃSKI, Krystian HERNIK TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [169] CEGLEWSKI, Marcin Harpagany Running Team Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [387] CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna Hernik Team Poznań
2 [369] KUPCZAK, Monika Hernik Team Buk

# Zawodnik Klub Miasto
1 [379] GOKIERT, Michał Ikano Industry Gorzewo

# Zawodnik Klub Miasto
1 [18] BOGUSIEWICZ, Antoni JANOWY MŁYN POZNAŃ
2 [500] BOGUSIEWICZ, Karolina JANOWY MŁYN POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [418] ANDRZEJAK, Rafał Jadaj W Bramie Suchy Las

# Zawodnik Klub Miasto
1 [73] JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team OWIŃSKA
2 [56] JAGODZIŃSKI, Robert Jagoda Team OWIŃSKA

# Zawodnik Klub Miasto
1 [371] JASKÓLSKA, Joanna Jaskóły Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [170] KOZŁOWSKI, Waldemar KB DęBIEC Poznań
2 [425] WOGA, Andrzej KB DęBIEC Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [329] GRZEGORZEK, Marcin KB Gepard Murowana Goślina BIAŁĘŻYN
2 [87] MATECKI, Maciej KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
3 [184] WAWRZYNIAK, Lidia KB Gepard Murowana Goślina Owińska

# Zawodnik Klub Miasto
1 [24] DAWIDZIAK, Paweł KB I Love Ziemek POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [312] BIEGAŃSKI, Michał KB INTREX POZNAŃ
2 [22] CYBULSKI, Dariusz KB INTREX POZNAŃ
3 [23] CZERSKI, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
4 [31] KLIMECKI, Łukasz KB INTREX POZNAŃ
5 [63] OZDOBA, Marek KB INTREX POZNAŃ
6 [13] PIŁAT, Krzysztof KB INTREX POZNAŃ
7 [308] STEFANOWICZ, Maciej KB INTREX POZNAŃ
8 [338] WOJTAS, Piotr KB INTREX POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [502] HENCLEWSKA, Aleksandra KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
2 [335] KARAŚKIEWICZ-MAJCHRZAK, Karolina KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
3 [342] NAWROCKA, Jolanta KB Katorżnik Murowana Goślina MUROWANA GOSLINA

# Zawodnik Klub Miasto
1 [177] PELC-WANIELISTA, Agnieszka KB Maniac Poznań Poznań
2 [114] WICHŁACZ, Paweł KB Maniac Poznań Szreniawa

# Zawodnik Klub Miasto
1 [54] BOGUŚ, Tomasz KB Szamotuły SZAMOTUŁY
2 [392] KOZIKOWSKI, Krzysztof KB Szamotuły SZAMOTUŁY
3 [309] WACHOWIAK, Paweł KB Szamotuły SZAMOTUŁY

# Zawodnik Klub Miasto
1 [451] SPYCHAŁA, Danuta KB UE POZNAŃ Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [205] MARKIEWICZ, Joanna Zuza KOBIETY BIEGAJA POZNAŃ

# Zawodnik Klub Miasto
1 [375] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [373] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [115] ANTKOWIAK, Maciej KUNA KOWANÓWKO Oborniki

# Zawodnik Klub Miasto
1 [508] KEDZIERSKA , Agnieszka Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno

# Zawodnik Klub Miasto
1 [156] KLUPCZYNSKI, Piotr Klub Pływacki Aquapark Wągrowiec Wągrowiec

# Zawodnik Klub Miasto
1 [199] GRZYB, Beata Kobiety Biegają Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [153] SOCHA, Aleksandra Komorniki MTB Team Plewiska

# Zawodnik Klub Miasto
1 [399] HORNIK, Zbigniew Koziegłowy Koziegłowy

# Zawodnik Klub Miasto
1 [137] TONDER, Tomasz Kung Fu Małpy od Chlania do Biegania Swarzędz

# Zawodnik Klub Miasto
1 [84] LIPMENS, Maxime La vie est belle KAMIONKI

# Zawodnik Klub Miasto
1 [107] LEWANDOWSKI, Andrzej Luboński Klub Biegacza Luboń
2 [441] SŁAPEK, Maria Luboński Klub Biegacza Poznań
3 [461] SZULC, Mirosław Luboński Klub Biegacza Luboń
4 [446] SZYPULIŃSKA, Joanna Luboński Klub Biegacza Luboń

# Zawodnik Klub Miasto
1 [391] LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
2 [591] LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
3 [659] LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
4 [592] LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań

# Zawodnik Klub Miasto
1 [0] DALKA, Hanna MARS POLSKA Poznań
2 [0] DALKA, Maciej MARS POLSKA Poznań
3 [0] FORNAL, Patryk MARS POLSKA Poznań
4 [0] HUZARSKI, Dariusz MARS POLSKA Luboń

# Zawodnik Klub Miasto
1 [421] ANTCZAK, Grzegorz MJDOP Poznań
2 [410] NIKODEMIAK, Jarosław MJDOP Swarzędz

# Zawodnik Klub Miasto
1 [41] POTERSKI, Kuba MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN
2 [68] POTERSKI, Mateusz MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK POZNAN

# Zawodnik Klub Miasto
1 [511] RADOMSKA , Justyna MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina

# Zawodnik Klub Miasto
1 [29] GUCKI, Adam Maratończyk Poznań CHYBY

# Zawodnik Klub Miasto