III Maraton Leśny Kwidzyn - Zgłoszenia
2020-06-27

# Dystans Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 Maraton 42,195 HILLAR, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn
2 Maraton 42,195 ARKADIUSZ , Gawdzik A.M.G-BRANIEWO/WATAHA Braniewo
3 Maraton 42,195 BĄCZKOWSKI, Sławomir SLK Team Grudziądz
4 Maraton 42,195 BERNAT, Paweł Warszawa
5 Maraton 42,195 BRZOZOWSKA, Aneta Brak Krezoly Zapłać
6 Maraton 42,195 BRZYKCY, Jacek AGB HD RUNNERS Toruń
7 Maraton 42,195 BUJNOWSKA, Wioleta Słupsk Zapłać
8 Maraton 42,195 CENDROWSKI, Krzysztof Bodex-Team Prabuty Zapłać
9 Maraton 42,195 DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn Kwidzyn Zapłać
10 Maraton 42,195 FAŁKOWSKI , Jarosław Gmina Gardeja Biega Gardeja Zapłać
11 Maraton 42,195 GNYSIŃSKI, Jacek Sieradzbiega.pl Sieradz Zapłać TAK
12 Maraton 42,195 GRUBICH, Damian Parkrun Grudziądz Grudziądz
13 Maraton 42,195 GRZYWACZ , Karol Gdynia
14 Maraton 42,195 KAMIŃSKI, Paweł Elbląg
15 Maraton 42,195 KASIERSKA, Ewa Katarzyna 1948 POZNAŃ TAK
16 Maraton 42,195 KĘDZIERSKI, Szymon Kwidzyn Zapłać
17 Maraton 42,195 KOCHAŃSKI, Tomasz Parkrun Grudziądz Grudziądz
18 Maraton 42,195 KONIECZNY, Robert Nakło nad Notecią Zapłać
19 Maraton 42,195 KOWALSKI, Kazimierz Starogard Gdański
20 Maraton 42,195 KUJATT, Wojciech herbmaratonow.pl Gdynia
21 Maraton 42,195 KUŚNIERZ, Paweł Sportowy Kaźmierz Kaźmierz Zapłać
22 Maraton 42,195 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów Kraków Zapłać TAK
23 Maraton 42,195 ŁEPEK, Teresa Grudziądz Zapłać
24 Maraton 42,195 MARCIN, Hoffmann Poznań Zapłać
25 Maraton 42,195 MĄCZEWSKA , Marzena V runner Grudziądz Zapłać
26 Maraton 42,195 ORŁOWSKI, Edward Słupsk Zapłać
27 Maraton 42,195 RUMIŃSKI, Piotr POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
28 Maraton 42,195 SALWA, Justyna POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
29 Maraton 42,195 SIKORSKA, Magda POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
30 Maraton 42,195 SIUDA, Adam Kwidzyn
31 Maraton 42,195 STASIAK, Tomasz POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
32 Maraton 42,195 STEFANIAK, Wojciech Kwidzyn Biega / KP PSP KWIDZYN Kwidzyn
33 Maraton 42,195 SZYMAŃSKI, Adam Rulewo Zapłać TAK
34 Maraton 42,195 SZYMAŃSKI, Michał Warszawa Zapłać
35 Maraton 42,195 SZYSZCZAK, Marcin Toruń Zapłać
36 Maraton 42,195 TRACZYK, Krzysztof Kwidzyn Zapłać
37 Maraton 42,195 TRZCIŃSKI, Grzegorz Pogoń Prabuty Prabuty Zapłać
38 Maraton 42,195 TUBACKI, Marek KMP Grudziądz Grudziądz
39 Maraton 42,195 WALKIEWICZ, Zbigniew Bądki Zapłać
40 Maraton 42,195 WITTENBERG, Patryk Kwidzyn Zapłać TAK
41 Maraton 42,195 WROBLEWSKI, Tomasz ROŻNO PARCELE
42 Maraton 42,195 WYDRYCH, Barbara Parkrun Grudziądz Grudziadz
43 Maraton 42,195 ZIELIŃSKA, Magdalena Kwidzyn Zapłać
44 Maraton 42,195 ZUBKIEWICZ, Łukasz JAĆWING PŁASKA Olsztyn Zapłać

Maraton 42,195 / K18

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 ŁEPEK, Teresa Grudziądz
2 ZIELIŃSKA, Magdalena Kwidzyn

Maraton 42,195 / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BUJNOWSKA, Wioleta Słupsk
2 SALWA, Justyna POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
3 SIKORSKA, Magda POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
4 WYDRYCH, Barbara Parkrun Grudziądz Grudziadz

Maraton 42,195 / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BRZOZOWSKA, Aneta Brak Krezoly
2 MĄCZEWSKA , Marzena V runner Grudziądz

Maraton 42,195 / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów

Maraton 42,195 / K60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów

Maraton 42,195 / K70+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KASIERSKA, Ewa Katarzyna 1948 POZNAŃ TAK

Maraton 42,195 / M18

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów Kraków TAK
2 WITTENBERG, Patryk Kwidzyn TAK

Maraton 42,195 / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BĄCZKOWSKI, Sławomir SLK Team Grudziądz
2 BRZYKCY, Jacek AGB HD RUNNERS Toruń
3 FAŁKOWSKI , Jarosław Gmina Gardeja Biega Gardeja
4 GRZYWACZ , Karol Gdynia
5 KAMIŃSKI, Paweł Elbląg
6 KĘDZIERSKI, Szymon Kwidzyn
7 KOCHAŃSKI, Tomasz Parkrun Grudziądz Grudziądz
8 KUŚNIERZ, Paweł Sportowy Kaźmierz Kaźmierz
9 MARCIN, Hoffmann Poznań
10 STEFANIAK, Wojciech Kwidzyn Biega / KP PSP KWIDZYN Kwidzyn
11 WALKIEWICZ, Zbigniew Bądki
12 WROBLEWSKI, Tomasz ROŻNO PARCELE
13 ZUBKIEWICZ, Łukasz JAĆWING PŁASKA Olsztyn

Maraton 42,195 / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 HILLAR, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn
2 ARKADIUSZ , Gawdzik A.M.G-BRANIEWO/WATAHA Braniewo
3 BERNAT, Paweł Warszawa
4 DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn Kwidzyn
5 GRUBICH, Damian Parkrun Grudziądz Grudziądz
6 KONIECZNY, Robert Nakło nad Notecią
7 KUJATT, Wojciech herbmaratonow.pl Gdynia
8 ORŁOWSKI, Edward Słupsk
9 RUMIŃSKI, Piotr POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
10 SIUDA, Adam Kwidzyn
11 STASIAK, Tomasz POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
12 SZYMAŃSKI, Adam Rulewo TAK
13 SZYMAŃSKI, Michał Warszawa
14 SZYSZCZAK, Marcin Toruń
15 TRACZYK, Krzysztof Kwidzyn
16 TUBACKI, Marek KMP Grudziądz Grudziądz

Maraton 42,195 / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 CENDROWSKI, Krzysztof Bodex-Team Prabuty
2 GNYSIŃSKI, Jacek Sieradzbiega.pl Sieradz TAK
3 KOWALSKI, Kazimierz Starogard Gdański
4 TRZCIŃSKI, Grzegorz Pogoń Prabuty Prabuty

Maraton 42,195 / M60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów

Maraton 42,195 / M70+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BERNAT, Paweł Warszawa
2 BUJNOWSKA, Wioleta Słupsk
3 GRZYWACZ , Karol Gdynia
4 KAMIŃSKI, Paweł Elbląg
5 KĘDZIERSKI, Szymon Kwidzyn
6 KONIECZNY, Robert Nakło nad Notecią
7 KOWALSKI, Kazimierz Starogard Gdański
8 ŁEPEK, Teresa Grudziądz
9 MARCIN, Hoffmann Poznań
10 ORŁOWSKI, Edward Słupsk
11 SIUDA, Adam Kwidzyn
12 SZYMAŃSKI, Adam Rulewo TAK
13 SZYMAŃSKI, Michał Warszawa
14 SZYSZCZAK, Marcin Toruń
15 TRACZYK, Krzysztof Kwidzyn
16 WALKIEWICZ, Zbigniew Bądki
17 WITTENBERG, Patryk Kwidzyn TAK
18 WROBLEWSKI, Tomasz ROŻNO PARCELE
19 ZIELIŃSKA, Magdalena Kwidzyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 ARKADIUSZ , Gawdzik A.M.G-BRANIEWO/WATAHA Braniewo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BRZYKCY, Jacek AGB HD RUNNERS Toruń

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 CENDROWSKI, Krzysztof Bodex-Team Prabuty

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BRZOZOWSKA, Aneta Brak Krezoly

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 FAŁKOWSKI , Jarosław Gmina Gardeja Biega Gardeja

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 ZUBKIEWICZ, Łukasz JAĆWING PŁASKA Olsztyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 TUBACKI, Marek KMP Grudziądz Grudziądz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 HILLAR, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 STEFANIAK, Wojciech Kwidzyn Biega / KP PSP KWIDZYN Kwidzyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 RUMIŃSKI, Piotr POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
2 SALWA, Justyna POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
3 SIKORSKA, Magda POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
4 STASIAK, Tomasz POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 GRUBICH, Damian Parkrun Grudziądz Grudziądz
2 KOCHAŃSKI, Tomasz Parkrun Grudziądz Grudziądz
3 WYDRYCH, Barbara Parkrun Grudziądz Grudziadz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 TRZCIŃSKI, Grzegorz Pogoń Prabuty Prabuty

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BĄCZKOWSKI, Sławomir SLK Team Grudziądz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 GNYSIŃSKI, Jacek Sieradzbiega.pl Sieradz TAK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KUŚNIERZ, Paweł Sportowy Kaźmierz Kaźmierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów Kraków TAK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn Kwidzyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 MĄCZEWSKA , Marzena V runner Grudziądz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KUJATT, Wojciech herbmaratonow.pl Gdynia

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KASIERSKA, Ewa Katarzyna 1948 POZNAŃ TAK

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Maraton 42,195 44 9 35 21 23
Razem 44 9 35 21 23

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K18 2 2 0 0 2
K30 4 4 0 3 1
K40 2 2 0 0 2
K50 0 0 0 0 0
K60 0 0 0 0 0
K70+ 1 1 0 1 0
M18 2 0 2 0 2
M30 13 0 13 7 6
M40 16 0 16 9 7
M50 4 0 4 1 3
M60 0 0 0 0 0
M70+ 0 0 0 0 0
Razem 44 9 35 21 23