III Maraton Leśny Kwidzyn - Zgłoszenia
2020-06-27

# Dystans Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 Maraton 42,195 HILLAR, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn
2 Maraton 42,195 ARKADIUSZ , Gawdzik A.M.G-BRANIEWO/WATAHA Braniewo
3 Maraton 42,195 BĄCZKOWSKI, Sławomir SLK Team Grudziądz
4 Maraton 42,195 BERNAT, Paweł Warszawa
5 Maraton 42,195 BRZOZOWSKA, Aneta Brak Krezoly Zapłać
6 Maraton 42,195 BRZYKCY, Jacek AGB HD RUNNERS Toruń
7 Maraton 42,195 BUJNOWSKA, Wioleta Słupsk Zapłać
8 Maraton 42,195 CENDROWSKI, Krzysztof Bodex-Team Prabuty Zapłać
9 Maraton 42,195 CZABAJ, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn Zapłać
10 Maraton 42,195 DOMARADZKI, Jacek Warszawa
11 Maraton 42,195 DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn Kwidzyn Zapłać
12 Maraton 42,195 FAŁKOWSKI , Jarosław Gmina Gardeja Biega Gardeja Zapłać
13 Maraton 42,195 GARBOWSKI, Krzysztof LKS Zantyr Sztum Sztum Zapłać
14 Maraton 42,195 GNYSIŃSKI, Jacek Sieradzbiega.pl Sieradz Zapłać TAK
15 Maraton 42,195 GRODZKI, Tomasz Ultras Darłowo Darłowo Zapłać
16 Maraton 42,195 GRUBICH, Damian Parkrun Grudziądz Grudziądz
17 Maraton 42,195 GRZYWACZ , Karol Gdynia
18 Maraton 42,195 HALIK, Tomasz Kwidzyn Biega Kwidzyn
19 Maraton 42,195 JEZIERSKI, Jakub WARSZAWA
20 Maraton 42,195 KAMIŃSKI, Paweł Elbląg
21 Maraton 42,195 KASIERSKA, Ewa Katarzyna 1948 POZNAŃ TAK
22 Maraton 42,195 KĘDZIERSKI, Szymon Kwidzyn Zapłać
23 Maraton 42,195 KOCHAŃSKI, Tomasz Parkrun Grudziądz Grudziądz
24 Maraton 42,195 KONIECZNY, Robert Nakło nad Notecią Zapłać
25 Maraton 42,195 KOWALSKI, Kazimierz Starogard Gdański
26 Maraton 42,195 KRUSZYŃSKI, Krzysztof 1963 świecie Zapłać
27 Maraton 42,195 KUJATT, Wojciech herbmaratonow.pl Gdynia
28 Maraton 42,195 KUŚNIERZ, Paweł Sportowy Kaźmierz Kaźmierz Zapłać
29 Maraton 42,195 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów Kraków Zapłać TAK
30 Maraton 42,195 ŁEPEK, Teresa Grudziądz Zapłać
31 Maraton 42,195 MARCIN, Hoffmann Poznań Zapłać
32 Maraton 42,195 MARIUSZ, Pypec Pogoń Prabuty Prabuty Zapłać
33 Maraton 42,195 MASIAK, Rafał Kwidzyn Zapłać
34 Maraton 42,195 MĄCZEWSKA , Marzena V runner Grudziądz Zapłać
35 Maraton 42,195 ORŁOWSKI, Edward Słupsk Zapłać
36 Maraton 42,195 PEPLIŃSKI , Dariusz Grudziądz Zapłać
37 Maraton 42,195 RADTKE, Robert 100 Marathon Club Polska Nowiny Zapłać TAK
38 Maraton 42,195 RUMIŃSKI, Piotr POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
39 Maraton 42,195 SALWA, Justyna POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
40 Maraton 42,195 SIKORSKA, Magda POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
41 Maraton 42,195 SIUDA, Adam Kwidzyn
42 Maraton 42,195 STASIAK, Tomasz POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
43 Maraton 42,195 STEFANIAK, Wojciech Kwidzyn Biega / KP PSP KWIDZYN Kwidzyn
44 Maraton 42,195 SZEWCZYK, Marek Poznań
45 Maraton 42,195 SZYMAŃSKI, Adam Rulewo TAK
46 Maraton 42,195 SZYMAŃSKI, Michał Warszawa
47 Maraton 42,195 SZYSZCZAK, Marcin Toruń Zapłać
48 Maraton 42,195 TRACZYK, Krzysztof Kwidzyn Zapłać
49 Maraton 42,195 TRZCIŃSKI, Grzegorz Pogoń Prabuty Prabuty
50 Maraton 42,195 TUBACKI, Marek KMP Grudziądz Grudziądz
51 Maraton 42,195 WALKIEWICZ, Zbigniew Bądki Zapłać
52 Maraton 42,195 WITTENBERG, Patryk Kwidzyn Zapłać TAK
53 Maraton 42,195 WROBLEWSKI, Tomasz ROŻNO PARCELE
54 Maraton 42,195 WYDRYCH, Barbara Parkrun Grudziądz Grudziadz
55 Maraton 42,195 ZIELIŃSKA, Magdalena Kwidzyn Zapłać
56 Maraton 42,195 ZUBKIEWICZ, Łukasz JAĆWING PŁASKA Olsztyn Zapłać

Maraton 42,195 / K18

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 ŁEPEK, Teresa Grudziądz
2 ZIELIŃSKA, Magdalena Kwidzyn

Maraton 42,195 / K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BUJNOWSKA, Wioleta Słupsk
2 SALWA, Justyna POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
3 SIKORSKA, Magda POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
4 WYDRYCH, Barbara Parkrun Grudziądz Grudziadz

Maraton 42,195 / K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BRZOZOWSKA, Aneta Brak Krezoly
2 MĄCZEWSKA , Marzena V runner Grudziądz

Maraton 42,195 / K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów

Maraton 42,195 / K60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów

Maraton 42,195 / K70+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KASIERSKA, Ewa Katarzyna 1948 POZNAŃ TAK

Maraton 42,195 / M18

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów Kraków TAK
2 WITTENBERG, Patryk Kwidzyn TAK

Maraton 42,195 / M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BĄCZKOWSKI, Sławomir SLK Team Grudziądz
2 BRZYKCY, Jacek AGB HD RUNNERS Toruń
3 DOMARADZKI, Jacek Warszawa
4 FAŁKOWSKI , Jarosław Gmina Gardeja Biega Gardeja
5 GARBOWSKI, Krzysztof LKS Zantyr Sztum Sztum
6 GRZYWACZ , Karol Gdynia
7 KAMIŃSKI, Paweł Elbląg
8 KĘDZIERSKI, Szymon Kwidzyn
9 KOCHAŃSKI, Tomasz Parkrun Grudziądz Grudziądz
10 KUŚNIERZ, Paweł Sportowy Kaźmierz Kaźmierz
11 MARCIN, Hoffmann Poznań
12 MASIAK, Rafał Kwidzyn
13 PEPLIŃSKI , Dariusz Grudziądz
14 STEFANIAK, Wojciech Kwidzyn Biega / KP PSP KWIDZYN Kwidzyn
15 WALKIEWICZ, Zbigniew Bądki
16 WROBLEWSKI, Tomasz ROŻNO PARCELE
17 ZUBKIEWICZ, Łukasz JAĆWING PŁASKA Olsztyn

Maraton 42,195 / M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 HILLAR, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn
2 ARKADIUSZ , Gawdzik A.M.G-BRANIEWO/WATAHA Braniewo
3 BERNAT, Paweł Warszawa
4 DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn Kwidzyn
5 GRODZKI, Tomasz Ultras Darłowo Darłowo
6 GRUBICH, Damian Parkrun Grudziądz Grudziądz
7 HALIK, Tomasz Kwidzyn Biega Kwidzyn
8 JEZIERSKI, Jakub WARSZAWA
9 KONIECZNY, Robert Nakło nad Notecią
10 KUJATT, Wojciech herbmaratonow.pl Gdynia
11 MARIUSZ, Pypec Pogoń Prabuty Prabuty
12 ORŁOWSKI, Edward Słupsk
13 RADTKE, Robert 100 Marathon Club Polska Nowiny TAK
14 RUMIŃSKI, Piotr POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
15 SIUDA, Adam Kwidzyn
16 STASIAK, Tomasz POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
17 SZYMAŃSKI, Adam Rulewo TAK
18 SZYMAŃSKI, Michał Warszawa
19 SZYSZCZAK, Marcin Toruń
20 TRACZYK, Krzysztof Kwidzyn
21 TUBACKI, Marek KMP Grudziądz Grudziądz

Maraton 42,195 / M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 CENDROWSKI, Krzysztof Bodex-Team Prabuty
2 CZABAJ, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn
3 GNYSIŃSKI, Jacek Sieradzbiega.pl Sieradz TAK
4 KOWALSKI, Kazimierz Starogard Gdański
5 KRUSZYŃSKI, Krzysztof 1963 świecie
6 TRZCIŃSKI, Grzegorz Pogoń Prabuty Prabuty

Maraton 42,195 / M60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 SZEWCZYK, Marek Poznań

Maraton 42,195 / M70+

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BERNAT, Paweł Warszawa
2 BUJNOWSKA, Wioleta Słupsk
3 DOMARADZKI, Jacek Warszawa
4 GRZYWACZ , Karol Gdynia
5 JEZIERSKI, Jakub WARSZAWA
6 KAMIŃSKI, Paweł Elbląg
7 KĘDZIERSKI, Szymon Kwidzyn
8 KONIECZNY, Robert Nakło nad Notecią
9 KOWALSKI, Kazimierz Starogard Gdański
10 ŁEPEK, Teresa Grudziądz
11 MARCIN, Hoffmann Poznań
12 MASIAK, Rafał Kwidzyn
13 ORŁOWSKI, Edward Słupsk
14 PEPLIŃSKI , Dariusz Grudziądz
15 SIUDA, Adam Kwidzyn
16 SZEWCZYK, Marek Poznań
17 SZYMAŃSKI, Adam Rulewo TAK
18 SZYMAŃSKI, Michał Warszawa
19 SZYSZCZAK, Marcin Toruń
20 TRACZYK, Krzysztof Kwidzyn
21 WALKIEWICZ, Zbigniew Bądki
22 WITTENBERG, Patryk Kwidzyn TAK
23 WROBLEWSKI, Tomasz ROŻNO PARCELE
24 ZIELIŃSKA, Magdalena Kwidzyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 RADTKE, Robert 100 Marathon Club Polska Nowiny TAK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 ARKADIUSZ , Gawdzik A.M.G-BRANIEWO/WATAHA Braniewo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BRZYKCY, Jacek AGB HD RUNNERS Toruń

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 CENDROWSKI, Krzysztof Bodex-Team Prabuty

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BRZOZOWSKA, Aneta Brak Krezoly

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 FAŁKOWSKI , Jarosław Gmina Gardeja Biega Gardeja

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 ZUBKIEWICZ, Łukasz JAĆWING PŁASKA Olsztyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 TUBACKI, Marek KMP Grudziądz Grudziądz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 HILLAR, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn
2 CZABAJ, Jacek Kwidzyn Biega Kwidzyn
3 HALIK, Tomasz Kwidzyn Biega Kwidzyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 STEFANIAK, Wojciech Kwidzyn Biega / KP PSP KWIDZYN Kwidzyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 GARBOWSKI, Krzysztof LKS Zantyr Sztum Sztum

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 RUMIŃSKI, Piotr POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
2 SALWA, Justyna POLKRYS TEAM Rożno-Parcele
3 SIKORSKA, Magda POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski
4 STASIAK, Tomasz POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 GRUBICH, Damian Parkrun Grudziądz Grudziądz
2 KOCHAŃSKI, Tomasz Parkrun Grudziądz Grudziądz
3 WYDRYCH, Barbara Parkrun Grudziądz Grudziadz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 MARIUSZ, Pypec Pogoń Prabuty Prabuty
2 TRZCIŃSKI, Grzegorz Pogoń Prabuty Prabuty

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 BĄCZKOWSKI, Sławomir SLK Team Grudziądz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 GNYSIŃSKI, Jacek Sieradzbiega.pl Sieradz TAK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KUŚNIERZ, Paweł Sportowy Kaźmierz Kaźmierz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów Kraków TAK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn Kwidzyn

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 GRODZKI, Tomasz Ultras Darłowo Darłowo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 MĄCZEWSKA , Marzena V runner Grudziądz

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KUJATT, Wojciech herbmaratonow.pl Gdynia

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KASIERSKA, Ewa Katarzyna 1948 POZNAŃ TAK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność Mistrzostwa Leśników Mistrzostwa Klubu 100 Maratonów
1 KRUSZYŃSKI, Krzysztof 1963 świecie

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Maraton 42,195 56 9 47 28 28
Razem 56 9 47 28 28

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K18 2 2 0 0 2
K30 4 4 0 3 1
K40 2 2 0 0 2
K50 0 0 0 0 0
K60 0 0 0 0 0
K70+ 1 1 0 1 0
M18 2 0 2 0 2
M30 17 0 17 8 9
M40 21 0 21 13 8
M50 6 0 6 2 4
M60 1 0 1 1 0
M70+ 0 0 0 0 0
Razem 56 9 47 28 28