Cross ścieżkami Bartka z Piekła - Zima 2018/2019 - E2 - Zgłoszenia
2019-01-13

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 Bieg 10000m/10km - M30 ADAMCZAK, Arkadiusz 1980 Leszno
2 Bieg 10000m/10km - M30 ADLER, Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice
3 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K30 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno
4 Bieg 5000m/5km - M20 BAJONCZAK, Adam 1996 Stare bojanowo
5 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K40 BAKSALARY , Lidia 1973 LKO LESZNO
6 Bieg 10000m/10km - M30 BERUS, Przemysław 1980 Leszno
7 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M60 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno
8 Bieg 10000m/10km - M30 BŁAŻEJEWSKI, Łukasz 1981 Głogów
9 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
10 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
11 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna
12 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno
13 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M50 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno
14 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K40 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin
15 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K60 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
16 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN M DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
17 Bieg 5000m/5km - K30 FRANC , Magda 1983 Mochy
18 Bieg 10000m/10km - M40 GAJKOWSKI, Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ WIEWIERZ
19 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
20 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M30 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno
21 Bieg 10000m/10km - K30 GIEDA, Elżbieta 1988 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO
22 Bieg 5000m/5km - M20 GLAPIAK, Piotr 1989 Leszno
23 Bieg 10000m/10km - M20 GOŚCIEWICZ, Tomasz 1989 1989 Radwanice
24 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K40 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
25 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
26 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M16 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica
27 Bieg 10000m/10km - M30 GRYCZKA, Mateusz 1983 NBR TEAM Leszno
28 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno
29 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
30 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K40 JANIAK, Monika 1978 Leszno
31 Bieg 10000m/10km - K50 JAŚ, Jolanta 1968 Stowarzyszenie Azymut Mórkowo LESZNO
32 Bieg 10000m/10km - M50 JĘSIEK, Aleksander 1961 Maraton Leszno / Akupunktura Leszno
33 Bieg 5000m/5km - K30 KACZMAREK, Sylwia 1979 Rawicz
34 Bieg 10000m/10km - M40 KACZOR, Marcin 1975 Święciechowa
35 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K30 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
36 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
37 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K30 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno
38 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K30 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
39 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K30 KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
40 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K16 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
41 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M60 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
42 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M30 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
43 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M50 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
44 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M20 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
45 Bieg 5000m/5km - M30 KOŚCIAŃSKI, Szymon 1982 Lipno
46 Bieg 5000m/5km - M20 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno
47 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
48 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M16 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
49 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO
50 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K60 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno
51 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K16 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
52 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M60 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń
53 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo
54 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
55 Bieg 5000m/5km - M40 MACIEJEWSKI , Michał 1977 Poznań
56 Bieg 5000m/5km - M30 MACIEJEWSKI , Paweł 1983 Poznań
57 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M20 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
58 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M20 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno
59 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K MARCINIAK, Małgorzata 1983 MOCHY
60 Nordic Walking/NW - OPEN K MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel
61 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M50 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna
62 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M50 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna
63 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M20 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
64 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
65 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
66 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
67 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M30 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
68 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K30 MURAWA, Marta 1986 Lipno
69 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K20 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
70 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN M MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
71 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K16 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko
72 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
73 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 MUSIELAK, Maciej Musielak 1976 Leszno
74 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M30 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno
75 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K40 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno
76 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K20 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
77 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
78 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
79 Bieg 10000m/10km - M30 OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno
80 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno
81 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M16 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy Mochy
82 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice
83 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 PIHIL, Piotr 1980 Endorfina Wschowa Wschowa
84 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN M PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno
85 Bieg 5000m/5km - K20 POPIELAS, Adrianna 1996 Połączeni Pasją Leszno
86 Nordic Walking/NW - OPEN K PRAŁAT, Grażyna 1956 Stowarzyszenie Azymut Lipno
87 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel
88 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M50 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO
89 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
90 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
91 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K30 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO
92 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa
93 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M20 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice
94 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN M ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO
95 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K30 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
96 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K20 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki
97 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
98 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K RZYSKA, Arleta 1980 MOCHY
99 Bieg 10000m/10km - M50 SADOWSKI, Marek 1968 MUKS SZOK BOJANOWO Góra
100 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M40 SAMOL, Paweł 1971 Włoszakowice
101 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno
102 Bieg 10000m/10km - M50 SKORUPINSKI , Jarosław 1966 Wolsztyn
103 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K30 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice
104 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny
105 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M16 SKORUPIŃSKI, Krystian 2003 Włoszakowice
106 Bieg 5000m/5km - K40 SKORUPKA, Anita 1977 Mochy
107 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - K30 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno
108 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno
109 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 SLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
110 Cały cykl - 5000m/5km - Cały cykl - M20 STAMM, Daniel 1993 Leszno
111 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno
112 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K40 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko
113 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN M SYKISZ, Maksym 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko
114 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 SZYMANOWSKI, Łukasz 1979 Włoszakowice
115 Bieg 5000m/5km - K30 SZYMKOWIAK, Agnieszka 1981 Bojanowo
116 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
117 Nordic Walking/NW - OPEN M URBAN, Jacek 1950 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno
118 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - K20 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE
119 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno
120 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
121 Nordic Walking/NW - OPEN K WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno
122 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo
123 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN M WYRWA , Tobiasz 2007 Azymut Górsko
124 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko
125 Bieg 5000m/5km - K30 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.a.Z Włoszakowice
126 Bieg 10000m/10km - M30 ZAJĄC, Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice
127 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
128 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M40 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna
129 Cały cykl - 10 000m/10km - Cały cykl - M30 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy
130 Cały cykl - Nordic Walking/NW - Cały cykl - OPEN K ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
2 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO
2 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
3 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BAKSALARY , Lidia 1973 LKO LESZNO
2 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin
3 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
4 JANIAK, Monika 1978 Leszno
5 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno
6 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
2 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
3 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno
4 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
5 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna
2 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
3 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo
4 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
5 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
6 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
7 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno
8 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice
9 PIHIL, Piotr 1980 Endorfina Wschowa Wschowa
10 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa
11 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
12 SLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
13 SZYMANOWSKI, Łukasz 1979 Włoszakowice
14 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno
15 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo
16 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
2 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno
4 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
5 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO
6 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
7 MUSIELAK, Maciej Musielak 1976 Leszno
8 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
9 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
10 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny
11 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno
12 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno
13 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
14 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
15 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
16 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno
2 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
3 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna
4 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna
5 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno

Cały cykl - 10 000m / 10km - Cały cykl - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 10000m / 10km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 10000m / 10km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 10000m / 10km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GIEDA, Elżbieta 1988 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO

Bieg 10000m / 10km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 10000m / 10km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 JAŚ, Jolanta 1968 Stowarzyszenie Azymut Mórkowo LESZNO

Bieg 10000m / 10km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 10000m / 10km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 10000m / 10km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 10000m / 10km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GOŚCIEWICZ, Tomasz 1989 1989 Radwanice

Bieg 10000m / 10km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ADAMCZAK, Arkadiusz 1980 Leszno
2 ADLER, Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice
3 BERUS, Przemysław 1980 Leszno
4 BŁAŻEJEWSKI, Łukasz 1981 Głogów
5 GRYCZKA, Mateusz 1983 NBR TEAM Leszno
6 OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno
7 ZAJĄC, Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice

Bieg 10000m / 10km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GAJKOWSKI, Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ WIEWIERZ
2 KACZOR, Marcin 1975 Święciechowa

Bieg 10000m / 10km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 JĘSIEK, Aleksander 1961 Maraton Leszno / Akupunktura Leszno
2 SADOWSKI, Marek 1968 MUKS SZOK BOJANOWO Góra
3 SKORUPINSKI , Jarosław 1966 Wolsztyn

Bieg 10000m / 10km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 10000m / 10km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
2 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
3 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
2 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno
2 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
3 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno
4 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
5 KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
6 MURAWA, Marta 1986 Lipno
7 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
2 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica
2 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
3 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy Mochy
4 SKORUPIŃSKI, Krystian 2003 Włoszakowice

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 STAMM, Daniel 1993 Leszno

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno
2 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
3 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
4 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SAMOL, Paweł 1971 Włoszakowice

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
2 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń

Cały cykl - 5000m / 5km - Cały cykl - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 POPIELAS, Adrianna 1996 Połączeni Pasją Leszno

Bieg 5000m / 5km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 FRANC , Magda 1983 Mochy
2 KACZMAREK, Sylwia 1979 Rawicz
3 SZYMKOWIAK, Agnieszka 1981 Bojanowo
4 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.a.Z Włoszakowice

Bieg 5000m / 5km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SKORUPKA, Anita 1977 Mochy

Bieg 5000m / 5km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BAJONCZAK, Adam 1996 Stare bojanowo
2 GLAPIAK, Piotr 1989 Leszno
3 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno

Bieg 5000m / 5km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KOŚCIAŃSKI, Szymon 1982 Lipno
2 MACIEJEWSKI , Paweł 1983 Poznań

Bieg 5000m / 5km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MACIEJEWSKI , Michał 1977 Poznań

Bieg 5000m / 5km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

Cały cykl - Nordic Walking / NW - Cały cykl - OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
2 CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno
3 GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
4 KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
5 MARCINIAK, Małgorzata 1983 MOCHY
6 MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
7 MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
8 PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel
9 RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
10 RZYSKA, Arleta 1980 MOCHY
11 SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno
12 WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko
13 ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

Cały cykl - Nordic Walking / NW - Cały cykl - OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
2 MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
3 PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno
4 ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO
5 SYKISZ, Maksym 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko
6 WYRWA , Tobiasz 2007 Azymut Górsko

Nordic Walking / NW - OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel
2 PRAŁAT, Grażyna 1956 Stowarzyszenie Azymut Lipno
3 WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno

Nordic Walking / NW - OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 URBAN, Jacek 1950 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ADAMCZAK, Arkadiusz 1980 Leszno
2 BAJONCZAK, Adam 1996 Stare bojanowo
3 BERUS, Przemysław 1980 Leszno
4 BŁAŻEJEWSKI, Łukasz 1981 Głogów
5 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
6 CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
7 DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
8 FRANC , Magda 1983 Mochy
9 GLAPIAK, Piotr 1989 Leszno
10 GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
11 JANIAK, Monika 1978 Leszno
12 KACZMAREK, Sylwia 1979 Rawicz
13 KACZOR, Marcin 1975 Święciechowa
14 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
15 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
16 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
17 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
18 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
19 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
20 KOŚCIAŃSKI, Szymon 1982 Lipno
21 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno
22 KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
23 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
24 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń
25 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
26 MACIEJEWSKI , Michał 1977 Poznań
27 MACIEJEWSKI , Paweł 1983 Poznań
28 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
29 MARCINIAK, Małgorzata 1983 MOCHY
30 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
31 MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
32 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
33 MURAWA, Marta 1986 Lipno
34 MUSIELAK, Maciej Musielak 1976 Leszno
35 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno
36 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
37 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
38 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice
39 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
40 RZYSKA, Arleta 1980 MOCHY
41 SAMOL, Paweł 1971 Włoszakowice
42 SKORUPINSKI , Jarosław 1966 Wolsztyn
43 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice
44 SKORUPIŃSKI, Krystian 2003 Włoszakowice
45 SKORUPKA, Anita 1977 Mochy
46 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno
47 SLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
48 STAMM, Daniel 1993 Leszno
49 SZYMANOWSKI, Łukasz 1979 Włoszakowice
50 SZYMKOWIAK, Agnieszka 1981 Bojanowo
51 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
52 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE
53 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
54 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna
55 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy
56 ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
2 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
3 WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
2 WYRWA , Tobiasz 2007 Azymut Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
2 MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
2 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno
3 MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
4 PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GAJKOWSKI, Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ WIEWIERZ

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
2 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
3 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
4 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PIHIL, Piotr 1980 Endorfina Wschowa Wschowa

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
2 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko
3 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
4 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy Mochy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.a.Z Włoszakowice
2 ZAJĄC, Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SYKISZ, Maksym 1980 LESZNO :) Boszkowo-Letnisko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BAKSALARY , Lidia 1973 LKO LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ADLER, Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GIEDA, Elżbieta 1988 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO
2 SADOWSKI, Marek 1968 MUKS SZOK BOJANOWO Góra

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 JĘSIEK, Aleksander 1961 Maraton Leszno / Akupunktura Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GRYCZKA, Mateusz 1983 NBR TEAM Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
2 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
2 POPIELAS, Adrianna 1996 Połączeni Pasją Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
2 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 URBAN, Jacek 1950 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno
2 WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 Stowarzyszenie "Azymut" Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PRAŁAT, Grażyna 1956 Stowarzyszenie Azymut Lipno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 JAŚ, Jolanta 1968 Stowarzyszenie Azymut Mórkowo LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GOŚCIEWICZ, Tomasz 1989 1989 Radwanice

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10000m 15 2 13 11 4
Bieg 5000m 12 6 6 8 4
Cały cykl - 10 000m 54 11 43 51 3
Cały cykl - 5000m 26 14 12 26 0
Cały cykl - Nordic Walking 19 13 6 17 2
Nordic Walking 4 3 1 4 0
Razem 130 49 81 117 13

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - Cały cykl - K16 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K20 2 2 0 1 1
10km - Cały cykl - K30 3 3 0 3 0
10km - Cały cykl - K40 6 6 0 5 1
10km - Cały cykl - K50 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K60 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K70 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - M16 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - M20 5 0 5 5 0
10km - Cały cykl - M30 16 0 16 15 1
10km - Cały cykl - M40 16 0 16 16 0
10km - Cały cykl - M50 5 0 5 5 0
10km - Cały cykl - M60 1 0 1 1 0
10km - Cały cykl - M70 0 0 0 0 0
10km - K16 0 0 0 0 0
10km - K20 0 0 0 0 0
10km - K30 1 1 0 1 0
10km - K40 0 0 0 0 0
10km - K50 1 1 0 1 0
10km - K60 0 0 0 0 0
10km - K70 0 0 0 0 0
10km - M16 0 0 0 0 0
10km - M20 1 0 1 0 1
10km - M30 7 0 7 5 2
10km - M40 2 0 2 1 1
10km - M50 3 0 3 3 0
10km - M60 0 0 0 0 0
10km - M70 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K16 3 3 0 3 0
5km - Cały cykl - K20 2 2 0 2 0
5km - Cały cykl - K30 7 7 0 7 0
5km - Cały cykl - K40 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K50 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K60 2 2 0 2 0
5km - Cały cykl - K70 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M16 4 0 4 4 0
5km - Cały cykl - M20 1 0 1 1 0
5km - Cały cykl - M30 4 0 4 4 0
5km - Cały cykl - M40 1 0 1 1 0
5km - Cały cykl - M50 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M60 2 0 2 2 0
5km - Cały cykl - M70 0 0 0 0 0
5km - K16 0 0 0 0 0
5km - K20 1 1 0 0 1
5km - K30 4 4 0 3 1
5km - K40 1 1 0 1 0
5km - K50 0 0 0 0 0
5km - K60 0 0 0 0 0
5km - K70 0 0 0 0 0
5km - M16 0 0 0 0 0
5km - M20 3 0 3 2 1
5km - M30 2 0 2 1 1
5km - M40 1 0 1 1 0
5km - M50 0 0 0 0 0
5km - M60 0 0 0 0 0
5km - M70 0 0 0 0 0
NW - Cały cykl - OPEN K 13 13 0 13 0
NW - Cały cykl - OPEN M 6 0 6 4 2
NW - OPEN K 3 3 0 3 0
NW - OPEN M 1 0 1 1 0
Razem 130 49 81 117 13