NATURE OFF ROAD TROPHY 2021 - Zgłoszenia
2021-09-10 - 2021-09-12

# Kategoria Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Turystyk PLUS Off Road Expedition Zapłać Marcin Adamski Aleksandra Mazur
2 Extreme MECHANIK GP 4x4 Zapłać Paweł Baranowski Arek Wrzesiński
3 Turystyk PLUS Zapłać Robert Bartkowiak Maciej Matwiejczyk
4 Turystyk PLUS Zapłać Michał Bielawski Gabriel Bielawski
5 Wyczyn EXTRA Kuźnia 4x4 Team Zapłać Bartosz Bień Paulina Bień
6 Extreme MECHANIK Royal Club Team Zapłać Damian Brudz Krzysztof Gargula
7 Turystyk PLUS DROGMAL Offroad Team Zapłać Bartosz Dzięcielski Olga Dzięcielska
8 Turystyk Zapłać Piotr Elsner Marzena Elsner
9 Turystyk PLUS Zapłać Marcin Janiński Aleksandra Janiński
10 Extreme ELEKTRYK Xj damiano Zapłać Damian kaminski Hubert Piesiakowski
11 Extreme ELEKTRYK Xj damiano Zapłać Damian kaminski Hubert Piesiakowski
12 Wyczyn EXTRA Zapłać Konrad Krochmal Martyna Krochmal
13 Turystyk Zapłać Maciej Ostrowicz Klaudia Kruger
14 Extreme MECHANIK Buli Team Senior Zapłać Buli Robert Maćkowiak Piotr Gaik
15 Wyczyn Zapłać Piotr Michalak Michał Ratajczak
16 Wyczyn EXTRA Buli Team Junior Zapłać Michał Mikołajczak Paweł Mikołajczak
17 Turystyk PLUS Zapłać Adam Motyka Aleksandra Motyka
18 Extreme MECHANIK 4X4SZCZECIN Zapłać Maciej Reinert Michał Kępka
19 Extreme ELEKTRYK Royal Club Team Zapłać Mateusz Kurzydłowski Sebastian Skorek
20 Wyczyn EXTRA Zapłać Przemysław Skrzypek Anna Wiedemann
21 Turystyk Zapłać Ryszard Miętkowski Katarzyna Szeszuła

Extreme ELEKTRYK

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Xj damiano Damian kaminski Hubert Piesiakowski
2 Xj damiano Damian kaminski Hubert Piesiakowski
3 Royal Club Team Mateusz Kurzydłowski Sebastian Skorek

Extreme MECHANIK

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 GP 4x4 Paweł Baranowski Arek Wrzesiński
2 Royal Club Team Damian Brudz Krzysztof Gargula
3 Buli Team Senior Buli Robert Maćkowiak Piotr Gaik
4 4X4SZCZECIN Maciej Reinert Michał Kępka

Turystyk

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Piotr Elsner Marzena Elsner
2 Maciej Ostrowicz Klaudia Kruger
3 Ryszard Miętkowski Katarzyna Szeszuła

Turystyk PLUS

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Off Road Expedition Marcin Adamski Aleksandra Mazur
2 Robert Bartkowiak Maciej Matwiejczyk
3 Michał Bielawski Gabriel Bielawski
4 DROGMAL Offroad Team Bartosz Dzięcielski Olga Dzięcielska
5 Marcin Janiński Aleksandra Janiński
6 Adam Motyka Aleksandra Motyka

Wyczyn

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Piotr Michalak Michał Ratajczak

Wyczyn EXTRA

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Kuźnia 4x4 Team Bartosz Bień Paulina Bień
2 Konrad Krochmal Martyna Krochmal
3 Buli Team Junior Michał Mikołajczak Paweł Mikołajczak
4 Przemysław Skrzypek Anna Wiedemann

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Robert Bartkowiak Maciej Matwiejczyk
2 Michał Bielawski Gabriel Bielawski
3 Piotr Elsner Marzena Elsner
4 Marcin Janiński Aleksandra Janiński
5 Konrad Krochmal Martyna Krochmal
6 Maciej Ostrowicz Klaudia Kruger
7 Piotr Michalak Michał Ratajczak
8 Adam Motyka Aleksandra Motyka
9 Przemysław Skrzypek Anna Wiedemann
10 Ryszard Miętkowski Katarzyna Szeszuła

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 4X4SZCZECIN Maciej Reinert Michał Kępka

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Buli Team Junior Michał Mikołajczak Paweł Mikołajczak

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Buli Team Senior Buli Robert Maćkowiak Piotr Gaik

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 DROGMAL Offroad Team Bartosz Dzięcielski Olga Dzięcielska

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 GP 4x4 Paweł Baranowski Arek Wrzesiński

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Kuźnia 4x4 Team Bartosz Bień Paulina Bień

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Off Road Expedition Marcin Adamski Aleksandra Mazur

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Royal Club Team Damian Brudz Krzysztof Gargula
2 Royal Club Team Mateusz Kurzydłowski Sebastian Skorek

# Klub / Team Płatność Kierowca - imię i nazwisko Pilot - imię i nazwisko
1 Xj damiano Damian kaminski Hubert Piesiakowski
2 Xj damiano Damian kaminski Hubert Piesiakowski

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
PRZEPRAWA 12 0 12 0 12
TURYSTYK 9 2 7 0 9
Razem 21 2 19 0 21

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Extreme ELEKTRYK 3 0 3 0 3
Extreme MECHANIK 4 0 4 0 4
Turystyk 3 1 2 0 3
Turystyk PLUS 6 1 5 0 6
Wyczyn 1 0 1 0 1
Wyczyn EXTRA 4 0 4 0 4
Razem 21 2 19 0 21