GRAND PRIX DZIEWICZEJ GÓRY W BIEGACH GÓRSKICH 2021/2022 E1 09.10.2021 - Zgłoszenia
2021-10-09 - 2022-02-19

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 Cross - 10km/M-30 ALEKSANDER, Gałek pragmatiq.pl Poznań
2 Cross - 5 km/M-30 BARON, Przemysław Constravia KICIN
3 Cross - 5 km/M-20 BARTKOWIAK, Norbert Orbit Team Środa Wielkopolska
4 Cross - 10km/M-40 BIENIEK, Przemek Dąbrowa Dąbrowa
5 Cross - 10km/M-40 BOJKOWSKI, Tomasz Poznań
6 Cross - 10km/K-40 BOR, Monika Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team Wierzyce
7 Cross - 5 km/M-40 BRYCHCZYŃSKI, Krystian Poznań
8 Cross - 10km/M-30 CHOJNACKI, Jakub Poznań
9 Cross - 5 km/K-40 CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna HERNIK TEAM Poznań
10 Cross - 5 km/M-40 CZMOK, Robert Swarzędz
11 500m/OPEN K CZMOK, Zofia Swarzędz
12 500m/OPEN K CZMOK, Zuzanna Swarzędz
13 Cross - 5 km/K-40 DUDZIŃSKA, Anna HERNIK TEAM Rokietnica
14 Cross - 5 km/K-40 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
15 Cross - 15 km/M-40 FRANEK, Sebastian WLKP Mountains Ultra Luboń
16 Cross - 15 km/M-40 GABRYEL, Piotr Stęszewko
17 1500m/OPEN M GÓRCZYŃSKI, Adam Śrem
18 Cross - 5 km/M-50 HERNIK, Krzysztof HERNIK TEAM Poznań
19 Cross - 15 km/M-30 IWANEK, Przemysław Biskupice
20 Cross - 10km/K-40 JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team Owińska
21 Cross - 10km/M-40 JAGODZIŃSKI , Robert Jagoda Team Owińska
22 200m/OPEN K KOBYLIŃSKA , Łucja Jasin
23 500m/OPEN M KOBYLIŃSKI, Nikodem Swarzędz
24 Cross - 15 km/M-50 KOROŃSKI, Tadeusz Poznań
25 500m/OPEN M KOSICKI, Jakub Koziegłowy
26 1000m/OPEN K KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
27 Cross - 5 km/M-40 KRÓL, Rafał Cityzen Poznań Złotoryjsko
28 Cross - 10km/M-50 KUBIAK, Mirosław GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz
29 Cross - 5 km/M-40 KURAŚ, Szymon NKB Chyży Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl
30 Cross - 15 km/M-40 LEKI, Krzysztof Surg-Tech Endurance Team GARBY
31 Cross - 10km/K-30 LEONARSKA, Małgorzata Biegające Krejzole Poznań
32 Cross - 5 km/K-30 LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
33 500m/OPEN M LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
34 1000m/OPEN M LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
35 Cross - 10km/M-60 ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk
36 1000m/OPEN M MACIEJEWSKI, Jan Energetyk Poznań Poznań
37 Cross - 5 km/M-40 MATECKI, Mariusz Poznan
38 Cross - 10km/M-40 MELLER, Łukasz Wieloosobowy Klub Sportowy Poznań
39 Cross - 5 km/M-30 MICHALAK, Dawid Swarzędz
40 Cross - 5 km/M-30 MIELCAREK, Adrian Minionki Dachsera /Organic Race team Poznań
41 200m/OPEN K MIELCAREK , Martyna Poznań
42 200m/OPEN K MIELCAREK , Michalina Poznań
43 500m/OPEN K NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Poznań
44 1000m/OPEN K NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Poznań
45 Nordic Walking/OPEN K NEWSKA, Edyta Gołańcz
46 Cross - 10km/K-40 OGIŃSKA, Anetta Poznań
47 Cross - 10km/M-40 OŻAROWSKI , Cezary Gruszczyn
48 Cross - 15 km/M-30 PIECHOTA, Daniel Wyb. ROKIETNICA
49 Cross - 5 km/M-40 PIESZYK, Arkadiusz Oborniki, pow. obornicki
50 Cross - 10km/M-40 ROSIŃSKI, Łukasz Wolsztyn
51 Cross - 5 km/M-50 SCHMIDT, Jacek HERNIK TEAM Poznań
52 Cross - 15 km/M-30 SIOMA, Konrad Krzyszkowo
53 1000m/OPEN K SMELA, Klaudia Luboń
54 1000m/OPEN K SMELA, Oliwia Luboń
55 Cross - 10km/M-30 SMUGA, Łukasz Biegające Krejzole Poznań
56 200m/OPEN K STAROSTA, Julia Leszno
57 500m/OPEN M STAROSTA, Wiktor Leszno
58 Cross - 10km/K-30 WASIELAK, Joanna Swarzędz
59 Cross - 10km/K-40 WAWRZYNIAK, Małgorzata #biegiemwlas Poznań
60 1500m/OPEN M WINKEL, Patryk Poznań
61 Cross - 15 km/K-30 WINNIK, Elżbieta Mrowino
62 Cross - 15 km/M-30 WRÓBLEWSKI, Adrian Zgrupka Team Komorniki
63 Cross - 5 km/M-30 ZABŁOCKI , Tomek Poznań

Cross - 5 km / K-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10km / K-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 15 km / K-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / K-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10km / K-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 15 km / K-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / K-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań

Cross - 10km / K-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 LEONARSKA, Małgorzata Biegające Krejzole Poznań
2 WASIELAK, Joanna Swarzędz

Cross - 15 km / K-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WINNIK, Elżbieta Mrowino

Cross - 5 km / K-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna HERNIK TEAM Poznań
2 DUDZIŃSKA, Anna HERNIK TEAM Rokietnica
3 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz

Cross - 10km / K-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BOR, Monika Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team Wierzyce
2 JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team Owińska
3 OGIŃSKA, Anetta Poznań
4 WAWRZYNIAK, Małgorzata #biegiemwlas Poznań

Cross - 15 km / K-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / K-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10km / K-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 15 km / K-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / K-60

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10km / K-60

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 15 km / K-60

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / M-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10km / M-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 15 km / M-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / M-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARTKOWIAK, Norbert Orbit Team Środa Wielkopolska

Cross - 10km / M-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 15 km / M-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / M-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARON, Przemysław Constravia KICIN
2 MICHALAK, Dawid Swarzędz
3 MIELCAREK, Adrian Minionki Dachsera /Organic Race team Poznań
4 ZABŁOCKI , Tomek Poznań

Cross - 10km / M-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ALEKSANDER, Gałek pragmatiq.pl Poznań
2 CHOJNACKI, Jakub Poznań
3 SMUGA, Łukasz Biegające Krejzole Poznań

Cross - 15 km / M-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 IWANEK, Przemysław Biskupice
2 PIECHOTA, Daniel Wyb. ROKIETNICA
3 SIOMA, Konrad Krzyszkowo
4 WRÓBLEWSKI, Adrian Zgrupka Team Komorniki

Cross - 5 km / M-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BRYCHCZYŃSKI, Krystian Poznań
2 CZMOK, Robert Swarzędz
3 KRÓL, Rafał Cityzen Poznań Złotoryjsko
4 KURAŚ, Szymon NKB Chyży Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl
5 MATECKI, Mariusz Poznan
6 PIESZYK, Arkadiusz Oborniki, pow. obornicki

Cross - 10km / M-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BIENIEK, Przemek Dąbrowa Dąbrowa
2 BOJKOWSKI, Tomasz Poznań
3 JAGODZIŃSKI , Robert Jagoda Team Owińska
4 MELLER, Łukasz Wieloosobowy Klub Sportowy Poznań
5 OŻAROWSKI , Cezary Gruszczyn
6 ROSIŃSKI, Łukasz Wolsztyn

Cross - 15 km / M-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 FRANEK, Sebastian WLKP Mountains Ultra Luboń
2 GABRYEL, Piotr Stęszewko
3 LEKI, Krzysztof Surg-Tech Endurance Team GARBY

Cross - 5 km / M-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 HERNIK, Krzysztof HERNIK TEAM Poznań
2 SCHMIDT, Jacek HERNIK TEAM Poznań

Cross - 10km / M-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KUBIAK, Mirosław GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz

Cross - 15 km / M-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KOROŃSKI, Tadeusz Poznań

Cross - 5 km / M-60

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10km / M-60

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk

Cross - 15 km / M-60

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Nordic Walking / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 NEWSKA, Edyta Gołańcz

200m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KOBYLIŃSKA , Łucja Jasin
2 MIELCAREK , Martyna Poznań
3 MIELCAREK , Michalina Poznań
4 STAROSTA, Julia Leszno

500m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 CZMOK, Zofia Swarzędz
2 CZMOK, Zuzanna Swarzędz
3 NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Poznań

1000m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań
2 NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Poznań
3 SMELA, Klaudia Luboń
4 SMELA, Oliwia Luboń

1500m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Nordic Walking / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

200m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

500m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KOBYLIŃSKI, Nikodem Swarzędz
2 KOSICKI, Jakub Koziegłowy
3 LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
4 STAROSTA, Wiktor Leszno

1000m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
2 MACIEJEWSKI, Jan Energetyk Poznań Poznań

1500m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GÓRCZYŃSKI, Adam Śrem
2 WINKEL, Patryk Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BOJKOWSKI, Tomasz Poznań
2 BRYCHCZYŃSKI, Krystian Poznań
3 CHOJNACKI, Jakub Poznań
4 CZMOK, Robert Swarzędz
5 CZMOK, Zofia Swarzędz
6 CZMOK, Zuzanna Swarzędz
7 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
8 GABRYEL, Piotr Stęszewko
9 GÓRCZYŃSKI, Adam Śrem
10 IWANEK, Przemysław Biskupice
11 KOBYLIŃSKA , Łucja Jasin
12 KOBYLIŃSKI, Nikodem Swarzędz
13 KOROŃSKI, Tadeusz Poznań
14 KOSICKI, Jakub Koziegłowy
15 MATECKI, Mariusz Poznan
16 MICHALAK, Dawid Swarzędz
17 MIELCAREK , Martyna Poznań
18 MIELCAREK , Michalina Poznań
19 NEWSKA, Edyta Gołańcz
20 OGIŃSKA, Anetta Poznań
21 OŻAROWSKI , Cezary Gruszczyn
22 PIESZYK, Arkadiusz Oborniki, pow. obornicki
23 ROSIŃSKI, Łukasz Wolsztyn
24 SIOMA, Konrad Krzyszkowo
25 SMELA, Klaudia Luboń
26 SMELA, Oliwia Luboń
27 STAROSTA, Julia Leszno
28 STAROSTA, Wiktor Leszno
29 WASIELAK, Joanna Swarzędz
30 WINKEL, Patryk Poznań
31 WINNIK, Elżbieta Mrowino
32 ZABŁOCKI , Tomek Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WAWRZYNIAK, Małgorzata #biegiemwlas Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 LEONARSKA, Małgorzata Biegające Krejzole Poznań
2 SMUGA, Łukasz Biegające Krejzole Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ŁAKOMY, Waldemar Bukowski Klub Biegacza Buk

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KRÓL, Rafał Cityzen Poznań Złotoryjsko

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARON, Przemysław Constravia KICIN

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KRAUSE, Barbara Dziewicza Góra Biega Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BIENIEK, Przemek Dąbrowa Dąbrowa

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MACIEJEWSKI, Jan Energetyk Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KUBIAK, Mirosław GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 CIEŚLEWICZ-GALAS, Katarzyna HERNIK TEAM Poznań
2 DUDZIŃSKA, Anna HERNIK TEAM Rokietnica
3 HERNIK, Krzysztof HERNIK TEAM Poznań
4 SCHMIDT, Jacek HERNIK TEAM Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 JAGODZIŃSKA, Aleksandra Jagoda Team Owińska
2 JAGODZIŃSKI , Robert Jagoda Team Owińska

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BOR, Monika Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team Wierzyce

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
2 LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
3 LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MIELCAREK, Adrian Minionki Dachsera /Organic Race team Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KURAŚ, Szymon NKB Chyży Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARTKOWIAK, Norbert Orbit Team Środa Wielkopolska

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 LEKI, Krzysztof Surg-Tech Endurance Team GARBY

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 NAPIERAŁA, Gabriela UKS SUCHY LAS Poznań
2 NAPIERAŁA, Zuzanna UKS SUCHY LAS Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 FRANEK, Sebastian WLKP Mountains Ultra Luboń

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MELLER, Łukasz Wieloosobowy Klub Sportowy Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 PIECHOTA, Daniel Wyb. ROKIETNICA

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WRÓBLEWSKI, Adrian Zgrupka Team Komorniki

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ALEKSANDER, Gałek pragmatiq.pl Poznań

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
1000m 6 4 2 6 0
1500m 2 0 2 2 0
200m 4 4 0 4 0
500m 7 3 4 7 0
Cross - 10km 17 6 11 17 0
Cross - 15 km 9 1 8 9 0
Cross - 5 km 17 4 13 17 0
Nordic Walking 1 1 0 1 0
Razem 63 23 40 63 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K-16 0 0 0 0 0
K-16 0 0 0 0 0
K-16 0 0 0 0 0
K-20 0 0 0 0 0
K-20 0 0 0 0 0
K-20 0 0 0 0 0
K-30 1 1 0 1 0
K-30 2 2 0 2 0
K-30 1 1 0 1 0
K-40 3 3 0 3 0
K-40 4 4 0 4 0
K-40 0 0 0 0 0
K-50 0 0 0 0 0
K-50 0 0 0 0 0
K-50 0 0 0 0 0
K-60 0 0 0 0 0
K-60 0 0 0 0 0
K-60 0 0 0 0 0
M-16 0 0 0 0 0
M-16 0 0 0 0 0
M-16 0 0 0 0 0
M-20 1 0 1 1 0
M-20 0 0 0 0 0
M-20 0 0 0 0 0
M-30 4 0 4 4 0
M-30 3 0 3 3 0
M-30 4 0 4 4 0
M-40 6 0 6 6 0
M-40 6 0 6 6 0
M-40 3 0 3 3 0
M-50 2 0 2 2 0
M-50 1 0 1 1 0
M-50 1 0 1 1 0
M-60 0 0 0 0 0
M-60 1 0 1 1 0
M-60 0 0 0 0 0
OPEN K 1 1 0 1 0
OPEN K 4 4 0 4 0
OPEN K 3 3 0 3 0
OPEN K 4 4 0 4 0
OPEN K 0 0 0 0 0
OPEN M 0 0 0 0 0
OPEN M 0 0 0 0 0
OPEN M 4 0 4 4 0
OPEN M 2 0 2 2 0
OPEN M 2 0 2 2 0
Razem 63 23 40 63 0