Cross ścieżkami Bartka z Piekła - Zima 2018/2019 - E3 - Zgłoszenia
2019-02-10

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 5km - Cały cykl - K30 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno
2 10km - Cały cykl - M60 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno
3 10km - Cały cykl - M40 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
4 NW - Cały cykl - OPEN K CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
5 10km - Cały cykl - M30 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna
6 NW - Cały cykl - OPEN K CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno
7 10km - Cały cykl - M50 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno
8 10km - Cały cykl - K40 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin
9 10km - K30 DODOT, Stella 1981 Włoszakowice
10 5km - Cały cykl - K60 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
11 NW - Cały cykl - OPEN M DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
12 5km - K30 FRANC, Magda 1983 Mochy
13 NW - OPEN K FRANKOWIAK, Ewelina 1978 Rawicz
14 10km - M40 GAJKOWSKI, Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ WIEWIERZ
15 10km - Cały cykl - M30 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
16 5km - Cały cykl - M30 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno
17 10km - K30 GIEDA, Elżbieta Gieda 1988 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO
18 10km - Cały cykl - K40 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
19 10km - Cały cykl - M40 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
20 5km - Cały cykl - M16 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica
21 10km - Cały cykl - M40 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno
22 NW - Cały cykl - OPEN K GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
23 10km - Cały cykl - K40 JANIAK, Monika 1978 Leszno
24 10km - K50 JAŚ, Jolanta 1968 LESZNO
25 10km - M40 KACZMAREK, Arek Kaczmarek 1976 Scena niezależna Strzyżewice
26 5km - Cały cykl - K30 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
27 10km - Cały cykl - M40 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
28 5km - Cały cykl - K30 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno
29 5km - Cały cykl - K30 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
30 5km - Cały cykl - K30 KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
31 5km - Cały cykl - K16 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
32 5km - Cały cykl - M60 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
33 5km - M30 KLYS, Grzegorz 1982 Leszno
34 5km - Cały cykl - M30 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
35 10km - Cały cykl - M50 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
36 10km - Cały cykl - M20 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
37 5km - M30 KOSCIANSKI , Szymon 1982 Lipno
38 5km - M20 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno
39 10km - M20 KOWALSKI, Piotr Kowalski 1991 Mogilno
40 NW - Cały cykl - OPEN K KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
41 5km - Cały cykl - M16 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
42 10km - Cały cykl - M40 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO
43 5km - Cały cykl - K60 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno
44 5km - Cały cykl - K16 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
45 5km - Cały cykl - M60 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń
46 10km - Cały cykl - M20 LIPOWY, Dawid 1991 Bukówiec Górny
47 10km - Cały cykl - M30 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo
48 10km - Cały cykl - M30 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
49 5km - M40 MACIEJEWSKI, Michał 1977 Consdata supersportowy team Poznań
50 5km - M30 MACIEJEWSKI, Paweł 1983 Poznań
51 10km - Cały cykl - M20 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
52 5km - M40 MALARCZYK, Maciej 1974 4Steps Kąkolewo
53 10km - Cały cykl - M20 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno
54 NW - Cały cykl - OPEN K MARCINIAK, Małgorzata 1983 Mochy
55 NW - OPEN K MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel
56 10km - Cały cykl - M50 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna
57 10km - Cały cykl - M50 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna
58 10km - M30 MIKOŁAJCZAK, Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
59 10km - Cały cykl - M20 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
60 10km - Cały cykl - M30 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
61 NW - Cały cykl - OPEN K MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
62 NW - Cały cykl - OPEN K MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
63 5km - Cały cykl - M30 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
64 5km - Cały cykl - K30 MURAWA, Marta 1986 Lipno
65 10km - Cały cykl - K20 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
66 NW - Cały cykl - OPEN M MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
67 5km - Cały cykl - K16 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko
68 10km - Cały cykl - M40 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
69 10km - Cały cykl - M40 MUSIELAK, Maciej 1976 Leszno
70 5km - Cały cykl - M30 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno
71 5km - Cały cykl - K40 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno
72 5km - Cały cykl - K20 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
73 10km - Cały cykl - M40 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
74 10km - Cały cykl - M30 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
75 10km - M30 OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno
76 10km - M30 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno
77 5km - Cały cykl - M16 PATEREK, Mikołaj 2003 Azymut Mochy Mochy
78 10km - Cały cykl - M30 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice
79 NW - Cały cykl - OPEN M PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno
80 5km - M30 POŻEGOWIAK , Leszek 1983 Wilkowice
81 NW - OPEN K PRAŁAT, Grażyna 1956 Żakowo
82 NW - Cały cykl - OPEN K PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel
83 10km - Cały cykl - M50 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO
84 10km - Cały cykl - M40 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
85 5km - M20 RADKIEWICZ, Piotr 1991 Nowa Wieś
86 NW - Cały cykl - OPEN K RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
87 10km - Cały cykl - K30 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO
88 10km - M60 REJEK, Wiesław 1955 Krobia
89 10km - Cały cykl - M30 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa
90 10km - Cały cykl - M20 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice
91 NW - Cały cykl - OPEN M ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO
92 10km - Cały cykl - K30 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
93 5km - Cały cykl - K20 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki
94 10km - Cały cykl - M30 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
95 NW - Cały cykl - OPEN K RZYSKA, Arleta 1980 Mochy
96 5km - Cały cykl - M40 SAMOL, Paweł 1971 Poznań
97 5km - K16 SEIDEL, Jagoda 2001 HKS Azymut Mochy Mochy
98 5km - M16 SEIDEL, Nikodem 2001 HKS Azymut Mochy Mochy
99 NW - Cały cykl - OPEN K SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno
100 5km - Cały cykl - M16 SKORUPINSKI, Krystian 2003 Włoszakowice
101 10km - Cały cykl - K30 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice
102 10km - Cały cykl - M40 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny
103 5km - K40 SKORUPKA, Anita 1977 Mochy
104 5km - Cały cykl - K30 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno
105 10km - Cały cykl - M40 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno
106 5km - Cały cykl - M20 STAMM, Daniel 1993 Leszno
107 10km - Cały cykl - M40 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno
108 5km - M40 STANEK, Krzysztof 1978 Górsko
109 10km - Cały cykl - K40 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko
110 10km - Cały cykl - M30 SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
111 10km - Cały cykl - M40 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
112 10km - Cały cykl - M30 ŚLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
113 NW - OPEN M URBAN, Jacek 1950 Leszno
114 10km - Cały cykl - K20 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE
115 10km - Cały cykl - M30 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno
116 10km - Cały cykl - M40 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
117 NW - OPEN K WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 1959 Leszno
118 10km - Cały cykl - M30 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo
119 NW - Cały cykl - OPEN M WYRWA, Tobiasz 2007 Azymut Górsko
120 NW - Cały cykl - OPEN K WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko
121 5km - K30 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.A.z. Włoszakowice
122 10km - M30 ZAJĄC, Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice
123 10km - Cały cykl - M40 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
124 NW - OPEN K ZARADNY, Sabina 1969 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
125 10km - Cały cykl - M40 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna
126 10km - Cały cykl - M30 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy
127 NW - Cały cykl - OPEN K ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

10km - Cały cykl - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
2 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE

10km - Cały cykl - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO
2 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
3 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice

10km - Cały cykl - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin
2 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 JANIAK, Monika 1978 Leszno
4 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko

10km - Cały cykl - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - Cały cykl - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
2 LIPOWY, Dawid 1991 Bukówiec Górny
3 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
4 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno
5 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
6 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice

10km - Cały cykl - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna
2 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
3 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo
4 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
5 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
6 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
7 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice
8 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa
9 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
10 SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
11 ŚLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
12 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno
13 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo
14 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy

10km - Cały cykl - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
2 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno
4 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
5 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO
6 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
7 MUSIELAK, Maciej 1976 Leszno
8 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
9 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
10 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny
11 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno
12 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno
13 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
14 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
15 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
16 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna

10km - Cały cykl - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno
2 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
3 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna
4 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna
5 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO

10km - Cały cykl - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno

10km - Cały cykl - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DODOT, Stella 1981 Włoszakowice
2 GIEDA, Elżbieta Gieda 1988 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO

10km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 JAŚ, Jolanta 1968 LESZNO

10km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KOWALSKI, Piotr Kowalski 1991 Mogilno

10km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MIKOŁAJCZAK, Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot
2 OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno
3 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno
4 ZAJĄC, Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice

10km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GAJKOWSKI, Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ WIEWIERZ
2 KACZMAREK, Arek Kaczmarek 1976 Scena niezależna Strzyżewice

10km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

10km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 REJEK, Wiesław 1955 Krobia

10km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
2 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
3 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko

5km - Cały cykl - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
2 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki

5km - Cały cykl - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno
2 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
3 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno
4 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
5 KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
6 MURAWA, Marta 1986 Lipno
7 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno

5km - Cały cykl - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno

5km - Cały cykl - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
2 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno

5km - Cały cykl - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica
2 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
3 PATEREK, Mikołaj 2003 Azymut Mochy Mochy
4 SKORUPINSKI, Krystian 2003 Włoszakowice

5km - Cały cykl - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 STAMM, Daniel 1993 Leszno

5km - Cały cykl - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno
2 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
3 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
4 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno

5km - Cały cykl - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 SAMOL, Paweł 1971 Poznań

5km - Cały cykl - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - Cały cykl - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
2 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń

5km - Cały cykl - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 SEIDEL, Jagoda 2001 HKS Azymut Mochy Mochy

5km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 FRANC, Magda 1983 Mochy
2 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.A.z. Włoszakowice

5km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 SKORUPKA, Anita 1977 Mochy

5km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 SEIDEL, Nikodem 2001 HKS Azymut Mochy Mochy

5km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno
2 RADKIEWICZ, Piotr 1991 Nowa Wieś

5km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KLYS, Grzegorz 1982 Leszno
2 KOSCIANSKI , Szymon 1982 Lipno
3 MACIEJEWSKI, Paweł 1983 Poznań
4 POŻEGOWIAK , Leszek 1983 Wilkowice

5km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MACIEJEWSKI, Michał 1977 Consdata supersportowy team Poznań
2 MALARCZYK, Maciej 1974 4Steps Kąkolewo
3 STANEK, Krzysztof 1978 Górsko

5km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

5km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

NW - Cały cykl - OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
2 CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno
3 GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
4 KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
5 MARCINIAK, Małgorzata 1983 Mochy
6 MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
7 MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
8 PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel
9 RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
10 RZYSKA, Arleta 1980 Mochy
11 SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno
12 WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko
13 ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

NW - Cały cykl - OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
2 MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
3 PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno
4 ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO
5 WYRWA, Tobiasz 2007 Azymut Górsko

NW - OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 FRANKOWIAK, Ewelina 1978 Rawicz
2 MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel
3 PRAŁAT, Grażyna 1956 Żakowo
4 WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 1959 Leszno
5 ZARADNY, Sabina 1969 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko

NW - OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 URBAN, Jacek 1950 Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
2 CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
3 DODOT, Stella 1981 Włoszakowice
4 DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
5 FRANC, Magda 1983 Mochy
6 FRANKOWIAK, Ewelina 1978 Rawicz
7 GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
8 JANIAK, Monika 1978 Leszno
9 JAŚ, Jolanta 1968 LESZNO
10 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
11 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
12 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
13 KLYS, Grzegorz 1982 Leszno
14 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
15 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
16 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
17 KOSCIANSKI , Szymon 1982 Lipno
18 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno
19 KOWALSKI, Piotr Kowalski 1991 Mogilno
20 KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
21 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
22 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń
23 LIPOWY, Dawid 1991 Bukówiec Górny
24 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
25 MACIEJEWSKI, Paweł 1983 Poznań
26 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
27 MARCINIAK, Małgorzata 1983 Mochy
28 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
29 MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
30 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
31 MURAWA, Marta 1986 Lipno
32 MUSIELAK, Maciej 1976 Leszno
33 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno
34 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
35 POŻEGOWIAK , Leszek 1983 Wilkowice
36 PRAŁAT, Grażyna 1956 Żakowo
37 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
38 RADKIEWICZ, Piotr 1991 Nowa Wieś
39 REJEK, Wiesław 1955 Krobia
40 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice
41 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
42 RZYSKA, Arleta 1980 Mochy
43 SAMOL, Paweł 1971 Poznań
44 SKORUPINSKI, Krystian 2003 Włoszakowice
45 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice
46 SKORUPKA, Anita 1977 Mochy
47 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno
48 STAMM, Daniel 1993 Leszno
49 STANEK, Krzysztof 1978 Górsko
50 SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
51 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
52 ŚLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
53 URBAN, Jacek 1950 Leszno
54 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE
55 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
56 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna
57 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy
58 ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MALARCZYK, Maciej 1974 4Steps Kąkolewo

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 OLEJNICZAK, Piotr 1980 Agricon Running Team Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
2 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
3 WYRWA, Tobiasz 2007 Azymut Górsko
4 WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
2 MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
3 PATEREK, Mikołaj 2003 Azymut Mochy Mochy

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
2 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno
3 MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
4 PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MACIEJEWSKI, Michał 1977 Consdata supersportowy team Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GAJKOWSKI, Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ WIEWIERZ

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
2 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
3 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
4 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
2 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko
3 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
4 SEIDEL, Jagoda 2001 HKS Azymut Mochy Mochy
5 SEIDEL, Nikodem 2001 HKS Azymut Mochy Mochy

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.A.z. Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ZAJĄC, Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GIEDA, Elżbieta Gieda 1988 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
2 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
2 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
2 ZARADNY, Sabina 1969 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KACZMAREK, Arek Kaczmarek 1976 Scena niezależna Strzyżewice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MIKOŁAJCZAK, Konrad 1984 Speed Feet'16 Racot

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 1959 Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10000m 11 3 8 5 6
Bieg 5000m 14 4 10 10 4
Cały cykl - 10 000m 51 9 42 49 2
Cały cykl - 5000m 27 15 12 27 0
Cały cykl - Nordic Walking 18 13 5 17 1
Nordic Walking 6 5 1 6 0
Razem 127 49 78 114 13

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - Cały cykl - K16 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K20 2 2 0 1 1
10km - Cały cykl - K30 3 3 0 3 0
10km - Cały cykl - K40 4 4 0 4 0
10km - Cały cykl - K50 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K60 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K70 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - M16 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - M20 6 0 6 6 0
10km - Cały cykl - M30 14 0 14 14 0
10km - Cały cykl - M40 16 0 16 15 1
10km - Cały cykl - M50 5 0 5 5 0
10km - Cały cykl - M60 1 0 1 1 0
10km - Cały cykl - M70 0 0 0 0 0
10km - K16 0 0 0 0 0
10km - K20 0 0 0 0 0
10km - K30 2 2 0 1 1
10km - K40 0 0 0 0 0
10km - K50 1 1 0 1 0
10km - K60 0 0 0 0 0
10km - K70 0 0 0 0 0
10km - M16 0 0 0 0 0
10km - M20 1 0 1 0 1
10km - M30 4 0 4 1 3
10km - M40 2 0 2 1 1
10km - M50 0 0 0 0 0
10km - M60 1 0 1 1 0
10km - M70 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K16 3 3 0 3 0
5km - Cały cykl - K20 2 2 0 2 0
5km - Cały cykl - K30 7 7 0 7 0
5km - Cały cykl - K40 1 1 0 1 0
5km - Cały cykl - K50 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K60 2 2 0 2 0
5km - Cały cykl - K70 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M16 4 0 4 4 0
5km - Cały cykl - M20 1 0 1 1 0
5km - Cały cykl - M30 4 0 4 4 0
5km - Cały cykl - M40 1 0 1 1 0
5km - Cały cykl - M50 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M60 2 0 2 2 0
5km - Cały cykl - M70 0 0 0 0 0
5km - K16 1 1 0 0 1
5km - K20 0 0 0 0 0
5km - K30 2 2 0 2 0
5km - K40 1 1 0 1 0
5km - K50 0 0 0 0 0
5km - K60 0 0 0 0 0
5km - K70 0 0 0 0 0
5km - M16 1 0 1 0 1
5km - M20 2 0 2 2 0
5km - M30 4 0 4 2 2
5km - M40 3 0 3 3 0
5km - M50 0 0 0 0 0
5km - M60 0 0 0 0 0
5km - M70 0 0 0 0 0
NW - Cały cykl - OPEN K 13 13 0 13 0
NW - Cały cykl - OPEN M 5 0 5 4 1
NW - OPEN K 5 5 0 5 0
NW - OPEN M 1 0 1 1 0
Razem 127 49 78 114 13