Cross ścieżkami Bartka z Piekła - Zima 2018/2019 - E4 - Zgłoszenia
2019-03-10

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 10km - M30 ADLER , Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice
2 5km - Cały cykl - K30 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno
3 5km - K30 BASIŃSKA, Marta Basińska 1979 Leszno
4 10km - M30 BERUS, Przemysław Berus 1980 Jednoosobowe Stado Wilków Leszno
5 10km - Cały cykl - M60 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno
6 10km - Cały cykl - M40 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
7 10km - M16 CHRUSZCZEWSKI, Kacper 2001 Endorfina Wschowa Wschowa
8 NW - Cały cykl - OPEN K CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
9 10km - Cały cykl - M30 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna
10 NW - Cały cykl - OPEN K CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno
11 5km - K20 CZECHOLIŃSKA, Weronika 1998 Biegam z Tatą Leszno
12 10km - Cały cykl - M50 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno
13 10km - Cały cykl - K40 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin
14 NW - OPEN M DRZAZGA, Sławomir 1968 Leszno
15 5km - Cały cykl - K60 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
16 NW - Cały cykl - OPEN M DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
17 5km - K30 FRANC, Magda 1983 Mochy
18 10km - Cały cykl - M30 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
19 5km - Cały cykl - M30 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno
20 5km - K30 GĄDA, Ewelina 1986 Brenno
21 10km - Cały cykl - K40 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
22 10km - Cały cykl - M40 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
23 5km - Cały cykl - M16 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica
24 10km - Cały cykl - M40 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno
25 NW - Cały cykl - OPEN K GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
26 10km - Cały cykl - K40 JANIAK, Monika 1978 Leszno
27 10km - K50 JAŚ, Jolanta 1968 LESZNO
28 5km - K30 KACZMAREK , Sylwia 1979 Sarnowa
29 5km - Cały cykl - K30 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
30 10km - Cały cykl - M40 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
31 5km - Cały cykl - K30 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno
32 5km - Cały cykl - K30 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
33 NW - Cały cykl - OPEN K KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
34 5km - Cały cykl - K16 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
35 5km - Cały cykl - M60 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
36 5km - M30 KLYS, Grzegorz 1982 Leszno
37 5km - Cały cykl - M30 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
38 10km - Cały cykl - M50 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
39 5km - Cały cykl - K50 KOMANOWSKA-DRZAZGA, Lilla 1967 Leszno
40 10km - Cały cykl - M20 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
41 5km - M20 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno
42 NW - Cały cykl - OPEN K KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
43 5km - Cały cykl - M16 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
44 10km - Cały cykl - M40 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO
45 5km - Cały cykl - K60 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno
46 5km - Cały cykl - K16 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
47 5km - Cały cykl - M60 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń
48 10km - Cały cykl - M30 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo
49 10km - Cały cykl - M30 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
50 5km - M40 MACIEJEWSKI, Michał 1977 ConsdataSupersportowy Team Poznań
51 5km - M30 MACIEJEWSKI , Paweł 1983 Poznań
52 10km - Cały cykl - M20 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
53 10km - Cały cykl - M20 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno
54 NW - Cały cykl - OPEN K MARCINIAK, Małgorzata 1983 Mochy
55 NW - OPEN K MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel
56 10km - Cały cykl - M50 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna
57 10km - Cały cykl - M50 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna
58 10km - Cały cykl - M20 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
59 10km - Cały cykl - M30 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
60 NW - Cały cykl - OPEN K MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
61 NW - Cały cykl - OPEN K MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
62 5km - Cały cykl - M30 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
63 5km - Cały cykl - K30 MURAWA, Marta 1986 Lipno
64 10km - Cały cykl - K20 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
65 NW - Cały cykl - OPEN M MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
66 5km - Cały cykl - K16 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko
67 10km - Cały cykl - M40 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
68 10km - Cały cykl - M40 MUSIELAK, Maciej 1976 Leszno
69 5km - Cały cykl - M30 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno
70 5km - Cały cykl - K40 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno
71 5km - Cały cykl - K20 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
72 10km - Cały cykl - M40 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
73 10km - Cały cykl - M30 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
74 10km - M30 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno
75 5km - Cały cykl - M16 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy Mochy
76 10km - Cały cykl - M30 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice
77 NW - Cały cykl - OPEN M PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno
78 NW - OPEN K PRAŁAT, Grażyna 1956 Żakowo
79 NW - Cały cykl - OPEN K PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel
80 10km - Cały cykl - M50 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO
81 10km - Cały cykl - M40 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
82 5km - M20 RADKIEWICZ, Piotr 1991 Nowa Wieś
83 NW - Cały cykl - OPEN K RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
84 10km - Cały cykl - K30 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO
85 10km - Cały cykl - M30 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa
86 10km - Cały cykl - M20 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice
87 NW - Cały cykl - OPEN M ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO
88 10km - Cały cykl - K30 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
89 5km - Cały cykl - K20 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki
90 10km - Cały cykl - M30 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
91 NW - Cały cykl - OPEN K RZYSKA, Arleta 1980 Mochy
92 5km - Cały cykl - M40 SAMOL, Paweł 1971 Włoszakowice
93 NW - Cały cykl - OPEN K SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno
94 5km - Cały cykl - M16 SKORUPINSKI, Krystian 2003 Włoszakowice
95 10km - Cały cykl - K30 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice
96 10km - Cały cykl - M40 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny
97 5km - Cały cykl - K30 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno
98 10km - Cały cykl - M40 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno
99 5km - Cały cykl - M20 STAMM, Daniel 1993 Leszno
100 10km - Cały cykl - M40 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno
101 10km - Cały cykl - K40 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko
102 10km - Cały cykl - M30 SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
103 5km - K30 SZYMKOWIAK, Agnieszka 1981 Bojanowo
104 10km - Cały cykl - M40 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
105 10km - Cały cykl - M30 ŚLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
106 NW - OPEN M URBAN, Jacek 1950 1950 Leszno
107 10km - Cały cykl - K20 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE
108 5km - M30 WAŁKIEWICZ, Paweł 1982 1982 Leszno
109 10km - Cały cykl - M30 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno
110 10km - Cały cykl - M40 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
111 NW - OPEN K WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 LESZNO
112 5km - M40 WOŹNIAK, Tomasz 1973 Leszno
113 10km - Cały cykl - M30 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo
114 NW - Cały cykl - OPEN M WYRWA, Tobiasz 2007 Azymut Górsko
115 NW - Cały cykl - OPEN K WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko
116 5km - K30 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.A.Z Włoszakowice
117 10km - M30 ZAJĄC , Leszek 1979 L.o.t.A.Z Włoszakowice
118 10km - Cały cykl - M40 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
119 NW - OPEN K ZARADNY, Sabina 1969 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
120 10km - Cały cykl - M40 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna
121 10km - Cały cykl - M30 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy
122 NW - Cały cykl - OPEN K ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno
123 10km - M40 ZWIERZCHOWSKI, Piotr 1971 Parkrun Poznań Krotoszyn

10km - Cały cykl - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
2 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE

10km - Cały cykl - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO
2 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
3 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice

10km - Cały cykl - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin
2 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 JANIAK, Monika 1978 Leszno
4 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko

10km - Cały cykl - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - Cały cykl - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - Cały cykl - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - Cały cykl - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
2 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
3 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno
4 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno
5 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice

10km - Cały cykl - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna
2 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
3 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo
4 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
5 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
6 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
7 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice
8 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa
9 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
10 SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
11 ŚLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
12 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno
13 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo
14 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy

10km - Cały cykl - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
2 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno
4 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno
5 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO
6 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
7 MUSIELAK, Maciej 1976 Leszno
8 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
9 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
10 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny
11 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno
12 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno
13 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
14 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
15 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
16 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna

10km - Cały cykl - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno
2 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
3 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna
4 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna
5 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO

10km - Cały cykl - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno

10km - Cały cykl - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 JAŚ, Jolanta 1968 LESZNO

10km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CHRUSZCZEWSKI, Kacper 2001 Endorfina Wschowa Wschowa

10km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ADLER , Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice
2 BERUS, Przemysław Berus 1980 Jednoosobowe Stado Wilków Leszno
3 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno
4 ZAJĄC , Leszek 1979 L.o.t.A.Z Włoszakowice

10km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ZWIERZCHOWSKI, Piotr 1971 Parkrun Poznań Krotoszyn

10km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

10km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - Cały cykl - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
2 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
3 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko

5km - Cały cykl - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
2 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki

5km - Cały cykl - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno
2 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
3 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno
4 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
5 MURAWA, Marta 1986 Lipno
6 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno

5km - Cały cykl - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno

5km - Cały cykl - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KOMANOWSKA-DRZAZGA, Lilla 1967 Leszno

5km - Cały cykl - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
2 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno

5km - Cały cykl - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - Cały cykl - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica
2 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
3 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy Mochy
4 SKORUPINSKI, Krystian 2003 Włoszakowice

5km - Cały cykl - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 STAMM, Daniel 1993 Leszno

5km - Cały cykl - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno
2 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
3 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
4 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno

5km - Cały cykl - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SAMOL, Paweł 1971 Włoszakowice

5km - Cały cykl - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - Cały cykl - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
2 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń

5km - Cały cykl - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKA, Weronika 1998 Biegam z Tatą Leszno

5km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BASIŃSKA, Marta Basińska 1979 Leszno
2 FRANC, Magda 1983 Mochy
3 GĄDA, Ewelina 1986 Brenno
4 KACZMAREK , Sylwia 1979 Sarnowa
5 SZYMKOWIAK, Agnieszka 1981 Bojanowo
6 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.A.Z Włoszakowice

5km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno
2 RADKIEWICZ, Piotr 1991 Nowa Wieś

5km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KLYS, Grzegorz 1982 Leszno
2 MACIEJEWSKI , Paweł 1983 Poznań
3 WAŁKIEWICZ, Paweł 1982 1982 Leszno

5km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MACIEJEWSKI, Michał 1977 ConsdataSupersportowy Team Poznań
2 WOŹNIAK, Tomasz 1973 Leszno

5km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

5km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność

NW - Cały cykl - OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
2 CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno
3 GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
4 KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
5 KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
6 MARCINIAK, Małgorzata 1983 Mochy
7 MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
8 MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
9 PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel
10 RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor
11 RZYSKA, Arleta 1980 Mochy
12 SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno
13 WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko
14 ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

NW - Cały cykl - OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
2 MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno
3 PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno
4 ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO
5 WYRWA, Tobiasz 2007 Azymut Górsko

NW - OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel
2 PRAŁAT, Grażyna 1956 Żakowo
3 WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 LESZNO
4 ZARADNY, Sabina 1969 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko

NW - OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DRZAZGA, Sławomir 1968 Leszno
2 URBAN, Jacek 1950 1950 Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BASIŃSKA, Marta Basińska 1979 Leszno
2 BUDZIŃSKI, Dariusz 1970 Leszno
3 CHRZĄSZCZ, Agnieszka 1978 Leszno
4 DRZAZGA, Sławomir 1968 Leszno
5 DUDZIAK, Bartosz 1981 Leszno
6 FRANC, Magda 1983 Mochy
7 GĄDA, Ewelina 1986 Brenno
8 GUCIŃSKA, Ewa 1974 Śmigiel
9 JANIAK, Monika 1978 Leszno
10 JAŚ, Jolanta 1968 LESZNO
11 KACZMAREK , Sylwia 1979 Sarnowa
12 KAJDAS, Gosia 1980 Sława
13 KLAWINSKA, Anna 1981 Włoszakowice
14 KLUPŚ, Eugeniusz 1957 Kąkolewo
15 KLYS, Grzegorz 1982 Leszno
16 KNASIAK, Tomasz 1981 LESZNO
17 KNOP, Zbigniew 1964 Leszno
18 KOMANOWSKA-DRZAZGA, Lilla 1967 Leszno
19 KONIECZNY, Cyprian 1990 Leszno
20 KOWALSKI, Michał 1989 Leszno
21 KOZŁOWSKA, Anna 1983 Mochy
22 KOZŁOWSKI, Filip 2004 Mochy
23 KWIATKOWSKI, Tadeusz 1951 Wieleń
24 ŁASZCZYŃSKI, Szymon 1988 Leszno
25 MACIEJEWSKI , Paweł 1983 Poznań
26 MAJER, Marcin 1992 Włoszakowice
27 MARCINIAK, Małgorzata 1983 Mochy
28 MIŚ, Mateusz 1982 Sława
29 MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta 1960 Żakowo
30 MURAWA, Łukasz 1983 Lipno
31 MURAWA, Marta 1986 Lipno
32 MUSIELAK, Maciej 1976 Leszno
33 NOWACKA, Barbara 1977 Leszno
34 NOWAKOWSKA, Oliwia 1998 Górsko
35 PRAŁAT, Grażyna 1956 Żakowo
36 PYTLIK , Mariusz 1972 Leszno
37 RADKIEWICZ, Piotr 1991 Nowa Wieś
38 ROSA, Maciej 1991 Włoszakowice
39 RZEPECKI, Szymon 1986 Kąkolewo
40 RZYSKA, Arleta 1980 Mochy
41 SAMOL, Paweł 1971 Włoszakowice
42 SKORUPINSKI, Krystian 2003 Włoszakowice
43 SKORUPIŃSKA, Renata 1980 Włoszakowice
44 SKRZYPIŃSKA, Agnieszka 1982 Leszno
45 STAMM, Daniel 1993 Leszno
46 SZYMANOWSKI , Łukasz 1979 WŁOSZAKOWICE
47 SZYMKOWIAK, Agnieszka 1981 Bojanowo
48 SZYMYŚLIK, Jacek 1977 Leszno
49 ŚLIWINSKI, Wojtek 1980 jezierzyce koscielne
50 URBAŃCZAK, Patrycja 1992 WŁOSZAKOWICE
51 WILCZAK, Daniel 1978 Leszno
52 WIŚNIEWSKA, Mariola 1959 LESZNO
53 WOŹNIAK, Tomasz 1973 Leszno
54 ZDANOWSKI, Piotr 1978 Osieczna
55 ZEISKE, Szymon 1984 Mochy
56 ZIEGLER, Barbara 1952 Lipno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KLECHA, Agnieszka 1981 Azymut Górsko
2 KLECHA, Weronika 2007 Azymut Górsko
3 WYRWA, Tobiasz 2007 Azymut Górsko
4 WYRWA, Violetta 1983 Azymut Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Ewelina 1985 Azymut Kaszczor

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MURAWSKA, Marta 1998 Azymut Mochy Leszno
2 MURAWSKI, Rafał 2007 Azymut Mochy Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DUBIAŁ, Halina 1955 Babcie Biegają Leszno
2 KRZYMIŃSKA, Maria 1957 Babcie Biegają Leszno
3 MÓL, Kazimiera 1956 Babcie Biegają Leszno
4 PLIS, Tadeusz 1945 Babcie Biegają Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKA, Weronika 1998 Biegam z Tatą Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MACIEJEWSKI, Michał 1977 ConsdataSupersportowy Team Poznań

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CHRUSZCZEWSKI, Kacper 2001 Endorfina Wschowa Wschowa
2 GAŁA, Paweł 1983 Endorfina Wschowa WSCHOWA
3 NOWIŃSKI, Rafał 1974 Endorfina Wschowa Wschowa
4 OBUCHOWICZ, Artur 1979 Endorfina Wschowa Wschowa
5 ROMANIUK, Bartosz 1988 Endorfina Wschowa Wschowa

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy Leszno
2 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy Górsko
3 MUREK, Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Górsko
4 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy Mochy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BERUS, Przemysław Berus 1980 Jednoosobowe Stado Wilków Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Joanna 1981 Kobiety Biegają Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ZAJĄC, Aleksandra 1980 L.o.t.A.Z Włoszakowice
2 ZAJĄC , Leszek 1979 L.o.t.A.Z Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ROSADZIŃSKI, Sławomir 1969 LESZNO :) LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PARA, Jakub 1979 Lesz NO Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ADLER , Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Wilkowice

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKI, Piotr 1968 LeszNO Limits Runners Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 STAMM, Waldemar 1969 Maraton Leszno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PRZYBYŁEK, Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie Śmigiel

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MALCHER, Łukasz 1989 Natilovesrunning.pl Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GRUSZKOWSKA, Katarzyna 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
2 GRUSZKOWSKI, Marek 1972 OSP Siedlnica Siedlnica
3 GRUSZKOWSKI, Mateusz 2000 OSP Siedlnica Siedlnica

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 BIENIEK, Grzegorz 1957 PEKHO Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ZWIERZCHOWSKI, Piotr 1971 Parkrun Poznań Krotoszyn

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MIKOŁAJCZAK, Tomasz 1992 Połączeni Pasją Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SKRZYPIŃSKI, Arkadiusz 1978 Psi Patrol Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MATYLA, Bronisław 1965 R-team Rydzyna Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CIEŚLIK, Sławomir 1983 REAL TEAM / AntonTeam Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MERTA, Zbigniew 1968 RTeam Rydzyna

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KRUKOWSKI, Grzegorz 1977 RUNAWAY PEPOWO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MUSIELAK, Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ROSZAK , Ewa 1984 Runaway Pępowo
2 WRÓBEL, Adam 1984 Runaway Pępowo

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 ZARADNY, Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko
2 ZARADNY, Sabina 1969 Sabinkowy Klub Sportowy:) Dębsko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PAWŁOWSKI, Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Włoszakowice

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 DĄBKOWSKA , Patrycja 1977 SpeedFeet16 Barchlin

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SIERACKA, Katarzyna 1963 Stowarzyszenie AZYMUT Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KAŻMIERCZAK, Anna 1982 T-MAKS Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 KAŹMIERCZAK , Tomasz 1976 T-MAKS Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 CZECHOLIŃSKA, Lidia 1970 Tup Tup Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 RUSKOWIAK, Anna 1992 UKS JUNIOR NIETĄŻKOWO Spytkówki

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GAWRYCH, Grzegorz 1982 Wataha Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 STANEK, Marzena 1978 Wkurw_team Górsko

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 RATAJCZAK , Weronika 1984 Wolsztyński Klub Biegowy SWIETNO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 GRYPCZYŃSKI, Przemysław 1972 ZSE Leszno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 LUBIENIEC, Mateusz 1980 e-boszkowo.pl Boszkowo

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 WASIOŁKA, Szymon 1988 orzeł Lipno Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 PRZYBYSZ, Jaromir 1966 xxx LESZNO

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 MAŚLANKA, Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking Śmigiel

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 URBAN, Jacek 1950 1950 Leszno

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 SKORUPIŃSKI, Adam 1974 1974 Bukówiec Górny

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Płatność
1 WAŁKIEWICZ, Paweł 1982 1982 Leszno

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10000m 7 1 6 7 0
Bieg 5000m 14 7 7 12 2
Cały cykl - 10 000m 50 9 41 48 2
Cały cykl - 5000m 27 15 12 27 0
Cały cykl - Nordic Walking 19 14 5 18 1
Nordic Walking 6 4 2 6 0
Razem 123 50 73 118 5

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - Cały cykl - K16 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K20 2 2 0 1 1
10km - Cały cykl - K30 3 3 0 3 0
10km - Cały cykl - K40 4 4 0 4 0
10km - Cały cykl - K50 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K60 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - K70 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - M16 0 0 0 0 0
10km - Cały cykl - M20 5 0 5 5 0
10km - Cały cykl - M30 14 0 14 14 0
10km - Cały cykl - M40 16 0 16 15 1
10km - Cały cykl - M50 5 0 5 5 0
10km - Cały cykl - M60 1 0 1 1 0
10km - Cały cykl - M70 0 0 0 0 0
10km - K16 0 0 0 0 0
10km - K20 0 0 0 0 0
10km - K30 0 0 0 0 0
10km - K40 0 0 0 0 0
10km - K50 1 1 0 1 0
10km - K60 0 0 0 0 0
10km - K70 0 0 0 0 0
10km - M16 1 0 1 1 0
10km - M20 0 0 0 0 0
10km - M30 4 0 4 4 0
10km - M40 1 0 1 1 0
10km - M50 0 0 0 0 0
10km - M60 0 0 0 0 0
10km - M70 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - K16 3 3 0 3 0
5km - Cały cykl - K20 2 2 0 2 0
5km - Cały cykl - K30 6 6 0 6 0
5km - Cały cykl - K40 1 1 0 1 0
5km - Cały cykl - K50 1 1 0 1 0
5km - Cały cykl - K60 2 2 0 2 0
5km - Cały cykl - K70 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M16 4 0 4 4 0
5km - Cały cykl - M20 1 0 1 1 0
5km - Cały cykl - M30 4 0 4 4 0
5km - Cały cykl - M40 1 0 1 1 0
5km - Cały cykl - M50 0 0 0 0 0
5km - Cały cykl - M60 2 0 2 2 0
5km - Cały cykl - M70 0 0 0 0 0
5km - K16 0 0 0 0 0
5km - K20 1 1 0 1 0
5km - K30 6 6 0 6 0
5km - K40 0 0 0 0 0
5km - K50 0 0 0 0 0
5km - K60 0 0 0 0 0
5km - K70 0 0 0 0 0
5km - M16 0 0 0 0 0
5km - M20 2 0 2 2 0
5km - M30 3 0 3 1 2
5km - M40 2 0 2 2 0
5km - M50 0 0 0 0 0
5km - M60 0 0 0 0 0
5km - M70 0 0 0 0 0
NW - Cały cykl - OPEN K 14 14 0 14 0
NW - Cały cykl - OPEN M 5 0 5 4 1
NW - OPEN K 4 4 0 4 0
NW - OPEN M 2 0 2 2 0
Razem 123 50 73 118 5