GRAND PRIX DZIEWICZA GÓRA W BIEGACH GÓRSKICH 2022/2023 E1 22.10.2022 - Zgłoszenia
2022-10-22

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 Cross - 5 km/M-40 ANDRZEJEWSKI, Przemysław WK Poznań Poznań
2 Marsz NW - 5 km/OPEN K BARTKOWIAK, Izabela Aktywni Razem/Czerwonackie Kijanki Koziegłowy
3 1000m/OPEN K BARTZ, Ewa AZS Poznań Poznań
4 Cross - 5 km/M-30 BĄKOWSKI, Rafał Rokietnica
5 Cross - 5 km/M-40 BEKAS, Jędrzej Night Runners Poznań
6 Cross - 5 km/K-30 BEKAS, Paulina Night Runners Poznań
7 Cross - 5 km/M-30 BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
8 500m/OPEN M BIERNACIK, Dominik kozieglowy
9 Cross - 10 km/M-40 BUDYNEK, Tadeusz Alvo Racing Team Dąbrowa
10 Marsz NW - 5 km/OPEN K BUGAJSKA, Aneta Dynamic Poznań
11 500m/OPEN K DOPIERAŁA , Lena Poznan
12 Cross - 5 km/M-50 DORCZYŃSKI, Dariusz Suchy Las
13 Cross - 10 km/K-30 FILIPIAK, Emilia HEMPEL Team Gdańsk
14 Cross - 5 km/K-40 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
15 Cross - 5 km/M-40 GARBICZ , Michał Harpagany Kierskie Kiekrz
16 Cross - 10 km/M-40 GMYREK, Jacek Pamiątkowo
17 Cross - 10 km/M-30 GOLIS, Tomasz Skórzewo
18 1500m/OPEN M GÓRCZYŃSKI, Adam Śrem
19 Cross - 5 km/K-30 GRDEŃ, Natalia Grdeń Wargowo
20 Cross - 5 km/M-40 GRZEGORZEK, Marcin Malinka Team Białężyn
21 Cross - 10 km/M-30 GULCZYŃSKI , Tomasz Zielonka
22 Cross - 10 km/K-40 HARAJ, Honorata Czerwonak
23 Cross - 10 km/M-30 JACHIMOWSKI, Kamil HEMPEL Team Gdańsk
24 Cross - 5 km/M-60+ JACKOWIAK, Jarek gRUNwald Team Poznań Poznań
25 Marsz NW - 5 km/OPEN K JANUR, Wiesława Poznań
26 Cross - 10 km/M-20 JEGLIŃSKI, Tomasz HEMPEL Team Gdańsk
27 Cross - 10 km/M-30 KANCZKOWSKI, Michał HEMPEL Team Gdańsk
28 Cross - 5 km/M-30 KLUCZYKOWSKI, Rafał Harpagany Kierskie Kiekrz
29 Cross - 10 km/M-50 KLUZA, Piotr WKTJ Poznań
30 Cross - 10 km/K-20 KŁACZKIEWICZ, Magdalena KB Szamotuły Szamotuły
31 Cross - 10 km/M-40 KŁONOWSKI, Marek Środa Wlkp.
32 Marsz NW - 5 km/OPEN M KONKOWSKI, Andrzej BIEDRUSKO
33 Cross - 10 km/M-50 KOSZAREK, Maciej Poznań
34 Cross - 10 km/K-30 KOŚMICKA, Natalia Kęsy Team Oborniki
35 Cross - 10 km/M-40 KRUPOWICZ, Marcin HEMPEL Team Gdańsk
36 500m/OPEN M KRUSZNIEWICZ, Paweł RKL Kusy Rokietnica
37 Cross - 5 km/M-40 KUCHARSKI, Maciej HEMPEL Team NIEPROSZEWO
38 Cross - 10 km/K-20 LIPIŃSKA , Paulina Bolechówko
39 Cross - 5 km/K-30 LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
40 500m/OPEN M LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
41 1000m/OPEN M LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
42 1000m/OPEN M LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
43 Cross - 10 km/K-40 ŁASOCHA, Kamila POZNAŃ
44 Cross - 5 km/M-30 ŁAWNICZAK , Dawid Mondi Poznań Buk
45 Cross - 5 km/M-30 ŁOPATKA, Bartłomiej Łopatka Września
46 Cross - 5 km/M-30 ŁUKASZCZYK, Mateusz Poznań
47 Cross - 10 km/K-30 MAŁGORZATA, Leonarska Poznań
48 Cross - 10 km/M-30 MARIN, Alberto Poznan
49 Cross - 5 km/K-30 MIELCZAREK, Justyna Suchy Las
50 Cross - 5 km/M-20 MIKOŁAJCZAK, Wojciech Września
51 Cross - 5 km/M-30 MILCZAREK, Wojciech Wschowa
52 Cross - 10 km/K-40 MORKA, Karolina Kęsy Team Oborniki
53 Cross - 5 km/M-50 MYSZCZYSZYN, Paweł MKS Sokół Poznań Poznań
54 Cross - 10 km/M-40 NETTMANN, Mateusz #makingfuture Sierosław
55 Cross - 10 km/K-30 NOWICKA, Karolina HEMPEL Team Poznań
56 Cross - 5 km/K-40 PACZKA , Anna HEMPEL Team NIEPRUSZEWO
57 1000m/OPEN M PAWLICKI, Kacper Kostrzyn
58 Cross - 5 km/M-40 PLUCIŃSKI, Darek POBIEDZISKA
59 Marsz NW - 5 km/OPEN K PRZYBOROWSKA, Kinga Promnice
60 Cross - 10 km/M-30 PRZYSIWEK, Patryk Poznań
61 Cross - 5 km/M-20 RACHEL, Norbert BROWAR FORTUNA Czapury
62 Cross - 10 km/M-50 REKOWSKI, Robert HEMPEL Team Bukowiec
63 1000m/OPEN M RURAK, Leon Koziegłowy
64 Cross - 10 km/M-40 RUTKOWSKI, Radosław HEMPEL Team Poznań
65 Cross - 5 km/M-20 SKRZYPCZAK, Wojciech HEMPEL Team Dakowy Suche
66 Cross - 10 km/K-40 SMIERZCHAŁA, Marta PRO366 Poznań
67 200m/OPEN K STAROSTA, Julia Leszno
68 500m/OPEN M STAROSTA, Wiktor Leszno
69 Cross - 10 km/M-40 STUDZIŃSKI, Robert Poznań
70 500m/OPEN K SWOROWSKA, Magdalena Poznań
71 Cross - 10 km/M-30 SWOROWSKI, Dawid Poznań
72 Cross - 10 km/K-40 SZACHT, Izabela Poznań
73 Cross - 10 km/M-30 SZACHT, Rafał Poznań
74 Cross - 10 km/M-20 SZCZYGIEŁ, Daniel Poznań
75 Cross - 10 km/M-40 SZUREK, Piotr HEMPEL Team Gdynia
76 Cross - 10 km/M-40 SZYMCZAK, Marcin POZNAŃ
77 Cross - 10 km/M-50 SZYSZKA, Adam Kicin
78 Marsz NW - 5 km/OPEN M TERLECKI, Łukasz HEMPEL Team Gdynia
79 Cross - 10 km/K-30 TOMYŚLAK, Magdalena Take Control Poznań
80 Cross - 10 km/M-30 WALKOWIAK, Maciej POLONIA ŚRODA WLKP Środa Wlkp
81 Cross - 10 km/K-30 WINNIK, Ela Mrowino
82 Cross - 5 km/K-50 WOLSKA, Ewa NORDEC Oborniki
83 Cross - 5 km/M-40 WOZNIAK, Michal poznan
84 Cross - 10 km/M-50 WÓDKIEWICZ, Maciej WLKP Mountains Ultra Tulce
85 Cross - 10 km/M-30 WRÓBLEWSKI, Adrian Zgrupka Promobil Team Komorniki
86 Cross - 10 km/M-30 YURY, Tambasau Profitrail Wysogotowo
87 1500m/OPEN M ZIELIŃSKI, Tomasz KS HADES Poznań Poznań
88 Cross - 5 km/K-50 ŻERKO, Violetta GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz

Cross - 5 km / K-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10 km / K-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / K-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10 km / K-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KŁACZKIEWICZ, Magdalena KB Szamotuły Szamotuły
2 LIPIŃSKA , Paulina Bolechówko

Cross - 5 km / K-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BEKAS, Paulina Night Runners Poznań
2 GRDEŃ, Natalia Grdeń Wargowo
3 LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
4 MIELCZAREK, Justyna Suchy Las

Cross - 10 km / K-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 FILIPIAK, Emilia HEMPEL Team Gdańsk
2 KOŚMICKA, Natalia Kęsy Team Oborniki
3 MAŁGORZATA, Leonarska Poznań
4 NOWICKA, Karolina HEMPEL Team Poznań
5 TOMYŚLAK, Magdalena Take Control Poznań
6 WINNIK, Ela Mrowino

Cross - 5 km / K-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
2 PACZKA , Anna HEMPEL Team NIEPRUSZEWO

Cross - 10 km / K-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 HARAJ, Honorata Czerwonak
2 ŁASOCHA, Kamila POZNAŃ
3 MORKA, Karolina Kęsy Team Oborniki
4 SMIERZCHAŁA, Marta PRO366 Poznań
5 SZACHT, Izabela Poznań

Cross - 5 km / K-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WOLSKA, Ewa NORDEC Oborniki
2 ŻERKO, Violetta GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz

Cross - 10 km / K-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / K-60+

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10 km / K-60+

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / M-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10 km / M-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / M-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MIKOŁAJCZAK, Wojciech Września
2 RACHEL, Norbert BROWAR FORTUNA Czapury
3 SKRZYPCZAK, Wojciech HEMPEL Team Dakowy Suche

Cross - 10 km / M-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 JEGLIŃSKI, Tomasz HEMPEL Team Gdańsk
2 SZCZYGIEŁ, Daniel Poznań

Cross - 5 km / M-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BĄKOWSKI, Rafał Rokietnica
2 BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
3 KLUCZYKOWSKI, Rafał Harpagany Kierskie Kiekrz
4 ŁAWNICZAK , Dawid Mondi Poznań Buk
5 ŁOPATKA, Bartłomiej Łopatka Września
6 ŁUKASZCZYK, Mateusz Poznań
7 MILCZAREK, Wojciech Wschowa

Cross - 10 km / M-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GOLIS, Tomasz Skórzewo
2 GULCZYŃSKI , Tomasz Zielonka
3 JACHIMOWSKI, Kamil HEMPEL Team Gdańsk
4 KANCZKOWSKI, Michał HEMPEL Team Gdańsk
5 MARIN, Alberto Poznan
6 PRZYSIWEK, Patryk Poznań
7 SWOROWSKI, Dawid Poznań
8 SZACHT, Rafał Poznań
9 WALKOWIAK, Maciej POLONIA ŚRODA WLKP Środa Wlkp
10 WRÓBLEWSKI, Adrian Zgrupka Promobil Team Komorniki
11 YURY, Tambasau Profitrail Wysogotowo

Cross - 5 km / M-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Przemysław WK Poznań Poznań
2 BEKAS, Jędrzej Night Runners Poznań
3 GARBICZ , Michał Harpagany Kierskie Kiekrz
4 GRZEGORZEK, Marcin Malinka Team Białężyn
5 KUCHARSKI, Maciej HEMPEL Team NIEPROSZEWO
6 PLUCIŃSKI, Darek POBIEDZISKA
7 WOZNIAK, Michal poznan

Cross - 10 km / M-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BUDYNEK, Tadeusz Alvo Racing Team Dąbrowa
2 GMYREK, Jacek Pamiątkowo
3 KŁONOWSKI, Marek Środa Wlkp.
4 KRUPOWICZ, Marcin HEMPEL Team Gdańsk
5 NETTMANN, Mateusz #makingfuture Sierosław
6 RUTKOWSKI, Radosław HEMPEL Team Poznań
7 STUDZIŃSKI, Robert Poznań
8 SZUREK, Piotr HEMPEL Team Gdynia
9 SZYMCZAK, Marcin POZNAŃ

Cross - 5 km / M-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 DORCZYŃSKI, Dariusz Suchy Las
2 MYSZCZYSZYN, Paweł MKS Sokół Poznań Poznań

Cross - 10 km / M-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KLUZA, Piotr WKTJ Poznań
2 KOSZAREK, Maciej Poznań
3 REKOWSKI, Robert HEMPEL Team Bukowiec
4 SZYSZKA, Adam Kicin
5 WÓDKIEWICZ, Maciej WLKP Mountains Ultra Tulce

Cross - 5 km / M-60+

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 JACKOWIAK, Jarek gRUNwald Team Poznań Poznań

Cross - 10 km / M-60+

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Marsz NW - 5 km / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARTKOWIAK, Izabela Aktywni Razem/Czerwonackie Kijanki Koziegłowy
2 BUGAJSKA, Aneta Dynamic Poznań
3 JANUR, Wiesława Poznań
4 PRZYBOROWSKA, Kinga Promnice

200m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 STAROSTA, Julia Leszno

500m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 DOPIERAŁA , Lena Poznan
2 SWOROWSKA, Magdalena Poznań

1000m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARTZ, Ewa AZS Poznań Poznań

1500m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Marsz NW - 5 km / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KONKOWSKI, Andrzej BIEDRUSKO
2 TERLECKI, Łukasz HEMPEL Team Gdynia

200m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

500m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BIERNACIK, Dominik kozieglowy
2 KRUSZNIEWICZ, Paweł RKL Kusy Rokietnica
3 LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
4 STAROSTA, Wiktor Leszno

1000m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
2 LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań
3 PAWLICKI, Kacper Kostrzyn
4 RURAK, Leon Koziegłowy

1500m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GÓRCZYŃSKI, Adam Śrem
2 ZIELIŃSKI, Tomasz KS HADES Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BĄKOWSKI, Rafał Rokietnica
2 BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
3 BIERNACIK, Dominik kozieglowy
4 DOPIERAŁA , Lena Poznan
5 DORCZYŃSKI, Dariusz Suchy Las
6 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
7 GMYREK, Jacek Pamiątkowo
8 GOLIS, Tomasz Skórzewo
9 GÓRCZYŃSKI, Adam Śrem
10 GRDEŃ, Natalia Grdeń Wargowo
11 GULCZYŃSKI , Tomasz Zielonka
12 HARAJ, Honorata Czerwonak
13 JANUR, Wiesława Poznań
14 KŁONOWSKI, Marek Środa Wlkp.
15 KONKOWSKI, Andrzej BIEDRUSKO
16 KOSZAREK, Maciej Poznań
17 LIPIŃSKA , Paulina Bolechówko
18 ŁASOCHA, Kamila POZNAŃ
19 ŁOPATKA, Bartłomiej Łopatka Września
20 ŁUKASZCZYK, Mateusz Poznań
21 MAŁGORZATA, Leonarska Poznań
22 MARIN, Alberto Poznan
23 MIELCZAREK, Justyna Suchy Las
24 MIKOŁAJCZAK, Wojciech Września
25 MILCZAREK, Wojciech Wschowa
26 PAWLICKI, Kacper Kostrzyn
27 PLUCIŃSKI, Darek POBIEDZISKA
28 PRZYBOROWSKA, Kinga Promnice
29 PRZYSIWEK, Patryk Poznań
30 RURAK, Leon Koziegłowy
31 STAROSTA, Julia Leszno
32 STAROSTA, Wiktor Leszno
33 STUDZIŃSKI, Robert Poznań
34 SWOROWSKA, Magdalena Poznań
35 SWOROWSKI, Dawid Poznań
36 SZACHT, Izabela Poznań
37 SZACHT, Rafał Poznań
38 SZCZYGIEŁ, Daniel Poznań
39 SZYMCZAK, Marcin POZNAŃ
40 SZYSZKA, Adam Kicin
41 WINNIK, Ela Mrowino
42 WOZNIAK, Michal poznan

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 NETTMANN, Mateusz #makingfuture Sierosław

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARTZ, Ewa AZS Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARTKOWIAK, Izabela Aktywni Razem/Czerwonackie Kijanki Koziegłowy

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BUDYNEK, Tadeusz Alvo Racing Team Dąbrowa

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 RACHEL, Norbert BROWAR FORTUNA Czapury

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BUGAJSKA, Aneta Dynamic Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ŻERKO, Violetta GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 FILIPIAK, Emilia HEMPEL Team Gdańsk
2 JACHIMOWSKI, Kamil HEMPEL Team Gdańsk
3 JEGLIŃSKI, Tomasz HEMPEL Team Gdańsk
4 KANCZKOWSKI, Michał HEMPEL Team Gdańsk
5 KRUPOWICZ, Marcin HEMPEL Team Gdańsk
6 KUCHARSKI, Maciej HEMPEL Team NIEPROSZEWO
7 NOWICKA, Karolina HEMPEL Team Poznań
8 PACZKA , Anna HEMPEL Team NIEPRUSZEWO
9 REKOWSKI, Robert HEMPEL Team Bukowiec
10 RUTKOWSKI, Radosław HEMPEL Team Poznań
11 SKRZYPCZAK, Wojciech HEMPEL Team Dakowy Suche
12 SZUREK, Piotr HEMPEL Team Gdynia
13 TERLECKI, Łukasz HEMPEL Team Gdynia

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GARBICZ , Michał Harpagany Kierskie Kiekrz
2 KLUCZYKOWSKI, Rafał Harpagany Kierskie Kiekrz

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KŁACZKIEWICZ, Magdalena KB Szamotuły Szamotuły

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ZIELIŃSKI, Tomasz KS HADES Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KOŚMICKA, Natalia Kęsy Team Oborniki
2 MORKA, Karolina Kęsy Team Oborniki

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 LUSIAK, Anna Lusiak TEAM Poznań
2 LUSIAK, Janusz Lusiak TEAM Poznań
3 LUSIAK, Miłosz Lusiak TEAM Poznań
4 LUSIAK, Stanisław Lusiak TEAM Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MYSZCZYSZYN, Paweł MKS Sokół Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GRZEGORZEK, Marcin Malinka Team Białężyn

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ŁAWNICZAK , Dawid Mondi Poznań Buk

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WOLSKA, Ewa NORDEC Oborniki

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BEKAS, Jędrzej Night Runners Poznań
2 BEKAS, Paulina Night Runners Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WALKOWIAK, Maciej POLONIA ŚRODA WLKP Środa Wlkp

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 SMIERZCHAŁA, Marta PRO366 Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 YURY, Tambasau Profitrail Wysogotowo

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KRUSZNIEWICZ, Paweł RKL Kusy Rokietnica

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 TOMYŚLAK, Magdalena Take Control Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Przemysław WK Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KLUZA, Piotr WKTJ Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WÓDKIEWICZ, Maciej WLKP Mountains Ultra Tulce

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WRÓBLEWSKI, Adrian Zgrupka Promobil Team Komorniki

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 JACKOWIAK, Jarek gRUNwald Team Poznań Poznań

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
1000m 5 1 4 5 0
1500m 2 0 2 2 0
200m 1 1 0 1 0
500m 6 2 4 6 0
Cross - 10 km 40 13 27 40 0
Cross - 5 km 28 8 20 28 0
Marsz NW - 5 km 6 4 2 6 0
Razem 88 29 59 88 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K-16 0 0 0 0 0
K-16 0 0 0 0 0
K-20 0 0 0 0 0
K-20 2 2 0 2 0
K-30 4 4 0 4 0
K-30 6 6 0 6 0
K-40 2 2 0 2 0
K-40 5 5 0 5 0
K-50 2 2 0 2 0
K-50 0 0 0 0 0
K-60+ 0 0 0 0 0
K-60+ 0 0 0 0 0
M-16 0 0 0 0 0
M-16 0 0 0 0 0
M-20 3 0 3 3 0
M-20 2 0 2 2 0
M-30 7 0 7 7 0
M-30 11 0 11 11 0
M-40 7 0 7 7 0
M-40 9 0 9 9 0
M-50 2 0 2 2 0
M-50 5 0 5 5 0
M-60+ 1 0 1 1 0
M-60+ 0 0 0 0 0
OPEN K 4 4 0 4 0
OPEN K 1 1 0 1 0
OPEN K 2 2 0 2 0
OPEN K 1 1 0 1 0
OPEN K 0 0 0 0 0
OPEN M 2 0 2 2 0
OPEN M 0 0 0 0 0
OPEN M 4 0 4 4 0
OPEN M 4 0 4 4 0
OPEN M 2 0 2 2 0
Razem 88 29 59 88 0