XIII BIEG GÓRSKI LESZNO-GRZYBOWO 2023 - Zgłoszenia
2023-02-18 - 2022-02-18

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub / Team
1 Cross - 10km/OPEN M BAJER, Karol
2 Cross - 10km/OPEN K BAKSALARY, Lidia #BiegajLeszno
3 Cross - 10km/OPEN M BARTŁOMIEJCZAK, Paweł Dzikie Bobry
4 Cross - 10km/OPEN M BARTOSIK, Daniel Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo
5 Cross - 10km/OPEN M BERDYCHOWSKI, Jakub Dzikie Kuny
6 Cross - 10km/OPEN M BIEŃCZAK, Łukasz
7 Cross - 10km/OPEN M BŁAŻEJCZAK, Tomasz #BiegajLeszno
8 Cross - 10km/OPEN K BOGUCKA, Barbara RUN TEAM RYDZYNA
9 Cross - 10km/OPEN M BOROWIAK, Lukasz #BiegajLeszno
10 Cross - 10km/OPEN M BURA, Tomasz
11 Cross - 10km/OPEN M CEGLAREK, Mateusz #FEIFERTEAM
12 Cross - 10km/OPEN M CIEŚLIK, Sławomir ANTON Team
13 Cross - 10km/OPEN M CISZAK, Wojciech Dzikie Kuny
14 Cross - 10km/OPEN M CZAJA, Robert GTT Diament Gniezno
15 Cross - 10km/OPEN M CZEKAJ, Karol Czekaj
16 Cross - 10km/OPEN K DANIELCZYK , Maria
17 Cross - 10km/OPEN K DUBIAŁ, Halina Babcie Biegają
18 Cross - 10km/OPEN M FIEBICH, Zbigniew Lucky Luki
19 Cross - 10km/OPEN M FISZER , Sebastian Lesz No Limits Runners
20 Cross - 10km/OPEN M FLORCZAK, Mateusz
21 Cross - 10km/OPEN K GIDASZEWSKA, Jolanta Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo
22 Cross - 10km/OPEN K GISZCZYŃSKA, Wanda
23 Cross - 10km/OPEN K GOŁĘBIOWSKA, Małgorzata Run team Rydzyna
24 Cross - 10km/OPEN M GRAF, Remigiusz Turbo Run Leszno
25 Cross - 10km/OPEN M GRODZKI, Dawid ANTON Team
26 Cross - 10km/OPEN K HAMPEL, Karolina Biegostacja Ultra Team
27 Cross - 10km/OPEN M HAMPEL, Patryk Body Power
28 Cross - 10km/OPEN K JANOWICZ, Paulina #BiegajLeszno
29 Cross - 10km/OPEN M JÓZEFIAK, Tomasz
30 Cross - 10km/OPEN K JUSKOWIAK, Alina #biegiemwlas
31 Cross - 10km/OPEN M JUSKOWIAK, Mikołaj Juskowiak
32 Cross - 10km/OPEN M KACZMAREK , Mateusz #BiegajLeszno
33 Cross - 10km/OPEN K KATARZYNA, Wojciechowska Katarzyna Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo
34 Cross - 10km/OPEN K KAŹMIERCZAK, Anna #BiegajLeszno
35 Cross - 10km/OPEN M KAŹMIERCZAK, Mikołaj
36 Cross - 10km/OPEN M KOBUS, Mariusz JIM TEAM MTB GOSTYŃ
37 Cross - 10km/OPEN M KOWALSKI , Michał
38 Cross - 10km/OPEN K KOZAK, Krystyna Run Team Rydzyna
39 Cross - 10km/OPEN M KRAJEWSKI, Tomasz #zaliniametyteam
40 Cross - 10km/OPEN M KUCIAK, Bartosz
41 Cross - 10km/OPEN K KULCZYKOWSKA, Julita Chomiki z koPytem
42 Cross - 10km/OPEN M LOREK, Adam #BiegajLeszno
43 Cross - 10km/OPEN K LUTOMSKA, Kasia
44 Cross - 10km/OPEN K ŁOPACZYK , Magdalena
45 Cross - 10km/OPEN M MACIEJEWSKI, Marcin Pozytywnie Zakręceni
46 Cross - 10km/OPEN M MAJER, Jakub
47 Cross - 10km/OPEN M MARKIEWICZ, Rafał
48 Cross - 10km/OPEN K MARKOWSKA, Kinga PGB LEŚNE DZIKI
49 Cross - 10km/OPEN M MATEUSZ, Szewczyk KKFP Wolsztyn
50 Cross - 10km/OPEN M MIKOŁAJCZAK, Wiesław/sajmoon
51 Cross - 10km/OPEN K MIKOŁAJEWICZ, Beata #BiegajLeszno
52 Cross - 10km/OPEN M MIŁUCH, Tomasz
53 Cross - 10km/OPEN K MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta Babcie Biegają
54 Cross - 10km/OPEN M NAGLAK , Hubert Wataha
55 Cross - 10km/OPEN M NENKAŁA, Mateusz
56 Cross - 10km/OPEN M NOWAK, Dawid #BiegajLeszno
57 Cross - 10km/OPEN M NOWIŃSKI, Rafał Endorfina Wschowa
58 Cross - 10km/OPEN M OKONIEWSKI , Marcin
59 Cross - 10km/OPEN M OLEJNICZAK, Piotr Lesz No Limits Runners
60 Cross - 10km/OPEN M PACZKOWSKI, Patryk
61 Cross - 10km/OPEN M PAPROCKI, Cezary
62 Cross - 10km/OPEN M PAWLISIAK, Karol
63 Cross - 10km/OPEN M PAZOŁA, Korneliusz
64 Cross - 10km/OPEN M PIOTR, Sikora Speed Feet’16
65 Cross - 10km/OPEN M PIÓRKO, Piotr Lesz No Limits Runners
66 Cross - 10km/OPEN K PISULA, Maja
67 Cross - 10km/OPEN M POLASZEK, Tomasz Łowcy Życiówek
68 Cross - 10km/OPEN M POPIELA, Sebastian Optyk Bartkowiak Team
69 Cross - 10km/OPEN M PRZYBYLAK, Sławek UKS BISKUPIANKA Stara Krobia
70 Cross - 10km/OPEN K PRZYBYLSKA, Ewelina Endorfina Wschowa
71 Cross - 10km/OPEN M ROSIŃSKI, Łukasz
72 Cross - 10km/OPEN M SAJNÓG , Leszek #BiegajLeszno
73 Cross - 10km/OPEN M SEBASTIAN , Sielągowski Sokół Włoszakowice
74 Cross - 10km/OPEN M SIAMA, Mikołaj
75 Cross - 10km/OPEN K SKORUPIŃSKA , Renata TG\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
76 Cross - 10km/OPEN M SOBIERAJSKI, Krzysztof Sobierajski
77 Cross - 10km/OPEN M SOBOLEWSKI, Artur Mrowino Run
78 Cross - 10km/OPEN K STARCZEWSKA PLUTA, Alicja Krwiobieganie
79 Cross - 10km/OPEN M STEFANIAK, Dariusz PKS Racot Run
80 Cross - 10km/OPEN M STRUGAŁA, Jakub BMX Poznań
81 Cross - 10km/OPEN K STRZELCZYK , Paulina
82 Cross - 10km/OPEN M SYPNIEWSKI, Szymon RUN TEAM RYDZYNA
83 Cross - 10km/OPEN M SZCZYGIEŁ, Daniel
84 Cross - 10km/OPEN M SZCZYKUTOWICZ , Kamil
85 Cross - 10km/OPEN M SZEWCZYK, Mateusz Łowcy Życiówek
86 Cross - 10km/OPEN K SZNOBER, Dorota Tarnowo Podgórne Biega
87 Cross - 10km/OPEN M SZYMAŃSKI, Norbert
88 Cross - 10km/OPEN M ŚWIERCZYŃSKI, Grzegorz
89 Cross - 10km/OPEN M TOBOŁA, Robert
90 Cross - 10km/OPEN M TOMASZ, Małyszek
91 Cross - 10km/OPEN M TOMCZAK, Dariusz
92 Cross - 10km/OPEN K TURBAŃSKA, Beata #BiegajLeszno
93 Cross - 10km/OPEN K WALKOWIAK, Dominika #BiegajLeszno
94 Cross - 10km/OPEN M WARCZEWSKI , Tomasz
95 Cross - 10km/OPEN M WERYSZKO, Adam Lesz No Limits Runners
96 Cross - 10km/OPEN M WIRA, Mariusz KB MIŚ BOREK WLKP.
97 Cross - 10km/OPEN M WOŹNIAK, Damian Chomiki z koPytem
98 Cross - 10km/OPEN M WOŹNIAK, Krzysztof KAT-W
99 Cross - 10km/OPEN M WOŹNIAK, Paweł
100 Cross - 10km/OPEN M WUJCZAK, Bartosz
101 Cross - 10km/OPEN K ZARWALSKI, Zbigniew Run team Rydzyna
102 Cross - 10km/OPEN M ZIELIŃSKI, Tomasz KS HADES
103 Cross - 10km/OPEN M ZYGNER, Sławek Leśne Dziki PGB

Cross - 10km / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team
1 BAKSALARY, Lidia #BiegajLeszno
2 BOGUCKA, Barbara RUN TEAM RYDZYNA
3 DANIELCZYK , Maria
4 DUBIAŁ, Halina Babcie Biegają
5 GIDASZEWSKA, Jolanta Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo
6 GISZCZYŃSKA, Wanda
7 GOŁĘBIOWSKA, Małgorzata Run team Rydzyna
8 HAMPEL, Karolina Biegostacja Ultra Team
9 JANOWICZ, Paulina #BiegajLeszno
10 JUSKOWIAK, Alina #biegiemwlas
11 KATARZYNA, Wojciechowska Katarzyna Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo
12 KAŹMIERCZAK, Anna #BiegajLeszno
13 KOZAK, Krystyna Run Team Rydzyna
14 KULCZYKOWSKA, Julita Chomiki z koPytem
15 LUTOMSKA, Kasia
16 ŁOPACZYK , Magdalena
17 MARKOWSKA, Kinga PGB LEŚNE DZIKI
18 MIKOŁAJEWICZ, Beata #BiegajLeszno
19 MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta Babcie Biegają
20 PISULA, Maja
21 PRZYBYLSKA, Ewelina Endorfina Wschowa
22 SKORUPIŃSKA , Renata TG\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
23 STARCZEWSKA PLUTA, Alicja Krwiobieganie
24 STRZELCZYK , Paulina
25 SZNOBER, Dorota Tarnowo Podgórne Biega
26 TURBAŃSKA, Beata #BiegajLeszno
27 WALKOWIAK, Dominika #BiegajLeszno
28 ZARWALSKI, Zbigniew Run team Rydzyna

Cross - 10km / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team
1 BAJER, Karol
2 BARTŁOMIEJCZAK, Paweł Dzikie Bobry
3 BARTOSIK, Daniel Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo
4 BERDYCHOWSKI, Jakub Dzikie Kuny
5 BIEŃCZAK, Łukasz
6 BŁAŻEJCZAK, Tomasz #BiegajLeszno
7 BOROWIAK, Lukasz #BiegajLeszno
8 BURA, Tomasz
9 CEGLAREK, Mateusz #FEIFERTEAM
10 CIEŚLIK, Sławomir ANTON Team
11 CISZAK, Wojciech Dzikie Kuny
12 CZAJA, Robert GTT Diament Gniezno
13 CZEKAJ, Karol Czekaj
14 FIEBICH, Zbigniew Lucky Luki
15 FISZER , Sebastian Lesz No Limits Runners
16 FLORCZAK, Mateusz
17 GRAF, Remigiusz Turbo Run Leszno
18 GRODZKI, Dawid ANTON Team
19 HAMPEL, Patryk Body Power
20 JÓZEFIAK, Tomasz
21 JUSKOWIAK, Mikołaj Juskowiak
22 KACZMAREK , Mateusz #BiegajLeszno
23 KAŹMIERCZAK, Mikołaj
24 KOBUS, Mariusz JIM TEAM MTB GOSTYŃ
25 KOWALSKI , Michał
26 KRAJEWSKI, Tomasz #zaliniametyteam
27 KUCIAK, Bartosz
28 LOREK, Adam #BiegajLeszno
29 MACIEJEWSKI, Marcin Pozytywnie Zakręceni
30 MAJER, Jakub
31 MARKIEWICZ, Rafał
32 MATEUSZ, Szewczyk KKFP Wolsztyn
33 MIKOŁAJCZAK, Wiesław/sajmoon
34 MIŁUCH, Tomasz
35 NAGLAK , Hubert Wataha
36 NENKAŁA, Mateusz
37 NOWAK, Dawid #BiegajLeszno
38 NOWIŃSKI, Rafał Endorfina Wschowa
39 OKONIEWSKI , Marcin
40 OLEJNICZAK, Piotr Lesz No Limits Runners
41 PACZKOWSKI, Patryk
42 PAPROCKI, Cezary
43 PAWLISIAK, Karol
44 PAZOŁA, Korneliusz
45 PIOTR, Sikora Speed Feet’16
46 PIÓRKO, Piotr Lesz No Limits Runners
47 POLASZEK, Tomasz Łowcy Życiówek
48 POPIELA, Sebastian Optyk Bartkowiak Team
49 PRZYBYLAK, Sławek UKS BISKUPIANKA Stara Krobia
50 ROSIŃSKI, Łukasz
51 SAJNÓG , Leszek #BiegajLeszno
52 SEBASTIAN , Sielągowski Sokół Włoszakowice
53 SIAMA, Mikołaj
54 SOBIERAJSKI, Krzysztof Sobierajski
55 SOBOLEWSKI, Artur Mrowino Run
56 STEFANIAK, Dariusz PKS Racot Run
57 STRUGAŁA, Jakub BMX Poznań
58 SYPNIEWSKI, Szymon RUN TEAM RYDZYNA
59 SZCZYGIEŁ, Daniel
60 SZCZYKUTOWICZ , Kamil
61 SZEWCZYK, Mateusz Łowcy Życiówek
62 SZYMAŃSKI, Norbert
63 ŚWIERCZYŃSKI, Grzegorz
64 TOBOŁA, Robert
65 TOMASZ, Małyszek
66 TOMCZAK, Dariusz
67 WARCZEWSKI , Tomasz
68 WERYSZKO, Adam Lesz No Limits Runners
69 WIRA, Mariusz KB MIŚ BOREK WLKP.
70 WOŹNIAK, Damian Chomiki z koPytem
71 WOŹNIAK, Krzysztof KAT-W
72 WOŹNIAK, Paweł
73 WUJCZAK, Bartosz
74 ZIELIŃSKI, Tomasz KS HADES
75 ZYGNER, Sławek Leśne Dziki PGB

# Zawodnik Klub / Team
1 BAJER, Karol
2 BIEŃCZAK, Łukasz
3 BURA, Tomasz
4 CZEKAJ, Karol Czekaj
5 DANIELCZYK , Maria
6 FLORCZAK, Mateusz
7 GISZCZYŃSKA, Wanda
8 JÓZEFIAK, Tomasz
9 JUSKOWIAK, Mikołaj Juskowiak
10 KAŹMIERCZAK, Mikołaj
11 KOWALSKI , Michał
12 KUCIAK, Bartosz
13 LUTOMSKA, Kasia
14 ŁOPACZYK , Magdalena
15 MAJER, Jakub
16 MARKIEWICZ, Rafał
17 MIKOŁAJCZAK, Wiesław/sajmoon
18 MIŁUCH, Tomasz
19 NENKAŁA, Mateusz
20 OKONIEWSKI , Marcin
21 PACZKOWSKI, Patryk
22 PAPROCKI, Cezary
23 PAWLISIAK, Karol
24 PAZOŁA, Korneliusz
25 PISULA, Maja
26 ROSIŃSKI, Łukasz
27 SIAMA, Mikołaj
28 SOBIERAJSKI, Krzysztof Sobierajski
29 STRZELCZYK , Paulina
30 SZCZYGIEŁ, Daniel
31 SZCZYKUTOWICZ , Kamil
32 SZYMAŃSKI, Norbert
33 ŚWIERCZYŃSKI, Grzegorz
34 TOBOŁA, Robert
35 TOMASZ, Małyszek
36 TOMCZAK, Dariusz
37 WARCZEWSKI , Tomasz
38 WOŹNIAK, Paweł
39 WUJCZAK, Bartosz

# Zawodnik Klub / Team
1 BAKSALARY, Lidia #BiegajLeszno
2 BŁAŻEJCZAK, Tomasz #BiegajLeszno
3 BOROWIAK, Lukasz #BiegajLeszno
4 JANOWICZ, Paulina #BiegajLeszno
5 KACZMAREK , Mateusz #BiegajLeszno
6 KAŹMIERCZAK, Anna #BiegajLeszno
7 LOREK, Adam #BiegajLeszno
8 MIKOŁAJEWICZ, Beata #BiegajLeszno
9 NOWAK, Dawid #BiegajLeszno
10 SAJNÓG , Leszek #BiegajLeszno
11 TURBAŃSKA, Beata #BiegajLeszno
12 WALKOWIAK, Dominika #BiegajLeszno

# Zawodnik Klub / Team
1 CEGLAREK, Mateusz #FEIFERTEAM

# Zawodnik Klub / Team
1 JUSKOWIAK, Alina #biegiemwlas

# Zawodnik Klub / Team
1 KRAJEWSKI, Tomasz #zaliniametyteam

# Zawodnik Klub / Team
1 CIEŚLIK, Sławomir ANTON Team
2 GRODZKI, Dawid ANTON Team

# Zawodnik Klub / Team
1 STRUGAŁA, Jakub BMX Poznań

# Zawodnik Klub / Team
1 DUBIAŁ, Halina Babcie Biegają
2 MOSTOWSKA-NOWAK, Elżbieta Babcie Biegają

# Zawodnik Klub / Team
1 HAMPEL, Karolina Biegostacja Ultra Team

# Zawodnik Klub / Team
1 HAMPEL, Patryk Body Power

# Zawodnik Klub / Team
1 KULCZYKOWSKA, Julita Chomiki z koPytem
2 WOŹNIAK, Damian Chomiki z koPytem

# Zawodnik Klub / Team
1 BARTŁOMIEJCZAK, Paweł Dzikie Bobry

# Zawodnik Klub / Team
1 BERDYCHOWSKI, Jakub Dzikie Kuny
2 CISZAK, Wojciech Dzikie Kuny

# Zawodnik Klub / Team
1 NOWIŃSKI, Rafał Endorfina Wschowa
2 PRZYBYLSKA, Ewelina Endorfina Wschowa

# Zawodnik Klub / Team
1 CZAJA, Robert GTT Diament Gniezno

# Zawodnik Klub / Team
1 KOBUS, Mariusz JIM TEAM MTB GOSTYŃ

# Zawodnik Klub / Team
1 WOŹNIAK, Krzysztof KAT-W

# Zawodnik Klub / Team
1 WIRA, Mariusz KB MIŚ BOREK WLKP.

# Zawodnik Klub / Team
1 MATEUSZ, Szewczyk KKFP Wolsztyn

# Zawodnik Klub / Team
1 ZIELIŃSKI, Tomasz KS HADES

# Zawodnik Klub / Team
1 STARCZEWSKA PLUTA, Alicja Krwiobieganie

# Zawodnik Klub / Team
1 FISZER , Sebastian Lesz No Limits Runners
2 OLEJNICZAK, Piotr Lesz No Limits Runners
3 PIÓRKO, Piotr Lesz No Limits Runners
4 WERYSZKO, Adam Lesz No Limits Runners

# Zawodnik Klub / Team
1 ZYGNER, Sławek Leśne Dziki PGB

# Zawodnik Klub / Team
1 FIEBICH, Zbigniew Lucky Luki

# Zawodnik Klub / Team
1 SOBOLEWSKI, Artur Mrowino Run

# Zawodnik Klub / Team
1 POPIELA, Sebastian Optyk Bartkowiak Team

# Zawodnik Klub / Team
1 MARKOWSKA, Kinga PGB LEŚNE DZIKI

# Zawodnik Klub / Team
1 STEFANIAK, Dariusz PKS Racot Run

# Zawodnik Klub / Team
1 MACIEJEWSKI, Marcin Pozytywnie Zakręceni

# Zawodnik Klub / Team
1 BOGUCKA, Barbara RUN TEAM RYDZYNA
2 SYPNIEWSKI, Szymon RUN TEAM RYDZYNA

# Zawodnik Klub / Team
1 KOZAK, Krystyna Run Team Rydzyna

# Zawodnik Klub / Team
1 GOŁĘBIOWSKA, Małgorzata Run team Rydzyna
2 ZARWALSKI, Zbigniew Run team Rydzyna

# Zawodnik Klub / Team
1 SEBASTIAN , Sielągowski Sokół Włoszakowice

# Zawodnik Klub / Team
1 PIOTR, Sikora Speed Feet’16

# Zawodnik Klub / Team
1 BARTOSIK, Daniel Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo
2 GIDASZEWSKA, Jolanta Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo
3 KATARZYNA, Wojciechowska Katarzyna Sąsiedzka Grupa Biegowa Gronowo

# Zawodnik Klub / Team
1 SKORUPIŃSKA , Renata TG\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

# Zawodnik Klub / Team
1 SZNOBER, Dorota Tarnowo Podgórne Biega

# Zawodnik Klub / Team
1 GRAF, Remigiusz Turbo Run Leszno

# Zawodnik Klub / Team
1 PRZYBYLAK, Sławek UKS BISKUPIANKA Stara Krobia

# Zawodnik Klub / Team
1 NAGLAK , Hubert Wataha

# Zawodnik Klub / Team
1 POLASZEK, Tomasz Łowcy Życiówek
2 SZEWCZYK, Mateusz Łowcy Życiówek

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Cross - 10km 103 28 75 103 0
Razem 103 28 75 103 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
OPEN K 28 28 0 28 0
OPEN M 75 0 75 75 0
Razem 103 28 75 103 0