Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Zgłoszenia
2023-03-05

# Dystans Zawodnik Rok ur. Płatność
1 Bieg główny - 1963 m ADAMIAK, Kamil Adamiak 1995 Zapłać
2 Cross - 10km ANDRZEJEWSKI, Dominik 1984
3 Biegi dziecięce BAUMANN, Leon 2017
4 Biegi dziecięce BAUMANN, Pola 2019
5 Bieg główny - 1963 m BIAŁECKA, Julia 2018
6 Bieg główny - 1963 m BIAŁECKA, Małgorzata 1986
7 Bieg główny - 1963 m BIAŁECKA, Zuzanna 2016
8 Bieg główny - 1963 m BIAŁECKI, Mateusz 2013
9 Bieg główny - 1963 m BIAŁECKI, Michał 1986
10 Bieg główny - 1963 m BITNER, Tomasz 2012
11 Cross - 10km CICHOŃ, Damian 1995
12 Cross - 10km CZERWIŃSKI, Antoni 1989
13 Cross - 10km DAWID, Szwed 2002 Zapłać
14 Bieg główny - 1963 m FRANKOWSKA, Karolina 1984
15 Bieg główny - 1963 m FRANKOWSKA, Weronika 2012
16 Cross - 10km JAROSZKO , Małgorzata 1972
17 Marsz NW - 5 km JASTER-RAKOWICZ , Sławomira 1975
18 Cross - 10km KAMIŃSKA, Żaneta 1975
19 Cross - 10km KASPEREK, Kamila 1983
20 Bieg główny - 1963 m KASPROWICZ , Szymon 1970
21 Biegi dziecięce KASPRZAK, Agnieszka 2013
22 Biegi dziecięce KASPRZAK, Maria 2016
23 Bieg główny - 1963 m KASPRZAK, Paweł 2010 Zapłać
24 Marsz NW - 5 km KASZAREK, Danuta 1974
25 Marsz NW - 5 km KOWALEWSKA, Arleta 1970
26 Bieg główny - 1963 m LIPCZYŃSKI, Jacek Lipczyński 1978 Zapłać
27 Cross - 10km LISIAK, Bartosz 1983
28 Cross - 10km MUCHA, Łucja 1996
29 Cross - 10km NOWICKI, Cezary 1976 Zapłać
30 Cross - 10km OTTO, Kamila 1982
31 Marsz NW - 5 km PATAN, Bożena 1966
32 Bieg główny - 1963 m PLACKOWSKI, Oskar 2016
33 Bieg główny - 1963 m PLACKOWSKI, Radosław 1986
34 Marsz NW - 5 km RADOMSKA, Justyna 1976
35 Biegi dziecięce RAKOWICZ , Anastazja 2013
36 Cross - 10km RAKOWICZ , Michał 1974
37 Biegi dziecięce RUTKOWSKA, Matylda 2015
38 Bieg główny - 1963 m SŁOMIŃSKA, Marcelina 2014
39 Bieg główny - 1963 m SŁOMIŃSKI, Mikołaj 1982 Zapłać
40 Bieg główny - 1963 m SŁOMIŃSKI, Mikołaj 1982
41 Marsz NW - 5 km SOMERFELD , Agnieszka 1968
42 Cross - 10km SZCZEPANIAK, Wanda 1977 Zapłać
43 Cross - 10km SZCZEPANIAK, Wanda 1977 Zapłać
44 Bieg główny - 1963 m TRAFAS, Marta 1986 Zapłać
45 Cross - 10km TUPKO, Łukasz 1973
46 Biegi dziecięce WAWRZYNKIEWICZ , Amelia 2011 Zapłać
47 Biegi dziecięce ZIOMEK, Jaromir 2015

Cross - 10km / OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Płatność
1 JAROSZKO , Małgorzata 1972
2 KAMIŃSKA, Żaneta 1975
3 KASPEREK, Kamila 1983
4 MUCHA, Łucja 1996
5 OTTO, Kamila 1982
6 SZCZEPANIAK, Wanda 1977
7 SZCZEPANIAK, Wanda 1977

Bieg główny - 1963 m / OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Płatność
1 BIAŁECKA, Julia 2018
2 BIAŁECKA, Małgorzata 1986
3 BIAŁECKA, Zuzanna 2016
4 FRANKOWSKA, Karolina 1984
5 FRANKOWSKA, Weronika 2012
6 SŁOMIŃSKA, Marcelina 2014
7 TRAFAS, Marta 1986

Marsz NW - 5 km / OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Płatność
1 JASTER-RAKOWICZ , Sławomira 1975
2 KASZAREK, Danuta 1974
3 KOWALEWSKA, Arleta 1970
4 PATAN, Bożena 1966
5 RADOMSKA, Justyna 1976
6 SOMERFELD , Agnieszka 1968

Biegi dziecięce / OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Płatność
1 BAUMANN, Pola 2019
2 KASPRZAK, Agnieszka 2013
3 KASPRZAK, Maria 2016
4 RAKOWICZ , Anastazja 2013
5 RUTKOWSKA, Matylda 2015
6 WAWRZYNKIEWICZ , Amelia 2011

Cross - 10km / OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Dominik 1984
2 CICHOŃ, Damian 1995
3 CZERWIŃSKI, Antoni 1989
4 DAWID, Szwed 2002
5 LISIAK, Bartosz 1983
6 NOWICKI, Cezary 1976
7 RAKOWICZ , Michał 1974
8 TUPKO, Łukasz 1973

Bieg główny - 1963 m / OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Płatność
1 ADAMIAK, Kamil Adamiak 1995
2 BIAŁECKI, Mateusz 2013
3 BIAŁECKI, Michał 1986
4 BITNER, Tomasz 2012
5 KASPROWICZ , Szymon 1970
6 KASPRZAK, Paweł 2010
7 LIPCZYŃSKI, Jacek Lipczyński 1978
8 PLACKOWSKI, Oskar 2016
9 PLACKOWSKI, Radosław 1986
10 SŁOMIŃSKI, Mikołaj 1982
11 SŁOMIŃSKI, Mikołaj 1982

Marsz NW - 5 km / OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Płatność

Biegi dziecięce / OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Płatność
1 BAUMANN, Leon 2017
2 ZIOMEK, Jaromir 2015

# Zawodnik Rok ur. Płatność
1 ADAMIAK, Kamil Adamiak 1995
2 ANDRZEJEWSKI, Dominik 1984
3 BAUMANN, Leon 2017
4 BAUMANN, Pola 2019
5 BIAŁECKA, Julia 2018
6 BIAŁECKA, Małgorzata 1986
7 BIAŁECKA, Zuzanna 2016
8 BIAŁECKI, Mateusz 2013
9 BIAŁECKI, Michał 1986
10 BITNER, Tomasz 2012
11 CICHOŃ, Damian 1995
12 CZERWIŃSKI, Antoni 1989
13 DAWID, Szwed 2002
14 FRANKOWSKA, Karolina 1984
15 FRANKOWSKA, Weronika 2012
16 JAROSZKO , Małgorzata 1972
17 JASTER-RAKOWICZ , Sławomira 1975
18 KAMIŃSKA, Żaneta 1975
19 KASPEREK, Kamila 1983
20 KASPROWICZ , Szymon 1970
21 KASPRZAK, Agnieszka 2013
22 KASPRZAK, Maria 2016
23 KASPRZAK, Paweł 2010
24 KASZAREK, Danuta 1974
25 KOWALEWSKA, Arleta 1970
26 LIPCZYŃSKI, Jacek Lipczyński 1978
27 LISIAK, Bartosz 1983
28 MUCHA, Łucja 1996
29 NOWICKI, Cezary 1976
30 OTTO, Kamila 1982
31 PATAN, Bożena 1966
32 PLACKOWSKI, Oskar 2016
33 PLACKOWSKI, Radosław 1986
34 RADOMSKA, Justyna 1976
35 RAKOWICZ , Anastazja 2013
36 RAKOWICZ , Michał 1974
37 RUTKOWSKA, Matylda 2015
38 SŁOMIŃSKA, Marcelina 2014
39 SŁOMIŃSKI, Mikołaj 1982
40 SŁOMIŃSKI, Mikołaj 1982
41 SOMERFELD , Agnieszka 1968
42 SZCZEPANIAK, Wanda 1977
43 SZCZEPANIAK, Wanda 1977
44 TRAFAS, Marta 1986
45 TUPKO, Łukasz 1973
46 WAWRZYNKIEWICZ , Amelia 2011
47 ZIOMEK, Jaromir 2015

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg główny - 1963 m 18 7 11 13 5
Biegi dziecięce 8 6 2 7 1
Cross - 10km 15 7 8 11 4
Marsz NW - 5 km 6 6 0 6 0
Razem 47 26 21 37 10

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
OPEN K 7 7 0 5 2
OPEN K 7 7 0 6 1
OPEN K 6 6 0 6 0
OPEN K 6 6 0 5 1
OPEN M 8 0 8 6 2
OPEN M 11 0 11 7 4
OPEN M 0 0 0 0 0
OPEN M 2 0 2 2 0
Razem 47 26 21 37 10