GRAND PRIX DZIEWICZA GÓRA W BIEGACH GÓRSKICH 2022/2023 E5 25.02.2023 - Zgłoszenia
2023-02-25

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 Cross - 10 km/M-40 ARIEL, Imiołek Maratończyk Poznań Poznań
2 1000m/OPEN K BARTZ, Ewa AZS Poznań Poznań
3 Cross - 5 km/M-40 BĄCZKOWSKI, Rafał Bączkowski Lodożercy Chodzież Chodzież
4 Cross - 5 km/M-30 BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
5 Marsz NW - 5 km/OPEN K BOIŃSKA, Joanna Poznań
6 Cross - 5 km/M-30 BOIŃSKI, Tomasz Poznań
7 Cross - 5 km/K-40 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
8 Cross - 10 km/K-50 GIZELSKA, Agnieszka Piątkowo na Biegowo Poznań
9 Cross - 10 km/M-30 GRZEGOROWSKI, Krzysztof Sportowy Kaźmierz Kopanina
10 Cross - 5 km/K-20 JARYSZ, Daria Parkowo
11 Cross - 10 km/M-40 JESKA, Tomasz Łukowo
12 Cross - 5 km/K-30 JUREWICZ, Julia 1 Czerwonak
13 Marsz NW - 5 km/OPEN M KAZIMIERSKI, Przemysław Owińska
14 Cross - 5 km/M-30 KAŹMIERSKI, Marcin PCH _RUN Chodzież
15 1000m/OPEN K KRAUSE , Barbara Biegaj z Mapą Poznań
16 Cross - 10 km/M-50 KUBIAK, Mirosław GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz
17 Cross - 5 km/M-30 ŁOPATKA, Bartłomiej Września
18 1000m/OPEN K ŁOPATKA, Julia Września
19 1000m/OPEN K ŁOPATKA , Zuzanna Września
20 Cross - 10 km/K-40 MAKOWSKA, Anna Poznań
21 Cross - 5 km/M-20 MIKOŁAJCZAK, Wojciech Września
22 Cross - 5 km/M-50 MYSZCZYSZYN, Paweł MKS Sokół Poznań Poznań
23 Cross - 10 km/M-40 PIGŁA, Michał Sportowy Kaźmierz Kiączyn
24 Cross - 10 km/K-40 PRZESŁAWSKA, Magdalena Wągrowiec
25 Marsz NW - 5 km/OPEN M PRZYBYLSKI, Robert Leszno
26 Marsz NW - 5 km/OPEN M PRZYBYLSKI, Zbigniew Poznań
27 Cross - 10 km/M-50 ROKICKI, Piotr 5xm4 Poznań
28 Cross - 10 km/M-50 ROSTECKI, Tomasz TRI SUCHY LAS Złotniki
29 Cross - 10 km/K-50 STAJER, Małgorzata Leszno
30 Cross - 5 km/K-30 STANIEWSKA , Marta Poznań
31 Cross - 5 km/M-20 STERCZAŁA, Marcin Sterczała Rehau Crossactive Kicin
32 Cross - 10 km/K-40 SZWANKE, Beata Poznań
33 Cross - 10 km/K-30 SZWARGOT, Marta Kaźmierz
34 Cross - 10 km/M-40 SZYMCZAK, Marcin Poznań
35 Cross - 10 km/K-30 WASIELAK, Joanna Swarzędz
36 Cross - 10 km/M-30 WAWRZYNIAK , Michał Źródło Team Dopiewiec
37 Cross - 10 km/M-30 WOŹNIAK, Błażej Sportowy Kaźmierz Kaźmierz
38 Cross - 10 km/M-50 WÓDKIEWICZ, Maciej WLKP Mountains Ultra Tulce
39 200m/OPEN M ŻARÓW-BARAN, Wojciech Przedszkole nr 46 w Poznaniu Poznań
40 Cross - 5 km/K-50 ŻERKO, Violetta Swarzedz

Cross - 5 km / K-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10 km / K-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / K-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 JARYSZ, Daria Parkowo

Cross - 10 km / K-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / K-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 JUREWICZ, Julia 1 Czerwonak
2 STANIEWSKA , Marta Poznań

Cross - 10 km / K-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 SZWARGOT, Marta Kaźmierz
2 WASIELAK, Joanna Swarzędz

Cross - 5 km / K-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz

Cross - 10 km / K-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MAKOWSKA, Anna Poznań
2 PRZESŁAWSKA, Magdalena Wągrowiec
3 SZWANKE, Beata Poznań

Cross - 5 km / K-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ŻERKO, Violetta Swarzedz

Cross - 10 km / K-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GIZELSKA, Agnieszka Piątkowo na Biegowo Poznań
2 STAJER, Małgorzata Leszno

Cross - 5 km / K-60+

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10 km / K-60+

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / M-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10 km / M-16

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / M-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MIKOŁAJCZAK, Wojciech Września
2 STERCZAŁA, Marcin Sterczała Rehau Crossactive Kicin

Cross - 10 km / M-20

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 5 km / M-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
2 BOIŃSKI, Tomasz Poznań
3 KAŹMIERSKI, Marcin PCH _RUN Chodzież
4 ŁOPATKA, Bartłomiej Września

Cross - 10 km / M-30

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GRZEGOROWSKI, Krzysztof Sportowy Kaźmierz Kopanina
2 WAWRZYNIAK , Michał Źródło Team Dopiewiec
3 WOŹNIAK, Błażej Sportowy Kaźmierz Kaźmierz

Cross - 5 km / M-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BĄCZKOWSKI, Rafał Bączkowski Lodożercy Chodzież Chodzież

Cross - 10 km / M-40

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ARIEL, Imiołek Maratończyk Poznań Poznań
2 JESKA, Tomasz Łukowo
3 PIGŁA, Michał Sportowy Kaźmierz Kiączyn
4 SZYMCZAK, Marcin Poznań

Cross - 5 km / M-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MYSZCZYSZYN, Paweł MKS Sokół Poznań Poznań

Cross - 10 km / M-50

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KUBIAK, Mirosław GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz
2 ROKICKI, Piotr 5xm4 Poznań
3 ROSTECKI, Tomasz TRI SUCHY LAS Złotniki
4 WÓDKIEWICZ, Maciej WLKP Mountains Ultra Tulce

Cross - 5 km / M-60+

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Cross - 10 km / M-60+

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Marsz NW - 5 km / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BOIŃSKA, Joanna Poznań

200m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

500m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

1000m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARTZ, Ewa AZS Poznań Poznań
2 KRAUSE , Barbara Biegaj z Mapą Poznań
3 ŁOPATKA, Julia Września
4 ŁOPATKA , Zuzanna Września

1500m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

Marsz NW - 5 km / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KAZIMIERSKI, Przemysław Owińska
2 PRZYBYLSKI, Robert Leszno
3 PRZYBYLSKI, Zbigniew Poznań

200m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ŻARÓW-BARAN, Wojciech Przedszkole nr 46 w Poznaniu Poznań

500m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

1000m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

1500m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BIEDALAK, Krzysztof Swarzędz
2 BOIŃSKA, Joanna Poznań
3 BOIŃSKI, Tomasz Poznań
4 FORTUNA-CZMOK, Jolanta Swarzędz
5 JARYSZ, Daria Parkowo
6 JESKA, Tomasz Łukowo
7 KAZIMIERSKI, Przemysław Owińska
8 ŁOPATKA, Bartłomiej Września
9 ŁOPATKA, Julia Września
10 ŁOPATKA , Zuzanna Września
11 MAKOWSKA, Anna Poznań
12 MIKOŁAJCZAK, Wojciech Września
13 PRZESŁAWSKA, Magdalena Wągrowiec
14 PRZYBYLSKI, Robert Leszno
15 PRZYBYLSKI, Zbigniew Poznań
16 STAJER, Małgorzata Leszno
17 STANIEWSKA , Marta Poznań
18 SZWANKE, Beata Poznań
19 SZWARGOT, Marta Kaźmierz
20 SZYMCZAK, Marcin Poznań
21 WASIELAK, Joanna Swarzędz
22 ŻERKO, Violetta Swarzedz

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ROKICKI, Piotr 5xm4 Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BARTZ, Ewa AZS Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KRAUSE , Barbara Biegaj z Mapą Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KUBIAK, Mirosław GB Wielkopolscy Biegacze Swarzędz

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BĄCZKOWSKI, Rafał Bączkowski Lodożercy Chodzież Chodzież

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 MYSZCZYSZYN, Paweł MKS Sokół Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ARIEL, Imiołek Maratończyk Poznań Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KAŹMIERSKI, Marcin PCH _RUN Chodzież

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GIZELSKA, Agnieszka Piątkowo na Biegowo Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ŻARÓW-BARAN, Wojciech Przedszkole nr 46 w Poznaniu Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 STERCZAŁA, Marcin Sterczała Rehau Crossactive Kicin

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GRZEGOROWSKI, Krzysztof Sportowy Kaźmierz Kopanina
2 PIGŁA, Michał Sportowy Kaźmierz Kiączyn
3 WOŹNIAK, Błażej Sportowy Kaźmierz Kaźmierz

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ROSTECKI, Tomasz TRI SUCHY LAS Złotniki

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WÓDKIEWICZ, Maciej WLKP Mountains Ultra Tulce

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WAWRZYNIAK , Michał Źródło Team Dopiewiec

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 JUREWICZ, Julia 1 Czerwonak

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
1000m 4 4 0 4 0
1500m 0 0 0 0 0
200m 1 0 1 1 0
500m 0 0 0 0 0
Cross - 10 km 18 7 11 18 0
Cross - 5 km 13 5 8 13 0
Marsz NW - 5 km 4 1 3 4 0
Razem 40 17 23 40 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K-16 0 0 0 0 0
K-16 0 0 0 0 0
K-20 1 1 0 1 0
K-20 0 0 0 0 0
K-30 2 2 0 2 0
K-30 2 2 0 2 0
K-40 1 1 0 1 0
K-40 3 3 0 3 0
K-50 1 1 0 1 0
K-50 2 2 0 2 0
K-60+ 0 0 0 0 0
K-60+ 0 0 0 0 0
M-16 0 0 0 0 0
M-16 0 0 0 0 0
M-20 2 0 2 2 0
M-20 0 0 0 0 0
M-30 4 0 4 4 0
M-30 3 0 3 3 0
M-40 1 0 1 1 0
M-40 4 0 4 4 0
M-50 1 0 1 1 0
M-50 4 0 4 4 0
M-60+ 0 0 0 0 0
M-60+ 0 0 0 0 0
OPEN K 1 1 0 1 0
OPEN K 0 0 0 0 0
OPEN K 0 0 0 0 0
OPEN K 4 4 0 4 0
OPEN K 0 0 0 0 0
OPEN M 3 0 3 3 0
OPEN M 1 0 1 1 0
OPEN M 0 0 0 0 0
OPEN M 0 0 0 0 0
OPEN M 0 0 0 0 0
Razem 40 17 23 40 0