Kuyavia Cup - Zgłoszenia
2019-05-25 - 2019-05-26

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 Średnia ADAMCZYK, Dawid 1986 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435247 E1
2 K21B ADAMCZYK, Dorota 1986 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435226 E1
3 M21B AFTYKA, Mateusz 1954 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2090694 E1;E2
4 Średnia ALMANSA, Angel 1980 Refugee Team Refugee Team E1;E2
5 M40 BALMOWSKI, Radosław 0000 2 pinż Inowrocław 2 pinż Inowrocław 7205882 E1;E2
6 M50 BARTCZAK, Jarosław 1968 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00743 887093 E1;E2
7 M50 BURCHARDT, Słaomir 1966 CSWLąd Poznań CSWLąd Poznań 03699 9202014 E1;E2
8 M14 CIECHANOWICZ, Mikołaj 0000 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3941 887218 E1;E2
9 M50 CZAPLICKI, Paweł 1968 Czasem Lasem Czasem Lasem E1;E2
10 M40 DANIELEWICZ, Marcin 1975 Brak Brak Brak Brak E1
11 M21E DOLAK, Bartłomiej 1998 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8664974 E1;E2
12 M65 DOMINIAK , Zdzisław 1954 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2103960 E1;E2
13 M21E DUDEK, Wojciech 1994 PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 01171 8631571 E1;E2
14 K21E DURZYŃSKA, Katarzyna 1992 5 Lubuski Pułk Artylerii Sulechów 8636511 E1;E2
15 M21E DWOJAK, Wojciech 1981 WKS Śląsk WKS Śląsk 00728 8640911 E1;E2
16 Średnia ELIAS, Francisco 2019 Refugee Team Refugee Team E1;E2
17 K21E EWIAK, Natalia 1992 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 7200173 E1;E2
18 K21E EWIAK PASZYNSKA, Alicja 0000 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 00363 505003 E1;E2
19 Długa FARBOTKO, Amelia Farbotko 2004 Forest Gang Forest Gang E1;E2
20 Długa FARBOTKO, Ania 1977 Forest Gang Fotest Gang E1;E2
21 Długa FARBOTKO, Patrycja 2010 Forest Gang Forest Gang E1;E2
22 M60 FIJOR, Waldemar 1958 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 430901 E1;E2
23 K21B FILIPEK, Małgorzata 1989 E1;E2
24 K16 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2
25 Średnia FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4413 2067831 E1;E2
26 M45 FILIPIAK, Marek Filipiak 1973 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2
27 M21E FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4415 8000832 E1;E2
28 K35 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta 1982 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald Poznań E1;E2
29 M35 FROM, Piotr 1983 CSLog Grudziądz CSLog Grudziądz E1;E2
30 M21E GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2
31 K65 GALICZ, Krystyna 1951 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03142 1951826 E1;E2
32 M45 GLISZCZYNSKI, Janusz 1974 Terenowe RENDEZ-VOUS Terenowe RENDEZ-VOUS 04653 887086 E1;E2
33 K12 GRABIANOWSKA, Adrianna 2007 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249925 E1
34 M12 GRABIANOWSKI, Mateusz 2007 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249924 E1
35 M45 GRAJEK, Grzegorz 1970 2 pinż Inowrocław 2 pinż Inowrocław 1419983 E1;E2
36 K55 GRUSZECKA, Beata 1962 Biskupice Biskupice E1;E2
37 M55 GRUSZECKI, Jarek 1962 Biskupice Biskupice E1;E2
38 K21E GWÓŹDŹ, Ewa 1990 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 00384 8667266 E1;E2
39 M21E HEWELT, Maciej 1990 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 162 9201837 E1;E2
40 K21B HOFFMANN, Barbara 0000 887095 E1;E2
41 K21E HORNIK, Aleksandra 0000 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald Poznań 8645196 E1;E2
42 Średnia HUTNIK, Anna 1989 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz E1;E2
43 M14 JASZCZYK , Piotr 2006 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102064 E1;E2
44 K21B JĘDROWSKA, Katarzyna 0000 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 7203781 E1;E2
45 M14 JÓZEFOWICZ, Emil 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102057 E1;E2
46 M10 KASZKIEWICZ, Leon 2010 Azymut 45 Gdynia 4711 886656 E1;E2
47 M10 KASZKIEWICZ, Tymon 2009 Azymut 45 Gdynia 4467 1421941 E1;E2
48 M14 KILICHOWSKI, Kacper 0000 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 4126 887217 E1;E2
49 M45 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 003730 1966423 E1;E2
50 M55 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 03895 1419860 E1;E2
51 M21B KLUSKA, Rafał 1998 SKARMAT TORUŃ Toruń 435228 E2
52 M50 KLUSKA, Wojciech 1968 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435242 E1;E2
53 M21E KONARCZAK, Dariusz 0000 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 501149 E1;E2
54 K40 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02953 7204651 E1;E2
55 M45 KOSICKI, Tomasz 1971 Ok!Sport Ok!Sport 1412342 E1;E2
56 K45 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne PATRIA Młynne E1;E2
57 K18 KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 2021372 E1;E2
58 K18 KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 2021371 E1;E2
59 K20 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 345998 E1;E2
60 M55 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne PATRIA Młynne E1;E2
61 Średnia KRAUSE, Bartłomiej 1981 www.poznajpoznan.com Poznań E1;E2
62 M12 KREMPIŃSKI, Franek 2007 UKS Azymut Pabianice Pabianice 03559 7202778 E1;E2
63 M21B KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02652 7202779 E1;E2
64 M21B KROCHMAL, Adam 1986 UNTS Warszawa UNTS Warszawa 8210586 E1;E2
65 M60 KROCHMAL, Grzegorz 0000 KU AZS WAT Warszawa KU AZS WAT Warszawa 00076 8280359 E1;E2
66 K60 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa KU AZS WAT Warszawa 00075 8080258 E1;E2
67 Średnia KUBISZEWSKA, Marta 1984 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
68 K10 KURKOWIAK, Jagoda 2009 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249927 E2
69 K10N KURKOWIAK, Jasmina 2011 249932 E2
70 Krótka KURKOWIAK, Patrycja 1981 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 553475 E2
71 M55 LECH, Bogdan 1960 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00789 8655943 E1;E2
72 Średnia LEMKE, Katarzyna 1981 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
73 M21B LEWANDOWSKI, Marek 1991 E1;E2
74 M60 LEWOŃ, Bogdan 1955 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00130 413396 E1;E2
75 M40 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań Poznań 412341 E1;E2
76 M21B ŁUBIS, Michał 1985 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02657 887216 E1;E2
77 M14 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 2006 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03943 8092006 E1;E2
78 M40 MACIEJEWSKI, Mikołaj 1976 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03944 8300176 E1;E2
79 Długa MADRZYNSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn Grudziądz 02885 9102706 E2
80 M60 MADRZYNSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn Grudziądz 02885 9102706 E2
81 K21B MALANOWSKA, Anna 1986 1411181 E1;E2
82 M35 MATACZYŃSKI, Marcin 1980 1411428 E1;E2
83 M35 MELLER, Błażej 1984 KS HADES KS HADES 2067846 E1;E2
84 K45 MIANOWSKA, Dorota 1974 UNTS UNTS 2405 1408260 E1;E2
85 K18 MIANOWSKA, Julia 0000 UNTS 8221001 E1;E2
86 K12 MIANOWSKA, Tosia 2007 UNTS UNTS 3554 8131207 E1;E2
87 M45 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS UNTS 2068 886687 E1;E2
88 M12 MŁYNARCZYK , Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 03711 7070923 E1;E2
89 M55 MŁYNARCZYK , Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 03294 7150264 E1;E2
90 M12 MOZIA, Alan 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102056 E1;E2
91 K14 NOWAK, Anna 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 2858 9201831 E1;E2
92 K45 NOWAK, Beata 1973 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 144 9201836 E1;E2
93 M40 NOWAK, Jacek 1976 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 143 8100276 E1;E2
94 K21E OLEJNIK, Agata 1994 UKS Orientuś Łódź Gdynia 00376 8646294 E1;E2
95 M21E OLEJNIK, Michał 1992 WKS Grunwald Poznań Pabianice 00340 8653291 E1;E2
96 K10 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice Pabianice 04168 886698 E1;E2
97 K21E PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice Pabianice 00330 553466 E1;E2
98 M40 PANCERZ, Piotr 1977 E1;E2
99 K12 PASZKIEWICZ, Martyna 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102055 E1;E2
100 K10 PIETRZYK, Maja 2009 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102061 E1;E2
101 K45 PILARCZYK-PUPIEC, Agnieszka 1971 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 219170 E1;E2
102 M21E PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa OK!Sport Warszawa 00689 8653083 E1;E2
103 M75 POKORA, Edward 1944 UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 01503 412004 E1;E2
104 M55 PORZYCZ, Jerzy 1961 Azymut 45 Gdynia 154 8660493 E1;E2
105 K14 PUPIEC, Agata 2005 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 03391 895251 E1;E2
106 M50 PUPIEC, Mariusz 1969 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 349942 E1;E2
107 Średnia REIWER, Łukasz 1981 Samodzielna Grupa Nawigująco Tropiąca Bydgoszcz E1
108 M50 SANDAL, Trond 1965 JFTC JFTC E1;E2
109 M21E SOKALSKI, Dariusz 1984 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8667186 E1;E2
110 M60 SOLOVEV, Mikhail 1956 PionerSK PionerSK 2055122 E1;E2
111 K60 SOLOVEVA, Elena 1958 PionerSK PionerSK 2055111 E1;E2
112 K14 SOWA, Anielka 2006 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2013791 E1;E2
113 M16 SOWA, Oskar 2003 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102070 E1;E2
114 M12 STANIEWSKI, Jędrzej 2008 KS Hades Poznań 2067845 E1;E2
115 M14 STEFANIAK, Robert 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 4466 502209 E1;E2
116 M60 STEINKE, Wiesław 1959 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 7204934 E1;E2
117 M14 STOPCZYŃSKI , Bartosz 2006 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 04093 1986008 E1;E2
118 M21E SZCZEPANIUK, Kamil 1997 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8667602 E1;E2
119 M21E SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1PBL bydgoszcz E1;E2
120 K40 SZEWCZYK, Joanna 1978 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 431924 E2
121 M50 SZOCIŃSKI, Robert 1965 2pinż 2pinż 1426889 E1;E2
122 M14 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice Pabianice 03562 2043890 E1;E2
123 M45 SZYNKAREK, Paweł 1971 Samowolka Samowolka 2127815 E1;E2
124 Średnia ŚWIDER, Adrian 1983 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
125 K35 UKLEJA, Ewa 1980 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3714 9201840 E1;E2
126 M12 UKLEJA, Krzysztof 2008 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3120 9201833 E1;E2
127 K14 UKLEJA, Patrycja 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3121 9201832 E1;E2
128 Długa WDOWCZYK , Piotr 1983 2pinz 2pinz E1;E2
129 M21E WENSŁAW, Mateusz 1987 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 153 9101164 E1;E2
130 K21E WINCZEWSKA, Katarzyna 1992 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 000000000 E1;E2
131 K21E WIŚNIEWSKA, Hanna 1990 WKS Grunwald Poznań Grunwald Poznań 00724 8640913 E1;E2
132 Rodzinna WŁODARCZYK , Alicja 2015 UKS Traper UKS Traper E1;E2
133 M35 WŁODARCZYK, Łukasz 1980 UKS Traper UKS Traper 03889 E1;E2
134 K12 WŁODARCZYK, Wiktoria 2008 UKS Traper UKS Traper 03546 E1;E2
135 M35 WOJCIECH, Sebastian 1983 Wilga Orient Wilga Orient 04542 E2
136 M35 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 1974 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 7200055 E1;E2
137 K14 WOJTYSIAK, Paula 2005 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2090691 E1;E2
138 M55 WOŁEK, Andrzej 1964 UNTS UNTS 3555 1409497 E1;E2
139 K50 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS UNTS 3556 1408259 E1;E2
140 M16 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS UNTS 3557 1212199 E1;E2
141 M55 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS UNTS 113 1393090 E1;E2
142 K50 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS UNTS 112 1393099 E1;E2
143 Średnia WYRZYKOWSKI, Patryk 1985 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
144 M12 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS Hades Poznań Poznań 03701 2067836 E1;E2
145 Średnia ZIMMER, Łukasz 1981 PACKMAN TEAM PACKMAN TEAM E1;E2

Krótka

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KURKOWIAK, Patrycja 1981 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 553475 E2

Rodzinna

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 WŁODARCZYK , Alicja 2015 UKS Traper UKS Traper E1;E2

Średnia

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 ADAMCZYK, Dawid 1986 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435247 E1
2 ALMANSA, Angel 1980 Refugee Team Refugee Team E1;E2
3 ELIAS, Francisco 2019 Refugee Team Refugee Team E1;E2
4 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4413 2067831 E1;E2
5 HUTNIK, Anna 1989 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz E1;E2
6 KRAUSE, Bartłomiej 1981 www.poznajpoznan.com Poznań E1;E2
7 KUBISZEWSKA, Marta 1984 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
8 LEMKE, Katarzyna 1981 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
9 REIWER, Łukasz 1981 Samodzielna Grupa Nawigująco Tropiąca Bydgoszcz E1
10 ŚWIDER, Adrian 1983 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
11 WYRZYKOWSKI, Patryk 1985 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
12 ZIMMER, Łukasz 1981 PACKMAN TEAM PACKMAN TEAM E1;E2

Długa

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FARBOTKO, Amelia Farbotko 2004 Forest Gang Forest Gang E1;E2
2 FARBOTKO, Ania 1977 Forest Gang Fotest Gang E1;E2
3 FARBOTKO, Patrycja 2010 Forest Gang Forest Gang E1;E2
4 MADRZYNSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn Grudziądz 02885 9102706 E2
5 WDOWCZYK , Piotr 1983 2pinz 2pinz E1;E2

K10

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KURKOWIAK, Jagoda 2009 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249927 E2
2 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice Pabianice 04168 886698 E1;E2
3 PIETRZYK, Maja 2009 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102061 E1;E2

K10N

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KURKOWIAK, Jasmina 2011 249932 E2

K12

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 GRABIANOWSKA, Adrianna 2007 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249925 E1
2 MIANOWSKA, Tosia 2007 UNTS UNTS 3554 8131207 E1;E2
3 PASZKIEWICZ, Martyna 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102055 E1;E2
4 WŁODARCZYK, Wiktoria 2008 UKS Traper UKS Traper 03546 E1;E2

K14

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 NOWAK, Anna 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 2858 9201831 E1;E2
2 PUPIEC, Agata 2005 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 03391 895251 E1;E2
3 SOWA, Anielka 2006 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2013791 E1;E2
4 UKLEJA, Patrycja 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3121 9201832 E1;E2
5 WOJTYSIAK, Paula 2005 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2090691 E1;E2

K16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 2021372 E1;E2
2 KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 2021371 E1;E2
3 MIANOWSKA, Julia 0000 UNTS 8221001 E1;E2

K20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 345998 E1;E2

K21B

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 ADAMCZYK, Dorota 1986 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435226 E1
2 FILIPEK, Małgorzata 1989 E1;E2
3 HOFFMANN, Barbara 0000 887095 E1;E2
4 JĘDROWSKA, Katarzyna 0000 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 7203781 E1;E2
5 MALANOWSKA, Anna 1986 1411181 E1;E2

K21E

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 DURZYŃSKA, Katarzyna 1992 5 Lubuski Pułk Artylerii Sulechów 8636511 E1;E2
2 EWIAK, Natalia 1992 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 7200173 E1;E2
3 EWIAK PASZYNSKA, Alicja 0000 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 00363 505003 E1;E2
4 GWÓŹDŹ, Ewa 1990 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 00384 8667266 E1;E2
5 HORNIK, Aleksandra 0000 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald Poznań 8645196 E1;E2
6 OLEJNIK, Agata 1994 UKS Orientuś Łódź Gdynia 00376 8646294 E1;E2
7 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice Pabianice 00330 553466 E1;E2
8 WINCZEWSKA, Katarzyna 1992 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 000000000 E1;E2
9 WIŚNIEWSKA, Hanna 1990 WKS Grunwald Poznań Grunwald Poznań 00724 8640913 E1;E2

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta 1982 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald Poznań E1;E2
2 UKLEJA, Ewa 1980 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3714 9201840 E1;E2

K40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02953 7204651 E1;E2
2 SZEWCZYK, Joanna 1978 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 431924 E2

K45

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne PATRIA Młynne E1;E2
2 MIANOWSKA, Dorota 1974 UNTS UNTS 2405 1408260 E1;E2
3 NOWAK, Beata 1973 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 144 9201836 E1;E2
4 PILARCZYK-PUPIEC, Agnieszka 1971 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 219170 E1;E2

K50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS UNTS 3556 1408259 E1;E2
2 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS UNTS 112 1393099 E1;E2

K55

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 GRUSZECKA, Beata 1962 Biskupice Biskupice E1;E2

K60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa KU AZS WAT Warszawa 00075 8080258 E1;E2
2 SOLOVEVA, Elena 1958 PionerSK PionerSK 2055111 E1;E2

K65

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 GALICZ, Krystyna 1951 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03142 1951826 E1;E2

K70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

K75

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

K80

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

K85

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

K90+

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KASZKIEWICZ, Leon 2010 Azymut 45 Gdynia 4711 886656 E1;E2
2 KASZKIEWICZ, Tymon 2009 Azymut 45 Gdynia 4467 1421941 E1;E2

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 GRABIANOWSKI, Mateusz 2007 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249924 E1
2 KREMPIŃSKI, Franek 2007 UKS Azymut Pabianice Pabianice 03559 7202778 E1;E2
3 MŁYNARCZYK , Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 03711 7070923 E1;E2
4 MOZIA, Alan 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102056 E1;E2
5 STANIEWSKI, Jędrzej 2008 KS Hades Poznań 2067845 E1;E2
6 UKLEJA, Krzysztof 2008 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3120 9201833 E1;E2
7 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS Hades Poznań Poznań 03701 2067836 E1;E2

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 CIECHANOWICZ, Mikołaj 0000 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3941 887218 E1;E2
2 JASZCZYK , Piotr 2006 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102064 E1;E2
3 JÓZEFOWICZ, Emil 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102057 E1;E2
4 KILICHOWSKI, Kacper 0000 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 4126 887217 E1;E2
5 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 2006 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03943 8092006 E1;E2
6 STEFANIAK, Robert 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 4466 502209 E1;E2
7 STOPCZYŃSKI , Bartosz 2006 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 04093 1986008 E1;E2
8 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice Pabianice 03562 2043890 E1;E2

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 SOWA, Oskar 2003 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102070 E1;E2
2 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS UNTS 3557 1212199 E1;E2

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

M21B

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 AFTYKA, Mateusz 1954 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2090694 E1;E2
2 KLUSKA, Rafał 1998 SKARMAT TORUŃ Toruń 435228 E2
3 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02652 7202779 E1;E2
4 KROCHMAL, Adam 1986 UNTS Warszawa UNTS Warszawa 8210586 E1;E2
5 LEWANDOWSKI, Marek 1991 E1;E2
6 ŁUBIS, Michał 1985 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02657 887216 E1;E2

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 DOLAK, Bartłomiej 1998 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8664974 E1;E2
2 DUDEK, Wojciech 1994 PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 01171 8631571 E1;E2
3 DWOJAK, Wojciech 1981 WKS Śląsk WKS Śląsk 00728 8640911 E1;E2
4 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4415 8000832 E1;E2
5 GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2
6 HEWELT, Maciej 1990 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 162 9201837 E1;E2
7 KONARCZAK, Dariusz 0000 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 501149 E1;E2
8 OLEJNIK, Michał 1992 WKS Grunwald Poznań Pabianice 00340 8653291 E1;E2
9 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa OK!Sport Warszawa 00689 8653083 E1;E2
10 SOKALSKI, Dariusz 1984 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8667186 E1;E2
11 SZCZEPANIUK, Kamil 1997 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8667602 E1;E2
12 SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1PBL bydgoszcz E1;E2
13 WENSŁAW, Mateusz 1987 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 153 9101164 E1;E2

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FROM, Piotr 1983 CSLog Grudziądz CSLog Grudziądz E1;E2
2 MATACZYŃSKI, Marcin 1980 1411428 E1;E2
3 MELLER, Błażej 1984 KS HADES KS HADES 2067846 E1;E2
4 WŁODARCZYK, Łukasz 1980 UKS Traper UKS Traper 03889 E1;E2
5 WOJCIECH, Sebastian 1983 Wilga Orient Wilga Orient 04542 E2
6 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 1974 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 7200055 E1;E2

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 BALMOWSKI, Radosław 0000 2 pinż Inowrocław 2 pinż Inowrocław 7205882 E1;E2
2 DANIELEWICZ, Marcin 1975 Brak Brak Brak Brak E1
3 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań Poznań 412341 E1;E2
4 MACIEJEWSKI, Mikołaj 1976 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03944 8300176 E1;E2
5 NOWAK, Jacek 1976 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 143 8100276 E1;E2
6 PANCERZ, Piotr 1977 E1;E2

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Marek Filipiak 1973 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2
2 GLISZCZYNSKI, Janusz 1974 Terenowe RENDEZ-VOUS Terenowe RENDEZ-VOUS 04653 887086 E1;E2
3 GRAJEK, Grzegorz 1970 2 pinż Inowrocław 2 pinż Inowrocław 1419983 E1;E2
4 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 003730 1966423 E1;E2
5 KOSICKI, Tomasz 1971 Ok!Sport Ok!Sport 1412342 E1;E2
6 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS UNTS 2068 886687 E1;E2
7 SZYNKAREK, Paweł 1971 Samowolka Samowolka 2127815 E1;E2

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 BARTCZAK, Jarosław 1968 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00743 887093 E1;E2
2 BURCHARDT, Słaomir 1966 CSWLąd Poznań CSWLąd Poznań 03699 9202014 E1;E2
3 CZAPLICKI, Paweł 1968 Czasem Lasem Czasem Lasem E1;E2
4 KLUSKA, Wojciech 1968 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435242 E1;E2
5 PUPIEC, Mariusz 1969 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 349942 E1;E2
6 SANDAL, Trond 1965 JFTC JFTC E1;E2
7 SZOCIŃSKI, Robert 1965 2pinż 2pinż 1426889 E1;E2

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 GRUSZECKI, Jarek 1962 Biskupice Biskupice E1;E2
2 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 03895 1419860 E1;E2
3 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne PATRIA Młynne E1;E2
4 LECH, Bogdan 1960 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00789 8655943 E1;E2
5 MŁYNARCZYK , Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 03294 7150264 E1;E2
6 PORZYCZ, Jerzy 1961 Azymut 45 Gdynia 154 8660493 E1;E2
7 WOŁEK, Andrzej 1964 UNTS UNTS 3555 1409497 E1;E2
8 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS UNTS 113 1393090 E1;E2

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FIJOR, Waldemar 1958 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 430901 E1;E2
2 KROCHMAL, Grzegorz 0000 KU AZS WAT Warszawa KU AZS WAT Warszawa 00076 8280359 E1;E2
3 LEWOŃ, Bogdan 1955 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00130 413396 E1;E2
4 MADRZYNSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn Grudziądz 02885 9102706 E2
5 SOLOVEV, Mikhail 1956 PionerSK PionerSK 2055122 E1;E2
6 STEINKE, Wiesław 1959 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 7204934 E1;E2

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 DOMINIAK , Zdzisław 1954 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2103960 E1;E2

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 POKORA, Edward 1944 UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 01503 412004 E1;E2

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

M85

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

M90+

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FILIPEK, Małgorzata 1989 E1;E2
2 HOFFMANN, Barbara 0000 887095 E1;E2
3 KURKOWIAK, Jasmina 2011 249932 E2
4 LEWANDOWSKI, Marek 1991 E1;E2
5 MALANOWSKA, Anna 1986 1411181 E1;E2
6 MATACZYŃSKI, Marcin 1980 1411428 E1;E2
7 PANCERZ, Piotr 1977 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 HUTNIK, Anna 1989 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1PBL bydgoszcz E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 BALMOWSKI, Radosław 0000 2 pinż Inowrocław 2 pinż Inowrocław 7205882 E1;E2
2 GRAJEK, Grzegorz 1970 2 pinż Inowrocław 2 pinż Inowrocław 1419983 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 WDOWCZYK , Piotr 1983 2pinz 2pinz E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 SZOCIŃSKI, Robert 1965 2pinż 2pinż 1426889 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 DURZYŃSKA, Katarzyna 1992 5 Lubuski Pułk Artylerii Sulechów 8636511 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 DOLAK, Bartłomiej 1998 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8664974 E1;E2
2 SOKALSKI, Dariusz 1984 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8667186 E1;E2
3 SZCZEPANIUK, Kamil 1997 AZS WAT Warszawa AZS WAT Warszawa 8667602 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 CIECHANOWICZ, Mikołaj 0000 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3941 887218 E1;E2
2 HEWELT, Maciej 1990 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 162 9201837 E1;E2
3 KASZKIEWICZ, Leon 2010 Azymut 45 Gdynia 4711 886656 E1;E2
4 KASZKIEWICZ, Tymon 2009 Azymut 45 Gdynia 4467 1421941 E1;E2
5 KILICHOWSKI, Kacper 0000 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 4126 887217 E1;E2
6 NOWAK, Anna 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 2858 9201831 E1;E2
7 NOWAK, Beata 1973 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 144 9201836 E1;E2
8 NOWAK, Jacek 1976 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 143 8100276 E1;E2
9 PORZYCZ, Jerzy 1961 Azymut 45 Gdynia 154 8660493 E1;E2
10 STEFANIAK, Robert 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 4466 502209 E1;E2
11 UKLEJA, Ewa 1980 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3714 9201840 E1;E2
12 UKLEJA, Krzysztof 2008 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3120 9201833 E1;E2
13 UKLEJA, Patrycja 2006 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 3121 9201832 E1;E2
14 WENSŁAW, Mateusz 1987 Azymut 45 Gdynia Azymut 45 Gdynia 153 9101164 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2
2 GALICZ, Krystyna 1951 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03142 1951826 E1;E2
3 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 2006 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03943 8092006 E1;E2
4 MACIEJEWSKI, Mikołaj 1976 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 03944 8300176 E1;E2
5 STOPCZYŃSKI , Bartosz 2006 BKS Wataha Warszawa BKS Wataha Warszawa 04093 1986008 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 GRUSZECKA, Beata 1962 Biskupice Biskupice E1;E2
2 GRUSZECKI, Jarek 1962 Biskupice Biskupice E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 DANIELEWICZ, Marcin 1975 Brak Brak Brak Brak E1

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FROM, Piotr 1983 CSLog Grudziądz CSLog Grudziądz E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 BURCHARDT, Słaomir 1966 CSWLąd Poznań CSWLąd Poznań 03699 9202014 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 CZAPLICKI, Paweł 1968 Czasem Lasem Czasem Lasem E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KUBISZEWSKA, Marta 1984 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
2 LEMKE, Katarzyna 1981 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
3 ŚWIDER, Adrian 1983 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2
4 WYRZYKOWSKI, Patryk 1985 Fordon Team Bydgoszcz E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FARBOTKO, Amelia Farbotko 2004 Forest Gang Forest Gang E1;E2
2 FARBOTKO, Ania 1977 Forest Gang Fotest Gang E1;E2
3 FARBOTKO, Patrycja 2010 Forest Gang Forest Gang E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 SANDAL, Trond 1965 JFTC JFTC E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań Poznań 412341 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 MELLER, Błażej 1984 KS HADES KS HADES 2067846 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 STANIEWSKI, Jędrzej 2008 KS Hades Poznań 2067845 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2
2 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4413 2067831 E1;E2
3 FILIPIAK, Marek Filipiak 1973 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2
4 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 4415 8000832 E1;E2
5 JĘDROWSKA, Katarzyna 0000 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 7203781 E1;E2
6 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 003730 1966423 E1;E2
7 KONARCZAK, Dariusz 0000 KS Hades Poznań KS Hades Poznań 501149 E1;E2
8 ZIELIŃSKI, Tomasz 2007 KS Hades Poznań Poznań 03701 2067836 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KROCHMAL, Grzegorz 0000 KU AZS WAT Warszawa KU AZS WAT Warszawa 00076 8280359 E1;E2
2 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa KU AZS WAT Warszawa 00075 8080258 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa OK!Sport Warszawa 00689 8653083 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KOSICKI, Tomasz 1971 Ok!Sport Ok!Sport 1412342 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 EWIAK, Natalia 1992 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 7200173 E1;E2
2 EWIAK PASZYNSKA, Alicja 0000 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 00363 505003 E1;E2
3 GWÓŹDŹ, Ewa 1990 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 00384 8667266 E1;E2
4 WINCZEWSKA, Katarzyna 1992 Orientuś Łódź Orientuś Łódź 000000000 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 ZIMMER, Łukasz 1981 PACKMAN TEAM PACKMAN TEAM E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne PATRIA Młynne E1;E2
2 KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 2021372 E1;E2
3 KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 2021371 E1;E2
4 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne PATRIA Młynne 345998 E1;E2
5 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne PATRIA Młynne E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 DUDEK, Wojciech 1994 PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 01171 8631571 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 SOLOVEV, Mikhail 1956 PionerSK PionerSK 2055122 E1;E2
2 SOLOVEVA, Elena 1958 PionerSK PionerSK 2055111 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 ALMANSA, Angel 1980 Refugee Team Refugee Team E1;E2
2 ELIAS, Francisco 2019 Refugee Team Refugee Team E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KLUSKA, Rafał 1998 SKARMAT TORUŃ Toruń 435228 E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 ADAMCZYK, Dawid 1986 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435247 E1
2 ADAMCZYK, Dorota 1986 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435226 E1
3 FIJOR, Waldemar 1958 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 430901 E1;E2
4 KLUSKA, Wojciech 1968 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 435242 E1;E2
5 STEINKE, Wiesław 1959 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 7204934 E1;E2
6 SZEWCZYK, Joanna 1978 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 431924 E2
7 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 1974 SKARMAT Toruń SKARMAT Toruń 7200055 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 REIWER, Łukasz 1981 Samodzielna Grupa Nawigująco Tropiąca Bydgoszcz E1

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 SZYNKAREK, Paweł 1971 Samowolka Samowolka 2127815 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 GLISZCZYNSKI, Janusz 1974 Terenowe RENDEZ-VOUS Terenowe RENDEZ-VOUS 04653 887086 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02953 7204651 E1;E2
2 KREMPIŃSKI, Franek 2007 UKS Azymut Pabianice Pabianice 03559 7202778 E1;E2
3 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02652 7202779 E1;E2
4 ŁUBIS, Michał 1985 UKS Azymut Pabianice Pabianice 02657 887216 E1;E2
5 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice Pabianice 04168 886698 E1;E2
6 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice Pabianice 00330 553466 E1;E2
7 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice Pabianice 03562 2043890 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 AFTYKA, Mateusz 1954 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2090694 E1;E2
2 DOMINIAK , Zdzisław 1954 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2103960 E1;E2
3 JASZCZYK , Piotr 2006 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102064 E1;E2
4 JÓZEFOWICZ, Emil 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102057 E1;E2
5 MOZIA, Alan 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102056 E1;E2
6 PASZKIEWICZ, Martyna 0000 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102055 E1;E2
7 PIETRZYK, Maja 2009 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102061 E1;E2
8 SOWA, Anielka 2006 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2013791 E1;E2
9 SOWA, Oskar 2003 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2102070 E1;E2
10 WOJTYSIAK, Paula 2005 UKS DĘBOŁĘKA UKS DĘBOŁĘKA 2090691 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 MŁYNARCZYK , Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 03711 7070923 E1;E2
2 MŁYNARCZYK , Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 03294 7150264 E1;E2
3 OLEJNIK, Agata 1994 UKS Orientuś Łódź Gdynia 00376 8646294 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 PILARCZYK-PUPIEC, Agnieszka 1971 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 219170 E1;E2
2 PUPIEC, Agata 2005 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 03391 895251 E1;E2
3 PUPIEC, Mariusz 1969 UKS Siódemka Rumia UKS Siódemka Rumia 349942 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 WŁODARCZYK , Alicja 2015 UKS Traper UKS Traper E1;E2
2 WŁODARCZYK, Łukasz 1980 UKS Traper UKS Traper 03889 E1;E2
3 WŁODARCZYK, Wiktoria 2008 UKS Traper UKS Traper 03546 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 03895 1419860 E1;E2
2 MADRZYNSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn Grudziądz 02885 9102706 E2
3 MADRZYNSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn Grudziądz 02885 9102706 E2
4 POKORA, Edward 1944 UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 01503 412004 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 BARTCZAK, Jarosław 1968 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00743 887093 E1;E2
2 LECH, Bogdan 1960 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00789 8655943 E1;E2
3 LEWOŃ, Bogdan 1955 UMKS ORKAN Ostróda UMKS ORKAN Ostróda 00130 413396 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 MIANOWSKA, Dorota 1974 UNTS UNTS 2405 1408260 E1;E2
2 MIANOWSKA, Julia 0000 UNTS 8221001 E1;E2
3 MIANOWSKA, Tosia 2007 UNTS UNTS 3554 8131207 E1;E2
4 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS UNTS 2068 886687 E1;E2
5 WOŁEK, Andrzej 1964 UNTS UNTS 3555 1409497 E1;E2
6 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS UNTS 3556 1408259 E1;E2
7 WOŁEK, Stanisław 2004 UNTS UNTS 3557 1212199 E1;E2
8 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS UNTS 113 1393090 E1;E2
9 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS UNTS 112 1393099 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KROCHMAL, Adam 1986 UNTS Warszawa UNTS Warszawa 8210586 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta 1982 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald Poznań E1;E2
2 GRABIANOWSKA, Adrianna 2007 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249925 E1
3 GRABIANOWSKI, Mateusz 2007 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249924 E1
4 HORNIK, Aleksandra 0000 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald Poznań 8645196 E1;E2
5 KURKOWIAK, Jagoda 2009 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 249927 E2
6 KURKOWIAK, Patrycja 1981 WKS Grunwald Poznań WKS Grunwald 553475 E2
7 OLEJNIK, Michał 1992 WKS Grunwald Poznań Pabianice 00340 8653291 E1;E2
8 WIŚNIEWSKA, Hanna 1990 WKS Grunwald Poznań Grunwald Poznań 00724 8640913 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 DWOJAK, Wojciech 1981 WKS Śląsk WKS Śląsk 00728 8640911 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 WOJCIECH, Sebastian 1983 Wilga Orient Wilga Orient 04542 E2

# Zawodnik Rok ur. Klub / Drużyna Miasto Licencja Chip Etapy
1 KRAUSE, Bartłomiej 1981 www.poznajpoznan.com Poznań E1;E2

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
ŚREDNI 145 59 86 126 19
Razem 145 59 86 126 19

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Krótka 1 1 0 1 0
Rodzinna 1 1 0 1 0
Średnia 12 5 7 7 5
Długa 5 3 2 3 2
K10 3 3 0 3 0
K10N 1 1 0 1 0
K12 4 4 0 4 0
K14 5 5 0 5 0
K16 1 1 0 1 0
K18 3 3 0 2 1
K20 1 1 0 1 0
K21B 5 5 0 4 1
K21E 9 9 0 5 4
K35 2 2 0 2 0
K40 2 2 0 2 0
K45 4 4 0 4 0
K50 2 2 0 2 0
K55 1 1 0 1 0
K60 2 2 0 1 1
K65 1 1 0 1 0
K70 0 0 0 0 0
K75 0 0 0 0 0
K80 0 0 0 0 0
K85 0 0 0 0 0
K90+ 0 0 0 0 0
M10 2 0 2 2 0
M10N 0 0 0 0 0
M12 7 0 7 7 0
M14 8 0 8 8 0
M16 2 0 2 2 0
M18 0 0 0 0 0
M20 0 0 0 0 0
M21B 6 0 6 6 0
M21E 13 0 13 13 0
M35 6 0 6 5 1
M40 6 0 6 6 0
M45 7 0 7 6 1
M50 7 1 6 6 1
M55 8 1 7 8 0
M60 6 0 6 4 2
M65 1 1 0 1 0
M70 0 0 0 0 0
M75 1 0 1 1 0
M80 0 0 0 0 0
M85 0 0 0 0 0
M90+ 0 0 0 0 0
Razem 145 59 86 126 19