Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Zgłoszenia
2024-03-03

# Dystans/Kategoria Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M ADAMEK, Dominik Zalasewo
2 Bieg dziecięcy/OPEN ANDRZEJCZAK , Alicja Rogoźno
3 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K ANDRZEJCZAK , Izabela Rogoźno
4 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M ANDRZEJCZAK , Jarek Rogoźno
5 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K ANDRZEJEWSKA, Dorota Plewiska
6 Bieg na dystansie 10km/OPEN M ANDRZEJEWSKI, Dominik Murowana Goślina
7 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M ANDRZEJEWSKI, Sebastian Plewiska
8 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K BIAŁECKA, Julia Zalasewo
9 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K BIAŁECKA, Małgorzata Zalasewo
10 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K BIAŁECKA, Zuzanna Zalasewo
11 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M BIAŁECKI, Mateusz Zalasewo
12 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M BIAŁECKI, Michał Zalasewo
13 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M BITNER, Tomasz Poznań
14 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M BŁAŹEJEWSKI , Mikołaj PTTK Wągrowiec Wągrowiec
15 Bieg na dystansie 10km/OPEN K BUSZKIEWICZ , Anna Domin Team Nieczajna
16 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K CHYLIŃSKA-ŁUCZAK, Aleksandra
17 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M CZERWIŃSKI, Antoni Murowana Goślina
18 Bieg na dystansie 10km/OPEN M CZERWIŃSKI, Stanisław Czerwińscy Warszawa
19 Bieg na dystansie 10km/OPEN M CZERWIŃSKI, Wojciech Poznań
20 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M CZERWIŃSKI, Zbigniew Poznań
21 Bieg dziecięcy/OPEN DĄBROWICZ , Wiktor Rożnowo Zapłać
22 Bieg na dystansie 10km/OPEN K DECKERT, Beata ------------------ Kowanówko
23 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina Zapłać
24 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina Zapłać
25 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina Zapłać
26 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M DŁUBAŁA, Jakub Czerwonak
27 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K DZIKIEWICZ , Asia Murowana Goślina Zapłać
28 Bieg na dystansie 10km/OPEN K FLAJSZER, Monika Cold Jet Oborniki
29 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K FRANKOWSKA, Karolina Jaracz
30 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K FRANKOWSKA, Weronika Jaracz
31 Bieg na dystansie 10km/OPEN M GABRYEL, Szczepan ZS BOLECHOWO Poznań Zapłać
32 Marszobieg na orientację - SCORELAUF/OPEN GAJOS , Franciszek Awinki Bolechowo Osiedle
33 Bieg na dystansie 10km/OPEN M GRONOWSKI, Julian Młodzież Wielkiej Polski Ryczywół
34 Bieg na dystansie 10km/OPEN K HAŁAS, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
35 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M HAZAK, Slawomir TG Sokół w Szamotułach Szamotuły Zapłać
36 Bieg na dystansie 10km/OPEN K JAROSZKO , Małgorzata Oborniki
37 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M JĘDRZEJCZAK, Paweł Park DZIEJE
38 Bieg na dystansie 10km/OPEN K KAMIŃSKA, Żaneta Kamińska Oborniki
39 Marszobieg na orientację - SCORELAUF/OPEN KANTOR, Daniel Poznań Zapłać
40 Marszobieg na orientację - SCORELAUF/OPEN KANTOR, Jarosław Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor Poznań
41 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M KANTOR, Jarosław Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor Poznań
42 Marszobieg na orientację - SCORELAUF/OPEN KANTOR, Małgorzata Poznań Zapłać
43 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K KANTOR, Małgorzata Poznań
44 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M KASPROWICZ, Szymon Puszczykowo Puszczykowo Zapłać
45 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K KASZAREK , Danuta Goslinskie powsinogi Trojanowo
46 Bieg dziecięcy/OPEN KASZUBA, Kajetan Mistrzowie z Umultowa Poznań
47 Marszobieg na orientację - SCORELAUF/OPEN KAŹMIERCZAK , Patrycja Awinki Bolechowo Osiedle
48 Bieg dziecięcy/OPEN KĘDZIERSKA , Julia Zapłać
49 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K KLUPŚ, Katarzyna Murowana Goślina
50 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M KLUPŚ, Krzysztof Murowana Goślina
51 Bieg na dystansie 10km/OPEN M KOŁSUT, Bartłomiej Murowana Goślina
52 Bieg dziecięcy/OPEN KOŁSUT, Wojciech Murowana Goślina
53 Bieg na dystansie 10km/OPEN K KONIECZNA, Natalia Szamotuły
54 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K KONTOWSKA, Kontowska Oborniki
55 Bieg na dystansie 10km/OPEN M KOWALSKI, Kamil Rakownia
56 Bieg na dystansie 10km/OPEN M KRUGIEŁKA, Łukasz Murowana Goślina
57 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K KRUGIEŁKA, Magdalena Murowana Goślina
58 Bieg na dystansie 10km/OPEN K KUBIAK, Monika Poznań Zapłać
59 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K KUCZEK, Kamila Nordic Team Oborniki Oborniki
60 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K KUDRELEK, Roksana Gorzów Wielkopolski
61 Bieg dziecięcy/OPEN KUŚNIERCZAK, Pola Murowana Goślina
62 Bieg na dystansie 10km/OPEN M LISIAK, Bartosz KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
63 Bieg na dystansie 10km/OPEN M ŁĘCKI, Tomasz Park DZIEJE Murowana Goślina
64 Bieg dziecięcy/OPEN ŁUCZAK, Anna Konarzewo
65 Bieg dziecięcy/OPEN ŁUCZAK, Jakub Konarzewo
66 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K MAŁECKA , Jolanta Miękowo
67 Bieg na dystansie 10km/OPEN M MANICKI, Adam Cold Jet Bogdanowo
68 Bieg dziecięcy/OPEN MARTYNA , Bernacka Swarzędz
69 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K MICHALSKA , Julia Luboń Zapłać
70 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K MIKOLAJCZAK, Ilona Niederlehme Zapłać
71 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K MILER , Kaja Murowana Goślina Zapłać
72 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K MILER, Kaja Murowana Goślina Zapłać
73 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K MILER, Kaja Murowana Goślina Zapłać
74 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K MILER, Kaja Murowana Goślina Zapłać
75 Bieg na dystansie 10km/OPEN M MODRZEJEWSKI, Tomasz Murowana Goslina Zapłać
76 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K MOTYL, Dorota Park DZIEJE Murowana Goślina
77 Bieg na dystansie 10km/OPEN M MRÓZ, Marcin Poznań
78 Bieg na dystansie 10km/OPEN M MUSIAŁ, Zbigniew Cold Jet Biedrusko
79 Bieg na dystansie 10km/OPEN K NIESPODZIANA, Anna Rogoźno
80 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K NOWAK, Irena Nowak-run Skoki
81 Bieg na dystansie 10km/OPEN M NOWICKI, Cezary Niemaleko Poznań Zapłać
82 Bieg na dystansie 10km/OPEN M NOWICKI, Cezary Niemaleko Poznań
83 Bieg dziecięcy/OPEN NOWICKI, Franciszek
84 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K ORLIŃSKA, Natalia Murowana Goślina
85 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M PAPROCKI, Dariusz Murowana Goślina
86 Marszobieg na orientację - SCORELAUF/OPEN PASZKIEWICZ, Agnieszka Park DZIEJE Murowana Goślina
87 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M PĄZIK, Fabian Murowana Goślina
88 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K PĄZIK, Hanna Murowana Goślina
89 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K PĄZIK, Julia Murowana Goślina
90 Bieg na dystansie 10km/OPEN M PERSKI, Dawid Ruukki Rożnowo
91 Bieg na dystansie 10km/OPEN M PĘDZIŃSKI, Szymon OdNowa Murowana Goślina
92 Bieg dziecięcy/OPEN PIECH, Aleksander OLIWKOWA Murowana goslina
93 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K POL-PĄZIK, Katarzyna Murowana Goślina
94 Bieg dziecięcy/OPEN POMIN, Ala Jomin family team
95 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K POMIN, Ewa Jomin family team Murowana Goślina
96 Bieg dziecięcy/OPEN POMIN, Jan Jomin family team
97 Bieg na dystansie 10km/OPEN M POMIN, Paweł Poznań
98 Bieg na dystansie 10km/OPEN M POMIN, Piotr Jomin family team
99 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M POMIN, Ryszard Jomin family team Murowana Goślina
100 Bieg na dystansie 10km/OPEN M PRZYBYLSKI , Karol Murowana Goślina
101 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M PRZYBYLSKI , Szymon Zapłać
102 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M RADOSZ, Marcin ZS BOLECHOWO Murowana Goślina Zapłać
103 Bieg na dystansie 10km/OPEN K RANECKA, Aleksandra Kruczyn
104 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M RANECKI, Konrad Kruczyn
105 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K ROBASZKIEWICZ, Marcelina Murowana Goślina
106 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M ROSZAK, Aleksander ZS BOLECHOWO Owińska Zapłać
107 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K RZYMKOWSKA, Anna Kliny
108 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K SIWEK, Agata Murowana Goślina
109 Bieg dziecięcy/OPEN SOBKOWIAK, Zuzanna Szamotuły
110 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K SOSNOWSKA, Zuzanna Foczki ze Swarzędza Swarzędz
111 Bieg na dystansie 10km/OPEN M TABAT, Bartosz Skoki
112 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K TOMCZAK , Edyta Szamotuły Zapłać
113 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K TOMCZAK , Edyta Szamotuły
114 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN M TOPOLSKI, Andrzej Swarzędz
115 Bieg na dystansie 10km/OPEN K TRAWIŃSKA, Katarzyna Tarnowo Podgórne
116 Bieg na dystansie 10km/OPEN M TUPKO, Lukasz Złotoryjsko
117 Bieg na dystansie 10km/OPEN K WOJTKOWIAK, Adriana CKPD Edukacja Murowana Goślina
118 Bieg na dystansie 1963m/OPEN K WOJTKOWIAK, Julia Murowana Goślina
119 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M WOJTKOWIAK, Mikołaj Murowana Goślina
120 Bieg dziecięcy/OPEN WOJTKOWIAK, Tomasz Murowana Goślina
121 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K WOŹNIAK , Maria 1 Murowana Goślina
122 Bieg na dystansie 1963m/OPEN M WYZA, Mateusz ZS BOLECHOWO Murowana Goślina Zapłać
123 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K ZAWIŚLAK, Katarzyna Miękowo
124 Marsz Nordic Walking na dystansie 5km/OPEN K ZAWORSKA , Anna Gorzów Wielkopolski
125 Bieg dziecięcy/OPEN ZIOMEK, Jaromir TARNOWO

Bieg dziecięcy / OPEN

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ANDRZEJCZAK , Alicja Rogoźno
2 DĄBROWICZ , Wiktor Rożnowo
3 KASZUBA, Kajetan Mistrzowie z Umultowa Poznań
4 KĘDZIERSKA , Julia
5 KOŁSUT, Wojciech Murowana Goślina
6 KUŚNIERCZAK, Pola Murowana Goślina
7 ŁUCZAK, Anna Konarzewo
8 ŁUCZAK, Jakub Konarzewo
9 MARTYNA , Bernacka Swarzędz
10 NOWICKI, Franciszek
11 PIECH, Aleksander OLIWKOWA Murowana goslina
12 POMIN, Ala Jomin family team
13 POMIN, Jan Jomin family team
14 SOBKOWIAK, Zuzanna Szamotuły
15 WOJTKOWIAK, Tomasz Murowana Goślina
16 ZIOMEK, Jaromir TARNOWO

Marszobieg na orientację - SCORELAUF / OPEN

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GAJOS , Franciszek Awinki Bolechowo Osiedle
2 KANTOR, Daniel Poznań
3 KANTOR, Jarosław Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor Poznań
4 KANTOR, Małgorzata Poznań
5 KAŹMIERCZAK , Patrycja Awinki Bolechowo Osiedle
6 PASZKIEWICZ, Agnieszka Park DZIEJE Murowana Goślina

Bieg na dystansie 1963m / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BIAŁECKA, Julia Zalasewo
2 BIAŁECKA, Małgorzata Zalasewo
3 BIAŁECKA, Zuzanna Zalasewo
4 CHYLIŃSKA-ŁUCZAK, Aleksandra
5 DZIKIEWICZ , Asia Murowana Goślina
6 FRANKOWSKA, Karolina Jaracz
7 FRANKOWSKA, Weronika Jaracz
8 KRUGIEŁKA, Magdalena Murowana Goślina
9 NOWAK, Irena Nowak-run Skoki
10 ORLIŃSKA, Natalia Murowana Goślina
11 PĄZIK, Hanna Murowana Goślina
12 PĄZIK, Julia Murowana Goślina
13 POL-PĄZIK, Katarzyna Murowana Goślina
14 ROBASZKIEWICZ, Marcelina Murowana Goślina
15 SIWEK, Agata Murowana Goślina
16 WOJTKOWIAK, Julia Murowana Goślina

Bieg na dystansie 10km / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BUSZKIEWICZ , Anna Domin Team Nieczajna
2 DECKERT, Beata ------------------ Kowanówko
3 FLAJSZER, Monika Cold Jet Oborniki
4 HAŁAS, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
5 JAROSZKO , Małgorzata Oborniki
6 KAMIŃSKA, Żaneta Kamińska Oborniki
7 KONIECZNA, Natalia Szamotuły
8 KUBIAK, Monika Poznań
9 NIESPODZIANA, Anna Rogoźno
10 RANECKA, Aleksandra Kruczyn
11 TRAWIŃSKA, Katarzyna Tarnowo Podgórne
12 WOJTKOWIAK, Adriana CKPD Edukacja Murowana Goślina

Marsz Nordic Walking na dystansie 5km / OPEN K

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ANDRZEJCZAK , Izabela Rogoźno
2 ANDRZEJEWSKA, Dorota Plewiska
3 KANTOR, Małgorzata Poznań
4 KASZAREK , Danuta Goslinskie powsinogi Trojanowo
5 KLUPŚ, Katarzyna Murowana Goślina
6 KONTOWSKA, Kontowska Oborniki
7 KUCZEK, Kamila Nordic Team Oborniki Oborniki
8 KUDRELEK, Roksana Gorzów Wielkopolski
9 MAŁECKA , Jolanta Miękowo
10 MICHALSKA , Julia Luboń
11 MIKOLAJCZAK, Ilona Niederlehme
12 MILER , Kaja Murowana Goślina
13 MILER, Kaja Murowana Goślina
14 MILER, Kaja Murowana Goślina
15 MILER, Kaja Murowana Goślina
16 MOTYL, Dorota Park DZIEJE Murowana Goślina
17 POMIN, Ewa Jomin family team Murowana Goślina
18 RZYMKOWSKA, Anna Kliny
19 SOSNOWSKA, Zuzanna Foczki ze Swarzędza Swarzędz
20 TOMCZAK , Edyta Szamotuły
21 TOMCZAK , Edyta Szamotuły
22 WOŹNIAK , Maria 1 Murowana Goślina
23 ZAWIŚLAK, Katarzyna Miękowo
24 ZAWORSKA , Anna Gorzów Wielkopolski

Bieg na dystansie 1963m / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ADAMEK, Dominik Zalasewo
2 BIAŁECKI, Mateusz Zalasewo
3 BIAŁECKI, Michał Zalasewo
4 BITNER, Tomasz Poznań
5 CZERWIŃSKI, Antoni Murowana Goślina
6 CZERWIŃSKI, Zbigniew Poznań
7 DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina
8 DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina
9 DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina
10 HAZAK, Slawomir TG Sokół w Szamotułach Szamotuły
11 JĘDRZEJCZAK, Paweł Park DZIEJE
12 KASPROWICZ, Szymon Puszczykowo Puszczykowo
13 PĄZIK, Fabian Murowana Goślina
14 POMIN, Ryszard Jomin family team Murowana Goślina
15 PRZYBYLSKI , Szymon
16 RADOSZ, Marcin ZS BOLECHOWO Murowana Goślina
17 RANECKI, Konrad Kruczyn
18 WOJTKOWIAK, Mikołaj Murowana Goślina
19 WYZA, Mateusz ZS BOLECHOWO Murowana Goślina

Bieg na dystansie 10km / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Dominik Murowana Goślina
2 CZERWIŃSKI, Stanisław Czerwińscy Warszawa
3 CZERWIŃSKI, Wojciech Poznań
4 GABRYEL, Szczepan ZS BOLECHOWO Poznań
5 GRONOWSKI, Julian Młodzież Wielkiej Polski Ryczywół
6 KOŁSUT, Bartłomiej Murowana Goślina
7 KOWALSKI, Kamil Rakownia
8 KRUGIEŁKA, Łukasz Murowana Goślina
9 LISIAK, Bartosz KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina
10 ŁĘCKI, Tomasz Park DZIEJE Murowana Goślina
11 MANICKI, Adam Cold Jet Bogdanowo
12 MODRZEJEWSKI, Tomasz Murowana Goslina
13 MRÓZ, Marcin Poznań
14 MUSIAŁ, Zbigniew Cold Jet Biedrusko
15 NOWICKI, Cezary Niemaleko Poznań
16 NOWICKI, Cezary Niemaleko Poznań
17 PERSKI, Dawid Ruukki Rożnowo
18 PĘDZIŃSKI, Szymon OdNowa Murowana Goślina
19 POMIN, Paweł Poznań
20 POMIN, Piotr Jomin family team
21 PRZYBYLSKI , Karol Murowana Goślina
22 TABAT, Bartosz Skoki
23 TUPKO, Lukasz Złotoryjsko

Marsz Nordic Walking na dystansie 5km / OPEN M

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ANDRZEJCZAK , Jarek Rogoźno
2 ANDRZEJEWSKI, Sebastian Plewiska
3 BŁAŹEJEWSKI , Mikołaj PTTK Wągrowiec Wągrowiec
4 DŁUBAŁA, Jakub Czerwonak
5 KANTOR, Jarosław Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor Poznań
6 KLUPŚ, Krzysztof Murowana Goślina
7 PAPROCKI, Dariusz Murowana Goślina
8 ROSZAK, Aleksander ZS BOLECHOWO Owińska
9 TOPOLSKI, Andrzej Swarzędz

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 ADAMEK, Dominik Zalasewo
2 ANDRZEJCZAK , Alicja Rogoźno
3 ANDRZEJCZAK , Izabela Rogoźno
4 ANDRZEJCZAK , Jarek Rogoźno
5 ANDRZEJEWSKA, Dorota Plewiska
6 ANDRZEJEWSKI, Dominik Murowana Goślina
7 ANDRZEJEWSKI, Sebastian Plewiska
8 BIAŁECKA, Julia Zalasewo
9 BIAŁECKA, Małgorzata Zalasewo
10 BIAŁECKA, Zuzanna Zalasewo
11 BIAŁECKI, Mateusz Zalasewo
12 BIAŁECKI, Michał Zalasewo
13 BITNER, Tomasz Poznań
14 CHYLIŃSKA-ŁUCZAK, Aleksandra
15 CZERWIŃSKI, Antoni Murowana Goślina
16 CZERWIŃSKI, Wojciech Poznań
17 CZERWIŃSKI, Zbigniew Poznań
18 DĄBROWICZ , Wiktor Rożnowo
19 DŁUBAŁA, Jakub Czerwonak
20 DZIKIEWICZ , Asia Murowana Goślina
21 FRANKOWSKA, Karolina Jaracz
22 FRANKOWSKA, Weronika Jaracz
23 JAROSZKO , Małgorzata Oborniki
24 KAMIŃSKA, Żaneta Kamińska Oborniki
25 KANTOR, Daniel Poznań
26 KANTOR, Małgorzata Poznań
27 KANTOR, Małgorzata Poznań
28 KĘDZIERSKA , Julia
29 KLUPŚ, Katarzyna Murowana Goślina
30 KLUPŚ, Krzysztof Murowana Goślina
31 KOŁSUT, Bartłomiej Murowana Goślina
32 KOŁSUT, Wojciech Murowana Goślina
33 KONIECZNA, Natalia Szamotuły
34 KONTOWSKA, Kontowska Oborniki
35 KOWALSKI, Kamil Rakownia
36 KRUGIEŁKA, Łukasz Murowana Goślina
37 KRUGIEŁKA, Magdalena Murowana Goślina
38 KUBIAK, Monika Poznań
39 KUDRELEK, Roksana Gorzów Wielkopolski
40 KUŚNIERCZAK, Pola Murowana Goślina
41 ŁUCZAK, Anna Konarzewo
42 ŁUCZAK, Jakub Konarzewo
43 MAŁECKA , Jolanta Miękowo
44 MARTYNA , Bernacka Swarzędz
45 MICHALSKA , Julia Luboń
46 MIKOLAJCZAK, Ilona Niederlehme
47 MILER , Kaja Murowana Goślina
48 MILER, Kaja Murowana Goślina
49 MILER, Kaja Murowana Goślina
50 MILER, Kaja Murowana Goślina
51 MODRZEJEWSKI, Tomasz Murowana Goslina
52 MRÓZ, Marcin Poznań
53 NIESPODZIANA, Anna Rogoźno
54 NOWICKI, Franciszek
55 ORLIŃSKA, Natalia Murowana Goślina
56 PAPROCKI, Dariusz Murowana Goślina
57 PĄZIK, Fabian Murowana Goślina
58 PĄZIK, Hanna Murowana Goślina
59 PĄZIK, Julia Murowana Goślina
60 POL-PĄZIK, Katarzyna Murowana Goślina
61 POMIN, Paweł Poznań
62 PRZYBYLSKI , Karol Murowana Goślina
63 PRZYBYLSKI , Szymon
64 RANECKA, Aleksandra Kruczyn
65 RANECKI, Konrad Kruczyn
66 ROBASZKIEWICZ, Marcelina Murowana Goślina
67 RZYMKOWSKA, Anna Kliny
68 SIWEK, Agata Murowana Goślina
69 SOBKOWIAK, Zuzanna Szamotuły
70 TABAT, Bartosz Skoki
71 TOMCZAK , Edyta Szamotuły
72 TOMCZAK , Edyta Szamotuły
73 TOPOLSKI, Andrzej Swarzędz
74 TRAWIŃSKA, Katarzyna Tarnowo Podgórne
75 TUPKO, Lukasz Złotoryjsko
76 WOJTKOWIAK, Julia Murowana Goślina
77 WOJTKOWIAK, Mikołaj Murowana Goślina
78 WOJTKOWIAK, Tomasz Murowana Goślina
79 ZAWIŚLAK, Katarzyna Miękowo
80 ZAWORSKA , Anna Gorzów Wielkopolski
81 ZIOMEK, Jaromir TARNOWO

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 DECKERT, Beata ------------------ Kowanówko

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GAJOS , Franciszek Awinki Bolechowo Osiedle
2 KAŹMIERCZAK , Patrycja Awinki Bolechowo Osiedle

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WOJTKOWIAK, Adriana CKPD Edukacja Murowana Goślina

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 FLAJSZER, Monika Cold Jet Oborniki
2 MANICKI, Adam Cold Jet Bogdanowo
3 MUSIAŁ, Zbigniew Cold Jet Biedrusko

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 CZERWIŃSKI, Stanisław Czerwińscy Warszawa

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BUSZKIEWICZ , Anna Domin Team Nieczajna

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KANTOR, Jarosław Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor Poznań
2 KANTOR, Jarosław Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 SOSNOWSKA, Zuzanna Foczki ze Swarzędza Swarzędz

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KASZAREK , Danuta Goslinskie powsinogi Trojanowo

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 POMIN, Ala Jomin family team
2 POMIN, Ewa Jomin family team Murowana Goślina
3 POMIN, Jan Jomin family team
4 POMIN, Piotr Jomin family team
5 POMIN, Ryszard Jomin family team Murowana Goślina

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 HAŁAS, Katarzyna KB Gepard Murowana Goślina Rakownia
2 LISIAK, Bartosz KB Gepard Murowana Goślina Murowana Goślina

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KASZUBA, Kajetan Mistrzowie z Umultowa Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 GRONOWSKI, Julian Młodzież Wielkiej Polski Ryczywół

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 NOWICKI, Cezary Niemaleko Poznań
2 NOWICKI, Cezary Niemaleko Poznań

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KUCZEK, Kamila Nordic Team Oborniki Oborniki

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 NOWAK, Irena Nowak-run Skoki

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 PIECH, Aleksander OLIWKOWA Murowana goslina

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 PĘDZIŃSKI, Szymon OdNowa Murowana Goślina

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 BŁAŹEJEWSKI , Mikołaj PTTK Wągrowiec Wągrowiec

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 JĘDRZEJCZAK, Paweł Park DZIEJE
2 ŁĘCKI, Tomasz Park DZIEJE Murowana Goślina
3 MOTYL, Dorota Park DZIEJE Murowana Goślina
4 PASZKIEWICZ, Agnieszka Park DZIEJE Murowana Goślina

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 KASPROWICZ, Szymon Puszczykowo Puszczykowo

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 PERSKI, Dawid Ruukki Rożnowo

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 HAZAK, Slawomir TG Sokół w Szamotułach Szamotuły

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina
2 DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina
3 DEREŃ, Maciej ZS BOLECHOWO Murowana Goślina
4 GABRYEL, Szczepan ZS BOLECHOWO Poznań
5 RADOSZ, Marcin ZS BOLECHOWO Murowana Goślina
6 ROSZAK, Aleksander ZS BOLECHOWO Owińska
7 WYZA, Mateusz ZS BOLECHOWO Murowana Goślina

# Zawodnik Klub / Team Miasto Płatność
1 WOŹNIAK , Maria 1 Murowana Goślina

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg dziecięcy 16 8 8 14 2
Bieg na dystansie 10km 35 12 23 31 4
Bieg na dystansie 1963m 35 16 19 26 9
Marsz Nordic Walking na dystansie 5km 33 24 9 25 8
Marszobieg na orientację - SCORELAUF 6 3 3 4 2
Razem 125 63 62 100 25

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
OPEN 16 8 8 14 2
OPEN 6 3 3 4 2
OPEN K 16 16 0 15 1
OPEN K 12 12 0 11 1
OPEN K 24 24 0 17 7
OPEN M 19 0 19 11 8
OPEN M 23 0 23 20 3
OPEN M 9 0 9 8 1
Razem 125 63 62 100 25