Maraton na orientację SZAGA - Zgłoszenia
2019-07-19 - 2019-07-21

# Dystans Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 Trasa piesza 25km ANDRZEJEWSKI, Krzysztof
2 Trasa piesza 25km ANTKOWIAK, Karolina Abażury
3 Trasa piesza 25km ANTKOWIAK, Michał Więcej Tlenu
4 Trasa rowerowa 100km ARKADIUSZ, Duszak 2PU
5 Trasa piesza 25km BEDNARCZYK , Zbigniew Str Zapłać
6 Trasa rowerowa 150km BESZTERDA, Sebastian Nietoperze Koszalin
7 Trasa piesza 100km BIAŁUCHA, Sergiusz Saint-Gobain Squad
8 Trasa piesza 25km BIEGAŁA, Natalia
9 Trasa piesza 25km BIENIARA, Tomasz MJDOP
10 Trasa piesza 50km BINKOWSKI, Waldemar
11 Trasa rowerowa 50km BŁASZCZYK, Dariusz Bez Skorka
12 Trasa piesza 25km BŁAŻEJEWSKI, Paweł Niemcz Team
13 Trasa piesza 100km BOROWIEC, Krzysztof Borówki
14 Trasa piesza 25km BRYCHCY, Mateusz Byle do mety
15 Trasa piesza 25km BUJAKIEWICZ, Gabriel On-Sight Zapłać
16 Trasa rowerowa 150km CECUŁA, Krzysztof
17 Trasa piesza 25km CICHA, Astrida KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA
18 Trasa piesza 25km CICHY, Wojciech KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA
19 Trasa piesza 50km CIEŚLAK, Arkadiusz KRAN-SUW
20 Trasa piesza 25km CIEŚLAK, Grzegorz MJDOP
21 Trasa piesza 100km CZAJKA, Mariusz KInO REKIN
22 Trasa piesza 100km CZECHOWICZ, Dariusz Poranny Patrol Zapłać
23 Trasa piesza 25km CZERWIŃSKI, Błażej Los Pollos Hermanos
24 Trasa piesza 25km DAWIDZIAK, Jarosław AMBIT RACING TEAM
25 Trasa piesza 25km DEGÓRSKI, Paweł
26 Trasa piesza 25km DOLATOWSKI, Marek i tak się zgubię
27 Trasa piesza 25km DRAJERCZAK, Maciej Abażury
28 Trasa piesza 25km DRAJERCZAK, Małgorzata Abażury
29 Trasa piesza 25km DREWNIAK, Wiesław Wiesiek sam w lesie
30 Trasa piesza 100km EIBL, Andrzej Eiblu Team
31 Trasa piesza 25km FAŁKOWSKI, Zbigniew Sęki
32 Trasa piesza 50km FIDELAK, Paweł SP 66 Wrocław
33 Trasa rowerowa 50km FIEDOSIUK, Karolina
34 Trasa rowerowa 50km FIEDOSIUK, Michał
35 Trasa rowerowa 100km GŁADYSIAK, Przemysław Gładko biegamy ;)
36 Trasa piesza 50km GÓRCZYŃSKI, Paweł Wojownicy Wódy
37 Trasa rowerowa 150km GRABOWSKI, Marcin Koty Poznań
38 Trasa rowerowa 100km GRUHN, Krzysztof Oriento Expresso Team
39 Trasa piesza 25km GRUPIŃSKI, Grzegorz Laufer Golenhofen
40 Trasa rowerowa 150km GRYSZKALIS, Marcin
41 Trasa rowerowa 50km HAJDUK, Jacek Bez Skorka
42 Trasa rowerowa 50km HAJDUK, Lidia Bez Skorka
43 Trasa rowerowa 100km HALAMUS, Robert 31 BLT
44 Trasa piesza 50km HAŁAS, Maciej Zapłać
45 Trasa rowerowa 150km HANDKE, Paulina Koty Poznań
46 Trasa piesza 100km HIPPNER, Marcin Morenka Team
47 Trasa rowerowa 150km HOLDAKOWSKI, Wojciech
48 Trasa piesza 100km HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA, Ewa Strefa Byków
49 Trasa piesza 100km IGNACZAK , Paweł DTS
50 Trasa piesza 25km IGNASZAK, Agnieszka Wataha Północy
51 Trasa piesza 25km JAKUBCZYK, Marek Czarne Owce
52 Trasa rowerowa 50km JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO Zapłać
53 Trasa piesza 25km JAWORSKI, Wojciech 31 BLT
54 Trasa piesza 25km JESSA, Elżbieta
55 Trasa piesza 25km JURKOWSKI, Bartłomiej
56 Trasa piesza 50km KACPRZYCKI, Olaf Olo Solo Zapłać
57 Trasa piesza 25km KACZMAREK, Anna Orienteering Leszno
58 Trasa piesza 100km KACZMAREK, Stanisław
59 Trasa piesza 50km KASPRZAK, Katarzyna
60 Trasa piesza 25km KAŹMIERCZAK, Tomasz T-MAKS
61 Trasa piesza 100km KĘDZIORA, Robert PAGANRUNNER
62 Trasa rowerowa 150km KIJAK, Przemysław Coolarze
63 Trasa piesza 25km KIRAKOSOV, Kostiantyn Ambit racing team
64 Trasa piesza 100km KŁACZKOWSKI, Kamil AKK GDAKK
65 Trasa piesza 50km KOBIELA, Hubert Zapłać
66 Trasa rowerowa 100km KONIECZNY, Tomasz Grupa Rowerowa Lipka Zapłać
67 Trasa rowerowa 150km KOSTRZEWA, Jacek Tańczący z kompasem
68 Trasa rowerowa 150km KOWALSKI, Krzysztof
69 Trasa piesza 50km KOZŁOWSKA, Alicja
70 Trasa piesza 25km KOZŁOWSKI, Tomasz Los Pollos Hermanos
71 Trasa piesza 100km KRASOWSKI, Tomasz
72 Trasa piesza 25km KRAWCZUK, Piotr
73 Trasa piesza 25km KUBIAK, Michał AMBIT RACING TEAM
74 Trasa rowerowa 150km KUCHARSKI, Rafał Rower Janka
75 Trasa piesza 50km KUCHARSKI, Tomasz Dziki Dzik Zapłać
76 Trasa rowerowa 50km KUCZA, Agnieszka Pędzące Ślimaki
77 Trasa rowerowa 50km KUCZA, Jarosław Pędzące Ślimaki
78 Trasa piesza 100km KURIATA, Bartłomiej
79 Trasa piesza 25km LUDWICZAK, Michał
80 Trasa piesza 25km LUDZKOWSKI, Radosław JW 2748/Sportowa Murowana Zapłać
81 Trasa piesza 50km ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań
82 Trasa piesza 25km MACIOROWSKA, Ewa KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA
83 Trasa piesza 25km MAJCHER, Paweł
84 Trasa piesza 25km MATELSKA, Magdalena
85 Trasa rowerowa 50km MAZUR, Magdalena Zapłać
86 Trasa piesza 25km MIKULAK, Paweł Los Pollos Hermanos Zapłać
87 Trasa rowerowa 50km MISIEWICZ, Jarosław
88 Trasa piesza 25km MURAWSKA, Ewa
89 Trasa piesza 25km MURAWSKA, Marta Życie na Biegowo
90 Trasa rowerowa 100km MURAWSKI, Dominik sam
91 Trasa piesza 25km MURAWSKI, Piotr Życie na Biegowo
92 Trasa rowerowa 100km NAWROCKI, Tomasz
93 Trasa piesza 25km NIEDZIELSKI, Paweł JW 2748 Zapłać
94 Trasa rowerowa 150km NOWACKA, Elżunia Nietoperze Koszalin
95 Trasa piesza 25km NOWAK, Krzysztof MJDOP
96 Trasa piesza 50km ORZECHOWSKA, Anna
97 Trasa piesza 50km ORZECHOWSKI, Piotr
98 Trasa piesza 50km PALUCHOWSKI, Tomasz
99 Trasa piesza 100km PARZYBUT, Jan Postep Pniewy
100 Trasa rowerowa 150km PAWLAK, Krzysztof DT4YOU MTB TEAM
101 Trasa rowerowa 150km PIWAKOWSKI, Andrzej Harpagan
102 Trasa rowerowa 50km PRĘTKI, Łukasz Faworyci Bukmacherów
103 Trasa piesza 100km RADZIŃSKI, Adrian Skowron Travel
104 Trasa rowerowa 50km REDLIŃSKI, Jarosław
105 Trasa rowerowa 50km REDLIŃSKI, Krzysztof
106 Trasa rowerowa 100km ROCHOWSKI, Konrad Ks hades Zapłać
107 Trasa rowerowa 150km RUDNICKI, Mariusz
108 Trasa rowerowa 150km SADOWSKI, Marek kaszubski szaman
109 Trasa piesza 25km SEIDE, Sylwia ConcordiaRunnersTeam
110 Trasa piesza 50km SIENKIEWICZ, Władysław Sam w lesie
111 Trasa piesza 100km SKOWRON, Michał
112 Trasa rowerowa 150km SKRZYPIŃSKI , Tomasz
113 Trasa piesza 100km SKUTELA, Angelika Strefa Byków Bytom
114 Trasa rowerowa 150km SMEJDA, Andrzej
115 Trasa piesza 25km SMEKTAŁA, Justyna Bukos Zapłać
116 Trasa piesza 100km SOCHACKA, Katarzyna
117 Trasa piesza 50km SOKULSKI, Jerzy Klub Wysokogórski Kraków Zapłać
118 Trasa rowerowa 150km SÓJKA, Tomasz RKS Fiedorek
119 Trasa piesza 50km SPYCHAŁA, Krzysztof
120 Trasa piesza 25km STADNIK, Krzysztof GARBARZYŃCY TEAM
121 Trasa piesza 25km STAJER, Mariusz AMBIT RACING TEAM
122 Trasa piesza 50km SUWARA, Mateusz SP 66 Wrocław
123 Trasa piesza 25km SZARLIK, Przemysław KS Tęcza
124 Trasa piesza 25km SZAWDZIN, Anna
125 Trasa rowerowa 150km SZAWDZIN, Krzysztof
126 Trasa piesza 25km SZMYT, Łukasz
127 Trasa piesza 25km SZYMAŃSKI, Patryk
128 Trasa piesza 25km SZYMCZAK, Krystyna
129 Trasa piesza 50km TOMASZYK, Adam
130 Trasa piesza 50km TOMASZYK, Klara Zapłać
131 Trasa rowerowa 50km TRAFAS, Joanna
132 Trasa rowerowa 150km WALENTOWSKI, Radosław LosMaruderos
133 Trasa rowerowa 50km WASIELEWSKA, Katarzyna
134 Trasa rowerowa 50km WASIELEWSKI, Paweł
135 Trasa rowerowa 50km WEGNER, Sławomir C Y K L O Z A Piła Zapłać
136 Trasa piesza 50km WIATR, Wojciech :)
137 Trasa rowerowa 100km WIESZCZECZYŃSKI, Krzysztof
138 Trasa rowerowa 150km WITKOWSKI, Marcin Zaszyci
139 Trasa piesza 50km WNUK, Tomasz ProMil Team
140 Trasa piesza 25km WOJCIECHOWSKA, Katarzyna Autsaider
141 Trasa rowerowa 100km WOJCIECHOWSKI, Jarosław Autsaider
142 Trasa piesza 50km WOLNIEWICZ, Paweł
143 Trasa piesza 25km WOŹNIAK, Maciej
144 Trasa piesza 25km WÓJCIK, Radosław
145 Trasa piesza 25km WYSOCKA, Barbara Zapłać
146 Trasa piesza 100km ZAJĄC , Marcin Warszawa Zapłać
147 Trasa piesza 50km ZAJĄC, Przemysław Zapłać
148 Trasa rowerowa 50km ZBIERSKI, Maciej BULDOŻERY
149 Trasa piesza 25km ZWOLINSKI, Kuba
150 Trasa piesza 100km ŻAK, Krzysztof piktoholik
151 Trasa rowerowa 50km ŻEBROWSKA, Katarzyna
152 Trasa piesza 100km ŻUK, Tomasz Zminioj gocie po powrocie Zapłać

Trasa piesza 100km / TP100 Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA, Ewa Strefa Byków
2 SKUTELA, Angelika Strefa Byków Bytom
3 SOCHACKA, Katarzyna

Trasa piesza 100km / TP100 Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIAŁUCHA, Sergiusz Saint-Gobain Squad
2 BOROWIEC, Krzysztof Borówki
3 CZAJKA, Mariusz KInO REKIN
4 CZECHOWICZ, Dariusz Poranny Patrol
5 EIBL, Andrzej Eiblu Team
6 HIPPNER, Marcin Morenka Team
7 IGNACZAK , Paweł DTS
8 KACZMAREK, Stanisław
9 KĘDZIORA, Robert PAGANRUNNER
10 KŁACZKOWSKI, Kamil AKK GDAKK
11 KRASOWSKI, Tomasz
12 KURIATA, Bartłomiej
13 PARZYBUT, Jan Postep Pniewy
14 RADZIŃSKI, Adrian Skowron Travel
15 SKOWRON, Michał
16 ZAJĄC , Marcin Warszawa
17 ŻAK, Krzysztof piktoholik
18 ŻUK, Tomasz Zminioj gocie po powrocie

Trasa piesza 25km / TP25 Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Karolina Abażury
2 BIEGAŁA, Natalia
3 CICHA, Astrida KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA
4 DRAJERCZAK, Małgorzata Abażury
5 IGNASZAK, Agnieszka Wataha Północy
6 JESSA, Elżbieta
7 KACZMAREK, Anna Orienteering Leszno
8 MACIOROWSKA, Ewa KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA
9 MATELSKA, Magdalena
10 MURAWSKA, Ewa
11 MURAWSKA, Marta Życie na Biegowo
12 SEIDE, Sylwia ConcordiaRunnersTeam
13 SMEKTAŁA, Justyna Bukos
14 SZAWDZIN, Anna
15 SZYMCZAK, Krystyna
16 WOJCIECHOWSKA, Katarzyna Autsaider
17 WYSOCKA, Barbara

Trasa piesza 25km / TP25 Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Krzysztof
2 ANTKOWIAK, Michał Więcej Tlenu
3 BEDNARCZYK , Zbigniew Str
4 BIENIARA, Tomasz MJDOP
5 BŁAŻEJEWSKI, Paweł Niemcz Team
6 BRYCHCY, Mateusz Byle do mety
7 BUJAKIEWICZ, Gabriel On-Sight
8 CICHY, Wojciech KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA
9 CIEŚLAK, Grzegorz MJDOP
10 CZERWIŃSKI, Błażej Los Pollos Hermanos
11 DAWIDZIAK, Jarosław AMBIT RACING TEAM
12 DEGÓRSKI, Paweł
13 DOLATOWSKI, Marek i tak się zgubię
14 DRAJERCZAK, Maciej Abażury
15 DREWNIAK, Wiesław Wiesiek sam w lesie
16 FAŁKOWSKI, Zbigniew Sęki
17 GRUPIŃSKI, Grzegorz Laufer Golenhofen
18 JAKUBCZYK, Marek Czarne Owce
19 JAWORSKI, Wojciech 31 BLT
20 JURKOWSKI, Bartłomiej
21 KAŹMIERCZAK, Tomasz T-MAKS
22 KIRAKOSOV, Kostiantyn Ambit racing team
23 KOZŁOWSKI, Tomasz Los Pollos Hermanos
24 KRAWCZUK, Piotr
25 KUBIAK, Michał AMBIT RACING TEAM
26 LUDWICZAK, Michał
27 LUDZKOWSKI, Radosław JW 2748/Sportowa Murowana
28 MAJCHER, Paweł
29 MIKULAK, Paweł Los Pollos Hermanos
30 MURAWSKI, Piotr Życie na Biegowo
31 NIEDZIELSKI, Paweł JW 2748
32 NOWAK, Krzysztof MJDOP
33 STADNIK, Krzysztof GARBARZYŃCY TEAM
34 STAJER, Mariusz AMBIT RACING TEAM
35 SZARLIK, Przemysław KS Tęcza
36 SZMYT, Łukasz
37 SZYMAŃSKI, Patryk
38 WOŹNIAK, Maciej
39 WÓJCIK, Radosław
40 ZWOLINSKI, Kuba

Trasa piesza 50km / TP50 Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KASPRZAK, Katarzyna
2 KOZŁOWSKA, Alicja
3 ORZECHOWSKA, Anna
4 TOMASZYK, Klara

Trasa piesza 50km / TP50 Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BINKOWSKI, Waldemar
2 CIEŚLAK, Arkadiusz KRAN-SUW
3 FIDELAK, Paweł SP 66 Wrocław
4 GÓRCZYŃSKI, Paweł Wojownicy Wódy
5 HAŁAS, Maciej
6 KACPRZYCKI, Olaf Olo Solo
7 KOBIELA, Hubert
8 KUCHARSKI, Tomasz Dziki Dzik
9 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań
10 ORZECHOWSKI, Piotr
11 PALUCHOWSKI, Tomasz
12 SIENKIEWICZ, Władysław Sam w lesie
13 SOKULSKI, Jerzy Klub Wysokogórski Kraków
14 SPYCHAŁA, Krzysztof
15 SUWARA, Mateusz SP 66 Wrocław
16 TOMASZYK, Adam
17 WIATR, Wojciech :)
18 WNUK, Tomasz ProMil Team
19 WOLNIEWICZ, Paweł
20 ZAJĄC, Przemysław

Trasa rowerowa 150km / TR 150 Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HANDKE, Paulina Koty Poznań
2 NOWACKA, Elżunia Nietoperze Koszalin

Trasa rowerowa 100km / TR100 Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

Trasa rowerowa 100km / TR100 Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ARKADIUSZ, Duszak 2PU
2 GŁADYSIAK, Przemysław Gładko biegamy ;)
3 GRUHN, Krzysztof Oriento Expresso Team
4 HALAMUS, Robert 31 BLT
5 KONIECZNY, Tomasz Grupa Rowerowa Lipka
6 MURAWSKI, Dominik sam
7 NAWROCKI, Tomasz
8 ROCHOWSKI, Konrad Ks hades
9 WIESZCZECZYŃSKI, Krzysztof
10 WOJCIECHOWSKI, Jarosław Autsaider

Trasa rowerowa 150km / TR150 Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BESZTERDA, Sebastian Nietoperze Koszalin
2 CECUŁA, Krzysztof
3 GRABOWSKI, Marcin Koty Poznań
4 GRYSZKALIS, Marcin
5 HOLDAKOWSKI, Wojciech
6 KIJAK, Przemysław Coolarze
7 KOSTRZEWA, Jacek Tańczący z kompasem
8 KOWALSKI, Krzysztof
9 KUCHARSKI, Rafał Rower Janka
10 PAWLAK, Krzysztof DT4YOU MTB TEAM
11 PIWAKOWSKI, Andrzej Harpagan
12 RUDNICKI, Mariusz
13 SADOWSKI, Marek kaszubski szaman
14 SKRZYPIŃSKI , Tomasz
15 SMEJDA, Andrzej
16 SÓJKA, Tomasz RKS Fiedorek
17 SZAWDZIN, Krzysztof
18 WALENTOWSKI, Radosław LosMaruderos
19 WITKOWSKI, Marcin Zaszyci

Trasa rowerowa 50km / TR50 Kobiety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FIEDOSIUK, Karolina
2 HAJDUK, Lidia Bez Skorka
3 KUCZA, Agnieszka Pędzące Ślimaki
4 MAZUR, Magdalena
5 TRAFAS, Joanna
6 WASIELEWSKA, Katarzyna
7 ŻEBROWSKA, Katarzyna

Trasa rowerowa 50km / TR50 Mężczyźni

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁASZCZYK, Dariusz Bez Skorka
2 FIEDOSIUK, Michał
3 HAJDUK, Jacek Bez Skorka
4 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO
5 KUCZA, Jarosław Pędzące Ślimaki
6 MISIEWICZ, Jarosław
7 PRĘTKI, Łukasz Faworyci Bukmacherów
8 REDLIŃSKI, Jarosław
9 REDLIŃSKI, Krzysztof
10 WASIELEWSKI, Paweł
11 WEGNER, Sławomir C Y K L O Z A Piła
12 ZBIERSKI, Maciej BULDOŻERY

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANDRZEJEWSKI, Krzysztof
2 BIEGAŁA, Natalia
3 BINKOWSKI, Waldemar
4 CECUŁA, Krzysztof
5 DEGÓRSKI, Paweł
6 FIEDOSIUK, Karolina
7 FIEDOSIUK, Michał
8 GRYSZKALIS, Marcin
9 HAŁAS, Maciej
10 HOLDAKOWSKI, Wojciech
11 JESSA, Elżbieta
12 JURKOWSKI, Bartłomiej
13 KACZMAREK, Stanisław
14 KASPRZAK, Katarzyna
15 KOBIELA, Hubert
16 KOWALSKI, Krzysztof
17 KOZŁOWSKA, Alicja
18 KRASOWSKI, Tomasz
19 KRAWCZUK, Piotr
20 KURIATA, Bartłomiej
21 LUDWICZAK, Michał
22 MAJCHER, Paweł
23 MATELSKA, Magdalena
24 MAZUR, Magdalena
25 MISIEWICZ, Jarosław
26 MURAWSKA, Ewa
27 NAWROCKI, Tomasz
28 ORZECHOWSKA, Anna
29 ORZECHOWSKI, Piotr
30 PALUCHOWSKI, Tomasz
31 REDLIŃSKI, Jarosław
32 REDLIŃSKI, Krzysztof
33 RUDNICKI, Mariusz
34 SKOWRON, Michał
35 SKRZYPIŃSKI , Tomasz
36 SMEJDA, Andrzej
37 SOCHACKA, Katarzyna
38 SPYCHAŁA, Krzysztof
39 SZAWDZIN, Anna
40 SZAWDZIN, Krzysztof
41 SZMYT, Łukasz
42 SZYMAŃSKI, Patryk
43 SZYMCZAK, Krystyna
44 TOMASZYK, Adam
45 TOMASZYK, Klara
46 TRAFAS, Joanna
47 WASIELEWSKA, Katarzyna
48 WASIELEWSKI, Paweł
49 WIESZCZECZYŃSKI, Krzysztof
50 WOLNIEWICZ, Paweł
51 WOŹNIAK, Maciej
52 WÓJCIK, Radosław
53 WYSOCKA, Barbara
54 ZAJĄC, Przemysław
55 ZWOLINSKI, Kuba
56 ŻEBROWSKA, Katarzyna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ARKADIUSZ, Duszak 2PU

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HALAMUS, Robert 31 BLT
2 JAWORSKI, Wojciech 31 BLT

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WIATR, Wojciech :)

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KŁACZKOWSKI, Kamil AKK GDAKK

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DAWIDZIAK, Jarosław AMBIT RACING TEAM
2 KUBIAK, Michał AMBIT RACING TEAM
3 STAJER, Mariusz AMBIT RACING TEAM

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Karolina Abażury
2 DRAJERCZAK, Maciej Abażury
3 DRAJERCZAK, Małgorzata Abażury

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KIRAKOSOV, Kostiantyn Ambit racing team

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WOJCIECHOWSKA, Katarzyna Autsaider
2 WOJCIECHOWSKI, Jarosław Autsaider

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZBIERSKI, Maciej BULDOŻERY

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁASZCZYK, Dariusz Bez Skorka
2 HAJDUK, Jacek Bez Skorka
3 HAJDUK, Lidia Bez Skorka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BOROWIEC, Krzysztof Borówki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SMEKTAŁA, Justyna Bukos

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BRYCHCY, Mateusz Byle do mety

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WEGNER, Sławomir C Y K L O Z A Piła

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SEIDE, Sylwia ConcordiaRunnersTeam

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KIJAK, Przemysław Coolarze

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAKUBCZYK, Marek Czarne Owce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PAWLAK, Krzysztof DT4YOU MTB TEAM

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 IGNACZAK , Paweł DTS

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUCHARSKI, Tomasz Dziki Dzik

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 EIBL, Andrzej Eiblu Team

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PRĘTKI, Łukasz Faworyci Bukmacherów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STADNIK, Krzysztof GARBARZYŃCY TEAM

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KONIECZNY, Tomasz Grupa Rowerowa Lipka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GŁADYSIAK, Przemysław Gładko biegamy ;)

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIWAKOWSKI, Andrzej Harpagan

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NIEDZIELSKI, Paweł JW 2748

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LUDZKOWSKI, Radosław JW 2748/Sportowa Murowana

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CICHA, Astrida KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA
2 CICHY, Wojciech KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA
3 MACIOROWSKA, Ewa KGW ZIELĄTKOWO PIECZONA PYRA

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CZAJKA, Mariusz KInO REKIN

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIEŚLAK, Arkadiusz KRAN-SUW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZARLIK, Przemysław KS Tęcza

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SOKULSKI, Jerzy Klub Wysokogórski Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRABOWSKI, Marcin Koty Poznań
2 HANDKE, Paulina Koty Poznań

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ROCHOWSKI, Konrad Ks hades

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRUPIŃSKI, Grzegorz Laufer Golenhofen

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOZŁOWSKI, Tomasz Los Pollos Hermanos
2 MIKULAK, Paweł Los Pollos Hermanos

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CZERWIŃSKI, Błażej Los Pollos Hermanos

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WALENTOWSKI, Radosław LosMaruderos

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIENIARA, Tomasz MJDOP
2 CIEŚLAK, Grzegorz MJDOP
3 NOWAK, Krzysztof MJDOP

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HIPPNER, Marcin Morenka Team

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BŁAŻEJEWSKI, Paweł Niemcz Team

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BESZTERDA, Sebastian Nietoperze Koszalin
2 NOWACKA, Elżunia Nietoperze Koszalin

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACPRZYCKI, Olaf Olo Solo

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BUJAKIEWICZ, Gabriel On-Sight

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACZMAREK, Anna Orienteering Leszno

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRUHN, Krzysztof Oriento Expresso Team

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KĘDZIORA, Robert PAGANRUNNER

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CZECHOWICZ, Dariusz Poranny Patrol

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PARZYBUT, Jan Postep Pniewy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WNUK, Tomasz ProMil Team

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUCZA, Agnieszka Pędzące Ślimaki
2 KUCZA, Jarosław Pędzące Ślimaki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SÓJKA, Tomasz RKS Fiedorek

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUCHARSKI, Rafał Rower Janka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FIDELAK, Paweł SP 66 Wrocław
2 SUWARA, Mateusz SP 66 Wrocław

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIAŁUCHA, Sergiusz Saint-Gobain Squad

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SIENKIEWICZ, Władysław Sam w lesie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RADZIŃSKI, Adrian Skowron Travel

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BEDNARCZYK , Zbigniew Str

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA, Ewa Strefa Byków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SKUTELA, Angelika Strefa Byków Bytom

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FAŁKOWSKI, Zbigniew Sęki

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAŹMIERCZAK, Tomasz T-MAKS

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOSTRZEWA, Jacek Tańczący z kompasem

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZAJĄC , Marcin Warszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 IGNASZAK, Agnieszka Wataha Północy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DREWNIAK, Wiesław Wiesiek sam w lesie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTKOWIAK, Michał Więcej Tlenu

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GÓRCZYŃSKI, Paweł Wojownicy Wódy

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WITKOWSKI, Marcin Zaszyci

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŻUK, Tomasz Zminioj gocie po powrocie

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DOLATOWSKI, Marek i tak się zgubię

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SADOWSKI, Marek kaszubski szaman

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŻAK, Krzysztof piktoholik

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MURAWSKI, Dominik sam

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MURAWSKA, Marta Życie na Biegowo
2 MURAWSKI, Piotr Życie na Biegowo

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Trasa piesza 100km 21 3 18 18 3
Trasa piesza 25km 57 17 40 50 7
Trasa piesza 50km 24 4 20 17 7
Trasa rowerowa 100km 10 0 10 8 2
Trasa rowerowa 150km 21 2 19 21 0
Trasa rowerowa 50km 19 7 12 16 3
Razem 152 33 119 130 22

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
TP100 Kobiety 3 3 0 3 0
TP100 Mężczyźni 18 0 18 15 3
TP25 Kobiety 17 17 0 15 2
TP25 Mężczyźni 40 0 40 35 5
TP50 Kobiety 4 4 0 3 1
TP50 Mężczyźni 20 0 20 14 6
TR 150 Kobiety 2 2 0 2 0
TR100 Kobiety 0 0 0 0 0
TR100 Mężczyźni 10 0 10 8 2
TR150 Mężczyźni 19 0 19 19 0
TR50 Kobiety 7 7 0 6 1
TR50 Mężczyźni 12 0 12 10 2
Razem 152 33 119 130 22